Academic literature on the topic 'Інформаційний'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інформаційний.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інформаційний"

1

Сторожук, І. П. "Інформаційне правопорушення як підстава адміністративної відповідальності." Прикарпатський юридичний вісник, no. 3(32) (October 16, 2020): 65–69. http://dx.doi.org/10.32837/pyuv.v0i3(32).605.

Full text
Abstract:
Більшість дослідників інформаційного права розглядають інформаційне правопорушення, а не інформаційний проступок. Якщо досліджувати порушення інформаційно-правових норм загалом, логічним є застосування саме категорії «інформаційне правопорушення», бо вона охоплює всі правопорушення, що є інформаційними за змістом і за формою. Таке розширене поняття інформаційного правопорушення охоплює і злочини, і проступки у сфері обігу інформації. Потрібно зауважити, що «інформаційний проступок» - поняття збірне, складається із проступків у сфері обігу інформації в різних галузях права: адміністративній, цивільній, трудовій, фінансовій, податковій, кримінальній та інших. Якщо розглядати інформаційні правопорушення, за які передбачається адміністративна відповідальність, то потрібно конкретизувати їх саме за видовою ознакою, тобто вживати термін «адміністративно-інформаційні правопорушення (проступки)». Під адміністративно-інформаційним правопорушення (проступком) потрібно розуміти протиправну, суспільно шкідливу, винну (умисну або необережну) дію чи бездіяльність, що може завдати або завдає шкоди та посягає на врегульовані законами суспільні відносини у сфері обігу (одержання, використання, поширення та зберігання) інформації, за яку законодавством передбачено адміністративну відповідальність. Адміністративне законодавство стосовно регулювання інформаційних відносин є недосконалим і потребує цілої низки змін та доповнень, що впорядкувало б правову реґламентацію інформаційних відносин, порушення яких призводить до адміністративної відповідальності. Складовими частинами цього процесу мають бути: внесення в Кодекс України про адміністративні правопорушення визначення таких понять, як «адміністративна відповідальність» та «інформаційний проступок»; у чинних статтях потрібно більш конкретно виписати, хто, за яку чи стосовно якої інформації може бути протягнений до адміністративної відповідальності; також потрібно постійно, відповідно до змін у соціальній, економічній, політичних сферах, вносити зміни та додавати нові склади адміністративно-інформаційних проступків із метою охорони державних та суспільних інтересів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Rosinska, O. "Асоціативне поле концепту «інформаційна безпека» у дискурсі медіа-психологічної освіти студентів-журналістів." Communications and Communicative Technologies, no. 20 (February 20, 2020): 73–79. http://dx.doi.org/10.15421/292011.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати дослідження асоціативного поля концепту «інформаційна безпека». Теоретико-методологічною основою роботи стали новітні підходи до інформаційної безпеки як складової психологічної та інформаційної захищеності суспільства. Метою дослідження є виявлення асоціативного поля концепту «інформаційна безпека» за даними асоціативного експерименту з бакалаврами освітніх програм «Журналістика», «Міжнародна журналістика», «Реклама та зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування», діяльність яких безпосередньо пов’язана з інформаційною сферою.Аналіз концепту «інформаційна безпека» як такого, що формується у свідомості споживача інформації через певне усвідомлення інформаційної та особистісної захищеності в площині соціальних комунікацій у мережі Інтернет, а також такого, що презентує мовну картину світу індивіда в інформаційну епоху, здійснювався на міждисциплінарному рівні.Зокрема, у дослідженні подано аналіз асоціативного поля концепту «інформаційна безпека» відповідно до отриманих логічних і граматичних реакцій ста вісімнадцяти респондентів. Аналіз за логічним компонентом виявив сім тематичних груп асоціацій: сфера захисту особистої інформації; сфера засобів масової інформації / соціальних мереж; сфера технологій; сфера державної інформаційної безпеки; соціальна сфера; психологічна захищеність; сфера захисту авторської інформації.Важливість поняття «інформаційна безпека» для цілої низки сфер інформаційної діяльності зумовлюється подальшим розвитком інформаційних технологій та технічних засобів обробки та захисту інформації, тому незаперечною є перспектива подальшого дослідження поняття в контексті виявлення рівня усвідомлення інформаційної безпеки як підґрунтя інформаційного та особистісного комфорту, а також для вивчення специфіки кореляції асоціативних полів концептів «інформаційна безпека», «інформаційна культура», «інформаційний комфорт», «інформаційний дискомфорт» тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Касьян, Владислав Володимирович. "ПРОБЛЕМНІ КОНТЕКСТИ СУЧАСНОЇ ГУМАНІТАРИСТИКИ: КОНЦЕПТУАЛЬНІ ОСНОВИ ЗМІСТУ НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «ІНФОРМАЦІЙНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ»." Питання культурології, no. 37 (May 28, 2021): 159–68. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.37.2021.236017.

Full text
Abstract:
Мета статті — виявлення концептуальних основ формування змісту дисципліни «Інформаційний менеджмент» для підготовки фахівців за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». Методологія дослідження базується на сукупності загальнонаукових методів узагальнення, систематизації і прогнозування. Гіпотетичний аналіз дав змогу розробити зміст дисципліни «Інформаційний менеджмент» для спеціальності 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» відповідно до предметної галузі діяльності майбутнього фахівця та стандарту вищої освіти за спеціальністю. Наукова новизна дослідження полягає у тому, що обґрунтовано концептуальний підхід до змісту навчальної дисципліни «Інформаційний менеджмент», релевантний профілю підготовки фахівців за спеціальністю 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», який базується на підходах представників науково-педагогічної школи бібліотечно-інформаційної освіти до розуміння сутності інформаційного менеджменту та враховує сучасні тенденції розвитку наук інформаційно-управлінського спрямування. Висновки. Доведено, що для відповідності змісту предметної області (інформаційні та документні системи установ, технології управління інформаційними, архівними та бібліотечними справами), і розуміння інформаційного менеджменту як управління інформацією та управління за допомогою інформації з урахуванням комунікативної складової діяльності, у навчальному курсі «Інформаційний менеджмент» для студентів спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» необхідно виробити цілісну концепцію у системних дослідженнях і забезпечити дидактичну трансляцію наукових результатів у навчальний процес. Тож розробка цілісної теорії інформаційного менеджменту, основні положення якої могли б стати основою змісту даної навчальної дисципліни, є необхідною для всебічної підготовки фахівців зазначеної галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Serpukhov, O., H. Makogon, S. Novik, A. Klimov, I. Kovalov, and V. Bazeliuk. "ДОСЛІДЖЕННЯ МОДЕЛІ МІЖНАРОДНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ З МЕТОЮ ПОШУКУ ЕФЕКТИВНИХ МЕХАНІЗМІВ ЗАХИСТУ НАЦІОНАЛЬНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО СУВЕРЕНІТЕТУ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 52 (December 13, 2018): 116–21. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.116.

Full text
Abstract:
Предметом вивчення в статті є процес виникнення та розвитку інформаційних загроз безпеці України у воєнній сфері. Метою дослідження є аналіз деструктивних впливів на національний інформаційний суверинитет, пошук ефективних шляхів протидії і механізмів захисту. Задачі: на основі структурно-функціонального аналізу моделі міжнародного інформаційного простору (МІП) визначити загрози та потенційні небезпеки інтеграції України у міжнародний інформаційний простір, смоделювати процес проведення інформаційних атак, що здійснюються у МІП, та розробити оптимальний порядк профілактичних заходів щодо забезпечення інформаційної безпеки та інформаційного суверинитету у воєнній сфері. Використовуваними є методи системного аналізу та статистичної обробки даних. Отримані такі результати. За умов глобальної інтеграції та жорсткої міжнародної конкуренції МІП стає ареною зіткнень і боротьби різновекторних національних інтересів. У зв’язку з цим дослідження реальних та потенційних загроз негативних впливів на Україну у міжнародному інформаційному просторі та створення дієвої системи захисту і протидії дискредитації України на міжнародному рівні набувають значимої актуальності. Застосування “м’якої” сили у сучасних інформаційних технологіях дає змогу реалізувати власні інтереси у МІП. Контент-моніторинг МІП має бути спрямований на виявлення інформаційно-психологічних операцій, об’єктами впливу яких можуть бути: інформаційно-технічні та аналітичні системи, бази даних та інформаційні ресурси, психіка людини, настрої суспільства та імідж Збройних Сил і держави в цілому. Основними профілактичними заходами щодо забезпечення інформаційної безпеки та інформаційного суверинитету у воєнній сфері є своєчасне виявлення, класифікація та контроль факторів дестабілізації, ідентифікація загроз та розробка і виконання заходів щодо їх нейтралізації. Ефективне здійснення заходів захисту національного інформаційного суверинитету та протидії дискредитації України на міжнародному рівні неможливе без виховання інформаційної культури суспільства у цілому, і у майбутніх офіцерів зокрема. Висновки. У роботі проведено дослідження моделі міжнародного інформаційного простору з метою аналіза деструктивних впливів та пошуку шляхів протидії дискредитації України на міжнародному рівні. На основі аналізу умов і чинників, які впливають на процес виникнення та розвиток інформаційних загроз, визначено таку динаміку розвитку інформаційного деструктивного впливу: “чинник інформаційної загрози – проява інформаційної загрози – реалізація загрози (інформаційний вплив) – результати впливу”. В якості профілактичного заходу щодо забезпечення інформаційної безпеки та інформаційного суверинитету у воєнній сфері пропонується контент-моніторінг МІП. У роботі розглядаються шляхи реалізації основних етапів контент-моніторингу МІП із своєчасного виявлення та ефективної протидії інформаційно-психологічним операціям. Крім того, зазначено необхідність виховання інформаційної культури майбутніх офіцерів у фокусі проблем інформаційної безпеки України та протидії деструктивним інформаційним впливам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Nofenko, Andrii. "Гібридна війна Росії проти України: інформаційний наступ та механізми протидії." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 2 (6) (October 31, 2019): 68–77. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2019-02-68-77.

Full text
Abstract:
У статті детально розглянуто проблему інформаційної війни Росії проти Україні. Розкрито суть інформаційної війни, її трактування в межах різних підходів. На основі використання історичного, системного та структурно-функціональних методів з’ясовано основні недоліки інформаційної сфери України; виокремлено головні механізми її захисту. Серед механізмів протидії інформаційній війні Росії проти України виокремлено дві групи – нормативно-правові та інституційні. До першої групи відносяться законодавчі акти України, серед яких провідну роль у протидії інформаційній агресії Росії відіграє Доктрина інформаційної безпеки України. Серед другої групи механізмів виділяються державні й недержавні інституції, діяльність яких спрямовано на формування та реалізацію інформаційної безпеки України, а також міжнародні структури, діяльність яких націлено на нейтралізацію інформаційного впливу з боку Росії. Серед вітчизняних інституційних механізмів протидії російському інформаційному наступу важливе місце відведено Міністерству інформаційної політики України, Раді національної безпеки та оборони України, кіберполіції й ін.Значну увагу звернуто на такі механізми протидії інформаційній війні Росії проти України, як заборона російських сайтів та соціальних мереж, а також запровадження квот на українську мову у мас-медіа. Зазначено, що дії України щодо нейтралізації інформаційних загроз з боку Росії потрібно здійснювати на різних рівнях – геополітичному, ресурсному, громадськості.У ході проведеного дослідження сформовано рекомендації щодо протистояння інформаційній війні. Проведено аналіз факторів інформаційних впливів і протидії інформаційній зброї, у результаті чого вказано низку можливих дій для реалізації протидії російській інформаційній ескалації в Україні з метою створення гідної й адекватної відповіді на інформаційні виклики сучасності.Зараз уже зрозуміло, що інформаційна боротьба стає тим фактором, що впливає на саму війну, її початок, хід і результат. Це підтверджується агресією Росії проти України. Тому досить актуальною проблемою безпеки України є розробка концепції захисту системи інформаційно-аналітичного забезпечення завдань інформаційної боротьби.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Козьміних, А. В. "Інформаційні механізми євроінтеграційної політики України." Актуальні проблеми політики, no. 65 (September 2, 2020): 41–48. http://dx.doi.org/10.32837/app.v0i65.304.

Full text
Abstract:
Механізм євроінтеграції охоплює всі сфери суспільного життя: політичну, економічну, соціальну тощо. Проте саме інформаційна його складова є зв'язуючою ланкою решти механізмів, що обумовлює актуальність теми даної статті. Метою статті стало узагальнення уявлень щодо інформаційного механізму євроінтеграційної політики України та аналіз політико-правової основи інформаційних євроінте-граційних кампаній. Успішна реалізація євроінтеграційної політики можлива лише за умов системного використання механізмів реалізації політики органами державної влади, що представляють собою сукупність методів, принципів, засобів, спрямованих реалізовувати управлінські рішення, сприяти вирішенню проблем під час проведення політики у сфері європейської інтеграції. До таких механізмів віднесені: політичний (полягає у формуванні політики), інституційно-організаційний (його завдання -забезпечити інститутами та організувати їх ефективну роботу), економічний (фінансове забезпечення), правовий (нормативно-правове забезпечення), інформаційний (інформаційне забезпечення процесів євроінгеграції). Інформаційний механізм реалізації євроінтеграційної політики України є складовою інформаційної політики держави в цілому та спрямований за забезпечення прозорості та публічності євроінгеграції нашої держави, сприяє інформуванню широких верств населення про стандарти та цінності ЄС, переваги співпраці нашої держави з членами ЄС, сприяє формуванню позитивного міжнародного іміджу України, а також формуванню та функціонуванню єдиного інформаційного простору на основі демократичних принципів. Він забезпечує інформацією органи публічної влади та інститути громадянського суспільства, допомагає налагодити їх комунікацію та співпрацю з метою глибоко аналізу та розробки методів врегулювання проблем на шляху до євроінтеграції. Важливою складовою інформаційного забезпечення має бути інформаційно-аналітичне забезпечення, яке повинно сприяти підготовці, прийняттю та реалізації ефективних управлінських рішень у сфері європейської інтеграції. Інформаційно-аналітичне забезпечення передбачає створення необхідної інформаційної інфраструктури, яка поєднує в собі організаційні структури, що забезпечують творення, поширення та споживання інформації, інформаційно-телекомунікаційні структури, інформаційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ivanov, I. "ПРОБЛЕМАТИКА ВИКОРИСТАННЯ АВТОМАТИЗОВАНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ У ДІЯЛЬНОСТІ МВС УКРАЇНИ." Juridical science 1, no. 5(107) (April 3, 2020): 113–20. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-107-5-1.14.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано основні завдання та структуру Єдиної інформаційної системи МВС України. Визначено дефініції «інформаційна система», «підсистема», «інформаційно-пошукова система», «інформаційна автоматизована система». З’ясовано, що інформаційна автоматизована система – це організаційно-технічна система, в якій реалізується технологія обробки інформації з використанням технічних і програмних засобів. Розглянуто основні нормативно-правові акти, які регламентують діяльність інформаційних систем. Здійснено аналіз особливостей використання у діяльності поліції Інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України», окреслено її основні завдання. Визначено, що основними складовими системи ІПНП є центральний програмно-технічний комплекс, автоматизовані робочі місця користувачів, телекомунікаційна мережа доступу, комплексна система захисту інформації. Проаналізовано підсистеми інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України» та Інтегрованої інформаційно-пошукової системи органів внутрішніх справ («Армор»). Констатовано, що усі підсистеми інтегровано в єдиний інформаційний банк даних, в якому, завдяки взаємозв’язку підсистем між собою, можна отримати розгорнуту інформацію на осіб чи події. Виокремлено основні переваги та проблемні питання у роботі системи ІПНП. Надано дієві пропозиції щодо її удосконалення у частині, що стосується: покращення ефективності оперативного реагування на правопорушення; окремих напрямів правового забезпечення використання у діяльності Національної поліції інформаційних систем (систематизації відомчих законодавчих актів – об’єднання їх у єдиний нормативно-правовий документ, який забезпечить комплексне вирішення завдань, пов’язаних з інформаційно-правовим забезпеченням діяльності поліції, сприятиме розробленню єдиного алгоритму дій щодо порядку збору, накопичення, обробки та захисту інформації, а також підвищенню рівня відповідальності за порушення вимог чинного законодавства у даному напрямі).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Nikolaienko, Nataliia, Yuliia Vasylevych, and Oleksandr Komarchuk. "Інформаційні виклики для України в умовах російсько-української гібридної війни." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 2 (6) (October 31, 2019): 49–58. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2019-02-49-58.

Full text
Abstract:
Акцентовано на необхідності комплексного аналізу інформаційно-комунікаційної складової частини російсько-українського конфлікту. Досліджено питання інформаційних викликів для України як результату деструктивних пропагандистськоманіпулятивних актів російських владних структур та засобів масової інформації, поширення інформаційної експансії й агресії Російської Федерації. Визначено, що інформаційні виклики мають як короткостроковий, так і довгостроковий виміри. Інформаційний вплив із боку РФ зумовлюється історичною традицією, спільністю розвитку, соціокультурною спадщиною. Окрім того, в основу інформаційної агресії щодо України покладено концепцію «руського миру», що активно популяризується російськими медіа, науковцями та політиками, і становить потенційну загрозу суверенітету нашої держави, збереженню цілісності її території.У процесі формування інформаційних викликів для України визначено три етапи: 1991– 1999 рр. – початковий етап; кінець 2013 – початок 2014 р. – розгортання активних пропагандистсько-маніпулятивних акцій із боку російських спецслужб, політикуму та ЗМІ з метою зміни поглядів, свідомості й вчинків представників українського суспільства, а також створення негативного іміджу України у світі. Третій етап, починаючи з 2014 і до сьогодні, яскраво демонструє масштаби вторгнення РФ в інформаційно-комунікаційний простір України та свідомість українців. Визначено, що збереження інформаційного суверенітету, формування ефективної системи безпеки в інформаційній сфері є актуальною проблемою для України, яка сьогодні є об’єктом зовнішньої інформаційної експансії, маніпулятивних технологій та руйнівного інформаційного вторгнення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Nikolaienko, Nataliya, Yuliya Vasylevych, and Oleksandr Komarchuk. "МАНІПУЛЯТИВНИЙ ХАРАКТЕР РОСІЙСЬКИХ ЗАСОБІВ МАСОВОЇ КОМУНІКАЦІЇ В УМОВАХ РОСІЙСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 1 (7) (March 18, 2020): 93–104. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2020-01-93-104.

Full text
Abstract:
Підтверджено, що ЗМІ – найпотужніший інструмент маніпулювання свідомістю й діями як окремої особи, так і мас у цілому. Вони відіграли ключову роль у процесі анексії Російською Федерацією Криму та окупації Сходу України. Ці процеси супроводжувалися застосуванням маніпулятивних гібридних технологій, коли російська сторона використала інформаційну зброю із залученням масиву технік і прийомів інформаційної агресії. ЗМІ систематично й постійно використовувалися державою-агресором для підриву життєво важливих інтересів нашої держави та соціально-психологічної стійкості українського суспільства й проведення окупаційної політики. У процесі підготовки до проведення агресивних дій російською стороною важливого значення набули саме інформаційні атаки на інформаційний простір України. Мета дослідження полягає в аналізі маніпулятивних технологій російських ЗМК в умовах гібридної війни на теренах України. Завдання російських медіа полягають у маніпулюванні громадською думкою, дестабілізації ключових сфер життєдіяльності, дискредитуванні української влади. Через ЗМІ формується жорсткий інформаційний контент, відбувається навмисне поширення дезінформації. Аналіз маніпулятивних комунікаційних технологій російських ЗМІ в умовах сучасної гібридної війни показав, що з боку РФ задіяні дієві прийоми й методи, зокрема технологія інформаційної блокади, використання медіаторів, техніка переписування історії, метод зворотного зв’язку, техніки психологічного шоку та сенсаційності, прийом відволікання уваги, техніки зміщення акцентів, створення проблем, загрози тощо. Охарактеризовано конструюючі та деструктивні форми інформаційних впливів російських ЗМІ. Сутність першої форми полягає у створенні смислів, міфодизайну історичної спадщини, тобто формуванні простору знаків, символів, слів, вербальних конструкцій, просуванні меседжів та загального наративу. Друга форма інформаційного впливу реалізує деструктивну стратегію інформаційної складової частини гібридної війни через інформаційну агресію, інформаційний тероризм, мета котрих – знищення базових суспільних смислів, традицій, вірувань і навіть правових норм держави-супротивника, а також продукування хаосу, насилля та беззаконня. Дієва стратегія українського суспільства й владних структур повинна містити адекватну програму дій у відповідь на інформаційні дії агресора та поєднання військового й інформаційного контекстів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ivanov, I. "ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ДІЯЛЬНОСТІ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ." Juridical science, no. 6(108) (April 4, 2020): 91–98. http://dx.doi.org/10.32844/2222-5374-2020-108-6-1.11.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз інформаційного забезпечення Національної поліції України. З’ясовано, що в умовах сьогодення вирішення службових завдань Національною поліцією України неможливе без здійснення допоміжних видів діяльності, що безпосередньо не переслідують нормативно визначених цілей, але необхідних для їх досягнення. Розкрито зміст понять: інформаційна невизначеність, під яким розуміється невідповідність фактичного і бажаного станів інформованості поліцейських про навколишню дійсність, яка не дозволяє вирішувати окремі завдання їх службової діяльності; інформаційна потреба – певний стан суб'єкта службової діяльності, який виникає у зв'язку з необхідністю отримання відомостей, що забезпечують вирішення службових завдань; інформаційна процедура – набір однорідних у функціональному відношенні дій (операцій), що регулярно здійснюються працівниками НПУ; інформаційний процес – сукупність логічно впорядкованих, взаємопов'язаних та організованих інформаційних процедур, що веде до досягнення мети інформаційного забезпечення; інформаційна система – організаційно-технічна система, в якій здійснюється реалізація технологій обробки інформації з використанням програмних продуктів і устаткування. Охарактеризовано середовище діяльності, яке складають сфера домінування і некерована сфера. На прикладі роботи одного з програмних продуктів інформаційно-телекомунікаційної системи «Інформаційний портал Національної поліції України» проаналізовано поняття приймання та фіксація інформації, організація її для подальшої передачі або оброблення (генерація нової інформації). Теоретично обґрунтовано, що поліцейські пов'язані між собою не лише інформаційно, а й функціонально, тобто вони виконують окремі види робіт у рамках службових завдань. Констатовано, що усі інформаційні системи Національної поліції України незалежно від їх архітектури та сфери застосування, як правило, містять один і той же набір компонентів: функціональні, організаційні та оброблення даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інформаційний"

1

Лугова, А. О. "Моделювання інформаційної системи "Інформаційний пакет СумДУ"." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40864.

Full text
Abstract:
Офіційне визнання навчання та дипломів вищого навчального закладу закордоном є необхідною умовою для створення відкритого Європейського навчального простору, що допоможе студентам та викладачам працювати та навчатися за кордоном без перешкод. Усі ключові елементи системи навчання та оцінювання занесенні в один з основних документів ECTS – інформаційний пакет (ІП).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Юр'єва, Ірина Анатоліївна, and Владіслав Квітко. "Вплив інформаційно-комунікаційних технологій на розвиток організацій." Thesis, Полтавська державна аграрна академія, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38578.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кравчук, В. С. "Інформаційний портал новин." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25027.

Full text
Abstract:
Кравчук, В. С. Інформаційний портал новин : випускна кваліфікаційна робота : 123 Комп’ютерна інженерія / В. С. Кравчук ; керівник роботи В. М. Базилевич ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 102 с.
Об’єктом розробки є веб-сервіс з можливістю публікації, перегляду футбольних статей та новин. Метою даної роботи є створення інформативного додатку, здатного взаємодіяти та працювати зі створеною базою даних. Результат розробки представлено у вигляді сукупності програмних документів, наведених у додатках до проекту. Розроблена система дозволяє повністю реалізувати поставлені перед нею задачі:  публікація останніх новин;  публікація статей блогу;  перегляд новин;  перегляд статей блогу; Програма має графічний інтерфейс що відображається в браузері, проста в використанні та освоєнні. При створенні програми, було використано середовище розробки Sublіmе Теxt та мов програмування JаvаSсrірt, РНР, СSS, НТМL. Робота інформаційної системи можлива на будь-якому сучасному пристрої, який має доступ до мережі Інтернет, та браузер.
Тhе оbjесt оf dеvеlорmеnt іs а wеb sеrvісе wіth thе аbіlіty tо рublіsh, vіеw fооtbаll аrtісlеs аnd nеws. Тhе рurроsе оf thіs wоrk іs tо сrеаtе аn іnfоrmаtіvе аррlісаtіоn thаt іs аblе tо іntеrасt аnd wоrk wіth thе сrеаtеd dаtаbаsе. Тhе rеsult оf thе dеvеlорmеnt іs рrеsеntеd іn thе fоrm оf а sеt оf рrоgrаm dосumеnts lіstеd іn thе аttасhmеnts tо thе рrоjесt. Тhе dеvеlореd systеm аllоws tо іmрlеmеnt thе tаsks sеt bеfоrе іt: • рublісаtіоn оf thе lаtеst nеws; • рublісаtіоn оf blоg аrtісlеs; • vіеwіng nеws; • vіеw blоg аrtісlеs; Тhе рrоgrаm hаs а grарhісаl іntеrfасе thаt іs dіsрlаyеd іn thе brоwsеr, еаsy tо usе аnd dеvеlор. Whеn сrеаtіng рrоgrаms, thе РНРStоrm dеvеlорmеnt сеntеr аnd JаvаSсrірt, РНР, СSS, НТМL рrоgrаmmіng lаnguаgеs wеrе usеd. То сrеаtе thіs systеm wаs usеd Sublіmе Теxt аs аn ІDЕ, JаvаSсrірt, РНР аs рrоgrаmmіng lаnguаgеs аnd НТМL аnd СSS аs аn іnstrumеnts fоr dеvеlоріng vіsuаl раrt оf рrоjесt. Usіng оf thе іnfоrmаtіоn systеm іs роssіblе оn аny mоdеrn dеvісе thаt hаs ассеss tо thе Іntеrnеt аnd а brоwsеr
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ткаченко, Олена Григорівна, Елена Григорьевна Ткаченко, Olena Hryhorivna Tkachenko, and У. Дрючкова. "Правовий інформаційний простір." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15669.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено, які обставини спричинили появу судових позовів проти громадсько-політичної газети "Панорама" за період з 2004 по 2007 рік. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15669
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Назаров, М. А. "Інформаційний чат-бот месенджеру Telegram для супроводження вивчення дисципліни «Інтегровані інформаційні системи»." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75752.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційну роботу магістра присвячено створенню інформаційного чат-боту месенджеру Telegram для супроводження вивчення дисципліни "Інтегровані інформаційнні системи". В роботі проведено аналіз предметної області шляхом визначення особливостей та варіантів cтворення чат-ботів для підтримки навчального процесу; обрано методи моделювання та розробки дипломної роботи; проведено функціональне моделювання проекту; спроектовано чат-бот для перевірки знань студентів. У роботі виконано планування змісту та структури робіт, поетапне моделювання процесу комунікації в онлайн чаті, запропоновано чат-бот, представлено його архітектуру, описано функціональні модулі, приведені приклади роботи. Результатом проведеної роботи є інформаційний чат-бот месенджеру Telegram для супроводження вивчення дисципліни "Інтегровані інформаційнні системи". Практичне значення роботи полягає у розробленні інформаційного боту, що дозволяє отримувати студентові у зручному вигляді інформацію від викладача, тестувати свої знання перед фінальним тестуванням з дисципліни. Результати дослідження можуть бути використані будь-якою людиною, що хоче проводити тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Квятковська, Д. М., and Т. Є. Мотузенко. "Інформаційні технології у фізичному вихованні студентської молоді." Thesis, КНТУ, 2011. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6125.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сковпень, Д. В. "Інформаційний пошук в мережі інтернет." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/54414.

Full text
Abstract:
Використані джерела: 1. Kucheriava О., Bachynska L., Holeho N. Applying an aspectoriented approach when developing an e-commerce system”, International Journal of Emerging Technology and Advanced Engineering, vol. 11, Issue 5, pp 9–16, May 2021.
Перехід до інформаційного суспільства XXI століття породив безпрецедентне зростання обсягів і концентрації інформації в глобальних комп'ютерних мережах. Це різко загострило проблему створення інформаційно-пошукових систем (ІПС) і їх ефективного використання. Історія автоматизованих інформаційно-пошукових систем обчислюється півстоліття. Типова ІПС перших років - це людиномашинна система, де аналіз і опис змісту документів (індексування) виконується вручну, а пошуки проводяться машиною.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кащенко, Олександр. "Інформаційний простір сучасної дизайн-освіти." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10754.

Full text
Abstract:
Сфера дизайну знаходиться у тісному зв'язку з суспільними процесами та вимагає впровадження прогресивних концепцій та технологій. Еволюція освітнього простору у відповідності до розвитку суспільства вимагає створення динамічного освітнього простору та формування відповідних компетенцій фахівця при навчанні за напрямом "Дизайн". Інформаційний підхід у навчальному процесі дизайн-освіти реалізується через зміну форми та методів навчання, перехід до формування проектних рішень на основі вивчення інформаційних процесів з використанням комп'ютерних технологій.
The design field is closely linked to social processes and requires the introduction of advanced concepts and technologies. The evolution of the educational space in accordance with the development of society requires the creation of a dynamic educational space and the formation of the corresponding competences of a specialist in studying in the direction of Design. Information approach in the educational process of design education is realized through the change of the form and methods of training, the transition to the formation of design decisions based on the study of information processes using computer technologies.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гомзар, М. В. "Інформаційний простір Сумщини: домінування тем." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/29263.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шаповал, Андрій Іванович, Андрей Иванович Шаповал, and Andrii Ivanovych Shapoval. "Інформаційний менеджмент ресурсозбереження в регіоні." Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/8102.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Інформаційний"

1

Єжова, Л. Ф. Інформаційний маркетинг. Київ: КНЕУ, 2002.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Тріщук, О. В. Науково-інформаційний дискурс як соціокомунікатівне явище. Київ: НТУУ КПІ, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дубас, О. П. Інформаційний розвиток сучасної України у світому контексті. Київ: Генеза, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Марущак, А. І. Інформаційне право: регулювання інформаційної діяльності. Київ: Скіф; КНТ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бондар, Ю. В. Національний інформаційний простір новітньої України: становлення та функціонування у процесі політичної трансформації суспільства. Київ: МАУП, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кавун, С. В. Інформаційна безпека. Харків: ХНЕУ, 2009.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Нужний, Є. М. Вступ до інформаційних технологій. Київ: Українська академія державного управління при Президентові України, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Кроуфорд, Джон. Оцінка бібліотечних інформаційних послуг. Київ: Асліб, 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Єрьоміна, Н. В. Банківські інформаційні системи. Київ: КНЕУ, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ситник, Н. В. Банківські інформаційні системи. Київ: КНЕУ, 2008.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Інформаційний"

1

Bieliakov, К. I., and O. O. Zolotar. "СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ В УКРАЇНІ: ІНФОРМАЦІЙНИЙ ВИМІР." In MODERN RESEARCHES: PROGRESS OF THE LEGISLATION OF UKRAINE AND EXPERIENCE OF THE EUROPEAN UNION, 367–93. Izdevniecība “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-43-3/1.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Замай, О. О. "ІНФОРМАЦІЙНА ЄМНІСТЬ ФІНАНСОВОЇ ТА ІНТЕГРОВАНОЇ ЗВІТНОСТІ ГІРНИЧО-МЕТАЛУРГІЙНИХ КОРПОРАЦІЙ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-3.

Full text
Abstract:
Визначено поняття інформаційної ємності фінансової та інтегрованої звітності та її суттєвості. Надано характеристику основних форматів звітності зі сталого розвитку. Узагальнено чинники, які визначають галузеві аспекти корпоративного управління. Запропоновано критерії оцінки інформаційної ємності інтегрованої звітності гірничо-металургійних корпорацій. Діагностовано спільні та відмінні підходи до побудови системи корпоративного управління та контролю зазначених суб’єктів господарювання. З’ясовано інформаційні аспекти взаємозв’язку фінансової та нефінансової звітності гірничо-металургійних корпорацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Осієвський, Сергій, and Вячеслав Третяк. "МОДЕЛЬ ІНФОРМАЦІЙНО–АНАЛІТИЧНОЇ ПІДТРИМКИ ПРОЦЕСІВ РОЗРОБКИ ЗНАННЯ–ОРІЄНТОВАНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.03.

Full text
Abstract:
Розвиток онтологічного інжинірингу, а також знання-орієнтованих інформаційних систем (ЗОІС), пов'язане з вдосконаленням методів комп'ютерної обробки предметно-орієнтованих знань. Зрозуміло, що добре опрацьовані методи і засоби обробки інформації для вирішення прикладних завдань в вузькоспеціалізованих предметних областях (ПрО) недостатні для вирішення комплексних завдань, пов'язаних з пошуком релевантної інформації, її лінгвістичним аналізом, формально-логічним поданням в рамках відповідної теорії, вибіркою предметних знань та їх подальшим використанням для вирішення прикладних завдань в довільних ПрО. Звідси випливає актуальність і важливість розробки нових наукових методів і підходів до побудови ЗОІС, відповідних технологій і, нарешті, інструментальних засобів автоматизованої побудови баз знань ПрО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Gnatenko, V. S. "ІНФОРМАТИЗАЦІЯ ЕКОНОМІКИ ТА ІНФОРМАЦІЙНЕ СУСПІЛЬСТВО." In THE SYSTEM OF PUBLIC ADMINISTRATION IN THE CONTEXT OF DECENTRALIZATION OF POWER, 19–33. Izdevniecība “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-66-2-02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дяденчук, А., and Л. Халанчук. "Формування професійної компетентності інженерів-механіків засобами інформаційних технологій." In СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЄВРОЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ, 244–51. Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», 2022. http://dx.doi.org/10.32782/978-966-289-635-0-28.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Янчук, Т. В., І. Ю. Салькова, and Н. Ю. Буга. "УДОСКОНАЛЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-14.

Full text
Abstract:
Розглянуто вдосконалення маркетингової діяльності на підприємствах засобами сучасних інформаційних технологій як одного із засобів протистояння змінам зовнішнього середовища підприємства. Зазначено, швидка еволюція технологій та безперервне зростання попиту та пропозиції сприяють пошуку засобів удосконалення маркетингової діяльності на підприємствах. Щоб досягти бажаних маркетингових результатів, підприємствам доводиться використовувати цифрові маркетингові та комунікаційні послуги. Зазначено, що ці послуги ефективні та піддаються вимірюванню завдяки маркетинговій технології, яка використовується для відстеження, оцінки та впровадження новітніх маркетингових технологій. У зв’язку з технічним прогресом, фрагментацією маркетингу, попитом на індивідуальні продукти та послуги, з одного боку, та необхідністю досягнення конструктивного діалогу з клієнтами, негайного та гнучкого реагування та необхідності вимірювання інвестицій та результатів, з іншого боку, класичний маркетинговий підхід змінився, продовжуючи істотно вдосконалюватися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Васьківський, Юрій, and Катерина Васьківська. "ВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ ЯК КОНСТРУЮВАННЯ НОВОЇ РЕАЛЬНОСТІ." In Management, finance, economics: modern problems and ways of their solutions, 91–98. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.econ.ii-91-98.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Петренко, Ольга, and Андрій Носик. "ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ ДИСКРЕТНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.06.

Full text
Abstract:
Проблеми автоматизації різних процесів управління і обробки даних на основі застосування сучасних засобів обчислювальної техніки є на сьогодні однією з головних задач інформаційних технологій. Успішне рішення цих проблем залежить від сумісних зусиль різних фахівців. Одержані цікаві результати в області розробки і дослідження нових математичних моделей ряду важливих процесів, створення ефективних математичних методів рішення задач, що виникають при побудові автоматизованих систем, зокрема, задач дискретної і комбінаторної оптимізації в різних постановках. У монографії надані паралельні обчислювальні структури для рішення задач дискретної оптимізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бенько, Микола, and Ганна Москалюк. "БУХГАЛТЕРСЬКА ТА УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ: ІННОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних аспектів складання та подання бухгалтерської та управлінської звітності у глобалізаційних умовах та під впливом інноваційних технологій як результатів розгортання Industry 4.0. Проаналізовано стан української економіки у контексті інформаційних та глобалізаційних процесів та з’ясовано місце звітності у них. Розглянуто актуальні інноваційні технології, які доцільно використовувати при складанні, поданні та використанні бухгалтерської та управлінської звітності. Зроблено акцент на переваги від імплементації таких інноваційних технологій в управлінську та облікові системи. Досліджено інноваційні види звітності, які використовуються на міжнародному рівні. Проаналізовано причини низької активності керівників підприємств щодо впровадження інноваційних технологій та інноваційних форм звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Panchenko, O. A. "ІНФОРМАЦІЙНІ АСПЕКТИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ТУРБУЛЕНТНОСТІ." In THE SYSTEM OF PUBLIC ADMINISTRATION IN THE CONTEXT OF DECENTRALIZATION OF POWER, 88–110. Izdevniecība “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-66-2-06.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інформаційний"

1

Брадов, В. В. "Інформаційний суверенітет держави: глобалізаційний аспект." In THE EUROPEAN DEVELOPMENT TRENDS IN JOURNALISM, PR, MEDIA AND COMMUNICATION. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-000-1-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

"ІНФОРМАЦІЙНИЙ ШУМ ЯК МАНІПУЛЯТИВНИЙ ПРИЙОМ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.66.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Меньшов, О. І., А. В. Сухорада, and Р. В. Хоменко. "Ультрадетальна магнітометрія природних об'єктів. Інформаційний аспект." In Geoinformatics 2011. Netherlands: EAGE Publications BV, 2011. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.20145070.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кузіна, Є. І. "Інформаційний вплив як об’єкт наукового дослідження." In PEDAGOGY, PSYCHOLOGY AND TEACHING METHODS: INTERNATIONAL EXPERIENCE. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-114-5-65.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Криськов, Андрій, and Світлана Криськова. "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ЯК СКЛАДОВА ЧАСТИНА ГІБРИДНОЇ ВІЙНИ." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v3.43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Філіппов, Володимир. "АКСЕЛЕРАЦІЯ ТА ІНКУБАЦІЯ БІЗНЕСУ: МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ТА ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЧИННИК." In Problèmes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/29.11.2019.v1.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Оніщенко, Наталія. "ІНФОРМАЦІЙНИЙ ПРОСТІР ТА СОЦІАЛЬНО-ПРАВОВА КОМУНІКАЦІЯ: ДОТИЧНІСТЬ ТА ВЗАЄМОДІЯ." In GRUNDLAGEN DER MODERNEN WISSENSCHAFTLICHEN FORSCHUNG. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.09.2021.22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Черновалюк, Ірина Володимирівна. "Інноваційні технології в іншомовному освіту." In ІІ Міжнародна науково-практична конференція. Bila Tserkva National Agrarian University, 2021. http://dx.doi.org/10.33245/20-05-2021-78-81.

Full text
Abstract:
У статті розглядається роль інноваційних технологій у сфері освіти.Інформаційно-комунікаційні технології визначають розвиток всіх сфер діяльності людини, включаючи сферу освіти. Відзначено роль інформаційних технологій в підвищенні якості мовної підготовки іноземних студентів. Питання організації ефективного процесу навчання іноземних студентів, високої якості освітніх послуг і ефективної реалізації сучасних концептцій викладання розглядаються в руслі сучасної концепції іншомовної освіти. Ключові слова: інноваційні технології, інформаційно-комунікаційні технології, іншомовна освіта, концепція навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лаврут, Т. В., and В. А. Ожаревський. "Інформаційна технологія управління інформаційним обміном в телекомунікаційній мережі критичного призначення." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-79-2-1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мокійчук, Валентин, and Наталія Пащенко. "ПРИХОВАНІ РИЗИКИ ЛАБОРАТОРНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ." In МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/04.12.2020.v2.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Інформаційний"

1

Дрогайцев, О. І. Види існування інформації у навчальному процесі. Криворізький державний педагогічний університет, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5883.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто інформаційну складову професійної компетентності майбутнього педагога. Особливу увагу зосереджено на формуванні iнформацiйного поля в навчальному процесi. Зроблено висновки, що саме виникнення інформації, еволюція її цінностей вимагає системного підходу. Інформаційний підхід допоможе здійснити комплексний і системний аналіз при вивченні таких педагогічних категорій, як «професіоналізм», «професійна компетентність» та «інформаційна компетентність».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kitsa, Mariana, and Iryna Mudra. ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЗАХИСТ: ІСТОРІОГРАФІЯ, ВИЗНАЧЕННЯ, МЕХАНІЗМИ ВПРОВАДЖЕННЯ. Ivan Franko National University of Lviv, May 2019. http://dx.doi.org/10.30970/vjo.2019.45.9973.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бережна, М. В. Інформаційний потенціал зоонімів дитячої літератури жанру фентезі. Видавничий Дім Дмитра Бураго, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2483.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто імена власні тварин (зооніми) в семантичній структурі фентезійного тексту. Матеріалом роботи слугують приклади зоонімів з циклу романів Дж. К. Ролінг про Гаррі Поттера. Зооніми слугують своєрідним ключем в розкритті художнього задуму автора, нерідко вони виконують функцію як прямої, так і непрямої характеристики не лише самої тварини, але й її власника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бережна, М. В. Інформаційний потенціал імен головних персонажів тексту жанру фентезі. Освіта України, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2481.

Full text
Abstract:
У статті досліджено інформаційний потенціал імен головних персонажів циклу романів Дж. К. Ролінґ про Гаррі Поттера. Було визначено та охарактеризовано варіанти імен двох головних персонажів роману; встановлено основні функції зазначених антропонімів; показано специфіку антропонімікону твору жанру фентезі; продемонстровано як антропонімічна система виступає суттєвою частиною авторської стилістики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Tsyperdiuk, Ivan. ПРОЄКТ «КРИМ.РЕАЛІЇ» УКРАЇНСЬКОЇ РЕДАКЦІЇ РАДІО «СВОБОДА»: ІНФОРМАЦІЙНИЙ СПРОТИВ РОСІЙСЬКІЙ АНЕКСІЇ ПІВОСТРОВА. Ivan Franko National University of Lviv, January 2020. http://dx.doi.org/10.30970/vjo.2020.47.10508.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дікунова, О. А., and О. Б. Поліщук. Бібліографування праць учених – науково-інформаційний проект бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету. НТБ Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту імені В. Лазаряна, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/898.

Full text
Abstract:
Розглянуто пріоритетний напрям науково-бібліографічної діяльності бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету – створення й видання біобібліографічних покажчиків провідних учених, науково-бібліографічних покажчиків праць професорів і викладачів вишу. Висвітлено окремі аспекти й особливості бібліографування праць учених університету.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Теплицький, Ілля Олександрович, and Сергій Олексійович Семеріков. Інформаційна безпека як нова складова інформаційної культури. Рідна школа, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/808.

Full text
Abstract:
У постіндустріальну епоху, що наступила, індустрія інформаційних технологій органічно увійшла в усі сфери людської діяльності. Інформаційні технології доводиться не тільки використовувати, але й жити, співробітничати і конкурувати з ними. Усі ці тенденції свідчать про те, що суспільство переходить у нову стадію – стадію «інформаційного соціуму», що характеризується, насамперед, різким зростанням ролі інформації, високим рівнем її ефективності, залежністю майбутнього від рівня розвитку інформаційного сектора економіки. Інформаційне середовище нового соціуму – це сфера соціальної діяльності суб’єктів, пов’язана зі створенням, пошуком, збереженням, перетворенням і використанням інформації, тобто саме з тим, чим займається інформатика як наука. Враховуючи зростаючу глибину проникнення інформаційних технологій у суспільні відносини, питання формування інформаційної культури особистості стає пріоритетним завданням сучасної освітньої діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Paslavskyi, Ihor. ПРЕЗИДЕНТСЬКА ВИБОРЧА КАМПАНІЯ: ІНФОРМАЦІЙНИЙ РЕСУРС КАНДИДАТІВ ТА ЇХНЯ МЕДІЙНА ТАКТИКА НА СТАРТОВОМУ ЕТАПІ. Ivan Franko National University of Lviv, June 2019. http://dx.doi.org/10.30970/vjo.2019.46.10039.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шестопалова, О. В. Формування інформаційної культури сучасних користувачів бібліотеки ВНЗ. Національний університет «Львівська політехніка», 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1616.

Full text
Abstract:
Стаття знайомить з інформаційною забезпеченістю бібліотеки Криворізького державного педагогічного університету, її періодичними виданнями. Висвітлено питання комп’ютеризації бібліотечних процесів книгозбірні: детально описано використання автоматизованої бібліотечно-інформаційної системи «УФД-Бібліотека», роботу відділу інформаційних технологій і комп’ютерного забезпечення та електронної читальної зали, можливості електронного каталогу й інституційного репозитарію тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бережна, М. В. Передача імен власних в художньому тексті: чи така вже легка справа? КДПУ ім. В. Винниченка, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2479.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography