Academic literature on the topic 'Інформаційна технологія управління'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інформаційна технологія управління.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Дакі, О. А., С. А. Олізаренко, Ю. Г. Якусевич, З. Я. Дорофєєва, and В. В. Тришин. "Інформаційна технологія розробки бази знань інтелектуальної системи автоматичного управління рухом судна." Системи озброєння і військова техніка, no. 3(67) (September 24, 2021): 52–60. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.67.07.

Full text
Abstract:
Питання створення і використання універсальної інформаційної технології для промислової розробки бази знань (БЗ) інтелектуальної системи автоматичного управління рухом судна (ІСАУ) в умовах невизначеності навколишнього середовища при неповній інформації з використанням останніх досягнень в області нечіткої логіки і глибокого навчання є недостатньо дослідженими. У роботі представлена інформаційна технологія розробки БЗ ІСАУ рухом судна з використанням глибоких нейронних мереж і інтервальних нечітких логічних моделей. У процесі розробки інформаційної технології вирішені такі часткові завдання: розроблена структура і склад інформаційної технології розробки БЗ ІСАУ рухом судна; обґрунтований вибір нечіткої логічної моделі для формалізації процесу функціонування нечіткого регулятора ІСАУ рухом судна; обґрунтований вибір глибокої нейронної мережі для формального представлення моделі нейромережевого аналізатора ІСАУ рухом судна; обґрунтовано ефективність застосування інформаційної технології розробки БЗ ІСАУ рухом судна з використанням глибоких нейронних мереж і інтервальних нечітких логічних моделей. Перспективами подальших досліджень у цьому напрямку може бути розробка пропозицій щодо використання засобів автоматизованого проектування БЗ ІСАУ рухом судна з врахуванням представлення даної технології як сукупності функцій-процесів по розробці відповідної БЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гнатюк, Сергій, Наталія Скибун, Євген Живило, and Сергій Волошко. "Електронні комунікації як важливий елемент сталого функціонування критичної інфраструктури." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 42, no. 3 (December 17, 2021): 105–10. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-42-3-105-110.

Full text
Abstract:
Вивчення ролі електронної мережі Інтернет допускає величезну різноманітність дослідницьких підходів: вона може розглядатися як інформаційна технологія, як психосоціологічний феномен, як спільнота, як фольклор, як універсальна база даних і т.д. З точки зору комунікативних цілей спілкування за допомогою Інтернету має все те різноманіття, яке притаманне іншим різновидам комунікації, - це видно неозброєним оком при першому ж зверненні до змісту електронних повідомлень. В рамках вказаного дослідження було розглянуто електронні комунікації в контексті важливого елементу сталого та безпечного функціонування критичної інфраструктури в Україні. Було відзначено, що електронні комунікації разом із інформаційною інфраструктурою виступають, в сучасних умовах, основою інформаційно-комунікаційних систем управління об’єктів інформаційної критичної та критичної інфраструктур. Рівень впливу електронних комунікацій на стале та безпечне функціонування об’єктів критичної інфраструктури зростає разом із подальшою цифровізацією комунікацій та процесів, запровадження автоматичних та автоматизованих систем управління, використання елементів штучного інтелекту та Інтернету речей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Nazirova, T. O., and O. B. Kostenko. "Нейрономережева інформаційна технологія опрацювання медичних даних." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 8 (October 25, 2018): 141–45. http://dx.doi.org/10.15421/40280828.

Full text
Abstract:
Швидкий розвиток комп'ютерної техніки формує передумови для розробок нейрокомп'ютерів (тобто комп'ютерів 6-го покоління), які, за прогнозами в галузі штучного інтелекту, активно будуть використані для перероблення будь-якої інформації, за тими ж принципами, що й біологічні нейронні мережі – такі як людський мозок. Тому попит на використання нейромережеві технології поступово охоплює дедалі ширший коло користувачів зокрема й у галузі охорони здоров'я. Досліджено можливості застосування штучних нейронних мереж для оброблення даних регіональної охорони здоров'я. Нейронні мережі – потужний метод моделювання, що дає змогу відтворювати складні нелінійні залежності, що актуально для систем прийняття рішень управління пацієнтопотоком у медичних закладах. Запропоновано інформаційну технологію оброблення медичних даних за допомогою штучних нейронних мереж, що дасть змогу підвищити ефективність надання медичної допомоги під час профілактичних медоглядів, ніж відомі інформаційні технології класифікації. Розглянуті такі положення: принципи дії штучних нейронних мереж, переваги і недоліки їх використання та основні функції. Також наведено перспективи використання штучних нейронних мереж щодо класифікації пацієнтів для проходження профілактичного медичного огляду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Shapov, P. F., R. S. Tomashevskyi, B. V. Tkachuk, and V. М. Pavlyuk. "ІНФОРМАЦІЙНА ТЕХНОЛОГІЯ СТАТИСТИЧНОГО УПРАВЛІННЯ ПРОЦЕДУРОЮ УЛЬТРАФІЛЬТРАЦІЇ ПРИ ПРОГРАМНОМУ ГЕМОДІАЛІЗІ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 47 (February 8, 2018): 153–59. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.1.153.

Full text
Abstract:
У статті запропоновано інформаційну технологію статистичного управління процедурою ультрафільтрації при програмному гемодіалізі на основі інформації, отриманої з сигналів біоімпедансометрії.У статті проведено аналіз літературних джерел, який показав гостру необхідність розробки системи інформаційної підтримки процедури гемодіалізу або її автоматизації. Недосконалість класичних методів оцінкирівня гідратації пацієнта не дозволяє використовувати їх в якості сигналів індикації стану біологічного об'єкта в режимі реального часу. Аналітичний огляд показав, що найбільш підходящим сигналом, за допомогоюякого можливий моніторинг стану пацієнта, є сигнал біоімпедансометріі. Метою роботи була розробка інформаційної технології моніторингу стану пацієнта і статистичного управління процедурою ультрафільтрації на основі сигналів біоімпедансометріі. Для аналізу таких сигналів був обраний коваріаційний аналіз, такяк він дозволяє оцінити глобальні та локальні тренди сигналу з урахуванням його нестаціонарності, а такожоцінити значимість зміни цих трендів. На тренди класичного коваріаційного розкладання, в роботі був запропонований модифікований коваріаційний метод аналізу, який дозволяє враховувати відносну зміну трендів біоімпедансних сигналів на декількох частотах, і, тим самим, зменшуючи суму випадкового залишку. Такий підхіддозволяє, збільшуючи чутливість методу до динамічних змін, отримати додатковий інформативний параметр. Експериментальні дослідження на пацієнтах, які перебувають на процедурі програмного гемодіалізу,показав ефективність запропонованого методу. Адекватність отриманих статистичних рішень повністюпідтвердилася результатами контрольного дослідження - вимірювання рівня гематокриту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Yemelyanov, Volodymyr, Ihor Kovalenko, and Nadiia Honcharova. "Експертні оцінки у питаннях державного управління сферою вищої освіти." Public Administration and Regional Development, no. 11 (March 31, 2021): 166–89. http://dx.doi.org/10.34132/pard2021.11.08.

Full text
Abstract:
У роботі розглядається використання експертних оцінок у вирішеннях питань державного управління сферою вищої освіти з метою прогнозування чисельності потенційних студентів, що є пріоритетним завданням розвитку як системи вищої освіти в цілому, так і окремого закладу вищої освіти (ЗВО). Метою роботи є розгляд технології експертного оцінювання факторів привабливості ЗВО, основаної на комплексному застосуванні ряду методів аналізу групових експертних оцінок з подальшим формування ранжувань факторів переваг абітурієнтів при вступі до університету. У статті розглядаються основні етапи і методи проведення експертизи й її важливість при прогнозуванні кількості абітурієнтів, які бажають вступити до конкретного університету. У рамках технології експертного оцінювання розглядаються такі методи аналізу групових експертних оцінок, як: метод середніх арифметичних рангів, метод медіани рангів і метод Кемені. Всі вони дають приблизну сходимість. Розглянута інформаційна технологія може знайти своє місце в інформаційно-аналітичній системі «Абітурієнт» і мати позитивний вплив на роботу приймальної комісії в плані прогнозування переваг вступників до ЗВО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Nykytiuk, Olesia. "ЗАСТОСУВАННЯ БЛОКЧЕЙН-ТЕХНОЛОГІЇ В ЕЛЕКТРОННОМУ УРЯДУВАННІ." Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, no. 1 (7) (March 18, 2020): 104–11. http://dx.doi.org/10.29038/2524-2679-2020-01-104-111.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості впровадження технологій розподіленого реєстру в електронному урядуванні. Великі обсяги інформації потребують нових рішень і засобів її обробки. Технологія блокчейн дає змогу реалізовувати ці завдання, забезпечуючи високий рівень захисту даних і надійності проведення транзакцій. З’ясовано, що децентралізація, яка реалізується за допомогою блокчейн-технології, якісно впливає на зниження рівня бюрократії, підвищення рівня автоматизацій процесів та зростання довіри громадян до уряду. Установлено, що блокчейн-технологію все частіше використовують провідні держави світу для оптимізації надання послуг і скорочення економічних витрат на транзакції у сфері адміністрації та регулювання міжурядових відносин. Розглянуто приклади реалізації блокчейн-технології в різних країнах світу й механізми функціонування спільно з урядами цих держав. Визначено перспективи ведення концепції цифрового самоврядування у сфері державного управління. Виявлено основні переваги та призначення нової технології в трансформації електронного урядування. Упровадження системи розподіленого реєстру для уряду впливає на скорочення економічних витрат, часу та зниження ризиків хибної обробки інформації. У статті розкрито нові можливості, які пропонує технологія блокчейн для державних установ, зокрема швидко отримувати доступ до потрібних даних й одночасно обробляти великі обсяги інформації. Також технології блокчейн потенційно можуть використовуватися як інформаційна інфраструктура для обміну інформацією між державними адміністраціями. Однією з проблем упровадження блокчейну в урядові процеси є метод реалізації технології. Засоби її застосування не є цілком досконалими й багато зусиль, щоб державні структури змогли адаптуватися під нововведення та почати функціонувати в повному обсязі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

КРАМАРЕНКО, Вікторія, Олександр ДІДЕНКО, and Юрій ДЕМ’ЯНЮК. "ІНФОРМАЦІЙНА КОМПЕТЕНТНІСТЬ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З НАВІГАЦІЇ Й УПРАВЛІННЯ СУДНАМИ ЯК ПРЕДМЕТ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 23, no. 4 (March 26, 2021): 183–98. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v23i4.605.

Full text
Abstract:
У статті представлено узагальнення результатів дослідження щодо сутності інформаційної компетентності майбутніх фахівців з навігації та управління суднами, змісту цієї компетентності, структури та особливостей її формування. З’ясовано, що сутність інформаційної компетентності у наукових публікаціях визначають у вузькому та широкому значенні: як компетентність у сфері інформаційно-комунікаційних технологій; уміння переосмислювати інформацію, розв’язувати завдання щодо пошуку інформації з використанням бібліотечних та електронних інформаційно пошукових систем, тобто здійснювати інформаційну діяльність із використанням традиційних та інноваційних технологій. Результати аналізу й узагальнення публікацій з питань змісту інформаційної компетентності дозволяють стверджувати про наявність двох підходів до уявлення про її зміст. Відповідно до першого, інформаційна компетентність охоплює здатність ефективно реалізовувати власні інформаційні потреби – знаходити, оцінювати та використовувати відповідну інформацію, необхідну для прийняття рішень. Представники другого підходу зміст інформаційної компетентності розуміють як поєднання системи знань, вмінь, навичок і способів діяльності у сфері інформаційних технологій, спрямованих на вирішення професійних завдань. Що стосується формування і розвитку інформаційної компетентності майбутніх фахівців, то пропонується забезпечити безперервне включення суб’єктів учіння в практичну діяльність, що передбачає пошук, оцінювання, аналіз, переробку і використання інформації. З урахуванням особливостей професійної діяльності майбутніх судноводіїв, професійно-особистісних вимог, що висуваються нормативно-правовими документами до рівня їхньої кваліфікації, а також результатів аналізу наукових джерел інформаційну компетентність майбутніх фахівців з навігації й управління суднами визначено як професійно-особистісну властивість або здатність, що ґрунтується на знаннях, уміннях, досвіді використання інформаційних і комунікаційних технологій, електронних картографічних навігаційно-інформаційних систем в галузі судноплавства. Ця компетентність охоплює знання, уміння, навички, здатності та професійно-важливі властивості, сукупність яких дозволяє ефективно розв’язувати професійні завдання із використанням засобів інформаційних технологій і комп’ютерних телекомунікацій, ефективно користуватись традиційною друкованою та цифровою формами інформації у повсякденному житті й у професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шушура, О. М. "Інформаційна технологія для автоматизації нечіткого управління з нелінійними обмеженнями." Телекомунікаційні та інформаційні технології, no. 2 (59) (2018): 28–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гриценко, В. "Інформаційна технологія управління навчальним навантаженням у вищих навчальних закладах." Інформаційні технології в освіті, Вип. 8 (2010): 61–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Minchak, N. J., and G. V. Ozhubko. "Інформаційно-методичне забезпечення управління персоналом." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 9 (October 25, 2018): 40–43. http://dx.doi.org/10.15421/40280907.

Full text
Abstract:
Досліджено особливості застосування інформаційно-методичного забезпечення процесу управління персоналом підприємства. Обґрунтовано вплив інформаційного забезпечення на ефективність професійного навчання персоналу. З'ясовано, що під інформацією розуміють сукупність даних, що зменшують рівень невизначеності знання про конкретний суб'єкт. Визначено, що інформація з розвитку персоналу повинна відповідати таким вимогам: повнота й точність, своєчасність та оперативність, корисність, об'єктивність, доступність, стислість, оброблення та зберігання. Розглянуто наукові підходи щодо інформаційної системи професійного навчання персоналу в контексті широкого застосування ЕОМ, сучасних інформаційних технологій, економіко-математичних методів та методів моделювання. Проаналізовано наукові дослідження і публікації щодо ефективності застосування інформаційних технологій в управлінні персоналом підприємства. Визначено, що основу інформаційної системи персоналу на підприємстві становить єдиний масив, що містить інформацію про кожного працівника. Запропоновано способи запровадження автоматизованого вирішення управлінських завдань. Досліджено технологію вирішення управлінських завдань за допомогою автоматизованих систем. Обґрунтовано, що інформаційне забезпечення (ІЗ) є з'єднувальним ланцюгом між функціональними можливостями системи управління і їх програмною реалізацією. Виокремлено окремі аспекти інформаційного, методичного і алгоритмічного забезпечення процесу управління кадрами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Кравченко, В. А. "Інформаційна технологія управління Інтернет-замовленнями." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86862.

Full text
Abstract:
Був проведений аналіз літератури та розглянуті готові рішення схожої задачі. Реалізована структура форми для проектування інформаційної системи управління прийому замовлень на продукцію через web-представництво. За допомогою програмній реалізації на PHP був створеній web-ресурс, а також створений зручний інтерфейс для користувача та інші додаткові функції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сердюк, Ю. О. "Інформаційна технологія автоматизованого управління проектами." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86883.

Full text
Abstract:
Проаналізовано ринок конкурентів та поточну ситуацію на ньому. Було проведено конкурентне порівняння. Розроблено інформаційну технологію автоматизованого управління проектами за допомогою інструментарію Postman.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лаврик, Д. С. "Інформаційна технологія управління відносинами з клієнтами автосервісу." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86863.

Full text
Abstract:
Проведено аналітичний огляд CRM-систем, уточнено особливості управління для автосервісу, розроблено алгоритм та програмно реалізовано веб-додаток CRM-системи для автосервісу з двофакторною аутентифікацією, а саме, реалізовано серверну частину на Python Flask та візуально обрамлено за допомогою Bootstrap Framework.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Горбась, І. В. "Інформаційна технологія централізованого управління доступом віддалених систем." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86707.

Full text
Abstract:
Отримано гнучку систему, що дає змогу: до управління усіма пристроями у віддаленій мережі, що отримують IP-адресу за DHCP; збирати та зберігати дані щодо пристроїв користувачів у одному місці, а також мати можливість швидко керувати їх доступами до локальної мережі й мережі інтернет через зручний UI; залишати коментар, щодо певного пристрою і точно знати його володаря; делегувати відповідальність за надання/заборону доступів до мережі особам без вищої технічної освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Мельник, Роман Володимирович. "Інформаційна технологія управління енергодинамічними режимами за наявності поновлювальних джерел енергії." Diss., Національний університет "Львівська політехніка", 2021. https://ena.lpnu.ua/handle/ntb/56679.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Крюкова, Тетяна Олександрівна. "Моделі, методи та інформаційна технологія управління багатономенклатурним запасом в умовах марківського попиту." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27361.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології. – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, 2017 р. Дисертація присвячена розробці методів, моделей та інформаційної технології управління багатономенклатурним запасом на підприємствах автомобільного транспорту в умовах невизначеності попиту на основі розвитку методів отримання оптимального з точки зору отримання прибутку розміру багатономенклатурного запасу, які враховують обмеження на складські ресурси та деталізують витрати на зберігання та дозволяють підвищити точність прогнозування потреби у запасі. Запропонований для рішення задачі управління запасами критерій ефективності максимізує прибуток від реалізації запасу з урахуванням різниці в вартості зберігання одного і того ж товару на складі або в торговельному залі та враховує відмінності у щільностях розподілу попиту на різні групи товарів. Запропонований метод отримання оптимального плану багатономенклатурної поставки з використанням ітераційної процедури, яка базується на методі штрафних функцій. Для підвищення точності прогнозування попиту на запасні частини використана марківська модель, яка враховує нестаціонарність попиту по кореляційній функції. Отримала подальший розвиток технологія розрахунку закону розподілу тривалості перебування процесу попиту на безлічі неповоротних станів до попадання в поглинаючий стан, що дозволило знайти тенденцію поведінки попиту на наступний період. Розглянута задача оцінювання параметрів марківської моделі попиту для різних видів статистичної інформації про попит. Досліджені питання прогнозування попиту з урахуванням динаміки умов продажу. Запропоновано методи прогнозування попиту на основі багатофакторної моделі динаміки умов продажу товарів. Розроблено метод отримання плану багатономенклатурної поставки з урахуванням експертних оцінок та прибутковості товарів. Розроблено інформаційну технологію системи підтримки прийняття рішень при управлінні запасами на підприємствах автомобільного транспорту, яка дозволила знизити витрати на зберігання товару за рахунок деталізації складських витрат, а також збільшити прибуток від реалізації запасу за рахунок збереження більш прибуткових товарів в багатономенклатурній поставці при врахуванні обмежень на розмір замовлення та умови зберігання.
The dissertation for the degree of candidate of technical sciences, specialty 05.13.06 – information technologies. – The National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute", Kharkiv, 2017. The dissertation is devoted to development of methods and information technol-ogy of management of multinomenclature stocks at the enterprises of the motor transport in the conditions of uncertainty of demand, by development of the methods of obtaining the rational size of a multinomenclature stock considering restrictions on warehouse resources and detailing the corresponding expenses. For the solution of a problem of stockpile management the criterion of efficiency maximizing profit on re-alization of a stock is offered taking into account that the cost of storage of the same goods in a warehouse and in a trading floor differs. The method of obtaining the optimum plan of multinomenclature delivery with use of iterative procedure which is based on a method of penal functions is offered. For increase of accuracy of forecasting of demand for spare parts the Markov model considering not stationarity of demand on correlation function is used. It has contin-ued to develop the technology for calculating the duration of the demand of the dis-tribution law of the process stay on a discrete set of transient states and getting into absorbing states. We consider the problem of estimating the parameters of the Mar-kov model, the demand for different types of statistical information on demand. With use of methods of UML–modeling information technology of system of support of decision-making at stockpile management at the enterprises of the motor transport which allowed to reduce significantly the size of the half-received profit due to re-duction of deficiency of goods in a warehouse is developed and to avoid decrease in level of service of consumers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Крюкова, Тетяна Олександрівна. "Моделі, методи та інформаційна технологія управління багатономенклатурним запасом в умовах марківського попиту." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27353.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.06 – інформаційні технології. – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, 2017 р. Дисертація присвячена розробці методів, моделей та інформаційної технології управління багатономенклатурним запасом на підприємствах автомобільного транспорту в умовах невизначеності попиту на основі розвитку методів отримання оптимального з точки зору отримання прибутку розміру багатономенклатурного запасу, які враховують обмеження на складські ресурси та деталізують витрати на зберігання та дозволяють підвищити точність прогнозування потреби у запасі. Запропонований для рішення задачі управління запасами критерій ефективності максимізує прибуток від реалізації запасу з урахуванням різниці в вартості зберігання одного і того ж товару на складі або в торговельному залі та враховує відмінності у щільностях розподілу попиту на різні групи товарів. Запропонований метод отримання оптимального плану багатономенклатурної поставки з використанням ітераційної процедури, яка базується на методі штрафних функцій. Для підвищення точності прогнозування попиту на запасні частини використана марківська модель, яка враховує нестаціонарність попиту по кореляційній функції. Отримала подальший розвиток технологія розрахунку закону розподілу тривалості перебування процесу попиту на безлічі неповоротних станів до попадання в поглинаючий стан, що дозволило знайти тенденцію поведінки попиту на наступний період. Розглянута задача оцінювання параметрів марківської моделі попиту для різних видів статистичної інформації про попит. Досліджені питання прогнозування попиту з урахуванням динаміки умов продажу. Запропоновано методи прогнозування попиту на основі багатофакторної моделі динаміки умов продажу товарів. Розроблено метод отримання плану багатономенклатурної поставки з урахуванням експертних оцінок та прибутковості товарів. Розроблено інформаційну технологію системи підтримки прийняття рішень при управлінні запасами на підприємствах автомобільного транспорту, яка дозволила знизити витрати на зберігання товару за рахунок деталізації складських витрат, а також збільшити прибуток від реалізації запасу за рахунок збереження більш прибуткових товарів в багатономенклатурній поставці при врахуванні обмежень на розмір замовлення та умови зберігання.
The dissertation for the degree of candidate of technical sciences, specialty 05.13.06 – information technologies. – The National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute", Kharkiv, 2017. The dissertation is devoted to development of methods and information technol-ogy of management of multinomenclature stocks at the enterprises of the motor transport in the conditions of uncertainty of demand, by development of the methods of obtaining the rational size of a multinomenclature stock considering restrictions on warehouse resources and detailing the corresponding expenses. For the solution of a problem of stockpile management the criterion of efficiency maximizing profit on re-alization of a stock is offered taking into account that the cost of storage of the same goods in a warehouse and in a trading floor differs. The method of obtaining the optimum plan of multinomenclature delivery with use of iterative procedure which is based on a method of penal functions is offered. For increase of accuracy of forecasting of demand for spare parts the Markov model considering not stationarity of demand on correlation function is used. It has contin-ued to develop the technology for calculating the duration of the demand of the dis-tribution law of the process stay on a discrete set of transient states and getting into absorbing states. We consider the problem of estimating the parameters of the Mar-kov model, the demand for different types of statistical information on demand. With use of methods of UML–modeling information technology of system of support of decision-making at stockpile management at the enterprises of the motor transport which allowed to reduce significantly the size of the half-received profit due to re-duction of deficiency of goods in a warehouse is developed and to avoid decrease in level of service of consumers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Нестерук, Б. В. "Інформаційна технологія автоматизації тестування API та web-сервісів." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81404.

Full text
Abstract:
Актуальність теми. Початкова фаза автоматизації тестування веб-сервісів потребує значних ресурсів для розробки архітектури проекту, тестових наборів та допоміжних інструментів. На даний момент серед бібліотек автоматизації тестування не існує комплексного рішення даних питань. Мета і задачі. Метою роботи є створення інформаційної технології автоматизації тестування API та веб-сервісів у вигляді каркасного проекту для забезпечення швидкого старту автоматизації тестування графічних інтерфейсів, API та баз даних. Структура та обсяг роботи. Пояснювальна записка складається зі вступу, 4 розділів, висновків, 3 додатків, включає 86 сторінок, 4 таблиці, 28 рисунків, 36 джерел. Основний зміст роботи. В першому розділі дано визначення автоматизації тестування, проведено огляд поширених підходів з автоматизації. Наведено порівняльну таблицю існуючих систем автоматизації. Другий розділ присвячений формулюванню мети, задач та вибору інструментів реалізації. Виконується планування робіт для реалізації проекту. Третій розділ описує поетапне проектування інформаційної технології. Побудовані контекстна діаграма та діаграми декомпозиції 1-го та 2-го рівнів у нотації IDEF0, описана взаємодія між акторами та ресурсами, наведена загальна архітектура технології. У четвертому розділі описується процес реалізації механізмів параметризації, абстрагування, запуску тестових наборів. Проводиться поєднання компонентів технології у суцільну структуру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лукінова, Дарина Андріївна, Олена Миколаївна Нікуліна, and Валерій Петрович Северин. "Структура інформаційної технології оптимізації управління складними динамічними системами." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43022.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Нікуліна, Олена Миколаївна, Валерій Петрович Северин, and Ніна Вікторівна Коцюба. "Модуль представлення інформації для технології оптимізації систем автоматичного управління." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43021.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Лисецький, Ю. М. Інформаційні технології в управлінні та обробці інформації. Київ: LAM&K, 2018.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Інформаційні, технології в. Матеріали доповідей учасників міжнародної науково-практичної конференції "Інформаційні технології в управлінні туристичною і курортно-рекреаційною економікою та проблеми підготовки фахівців". Бердянськ: АУІТ "АРІУ", 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Управління та інформаційні технології у правовій державі. Львів: Ліга-Прес, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Управління та інформаційні технології у правовій державі. Львів: Ліга-Прес, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Наука і соціальні проблеми суспільства : харчування, екологія, демографія. Vol. 2. Харків, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Соціально-економічні та енергетичні проблеми розвитку країн. OKTAN PRINT s.r.o., 2022. http://dx.doi.org/10.46489/xmnpk-22.

Full text
Abstract:
У збірнику представлено тези наукових докладів Х Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-економічні та енергетичні проблеми розвитку країн»: Матеріали Х Міжнародної науково-практичної конференції (м. Дніпро, 29-30 березня 2022р.). На конференції розглянуті проблеми ефективного управління економічними системами, запровадження нових бізнес-стратегій та роль інформаційних технологій у сфері економіки. Особиста увага приділена аспектам альтернативної енергетики в Україні та підвищенню ефективності відновлювальних джерел енергії. Проаналізовано вплив пандемії COVID-19 на економіку України. Матеріал супроводжується необхідними статистичними аналітичними даними, ілюстраціями. Даний збірник доповідей має науково-практичне значення й розраховано на магістрів, аспірантів економічних, технічних спеціальностей, викладачів, наукових працівників та менеджерів, які займаються дослідженнями проблем розвитку статистики, обліку, оподатування та аудиту в умовах глобалізації й енергозбереження в Україні та світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Бенько, Микола, and Ганна Москалюк. "БУХГАЛТЕРСЬКА ТА УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ: ІННОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних аспектів складання та подання бухгалтерської та управлінської звітності у глобалізаційних умовах та під впливом інноваційних технологій як результатів розгортання Industry 4.0. Проаналізовано стан української економіки у контексті інформаційних та глобалізаційних процесів та з’ясовано місце звітності у них. Розглянуто актуальні інноваційні технології, які доцільно використовувати при складанні, поданні та використанні бухгалтерської та управлінської звітності. Зроблено акцент на переваги від імплементації таких інноваційних технологій в управлінську та облікові системи. Досліджено інноваційні види звітності, які використовуються на міжнародному рівні. Проаналізовано причини низької активності керівників підприємств щодо впровадження інноваційних технологій та інноваційних форм звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Петренко, Ольга, and Андрій Носик. "ПАРАЛЕЛЬНІ ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ СТРУКТУРИ ДЛЯ РІШЕННЯ ЗАДАЧ ДИСКРЕТНОЇ ОПТИМІЗАЦІЇ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.06.

Full text
Abstract:
Проблеми автоматизації різних процесів управління і обробки даних на основі застосування сучасних засобів обчислювальної техніки є на сьогодні однією з головних задач інформаційних технологій. Успішне рішення цих проблем залежить від сумісних зусиль різних фахівців. Одержані цікаві результати в області розробки і дослідження нових математичних моделей ряду важливих процесів, створення ефективних математичних методів рішення задач, що виникають при побудові автоматизованих систем, зокрема, задач дискретної і комбінаторної оптимізації в різних постановках. У монографії надані паралельні обчислювальні структури для рішення задач дискретної оптимізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шіковець, К. О., and Г. М. Квіта. "МЕТОДИ НЕЙРОМАРКЕТИНГУ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УМОВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-13.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто концепцію сталого розвитку та її складові частини: економічну, соціальну та екологічну з погляду системного підходу. Оскільки сталий розвиток – системно керований розвиток і основою його керованості є системний підхід, та сучасні інформаційні технології, які дають змогу дуже швидко моделювати різні варіанти напрямів розвитку, то пропонується застосувати «Кібернетичну концепцію управління граничними ресурсами і станами об’єкта розвитку (КУРСОР+)» до моделювання станів сталого розвитку. Інтегрована модель концепції сталого розвитку та системно-ситуаційної моделі розвитку дала змогу описати складники системно-ситуаційної моделі розвитку, визначити поточний, цільовий та прогнозний стан сталого розвитку та дослідити етапи досягнення однієї із цілей сталого розвитку, а саме «відповідальне споживання та виробництво». Для досягнення цільових орієнтирів, відповідального споживання запропоновано застосовувати сучасні методи маркетингу, а саме нейромаркетинг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Івашова, Л. М., and М. Ф. Івашов. "Особливості використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій для запобігання та протидії корупції в системі публічного управління." In МОДЕРНІЗАЦІЯ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛЬНИХ ЗМІН СВІТОВОГО ПРОСТОРУ, 53–80. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-246-6-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шушура, О. М. "Методологічні аспекти розробки інформаційних технологій для нечіткого управління на основі функцій належності багатьох аргументів." In СУЧАСНА ТРАЄКТОРІЯ РОЗВИТКУ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПРОГРЕСУ В УКРАЇНІ ТА СВІТІ, 145–72. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-247-3-5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Лаврут, Т. В., and В. А. Ожаревський. "Інформаційна технологія управління інформаційним обміном в телекомунікаційній мережі критичного призначення." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-79-2-1.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Л.М., Гопкало. "Інформаційні технології управління готельним підприємством." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.46.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федюшин, Данило. "РОЛЬ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В ПУБЛІЧНОМУ УПРАВЛІННІ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS, chair Ірина Квеліашвілі. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.29.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ясінецька, Ірина, and Ірина Мушеник. "ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІÏ В УПРАВЛІННІ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА." In PUBLIC COMMUNICATION IN SCIENCE: PHILOSOPHICAL, CULTURAL, POLITICAL, ECONOMIC AND IT CONTEXT. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/15.05.2020.v1.25.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кочугурна, Ю. В. "Підвищення ефективності публічного управління за рахунок використання передових інформаційно-комунікативних технологій." In EFFECTIVE PUBLIC AND MUNICIPAL ADMINISTRATION: THEORY, METHODOLOGY, PRACTICE. EU EXPERIENCE. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-005-6-7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рафалюк, Олег. "УПРАВЛІННІ КОМУНІКАЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ МЕДИЧНИХ ЗАКЛАДІВ З ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE, chair Ніла Тюріна. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v1.53.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Станкевич, Максим. "АВТОМАТИЗАЦІЯ УПРАВЛІННЯ СУЧАСНОЮ СТАНЦІЄЮ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ АВТОМОБІЛІВ НА БАЗІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПРОВЕДЕННЯ НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ, chair Оксана Шибко. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/06.11.2020.v2.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бєльська, Т. В., О. С. Малюхов, and Ю. І. Малюхова. "Новітні інформаційні технології як важлива складова цифрової трансформації та реформування публічного управління." In MODERN STRATEGIES OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE STATE AND SOCIETY IN THE CONTEXT OF GLOBAL CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-177-0-4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Січкар, Ольга, and Віталій Січкар. "ВИКОРИСТАННЯ СУЧАСНИХ ІННОВАЦІЙНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У МЕТОДИЦІ ВИКЛАДАННЯ ІНЖЕНЕРНОЇ ГРАФІКИ ТА ОСНОВ СТАНДАРТИЗАЦІЇ, УПРАВЛІННІ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ І МЕТРОЛОГІЇ." In ТРАДИЦІЙНІ ТА ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ ДО НАУКОВИХ ДОСЛІДЖЕНЬ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/10.04.2020.v3.03.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Соколова, О. В., and Г. В. Веселовська. "Дослідження семантики предметної області методів управління складними системами в галузі комп’ютерних систем і мереж як визначального чинника якості її опановування на засадах комп’ютерних інформаційних технологій." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-588-79-2-1.19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Інформаційна технологія управління"

1

Тимченко, А. А., В. А. Ващенко, С. В. Заболотній, Я. В. Гальченко, Ю. Г. Лега, В. М. Лукашенко, Т. Л. Мазурок, et al., eds. Інформаційні технології в освіті, науці і техніці (ІТОНТ-2018). Chair В. М. Рудницький. ЧДТУ, May 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2871.

Full text
Abstract:
Матеріали конференції висвітлюють основні напрями розвитку інформаційних технологій і систем та їх використання в освіті, науці, техніці, економіці, управлінні, медицині. У матеріалах розглядаються питання, пов’язані з комп’ютерним моделюванням фізичних, хімічних і економічних процесів, інформаційною безпекою та застосуванням інформаційно-комунікаційних технологій у техніці, наукових дослідженнях і управлінні складними системами, з використанням інформаційно-комунікаційних технологій в освіті, з створенням, впровадженням і використанням науково-освітніх ресурсів у закладах освіти різного рівня, а також з проблемами підготовки ІТ-фахівців. Для наукових і педагогічних працівників, аспірантів і студентів закладів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Колгатіна, Л. С. Управління самостійною роботою студентів в умовах нових інформаційних технологій. ХДПУ, 2001. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3220.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Корольський, Володимир Вікторович, Тетяна Григорівна Крамаренко, Сергій Олексійович Семеріков, and Світлана Вікторівна Шокалюк. Інформаційно-комунікаційні технології в системі управління підвищенням кваліфікації сучасного педагога. ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/958.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соловйов, В. М. Індустрія 4.0 і проблеми освіти. ПП Щербатих, April 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1283.

Full text
Abstract:
В епоху інформаційного суспільства, розвитку концепції Індустрії 4.0, найбільш онкурентоспроможними виявляться вузи, здатні втілити ідеї створення smart-університету. Вони можуть скласти базу для реалізації в Україні концепцій smart-освіти, smart-економіки і smart-суспільства. Для переходу вузу до розряду smart-університетів необхідно: - зміна організаційної структури вузу з переходом до децентралізованих моделей системи управління і процесного управління; - використання в освітньому процесі інноваційних інформаційно-комунікаційних технологій, що дозволяють перейти від традиційної системи дистанційної освіти до гнучкої системи формування індивідуалізованих освітніх траєкторій з використанням освітнього контенту кращих світових і вітчизняних університетів, що знаходиться у відкритому доступі; - використання в управлінні науково-освітнім процесом і вузом в цілому сучасних керуючих і аналітичних інформаційних систем і відповідної інфраструктури, що забезпечують реалізацію ідей Індустрії 4.0 стосовно вищого навчального закладу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лов'янова, І. В. Проблеми використання інформаційно-комунікаційних технологій навчання в процесі математичної освіти старшокласників. [б. в.], 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2346.

Full text
Abstract:
У статті розкривається загальноосвітнє значення математики, формулюються завдання математичної освіти. Нові інформаційні технології навчання можуть стати дійовим засобом управління пізнавальною діяльністю за умов врахування вікових та індивідуальних особливостей учнів, спільної творчості, підтримки і розуміння між вчителем і учнем. Виділено три групи проблем: організаційні, дидактичні, психологічні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Серьогіна, І. Ю. Основи стандартизації, метрології та управління якістю. КДПУ, June 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4342.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації містять вступ, вказівки до виконання практичних робіт для бакалаврів спеціальності 015 Професійна освіта (сфера обслуговування, технологія виробів легкої промисловості) денної та заочної форм навчання, а також тестові завдання, питання до екзамену, критерії оцінювання та список рекомендованої літератури, інформаційних джерел.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Поліщук, Олександр Павлович, Ілля Олександрович Теплицький, and Сергій Олексійович Семеріков. Моделювання як засіб фундаменталізації інформатичної освіти. Видавничий відділ НМетАУ, May 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/951.

Full text
Abstract:
Фундаменталізація, що передбачає поглиблення теоретичної, загальноосвітньої та загальнонаукової підготовки, є тенденцією, характерною для вищої професійної освіти Росії в цілому. Т. В. Мінькович, аналізуючи тенденції фундаменталізації шкільного курсу інформатики у Росії, пропонує шляхи інтеграції теоретичної інформатики та інформаційних технологій засобами комп’ютерного моделювання. Автор використовує апарат теорії управління для поєднання традиційної моделі комп’ютерної системи як сукупності апаратного та системного програмного забезпечення з моделлю інформаційних процесів через розв’язування таких задач інформатики, як подання повідомлень та описів інформаційних процесів, вивчення та організації кібернетичних систем, інформаційне моделювання реального світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Жалдак, М. І., Ю. С. Рамський, В. М. Соловйов, Ю. В. Триус, О. С. Городецький, В. Б. Задоров, О. І. Хоменко, et al., eds. Комп’ютерні технології в будівництві : матеріали VI Міжнародної науково-технічної конференції «КОМТЕХБУД 2008» (Київ–Севастополь, 9-12 вересня 2008 р.). Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/608.

Full text
Abstract:
Матеріали секцій висвітлюють новітні інформаційні технології в архітектурі, проектуванні, управлінні будівництвом і експлуатацією будівель та споруд, питання теорії та методики навчання комп’ютерних наук у вищій школі, дистанційної освіти, впровадження ІКТ в процес навчання. Значну увагу приділено питанням застосування комп’ютерних технологій в будівельному проектуванні та легалізації програмного забезпечення. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових, інженерних та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кафедра педагогіки та методики ТО. Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П. І. Шевченка та В. С. Пікельної. КДПУ, 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4192.

Full text
Abstract:
У збірнику представлені матеріали Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Педагогічні читання з нагоди 90-річчя Криворізького державного педагогічного університету та вшанування пам’яті професорів П.І. Шевченка та В.С. Пікельної». Розглядаються соціальні та психолого-педагогічні проблеми професійної підготовки молоді, управління та моніторинг у професійній освіті, сучасні інноваційні технології в системі підготовки майбутніх фахівців професійної освіти, вимоги Нової Української школи до якісної підготовки майбутнього вчителя трудового навчання та технології, застосування інформаційно-комунікативних технологій у підготовці фахівців з готельно-ресторанної справи. Збірник призначений для науковців, викладачів, аспірантів, здобувачів вищої освіти, вчителів, вихователів дошкільних закладів а також для широкого кола читачів. За достовірність матеріалів та їхню інтерпретацію несуть відповідальність автори та наукові керівники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Поліщук, Олександр Павлович, Ілля Олександрович Теплицький, and Сергій Олексійович Семеріков. Розробка систем мобільного доступу до Інтернет-аукціону Aukro у підготовці фахівців з інформаційних технологій. Мінрегіон України, September 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/965.

Full text
Abstract:
Aukro (Aukro.ua) найбільший і найпопулярніший Інтернет-аукціон в Україні, що існує з 2007 року і з самого свого заснування міцно утримує позиції лідера. Інтернет-аукціон побудований на відомій східноєвропейській платформі Allegro, перші сайти на якій з’явились у Чехії (http://aukro.cz), Польщі (http://allegro.pl). Найвідомішими у СНД сайтами, побудованими на цій платформі, є російський сайт «Молоток.ру» (http://molotok.ru), казахський (http://aukro.kz) та український Aukro російською (http://aukro.ua) та українською мовами (http://ua.aukro.ua). Так само, як і Інтернет-аукціон eBay, Aukro має відкритий програмний інтерфейс – API доступу до Web-сервісів, за допомогою якого можна розробляти програмне забезпечення, що підвищує зручність роботи як продавців, так і покупців Інтернет-аукціону: масове завантаження описів лотів, відстеження обраних лотів у реальному часі і т.п. Для всіх перелічених вище аукціонів спільним таким програмним забезпеченням є ALoader, що працює на персональних комп’ютерах. Ураховуючи суттєву зручність використання мобільних пристроїв для оперативних торгів, для польського, чеського, російського та казахського варіантів платформи Allegro були розроблені відповідні мобільні додатки для пристроїв під управлінням Google Android. Актуальність розробки визначається тим, що для Інтернет-аукціону Aukro відсутнє програмне забезпечення для мобільного доступу з все більш широко поширюваної платформи Google Android.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography