Academic literature on the topic 'Інтернет-сервіс'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інтернет-сервіс.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інтернет-сервіс"

1

Афанасьєва, О. М., С. О. Родіонов, and В. В. Кошарна. "Інтернет-комунікації в системі маркетингу." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 7–12. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-7-12.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сутність та значення маркетингових комунікацій в діяльності організацій; визначено сутність і запропонована модель інтегрованих маркетингових комунікацій; визначені фактори, що сприяють і перешкоджають їх використання; виділені переваги інтернет-реклами в порівнянні з традиційним видом реклами; визначено місце інтернет-реклами в системі маркетингових комунікацій, визначені принципи розробки маркетингової стратегії в Інтернет. Ресурси Інтернет при проведенні маркетингових досліджень можуть застосовуватися в наступних напрямках: використання пошукових засобів і каталогів Інтернет, проведення опитувань відвідувачів власного сервера, дослідження результатів телеконференцій, використання даних опитувань, проведених на інших серверах. Вивчення конкурентів може здійснюватися шляхом відвідування їх серверів, отримання інформації про зв'язки з їх партнерами. Інтернет-реклама, є частиною маркетингової діяльності організації, дозволяє рекламодавцеві впливати на цільову аудиторію, отримувати зворотний зв'язок від споживачів, а використання інтернет-технологій дозволяє більш ефек тивно управляти системою маркетингових комунікацій. Маркетингові можливості Інтернет можна позначити на кожному етапі виробничого циклу організації: вивчення ринку - виробництво товарів - реалізація - сервіс і післяпродажне обслуговування. На кожному з цих етапів Інтернет надає організаціям додаткові можливості щодо поліпшення маркетингової діяльності і додаткові переваги перед конкурентами. У зв'язку з цим актуальною проблемою є розробка маркетингової стратегії в Інтернет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Khaskhachykh, D. A. "ВИКОРИСТАННЯ ІНТЕРНЕТ-СЕРВІСУ SOCRATIVE ДЛЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ." Медична освіта, no. 1 (October 29, 2018): 135–39. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.1.9445.

Full text
Abstract:
Мета роботи – підвищити якість дистанційної освіти студентів-медиків через застосування в навчальному процесі інтернет-сервісу Socrative. Основна частина. З метою підвищення пізнавального інтересу учнів на кафедрі акушерства та гінекології було впроваджено інтернет-сервіс Socrative, що дозволило проводити дистанційний поточний та підсумковий тестовий контроль знань. Оскільки на кафедрі є доступним швидкісний Інтернет через Wi-Fi, не стало необхідності в утриманні цілого комп’ютерного класу. В якості засобу роботи з тестами використовуються планшетні комп’ютери кафедри або смартфони студентів з доступом до мережі “Інтернет”. Після закінчення тестування студент отримує повідомлення з інформацією про витрачений час та відсоток правильних відповідей, а викладач у режимі реального часу – детальну інформацію про проходження екзамену. Можливості сервісу дозволяють проводити опитування студентів, контроль засвоєного матеріалу та організовувати ігрові змагання на швидкість відповідей, що значно підвищує продуктивність і підвищує мотивацію студентів до навчання. Висновки. Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій, зокрема інтернет-сервісу Socrative, у навчальну діяльність кафедри акушерства та гінекології Дніпропетровської медичної академії значно підвищило ергономіку навчальної роботи викладачів, об’єктивність та швидкість взаємодії між викладачами й студентами, та ефективність роботи кафедри в цілому. Подальше впровадження сучасних комунікаційних технологій дозволить значно спростити і вдосконалити проведення поточного та кінцевого обліку знань студентів, а використання елементів змагання – підвищити мотивацію студентів до навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Цирульник, Сергій Михайлович, and Леся Володимирівна Моторна. "СЕРВІС IFTTT І ЗАСОБИ ІНТЕРНЕТУ РЕЧЕЙ ДЛЯ ПРОЄКТНОГО НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ФАХОВИХ КОЛЕДЖІВ." Information Technologies and Learning Tools 88, no. 2 (April 29, 2022): 255–72. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v88i2.4403.

Full text
Abstract:
Ринкове середовище формує вимоги до молодих фахівців, а конкуренція між закладами вищої та фахової передвищої освіти спонукає готувати висококваліфікованих фахівців. Очевидно, що змістовне наповнення дисциплін залежить від прогнозованого технологічного розвитку країни та потреби у фахівцях на ринку праці. Воно має характеризуватися гнучкістю змісту й швидкою реакцією на запити ринку праці. Водночас саме змістовне насичення навчальних дисциплін може спонукати абітурієнта обрати той чи інший заклад освіти та визначитись із спеціальністю. Саме тому, використовуючи інформаційно-комунікаційні технології, слід здійснювати напрацювання найсучасніших програм підготовки фахівців. Поняття «Інтернет речей» є комплексним та досі розвивається. З функціональної точки зору «Інтернет речей» (IoT, Internet of Things) можна розподілити на кілька рівнів: кінцеві пристрої (засоби ідентифікації, давачі, виконавчі пристрої), транспортний рівень (телекомунікаційне середовище, що охоплює дротові та бездротові мережі) та рівень роботи з даними (інтелектуальні платформи, які здійснюють збір, зберігання та обробку). У статті розглядаються питання, які пов’язані з особливостями створення простих пристроїв у межах концепції Internet of Things на базі популярного Wi-Fi-модуля ESP8266 та впровадженням цих досліджень в освітній процес. Зокрема використання технології інтернету речей з сервісом IFTTT під час проєктного навчання в межах вивчення дисциплін «Основи автоматичного керування та роботехніка», «Мікропроцесорні пристрої та системи». Розкрито можливості такого проєктного навчання у формуванні компетенції Інтернету речей у майбутніх фахівців технічного профілю. У статті висвітлена покрокова методика реалізації технічної складової інтернету речей з сервісом IFTTT для створення розумного будинку. Розкрито технічні можливості, особливості підключення та взаємодії модуля ESP8266 та виконавчого пристрою. Показана організація доступу модуля до мережі Інтернет, відправлення та отримання ними даних з використанням популярного хмарного IoT-сервісу aRest. Показано, як використовувати сервіс погоди Weather Underground та Date & Time безкоштовного онлайн сервісу IFTTT для управління виконавчим пристроєм через Інтернет. У статті наведено вихідні коди програми керування для Wi-Fi-модуля ESP8266.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Скорик, А. Б., С. П. Ярош, and Д. О. Меленті. "Вплив руйнівних технологій на розвиток архітектури С4ISR систем. Концептуальні основи побудови архітектури дата-центричної системи-систем." Системи озброєння і військова техніка, no. 4(64), (December 17, 2020): 107–19. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.64.14.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовані особливості операційної, системної та технічної архітектури систем С4ISR. Розглянуто модель інформаційного обміну С4ISR. Як руйнівні розглядаються наступні технології та інновації: сервіс-орієнтована архітектура, системи зі штучним інтелектом, хмарні обчислення і інтернет військових пристроїв; онтологія IDEAS, розширення єдиного інформаційно-бойового простору на кіберпростір, тактичні і стратегічні хмари. Робиться висновок про виникнення нової точки біфуркації, вихід з якої пов'язаний з розвитком теорії дата-центричних операцій і розробкою дата-центричних систем-систем. Розглянуто загальну концепцію архітектури дата-центричної системи-систем, запропонована ресурсна-потокова модель архітектури дата-центричних систем-систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пахолюк, З., and Л. Миронюк. "Методика опрацювання хмарних сервісів Google Slides та Sites для створення презентацій про рідну країну і розміщення їх на сайті в курсі «Українська мова як iноземна»." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 38 (March 13, 2020): 51–58. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-38-09.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку освіти в Україні пріоритетним напрямом є впровадження інформаційних технологій. Провідною тенденцією світових інформаційних технологій є хмарні технології віддаленого збереження даних. Оскільки під час іспиту «Українська мова як іноземна» слухачі мають представити презентацію про рідну країну, то було запропоновано вмотивовану модель презентації та її створення в Google Slides. Сервіс Google Slides обрано на підставі таких характеристик: безкоштовність, простота використання, можливість застосування з будь-якого пристрою за наявності Інтернету, легкий зв’язок чи розміщення документу на веб-сторінці, сумісність користувачів у доступі та редагуванні документів через Інтернет, незалежно від того, на якому пристрої вони працюють; імпорт файлів із Microsoft. Для розміщення важливої та цікавої інформації про країни, в яких проживають слухачі-іноземці, було створено сайт за допомогою Google Sites.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Хараджян, Наталія Анатолівна. "Формування освітнього середовища на основі хмарних технологій для підготовки фахівців з програмування." New computer technology 12 (December 25, 2014): 263–68. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v12i0.719.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання формування повнофункціонального освітнього середовища на основі хмарних технологій для вивчення дисциплін циклу програмування при підготовці фахівців з програмування. Об’єкт дослідження – застосування хмарних технологій у навчанні. Предмет дослідження – хмарні технології у підготовці фахівців з програмування. Мета дослідження – формування повнофункціонального освітнього середовища для підготовки фахівців з програмування на основі хмарних технологій. Використані методи дослідження – аналіз. Для досягнення мети дослідження було проведено огляд існуючих інтегрованих середовищ програмування. Перш за все такі середовища мають бути засновані на хмарних технологіях, оскільки серед сервісів, що надаються хмарними технологіями, є сервіс SaaS. Також середовище повинно підтримувати можливість розробки програм різними мовами програмування, що дозволило б організувати навчання дисциплін з програмування в єдиному середовищі. Таким середовищем було обрано хмарне середовище Cloud9 IDE. Cloud9 IDE – це інтернет-середовище розробки додатків на мові Javascript для Node.js, HTML5/CSS, PHP, Java, Ruby on Rails, С/С++, Python, що дозволяє працювати у безкоштовному та платному режимах. Оскільки сервіс SaaS застосовують з метою забезпечення процесу навчання та наукових досліджень лише спеціалізованим програмними засобами, тому необхідно забезпечити навчальний процес навчальними матеріалами. Це можна зробити шляхом надання в загальне користування навчальних матеріалів (текстів лекцій, лабораторних та практичних робіт, навчальних посібників, матеріалів для самостійного опрацювання тощо). Дані матеріали кожен студент може вивчати в самостійному темпі за власною траєкторією. Тобто студент буде набувати уміння та навички в міру необхідності – поза громіздких проектів та підходів до навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Polska, O. V., R. K. Kudermetov, and N. V. Shcherbak. "МОДЕЛЬ ІЄРАРХІЇ КРИТЕРІЇВ ЯКОСТІ ВЕБСЕРВІСІВ." Visnyk of Zaporizhzhya National University Physical and Mathematical Sciences, no. 2 (March 12, 2021): 43–51. http://dx.doi.org/10.26661/2413-6549-2020-2-06.

Full text
Abstract:
Технології інтернет-сервісів пропонують передові рішення для створення розподілених бізнес-процесів та додатків. У наш час кількість інтернет- сервісів продовжує постійно зростати. Перед споживачами інтернет- сервісів постає проблема вибору із сервісів з однаковою або подібною функціональністю саме того сервісу, який їм найбільше підходить за набором критеріїв, наприклад, вартість, час відгуку, пропускна здатність, безпека, надійність. Такі критерії якості вебсервісів називають нефункціональними характеристиками сервісів або якістю сервісу (Quality of Service, QoS). Залежно від домену та категорій користувачів, а також контексту використання сервісу вебсервіс може мати багато специфічних властивостей та характеристик якості. Є багато стандартів та специфікацій якості вебсервісів. Незважаючи на це, дослідники, розробники та замовники часто по-різному розуміють якість вебсервісів. Вони можуть зменшити або розширити перелік і навіть значення характеристик якості вебсервісів. Метою цієї роботи є розроблення моделі критеріїв якості вебсервісів, яка могла б ураховувати різні аспекти впливу на якість вебсервісів. У цій роботі розглянуто специфікації та стандарти таких організацій, як OASIS, ISO/IEC та OMG. Здійснено пошук інформації у наукометричних базах даних, таких як Scopus та Web of Science. Із розглянутих стандартів та відповідних наукових робіт обрано характеристики якості та критерії для розроблення ієрархічних моделей якості. На основі стандарту метамоделі QoS від Object Management Group запропоновано модель для синтезу колекцій характеристик вебсервісу QoS. У результаті дослідження розроблено модель, засновану на аналізі наявних стандартів, наукових досліджень та оглядів, присвячених вивченню та класифікації характеристик якості та атрибутів якості вебсервісів. Ця модель може бути корисною для вибору вебсервісу з метою безпосереднього застосування, побудови композитних вебсервісів та хмарних сервісів, створення систем на основі сервіс-орієнтованої архітектури та інтернету речей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Романишин, Юлія Любомирівна. "ВЕБОРІЄНТОВАНІ ВІРТУАЛЬНІ СПІЛЬНОТИ ТА КОМУНІКАЦІЇ В НАВЧАННІ ФАХІВЦІВ ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ." Information Technologies and Learning Tools 85, no. 5 (November 1, 2021): 228–43. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v85i5.3850.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються віртуальні навчальні спільноти у веббазованому середовищі ЗВО. Досліджується сутність вебспільнот рівня Web 2.0. Охарактеризовано віртуальні комунікації як ключові елементи обміну даними й знаннями у таких спільнотах. Підкреслено важливу роль електронної модерації, яка є першим кроком до введення віртуальної сутності викладача на виділеному рівні представлення спільноти. Сьогодні віртуальні навчальні спільноти не є черговим популярним інформаційним трендом, а, навпаки, є результатом глибоких процесів та явищ усередині інтернет-спільноти. Одним з видів досліджуваних спільнот є експертні спільноти, основними питаннями в яких є питання віртуальних зустрічей членів спільнот, комунікація між ними і мережевий процес обміну знаннями. Експертні спільноти у сфері освіти досягли особливого статусу, адже результати командної роботи перевищують потенційні результати окремих членів спільноти. Оскільки комунікація вважається взаємозамінною передачею даних або сигналів, які мають чітко визначену інтерпретацію, то вона може відбуватись як між людьми, так і між технічними об’єктами та системами. У цьому дослідженні комунікацією виступає процес обміну даними та знаннями між членами спільноти межах платформ, що підтримують спільноти, наприклад, у формі дописів на дискусійних форумах, блогах та wiki. Існує багато можливостей реалізації електронної навчальної комунікації від засобів е-пошти, дискусійних форумів, інтернет навчальних платформ та порталів до віртуальних навчальних каналів. Це відкриває значні можливості щодо обміну даними та знаннями як у формі документів та зображень, так і у формі «живої» інтернет-комунікації. Сучасні процеси спільного навчання є видом процесів навчальної кооперації, кінцевою метою яких є формування рівня навчальної спільноти з акцентом на процеси комунікації. Водночас в умовах ІТ-орієнтованого інформаційного та постінформаційного суспільства основний акцент переноситься на елементи формування інноваційних процесів і побудови сервіс-орієнтованих спільнот. Це відповідає сучасному стану ІТ-сфери, яка орієнтована на виробництво програмних сервісів більше, ніж на виробництво конкретних програмних продуктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шевцов, Андрій Гаррієвич, Олена Володимирівна Ласточкіна, and Наталія Валеріївна Никоненко. "ПІДГОТОВКА ВЧИТЕЛІВ СПЕЦІАЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ ТА ЗА КОРДОНОМ В УМОВАХ ЕКСТРЕННОГО ЗАПРОВАДЖЕННЯ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ." Information Technologies and Learning Tools 77, no. 3 (June 19, 2020): 240–61. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v77i3.3960.

Full text
Abstract:
У статті представлено аналіз особливостей провадження дистанційного навчання вчителями спеціальної освіти в Україні та за кордоном у сучасних умовах запровадження в освітніх закладах тимчасового карантину через вірусну пандемію. Для з’ясування об’єктивних труднощів, пов’язаних із використанням дистанційних освітніх технологій у закладах вищої освіти в освітньому процесі спеціальності 016 «Спеціальна освіта», було проведене онлайн анкетування викладачів та студентів на основі розробленого авторами інструментарію (сервіс webanketa.com), до якого було введено загальні та фахові запитання. В анкетуванні взяли участь 135 викладачів та 435 студентів. Дослідження довело неможливість ефективно формувати фахові практичні вміння та навички за дисциплінами практичного спрямування освітньої програми спеціальності 016 «Спеціальна освіта» існуючими засобами навчальних платформ і адекватно здійснювати оцінку якості й результатів навчання. Крім того, аналіз результатів дослідження дає можливість стверджувати, що більшість респондентів обох категорій відчувають різні види труднощів, які пов’язані з технічними недоліками існуючих систем дистанційного навчання, сервісів та засобів відео й аудіозв’язку в мережевому Інтернет-середовищі; із недостатнім рівнем підготовки до роботи з інформаційно-комунікаційними технологіями та відсутністю ефективно організованої системи надання консультативних послуг щодо користування сервісами дистанційного навчання; а також із психологічним несприйняттям учасниками освітнього процесу організації навчання лише за допомоги онлайн контактів. За результатами дослідження було зроблено висновки про неготовність вітчизняної системи освіти до ситуативного виклику негайного запровадження дистанційного навчання на всіх рівнях. Зокрема технічні характеристики відповідних систем дистанційного навчання, Інтернет-сервісів та організаційно-методичний супровід означеної форми навчання не були достатніми для екстреного її впровадження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сафончик, Оксана Іванівна. "ПРАВОВІ АСПЕКТИ ВИДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ПРО ДЕРЖАВНУ РЕЄСТРАЦІЮ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ У СФЕРІ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ." Часопис цивілістики, no. 32 (December 5, 2019): 76–80. http://dx.doi.org/10.32837/chc.v0i32.23.

Full text
Abstract:
У запропонованій статті надається загальна характеристика правових аспектів порядку реєстрації актів цивільного стану у сфері інформаційних технологій. Основною метою статті є науковий аналіз, систематизація, оцінка, розроблення пріоритетних напрямів науки щодо видачі документів про державну реєстрацію актів цивіль-ного стану у сфері інформаційних технологій, теоретичних та практичних проблем, що виникають у зазначеній сфері в Україні. При цьому наголошується, що подання до відділів державної реєстрації актів цивільного стану звернень щодо заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, тобто вико-ристовуючи ІТ-технології, не звільняє від необхідності особистого звернення користувача до відділу та подання ним документів, передбачених законодавством для реєстрації відповідних актів цивільного стану. З урахуван-ням наявності ІТ технологій, із метою оптимізації процесу надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану, на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2015 року № 669-р було запроваджено пілотний проект щодо подання заяв у сфері державної реєстрації актів цивільного стану через мережу Інтернет, де був створений офіційний сервіс – Веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Використання ІТ-технологій полегшує громадянам України можливість забез-печити своє бажання укласти шлюб та створити сім’ю або зареєструвати інший цивільний стан. Крім того, слід констатувати, що зазначена проблема ще не досліджена належним чином, а багато питань ще не врегульовані, у зв’язку із чим соціальні та правові питання щодо порядку реєстрації актів цивільного стану у сфері інформаційних технологій потребують подальших наукових досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інтернет-сервіс"

1

Федотов, А. А. "Програмний сервіс автоматизації збору контенту з відкритих інтернет-джерел." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22477.

Full text
Abstract:
Федотов, А. А. Програмний сервіз автоматизації збору контенту з відкритих інтернет-джерел : магістерська робота : 121 Інженерія програмного забезпечення / А. А. Федотов ; керівник роботи А. М. Акименко ; НУ «Чернігівська політехніка», кафедра інформаційних технологій програмного забезпечення. – Чернігів, 2021. – 71 с.
Об'єктом розробки був веб-застосунок “Програмний сервіс автоматизації збору контенту з відкритих інтернет-джерел ”. Збір даних для подальшого аналізу або використання є актуальним завдання для різноманітних сфер діяльності людини. Таким чином, визначена мета даної кваліфікаційної роботи – створення парсеру для автоматизованого збору інформації з відкритих інтернет-джерел. Відповідно до поставленої мети в роботі вирішені наступні завдання: − ознайомлення з предметною областю; − проведення аналізу існуючих рішень; − створення архітектури веб-застосунку; − створення структури бази даних; − реалізація серверної частини веб-застосунку. Результати роботи викладені у вигляді рисунків та таблиць, що демонструють процес роботи системи. Система була розроблена за допомогою мови програмування Java та на базі фреймворків Spring Boot, Spring Data JPA. В якості реляційної бази даних було вибрано СУБД MySQL. Для тестування публічного REST API було використано Postman. Бізнес логіка була протестована за допомогою бібліотек JUnit та Mockito.Tomcat був використаний у якості веб-сервера. Система розроблялася в середовищі розробки IntelliJ IDEA. Можливий подальший розвиток веб-застосунку, шляхом вдосконалення існуючого або додавання нового функціоналу.
The object of development was the web application "Automated collection of information from open Internet sources". Collecting data for further analysis or use is an urgent task for various areas of human activity. Thus, the purpose of this qualification work is to create a parser for automated collection of information from open Internet sources. In accordance with the goal in the work the following tasks are solved: - acquaintance with the subject area; - analysis of existing solutions; - creating a web application architecture; - creating a database structure; - implementation of the server part of the web application; The results are presented in the form of figures and tables showing the process of the system. The system was developed using the Java programming language and based on Spring Boot and Spring Data JPA frameworks. MySQL database was chosen as a relational database. Postman was used to test the public REST API. Business logic was tested using the JUnit and Mockito libraries. Tomcat was used as a web server. The system was developed in the development environment of IntelliJ IDEA. It is possible to further develop the web application by improving the existing or adding new functionality.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Страмоусов, Євген Дмитрович. "Веб-сервіс для аналізу транзакцій інтернет банку за допомогою методів Big data." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29203.

Full text
Abstract:
Об’єктом розробки є повноцінний веб-сервіс для аналізу транзакцій інтернет банку, що дозволяє виконувати певні операції користувачам. Метою роботи є розробка веб-сервісу аналізу транзакцій банку та програми управління цим сервісом. Програма дозволяє автоматично перевірити базу даних банка у форматі .xlsx. В програмі передбачені механізми захисту від помилок. В процесі розробки була використана мова програмування C# з використанням ASP .NET та ClosedXML. База даних побудована на MySQL Server. Для стилізація використано CSS, фреймворк Bootstrap. В ході виконання дипломного проекту проведено аналіз методів побудови існуючих веб-сервісів для аналізування транзакцій та розроблена структура бази даних для зберігання інформації.
The object of development is a full-fledged web service for analyzing online banking transactions, which allows users to perform certain operations. The aim of the work is to develop a web service for the analysis of bank transactions and a program for managing this service. The program allows you to automatically check the database of the bank in the .xlsx format. The program provides mechanisms for protection against errors. In the development process was used C # programming language using ASP .NET and ClosedXML. The database is built on MySQL Server. For styling used CSS framework Bootstrap. During the implementation of the graduation project. The analysis of methods for constructing existing web services for analyzing transactions was conducted and a database structure for storing information was developed.
Объектом разработки является полноценный веб-сервис для анализа транзакций интернет банка, позволяет выполнять определенные операции пользователям. Целью работы является разработка веб-сервиса анализа транзакций банка и программы управления этим сервисом. Программа позволяет автоматически проверить базу данных банка в формате .xlsx. В программе предусмотрены механизмы защиты от ошибок. В процессе разработки была использована язык программирования C # с использованием ASP .NET и ClosedXML. База данных построена на MySQL Server. Для стилизация использовано CSS, фреймворк Bootstrap. В ходе выполнения дипломного проекта. Проведен анализ методов построения существующих веб-сервисов для анализа транзакций и разработана структура базы данных для хранения информации.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Носко, С. В., and Ігор Семенович Зиков. "Пасивні методи захисту хмарних обчислень в amazon AWS." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46502.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пундик, Володимир Іванович, and Volodymyr Pundyk. "Дослідження методів та засобів Internet of Things для автоматизації процесів у торгівлі." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19009.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі магістра проведено аналіз можливостей автоматизації процесів визначено список як переваг так і недоліків в процесі використання Інтернету речей та хмарних сервісів. Разом із явними перевагами Інтернету речей, в процесі аналізу розглянуто та проаналізовано проблеми, які можуть виникнути під час взаємодії IoT і хмарних сервісів, зроблено висновки щодо наявних можливостей та засобів і перспектив їхнього розвитку протягом найближчих років, грунтуючись на дослідженнях компаній Cisco та Vodafone. Проаналізовано та підтверджено актуальності поставлених задач. Визначено процес функціонування IoT системи та її складові, в тому числі моделі, шаблони та канали взаємодії, проведено порівняльний аналіз для виборунайоптимальнішої архітектури системи. Обґрунтовано використання хмарних сервісів,зокрема IoT Hub, та розроблено уніфіковану архітектуру системи автоматизації процесів засобами Інтернету речей та хмарних сервісів, і концептуальну модель системи з використанням електронних цінників, яка забезпечить автоматизацію більшості процесів роботи із ціною товару. Розроблено програмну реалізацію системи взаємодії IoT системи, в основі якої покладено NodeMCU, як хороший варіант плати з вбудованим WiFi модулем, яка не має вбудованої ОС та не підтримує готової реалізації (SDK) для взаємодії з хмарними сервісами. Другою складовою системи обрано хмарний сервісуAzure IoT Hub. Продукт реалізований із можливостями подальшої модернізації. Також проведено тестування можливостей системи: автентифікації, надсилання повідомлень, отримання команд та продемонстровано інструкції щодо налаштування та роботи з апаратним і програмним забезпеченням.
In the master's degree work analyzed the possibilities of process automation, defined as a list of advantages and disadvantages in the use of the internet of things and cloud services. Along with the obvious benefits of the Internet of things, the analysis reviewed and analyzed the problems that can arise during interaction IoT and cloud services conclusions on existing capabilities and facilities and their development prospects in the coming years, based on the research of Cisco and Vodafone. Analyzed and confirmed the relevance of the tasks. Defined process operation IoT system and its components, including models, patterns and channels of communication, a comparative analysis to select the most optimal system architecture. The application of cloud services, including IoT Hub, and developed a unified system architecture and process automation by means of internet of things and cloud services, and a conceptual model of using electronic price tags that provide automation of most processesof the price of the goods.Developed software implementation of the system of interaction IoT system, which is based on NodeMCU, a perfect option board with built-in WiFi module that has embedded operating system and does not support final realization (SDK) to interact with cloud services. The second component of the system chosen cloud service Azure IoT Hub. Product realized with the possibility of further modernization. Also tested system capabilities: authentication, sending, receiving commands and demonstrated instructions for setting up and operation of hardware and software.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Смачило, Тетяна Богданівна, and Tatiana Smachylo. "Дослідження і розробка інтернет магазину побутової техніки “Мрія” з використанням хмарних технологій." Master's thesis, Тернопіль, ТНТУ, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/29673.

Full text
Abstract:
Роботу виконано на кафедрі ком’пютерно-інтегрованих технологій Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України Захист відбудеться 23 грудня 2019 р. о 12 .30 годині на засіданні екзаменаційної комісії № 45 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул.Руська, 56, навчальний корпус №1, ауд. 401
Дипломна робота присвячена дослідженню та розробці інтернет-магазину побутової техніки «Мрія» з використанням «хмарних» технологій. Проводиться аналіз «хмарних» сховищ , розглядаються основні характеристики, принципи , основні переваги та недоліки «хмарних» обчислень. Аналізується необхідність розміщення веб-додатків на «хмарному» сервісі та запропоновано методи і алгоритми балансування навантаження в «марних» системах. Представляється підписка надання ресурсів «хмарним» сервісом від DreamSpark, проектується база даних на «хмарі», досліджується та розгортається веб-сайт на «хмарному» середовищі використовується сервіси моніторингу для веб-додатків, розглядається балансувальник LoadMaster від Microsoft Azure для комплексного балансування продуктів. The thesis is devoted to the research and development of the online store "Mriya" home appliances using "cloud" technologies. The analysis of "cloud" storage facilities, the main characteristics, principles, main advantages and disadvantages of "cloud" computing are considered. The need for hosting web applications on a "cloud" service is analyzed and methods and algorithms for load balancing in "useless" systems are proposed. A DreamSpark cloud service subscription is being submitted, a cloud database is being designed, a website is being developed and deployed on a cloud-based environment, web application monitoring services are used, Microsoft Azure's LoadMaster balancer is being considered for complex product balancing.
ЗМІСТ Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів………….8 Вступ 9 1. Аналітична частина 11 1.1 Огляд технології «хмарних» обчислень 11 1.1.1 Принцип роботи «хмар» 13 1.1.2 Основні характеристики «хмар» 13 1.1.3 Переваги та недоліки «хмарних» обчислень 15 1.2 Аналіз «хмарних» сховищ 17 1.2.1 Google Drive 18 1.2.2 OneDrive 19 1.2.3. Dropbox 20 1.2.4. Яндекс.Диск 21 1.2.5. XMapa@mail.ru 22 1.2.6. Amazon Web Services 23 2. Технологічна частина 26 2.1 Аналіз необхідних розміщення додатків на «хмарному» сервісі 26 2.2 Запропоновані методи і алгоритми балансування навантаження в «хмарних» системах 27 2.2.1 Балансування навантаження 27 2.2.2 Види балансування навантаження 28 2.2.3 Кроки балансування навантаження 30 2.2.4 Методи балансування навантаження 31 2.2.5 Алгоритми балансування навантаження 37 3. Конструкторська частина 46 3.1 Підписка надання ресурсів «хмарним» сервісом 46 3.2 Проектування бази даних на «хмарі» 47 3.3 Дослідження та розгортання веб-сайту в «хмарному» середовищі 50 3.4 Сервіси моніторингу для веб-додатків 54 3.5 Балансувальник LoadMaster для Microsoft Azure 57 3.5.1 Налаштування балансування навантаження в Azure Portal . 61 4 Науково-дослідна частина 67 4.1 Мета, об’єкт, предмет та методи дослідження 67 4.2Результати дослідження 68 5 Спеціальна частина 70 5.1 Огляд розробленого веб-додатку UML діаграмами 70 6 Обгрунтування економічної ефективності 77 6.1 Планування товару 77 6.2 Розрахунок капітальних витрат на проведення проекту 80 6.3 Визначення витрат на оплату праці працівників задіяних у проекті 80 6.4 Визначення суми амортизаційних відрахувань 82 6.5 Розрахунок вартості електроенергії, необхідної для реалізації проекту 83 6.6 Визначення витрат підприємства на сировину і матеріали пов'язані із реалізацією проектного рішення і узагальнення його собівартості 84 6.7 Розрахунок вартості програмного продукту 85 6.8 Визначення економічної ефективності і терміну окупності капітальних вкладень 86 7 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 88 7.1Охорона праці 88 7.1.1Захист користувачів ПК від різного типу випромінювання 88 7.2 Безпека в надзвичайних ситуаціях 91 7.2.1 Особливості роботи та розлади здоров’я користувачів комп’ютерів, що формуються під впливом роботи за комп’ютером 91 7.2.2 Організації робочого місця користувача відео дисплейним терміналом 94 8 Екологія 98 8.1Джерела шуму і вібрацій, методи їх знешкодження 98 8.1.1 Вплив шуму на організм людини 98 8.1.2 Методи і засоби захисту від шуму 99 8.1.3 Дія вібрації на організм людини 100 8.1.4 Методи і засоби захисту від вібрації 102 Висновки 104 Перелік посилань 106 Додатки…………………………………………………………………………….107
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Пашко, С. П. "Онлайн-сервіс розміщення інформаційних матеріалів з використанням сторонніх ресурсів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/9760.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Григоренко, А. В. "Формування і реалізація інноваційного потенціалу бібліотек ВНЗ в умовах сталого розвитку." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23026.

Full text
Abstract:
Григоренко, А. В. Формування і реалізація інноваційного потенціалу бібліотек ВНЗ в умовах сталого розвитку : випускна кваліфікаційна робота : 07 «Управління та адміністрування» / А. В. Григоренко ; керівник роботи М. В. Поленкова; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра креативних індустрій і соціальних технологій. – Чернігів, 2021. – 82 с.
Метою дипломної роботи є розкриття питання інноваційного потенціалу бібліотек в умовах сталого розвитку. Для досягнення поставленої мети в роботі були сформульовані й вирішені такі завдання: 1. Дати поняття інновацій, інноваційної діяльності та інноваційного процесу в бібліотечній діяльності. 2. Розкрити сутність державної інноваційної політики у сфері бібліотечної справи. 3. Розглянути основні етапи реалізації інноваційного процесу в бібліотеці. 4. Розкрити основні напрямки та проблеми інноваційної діяльності в Центральній дитячій бібліотеці імені О. Довженка. Об'єктом дослідження даної роботи є інноваційна діяльність бібліотек в умовах сталого розвитку. Предмет - формування і реалізація інноваційного потенціалу діяльності бібліотек. За результатами дослідження розроблено пропозиції щодо впровадження в бібліотеку коворкінгу та організовано Веб-квест «Екологічний марафон» в Центральній дитячій бібліотеці імені О. Довженка.
Formation and realization of innovative potential of university libraries in the conditions of sustainable development - Qualifying scientific work on the rights of a manuscript. Thesis for a bachelor's degree contains: 78 pages; 1 appendix; 70 names of used sources. The purpose of the thesis is to reveal the issue of innovative potential of libraries in terms of sustainable development. The following tasks were formulated and solved to achieve this goal: 1. To give the concept of innovation, innovation actions and innovation process in library activities. 2. To reveal the essence of the state innovation policy in the field of library affairs. 3. Consider the main stages of implementation of the innovation process in the library. 4. To reveal the main directions and problems of innovative activity in the O. Dovzhenko Central Children's Library. The object of study of this work is the innovative activities of libraries in terms of sustainable development. The subject - the formation and implementation of innovative potential of libraries. Proposals for the introduction of coworking in the library based on the results of the research were developed and the Web-quest "Ecological Marathon" was organized in the O. Dovzhenko Central Children's Library.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дідик, Д. Ю. "Сервіс відеохостингу з платними підписками на базі Webflow." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23023.

Full text
Abstract:
Дідик, Д. Ю. Сервіс відеохостингу з платними підписками на базі Webflow : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / Д. Ю. Дідик ; керівник роботи С. С. Стасюк ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 71 с.
Розроблено сервіс відеохостигу з платними підписками, та ідентифікацією користувача. Відеофайли розміщені на зовнішньому сервісі для кращої роботи веб-сайту. Проведений аналіз альтернативних відеохостингів. Створено дизайн в редакторі Figma. Також розписано всі етапи розробки сервісу.
A video hosting service with paid subscriptions and user identification has been developed. Video files are hosted on an external service for the best performance of the website. The analysis of alternative video hosting services is carried out. Created in Figma editor. All stages of service development are also described.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Журавльов, Павло Володимирович. "Сервіс автоматизованого перенесення існуючих рішень для Інтернету речей на Thingspeak." Master's thesis, Київ, 2018. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/26947.

Full text
Abstract:
Загальний обсяг роботи: 76 сторінок, 19 ілюстрацій, 17 таблиць, перелік посилань із X найменувань. Актуальність теми. Область використання платформи Thingspeak обмежена необхідністю використання протоколу HTTP для взаємодії з клієнтськими пристроями. В останні роки набувають все більшої популярності альтернативні протоколи, спроектовані для інтернету речей і пристрої на їх базі, чим обумовлена необхідність розширення платформи Thingspeak для додавання підтримки даних протоколів і пристроїв. Мета та задачі дослідження Аналіз підходів до розширення області використання платформи Thingspeak з подальшим забезпеченням можливості використання існуючих рішень, які взаємодіють, використовуючи протокол який не підтримуються розглянутою платформою. Головним завданням є дослідження, що полягає у проектуванні проміжного додатку для забезпечення взаємодії пристроїв, які використовують протокол MQTT з платформою Thingspeak. Вирішення поставлених завдань та досягнуті результати В результаті виконання роботи була реалізована система, що здійснює трансляцію протоколів MQTT та HTTP з проміжною конвертацією даних у формат, що відповідає моделі даних платформи Thingspeak. Дана реалізація також включає можливість встановлення правил, за якими відбувається конвертація. Для керування параметрами конвертації даних було розроблено веб-додаток з графічним інтерфейсом адміністратора. Система проста у розгортанні та може бути використана як доповнення до розгорнутої платформи Thingspeak. Об’єкт дослідження. Інтернет речей. Предмет дослідження. Мережева взаємодія між додатками Інтернету речей. Підходи до створення додатків, які виконують функцію трансляції протоколів прикладного рівня. Методи дослідження. Для вирішення проблеми в даній роботі використовуються методи аналізу, синтезу, системного аналізу, порівняння та логічного узагальнення результатів. Наукова новизна. Наукова новизна роботи полягає у аналізі та реалізації методів, що дозволяють конвертувати не підтримуваний системою Thingspeak протокол MQTT у HTTP. Практичне значення одержаних результатів. Розроблений додаток може бути розгорнутий на кафедральній інфраструктурі. Він включає в собі зручний користувацький інтерфейс для встановлення конфігурацій та може бути використаний для інтеграції існуючих додатків з підтримкую протоколу MQTT та кафедральної платформи Thingspeak.
The thesis contains 76 pages, 19 figures, 19 tables, 25 references. Relevance. The scope of the Thingspeak platform is limited by the need to use the HTTP protocol to interact with client devices. In recent years, alternative protocols have been developed for the Internet of things and devices on their base are becoming increasingly popular, due to the need to expand the Thingspeak platform to add support for these protocols and devices. Purpose. An analysis of approaches to extending the use of the Thingspeak platform, further enabling the use of existing solutions that implement the protocol but are not supported by the platform under consideration. The main task is to study the design of an intermediate application to interoperate devices that use the MQTT protocol with the Thingspeak platform. Results. As a result of the work, a system that transmits MQTT and HTTP protocols with an intermediate data conversion into a format that matches the Thingspeak data model was implemented. This implementation also includes the ability to set the rules for which the conversion is carried out. To manage the data conversion parameters, a web application with a graphical user interface was developed. The system is easy to deploy and can be used as a complement to existing technology with Thingspeak platform. Object of research. Internet of Things. Subject of research. Networking between Internet applications of things. Approaches to creating applications that perform the function of translating application level protocols. Research methods. In order to solve the problem in this work, methods of analysis, synthesis, system analysis, comparison and logical generalization of the results are used. Scientific novelty. The scientific novelty of the work consists in the analysis and implementation of methods that allow the conversion of the Thingspeak-compliant MQTT protocol to HTTP. Practical value. The developed application can be deployed on the existing university infrastructure. It includes a convenient interface for describing configurations and can be used to integrate existing applications supporting the MQTT protocol and the Thingspeak platform.
Общий объем работы 76 страниц, 19 иллюстраций, 19 таблицы, список литературы из 25 наименований. Актуальность темы. Область применения платформы Thingspeak ограничена необходимостью использования протокола HTTP для взаимодействия с клиентскими устройствами. В последние годы приобретают все большую популярность альтернативные протоколы, разработанные для интернета вещей и устройства на их базе, чем обусловлена необходимость расширения платформы Thingspeak для добавления поддержки данных протоколов и устройств. Цель и задачи исследования. Анализ подходов к расширению области использования платформы Thingspeak с последующим обеспечением возможности использования существующих решений, реализующих протокол, но не поддерживаются рассматриваемой платформой. Главной задачей является исследование, заключающееся в проектировании промежуточного приложения для обеспечения взаимодействия устройств, использующих протокол MQTT с платформой Thingspeak. Решение поставленных задач и достигнутые результатах В результате выполнения работы была реализована система, осуществляющая трансляцию протоколов MQTT и HTTP с промежуточной конвертацией данных в формат, соответствующий модели данных платформы Thingspeak. Данная реализация также включает возможность установки правил, по которым происходит конвертация. Для управления параметрами конвертации данных был разработан веб-приложение с графическим интерфейсом администратора. Система проста в развертывании и может быть использована как дополнение к развернутой платформе Thingspeak. Объект исследования. Интернет вещей. Предмет исследования. Сетевое взаимодействие между приложениями Интернета вещей. Подходы к созданию приложений, которые выполняют функцию трансляции протоколов прикладного уровня. Методи исследования. Для решения проблемы в данной работе используются методы анализа, синтеза, системного анализа, сравнения и логического обобщения результатов. Научная новизна. Научная новизна работы заключается в анализе и реализации методов, позволяющих конвертировать неподдерживаемый системой Thingspeak протокол MQTT в HTTP. Практическое значение полученных результатов Разработанное приложение может быть развернуто на кафедральной инфраструктуре. Оно включает в себя удобный интерфейс для описания конфигураций и может быть использован для интеграции существующих приложений с поддержкой протокола MQTT и кафедральной платформы Thingspeak.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography