Academic literature on the topic 'Інтернет замовлення'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інтернет замовлення.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інтернет замовлення"

1

Нікітенко, К. С. "МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ІНТЕРНЕТ-КОМПАНІЙ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 8 (August 31, 2021): 34–41. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.8.5.

Full text
Abstract:
У статті досліджено питання моделювання процесів господарської діяльності інтернет-компаній. Класифіковано бізнес-моделі за ступенем інтеграції в інформаційний бізнес таким чином: модель інтрамережі (модель В0); модель візитної картки (модель В1); модель замовлення інформації (модель В2). Виділено ключові фактори ефективної реалізації описаних бізнес-моделей в українському міжкорпоративному секторі (В2В), такі як вражаюча кількість учасників та поточні транзакції; стандартні та добре оформлені пропоновані товари та послуги; низька вартість підключення до торгових систем і модулів; висока функціональність систем; можливість торгувати за однією/кількома тенденціями; наявність вторинних, значних послуг (логістика, фінанси, страхові послуги тощо); високоякісні телекомунікації. Розкрито ключові причини зниження ефективності бізнес-моделей, орієнтованих на кінцевого споживача, що визначені експертами, такі як недостатній розвиток телекомунікаційної інфраструктури; відсутність кредитних карт у певної кількості покупців; відсутність загальної системи експрес-доставки в Україні; низький рівень доходів середніх верств населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ГОЛОДЮК, Г. І., and Н. М. ГУРГУЛА. "МОНІТОРИНГ РИНКУ ТА ОЦІНКА ЯКОСТІ ВІТЧИЗНЯНОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 12, 2021): 155–67. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-16.

Full text
Abstract:
Мета. Огляд сучасного стану ринку, аналіз і прогнозування розвитку ринку торговельного обладнання, який дозволить керівництву промислових підприємств здійснювати об’єктивну оцінку ринкового середовища та оперативно реагувати на зміни ринкової ситуації. Методика. У процесі проведення дослідженні використовувались аналітичні та статистичні методи обробки даних, були використані дані Держкомстату, матеріали статей та Інтернет-конференцій з даної теми дослідження. Базується на методах аналізу, синтезу та узагальнення. Результати. Встановлено, що ринок торговельного обладнання в Україні має тенденції до збільшення обсягів реалізації, але й до більш жорсткої конкурентної боротьби. Основними чинниками конкурентоспроможності підприємств, що виготовляють торговельне обладнання в Україні, є технічний стан виробничого обладнання, його технологічність, ціна на продукцію, наявність постійних постачальників сировини, ступінь інтегрованості підприємства тощо. Проведено дослідження стану вітчизняного ринку та аналіз основних виробників торговельного обладнання, проведено оцінку якості торговельного обладнання одного з провідних виробників обладнання в Україні. Характер конкуренції на ринку торговельного обладнання визначається тим, що продукція різних виробників є досить однорідною. У зв’язку з цим одним з найважливіших факторів конкурентоспроможності виробників є ціна та швидкість виконання замовлення. Різниця в ціні торгового обладнання обумовлена різницею в ціні на сировину, різницею в ступені технологічності обладнання та інших факторів. Найбільшим виробником торгового обладнання в Україні є компанія «Modern-Expo», яка має 18 філій і займає 35% ринку, «Торпал» -20% ринку, «Алюр Плюс» - 15% ринку. Практична значимість. Аналіз тенденцій розвитку вітчизняного ринку та якості торговельного обладнання дозволяє використовувати їх у наступних дослідженнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ігнатенко, Вікторія Дмитрівна. "ВИКОРИСТАННЯ ЕЛЕКТРОННОГО КЕЙСУ ДЛЯ НАВЧАННЯ МАЙБУТНІХ ФІЛОЛОГІВ АНОТАТИВНОГО І РЕФЕРАТИВНОГО ВИДАМ ПЕРЕКЛАДУ." Information Technologies and Learning Tools 79, no. 5 (October 28, 2020): 199–212. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.3059.

Full text
Abstract:
Актуальність статті зумовлена зміною сучасного ринку перекладацьких послуг і, як наслідок, зміною соціального замовлення і концепції методики навчання перекладу. У зв’язку з цим методика навчання перекладу має обирати максимально ефективні та оптимальні шляхи оволодіння такими видами перекладу, які є популярними й запитаними на перекладацькому ринку, зокрема анотативного і реферативного видів перекладу науково-технічних текстів французькою мовою. Інформаційно-комунікаційні технології вважаються на сьогодні найбільш дієвими та поширеними. У статті описано особливості використання електронного кейсу як виду інформаційно-комунікативних технологій, що є ефективним засобом навчання майбутніх філологів анотативного і реферативного видів письмового перекладу науково-технічних текстів французькою мовою. Електронний кейс забезпечує реалізацію індивідуальної траєкторії учіння студентів і завдяки своїм ресурсам є засобом для організації позааудиторної самостійної роботи студентів, відповідаючи основним вимогам та потребам позитивної мотивації студентів-майбутніх філологів. Електронний кейс розміщується на навчальній платформі Moodle, яка є безкоштовною та знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет, що є безумовною перевагою цього інформаційно-комунікативного засобу навчання. Крім цього, у статті проаналізовано й інші переваги, основні функції та особливості цього засобу навчання в контексті самостійної позааудиторної роботи студентів з оволодіння компетентністю в зазначених видах перекладу. У статті представлені та схарактеризовані основні інструменти електронного кейсу, його ресурси, за допомогою яких розробляється комплекс навчальних матеріалів, необхідних для успішної організації освітнього процесу. Також у статті надані практичні рекомендації щодо використання ресурсів та можливостей електронного кейсу для навчання анотативного і реферативного видів перекладу, зокрема процес планування освітнього процесу з використанням описуваного інформаційно-комунікативного засобу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ощипок, І. М. "СПЕЦИФІКА ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ D-ГОСПОДАРЮВАННЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 59 (June 18, 2020): 83–89. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-59-11.

Full text
Abstract:
Розглянуто поняття цифрового d-господарювання (digital- господарювання) як складне і бага-тогранне. Цифрове господарювання слід визначати тією частиною економічної діяльності, яка спирається на використання цифрових технологій, очевидний є її прямий вплив на процеси в готельно-ресторанному бізнесі. Розвиток наукових досліджень і прогресивних цифрових технологій привели до цивілізаційних змін світового господарського розвитку та зумовили виникнення нового типу господарювання, в межах якого відбувається трансформація моделей бізнес-процесів конкурентоспроможних підприємств. Інтернет-бронювання в готелях та замовлення місць в ресторанах дасть змогу підвищити якість обслуговування, зробить міську інфраструк-туру більш “розумноюˮ та енергоефективною. Розглянуто визначення цифрової економіки та виділено три ключові компоненти цифрового господарювання. Зосереджено увагу на розвитку деяких ефективно функціонуючих компонентів d-господарювання. Важливим напрямком розвитку підприємств готельно-ресторанного бізнесу може стати платформний бізнес, який надає суттєві конкурентні права в порівнянні з організаціями традиційних моделей. Цифрові платформи все частіше з’являються в традиційних сферах діяльності і послуг та призводять до швидких інновацій, до зміни ліній, складу галузевих ринків і норм конку-рування на них. Показана роль функціонування соціально-виробничих систем (СВС) на сучасному етапі, вияв-лені особливості і закономірності відтворювального функціонування СВС підприємств готельно-ресторанного господарства. Процес формування високих технологій за допомогою перетворення інновацій і можливостей цифровізації в ключовий фактор d-господарювання є невід’ємним базисом ефективного розвитку і зростання. Вивчаючи деякі властивості розглядуваних систем, встановлено, що при зміні однієї складової відбуваються впливи на інші елементи і все це надалі призводить до перетворення всієї сукупності, що свідчить про її цілісність. Використання хмарних обчислень і загальної віртуалізації дозволяє не тільки досягти цільових зна-чень надійності, продуктивності і гнучкості платформи підприємств готельно-ресторанного господарства, але і значно полегшити процедури її експлуатації, а також знижувати витрати на обладнання за рахунок більш високого ступеня уніфікації деталей машин.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

L.V., Sierykh. "VECTORS OF INTERACTION OF EDUCATIONAL INSTITUTIONS IN AESTHETIC EDUCATION OF TEENAGERS." Collection of Research Papers Pedagogical sciences, no. 96 (November 15, 2021): 42–48. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2413-1865/2021-96-6.

Full text
Abstract:
In the provisions of the scientific article the author reveals the features of the interaction of general secondary and out-of-school education institutions in the aesthetic education of teenagers. The scientist offers the developed and tested vectors of the interaction of general secondary and out-of-school education in the aesthetic education of teenagers. The interaction is aimed at achieving this goal – the aesthetic education of teenagers and which provides for direct or indirect involvement in the educational process of the subjects of pedagogical interaction.The developed vectors violate the subject-subject relations in general secondary education institutions, indicate the subject-subject relations in out-of-school education institutions and combine (integrate) subject-subject relations in the specified institutions. Vectors allow us to trace the relationships between all subjects of educational activities and the environment (nature, architecture, production, the Internet, etc.), relationships with other institutions (subjects and objects), creative associations, unions, museums, philharmonics, theaters, studios, galleries, exhibitions, photo galleries, parks of culture and recreation, public organizations, libraries, Internet cafes, etc.), to support the subject-object and subject-subject relationships in the aesthetic education of teenagers.The scientific definition is analyzed and clarified «esthetic environment of interaction», which the author interprets as a pedagogically organized educational environment in which there is a dynamic pedagogical action, cooperation of the subjects of pedagogical interaction. These are the subjects of interaction of general secondary education institutions, out-of-school education institutions, subjects-object relations of other institutions. These relationships support the complex relationship of social phenomena-systems of general secondary and extracurricular education and enable the aesthetic education of teenagers, the development of society, the fulfillment of the social order, and so on. Key words: aesthetic education, aesthetic environment, interaction, interaction vectors, general secondary education institution, out-of-school world institution, teenagers. У положеннях наукової статті автор розкриває особливості взаємодії закладів загальної середньої та позашкільної освіти в естетичному вихованні підлітків. Науковець пропонує розроблені й апробовані вектори взаємодії закладів загальної середньої та позашкільної освіти в естетичному вихованні підлітків, які діють в естетичному середовищі. Вектори взаємодії спрямовані на досягнення означеної мети – естетичного виховання підлітків і в якій передбачається прямо або опосередковано залучення до освітньо-виховного процесу суб’єктів педагогічної взаємодії.Розроблені вектори порушують суб’єкт-суб’єктні відносини у закладах загальної середньої освіти, указує суб’єкт-суб’єктні відносини у закладах позашкільної освіти, поєднує (інтегрує) суб’єкт-суб’єк-тні відносини у означених закладах. Вектори дозволяють прослідкувати взаємозв’язки між усіма суб’єктами освітньо-виховної діяльності й навколишнім середовищем (природа, архітектура, вироб-ництво, інтернет тощо), взаємозв’язки з іншими інституціями (суб’єктами та об’єктами) (творчі об’єднання, спілки, музеї, філармонії, театри, студії, галереї, виставки, фотогалереї, парки культури та відпочинку, громадські організації, бібліотеки, інтернет-кафе тощо), підтримувати суб’єкт-об’єктні та суб’єкт-суб’єктні взаємовідносини в естетичному вихованні підлітків.Проаналізовано й уточнено наукову дефініцію «естетичне середовище взаємодії», яку автор трактує як педагогічно організоване виховне середовище, в якому відбувається динамічна педагогічна дія, співпраця суб’єктів педагогічної взаємодії. Суб’єктами взаємодії є заклади загальної середньої освіти, заклади позашкільної освіти, суб’єкт-об’єктні відносини інших інституцій. Ці відносини підтримують складний взаємозв’язок суспільних явищ-систем загальної середньої та позашкільної освіти і уможли-влюють естетичне виховання підлітків, розвиток суспільства, виконання соціального замовлення тощо. Ключові слова: естетичне виховання, естетичне середовище, взаємодія, вектори взаємодії, заклад загальної середньої освіти, заклад позашкільної освіти, підлітки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гуменна, Лідія, and Олександр Гуменний. "ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАННЯ ВІДКРИТИХ ONLINE-РЕСУРСІВ У ДИСТАНЦІЙНОМУ НАВЧАННІ." Professional Pedagogics 2, no. 21 (January 21, 2021): 100–106. http://dx.doi.org/10.32835/2707-3092.2020.21.100-106.

Full text
Abstract:
Актуальність: стрімкий розвиток технологій спричиняє розвиток інтелектуального менеджменту освіти та зміни у підходах до компетентнісного розвитку й саморозвитку особистості в умовах сучасних трансформацій освітньої системи, а саме: переходу до новітньої психолого-педагогічної технології – створення відкритих інтелектуально-насичених освітніх інформаційних середовищ. При розгляді освітніх послуг, відповідно до сучасних галузевих вимог та індивідуальних потреб фахівців, під соціальним замовленням будемо розуміти певну сукупність суспільних вимог, зокрема: ефективне використання відкритих online-ресурсів для розвитку творчого і критичного мислення; універсальні системні знання, високу адаптивність та саморозвиток; ключові компетентності в галузі ІКТ; здатність до прийняття рішень та соціальна відповідальність; уміння управляти динамічними процесами і працювати з проєктами; уміння працювати в колективі (команді) й забезпечувати високу продуктивність роботи. Для підвищення ефективного застосування відкритих online-ресурсів важливо використовувати віртуальну реальність з її подвійною природою як для відтворення реального середовища, так і для створення нових сценаріїв, що, в свою чергу, дає можливість комбінувати й рекомбінувати методи реалізації VR у навчанні й розвагах. Мета: обґрунтування сучасних підходів ефективного використання відкритих online-ресурсів у дистанційному навчанні. Методи: аналіз наукової літератури для з’ясування сучасних тенденцій ефективного використання відкритих online-ресурсів у дистанційному навчанні; порівняльний аналіз, синтез та методи експертного оцінювання для добору «ключів» до навчання в Інтернет-середовищі; методи аналізу і синтезу для формування найкращих практик ефективної роботи педагогічних працівників в інтернеті; Метод Сократа. Результати: дібрано «ключі» для використання відкритих освітніх online ресурсів, сформульовано десять найкращих практик ефективної роботи педагогів в інтернеті. Висновки: визначено сучасні підходи ефективного використання відкритих online ресурсів у дистанційному навчанні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зінченко, Т. Ю., and Н. О. Держак. "Цифровий маркетинг як напрямок удосконалення комунікаційних взаємодій зі споживачами." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6 (270) (November 10, 2021): 115–20. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-115-120.

Full text
Abstract:
В статті розглядаються основні сучасні інструменти цифрового маркетингу в сфері сервісів доставки продуктів, товарів і готової їжі. Особлива увага приділяється тому, як коронавірусна пандемія вплинула на розвиток онлайн-ритейлу, де торгівля здійснюється через Інтернет. Без використання цифрового маркетингу, який з нашого поглядуявляє собою інструменти комунікацій зі споживачем та здійснюються за допомогою сучасних цифрових каналів зв’язку, не можливо розраховувати на результат. Було розглянуто особливості та прояв інтегрованих маркетингових комунікацій в різних омніканальних засобах таких, як смартфони, комп’ютери, планшети, телебачення, радіо, цифрові екрани. Крім того, цифровий маркетинг має своє втілення і в офлайн каналах у вигляді посилань на електронні ресурси і qr-кодів. У якості рекомендацій пропонується створювати спецпроекти – це комплексна інтеграція бренду, яка виходить за рамки стандартних форматів. Наприклад, можна створити спецпроект, присвячений Новому року. З точки зору маркетингу можна виявити, які продукти необхідно продати, які зараз існують проблеми із замовленнями, яке потрібне охоплення аудиторії тощо. З точки зору рекламної комунікації, бренди можуть запустити велику акцію і залучити до співпраці партнерів. Розглянуто приклади просування системи доставки продуктів харчування, які існують на нинішньому ринку. Одним з найбільш відомих і ефективних способів комунікації зі споживачами залишається відео-контент: на телебаченні та в Інтернеті. Іншими важливими інструментами для комунікації зі споживачем в онлайн і офлайн-середовищі є: контекстна реклама, таргетована реклама, SMM, е-mail-маркетинг, аутдор-реклама, пуш-повідомлення, SMS, QR-коди. Проаналізуємо, які сучасні інструменти та канали використовують українські онлайн-сервіси швидкої доставки. Об'єктами досліджень стали – Rocket і Glovo. Карантин зіграв для національного рітейлу роль каталізатора, прискоривши тренди, що вже існують в інших розвинених країнах. Виявилося, що інструменти, потрібні для зручних покупок онлайн, в українців уже є: банківські додатки з кредитними пропозиціями, можливість перераховувати гроші з карти на карту, швидкий мобільний Інтернет. Цифровий маркетинг передбачає персоналізований підхід, а це означає, що ви повинні мати уявлення про потреби, переваги, інтереси та інші дані вашого потенційного клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Юденкова, Олена Петрівна. "Формування інформаційної компетенції майбутнього робітника видавничо-поліграфічної галузі." Theory and methods of e-learning 2 (February 4, 2014): 398–404. http://dx.doi.org/10.55056/e-learn.v2i1.305.

Full text
Abstract:
Притаманна нашому часу інформатизація всіх галузей народного господарства зумовлює необхідність формування у майбутніх кваліфікованих робітників інформаційної компетенції, як складової професійної компетентності, що забезпечує ефективну діяльність випускника ПТНЗ в умовах інтенсивного використання інформаційно-комунікацій­них технологій. Формування інформаційних компетенцій безпосередньо пов’язано з інформатизацією освіти.Інформатизація освіти – упорядкована сукупність взаємопов’яза­них організаційно-правових, соціально-економічних, навчально-мето­дичних, науково-технічних, виробничих і управлінських процесів, спрямованих на задоволення інформаційних обчислювальних і телекомунікаційних потреб, що пов’язані з можливостями методів і засобів інформаційних та комунікаційних технологій (ІКТ) учасників навчально-виховного процесу, а також тих, хто цим процесом управляє та його забезпечує [3, 360]. Процес інформатизації освіти охоплено відповідною нормативно-правовою та законодавчою базою: Концепція інформатизації освіти (1984), Постанова Уряду України щодо забезпечення комп’ютерної грамотності учнів загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладів (1985), Закон України «Про концепцію Національної програми інформатизації»(1998) та ін.Проблемам інформатизації освіти присвячені праці Л. Білоусової, В. Бикова, І. Булах, Т. Волкової, Р. Гуревич, Ю. Дорошенка, М. Жалдака, С. Жданова, М. Кадемії, В. Кухаренка, С. Сисоєвої, М. Шкіля та ін. Інформаційно-комунікаційні технології, стрімко вдосконалюючись, нарощують свій освітній потенціал, проте практика навчання свідчить про відставання темпів впровадження новітніх досягнень зазначених технологій у реальний навчальний процес професійно-технічних навчальних закладів України. Однією з вагомих причин такого відставання є недостатність спрямованості навчального процесу у ПТНЗ на забезпечення всебічної підготовки майбутнього кваліфікованого робітника до свідомого й ефективного застосування інформаційно-комунікаційних технологій у професійній діяльності.Вивчення проблеми впровадження інноваційних виробничих технологій у процес підготовки кваліфікованих робітників поліграфічного профілю забезпечило можливість виявити суперечності між зростанням обсягів роботодавців до знань, умінь та професійних компетенцій в цілому, які необхідні конкурентоздатному фахівцю поліграфічної галузі та недостатньою модернізацією, відсутністю системи в оновленні змісту освіти в ПТНЗ. Педагогічна практика свідчить, що сьогодні ще далеко не всі навчальні заклади використовують у повному обсязі інформаційні технології з метою формування у випускників інформаційних компетенцій. Причини різні: відсутність відповідної матеріально-технічної бази (більшість ПК, які надані ПТНЗ за Державною програмою комп’ютеризації на сьогодні відносяться до застарілих моделей ); наявна кількість не відповідає потребам навчального процесу (при наявності 1 – 2 кабінетів не можливо повноцінно забезпечити загальноосвітню підготовку з предметів «Інформатика», «Інформаційні технології» та професійно-практичну підготовку з професій, які пов’язані з використанням комп’ютерної техніки у професійній діяльності); відсутність необхідних професійно-прикладних програмних продуктів (інноваційного дидактичного інструментарію); відсутність підручників, навчальних посібників, методичних рекомендацій, лабораторних робіт щодо оволодіння комп’ютерними технологіями професійно-орієнтованого змісту для учнів ПТНЗ; відсутність затверджених на державному рівні комплексних завдань та контрольних робіт з перевірки знань і умінь, навичок учнів з використанням тестових технологій (кожен навчальний заклад розробляє свої форми діагностики, що не сприяє уніфікації та стандартизації в освіті); відсутність внутрішньої мотивації як в учнів так і в педагогічних працівників до ефективного застосування інформаційних технологій у процесі підготовки до професійної діяльності); не розуміння педагогічними працівниками та адміністрацією ПТНЗ цілей використання інформаційних технологій.Сьогодення вимагає від педагога професійної майстерності не просто надання учням певних знань, а навчання їх мисленню, структуруванню інформації та цілеспрямованому відбору необхідного. Викладач спецтехнології і майстер виробничого навчання мають разом нести учням не просто нові знання, а новий тип оволодіння інформацією. У зв’язку з цим, особливого значення набуває переорієнтація мислення сучасного педагогічного працівника на усвідомлення принципово нових вимог до його педагогічної діяльності, до його готовності щодо використання засобів ІКТ у професійній діяльності як провідної педагогічної умови у процесі вивчення учнями ПТНЗ інноваційних виробничих технологій.Вивчаючи зарубіжний досвід, ми виокремили основні педагогічні цілі використання інформаційних технологій [1], [6], [8]:1. Розвиток особистості учня, підготовка його до продуктивної самостійної діяльності в умовах інформаційного суспільства, що включає: розвиток конструктивного, алгоритмічного мислення на основі спілкування з комп’ютером; розвиток творчого мислення за рахунок зменшення частки репродуктивної діяльності; розвиток комунікативних компетенцій на основі виконання сумісних проектів; формування уміння самостійно приймати рішення у складних виробничих ситуаціях; розвиток навичок дослідної діяльності (при роботі з моделюючими програмами та інтелектуальними навчальними системами); формування інформаційної культури, умінь обробляти інформацію.2. Реалізація соціального замовлення, яке обґрунтоване інформатизацією сучасного суспільства: професійна підготовка фахівців в галузі інформаційних технологій на різних рівнях (кваліфікований робітник, бакалавр, спеціаліст, магістр); підготовка учнів засобами педагогічних та інформаційних технологій до самостійної пізнавальної діяльності.Соціальне замовлення для освіти – вимоги зі сторони суспільства і держави до змісту освіти і якостей особистості, яка формується в освітній системі [8, 270].3. Інтенсифікація усіх рівнів навчально-виховного процесу: підвищення ефективності і якості навчання за рахунок використання інформаційних технологій; виявлення та використання стимулів пізнавальної діяльності; поглиблення міжпредметних зв’язків у результаті використання сучасних засобів обробки інформації при вирішенні завдань з різних предметів.Виходячи із цілей інформатизації освіти, розширенням масштабів упровадження засобів інформаційно-комунікаційних технологій у професійно-технічні навчальні заклади формуються нові завдання, які передбачають: створення автоматизованих систем з розроблення комп’ютерно-орієнтованих програмно-методичних комплексів, підтримки наукових досліджень, моніторингу результатів впровадження педагогічних інновацій, оцінювання і моніторингу результатів навчальної діяльності, підтримки процесу навчання, інформатизації бібліотечних систем, інформаційно-аналітичних систем управління освітою і навчальними закладами [3, 362]. Отже, діяльність педагога професійної майстерності має бути спрямованою на системне вивчення, оволодіння і використання комп’ютерних технологій, як педагогічної умови, що дозволяє активізувати діяльність учнів у будь-якій предметній області та формувати інформаційну компетенцію майбутніх випускників.Сьогодні відбувається перегляд Державних стандартів професійної освіти, розробляються нові стандарти на основі професійних компетенцій, які включають в освітній простір не тільки кваліфікаційні характеристики випускників по професії (що повинен знати чи вміти випускник ПТНЗ), а й ті компетенції, які формують учня як конкурентоздатного фахівця на ринку праці. До числа таких компетенцій ми відносимо інформаційну компетенцію.Інформаційна компетенція формується при допомозі реальних об’єктів (комп’ютер, телевізор, телефон тощо) та самих інформаційних технологій (ЗМІ, електронна пошта, Інтернет, мультимедіа). В її структуру входять уміння та навички учнів по відношенню до інформації, яка міститься в навчальних предметах і оточуючому світі: самостійно шукати, аналізувати і відбирати інформацію, організовувати, перетворювати, зберігати та передавати її [5, с. 57].Сьогодні багато українських економістів і політологів вважають, що зростання закордонних інвестицій на внутрішньому ринку – це нові високі технології, сучасна організація виробництва, випуск якісної, конкурентоздатної продукції [7, 153]. Динамічні зміни у видавничо-полігра­фічній галузі в останнє десятиріччя підтвердили цю істину. На зламі століть техніка і технологія галузі зазнала значних якісних змін. Усі підприємства впроваджують сьогодні найсучаснішу комп’ютерну техніку, принципово нове обладнання і матеріали. Широке впровадження цифрових технологій сприяло інтеграції видавничих і поліграфічних процесів, створенню настільних видавничо-поліграфічних систем. Відбувся безповоротний технологічний стрибок, який докорінно змінив характер роботи працівників галузі, а отже і вимагає оновлення і зміст професійної освіти поліграфічного профілю.Маркетингове дослідження поліграфічних підприємств показало, що роботодавці відмовляються від робітників, які мають вузьку спеціалізацію, а володіння інформаційними технологіями вони відносять до складу ключових соціально-професійних компетенцій. Сучасний кваліфікований робітник має уміти самостійно вносити в систему своєї діяльності наростаючий потік інформації. Інформаційна насиченість видавничо-поліграфічної галузі потребує перебудови усього навчального процесу у ПТНЗ. Отже, у процесі підготовки кваліфікованих робітників поліграфічного профілю маємо враховувати, що інформаційні технології є джерелом отримання інформації про інноваційні виробничі технології; сформовані в учнів інформаційні компетенції надають вагомої переваги при працевлаштуванні у галузі та подальшому кар’єрному зростанні. Отже, інформаційна компетенція майбутнього робітника видавничо-поліграфічної профілю – це задана соціальним замовленням норма (вимога) до професійної підготовки учня ПТНЗ, необхідна для його якісної продуктивної діяльності у галузі в умовах інформатизації суспільства, розвитку науки, комп’ютерної техніки, різноманітних програмно-технічних засобів, ресурсів, виробництва, технологій.В якості прикладу розглянемо кваліфікаційні вимоги до інформаційних компетенцій випускника ПТНЗ за професією «Оператор комп’ютерного набору; Оператор комп’ютерної верстки»: технічна підготовка: технічна робота з комп’ютером, управління файлами (архівування, створення копій), робота із замовником, планування і нормування; технічне обслуговування: проектування технічної системи, адміністрування технічних систем, технічна підтримка; верстання: коректура тексту, попередній дизайн видання, верстання сторінки, корекції технологічного процесу; отримання зображення: робота із сканером, цифрове перетворення, редагування зображення; виведення даних: спуск полос і шпальт, пробні відбитки, монтаж, виготовлення форм.Отже, процес формування інформаційних компетенцій майбутніх поліграфістів ґрунтується на знаннях та навичках з п’яти основних галузей: системотехніки, отримання зображення, верстання, електронного чи графічного виводу, технічного обслуговування. Інформаційні компетенції поліграфістів передбачають наявність таких професійно-важливих якостей: гнучкість і динамічність мислення, здатність аналізувати ситуацію, відповідальність, високий рівень розвитку концентрації та стабільності уваги, швидкість сприйняття, кольоровідчуття, просторова уява, координація рухів, естетичний і художній смак, оперативне мислення та пам’ять, стійкість до зовнішніх перешкод, уміння розподіляти та переключати увагу [4, 284].Педагогічний колектив Міжрегіонального вищого професійного училища з поліграфії та інформаційних технологій має значний досвід у системному оновленні змісту поліграфічної професійної освіти з врахуванням: потреб суспільства; нової техніки; технологій; результатів праці; взаємовідносин між замовником, роботодавцем, працівником тощо. Розробка нового змісту навчання з використанням інформаційних технологій вимагає дотримання системного професійного аналізу, формування в учнів інформаційних компетенцій як професійно важливих якостей. Вагомим внеском в оновлення змісту освіти стала розробка галузевого електронного «Термінологічного довідника (для учнів ПТНЗ поліграфічного профілю, майстрів виробничого навчання, викладачів)» [9]. Електронний довідник складається з двох розділів. Перший розділ «Терміни та визначення понять» містить українські видавничі та поліграфічні терміни пов’язані з професійною видавничою діяльністю і технологією виробництва паперу, фарб тощо. Терміни упорядковано в алфавітному порядку. Тлумачне визначення термінів здійснено українською мовою, крім того, дається англійська та російська назва кожного терміна. У другому розділі авторами презентовано огляд напрямів та технологічних процесів видавничо-поліграфічної галузі українською і англійською мовами, розділ унаочнено рисунками і фотографіями (загалом 35 рисунків двома мовами). Електронний довідник «загорнуто» в систему електронного пошуку, – пошук в якій організований таким чином, що система сканує весь зміст намагаючись знайти в ньому хоча б щось схоже на запит. Використання такого сучасного засобу навчання як електронний довідник дозволяє впроваджувати нову форму організації навчання – E-learning. Поняття «E-learning» походить від термінологічного словосполучення (Electronic Learning) і означає електронне навчання (або Інтернет-навчання). E-learning – це надання доступу до комп’ютер­них навчальних програм (coursware) через мережу Інтернет чи корпоративні Інтернет-мережі. Синонімом E-learning є термін WBT (Web-based Training) – навчання через веб [8, 185]. Використання інноваційних засобів навчання, нових форм організації навчання на основі комп’ю­терних технологій вирішує завдання: збагачення знаннями та вміннями у галузі інформаційних технологій; розвитку стійкої пізнавальної мотивації, інтелектуальних та комунікативних здатностей учнів ПТНЗ.Окремо слід зазначити, що в умовах інформатизації освіти, в професійно-педагогічній діяльності вчителя, поряд із традиційними функціями, з’являється необхідність виконання нових, які пов’язані з його особистою ІКТ-компетентністю. ІКТ-компетентність вчителя – комплекс якостей особистості, що забезпечують її гнучкість і готовність швидко прилаштовуватися до будь-яких змін у професійній діяльності в умовах інформатизації освіти, використовувати продуктивні ідеї, напрацьовані в одній галузі, до іншої, а також стимулюючий потяг до самовираження [2, 10].Таким чином, формування інформаційної компетенції майбутнього робітника видавничо-поліграфічної галузі, як складової соціально-професійної компетентності залежить від багатьох чинників – починаючи з комп’ютерно-орієнтованих засобів навчання, зокрема програмних засобів навчального призначення і закінчуючи ІКТ-компетентністю самих педагогічних працівників. На нашу думку, дослідження проблеми формування інформаційної компетенції майбутнього кваліфікованого робітника видавничо-поліграфічної галузі, як педагогічної умови впровадження інноваційних виробничих технологій у зміст освіти дасть змогу професійним навчальним закладам спрямувати психолого-педагогічне, методичне забезпечення навчального процесу в необхідному напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Федоришина, Л. М. "Дослідження тенденцій розвитку міжнародної інтернет-торгівлі та міжнародного поштового обміну." Митна безпека, no. 1(2) (January 11, 2019): 218–32. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.1(2).2018.218-232.

Full text
Abstract:
Мета. Аналіз тенденцій розвитку міжнародної інтернет-торгівлі та міжнародного поштового обміну у їхньому взаємозв’язку. Методика дослідження. Теоретичною основою дослідження є наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених за досліджуваною проблемою. У процесі роботи були використані загальнонаукові методи та прийоми: монографічний – для вивчення літературних джерел з теми дослідження; формальної логіки – для аналізу, узагальнення і систематизації матеріалу; табличний та графічний – для наочного відображення проаналізованих даних; абстрактно-логічний – під час обґрунтування теоретичних положень і формулювання висновків. Результати. Проаналізовано динаміку показників розвитку електронної торгівлі України у 2014–2017 рр. і встановлено, що вони характеризуються вищими темпами зростання, ніж показники обсягу роздрібної торгівлі; зростає кількість транскордонних операцій; лідерами поставок товарів в України є AliExpress, eBay та Amazon. Узагальнено умови виконання замовлень зарубіжними торговцями. Виявлено, що найбільша частка обсягом реалізованих міжнародних послуг у сфері телекомунікацій та поштового зв’язку припадає на м. Київ, Львівську, Одеську, Київську та Харківську області, що пояснюється наявністю саме у цих регіонах місць міжнародного поштового обміну (проведення митних формальностей стосовно міжнародних поштових відправлень) та розміщенням центральних сортувальних станцій (проведення митних формальностей стосовно міжнародних експрес-відправлень). Узагальнено місця міжнародного поштового обміну та центральні сортувальні станції в регіональному розрізі. Проаналізовано структуру поштового обміну. Встановлено, що упродовж 2014–2016 рр. зростає кількість оформлених митницями ДФС міжнародних поштових та експрес-відправлень вартістю до 150 євро без сплати до державного бюджету митних платежів. Наукова новизна. Дістало подальшого розвитку дослідження особливостей і наслідків переміщення (пересилання) товарів через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Обґрунтовано потребу у розробці дієвого механізму аналізу ризиків, що актуалізуються під час здійснення міжнародної електронної торгівлі. Практична значущість. Окремі положення наукового дослідження можуть бути використані в навчальному процесі та щодо написання наукових робіт.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

АБАКУМОВА, Вікторія. "ОНОВЛЕННЯ РЕПЕРТУАРУ УКРАЇНСЬКИХ КІНОСТУДІЙ В УМОВАХ ПРОЦЕСУ ПЕРЕБУДОВИ." Східноєвропейський історичний вісник, no. 18 (March 30, 2021): 199–209. http://dx.doi.org/10.24919/2519-058x.18.226504.

Full text
Abstract:
Анотація. Мета дослідження. Показано, що діяльність українських кіностудій у період процесу Перебудови 1985 – 1991 рр. є важливою сторінкою історії культурного життя та суспільно-політичного процесу України. Аналізується процес оновлення репертуару українських кіностудій в умовах Перебудови. Важливим в цьому контексті стало дослідження чинників, що сприяли тематичному оновленню кінострічок. Методологія дослідження. В основі методології дослідження лежать принципи історизму, об'єктивності та наукової спроможності. У статті проаналізовано стан наукової розробленості проблеми у вітчизняній історіографії. Визначено основні концептуальні підходи до вивчення проблеми. Наукова новизна полягає у розкритті тематичних особливостей репертуару українських кінострічок в період системних змін 1985 – 1991 рр. за архівними матеріалами. Представлена наукова робота має наукову новизну в контексті української історіографії. Висновки. З’ясовано чинники оновлення репертуарного портфелю: по-перше, нова тематики була визначена новими тематичними планами т. зв. державного замовлення, які зазнали корінних змін в результаті реформаторського курсу влади. По-друге, вивільнення від цензури зумовлювало еволюцію суспільного погляду стосовно минулого; підштовхувало митців до перетворення власних творів на інструмент політичного протистояння народної опозиції владі. Заради підтримки курсу влади з’явилися кінотвори антиалкогольної тематики. Тематичними планами державного замовлення передбачалося створення фільмів на тему, що націлювала митців на актуалізацію українських національних мотивів. Ця робота йшла паралельна зі заохоченням митців до запровадження української мови до творів вербальних видів мистецтва. Завдяки цьому підвищився інтерес митців державних кіностудій ігрового кіно до української літератури й драматургічної класики. Це розмаїтило вітчизняний доробок кінематографічних творів історичного жанру. Тема історичного минулого українського народу посіла провідне місце в репертуарі українських кіностудій. Після чорнобильської аварії екологічна тема однією з перших отримала незаангажоване художнє висвітлення. До тем, що не могли повноцінно втілитися в доперебудовний час, належали фільми з релігійної тематики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інтернет замовлення"

1

Волін, С. В. "Створення інтернет-магазину електроінструменту фірми BOSCH." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/10354.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Сусло, Я. М. "Інтернет-магазин з продажу техніки бренду Аpple на базі відкритого веб-фрейму WordРress та плагіну WooСommerce." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23630.

Full text
Abstract:
Сусло, Я. М. Інтернет-магазин з продажу техніки бренду Аpple на базі відкритого веб-фрейму Wordpress та плагіну WooCommerce : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Ч. М. Сусло ; керівник роботи О. В. Красножон ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 87 с.
Було розроблено сайт інтернет-магазину техніки бренду «Apple» на WordPress з використанням плагіну WooCommerce, який дозволяє детально переглянути різні товари, оцінити їх технічні характеристики та параметри, а при необхідності, можна було б їх придбати. При розробці сайту, необхідно щоб кожен покупець, незалежно від віку, зміг без проблем отримати необхідну йому інформацію про товар, а також придбати його. Було проаналізовано та описано всі шляхи вирішення завдання, з яких було обрано найбільш підходящі. Також, було розглянуто всі етапи розробки блок-схем модулів сайту, та самого сайту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бугайов, Олексій Олександрович. "Комплекс програм для управління та моніторингу замовлень товарів та послуг (комплексна тема). Загальна частина. Частина для роботи з клієнтами. Індивідуальна частина № 2." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39091.

Full text
Abstract:
Загальна частина (С. 1-87) та Індивідуальна частина № 2 (С. 88-184) комплексного дипломного проєкту на здобуття ступеня бакалавра на тему «Комплекс програм для управління та моніторингу замовлень товарів та послуг» (автори: Бугайов Олексій Олександрович, Шелудько Дмитро Максимович). Індивідуальна частина № 1: https://ela.kpi.ua/handle/123456789/39090
Загальна частина Пояснювальна записка загальної частини дипломного проекту складається з трьох розділів, 25 таблиць та містить 20 джерел – загалом 87 сторінок. Об’єкт дослідження: застосування, що можуть використовуватися для забезпечення онлайн замовлення та доставки товарів і послуг. Мета дипломного проекту: спростити процес замовлення товарів та послуг в мережі Інтернет, поліпшити процес моніторингу за станом замовлення, розробити зручний спосіб доставки та отримання товарів та послуг, пришвидшити процес інтеграції постачальників товарів і послуг, розробити розумну бонусну систему для клієнтів, створити зручну систему аналітики для постачальників, створити рейтингову систему, розробити розумну та зручну систему повідомлення клієнтів. Індивідуальна частина № 2 Пояснювальна записка індивідуальної частини дипломного проекту складається з трьох розділів, містить 3 таблиці, 2 додатки та 5 джерел – загалом 97 сторінок. Об’єкт дослідження: застосування, що можуть використовуватися для забезпечення онлайн замовлення та доставки товарів і послуг. Мета дипломного проекту: спростити процес замовлення товарів та послуг в мережі Інтернет, поліпшити процес моніторингу за станом замовлення, розробити зручний спосіб доставки та отримання товарів та послуг, пришвидшити процес інтеграції постачальників товарів і послуг, розробити розумну бонусну систему для клієнтів, створити зручну систему аналітики для постачальників, створити рейтингову систему, розробити розумну та зручну систему повідомлення клієнтів.
The common part Explanation note of the common part of the diploma project is folded with three parts, include 25 tables and 20 sources – in summary 87 pages. The project is completed, and can be used for online procurement and delivery of goods and services. The subject of the study is to be researched beforehand: to ensure that the online procurement and delivery of goods and services can be avoided. Diploma`s purpose: Ask the process of conceiving goods and services in the measure of the Internet, improve process of monitoring behind the mill conceiving, disassemble a detailed description of the delivery and decommissioning of goods and services, see the process of integration suppliers goods and services, dissipate a reasonable bonus system for customers, create a strong analyst system for senior customers, create a rating system, dissipate a reasonable and strong notification system for customers. The individual part 2 Explanation note of the individual part of the diploma project is folded with three parts, include 3 tables, 2 attachments and 5 sources – in summary 97 pages. The project is completed, and can be used for online procurement and delivery of goods and services. The subject of the study is to be researched beforehand: to ensure that the online procurement and delivery of goods and services can be avoided. Diploma`s purpose: Ask the process of conceiving goods and services in the measure of the Internet, improve process of monitoring behind the mill conceiving, disassemble a detailed description of the delivery and decommissioning of goods and services, see the process of integration suppliers goods and services, dissipate a reasonable bonus system for customers, create a strong analyst system for senior customers, create a rating system, dissipate a reasonable and strong notification system for customers.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тихонов, Р. Є. "Створення інтернет-магазину комп'ютерного обладнання на базі відкритого веб-фреймворку." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23536.

Full text
Abstract:
Тихонов, Р. Є. Створення інтернет-магазину комп'ютерного обладнання на базі відкритого веб-фреймворку : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Р. Є. Тихонов ; керівник роботи С. С. Стасюк ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 64 с.
Розроблено інтернет-магазин з продажу комп’ютерого обладнання на базі відкритого веб-фреймворку, який дозволяє додавати товари до корзини, додавати відгуки про товар, додавати інформацію до свого профілю, додавати товари до списку бажань, здійснювати швидкий огляд товарів, здійснювати пошук необхідного товару та робити замовлення. Описано різні шляхи вирішення завдання, з них виділено найбільш підходящі. Також, розглянуто всі етапи розробки алгоритму роботи сайту та самого сайту
An online store for the sale of computer equipment based on an open web framework has been developed, which allows you to add products to the cart, add product reviews, add information to your profile, add products to your wishlist, perform a quick overview of products, search for the required product and place an order. Various ways of solving the problem are described, the most suitable ones are selected. Also, all stages of development of the algorithm of the site and the site itself are considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бузинов, В. М. "Інтернет-магазин на базі відкритого веб-фреймворку Wordpress та плагіну WooCommerce." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23007.

Full text
Abstract:
Бузинов, В. М. Інтернет-магазин на базі відкритого веб-фреймворку Wordpress та плагіну WooCommerce : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / В. М. Бузинов ; керівник роботи А. І. Роговенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 64 с.
Було розроблено інтернет-магазин з продажу комп’ютерних комплектуючих на базі безкоштовної CMS WordPress та з використанням умовно-безкоштовного плагіну WooCommerce, який дозволяє у найкоротші терміни розгорнути невеликі та середні інтернет-магазини. При розробці магазину, необхідно щоб кожен потенційний клієнт, незалежно від віку, зміг зручним чином отримати необхідну йому інформацію про товар, і у разі потреби замовити його. Було проаналізовано та описано всі шляхи вирішення завдання, з яких було обрано найбільш підходящі. Також, було розглянуто всі етапи розробки блок-схем модулів сайту, та самого сайту.
The site of the online store of Apple brand equipment on WordPress was developed using the WooCommerce plugin, which allows you to view various products in detail, evaluate their technical characteristics and parameters, and if necessary, you could buy them. When designing a site, it is necessary that every buyer, regardless of age, could easily get the information he needs about the product, as well as purchase it. All ways of solving the problem were analyzed and described, from which the most suitable ones were chosen. Also, all stages of development of block diagrams of site modules and the site itself were considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лантух, Р. І. "Інтернет-магазин з продажу цифрових товарів для геймерів на базі CMS WordPress." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23051.

Full text
Abstract:
Лантух, Р. І. Інтернет-магазин з продажу цифрових товарів для геймерів на базі CMS WordPress : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / Р. І. Лантух ; керівник роботи А. І. Роговенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 69 с.
Розроблено сайт інтернет-магазину цифрових товарів для геймерів на базі CMS WordPress. Інтернет-магазин обов’язково повинен мати каталог товарів, які розділені по категоріям та зрозумілий для усіх людей інтерфейс. Був проведений аналіз та детально описані всі шляхи вирішення завдань, з котрих були обрані найбільш підходящі. Також, було розглянуто всі етапи розробки найважливіших сторінок сайту та їх функціоналу.
The website of the online store of digital goods for gamers based on CMS WordPress has been developed. An online store must have a catalog of products that are divided into categories and an interface that is clear to all people. An analysis was conducted and all ways of solving the tasks were described in detail, from which the most suitable ones were selected. Also, all stages of development of the most important pages of the site and their functionality were considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кравченко, В. А. "Інформаційна технологія управління Інтернет-замовленнями." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86862.

Full text
Abstract:
Був проведений аналіз літератури та розглянуті готові рішення схожої задачі. Реалізована структура форми для проектування інформаційної системи управління прийому замовлень на продукцію через web-представництво. За допомогою програмній реалізації на PHP був створеній web-ресурс, а також створений зручний інтерфейс для користувача та інші додаткові функції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Большунов, Д. М. "Інформаційна система обілку замовлень пластикових вікон." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86825.

Full text
Abstract:
Тема кваліфікаційної роботи бакалавра «Інформаційна система обліку замовлень пластикових вікон». Кваліфікаційну роботу магістра присвячено розробці мобільного застосунку у вигляді інформаційної системи обліку замовлень пластикових вікон. У першому розділі проведено аналіз предметної області. Було обґрунтовано актуальність розроблювального додатку, виконано аналіз останніх досліджень та публікацій а також описано огляд аналогічних рішень. У другому розділі наведено постановку задачі та методи дослідження. В даному розділі ставиться мета та задачі дослідження. Також описується вибір засобів реалізації для розробки додатку. У третьому розділі описуються етапи проектування додатку, а саме: струтурно-функціональне моделювання, проектування Use-Case діаграми а також проектування бази даних. Останній, четвертий розділ присвячено реалізації інформаційної системи обліку замовлень. В даному розділі описані складові етапи розробки додатку, наведено програмну реалізацію а також використання додатком. Результатом проведеної роботи є реалізована інформаційна система обліку замовлень пластикових вікон. Практичним значенням інформаційної системи є скорочення обсягів ручної роботи, зниження ймовірності помилок, збільшення продуктивність праці співробітників інтернет-магазину з появою додаткових одиниць робочого часу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Захарова, А. О. "Автоматизація обліку замовлень сервісного центру кавового обладнання." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86953.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено діяльність підприємства та його бізнес-процеси, сформовано вимоги до веборієнтованої інформаційної системи, проаналізовано CMS-системи, спроектовано архітектуру вебсайту, розроблено прототип вебмагазину таплагін для здійснення продажу послуг, проведено тестування, створені інструкції з використання системи.
The activity of the enterprise and its business processes is studied, the requirements to the web-oriented information system are formed, CMS-systems are analyzed, the website architecture is designed, a prototype web store and a plug-in for selling services are developed, testing is conducted, instructions for using the system are created.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гайдаш, Максим Андрійович. "Розробка інтернет-магазину для замовлення їжі з використанням фреймворку Laravel." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/6082.

Full text
Abstract:
Гайдаш М. А. Розробка інтернет-магазину для замовлення їжі з використанням фреймворку Laravel : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 121 "Інженерія програмного забезпечення" / наук. керівник В. В. Мухін. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 50 с.
UA : Робота викладена на 50 сторінках друкованого тексту, містить31 рисунок, 8 таблиць, 10 джерел. Об’єкт дослідження: потреби ресторанного бізнесу та сервіс IIKO. Мета дослідження: розробити інтернет-магазин для замовлення їжі з інтеграцією сервісу IIKO. Метод дослідження: методи збору та аналізу вимог до програмного забезпечення, метод проектування програмного забезпечення. У процесі розробки інтернет-магазину було проведено дослідження сучасних потреб ресторанного бізнесу до інтернет-магазинів, сервісу IIKO, обрані необхідні функції, які магазин повинен реалізовувати та створено магазин з використанням мови програмування PHP, фреймворків Laravel та Vue.JS. В результаті роботи отримано програмне забезпечення для швидкого старту інтернет-продажу товарів для ресторанного бізнесу.
EN : The work is presented on 50 pages of printed text, 31 figures, 8 tables, 10 references. The object of the study is restaurant business needs and IIKO service. The aim of the study is developing of an Online Store for ordering food with IIKO service. The methods of research are methods of collecting and analyzing software requirements, software design methods. In the process of store development, the modern needs of restaurant business to Online Store and IISO service were analyzed, the future store’s functions were selected, and an Online Store was created using the PHP programming language and Laravel, Vue.JS frameworks. As a result of work the software for fast online-stores start for restaurant business is received.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography