To see the other types of publications on this topic, follow the link: Інтернаціоналізація бізнесу.

Journal articles on the topic 'Інтернаціоналізація бізнесу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 17 journal articles for your research on the topic 'Інтернаціоналізація бізнесу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Solonenko, Yu. "Інтернаціоналізація сімейного бізнесу: сутність процесу та чинники впливу." Економіка і організація управління, no. 2 (2018): 84–91. http://dx.doi.org/10.31558/2307-2318.2018.2.10.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ПИЛАЄВА, Тетяна. "ВИНИКНЕННЯ ТА РОЗВИТОК СИСТЕМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ АВСТРАЛІЇ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 2020): 70–84. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-70-84.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему становлення та розвитку вищої освіти в Австралії. Метою статті є з'ясування основних етапів розвитку вищої освіти в Австралії від часу її виникнення і дотепер. Встановлено, що початком розвитку сектора вищої освіти Австралії стали 1850 рр., створення перших двох університетів – Сіднейського та Мельбурнського. До початку Першої світової війни кожен штат мав університет у своїй столиці. Акцентовано увагу на те, сектор вищої освіти Австралії почав бурхливо розвиватися після Другої світової війни, завдяки урядовій програмі допомоги колишні військовослужбовці мали змогу повернутися до цивільного життя, а також спрямовані на підвищення кваліфікації робітників задля задоволення потреб зростання економіки. Розглянуто вплив розслідування комітетом Міллза на фінансування університетів в 1950 рр. Звернено увагу на наслідки впровадження плану Коломбо на інтернаціоналізацію вищої освіти Австралії. Встановлено, що наприкінці 1980-х рр. була сформована Єдина національна система, яка виключила технічні, педагогічні та коледжі вищої освіти зі структури вищої освіти Австралії та ввела їх у структуру університетів, що сприяло розвитку корпоративного стилю управління “зверху вниз” та заміні “колегіальних” форм управління в університетах. Крім того, була розроблена модель фінансування відповідно до позиції закладів освіти на основі викладацької та науково-дослідної діяльності. Таким чином, Австралія стала однією з перших країн, що здійснили реструктуризацію з метою залучення абітурієнтів. Результати цих змін зробили цю країну світовим лідером в русі від елітарних до масових начальних систем. У статті наведено аналіз змін, що відбулись протягом двадцятого століття та зроблено висновок про те, що зміни в урядовій політиці Австралії та попиті населення вплинули на структуру вищих навчальних закладів Австралії. Було зроблено висновок про те, що зростання попиту з боку австралійського населення і бізнесу, зробило найбільший вплив на характер університетів, сприяючи їх зростанню та впливаючи на зміст курсів, які вони пропонують. Ключові слова: вища освіта, сектор вищої освіти, Австралія, історія, розвиток, інтернаціоналізація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Корогодова, О. О., and Т. Є. Моісеєнко. "ПРИНЦИПИ ФУНКЦІОНУВАННЯ СКЛАДНИХ УПРАВЛІНСЬКИХ СИСТЕМ НА ПРИКЛАДІ ТРАНСНАЦІОНАЛЬНИХ КОМПАНІЙ В УМОВАХ ЦИРКУЛЯРНОЇ ЕКОНОМІКИ НА ЗАСАДАХ ІНДУСТРІЇ 4.0." Підприємництво та інновації, no. 7 (December 30, 2019): 85–91. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/7.14.

Full text
Abstract:
У статті досліджено проблематику світових соціально-економічних перетворень у період становлення Індустрії 4.0. Висвітлено основні тенденції в процесі транснаціоналізації сучасного бізнесу на засадах циркулярної економіки. Зазначено актуальність дослідження інноваційних структур транснаціонального типу підприємництва щодо переходу до циркулярного типу здійснення економічних процесів, що передбачає глобальний та регіональний ефект. Визначено цілі дослідження, якими є висвітлення процесу адаптації складних управлінських систем до вимог Індустрії 4.0; формування принципових змін діяльності ТНК на засадах циркулярної економіки; визначення принципів функціонування транснаціональних структур в умовах циркулярної економіки на засадах Індустрії 4.0; пропозиції регулювання процесів трансферу капіталів в умовах зміни виробничої парадигми. Висвітлено процес масового впровадження фізичних кіберсистем у фази суспільного виробництва. Наведено особливості циркулярної економіки, що полягають у трансформації виробничої та невиробничої сфер у єдиний простір. Зазначено, що проблемами, які виникають під час формування структури складних систем, є виокремлення структурних елементів (підрозділів) та встановлення взаємозв’язків між структурними елементами відповідно до умов функціонування, цілей та системи мотивації. Візуалізовано основні елементи системи та їхній взаємозв’язок в умовах впливу компонентів Індустрії 4.0. Перелічено вхідні та вихідні параметри функціонування системи управління транснаціональними структурами в контексті циркулярної економіки. Наведено основні проблеми економічного змісту, з якими стикаються транснаціональні корпорації у країнах, що розвиваються. Охарактеризовано процес перенесення аналітичних центрів у країни, що розвиваються, наслідком чого є інтернаціоналізація науково-дослідних заходів в умовах Індустрії 4.0. Наведено перелік структур транснаціонального типу підприємництва, які мають економічні інтереси у створенні бізнес-моделей циркулярного типу, що підкреслює їх прагнення до стійкості інноваційного розвитку. Має інтерес методика формування принципів функціонування структур транснаціонального типу підприємництва в умовах Індустрії 4.0 на засадах циркулярної економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Данько, Т. В., and Н. В. Ширяєва. "КОРПОРАТИВНИЙ ФОРСАЙТ В МЕНЕДЖМЕНТІ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ." Підприємництво та інновації, no. 15 (December 30, 2020): 42–48. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/15.7.

Full text
Abstract:
Питання корпоративного форсайту набувають значну актуальність в управлінні мультинаціональними компаніями. Мета дослідження спрямована на визначення та систематизацію сучасних наукових поглядів щодо застосування корпоративного форсайту в сфері менеджменту міжнародного бізнесу. До основних результатів дослідження відноситься таксономія цінності застосування корпоративного форсайту за предметними областями дослідження міжнародного бізнесу. Також в статті запропоновано матрицю видів корпоративного форсайту. Вона надає можливість ідентифікувати недостатньо вивчені питання використання корпоративного форсайту в міжнародному бізнесі, до яких, зокрема, належить процес інтернаціоналізації підприємства. В подальшому значної наукової уваги заслуговують питання особливостей корпоративного форсайту в міжнародних компаніях в умовах діджиталізації та четвертої промислової революції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Трофимова, Н. В. "Електронна комерція як механізм інтернаціоналізації бізнесу." Зовнішня торгівля: право та економіка, no. 5 (2007): 20–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Трофимова, Н. В. "Електронна комерція як механізм інтернаціоналізації бізнесу." Зовнішня торгівля: право та економіка, no. 5 (2007): 20–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Трофимова, Н. В. "Електронна комерція як механізм інтернаціоналізації бізнесу." Зовнішня торгівля: право та економіка, no. 5 (2007): 20–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Трофимова, Н. В. "Електронна комерція як механізм інтернаціоналізації бізнесу." Зовнішня торгівля: право та економіка, no. 5 (2007): 20–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Sulima, E. M., and S. O. Dienizhna. "ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ УПРАВЛІНСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ В УМОВАХ ЇЇ МОДЕРНІЗАЦІЇ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 2, no. 1 (September 8, 2021): 17–26. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-1-2-02.

Full text
Abstract:
Актуальність статті зумовлена необхідністю підвищення ефективності управлінської діяльності керівників закладів вищої освіти в умовах її модернізації. Мета статті – теоретично обґрунтувати пріоритетні напрями підвищення ефективності управлінської діяльності керівників освітніх закладів, визна- чити шляхи їх практичної реалізації в умовах модернізації вищої освіти. У змісті статті висвітлюється спрямованість управлінської діяльності керівників закладів вищої освіти на реалізацію інноваційної моделі, що передбачає інтеграцію науки, освіти, виробництва і бізнесу. Розкриваються такі шляхи підвищення ефективності управлінської діяльності керівників університетів, як інтеграція в європейський науково-освітній простір, який розвивається у напрямах інтернаціоналізації освітньої та науково- дослідницької діяльності закладів вищої освіти, впровадження новітніх форм управлінської діяльності вищої школи, трансферу технологій, кластеризації, комерціалізації, консалтингу, бізнес-інкубатору, центру випереджальної професійної підготовки та перепідготовки фахівців, творчих лабораторій і медіастудій. Розглядаються особливості сучасних форм організації освітньої діяльності університетів – дуального навчання, демонстраційного іспиту, коворкінгу. Результати дослідження. Нами проведена розробка інноваційної моделі інтеграції науки, освіти, виробництва і бізнесу, підготований проєкт розвитку дуальної форми навчання в Університеті державної фіскальної служби України. Висновки. Підвищення ефективності управлінської діяльності керівників закладів вищої освіти досягається завдяки комплексному використанню новітніх наукових, технічних і освітніх проєктів, удосконаленню структурної організації ЗВО, практичній реалізації інноваційних моделей модернізації вищої школи, створенню нових бізнес-структур, інформаційно-консультативних і ресурсних центрів. Комплексний функціонал управлінської діяльності керівників ЗВО сприяє прискоренню процесу перетворення реальних знань у технологічні нововведення та інноваційні продукти, надає можливість сконцентрувати фінансові та матеріальні ресурси на інтенсифікації інноваційної діяльності закладів вищої освіти. Для успішного функціонування інноваційної продукції в галузі вищої освіти необхідно виробити ефективний організаційно- економічний механізм взаємодії двох складових – попиту та пропозиції – ключового інструменту, що визначає якість вищої освіти та способи її трансформації в умовах ринкової економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Kosenko, А. V., and Y. A. Vanina. "Особливості організації бізнесу в мережі Інтернет." Theory and Practice of Public Administration 2, no. 65 (May 15, 2019): 143–50. http://dx.doi.org/10.34213/tp.19.02.18.

Full text
Abstract:
Розглядаються питання пов’язані з особливостями організації бізнесу в мережі Інтернет. Також досліджено теоретичні засади та практику розвитку Інтернет-підприємництва в умовах глобалізації товарних ринків, інтернаціоналізації та стандартизації управлінських механізмів маркетингової діяльності, розглянуто сутність, специфіку, основні прояви електронного бізнесу, а також інструментарій ефективного просування товарів у віртуальному просторі. Проведено аналіз сучасного стану інтернет-торгівлі товарами, розкрито особливості і окремі аспекти товарної інтернет-торгівлі в міжнародному вимірі на сучасному етапі. Проаналізовано сучасні підходи до вивчення інтернет-торгівлі. Охарактеризовано переваги реалізації продукції через інтернет-магазин. Проаналізовано розвиток електронної комерції в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Гевко В.Л. "CТРАТЕГІЧНІ ІМПЕРАТИВИ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ МЕРЕЖЕВИХ СТРУКТУР: ТЕОРЕТИЧНА ПЛОЩИНА ТА ПРАКТИЧНИЙ ВИМІР СУЧАСНОГО БІЗНЕС-СЕРЕДОВИЩА." Економічний форум 1, no. 3 (December 16, 2019): 114–20. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-3-17.

Full text
Abstract:
Проведено комплексне дослідження cтратегічних імперативів управління підприємств мережевих структур в контексті теоретичних аспектів та адаптації практичної компоненти. Доведено, що у механізмі управління підприємств мережевих структур, ключовими є функції координації, організації та планування, функція мотивації на інституціональному рівні, що вирішує одну з найскладніших проблем – підвищення рівня продуктивності праці. Обґрунтовано, що метою функціонування мережевих структур вважають впровадження позитивних екстерналій і забезпечення умов їх відтворення в розширеному масштабі. Слід зазначити, що існує три глобальних напрямки маркетингової стратегії підприємств мережевих структур: сегментація, диверсифікація та інтернаціоналізація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Adamiv, Marta, and Mariana Ruda. "Development of customs infrastructure on the Ukrainian –Polish border in the conditions of business internationalization." Management and Entrepreneurship in Ukraine: the stages of formation and problems of development 2021, no. 2 (December 2021): 140–48. http://dx.doi.org/10.23939/smeu2021.02.140.

Full text
Abstract:
The relations between Ukraine and Poland represent a long history of partnership and have a great economic importance for both countries. At the present stage, Poland is one of the largest international trade partners of our country. In the history of Ukraine's foreign trade during 2019-2020, Poland occupied second place in the structure of domestic exports. Thus, in 2020 the share of exports of Ukrainian goods to Poland was 6.65%. First of all, it means a change in the vector of foreign trade development for the national economy and the reorientation of Ukraine's export market to the European Union. In 2020, Poland also occupied one of the leading positions in the structure of Ukrainian imports of goods (4th place with a share of 7.62%). This situation leads to a significant increase in the load at checkpoints and causes the need to ensure prompt and efficient customs clearance of goods moving across the Ukrainian-Polish border. On the basis of the performed researches, significant differences in the levels of development of the customs services of Poland and Ukraine in terms of the quality of customs services have been established, as Ukraine lags far behind Poland in all the studied indicators in this area. Such situation requires the improvement of the work of Ukrainian customs authorities in the context of business internationalization, including the development of customs infrastructure in the area of the Ukrainian-Polish border. The key problems of customs service of enterprises at domestic checkpoints include long and costly customs procedures, lack of proper technical, road, information infrastructure at checkpoints, outdated technical instruments of customs control, etc. It is proved that in the conditions of business internationalization one of the key tasks should be the construction of new checkpoints and the development of the customs infrastructure of the existing checkpoints. The key strategically important checkpoints in the area of the Ukrainian-Polish border, which need to be modernized in order to increase their capacity, include road checkpoints "Korchova-Krakivets", "Dorokhusk-Yagodyn", "Medyka-Shehyni", as well as a railway checkpoint "Medyka-Mostyska". In addition, the importance of spreading the practice of construction of joint checkpoints, which allows to significantly speed up the process of customs services for businesses, was emphasized.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Kokorina, Victoria. "INTERNATIONALIZATION AS AN OBJECTIVE CONDITIONS OF INTERNATIONAL BUSINESS IN INTERNATIONAL ECONOMIC RELATIONS." Economic scope, 2021. http://dx.doi.org/10.32782/2224-6282/168-3.

Full text
Abstract:
The article grounds the objective conditions for the formation of the process of internationalization in the system of international economic relations as a process of social production beyond national borders due to the international division of labor. The author identifies and explaines characteristics as diversification, diversity, extensiveness, contradiction, unity, synergy, integrity and intensity, of current trends in international economic relations, namely internationalization, transnationalization, economic integration, differentiation, globalization, global integration in the formation of global economic environment. The difference between internationalization and globalization as processes conserning the evolution of economic relations between countries is explained. The main distinguishing feature between the two processes can be considered the level of preservation of national sovereignty. The levels (stages) of the internationalization process at the micro level of international business operations are determined, as well as the development of business internationalization at each stage. They are the initial stage, the stage of local market expansion, the transnational stage and the global stage. While developing internationalization, the forms of international business are changing (becoming more complicated) – from the international trade to the global company. The article highlights the main objects of economic internationalization of international business development: the sphere of exchange of production results; the sphere of exchange of factors of production; the scope of the actual production process. There are three stages of international business development in accordance with the objects of economic internationalization of international business development. At the first stage the main sphere of international business is the export-import activity of a private company in the foreign market, at the second stage the main sphere becomes the system of international movement of financial resources, at the third one there is the development of entrepreneurial activity in global competition.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Шталь, Тетяна, and Дар’я Дмитренко. "ІННОВАЦІЙНІ ФОРМИ МІЖНАРОДНОГО БІЗНЕСУ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ." Економіка та суспільство, no. 32 (October 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-32-45.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах глобалізаційного розвитку Україна стає активним суб’єктом на глобальному ринку товарів і послуг. В статті зосередженні дослідження теоретичних елементів розвитку інноваційних форм міжнародного бізнесу. Відображено функції та сутність міжнародного бізнесу. Сучасний міжнародний бізнес розкриває високий рівень організації, складні різноманітні та гнучкі системи управління, які ефективно здійснюють господарську діяльність на глобальному рівні. Визначено сутність поняття «інноваційні форми міжнародного бізнесу», являють собою традиційні форми, які трансформуються та набувають нових якостей за рахунок впливу глобалізації, процесів інтернаціоналізації. Представлено загальні тенденції розвитку бізнесу в залежності від змін, що несуть в собі пандемія, а також акцентується увага на особливостях впливу знань, інновацій та інформацій на даний сектор бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Сабецька, Тетяна. "ОСОБЛИВОСТІ МАРКЕТИНГОВОЇ ПОЛІТИКИ КОМПАНІЙ АЗІЙСЬКОГО РЕГІОНУ В УМОВАХ ІНТЕРНАЦІОНАЛІЗАЦІЇ ТА ГЛОБАЛЬНОГО РИНКУ." Економіка та суспільство, no. 36 (February 22, 2022). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2022-36-41.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вивченню особливостей маркетингової політики компаній азійського регіону в умовах інтернаціоналізації та глобального ринку. Зазначено, що в умовах сьогодення для світового ринку характерним є посилення інтернаціоналізації та міжнародної інтеграції, активна експансія високотехнологічних компаній на міжнародні ринки. У статті проаналізовано успішний досвід діяльності на міжнародних ринках провідних азійських компаній, які досягли суттєвих успіхів у європейському та американському економічному просторі. Досліджено особливості реалізації успішної маркетингової політики корпорацій Huawei, Lenovo та Hisense, виявлено ключові фактори успіху компаній на світових ринках високотехнологічної продукції в умовах міжнародної конкуренції. Акцентована увага на дослідженні маркетингових інструментів, підходів та рішень, які посприяли розширенню присутності аналізованих компаній на міжнародних ринках. Оскільки успішна маркетингова політика діяльності підприємства у світовому економічному просторі залежить від ряду чинників та обставин, що складаються в певний момент, систематизовано основні фактори, які визначають умови та політику входження підприємства на міжнародні ринки. Визначено форми присутності бізнесу на міжнародних ринках, серед яких експорт продукції, створення спільних підприємств, організація бізнесу на засадах франчайзингу, передача ліцензій, налагодження науково-технічного співробітництва, активізація міжнародного обміну трудовими ресурсами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Shymanska, Kateryna, and Liudmyla Kalenchuk. "ANALYSIS OF THE STATE OF SMALL AND MEDIUM-SIZED BUSINESS INTERNATIONALIZATION IN UKRAINE UNDER THE EUROPEAN INTEGRATION CONDITIONS." Economic scope, 2020. http://dx.doi.org/10.32782/2224-6282/157-3.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Ткаченко, Олександр, and Тетяна Саванчук. "УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК ЯК СКЛАДОВА ПРИРОДНОГО ВИРОБНИЦТВА У ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ." Економіка та суспільство, no. 32 (October 26, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-32-4.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена вивченню управлінського обліку як складової природного виробництва у фермерських господарствах. Досліджено процес управління бізнесом, який складається із ряду етапів (планування, організація і мотивація, контроль, корегування) та елементів управлінського обліку (бюджети, розрахунки, прогнози; первинні документи обліку; облікові регістри; звіти про виконання). Доведено, що управлінський облік є складовою екологічного обліку в складі екологічного виробництва. Окреслені області екологічного управлінського обліку які зосереджена на удосконаленні системи розподілу витрат на охорону природного середовища, у тому числі вдосконалювання системи обліку, а також питань пов’язаних з інтернаціоналізацією зовнішніх (суспільних) витрат. Вивчені позитивні аспекти запровадження технологій природного виробництва у фермерських господарствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography