Academic literature on the topic 'Інтервальні оцінки'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інтервальні оцінки.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інтервальні оцінки"

1

Меренкова, О. "Інтервальні оцінки ризиків в інноваційних банківських проектах." Вісник Національного банку України, no. 1 (2008): 40–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Корнієнко, І. В., С. П. Корнієнко, В. А. Дмитрієв, А. Г. Павленко, and Д. О. Камак. "Алгоритм скорочення кількості дослідів при використанні інтервальних оцінок якості випробуваного зразка озброєння та військової техніки." Системи озброєння і військова техніка, no. 4(64), (December 17, 2020): 86–92. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.64.11.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті теоретичні питання формування необхідних і достатніх умов для забезпечення якості інтервальних оцінок досліджуваних стохастичних параметрів і характеристик випробуваних зразків озброєння та військової техніки. Особливістю використання інтервальної оцінки результатів випробування зразків є підтвердження належної якості їх стохастичних параметрів та характеристик в інтервалі від гарантованої розробником імовірності реалізації параметру чи характеристики до максимальної (мінімальної) можливої. За рахунок використання інтервальних оцінок можливе застосування гнучких планів випробування зразків озброєння та військової техніки, які дозволяють певним чином скорочувати обсяг серій натурних дослідів, які забезпечують належну якість одержуваної оцінки. Для практичної реалізації гнучкого плану до задачі масових випробувань зразків озброєння та військової техніки розроблений алгоритм, який підлягає програмній реалізації на мобільному пристрої.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Королюк, Н. О., А. В. Леонов, М. Р. Будков, and Д. А. Литвин. "Особливості автоматизації процесів вироблення рішень при оцінці повітряної обстановки на пунктах управління Повітряних Сил Збройних Сил України." Системи озброєння і військова техніка, no. 1(61), (May 14, 2020): 106–12. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.61.12.

Full text
Abstract:
У статті пропонується підхід по формалізації знань щодо розпізнавання дій повітряного противника з метою автоматизації процесів оцінки повітряної обстановки на пунктах управління Повітряних Сил з урахуванням невизначеності. В якості моделі представлення знань про процеси розпізнавання варіантів дій повітряного противника в умовах невизначеності, пропонується використовувати інтервальні нечіткі множини 2 порядку і засновані на них нечіткі логічні системи, що дозволяють в загальному випадку формалізувати задачі, що мають логіко-аналітичний характер.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

ЛЮБИЙ, Євген, and Олександр КОЛІЙ. "ОЦІНКА ТОЧНОСТІ СИНТЕТИЧНИХ МОДЕЛЕЙ РОЗРАХУНКУ ПАСАЖИРСЬКИХ КОРЕСПОНДЕНЦІЙ НА ПРИКЛАДІ МАЛИХ МІСТ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 12 (November 25, 2019): 98–106. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i12.40.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто питання щодо проведення оцінки точності результатів формування матриці пасажирських кореспонденцій з використанням гравітаційної та ентропійної моделей на прикладі малих міст в рамках інтервальної концепції моделювання потреб населення міст у пересуваннях. Основою для проведення такої оцінки є наявність фактичної матриці кореспонденцій, яка характеризує певний розрахунковий період, і яка отримана на основі проведення натурних спостережень за роботою громадського транспорту.Ключові слова: матриця пасажирських кореспонденцій, малі міста, оцінка точності, синтетичні моделі, громадський транспорт, обстеження пасажиропотоків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Корнієнко, І. В., С. П. Корнієнко, В. А. Дмитрієв, А. Г. Павленко, and Д. О. Камак. "Визначення параметрів якості оцінок стохастичних характеристик випробуваного зразка озброєння та військової техніки." Системи обробки інформації, no. 4(163), (October 28, 2020): 56–65. http://dx.doi.org/10.30748/soi.2020.163.06.

Full text
Abstract:
У статті розглянуті теоретичні питання формування показників якості оцінок стохастичних величин з використанням математичного апарату теорії ймовірностей. Обґрунтовано варіанти розрахунків показників якості оцінки для випадків відсутності або наявності початкових імовірнісних характеристик, точкових або інтервальних оцінок стохастичної величини. Для випадку інтервального оцінювання показано теоретичну можливість збереження значень показників якості оцінок при навмисному скороченні кількості повторень дослідів за умови одержання позитивних результатів досліджень. Запропоновано використання графічного інтерфейсу для знаходження оптимального балансу між точністю та надійністю одержуваних оцінок. Для практичної реалізації розроблено алгоритм розрахунку точності і надійності оцінок стохастичних характеристик (параметрів) випробуваного зразка, який можна використати в основі функціонального модуля у підсистеми планування випробувань автоматизованої системи супроводження випробувань озброєння та військової техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рижов, А. Ю. "Інтервальна оцінка ймовірності виживання для компонент суміші." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Серія "Фізико-математичні науки", Вип. 1 (2007): 30–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гриша, Олена Василівна. "Розширення операцій алгебри показників для управління системами з неповністю визначеними показниками діяльності." Адаптивні системи автоматичного управління 2, no. 21 (November 22, 2012): 29–34. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.21.2012.30665.

Full text
Abstract:
Показники діяльності організаційно-виробничих систем і системоутворюючі зв'язки між ними достатньо зручно моделюються багатомісними відношеннями. Властивості зв'язків, вимірювані в числових шкалах можна подати у вигляді моделей над показниками. Реальні показники систем завжди мають початкові оцінки і в процесі накопичення знань вони додатково уточнюється, тому значення реальних показників завжди частково відомі. Вони знаходяться десь між не визначено і повністю визначено, що в загальному випадку означає, що вони недовизначені. Недовизначене значення є оцінкою величини показника, яка в загальному випадку є за своєю природою точнішою, ніж дозволяє встановити доступна нам в даний момент інформація. Тому моделі таких систем у нотації показників діяльності, як і будь-якій формальній системі можна зіставити її недовизначене розширення. Одним з типів розширень є інтервальне розширення, яке пропонується у даній статті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Vorobyov, Yu, and O. Zhabin. "Оцінка застосовності моделі деформації оболонок твелів розрахункового коду RELAP5/MOD3.2 для палива реакторів ВВЕР-1000." Nuclear and Radiation Safety, no. 3(67) (September 20, 2015): 3–7. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2015.3(67).01.

Full text
Abstract:
Досліджується застосовність моделі деформації оболонок твелів розрахункового коду RELAP5/MOD3.2 до умов палива ВВЕР-1000 з оболонками зі сплаву Zr+1 % Nb. Для цього використовуються експериментальні дані та результати, отримані на розрахунковій моделі каналу тепловидільної збірки активної зони. Застосовність моделі деформації оболонки перевірено в інтервалі температур від 600 до 1200 °С та інтервалі перепадів тиску від 1 до 12 МПа. Результати оцінки свідчать, що дані вбудованої моделі деформації твелів коду RELAP5/MOD3.2 можуть бути застосовані до оцінки руйнування оболонок твелів із сплаву Zr+1 % Nb лише в певній, обмеженій області параметрів. Це свідчить про необхідність урахування результатів цієї оцінки в разі використання моделі деформації оболонок твелів розрахункового коду RELAP5/MOD3.2 в аналізі проектних аварій для реакторів ВВЕР.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Стасєв, Ю. В., Г. Г. Бабіч, Ю. І. Заруденська, and І. О. Болбас. "Методика оцінки ефективності функціонування пристроїв формування керуючих послідовностей." Системи озброєння і військова техніка, no. 4(64), (December 17, 2020): 120–25. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2020.64.15.

Full text
Abstract:
У статті пропонується методика оцінки ефективності функціонування механізмів формування керуючих послідовностей для реалізації активної завадо- та імітозахисту завадозахисних систем зв'язку і управління на фізичному рівні. Реалізація активної завадо- та імітозахисту систем зв'язку і управління на фізичному рівні досягається при використанні динамічного режиму функціонування на рівні складних сигналів. В цьому випадку постановка імітаційних та структурних перешкод зловмисником еквівалентна постановці їм звичайних шумових завад. Максимальна ефективність динамічного режиму функціонування досягається за умови, що зловмиснику не відомий закон, який реалізує динамічний режим функціонування і він не може розкрити цей закон формування на заданому інтервалі часу. Отримано математичні вирази, що дозволяють сформулювати вимоги до пристроїв формування керуючих послідовностей і оцінити якості керівників послідовностей. Проведено аналіз і розроблена методика оцінки ефективності функціонування механізмів формування керуючих послідовностей для реалізації динамічного режиму функціонування. Встановлено, що пристрій формування керуючих послідовностей має забезпечувати високу структурну скритність і високу лінійну складність породжуючих послідовностей. Сформульовано вимоги до пристроїв формування керуючих послідовностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пермяков, Олександр, Наталія Королюк, Анастасія Королюк, and Людмила Коротченко. "НОВИЙ ПІДХІД ЩОДО ПЛАНУВАННЯ МАРШРУТУ ПОЛЬОТУ БЕЗПІЛОТНИХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ НА ОСНОВІ НЕЧІТКИХ МНОЖИН." Сучасні інформаційні технології у сфері безпеки та оборони 40, no. 1 (June 9, 2021): 55–62. http://dx.doi.org/10.33099/2311-7249/2021-40-1-55-62.

Full text
Abstract:
У статті пропонується підхід по формалізації знань про процес планування маршруту польоту безпілотного літального апарату на етапі планування повітряної розвідки за допомогою евристичних методів, які є кращими з точки зору врахування практики, досвіду, інтуїції, знань осіб, які приймають рішення, при веденні повітряної розвідки. Застосування безпілотного літального апарату в умовах вимог і обмежень, льотно-технічних можливостей безпілотного літального апарату, наявність засобів ураження противника передбачає множину варіантів маршруту польоту, що обумовлює складність у прийнятті обгрунтованого рішення з побудови оптимального маршруту польоту. Як показує досвід практичного застосування безпілотного літального апарату, умови, вимоги, обмеження, що пред'являються до розвідувальних завдань, вплив зовнішніх факторів, облік найважливіших об'єктів для обльоту, можуть суперечити один одному, створюючи невизначеність при наданні пріоритету варіанту при плануванні. Розроблений метод формалізації знань про процес планування польоту безпілотного літального апарату на основі інтервальних нечітких множин типу 2 дозволяє формалізувати фактори, які враховують тактичні умови проведення повітряної розвідки, вплив зовнішнього середовища на дальність польоту безпілотного літального апарату у вигляді лінгвістичних і інтервально-оцінюваних параметрів для кожного варіанта. Запропонований підхід дозволяє сформувати область визначення лінгвістичних змінних, які використовуються для опису тактичних умов проведення повітряної розвідки і впливу зовнішнього середовища на дальність польоту безпілотного літального апарату, сформувати з множини найважливіших об'єктів повітряної розвідки найбільш значущих наземних об'єктів на основі оцінки ступеня недомінуемості елементів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інтервальні оцінки"

1

Білоцерківський, Олександр Борисович. "Сучасний стан та тенденції розвитку газової промисловості України." Thesis, Біла К. О, 2009. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22665.

Full text
Abstract:
Досліджено сучасний стан і тенденції розвитку газової промисловості України. За даними Держкомстату про видобуток природного газу визначено вид лінії тренду: лінійна функція, – та одержано її параметри. Оцінено тісноту та значущість зв'язку між ознаками: існує тісний кореляційний зв'язок між ознаками та достатня значущість зв'язку між ними. Зроблено точковий та інтервальний прогноз щодо видобутку природного газу в України на 2009 рік.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography