Academic literature on the topic 'Інструменти стратегічного планування'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Інструменти стратегічного планування.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Інструменти стратегічного планування"

1

Шушкова, Ю. В. "АНАЛІЗ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЕРЖАВНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДТРИМКИ ТА СТИМУЛЮВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РЕФОРМ В УКРАЇНІ." Підприємництво та інновації, no. 8 (December 30, 2019): 69–75. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/8.11.

Full text
Abstract:
У статті наведено результати аналізування ефективності державної політики підтримки та стимулювання розвитку технологічних реформ в Україні. Встановлено, що в Україні не виконуються базові завдання державної політики технологічної модернізації. Щодо завдання організації та управління, то відсутні центральний орган та місцеві структури, які забезпечують формування та реалізацію державної політики. Щодо завдання планування, то несформованою є система стратегічного планування технологічної модернізації економіки, відсутніми є конкретні інструменти та механізми регулювання. Щодо завдання формування правого поля, то актуалізувалась необхідність перегляду положень базових нормативно-правових актів, які регламентують інноваційно-технологічну діяльність, зокрема щодо підсилення ефективних інструментів стимулювання та підтримки розвитку інноваційно-технологічної діяльності. Щодо завдання становлення інфраструктури, то низьким є рівень розвитку, а слабкою – інституційна спроможність елементів інфраструктури підтримки й стимулювання розвитку процесів технологічної модернізації національної економіки. Щодо завдання забезпечення мотивації, то слабкою залишається спроможність системи фінансово-кредитного сприяння технологічному розвитку економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Torkhova, Nadiia. "Система зв’язків з громадськістю в органах публічного управління (на прикладі органів правосуддя)." Public Administration and Regional Development, no. 12 (May 24, 2021): 512–37. http://dx.doi.org/10.34132/pard2021.12.10.

Full text
Abstract:
У статті охарактеризовано зв’язки з громадськістю (паблік рілейшнз) як систему взаємопов’язаних елементів, яка є складовою частиною стратегічного менеджменту в органі публічного управління. Проаналізовано особливості найбільш значущих елементів системи паблік рілейшнз та їхньої ролі у процесі організації діалогічних відносин органів публічного управління з громадськістю. Особливу увагу приділено аналізу понять «громадськість», «громадська думка», «інструменти зв’язків з громадськістю та ЗМІ». На прикладі органів правосуддя розглянуто застосування окремих прямих інструментів зв’язків з громадськістю (програм охоплення). Визначено, що однією із фундаментальних засад управління зв’язками з громадськістю є участь органу публічного управління у житті громади, яку можна забезпечити з допомогою програм охоплення, структурованих відповідно до певних категорій громадян та їхніх потреб. Автор визначає властивість програм охоплення для формування відносин органу публічного управління з громадськістю у векторі партнерства. У статті охарактеризовано прямі зв’язки з громадськістю як нову інтерактивну модель комунікації, що має актуалізувати комунікативний аспект та максимально наблизити органи влади до суспільства. Наголошено, що реалізація прямих ініціатив забезпечує формування позитивного іміджу органів державної влади, сприяє просвітницькій діяльності й вихованню правової культури, позитивно впливає на правильне сприйняття громадянами функцій органів публічного управління. У статті визначено важливість складання «профілю» (характеристики) цінностей кожної із груп цільової аудиторії, який включає у себе комплекс ознак – опорних пунктів у процесі стратегічного планування комунікативної діяльності установи. Автор обґрунтовує, що першим кроком до актуалізації програм охоплення має стати закріплення їх у комунікативних стратегіях та планах комунікативних заходів органів публічного управління. При цьому слід ураховувати постійний розвиток і зміну медіапростору та зважати на те, що традиційні методи комунікації мають слабкий вплив на молоде покоління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бочко, О. Ю., Н. Я. Рожко, and Н. М. Васильців. "Взаємозв'язок скорочення ланцюгів постачання та SCM на ринку овочів та фруктів." Academy Review 53, no. 2 (2020): 55–61. http://dx.doi.org/10.32342/2074-5354-2020-2-53-6.

Full text
Abstract:
Обґрунтовано необхідність скорочення ланцюгів постачання на ринку овочів та фруктів з кількох причин: продукція швидко псується та має короткий термін придатності; зменшення витрат на логістику. Досліджено ланцюг постачання на ринку овочів та фруктів, який включає в себе введення в сільськогосподарське виробництво; сільськогосподарське виробництво садівницької продукції; первинне зберігання та переробку харчових продуктів; дистрибуцію. Здійснено аналіз ланцюгів постачання, орієнтований на усунення бар’єрів на шляху виробництва овочів та фруктів. Встановлено, що скорочення ланцюга постачання на ринку овочів та фруктів забезпечує: істотне поліпшення якості продукції; економію коштів та зниження витрат; збільшення рівня продажів та інвестицій. Доведено взаємозв’язок скорочення ланцюгів постачання та SCM на ринку овочів та фруктів. Мета скорочення ланцюгів постачання: забезпечити, щоб потрібний продукт був у потрібному місці в потрібний час і в потрібній кількості. Основними показниками роботи, які демонструють, наскільки ефективний ланцюг постачання, є: рівень наявності, який відображає дефіцит у точках споживання; запаси. Обґрунтовано застосування SCM, що охоплює весь цикл закупівлі сировини, виробництва і розповсюдження товару та гарантує можливість вирішити декілька завдань одночасно: скоротити цикл планування і збільшити його горизонти; оптимізувати витрати та визначити контрагентів і відповідний обсяг товарів у закупівлі; вивести відносини з постачальниками і суміжними підприємствами в режим реального часу; знизити витрати виробництва. Для реалізації якісної ініціативи щодо ощадливого SCM необхідно розуміти, обговорювати і документувати бізнес-процеси, інструменти та інформаційні системи. Авторами досліджено основні складові скорочення ланцюгів постачання, серед яких система планування поточного та стратегічного попиту на ринку овочів та фруктів для Source, Make, Deliver, Return. Також встановлено, що для скорочення ланцюга постачання необхідна потужна координація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кравченко, Л. А. "ЦІЛЕПОКЛАДАЛЬНИЙ ВИМІР СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ РЕГІОНАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ." Таврійський науковий вісник. Серія: Публічне управління та адміністрування, no. 4 (April 15, 2022): 95–103. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-pub.2021.4.14.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню цілепокладального виміру стратегічного планування розвитку професійно-технічної освіти на регіональному вимірі як механізму системи публічного управління освітою, що дає можливість визначити та забезпечити найбільш сприятливі умови для розвитку вказаної складової регіональної системи освіти. У якості методології дослідження використано системний аналіз, моделювання розвитку об'єкта управління, інтерпретацію результатів SWOT-аналізу. Показано, що саме на основі визначення цілей стратегічного планування розвитку регіональної системи професійно-технічної освіти здійснюється стратегічне управління її розвитком через реалізацію комплексних заходів, що підкріплені інструментами найбільш ефективного використання наявних ресурсів. Застосовано структурування різнорівневих цілей стратегічного планування в якості найбільш ефективного механізму публічного регулювання напрямків та динаміки процесів у вказаному секторі регіональної освіти. Обґрунтовано необхідність збалансованості процесів у регіональній системі професійно-технічної освіти із загальними соціально-економічними тенденціями розвитку регіону та країни. Відтак стратегічне планування у цілепокладальному вимірі має поєднувати комплекс конкретних завдань та основні характеристики довгострокового бачення вирішення наявних проблем регіональної системи професійно-технічної освіти, підтримуючи послідовність та цілеспрямованість управлінських дій. На основі визначення базових цілей розроблено комплекс конкретних заходів як інструмент організації діяльності суб'єктів публічного управління освітньою діяльністю на регіональному рівні на шляху досягнення стратегічної мети розвитку згаданої регіональної освітньої підсистеми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Svidruk, І. І. "Особливості стратегічного планування креативного розвитку організації." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 9 (October 25, 2018): 105–9. http://dx.doi.org/10.15421/40280920.

Full text
Abstract:
Проаналізовано основні відмінні характеристики стратегічного планування креативної діяльності. Креативна стратегія відіграє роль інструменту для вибору узгодженої політики розроблення і просування креативної ідеї, втіленої у конкретний продукт, або креативної організаційної поведінки, спрямованої на досягнення конкретної конкурентної мети. Стратегічною метою креативного оновлення організації є стала динаміка зростання бізнесу, яка може проявлятися кількісно – у вигляді збільшення обороту, підвищення активів – та якісно, характеризуючись стійкими тенденціями зростання прибутковості, посиленням іміджевих позицій тощо. Обґрунтовано, що стратегування дає змогу уникати негативних наслідків хаотичних організаційних і техніко-економічних перетворень, мінімізувати ризики невизначеності. Логічна схема побудови загальної стратегії креативного розвитку організації включає первинне виділення креативної складової її діяльності як провідний стратегічний напрям із подальшим покроковим розгалуженням цілей розвитку та методів їх досягнення у вигляді корпоративної стратегії та стратегічного планування підсистем організації. Доведено, що перевагою розробки стратегії креативного оновлення організації є досягнення системності у врахуванні чинників внутрішнього і зовнішнього середовища. Ефективний спосіб стратегічного планування креативного зростання організації передбачає завоювання нових ринків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Loiko, Valeriia, and Daria Loiko. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ФОРМУВАННЯ ФАХОВИХ КОМПЕТЕНТЕНЦІЙ ЕКОНОМІСТІВ У СУЧАСНОМУ УКРАЇНСЬКОМУ УНІВЕРСИТЕТІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." Європейський науковий журнал Економічних та Фінансових інновацій, no. 2 (December 26, 2018): 64–70. http://dx.doi.org/10.32750/2018-0207.

Full text
Abstract:
Дана стаття є результатом наукового дослідження щодо виявлення напрямів підвищення якості формування фахових компетенцій економістів у сучасному українському університеті в умовах євроінтеграції. За сучасним українським законодавством якість освіти формується зовнішньої системою, яку підтримує МОНУ та НАЗЯВО і внутрішньою системою, яку кожний заклад вищої освіти формує самостійно. Євроінтеграційне спрямування розвитку економіки України потребує більшої автономії університетів для більш швидкого реагування на запити фахівців для ринку праці. Зовнішнє оцінювання якості освіти у вигляді щорічних рейтингів закладів вищої освіти впливає на вибір абітурієнтів та часто їх батьків щодо обрання закладу для навчання. Абітурієнти при обранні закладу вищої освіти для подальшого навчання часто користуються інформацією, отриманою у соціальних мережах. Формуючи внутрішню систему якості освіти закладу вищої освіти потрібно подбати про правдиву інформацію про університет в різних джерелах інформації. Сформована матриця SWOT-аналізу системи формування фахових компетентностей бакалаврів та магістрів з економіки дозволила виявити сильні сторони, недоліки, можливості та загрози сучасної системи якості в українських закладах вищої освіти. Виділено підсистеми зовнішнього та внутрішнього рівнів системи забезпечення якості освіти. Внутрішня система якості освіти складається із наступних підсистем: моніторингу відповідності фахової підготовки викладачів вимогам МОНУ; моніторингу якості викладання навчальних дисциплін; моніторингу набутих компетентностей студентами; моніторингу відповідності фахових компетентентностей, які закладено до освітньо-професійних та освітньо-наукових програм, реаліям ринку праці; стратегічного планування розвитку системи якості освіти університету. Для підсистем внутрішнього рівня системи забезпечення якості освіти підібрано відповідні сучасні інструменти, які дають можливість здійснювати якісний вимір. Перспективними напрямами підвищення рівня якості освіти в українських університетах є практико орієнтоване навчання студентів, зв'язок із роботодавцями та узгодження змісту освітньо-професійних програм із фахівцями-практиками, здійснення наукових досліджень студентами під час навчання в університеті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бурик, Зоряна. "СТРАТЕГІЧНЕ ПЛАНУВАННЯ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ, ЯК ІНСТРУМЕНТ УПРАВЛІННЯ." Public management 25, no. 5 (December 1, 2020): 53–62. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2020-5(25)-53-62.

Full text
Abstract:
На сьогодні необхідність та актуальність планувальної діяльності на місцевому рівні не викликає сумнівів. В Україні, як й в інших країнах світу, активно розвивається і запроваджується саме стратегічний підхід до планування територіального розвитку. У статті досліджено сутність стратегічного планування розвитку територій як складової системи місцевого управління у контексті децентралізації, регіонального розвитку та ста- новлення інформаційного суспільства. Розглянуто функції стратегічного управління, які реалізуються під час процесу планування, та виконання яких сприяє економічному та соціальному розвитку регіону. Визначено основні принципи стратегічного планування на регіональному рівні, які істотно пришвидшують політичні, економічні, соціальні, технологічні, екологічні та інші зміни розвитку територій. Узагальнено особливості стратегічного планування, які б допомагали відповісти на виклики сучасного глобалізованого світу, та доведено значення SMART-cпеціалізації в сучасних умовах, визначено важливість досягнення цілей сталого розвитку за допомогою стратегічного планування. Підкреслено, що функції, які виконує планування, видозмінюються, оскільки зазнає суттєвих змін безпосередня роль планування у системі місцевого управління з урахуванням нових цінностей і довгострокових пріоритетів. У статті дано порівняльну характеристику традиційного та стратегічного планування, які враховуються при розробці Планів розвитку територій, та є основою різних підходів до розробки Стратегій їх розвитку. Розглянуто систему цілей стратегічного планування місцевого розвитку в контексті підвищення конкурентоспроможності територій і регіонів, яка поєднує оперативні і стратегічні цілі, пріоритети територіального розвитку в довгостроковій перспективі та підсумки стратегічного бачення розвитку те- риторій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ГРИШКО С. В., ГРИГОР’ЄВА В. В. ,. "ЩОДО РОЛІ ГРОМАДИ У РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 84, no. 3 (January 15, 2020): 35–44. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2019.84-3-04.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню стратегічного планування як важливого інструменту регіонального розвитку та наголошено на важливість залучення громади у його розробку. Обґрунтоване, що задля реалізації повноцінної участі усіх суб’єктів розробки стратегічного планування, зокрема громади, необхідність законодавчого регламентації організації та проведення місцевих референдумів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Daudova, G., V. Kovalchuk , and O. Kurnosov. "СТРАТЕГІЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПІДВИЩЕННЯ УПРАВЛІННЯ ФІНАНСАМИ В УКРАЇНІ." Актуальні Проблеми Державного Управління, no. 2(56) (October 29, 2019): 65–73. http://dx.doi.org/10.34213/ap.19.02.08.

Full text
Abstract:
Розглянуто впровадження стратегічного менеджменту до бюджетного процесу з точки зору підвищення ефективності та результативності бюджетних витрат. Визначено фактори, що впливають на вірогідність показників, що застосовуються для середньострокового планування. Для визначення найбільш достовірних макроекономічних показників для розробки стратегічного бюджету на перспективу запропоновано впровадження до бюджетного процесу механізму проактивного управління, залучення незалежних експертних установ, запровадження системи управління розширеним спектром ризиків тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Moroz O. , Herasymchuk V. , and Skrebcova K. . "ПАРТИСИПАТИВНА МОДЕЛЬ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ НА РІВНІ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ." Theory and Practice of Public Administration, no. 4 (67) (November 26, 2019): 163–69. http://dx.doi.org/10.34213/tp.19.04.21.

Full text
Abstract:
Ідеться про ефективність запровадження партисипативної моделі стратегічного розвитку місцевого самоврядування як інструменту забезпечення її спроможності. Визначено, що стратегічне планування розвитку місцевого самоврядування передбачає залучення до роботи над стратегічним документом широкого представництва місцевого середовища (представників основних верств міста, виконавчих органів влади, громадських організацій, бізнесу), діяльність яких спрямовано на визначення: майбутнього образу (бачення) міста, головних (стратегічних) цілей, досягнення яких забезпечить набуття містом визначеного громадою образу; планів дій, тобто логічних послідовних заходів, спрямованих на досягнення цих цілей із використанням спеціальних процедур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Інструменти стратегічного планування"

1

Кармінська-Бєлоброва, Марина Володимирівна. "Ефективні інструменти стратегічного планування." Thesis, ГО "Львівська економічна фундація", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36796.

Full text
Abstract:
Стратегічне планування являє собою комплекс заходів, дій і рішень, спрямованих на розробку стратегії розвитку господарства для досягнення поставлених цілей. Стратегічне планування в сучасних умовах виступає одним з інструментів здійснення успішного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гончаренко, Т. П. "Сценарне планування як сучасний інструмент стратегічного управління банком." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63141.

Full text
Abstract:
В роботі авторами досліджено економічну сутність поняття «сценарне планування», здійснена дефініція поняття «сценарне планування», запропонований авторський погляд на процес сценарного планування в банку.
Іn this paper the authors investigated the economic substance of the concept of "scenario planning", made ​​definition of the concept of "scenario planning" proposed by the author's view on the process of scenario planning in the bank.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рудь, Наталія. "Аналітичні інструменти у стратегічному плануванні розвитку підприємства." Thesis, Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, 2019. http://esnuir.eenu.edu.ua/handle/123456789/16973.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Фокіна-Мезенцева, К. В., and А. В. Єлісєєва. "Моніторинг підприємницького середовища як інструмент стратегічного планування на підприємстві." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12949.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стасюк, Володимир Васильович, and Stasyuk Volodymyr. "Ефективна бізнес-модель у підприємництві як інструмент стратегічного планування (на прикладі ПСГП ім.Шевченка)." Master's thesis, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/31274.

Full text
Abstract:
Об’єктом дипломної роботи є фінансовий стан ПСГП ім.Шевченка. Метою роботи є розробка ефективної бізнес-моделі для ПСГП ім.Шевченка як інструменту стратегічного планування підприємства. Інформаційну основу роботи складають наукові праці науковців-економістів, офіційні статистичні дані; науково-методична література; матеріали періодичних видань та ресурси мережі Internet. У дипломній роботі досліджено суть стратегічного планування у підприємництві та ідентифікувати його місце у процесах стратегічного управління; розкрито особливості концепцій стратегічного планування через призму теоретичних поглядів та практичних інструментів реалізації; окреслено роль бізнес-моделювання в контексті стратегічного підходу до планування діяльності підприємства; здійснено аналіз основних показників та результатів діяльності підприємства; розроблено універсальну процедуру процесу стратегічного планування ПСГП ім.Шевченка; змодельовано систему оптимізації асортиментної політики ПСГП ім.Шевченка; сформовано бізнес-модель Canvas вирощування зелені в теплицях як допоміжний вид діяльності підприємства; проаналізовано ринок сільського господарства в Україні та дослідити конкурентний профіль ПСГП ім.Шевченка; проведено моделювання ефективності реалізації інвестиційного проекту ПСГП ім.Шевченка; формалізовано процеси розподілу ресурсів підприємства через розробку та апробацію моделі їх оптимізації.
The subject of the diploma work is the financial status of the Private agricultural company named after Shevchenko. The purpose of the work is to develop an effective business model for Private agricultural company named after Shevchenko as a strategic planning tool for the enterprise. The information base of the work consists of scientific works of scientists-economists, official statistics; scientific and methodological literature; periodicals and Internet resources. The thesis examines the essence of strategic planning in business and identifies its place in strategic management processes; peculiarities of strategic planning concepts are revealed through the prism of theoretical views and practical tools of implementation; the role of business modeling in the context of strategic approach to enterprise planning is outlined; the analysis of the main indicators and results of the enterprise; a universal procedure for the strategic planning process of Shevchenko SSGP has been developed; the system of optimization of Private agricultural company named after Shevchenko assortment policy is modeled; the business model of Canvas growing greenhouses in greenhouses as an auxiliary activity of the enterprise is formed; analyzed the agricultural market in Ukraine and investigated the competitive profile of Private agricultural company named after Shevchenko; simulation of the effectiveness of the implementation of the investment project of Private agricultural company named after Shevchenko; processes of distribution of resources of the enterprise are formalized through development and approbation of the model of their optimization.
ВСТУП...5 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ НАПРЯМИ ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ ЧЕРЕЗ РОЗРОБКУ БІЗНЕС-МОДЕЛЕЙ 1.1 Суть стратегічного планування у підприємництві та його місце в стратегічному управлінні…7 1.2 Особливості концепцій стратегічного планування в контексті теоретичних поглядів та практичних інструментів…20 1.3 Роль бізнес-моделювання на підприємствах у процесах стратегічного планування...25 Висновки до розділу 1…35 РОЗДІЛ 2. КІЛЬКІСНА ОЦІНКА РЕЗУЛЬТАТІВ ФІНАНСОВОГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПСГП ІМ.ШЕВЧЕНКА 2.1 Загальна характеристика господарської діяльності ПСГП ім.Шевченка….36 2.2 Побудова факторної моделі дослідження прибутку ПСГП ім.Шевченка…..48 2.3 Дослідження показників стійкості фінансового стану ПСГП ім.Шевченка…56 Висновки до розділу 2…62 РОЗДІЛ 3. ШЛЯХИ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМІВ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ НА ПСГП ІМ.ШЕВЧЕНКА 3.1Розробка універсальної процедури процесу стратегічного планування ПСГП ім.Шевченка….65 3.2 Моделювання системи оптимізації асортиментної політики ПСГП ім.Шевченка………………………………………………………………………..72 3.3 Формування бізнес-моделі Canvas вирощування зелені в теплицях як допоміжний вид діяльності підприємства……………………………………….77 Висновки до розділу 3……………………………………………………...82 РОЗДІЛ 4. СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА 4.1 Аналіз розвитку сільського господарства в Україні…………………..84 4.2 Конкурентний профіль ПСГП ім.Шевченка та аналіз його ресурсів і можливостей за методикою VRIO………………………..………………...……..91 Висновки до розділу 4……………………………….…………….………..95 РОЗДІЛ 5. ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ 5.1 Моделювання ефективності реалізації інвестиційного проекту ПСГП ім.Шевченка…………………………………………………..……………….……97 5.2 Формалізація процесів розподілу ресурсів підприємства через розробку та апробацію моделі їх оптимізації…..103 Висновки до розділу 5…107 РОЗДІЛ 6. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ 6.1 Стан охорони праці у ПСГП ім.Шевченка...108 6.2 Розробка комплексу заходів щодо запобігання та мінімізації наслідків надзвичайних ситуацій природного та техногенногохарактеру з врахуванням особливостей регіону, що проводиться на об’єкті ….110 6.3 Організація і проведення досліджень з оцінки стійкості суб’єкта господарювання в надзвичайних ситуаціях. Розробка заходів щодо підвищення стійкості суб’єкта)…112 Висновки до розділу 6…119 ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ…120 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ…123 ДОДАТКИ…132
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography