To see the other types of publications on this topic, follow the link: Інвертори напруги.

Journal articles on the topic 'Інвертори напруги'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 20 journal articles for your research on the topic 'Інвертори напруги.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Bordakov, M. "ДОСЛІДЖЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ РОБОТИ ІНВЕРТОРА ЦЕНТРАЛЬНОГО ТИПУ НА ПРОМИСЛОВІЙ СОНЯЧНІЙ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 3(58) (September 25, 2019): 35–41. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2019.3(58).35-41.

Full text
Abstract:
При розрахунку сонячної електростанції ефективність інверторів приймається відповідно до наданої виробником кривої ефективності. Даний розрахунок зазвичай проводиться в програмному забезпеченні PV Syst. Виробник інвертора надає спеціальний файл, в якому зібрані всі технічні характеристики інвертора. Дана стаття досліджує ефективність інвертора в реальних умовах роботи. Зі вступом в силу закону про ринок електричної енергії власники промислових СЕС мають передавати прогноз роботи СЕС. При розробці моделі прогнозування використовується ефективність роботи всіх компонентів СЕС. Якщо, в реальних умовах ефективність роботи відрізняється від заявленої виробником, то точність прогнозу зменшується. Тому, перед початком розробки моделі прогнозування роботи СЕС потрібно дослідити ефективність роботи всіх її складових. Однією з основних складових СЕС є інвертор. Ефективність його роботи залежить від таких факторів: напруги на сонячних панелях, струму з ФЕМ, напруги в мережі видачі потужності, системи охолодження та внутрішньої конструкції інвертора. В даній роботі обрана ФЕС, де всі інвертори мають однакову кількість конфігурацій сонячних панелей. При проведенні дослідження було оброблено хвилинні дані роботи кожного інвертора за період вересень 2018 р по червень 2019. За кожен день роботи було обраховано ефективність роботи інверторів. В подальшому, дані з дослідження будуть використані в прогнозуванні роботи даної ФЕС. Бібл. 10, рис. 6.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Bordakov, M. "ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ЧАСТИНИ СИЛОВОЇ ЕЛЕКТРОНІКИ В СОНЯЧНИХ МЕРЕЖЕВИХ ІНВЕРТОРАХ." Vidnovluvana energetika, no. 1(60) (March 30, 2020): 23–28. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2020.1(60).23-28.

Full text
Abstract:
При дослідженні роботи інвертора було визначено параметри, які впливають на ефективність його роботи. Одним з таких парметрів є внутрішні компоненти інвертора від яких залежить ефективність його роботи. Основним силовим компонентом є Power Stack (силовий модуль). Основним компонентом силового модуля є IGBT (біполярний транзистор з ізольованим затвором). Даний тип транзисторів поєднує в собі характеристики двох напівпровідникових пристроїв: Біполярного транзистора (утворює силовий канал). Польового транзистора (утворює канал управління). При розрахунку ефективності роботи інвертора потрібно розуміти як працює його силова частина і як силова частина перетворює постійний струм у змінний. Робота силових транзисторів керується драйвером, який пристрій керує частотою відкриття і закриття транзисторів та вихідними характеристиками напруги інвертора. Для регулювання роботи інвертора драйвер отримує сигнал та відправляє команду на сам силовий модуль. Таким чином відбувається регулювання вихідних параметрів інвертора. Для регулювання вихідної потужності інвертором також застосовується алгоритм зменшення вхідної потужності. Це досягається шляхом переходу робочої точки поля ФЕМ з точки МРРТ до робочої точки, ближчої до режиму холостого ходу сонячної панелі. Регулювання рівня реактивної потужності також відбувається за рахунок роботи силового модуля. Для роботи інвертора, його силовий модуль повинен мати якісне охолодження. Охолодження має забезпечити відвід тепла від силового модуля, що в свою чергу попередить руйнування транзистора. В сучасних інверторах використовується активна і пасивна система охолодження. Зазвичай інвертори з пасивним охолодженням мають потужність до 100 кВт. Також у деяких виробніків є тестові моделі інверторів з водяним охолодженням. Потужність даних інверторів очікується більшою ніж 2500 кВт. Бібл. 10, рис. 5.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Плахтій, Олександр Андрійович, Володимир Павлович Нерубацький, Дмитро Андрійович Шелест, and Владислав Романович Цибульник. "Дослідження впливу скін-ефекту на втрати потужності в системах тягового електропостачання постійного струму." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 26, no. 4 (December 14, 2021): 3–14. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v26i4.247224.

Full text
Abstract:
Наведено дослідження гармонічного складу тягових струмів у залізничній системі електропостачання постійного струму. В дослідженні враховано вплив вищих гармонік, зумовлених несиметрією живильної напруги, гармонік трифазних випрямлячів тягових підстанцій, роботу пасивного гібридного фільтра тягової підстанції, а також вплив вищих гармонік, зумовлених імпульсним споживанням струмів тягових автономних інверторів напруги електрорухомого складу з асинхронним тяговим електроприводом. На прикладі фільтра тягової підстанції ЕЧ-20 регіональної філії «Південна залізниця» АТ «Укрзалізниця» показано, що неканонічні гармоніки, зумовлені несиметрією живильної напруги, не придушуються існуючими режекторними ланками фільтра. Вплив вищих гармонік електрорухомого складу досліджено на прикладі роботи асинхронного тягового електропривода з вхідним LC-фільтром та автономним інвертором напруги електричного рухомого складу. Дослідження роботи автономного інвертора напруги електрорухомого складу виконано для режимів синусоїдальної широтно-імпульсної модуляції і просторово-векторної широтно-імпульсної модуляції. Показано, що застосування просторово-векторної широтно-імпульсної модуляції дає змогу покращити гармонічний склад тягових струмів і знизити їх коефіцієнт гармонічних спотворень. Визначення гармонічного складу та перехідних процесів виконано шляхом комп’ютерного моделювання в програмі Mаtlаb/Sіmulіnk. На підставі визначеного гармонічного складу в контактній мережі наведено дослідження впливу скін-ефекту на розподіл щільності струму в перерізі контактного проводу системи залізничного електропостачання постійного струму. Дане дослідження було виконано також шляхом комп’ютерного моделювання в програмі Аnsys Maxwell. Як результат, скін-ефект викликає збільшення еквівалентного активного опору провідника, що зумовлює збільшення додаткових втрат потужності в контактному проводі систем залізничного електропостачання, викликаних вищими гармоніками тягових підстанцій та вищими гармоніками електрорухомого складу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Denisov, Y. "ВПЛИВ ПУЛЬСАЦІЙ НА ПОСТІЙНУ ІНТЕГРУВАННЯ РЕГУЛЯТОРА КОНТУРА СТРУМУ В СИСТЕМІ ЕЛЕКТРОПРИВОДУ КВАДРОКОПТЕРА." Наукові праці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, no. 2 (December 23, 2019): 62–67. http://dx.doi.org/10.37701/dndivsovt.2.2019.09.

Full text
Abstract:
Виконано аналіз рівня пульсацій напруги на вході системи управління квазірезонансним імпульсним перетворювачем що перемикається при нульовому струмі (КРІП-ПНС). Він регулює напругу на вході автономного інвертора напруги (АІН) в системі електроприводу безпілотного літального апарату (БпЛА). Отримано співвідношення між постійною інтегрування регулятора контура струму та нескомпенсованою постійною, при якому пульсації на вході системи управління КРІП-ПНС мінімальні. З умові налагодження регулятора контура струму на процес кінцевой тривалості встановлено оптимальне значення цього співвідношення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бєлоха, Г. С. "Перетворювач частоти в системі генерування енергії вітроенергетичних установок." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 7 (263) (December 10, 2020): 35–39. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-263-7-35-39.

Full text
Abstract:
В останній час системи перетворення енергії вітру збільшують своє проникнення в електричні мережі в майже усі країни світу. Інтеграція енергії вітру в енергетичні системи спричиняє проблему з точки зору якості електроенергії. У статті розглянуто електричну систему у складі вітрогенераторних установок зі змінною швидкістю обертання ротора, щоб отримати максимальну потужність із вітру. Показано основні задачі керування вітрогенераторних установок то зони роботи вітряків. Приведено огляд перетворювачів частоти. Запропоновано перетворювач частоти (AC-DC-AC) з ланкою постійного струму. До його складу входять вхідний AC/DC перетворювач, система управління якого та регулятор швидкості генератора забезпечують оптимальну передачу енергії від вітрогенератора, і вихідний DC/AC перетворювача, виконаного на базі активного випрямляча. Між вхідним інвертором і активним випрямлячем знаходиться ланка постійної напруги (конденсатор). Система керування такого перетворювача релейна. Таке керування забезпечує з релейним керування, дозволяє забезпечити практично миттєву реакцію на відхилення від завдання. Точність відтворення (відстеження) сигналу завдання буде визначатися шириною петлі гістерезису релейних регуляторів. Таким чином забезпечується електромагнітна сумісність з мережею живлення. Представлено математичний опис електромагнітних процесів в активному випрямлячі та інверторі, які входять до складу перетворювача. За допомогою цифрового моделювання в програмі Matlab проведено дослідження режимів роботи (змінення напруги генератора, частоти струму генератора) та виконан аналіз струмів на вміст гармонік. Гармонійний аналіз показав, що запропонований перетворювач забезпечує хорошу якість споживаної енергії THD істотно менше 5% що задовольняє міжнародним стандартам на якість електроенергії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Bodnar, G. J., O. V. Shapovalov, J. I. Fedyshyn, and T. V. Hembara. "МАТЕМАТИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ПРОЦЕСІВ В ЕЛЕКТРОПРИВОДІ ВОДЯНОГО НАСОСА З АКУМУЛЯТОРНИМИ БАТАРЕЯМИ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 9, 2016): 11–20. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6803.

Full text
Abstract:
Розглядається схема електроживлення електроприводу водяного насоса підвищувача тиску води системи внутрішнього протипожежного водопроводу від резервного джерела з акумуляторними батареями і автономними інверторами напруги, її математична модель та результати моделювання електромагнітних і електромеханічних процесів в двигуні під час пуску і роботи насоса у випадку відсутності основного електроживлення від мережі, що забезпечує використання внутрішнього протипожежного водопроводу при надзвичайних ситуаціях протягом розрахункового часу. Така резервна система може використовуватись також для підтримки неперервності технологічних процесів. Загальна математична модель електроприводу формувалась з математичних моделей окремих елементів схеми, які представлені багатополюсниками, а процеси в них описуються замкненою системою рівнянь, – диференційних, алгебраїчних та логічних. Розрахункову схему моделі електроприводу сформовано шляхом з’єднання між собою зовнішніх віток окремих елементів-багатополюсників, а саме: джерела живлення з акумуляторною батареєю, інверторів напруги(катодні та анодні вентильні групи), трансформаторів та асинхронного двигуна. Спосіб з’єднання між собою зовнішніх віток багатополюсників математично описується матрицями з’єднань, які складаються для кожного елемента за принципом: кількість рядків матриці рівна кількості незалежних вузлів схеми, а кількість стовпців рівна кількості зовнішніх віток елемента. Обчислення реалізовано мовою FORTRAN. Загальні підпрограми призначені для виконання математичних операцій над матрицями; чисельного інтегрування систем диференційних рівнянь методом Рунге-Кутта 2-го порядку; розв’язування систем алгебраїчних рівнянь методом Гауса; визначення моментів природного закривання вентилів. Отримано результати моделювання при прямому пуску асинхронного двигуна від мережі, встановлено струм статора; кутову швидкість обертання ротора та електромагнітний момент і момент навантаження. Результати обчислень підтверджені даними експериментальних досліджень, практично співпадають криві струму і напруги живлення асинхронного двигуна від мережі і автономного джерела з акумуляторною батареєю при пуску і роботі насоса, форма вихідної напруги джерела і тиску насоса, впродовж тривалої роботи електроприводу насоса.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

ПЛАХТІЙ, О. A., В. П. НЕРУБАЦЬКИЙ, Д. А. ГОРДІЄНКО, and В. Р. ЦИБУЛЬНИК. "Аналіз енергоефективності трирівневих автономних інверторів напруги в режимі перемодуляції." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті, no. 4 (September 26, 2019): 3–12. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v0i4.177089.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

НЕРУБАЦЬКИЙ, В. П., О. А. ПЛАХТІЙ, Н. П. КАРПЕНКО, Д. А. ГОРДІЄНКО, and В. Р. ЦИБУЛЬНИК. "Аналіз енергетичних процесів у семирівневому автономному інверторі напруги при різних алгоритмах модуляції." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 24, no. 5 (October 29, 2019): 8–18. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v24i5.181286.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Vasylets, S. V., K. S. Vasylets, and I. S. Prytula. "Improving the mathematical model of a three-phase autonomous voltage inverter." Scientific papers of Donetsk National Technical University”. Series: “Computer engineering and automation” 32, no. 1 (2019): 6–16. http://dx.doi.org/10.31474/2075-4272-2019-1-32-6-16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Volkov, I. V., V. V. Golubev, and V. I. Zozulev. "PRINCIPLES OF IMPROVEMENT OF MULTILEVEL AUTONOMOUS VOLTAGE INVERTERS." Praci Institutu elektrodinamiki Nacionalanoi akademii nauk Ukraini 2021, no. 60 (December 10, 2021): 58–64. http://dx.doi.org/10.15407/publishing2021.60.058.

Full text
Abstract:
The article considers the properties of the most commonly used two-and multilevel inverter topologies used in systems for converting electricity from several primary power sources into the required high-quality output voltage for low-voltage networks and high-voltage consumers. However, a common disadvantage of most known multilevel converters is the increasing complexity of power structures, an increase in the number of primary power sources, power elements, and the cost of devices as the number of their voltage levels increases. Two schemes of alternative three-level autonomous voltage inverters with a high-frequency autotransformer with a midpoint and an example of constructing their digital control system are proposed. The analysis of their work on PSpice models in the OrCAD design system is carried out. The possibility of obtaining six voltage sublevels with fewer power elements and increased output voltage quality is shown, compared to the corresponding cascade multilevel inverters. The advantages and applications of autotransformer bridge voltage inverters in terms of energy and functionality compared to well-known multilevel inverters are presented. Ref. 8, fig. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Kozakevich, I. A., and K. V. Budnikov. "Predictive control system for three-phase voltage inverter." Jornal of Kryvyi Rih National University, no. 52 (2021): 77–82. http://dx.doi.org/10.31721/2306-5451-2021-1-52-77-82.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Zubkov, I. S., V. Ya Hutsaliuk, and O. M. Yurchenko. "DIGITAL PHASE-LOCKED LOOP SYSTEM OF RESONANCE VOLTAGE INVERTER." Tekhnichna Elektrodynamika 2022, no. 2 (March 19, 2022): 27–34. http://dx.doi.org/10.15407/techned2022.02.027.

Full text
Abstract:
The digital phase-locked loop (PLL) system for the resonant voltage inverter with pulse density modulation of induction heating installations is developed. The proposed system for frequency determination uses the feedback signal on the collector-emitter (drain-source) voltage of the inverter transistors and on the output current of the inverter, and stores this frequency on the interval of zero output voltage. A study of the PLL system in different operating modes when changing the load parameters is presented. References 8, figures 6, table 1.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Hutsaliuk, V. Ya, O. M. Yurchenko, I. S. Zubkov, and V. P. Pazenko. "SERIAL CONNECTING OF RESONANT VOLTAGE INVERTERS FOR HIGH-FREQUENCY INDUCTION HEATING EQUIPMENT." Tekhnichna Elektrodynamika 2018, no. 4 (May 15, 2018): 70–73. http://dx.doi.org/10.15407/techned2018.04.070.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Zapolovsky, M., and M. Mezentsev. "РОЗРОБЛЕННЯ ТА ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ ДИЗЕЛЬ-ПОЇЗДА НА ОСНОВІ МЕТОДІВ ЦИФРОВОГО УПРАВЛІННЯ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 54 (April 11, 2019): 46–50. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.2.046.

Full text
Abstract:
Розглянуті питання розробки та дослідження моделей систем автоматичного керування (САК) електропередачею дизель-поїзда з електроприводом змінного струму. Проведено огляд літературних джерел на задану тематику та аналіз існуючих підходів до розв’язання. Розглянуті як стандартні алгоритми керування окремих контурів системи управління так і варіанти з використанням методів цифрового управління. Побудовані математичні моделі, структурні схеми моделей контурів САК електропередачі, запропоновані рекурентні співвідношення для окремих контурів управління, проведене моделювання їхнього функціонування. Отримані аналітичні співвідношення, які можуть бути використані для розробки структури САК електропередачі дизель-поїзда і розрахунку її параметрів при забезпечені певного критерію якості. Визначені параметри САК вихідної напруги інверторів (каналу формування струму) асинхронного електродвигуна, які забезпечують задану якість керування та допустимі межі зміни параметрів САК.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

KARDASH, D., and N. TIUTIUNNYK. "Analysis of the effect of higher harmonics on the power supply of the induction motor from the autonomous voltage inverter in simulink." Journal of Electrical and power engineering 14, no. 1 (February 27, 2020): 70–73. http://dx.doi.org/10.31474/2074-2630-2020-1-70-73.

Full text
Abstract:
Autonomous voltage inverters(AVI) of three-level and two-level topologies power supplying an induction motor are considered in this article. The influence of the carrier frequency and the structure of the AVI on the shape of the current sine wave is analyzed. A comparison of the values of the coefficient of nonlinear distortions under the same conditions is made. The results are obtained using FFT Analysis in Simulink. The parameters of the induction motor have been calculated, the transient torque, velocity, and current transients of the motor stator and rotor have been obtained and compared. During operation, the engine, besides useful work, releases heat. This effect accompanies it throughout its operation, but overheating shortens the overall life of the machine. The presence of harmonics in the applied voltage can lead to excessive heating. Therefore, the purpose of this article was to compare the topologies of autonomous voltage inverters and to evaluate the effect on electrical and electromechanical motor performance in transients. Three-level AVI diagram of operation is considered. Technique from the aricle by Moshchinsky et al. was used to obtain unknown engine parameters based on passport data. The transients in the asynchronous motor make it clear that the autonomous inverters of both topologies at the tested frequencies make Simulink motor model to speed up to a nominal speed with about equal efficiency, which does not eliminate the fact that the shape of the currents and the electromagnetic torque is significantly distorted. The state of the machine and the losses in the transitional as well as the steady modes require further, more detailed study in the context of other articles.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Башинський, В. Г., О. І. Денисов, О. Л. Бурсала, О. О. Бурсала, and О. Л. Шаповалов. "Пристрій управління автономним інвертором напруги з синусоїдальним законом широтно-імпульсної модуляції, інваріантним до помилки системи запуску авіадвигуна." Системи озброєння і військова техніка, no. 1(57) (March 22, 2019): 7–14. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2019.57.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

НЕРУБАЦЬКИЙ, В. П., О. А. ПЛАХТІЙ, В. Р. ЦИБУЛЬНИК, Д. А. ГОРДІЄНКО, and Г. А. ХОРУЖЕВСЬКИЙ. "Аналіз показників енергоефективності автономних інверторів напруги з імпедансною і квазіімпедансною ланками у вхідному колі при застосуванні різних алгоритмів модуляції." Інформаційно-керуючі системи на залізничному транспорті 25, no. 3 (September 21, 2020): 19–31. http://dx.doi.org/10.18664/ikszt.v25i3.214089.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Гусевський, Юрій Ілліч, Сергій Миколайович Лутай, Антон Геннадійович Мастепан, and Юлія Володимирівна Пашинська. "ДВОРІВНЕВИЙ ІНВЕРТОР З ПОКРАЩЕНОЮ ФОРМОЮ ВИХІДНОЇ НАПРУГИ." Collected scientific works of Ukrainian State University of Railway Transport, no. 153 (May 26, 2015). http://dx.doi.org/10.18664/1994-7852.153.2015.63885.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Куцик, А., and О. Плахтина. "Математичне моделювання в реальному часі асинхронного генератора з інвертором напруги в колі ротора." Журнал електроенергетичні та електромеханічні системи, 2019, 25–35. http://dx.doi.org/10.23939/sepes2019.01.025.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Dinaburskyi, V., and V. Hulevskyi. "APPLICATION OF VOLTAGE INVERTERS IN AUTONOMOUS SYSTEMS WITH SOLAR PANELS." Scientific bulletin of the Tavria Agrotechnological State University 8, no. 2 (2018). http://dx.doi.org/10.31388/2220-8674-2018-2-37.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography