Academic literature on the topic 'Якість пучка'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Якість пучка.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Якість пучка"

1

Безродний, В. І., О. О. Іщенко, А. М. Негрійко, А. О. Ясковець, А. А. Демидович, М. Б. Данаілов, В. А. Орлович, and П. Шпак. "Характеристики твердотільних мінілазерів з пасивною модуляцією добротності нелінійно-поглинаючими полі-мерними затворами." Ukrainian Journal of Physics 56, no. 10 (February 6, 2022): 1002. http://dx.doi.org/10.15407/ujpe56.10.1002.

Full text
Abstract:
Досліджено характеристики мініатюрних компактних лазерів на Nd:YAG та Nd:YVO4 з діодною накачкою у режимі пасивної модуляції добротності. З використанням полімерного лазерного затвора на основі поліуретану, забарвленого барвником біс-4-діметиламінодітіобензил нікелю, реалізована генерація на довжині хвилі 1,064 мкм з частотою слідування імпульсів до 25 кГц, тривалістю 2–5 нс та потужністю до 130 мВт при накачці до 3,5 Вт. Твердотільні мінілазери з діодною накачкою і пасивною модуляцією добротності затворами сендвічевого типу є ефективними компактними джерелами коротких потужних імпульсів з високою оптичною якістю пучка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Самойленко, А. А., and О. П. Юдічева. "ЯКІСТЬ ЗЕФІРУ БІЛО-РОЖЕВОГО УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Technical sciences, no. 24 (July 3, 2020): 66–74. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2020-24-09.

Full text
Abstract:
Корисні властивості зефіру повною мірою можуть проявлятися тільки у високоякісних виробах, одержаних з відповідної сировини з дотриманням рецептури та технології виготовлення, а також умов транспортування, зберігання і реалізації. За цих умов роль моніторингу, за якого якість відіграє надзвичайно важливу роль для задоволення потреб українських споживачів, є завжди акту- альною. Мета роботи – дослідження якості зефіру біло-рожевого, виробленого в Україні, та особли- востей застосування виробниками чинного законодавства щодо інформації для споживачів про хар- чові продукти на його прикладі. Для досліджень відібрано зразки семи торгових марок: Рошен, Жако, Богуславна, ARO, CLEVER, Своя лінія і Перший ряд. Під час оцінки зовнішнього вигляду паковання розривів не виявлено, воно було цілим, чистим, естетичним. Найбільш яскравим виявилося паковання зефіру ТМ Рошен, Жако та Богуславна, інші 4 зразки упаковані в прозорий матеріал з нанесенням на нього інформації. Інформація на маркованні зефіру всіх торгових марок була повною і достатньо чіткою та відповідала вимогам стандарту і Закону України «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів». Більшість зразків мали додаткову інформацію щодо особливих умов зберігання (крім ТМ Рошен і Богуславна). Проведений аналіз показав, що за своїм сировинним складом зразки зефіру мають деякі відмінності, але майже на 90 % він ідентичний і містить: цукор, патоку, яблучне пюре, білок яєчний драглеутворювач – переважно пектин (для ТМ Рошен драглеутворювачем висту- пав агар). Регулятором кислотності для всіх зразків слугувала молочна кислота, але в деяких торгових марках додатково добавлені цитрат або лактат натрію, різноманітні ароматизатори та барвник натуральний «Кармін». Усі зразки мали позначення – без ГМО. Біло-рожевий зефір відрізнявся власти- вим найменуванню та зазначеним ароматизаторам смаком і запахом (дещо негармонійним був запах зефіру ТМ Перший ряд, Своя лінія та Clever); колір – відповідав вимогам стандарту (найбільш прива- бливим, на думку дегустаторів, був у продукції ТМ Рошен), кількість зефіру різного кольору в упаковці однакова. Вироби цілі, надламаних зразків та грубого затвердіння у виробах не виявлено. Консистенція пухка тільки в зефірі ТМ Рошен, дещо затяжиста у ТМ Жако та дуже затяжиста у решти зразків, а у виробах ТМ Перший ряд навіть злегка волога всередині. Необхідно відмітити, що максимально високих оцінок за смак і запах не отримав жоден досліджуваний зразок зефіру і тільки одна ТМ Рошен отримала найвищий бал за консистенцію. Усі фізико-хімічні показники були на допустимому рівні або не перевищували встановлених норм і відповідали стандарту. Подальші дослідження спрямовувати- муться на дослідження мікробіологічних показників і показників безпеки зефіру.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ponomarenko, E. V., and I. S. Kovalenko. "ЯКІСНА ТА КІЛЬКІСНА ОЦІНКА ВМІСТУ КОЛАГЕНУ I і III ТИПІВ У ПАЦІЄНТІВ З ДЕФЕКТАМИ ПОКРИВНИХ ТКАНИН ТУЛУБА ТА КІНЦІВОК ПІСЛЯ ТРАВМИ." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (January 29, 2019): 85–90. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2018.3.9766.

Full text
Abstract:
Мета роботи: вивчити особливості експресії та накопичення колагену I і III типів в зразках шкіри у пацієнтів з дефектами покривних тканин тулуба та кінцівок після травми. Матеріали і методи: Комплексне патоморфологічне дослідження 60 хворих було виконано на біопсійно-операційному матеріалі фрагментів шкіри з параранової зони дефекту. Результати дослідження та їх обговорення. При мікроскопічному дослідженні зразків шкіри з параранової зони дефектів у всіх групах хворих виявили потоншення епідермального пласту з відсутністю нормального хвилястоподібного дермально - епідермального з'єднання, надмірним накопиченням колагену в усіх дермальних прошарках у вигляді паралельно орієнтованих окремих і зібраних в пучки фібрил у поверхневих відділах та безсистемно розташованих більш товстих колагенових пучків в глибоких шарах дерми, між якими знаходились скупчення фібробластів. В зразках шкіри пацієнтів II та III групи постраждалих встановили статистично достовірну різницю між показниками відносної площі накопичення колагенів І і ІІІ типів (Т=675; р=0,005 і Т=697; р=0,033 відповідно). У пацієнтів III і IV груп при аналізі зв'язків із використанням критерію рангової кореляції Спірмена спостерігали прямий помірної сили зв'язок між площами депонування колагенів І і ІІІ типів (rs=0,52 і 0,54). Висновок. Визначення репаративних можливостей шкіри у пацієнтів з дефектами покривних тканин травматичного генезу має значення для вибору методу реконструкції ранової поверхні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kolesnyk, M. Y. "Сучасні підходи до неінвазивної діагностики диссинхронії міокарда." Cardiology and cardiac surgery: continuous professional development, April 26, 2019, 53–67. http://dx.doi.org/10.30702/ccs.201905.02.0045367.

Full text
Abstract:
В огляді висвітлено сучасні показання до кардіоресинхронізувальної терапії (КРТ) з позицій доказової медицини та діагностичні підходи до неінвазивного оцінювання диссинхронії міокарда. Представлені результати основних багатоцентрових досліджень з ефективності КРТ. Розглянуті основні предиктори успішної та неуспішної відповіді на КРТ. Представлені сучасні діагностичні критерії повної блокади лівої ніжки пучка Гіса за критері-ями Strauss D., за якими слід проводити відбір пацієнтів для КРТ. Детально розглянуто якісні та кількісні критерії механічної диссинхронії, що визначаються ехокардіографічним мето-дом. Окремо розглянуто стандартні параметри міжшлуночкової та внутрішньошлуночкової диссинхронії та методику їх розрахунку, що оцінюють традиційними режимами ехокардіо-графії – М-режимом, імпульсно-хвильовим і тканинним доплерівським режимом. Представ-лені нові критерії механічної диссинхронії міокарда, що визначаються спекл-трекінг ехокар-діографією. Наведені та проілюстровані приклади власних спостережень із ознаками дис-синхронії міокарда, що можуть бути враховані при відборі пацієнтів – кандидатів для КРТ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Якість пучка"

1

Семенець, В. В., М. В. Неофітний, О. С. Гнатенко, and С. В. Гулак. "Перспективи розвитку лазерних модулів для наведення ракет і боєприпасів." Thesis, ЦНДІ озброєння та військової техніки ЗС України, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/14798.

Full text
Abstract:
В Україні сучасні системи наведення танкових ракет відсутні, існують тільки системи, наприклад 9С516, які працюють сумісно з прицілом 1Г46 та приціли 1К13, що використовують твердотільні випромінювачі непреривного типу, які в свою чергу мають ряд недоліків в порівнянні з сучасними напівпровідниковими модулями: високі габарити; систему водяного охолодження; гіршу якість пучка та стабільність потужності вихідного випромінювання, а нижчу також тривалість роботи. Тому актуальним стає розвиток та розробка компактного напівпровідникового лазерного модуля для формування інформаційного поля управління танковими снарядами, який замінить модулі з твердотільними лазерами та водяним охолодженням.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography