Academic literature on the topic 'Характеристики застосування'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Характеристики застосування.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Характеристики застосування"

1

Popov, V. M., and M. M. Targoniі. "МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННЯМ ВОДОПОДАЧЕЮ НА ЗРОШУВАЛЬНІЙ СИСТЕМІ." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 87 (November 29, 2019): 28. http://dx.doi.org/10.31713/vt320193.

Full text
Abstract:
Дослідження спрямовані на створення математичної моделі, що застосовується для обґрунтування алгоритмів автоматизованого управління водоподачею на закритій зрошувальній системі (ЗЗС) при застосуванні на насосній станції (НС) насосного агрегату (НА) з перетворювачем частоти (ПЧ).Метою досліджень є зменшення енергоємності машинної водоподачі на ЗЗС шляхом ефективного застосування ПЧ на НС. Поставлено завдання: створення моделі автоматизованого управління водоподачею за блок-схемою ЗЗС; проведення ідентифікації параметрів типових блоків моделі за результатами експериментальних досліджень; аналіз якості системи автоматичного регулювання (САР) напору води на виході НС.Створено математичну модель ЗЗС, як об’єкту розосередженого контролю та автоматизованого управління водоподачею, за її блоксхемою із застосуванням програми MATLAB/Simulink. Отримано динамічні та гідравлічні характеристики об’єктів за результатами експериментальних досліджень, проведених на ЗЗС із застосуванням сучасних засобів вимірювальної техніки (ЗВТ). Здійснено ідентифікацію параметрів типових блоків математичної моделі – асинхронних електродвигунів, відцентрових насосів, засувок та іншихблоків за перехідними характеристиками та функціональними залежностями, отриманими експериментально. Визначено гідравлічні характеристики закритої зрошувальної мережі (ЗЗМ) із застосуванням розрахунково-експериментального методу. Розроблено математичну модель САР напору на виході НС для аналізу перехідних процесів автоматичного регулювання водоподачі та оптимізації параметрів пропорційно-інтегрального (ПІ) регулятора.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ТІХОСОВ, А. С., Н. В. НЕЖЛУКЧЕНКО, and Н. П. ЛЯЛІНА. "СПОЖИВНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ КОНОПЛЯНИХ ВОЛОКОН ОДЕРЖАНИХ З ТРЕСТИ РІЗНИХ СПОСОБІВ ПРИГОТУВАННЯ." Товарознавчий вісник 1, no. 13 (August 1, 2020): 229–36. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2020-13-19.

Full text
Abstract:
Мета. Визначення основних споживних характеристик конопляних волокон одержаних з трести різних способів призначення, від яких залежить сфера їх застосування для виготовленні товарів технічного та побутового призначення. Методика. Розривне навантаження (міцність), гнучкість та лінійна щільність волокон визначали за стандартними методиками, які наведені у ГОСТ 23087-78 та ГОСТ 10379-76. На даний час нові стандарти на конопляні волокна, які розроблені Інститутом луб’яних культур НААН України, не затверджені Держстантартом, тому були використані методики стандартів СРСР. Результати. За оцінкою основних споживних характеристик конопляних волокон, які отримані з трести різних способів приготування, визначені сфери застосування конопляних волокон для одержання кручених виробів, канатів, вірьовок, шпагатів та текстильних товарів широкого вжитку. Наукова новизна. Вперше визначені споживні характеристики волокон конопель, які виділені з трести після різних способів обробки стебел соломи. На основі цих характеристик розроблені рекомендації щодо подальшого застосування волокон для виготовлення різноманітного асортименту товарів широкого вжитку. Практична значимість. Проведені дослідження дають можливість спрогнозувати застосування оптимального способу одержання трести конопель для виготовлення товарів цільового призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Безручко, К. В., Л. І. Книш, and С. В. Сінченко. "ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТОЧНОСТІ ОПИСУ ХАРАКТЕРИСТИК ГРУП ФОТОПЕРЕТВОРЮВАЧІВ І ФОТОЕЛЕКТРИЧНИХ БАТАРЕЙ НА ОСНОВІ ЦІЛЬОВИХ ЕКСПЕРИМЕНТІВ НА КОМПЛЕКСНОМУ ОБЛАДНАННІ." Vidnovluvana energetika, no. 3(62) (September 28, 2020): 35–41. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2020.3(62).35-41.

Full text
Abstract:
Підвищення ефективності перетворення енергії сонячного випромінювання в електроенергію сонячними елементами є основним завданням сонячної енергетики. А сучасний інтерес до проектування і експлуатації фотоелектричних батарей на основі сонячних елементів призводить до оцінювання їх основних експлуатаційних характеристик. Для контролю якості та ефективності сонячного елемента на виробництві або в лабораторних умовах необхідно точно виміряти його вольт-амперну характеристику, яка є основним джерелом інформації про параметри та характеристики сонячного елемента, таких як коефіцієнт корисної дії, максимальну потужність, струм короткого замикання, напругу холостого ходу, струм і напругу при максимальній потужності, коефіцієнт форми тощо. При проектуванні фотоелектричних батарей великих площ, наземного або космічного застосування, виникають труднощі у визначенні різних втрат, таких як комутація фотоелементів, їх не ідентичність, нерівномірності температури і освітленості фотоелектричних батарей. Зазвичай ці втрати враховують введенням у математичну модель різних коефіцієнтів. Експериментальні дослідження в напрямку більш точного визначення всіляких втрат в фотоелектричних батареях призводять до не окупності та ускладнення проведення таких експериментальних досліджень. Для проектування і випробування фотоелектричних батарей великих площин авторами пропонується підхід, який оснований на побудові вольт-амперних характеристик фотоелектричних батарей. Запропонований підхід дозволяє з визначенням воль-амперної характеристики окремого сонячного елемента або груп фотоелектричних перетворювачів, получити моделі при різних рівнях освітленості і температури з характерними параметрами фотоелектричних батарей будь-якої площі. Авторами проведено експериментальне підтвердження запропонованої методики, а також порівняння з іншими експериментальними дослідженнями. В методиці визначені перехідні коефіцієнти математичної моделі, а також розписані особливості застосування запропонованого підходу. Бібл.6, рис. 2.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Prisyazhnuk, V. V., S. V. Semichaevsky, M. V. Osadchuk, O. V. Milyutin, and B. I. Krivoshey. "Переносні засоби димо- та тепловидалення для підвищення ефективності гасіння пожеж підрозділами ОРС ЦЗ ДСНС України." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 6 (June 27, 2018): 113–16. http://dx.doi.org/10.15421/40280622.

Full text
Abstract:
Розглянуто актуальність питання застосування підрозділами ОРСЦЗ ДСНС України переносних засобів димо- та тепловидалення (пожежних димососів). Встановлено, що нагнітання свіжого повітря у приміщення є найефективнішим порівняно з відсмоктуванням загазованого повітря. Зазначено, що застосування комбінованого способу управління газовими потоками за допомогою пожежних димососів дає змогу знизити температурний вплив на людину на основних шляхах евакуації. З'ясовано фактори, що підвищують ефективність гасіння пожеж із застосуванням пожежних димососів. Наведено основні ознаки, за якими класифікують пожежні димососи. Встановлено основні критерії для вирішення питання компоновки переносного засобу димо- та тепловидалення (пожежного димососу). Оптимальні параметри за масою, габаритні розміри та характеристики двигуна буде визначено за результатами аналізу зарубіжних розробок у цій галузі. Наведено порівняння основних технічних характеристик пожежних димососів часів Радянського Союзу із відповідними сучасними зразками, які застосовують у провідних країнах світу. Зазначено потреба виконання науково-дослідної роботи, щоб обґрунтувати технічні вимоги до сучасних переносних пожежних димососів і розробити пропозиції з підвищення ефективності гасіння пожеж з їх застосуванням. Визначено основні завдання, які необхідно вирішити в рамках виконання науково-дослідної роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коваленко, Валентин. "Динамічні характеристики пуску механізму повороту крану з частотно-регульованим приводом." Науковий жарнал «Технічний сервіс агропромислового лісового та транспортного комплексів», no. 21 (December 7, 2020): 201–10. http://dx.doi.org/10.37700/ts.2020.21.201-210.

Full text
Abstract:
Застосування частотно-регульованого приводу знаходить широке застосування в механізмах підйомно-транспортних машин. Електроприводи на основі двигунів з фазним ротором, також все частіше переводиться на частотне регулювання. Недостатність досліджень кранового частотно-регульованого приводу приводить до того, що його переваги і можливості використовуються не в повній мірі. Стаття націлена на дослідження зміни динамічних характеристик привода за різних режимів роботи в перехідних етапах робочого циклу оскільки ці характеристики суттєво впливають на величину максимальних напружень і, відповідно, довговічність елементів вантажопідйомних машин. В галузі підйомно-транспортних машин застосування частотно-регульованого електропривода досліджено переважно для ліфтів, робота кранового електропривода традиційно розглядається виходячи з припущення про лінійний закон зміни частоти живлення. Характеристики роботи частотно-регульованого приводу кранових механізмів за інших законів зміни частоти живлення залишається вивченим недостатньо. Дослідження пуско-гальмівних процесів виконано на прикладі механізму повороту крана на колоні в/п 5 т, що обладнаний частотно-регульованим приводом з відповідними налаштуваннями. Приведені основні характеристики крана і механізму повороту. Механізм повороту крана представлено у вигляді одномасової динамічної моделі з абсолютно жорстким зв’язком. Досліджено закономірності зміни динамічних характеристик роботи привода за різних режимів розгону і частотного регулювання швидкості двигуна. Розглянуто тип зміни частоти від нуля до номінального значення за лінійним законом, параболічним та двома типами S-подібного закону. Складено математичну модель кранового механізму, встановлено закономірності зміни параметра регулювання – частоти живлення приводного двигуна. Визначені закономірності зміни впродовж розгону кутової швидкості і крутного моменту. Встановлено, що для всіх типів розгону забезпечується безударне прикладення навантаження, що позитивно впливає на термін служби механізмів і металоконструкцій кранів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Хлоп’ячий, В. А., Б. М. Іващук, and М. В. Пашковський. "Методика оцінки ефективності застосування розвідувальної авіації." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 3(65), (October 1, 2020): 86–90. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2020.65.13.

Full text
Abstract:
В статті запропоновано розрахунок визначення ймовірності проведення повітряної розвідки в умовах протиповітряної оборони противник, а враховуючи тактико-технічні характеристики повітряного судна, а також тактико-технічні характеристики зенітних ракетних комплексів. Метою статті є дослідження ефективності застосування розвідувальної авіації в умовах протиповітряної оборони противника. В ході досліджень було розглянуто критерії, які впливають на повітряне судно під час ведення повітряної розвідки в умовах протиповітряної оборони, запропонований розрахунок ймовірностей за часом застосування зенітних ракетних комплексів, швидкості та висоти повітряного судна, що проводить повітряну розвідку. Такі розрахунки дозволять в подальшому оцінювати та визначати типи повітряних суден, які виконують повітряну розвідку, відносно зенітних ракетних комплексів, що застосовує противник.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Васько, П. Ф. "АПРОКСИМАЦІЯ УНІВЕРСАЛЬНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ГІДРОТУРБІН МЕТОДАМИ ІНЖЕНЕРНОЇ ГЕОМЕТРІЇ." Vidnovluvana energetika, no. 3(66) (September 30, 2021): 62–71. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2021.3(66).62-71.

Full text
Abstract:
Апробовано застосування методів інженерної геометрії для апроксимації функціональних двопараметричних залежностей універсальних характеристик гідротурбін, які являють собою сукупність розімкнених та зімкнених ліній на площині, що характеризують результати експериментальних досліджень фізичних моделей турбін. Універсальні характеристики наведені в номенклатурі гідротурбін і слугують вихідною інформацією для вибору параметрів натурних зразків та визначення режимів їх ефективної експлуатації. Вони дозволяють розрахувати діаметр робочого колеса для отримання заданої потужності; номінальне число обертів турбіни; значення ККД і допустимі висоти відсмоктування при всіх напорах і потужностях; відкриття напрямного апарату для будь-якого навантаження турбіни. Проведення багатоваріантних розрахункових досліджень потребує цифрового оброблення вихідної графічної інформації та її подальшого використання. Тому були розглянуті питання апроксимації кривих та поверхні кубічними сплайн-функціями, графічного визначення максімори поверхні та графічного визначення перетину поверхонь. Розроблено методичні положення визначення енергоефективного режиму роботи пропелерних та радіально-осьових гідротурбін при змінних витратах води та частоти обертання. Положення ґрунтуються на застосуванні методів інженерної геометрії для апроксимації універсальної характеристики турбіни у формі поверхні тривимірного геометричного тіла та визначення максімори поверхні, яка характеризує оптимальну функціональну залежність між відкриттям напрямного апарату і частотою обертання, що забезпечує найбільшу енергетичну ефективність процесу перетворення гідроенергетичного потенціалу водотоку в механічну енергію обертового руху турбіни. Запропоновано алгоритм розрахунку коефіцієнтів апроксимаційних кубічних сплайн-функцій універсальної характеристики гідротурбіни для визначення та реалізації законів керування енергоефективними режимами роботи гідроагрегатів при одночасній зміні двох параметрів керування. Алгоритм полягає в апроксимації вихідної універсальної характеристики гідротурбіни на рівномірну сітку параметрів керування з подальшим прямим розрахунком коефіцієнтів сплайн-функцій за рекурентними співвідношеннями. Бібл. 17, рис. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Volos, V. O., B. R. Tsizh, Yu Yu Varyvoda, M. I. Chokhan, and F. M. Gonchar. "ДЕЯКІ ОСНОВНІ СПІВВІДНОШЕННЯ АЛГЕБРИ АСИМЕТРИЧНИХ УЗАГАЛЬНЕНИХ ФУНКЦІЙ В ЗАДАЧАХ НЕОДНОРІДНОЇ ТЕПЛОПРОВІДНОСТІ І ТЕРМОПРУЖНОСТІ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 5, 2015): 37–40. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6807.

Full text
Abstract:
Запропоновано метод представлення теплофізичних і фізико – механічних характеристик науково – однорідних робочих вузлів машин і механізмів харчових виробництв за допомогою асиметричних узагальнених функцій. Такі вузли , що складаються з окремих частин з різними , і не постійними в межах кожної із них фізико – механічних характеристик , можуть бути записані для кусково – однорідного тіла як єдиного цілого за допомогою асиметричних одиничних функцій та нової дельта – функції Дірака. Показано, що застосування апарату узагальнених функцій для дослідження теплового стану неоднорідних елементів конструкції являється однією із ефективних теорій розв’язку проблем термомеханіки тіл неоднорідної структури на сучасному етапі її дослідження. Ця теорія в термомеханіці тіл неоднорідної структури призвела до виникнення нового напрямку – застосування узагальнених функцій в термомеханіці тіл неоднорідної структури: багатошарових, армованих тіл, тіл із наскрізними і не наскрізними включеннями, покриттями, із залежними від температури теплофізичними характеристиками, із неперервною неоднорідністю. З кусково-постійними коефіцієнтами тепловіддачі, багатоступеневих пластин, оболонок, валів. В запропонованій роботі показано, що відповідні неоднорідні характеристики можуть складатися не лише із постійних різних величин, що змінюються стрибкоподібно на межах спряження, але й із різних кусків неперервних функцій, заданих в області визначення кожні компоненти неоднорідного тіла як єдиного цілого. Для цього отримано правила диференціювання розривних функцій , а також функцій, що представляються у вигляді добутку двох розривних функцій , а також правила знаходження узагальненої похідної кусково – неперервної функції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Варакута, В. П., О. О. Кумпан, М. Д. Ткаченко, and С. М. Подвязніков. "Прихована ударно-маневрова оборона в умовах проведення операцій Об’єднаних сил." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 1(67), (January 21, 2021): 7–18. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.67.01.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуті види оборони, проаналізовані та визначені позитивні й негативні тактичні характеристики позиційної, маневреної, активної, передової та мобільної оборони. Наведені теоретичні розробки військових фахівців США та країн-членів НАТО щодо організації й застосування різних видів оборони. Обґрунтовані умови застосування прихованої ударно-маневрової оборони та принципи її застосування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шинкарук, Оксана, and Олег Серебряков. "Моделювання техніко-тактичних дій хокеїстів високої кваліфікації як напрям удосконалення змагальної діяльності." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 2 (January 3, 2022): 50–57. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2021.2.50-57.

Full text
Abstract:
Анотація. Сучасному хокею з шайбою притаманне підвищення спеціалізованості підготовки спортсменів, силового протиборства, швидкості виконання техніко-тактичних дій на ігровому майданчику. Недостатньо вивченим залишається питання побудови модельних характеристик техніко-тактичних дій гравців для визначення сторін їх підготовленості, корекції тренувального й змагального процесів. Мета. Розробити модельні характеристики техніко-тактичних дій гравців різного амплуа для підвищення ефективності змагальної діяльності хокеїстів високої кваліфікації. Методи. Аналіз і узагальнення даних спеціальної літератури та досвіду практичної роботи з оцінювання змагальної діяльності хокеїстів високої кваліфікації; моделювання техніко-тактичних дій гравців; відеоаналіз чемпіонатів світу, аналіз протоколів змагальної діяльності хокеїстів провідних країн світу та України; педагогічне спостереження; анкетування; педагогічний експеримент; метод експертної оцінки; методи математичної статистики. Результати. За результатами експертного опитування встановлено значущість моделювання як складової системи управління підготовкою хокеїстів високого класу, ефективності застосування моделювання в процесі підготовки зарубіжних хокеїстів високої кваліфікації, пріоритетність техніко-тактичних дій у моделюванні в хокеї з шайбою. Обґрунтовано підхід до побудови модельних характеристик техніко-тактичних дій хокеїстів різного амплуа для подальшого застосування в змагальній діяльності, основою якого є принципи системності, комплексності, динамічності, індивідуалізації, адекватності, відповідності, складності, уніфікованості та варіативності, що дає можливість передбачати зміни різних компонентів спортивної майстерності хокеїстів. Розроблено групові та індивідуальні модельні характеристики атакуючих та оборонних техніко-тактичних дій гравців у хокеї з шайбою для різних амплуа: центрового та крайнього нападаючого, захисника, воротаря, в різних зонах майданчика – захисту, нападу та нейтральній. Впровадження модельних характеристик техніко-тактичних дій гравців різного амплуа дозволило суттєво підвищити ефективність змагальної діяльності хокеїстів. Ключові слова: хокей з шайбою, амплуа, моделювання, техніко-тактичні дії, змагальна діяльність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Характеристики застосування"

1

Демківський, Є. О., and Т. І. Демківська. "Застосування авторегресійних моделей високих порядків для прогнозування нестаціонарних процесів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/19197.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Стригуль, Лариса Станіславівна. "Проблеми застосування методів факторного аналізу для моделей різного типу." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27955.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Абрамов, Д. В. "Застосування методу характеристик при моделюванні розриву трубопроводу." Thesis, Харків: ХНУРЕ, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/3817.

Full text
Abstract:
The most important problem of gas transportation to the consumer is an opportunity for numerical simulations of the emergency situations. The aim of this work is the choice of the characteristics method at simulation of the pipe rupture. This method provides the ability to simulate the process of the pipe rupture with high accuracy and computational speed. The characteristics method allows to simulate real processes of the natural gas stream in standard and emergency situations and to determine loss of a gas. У роботі розглянуто вибір математичної моделі (ММ) нестаціонарних неізотермічних режимів течії газу (ННРТГ) по ділянці трубопроводу, яка описує ННРТГ при розриві наприкінці ділянки трубопроводу до проміжку часу, поки не з’ясовано, що є розрив, застосування методу характеристик для розв'язання рівнянь математичної моделі, алгоритм, проведено аналіз отриманих результатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Плиско, О. Р. "Кримінально-правова характеристика застосування зброї працівниками правоохоронних органів." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20116.

Full text
Abstract:
Плиско, О. Р. Кримінально-правова характеристика застосування зброї працівниками правоохоронних органів : 081 Право / О. Р. Плиско; керівник роботи Головко М. Б.; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра кримінального права та правосуддя. – Чернігів, 2020. – 105 с.
Історичний досвід вивчення механізму вчинення злочинів у сфері службової діяльності свідчить про те, що в період кардинальних змін суспільно-економічного ладу спостерігається стрімке зростання злочинності в цілому і, особливо в сфері державного управління. Для захисту суспільних відносин держава використовує широкий діапазон правових засобів, у тому числі наділяє працівників правоохоронних органів правом застосування вогнепальної зброї як складовою частиною їх повноважень з протидії вчиненню суспільно небезпечних діянь. Особливість даного заходу полягає в тому, що для припинення протиправного діяння за визначених законодавством підстав допускається заподіяння шкоди здоров'ю особи, яка вчиняє злочинне посягання, а в деяких випадках і позбавлення її життя. Отже, застосування даного заходу примусу вимагає від співробітників правоохоронних органів чітких знань правових підстав, умов, порядку і тактичних прийомів застосування вогнепальної зброї. У розділі 1 роботи досліджується генезис спеціальних правил застосування зброї працівниками правоохоронних органів України. Розділ 2 присвячений дослідженню кримінально-правового аспекту застосування зброї працівниками правоохоронних органів України. У розділі 3 розглядаються особливості кваліфікації перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу із застосуванням зброї. Наукова новизна випускної кваліфікаційної роботи визначається тим, що в ній зроблено детальний аналіз кримінально-правової характеристики перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу із застосуванням зброї. У роботі на базі основних положень теорії кримінального права, аналізу судової практики обґрунтовується низка положень і висновків, що мають важливе теоретичне і практичне значення, удосконалено: 1) положення щодо юридичної природи застосування вогнепальної зброї працівниками ПОО, яка, з одного боку, є адміністративно-правовою, а з іншого - кримінально-правовою; 2) положення про можливість розгляду застосування працівником ПОО вогнепальної зброї як самостійної обставини, що виключає злочинність діяння і займає певне місце серед тих обставин, які відносяться до видів виконання службового обов'язку, в основі якого лежать державно-владні повноваження.
The historical experience of studying the mechanism of committing crimes in the sphere of official activity shows that during the period of dramatic changes in the socio-economic order there is a rapid increase in crime in general and, especially in the sphere of public administration. To protect public relations, the state uses a wide range of legal means, including giving law enforcement officers the right to use firearms as part of their authority to counteract socially dangerous acts. The peculiarity of this measure is that in order to terminate the unlawful act it is permissible to cause harm to the health of the person, committing the criminal assault, on the grounds stipulated by the law. Therefore, the application of this measure of coercion requires law enforcement officers to have a clear knowledge of the legal bases, conditions, procedures and tactical methods of using firearms. Section 1 of the paper the genesis of special rules for the use of weapons by law enforcement officials in Ukraine is investigated. Section 2 is devoted to the investigation of the criminal law aspect of using weapons by law enforcement officials of Ukraine. Section 3 deals with the peculiarities of the qualification specifics of the excess of authority or official powers, committed by a law enforcement officer with use of weapons. The scientific novelty of the final qualification work is determined by the fact that it makes a detailed analysis of the criminal characteristics of the excess of authority or official powers, committed by a law enforcement officer with use of weapons. In the work the legal nature of using weapons by a law enforcement officer is investigated. As a result the conclusion of its administrative-legal and criminallegal nature of the was made
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Урсуленко, О. В. "Застосування якісних характеристик при моделюванні вартості об’єктів нерухомості." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/62236.

Full text
Abstract:
На ринку нерухомості існує проблема асиметричної інформації, а інколи статистичні дані взагалі відсутні. Для побудови моделі необхідно сформувати вибірку певного розміру, що дозволяє створити адекватну модель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коробка, О. О. "Застосування технологій термічної обробки для покращення характеристик сталі 20ГЛ." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75689.

Full text
Abstract:
Актуальністю даної роботи є те, що низьковуглецеві низьколеговані сталі мають широку область застосування. Це обумовлено, насамперед, тим, що при порівняно низькій вартості, вони мають досить високу межу плинності, низький температурний поріг крихкості, гарну зварюваність і деформованість. Такі критерії складають основу для розробки високоміцних низьколегованих конструкційних сталей. В сталі 20ГЛ основним легуючим елементом є марганець, відносно не дорогий і доступний в Україні, тому вона широко застосовується в різних галузях промисловості і використовується для виготовлення конструкційних деталей і вузлів, до яких пред'являються вимоги з високої ударної в’язкості. В роботі розглянуто та проаналізовано вплив різних технологій термічної обробки на характеристики сталі 20ГЛ з метою покращення її структури та властивостей. Отримані результати механічних властивостей сталі 20ГЛ можуть бути використані на підприємствах, що виготовляють відливки для насосного устаткування і залізничного транспорту, з метою покращення експлуатаційних критеріїв надійності та довговічності виробів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Юрчишин, О. Я., and В. Б. Струтинський. "Застосування нечітких множин для характеристик просторових рухів шпинделя верстата паралельної кінематики." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38172.

Full text
Abstract:
Верстати паралельної кінематики мають складні просторові рухи виконавчого органу. Дані процеси виникають в зв’язку із спеціальним схемним рішенням верстата, в якому виконавчий орган переміщується зміною довжини або положенням штанг, на яких встановлено виконавчий орган. В процесі обробки деталей, при зміні напрямку руху штанги виникають високочастотні коливання виконавчого органу верстата. Для оцінки високочастотних просторових динамічних рухів у багатокоординатних верстатах застосовані методи математичного моделювання. Алгоритм побудови загальної моделі верстата включає створення математичних моделей коливань окремих штанг як систем із розподіленими параметрами, перевірку їх працездатності та включення їх до складу загальної моделі. Дисипативні характеристики даних систем визначені як нечіткі (fuzzy) множини із відповідними функціями приналежності. Обґрунтовано вибір параметрів, які описуються нечіткими множинами. Запропоновано методику визначення діапазонів зміни параметрів із встановленням міри їх невизначеності (розмитості). Вказано способи концентрації нечітких множин та зміни їх характеристичних функцій приналежності. Розроблені ефективні методи формування вказаних функцій приналежності. З метою спрощення моделей запропоновано методи трансформації функцій приналежності нечітких множин, які описують дисипативні характеристики динамічних систем штанг багатокоординатних верстатів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Редько, О. О. "Виявлення дефектів стільникових панелей із застосуванням статистичних характеристик інформаційних сигналів." Thesis, УИЦ "НАУКА. ТЕХНИКА. ТЕХНОЛОГИЯ", 2009. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/28716.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Рогозинська, Н. С., О. С. Коваленко, and Л. М. Козак. "Застосування демографічних і економічних показників для моделювання інформаційних характеристик галузі охорони здоров’я." Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13423.

Full text
Abstract:
Мета дослідження. Розробити модель залежності показників смертності від рівнів ДВОЗ на прикладі демографічних і економічних даних країн ЄР ВООЗ за 1998-2005 рр. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13423
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Смоквина, В. В. "Вивчення можливостей застосування природної дефектності синтетичних алмазів для підвищення їх експлуатаційних характеристик." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/11446.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Характеристики застосування"

1

Семеріков, Сергій Олексійович, Микола Іванович Стрюк, and Наталя Володимирівна Моісеєнко. Мобільне навчання: історико-технологічний вимір. Кривий Ріг : Книжкове видавництво Киреєвського, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/972.

Full text
Abstract:
В даному дослідженні зроблено загальний огляд технологій електронного навчання, визначено місце мобільного навчання в системі сучасних освітніх технологій. Розглянуто історичні процеси, що сприяли розвитку концепції мобільного навчання. Класифіковано засоби мобільного навчання. Подано характеристику дидактичних систем мобільного навчання студентів. Наведено приклади застосування мобільного навчання в системі професійної підготовки. Проаналізовано результати апробації елементів мобільного навчання студентів КПІ ДВНЗ «КНУ».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Попель, Майя Володимирівна. Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud. Видавничий відділ ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/656.

Full text
Abstract:
Спецвипуск містить навчальний посібник М. В. Попель з факультативного курсу «Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud» у педагогічних ВНЗ. У посібнику розкрито основні засади використання інструментарію SageMathCloud: створення проекту та його складників, навчальних ресурсів типу course, folder, sagews та sage-chat. Наведено характеристику основних компонентів інтерфейсу SageMathCloud та ресурсів типу course і sagews. Проілюстровано використання основ HTML та LaTeX у процесі оформлення результатів розв’язання основних математичних задач. Розглянуто можливості створення інтерактивних моделей за допомогою стандартних елементів управління. Для викладачів математичних дисциплін та студентів педагогічних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться застосуванням хмаро орієнтованих систем в освіті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Попель, Майя Володимирівна. Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud. Видавничий відділ ДВНЗ «Криворізький національний університет», 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/658.

Full text
Abstract:
Спецвипуск містить навчальний посібник М. В. Попель з факультативного курсу «Організація навчання математичних дисциплін у SageMathCloud» у педагогічних ВНЗ. У посібнику розкрито основні засади використання інструментарію SageMathCloud: створення проекту та його складників, навчальних ресурсів типу course, folder, sagews та sage-chat. Наведено характеристику основних компонентів інтерфейсу SageMathCloud та ресурсів типу course і sagews. Проілюстровано використання основ HTML та LaTeX у процесі оформлення результатів розв’язання основних математичних задач. Розглянуто можливості створення інтерактивних моделей за допомогою стандартних елементів управління. Для викладачів математичних дисциплін та студентів педагогічних навчальних закладів, всіх, хто цікавиться застосуванням хмаро орієнтованих систем в освіті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Характеристики застосування"

1

Семигіна, Тетяна, and Юрій Рашкевич. "БАЗОВІ ПОНЯТТЯ СИСТЕМИ КВАЛІФІКАЦІЙ У КОНТЕКСТІ ТРАНСФОРМАЦІЇ ОСВІТНЬОЇ ПАРАДИГМИ." In Репрезентація освітніх досягнень, мас-медіа та роль філології у сучасній системі наук (2nd ed). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/rodmmrfssn.ed-2.03.

Full text
Abstract:
Дискурс щодо термінології системи кваліфікацій залишається мінливим та контраверсійним, що зумовлено трансформацією освітньої парадигми. У цій роботі представлено результати співставлення визначення понять «професія», «кваліфікація», «результати освіти», «компетентності», тощо, наявних у чинних вітчизняних та міжнародних документах. Визначено характеристики поняття «професія», вставновлено потребу в осучасненні вітчизняної термінології. Подано детальний аналіз, побудований на виокремленні смислових одиниць (сем), та виявлено основні структурні елементи понять «кваліфікація», «результати освіти», «компетентності», проаналізовано їхні розбіжності та встановлено неузгодженості у нормотворчому застосуванні. Визначено зв’язки цих понять із іншими поняттями системи кваліфікацій, запропоновано авторське бачення структуризації понять у відповідності до їхньої ієрархії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Характеристики застосування"

1

Костюкова, Марія, and Владислав Галясовський. "АНАЛІЗ ХАРАКТЕРИСТИК КОМПОЗИТНИХ МАТЕРІАЛІВ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД СФЕР ІХ ЗАСТОСУВАННЯ. ВИЗНАЧЕННЯ ОСНОВНИХ ПЕРЕВАГ, НЕДОЛІКІВ ТА ПЕРСПЕКТИВНИХ НАПРЯМІВ ДОСЛІДЖЕНЬ КОМПОЗИТНИХ МАТЕРІАЛІВ." In DÉBATS SCIENTIFIQUES ET ORIENTATIONS PROSPECTIVES DU DÉVELOPPEMENT SCIENTIFIQUE. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-05.02.2021.v6.43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Характеристики застосування"

1

Семеріков, С. О. Застосування методів машинного навчання у навчанні моделювання майбутніх учителів хімії. КДПУ, November 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2647.

Full text
Abstract:
Починаючи з 2018-2019 н. р., для магістрантів з додатковою спеціальністю «Інформатика» уведено навчальну дисципліну «Чисельні методи та моделювання», спрямованої на формування у студентів системи теоретичних знань з основ апарату чисельних методів і практичних навичок їх використання для розробки та дослідження математичних моделей. Одним із провідних завдань дисципліни є надання комплексу знань, необхідних для розуміння проблем, які виникають під час побудови та при використанні сучасних інтелектуальних систем, та ознайомлення студентів з основними принципами нейромережевого моделювання: – загальними характеристиками біологічних та штучних нейронів; – штучною нейронною мережею Хебба, класичним та модифікованими перцептронами; – видами функцій активації, що набули поширення в штучних нейронних мережах; – технологією проектування одношарових та багатошарових штучних нейронних мереж; – алгоритмами навчання нейронних мереж. Вказані питання в останні десятиріччя розглядаються у межах машинного навчання (Machine Learning) – розділу штучного інтелекту, що розглядає методи побудови алгоритмів та на їх основі програм, здатних «навчатися» шляхом подання емпіричних даних (прецедентів або спостережень), в яких виявляються закономірності, та на їх основі будуються моделі, що надають можливість у подальшому прогнозувати певні характеристики для нових об’єктів. На жаль, класичний (і найбільш популярний у світі) курс машинного навчання Е. Ина (Andrew Ng), розміщений на платформі Coursera, зорієнтований насамперед на студентів-початковців інформатичних спеціальностей – це надає можливість пропонувати його для самостійного опрацювання, але не розв’язує основну проблему: надання змістовних моделей, що відображають специфіку основної спеціальності – хімія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Данильчук, Г. Б., and Володимир Миколайович Соловйов. Динаміка ентропії спектру графа в умовах фінансових криз. Aspekt Publishing, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1169.

Full text
Abstract:
Застосування методів аналізу графа до топологічної структури складних систем є сучасним інструментом при визначенні характеристик складності природи. Ми застосували концепцію ентропії спектру графа для кількісної характеристики складності фінансових мереж. У цьому дослідженні ми використовували ентропію спектру графа, щоб визначити відмінності в складності мереж. роілюстровано корисність і придатність запропонованого підходу шляхом порівняння складності мереж фондових ринків у типових умовах і в періоди криз. Такий підхід сприяє більш глибокому розумінню складних мережних систем і може застосовуватися при передбаченні та контролі колективної динаміки фондових ринків в періоди фінансових криз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Пономарева, Н. С. Застосування інтернет-підтримки у процесі навчання інформатики майбутніх учителів математики. ІІТЗН НАПН України, December 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3211.

Full text
Abstract:
Сьогодні інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) займають особливе місце практично в усіх галузях людської діяльності. Можливості використання ІКТ в освіті визначаються не тільки технічними характеристиками телекомунікаційних систем, але й змістовним і методичним наповненням. З’ясування сутності та структури використання інтернет-підтримки у навчанні майбутніх учителів математики доцільно здійснювати враховуючи специфіку математичних та інформатичних дисциплін
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Соловйов, Володимир Миколайович, and О. Ю. Громова. Ентропійні показники складності. ЧІБС УБС НБУ, October 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1196.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Соловйов, Володимир Миколайович, and Г. Б. Данильчук. Використання ентропійних показників для вимірювання складності економічних систем. КЕІ КНЕУ, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1122.

Full text
Abstract:
Останніми роками було використано кілька підходів для ідентифікації механізмів, що лежать в основі розвитку та функціонування складних систем. Особливо корисні результати було отримано при їх дослідженні методами теорії випадкових матриць, моно- та мультифрактального аналізу, теорії хаосу з реконструкцією траєкторії системи у фазовому просторі та визначення її параметрів, таких як кореляційна розмірність, спектр показників Ляпунова, рекурентні карти. Однак, застосування деяких із методів висуває вимоги до стаціонарності досліджуваних даних, потребує довгих часових рядів та комплексного обчислення кількох параметрів. Іншим підходом до розгляду питання вивчення особливостей складних систем є обчислення характеристик ентропії. Метою даної роботи є аналіз сучасних тенденцій використання ентропійних характеристик системи для вимірювання динамічних властивостей складних систем.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кудь, А. А. Комплексна класифікація віртуальних активів. KRPOCH, 2021. http://dx.doi.org/10.26697/preprint.kud.a.1.2021.

Full text
Abstract:
Вступ: Однією з проблем сучасних законодавців у різних країнах є те, що вони намагаються регулювати об’єкт, не розібравшись у природі його походження, що, логічно, тягне й безліч помилок щодо його визначення в правовому полі. Відсутність уніфікованих визначень і чіткої класифікації віртуальних активів як інструментів для реалізації способів фінансового й управлінського обліку майна за їх фундаментальними, характерними ознаками робить практично неможливим визначення важливих для правового регулювання характеристик віртуальних активів, а отже, і їх закріплення в нормах права та встановлення належного правового режиму. Статтю присвячено вирішенню актуального та міждисциплінарного науково-прикладного завдання розроблення комплексної багаторівневої класифікації віртуальних активів. На відміну від нечисленних наявних класифікацій, які сконцентровані на фрагментах феномену віртуального активу та вибіркових способах його застосування, у статті запропоновано всеосяжне бачення співвіднесення усіх відомих видів віртуальних активів, що дозволяє говорити про комплексність класифікації, поданої у цій статті. Мета дослідження: Розробити та обґрунтувати комплексну багаторівневу класифікацію усіх відомих видів віртуальних активів, що дозволяє вирішити міждисциплінарне науково-прикладне завдання систематизації віртуальних активів для подальшого вироблення єдиного підходу до регулювання відносин, об’єктами яких виступають віртуальні активи різних видів. Матеріали та методи: Для дослідження природи віртуальних активів і розроблення комплексної класифікації було використано комплекс методів наукового дослідження: аналіз, зокрема аналіз причинно-наслідкових зв’язків, синтез, порівняльний метод, метод узагальнення, систематизації й інтерпретації результатів та індукція. Результати: Окреслено триєдину природу віртуальних активів: технологічну, економіко-правову й інформаційно-прикладну. Ця класифікація віртуальних активів дозволить визначити перспективні інструменти для цілей обліку майна та прав. На відміну від інших відомих підходів до розрізнення віртуальних активів, у яких раніше необґрунтовану «першість» посідали криптоактиви (або криптовалюти), автор уперше виокремлює групу токенізованих активів. Саме ця група, завдяки наявності прямого зв’язку з майном, дозволяє вести облік, а також здійснювати переоблік майна та прав у сучасних цифрових системах обліку – децентралізованих інформаційних платформах на базі технології розподіленого реєстру (блокчейн), тоді як за допомогою криптоактивів, через відсутність прямого зв’язку з майном, неможливо вести цей облік. Автор серед віртуальних активів виокремлює цифровий актив й аналізує сутнісно-смислові особливості поняття «цифровий актив». В основу цифрового активу покладено унікальний інформаційний ресурс як первинний актив і властивість похідності від реального активу, що радикально відрізняє цифровий актив від інших видів віртуальних активів. Усе це дозволяє його розглядати як ефективний інструмент для реалізації способів фінансового й управлінського обліку майна. Отже, власники цифрового активу можуть здійснювати у новий спосіб облік своїх майнових і особистих немайнових прав. Ґрунтуючись на властивостях цифрового активу, автор виокремлює інші види віртуальних активів: поліактив і моноактив, із відповідними прикладами. Наводить характеристику їх властивостей і структурованих елементів, співвідносячи їх із характеристиками цифрового активу, а також пропонуючи чіткі та добре відомі фінансово-правові аналогії із реалізації взаємних зобов’язань між сторонами у традиційному правочині. У статті вперше запропоновано систематизацію семи властивостей і параметрів токенізованого активу та, як наслідок, опис властивостей трьох різновидів токенізованого активу: моноактиву, поліактиву та цифрового активу. Це дозволило подати різновиди віртуальних активів у вигляді трирівневої класифікації, в основі якої знаходиться комплексність природи віртуальних активів. У авторській класифікації виокремлено сім різновидів віртуальних активів і наведено їхню характеристику. Висновки: Загалом запропонований підхід до класифікації дозволяє дати наукову відповідь на питання про те, на якій підставі співвіднести між собою безліч відомих видів віртуальних активів і як віднести до них правовий режим держави. Ці розробки будуть корисні для законодавця практично будь-якої держави, державних органів фінансового, податкового та банківського контролю, а також для приватних компаній під час постановки на баланс та обліку віртуальних активів у своїй господарській діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Перерва, Вікторія Вікторівна. Матрична модель рівнів професійно-термінологічної компетентності майбутнього педагога. Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова, 2019. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4211.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена виявленню раціонального інструментарію діагностики рівня сформованості професійно-термінологічної компетентності (ПТК) майбутнього спеціаліста на основі обґрунтованих та уніфікованих критеріїв і показників, які є необхідною передумовою ефективності її становлення. Так як розуміння структури є вихідним етапом розроблення методики визначення рівня сформованості, проведено аналіз компонентного складу ПТК, що являє єдність трьох компонентів: предметно-пізнавального, інтелектуально-рефлексивного та комунікативно-мовленнєвого. Становлення ПТК визна-чається рівнем розвитку кожного її структурного компонента. Запропоновано трирівневий аналіз кожного структурного компонента ПТК. Поєднання оцінок їх рівня сформованості забезпечує об’єктивність загальної оцінки. Критерії сформованості ПТК відповідають її компонентному складу і представлені теоретичним (гносеологічним), особистісним (мотиваційним) і практичним (комунікативним). Підкреслено визначальне значення предметно-пізнавального компонента, що проявляється у становленні й удосконаленні активного словника термінів за фахом майбутнього спеціаліста та зумовлює безпосередньо теоретичну (когнітивну) діяльність і здійснення фахівцем рефлексивної та практичної діяльності. Наведена характеристика низького (початкового), середнього (достатнього) й високого (компетентного) рівнів сформованості професійно-термінологічної компетентності. Запропонована тривимірна матрична модель визначення рівня сформованості професійно-термінологічної компетентності майбутнього спеціаліста, що формується за результатами діагностичного дослідження рівнів сформованості кожного з компонентів ПТК. Сформульовано основні завдання емпіричного визначення стану сформованості компонентів ПТК. Виокремлено основні групи методів дослідження рівня сформованості окремого компонента ПТК: методи визначення ступеня розуміння (володіння) термінами; виявлення особливостей застосування термінів у письмовому мовленні; самооцінки ступеня володіння термінологією за фахом і методи обробки отриманих даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бережна, Маргарита Василівна. Червона Королева vs Біла Королева: мовленнєвий портрет (у фільмі Т. Бертона "Alice in Wonderland"). Видавничий дім «Гельветика», 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5060.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячене визначенню особливостей формування мовленнєвого портрета персонажів художнього фільму у залежності від їх архетипу. Наразі робіт, у яких розглядається взаємозв’язок між архетипом персонажа і його мовленням, нараховується невелика кількість. Вони, як правило, концентруються на застосуванні машинних способів аналізу тексту і не застосовують розгорнутих класифікацій видів персонажів. Роботу виконано на матеріалі фентезі-фільму Т. Бертона Alice in Wonderland (2010 р.) за однойменною книгою Л. Керрола. Вважаємо, що кінематограф є дієвим засобом впливу на масову свідомість, а моделі, за якими побудовані діалоги у фільмах є загальнозрозумілими та прийнятними для широкого загалу реципієнтів незалежно від країни, культури, мови, віку та інших соціальних характеристик. У роботі проаналізовано особливості мовлення Червоної та Білої Королеви, загальним обсягом сто реплік. За класифікацією В. Шмідт відносимо Червону Королеву до архетипу «Горгона», а Білу Королеву – до архетипу «Спокуслива Муза». Отримані результати свідчать, що для мовленнєвого портрета Червоної Королеви характерні окличні речення для висловлювання таких емоцій як гнів, роздратування, нетерплячість, образа; прямі реквестиви та директиви у вигляді речень з дієсловом у наказовому способі, модальним дієсловом, бездієслівних речень (їх кількість у порівнянні з мовленням інших персонажів значно вища); лексеми на позначення позитивних емоцій відповідно до об’єктів, що викликають у глядача страх або відразу; оцінні та неполіткоректні лексеми; займенник першої особи однини. У мовленні Білої Королеви майже відсутні окличні речення, прямі реквестиви та директиви, оцінні лексеми з негативним значенням (їх кількість у порівнянні з мовленням інших персонажів значно нижча); для неї характерне вираження позитивних емоцій, стриманість у висловлюваннях і оцінках; займенник другої особи однини й множини слугує як прояв піклування про інших, концентрація на співрозмовнику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography