Academic literature on the topic 'Фінанси України'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фінанси України.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фінанси України"

1

Чухно, А. А. "Фінанси України: нова парадигма інституційних перетворень." Фінанси України, no. 1 (170) (2010): 122–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Карлін М.І. and Івашко О.А. "ЗЕЛЕНІ ФІНАНСИ ЯК НОВИЙ НАПРЯМ ЗАЛУЧЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙ В ЕКОНОМІКУ УКРАЇНИ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 97–104. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-15.

Full text
Abstract:
У відповідності до міжнародних угод (як то Угода про асоціацію з ЄС), Україна взяла на себе зобов’язання побудувати зелену еокноміку. Проте виконання такого завдання передбачає не тільки реалізацію необхідних реформ на рівні реальної економіки, а й докорінну перебудову фінансової системи. Така система повинна не тільки бути готовою до посилення впливу нефінансових ризиків, а й забезпечити мобілізацію необхідних обсягів зелених фінансів. Так, за свідченнями провідного дослідницького та консалтингового центру DIW Econ, Україні потрібні будуть більше 200 млрд євро для досягнення поставленої мети. У статті висвітлено актуальні питання щодо напрямів «зеленого» перенаправлення потоків капіталу з метою модернізації фінансової системи та її переорієнтації на забезпечення сталого розвитку. Встановлено, що виникає потреба у використанні таких термінів як «екологічні фінанси», «екологічне інвестування» або «інвестування, пов’язане з кліматичними змінами». Розглянуто особливості обігу “зелених” облігацій як новітніх інструментів екологічного інвестування. У результаті проведених досліджень встановлено, що шлях до створення «зеленої економіки» набуває дедалі більшої актуалізації, але досягнення поставленої мети неможливе без чіткого усвідомлення наявних проблем і вироблення стратегій їх подолання. Широке використання інструментів екологічного інвестування може дати певний позитивний ефект, але слід враховувати їх підвищену вартість у порівнянні з традиційними інвестиційними інструментами. Зокрема, це стосується таких елементів «зелених» фінансів, як «зелений» тариф, «зелені облігації», «теплі» кредити тощо, які також доцільно розглядати як структурні елементи екологічного інвестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марина, А. С., and Ю. В. Волкова. "ФІНАНСИ ДОМОГОСПОДАРСТВ В СТРУКТУРІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ КРАЇНИ." Підприємництво та інновації, no. 13 (August 31, 2020): 104–10. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/13.20.

Full text
Abstract:
Фінанси домогосподарств є значним джерелом фінансових ресурсів з огляду на можливість їх залучення до інвестування реального сектору економіки, зокрема промислового виробництва. Структура економіки країни свідчить про переважну роль промисловості у створенні внутрішнього валового продукту, водночас промислові підприємства відчувають суттєвий брак фінансових ресурсів для забезпечення стабільного та стійкого розвитку своєї господарської діяльності, безпеки фінансового стану. Це спонукає промислові підприємства до пошуку альтернативних джерел фінансування. Заощадження, які є частиною фінансів домогосподарств і не знаходять застосування на фінансовому ринку як кредитний капітал, цілком можна використовувати як інвестиційні ресурси промислових підприємств. У статті проведено дослідження структури та джерел формування доходів домогосподарств, а також основних напрямів витрачання коштів домогосподарствами України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кучер, Г. "Державні фінанси України в умовах світової глобалізації." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, Вип. 112 (2009): 12–14.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Пасажко, Т. С. "Фінанси домогосподарств як джерело інвестиційних ресурсів економіки України." Економіка та держава, no. 7 (2015): 108–11.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Власюк, Н. І. "ВПЛИВ МАКРОЕКОНОМІЧНИХ ЧИННИКІВ НА ФОРМУВАННЯ ТА ВИКОРИСТАННЯ ПРИБУТКУ ПІДПРИЄМСТВ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 62 (January 4, 2021): 68–74. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-62-09.

Full text
Abstract:
У системі економічних показників фінансові результати, у яких відображені різні сторони ви-робничої, збутової, постачальницької і фінансової діяльності підприємства, посідають чільне місце. Сучасна практика засвідчує гостру необхідність досліджень формування та використання прибутку, підтвердженням чого є хронічна нестача коштів практично в усіх секторах фінансової системи України та незадовільний фі-нансовий стан значної частини суб’єктів господарювання. У зв’язку з цим гострою потребою стало всебічне і детальне вивчення прибутку, який займає центральне місце в загальній системі вартісних інструментів і ва-желів управління економікою. Це виражається в тому, що фінанси, кредит, ціни, собівартість та інші важелі прямо чи опосередковано пов’язані з прибутком. У статті обґрунтовано теоретико-методичні підходи сто-совно ролі держави та системи макроекономічних чинників впливу на фінансові результати діяльності суб’єктів господарювання. Проведено аналіз фінансових результатів (прибутку та рентабельності) підпри-ємств України за 2014-2018 рр. Висвітлено завдання комплексу першочергових інституційних перетворень, які сприятимуть у майбутньому зростанню прибутковості підприємств та посиленню активності держави у формуванні економічних і правових умов діяльності суб’єктів господарювання України. Проведені дослідження переконують у тому, що позитивний вплив макроекономічних (зовнішніх) факторів справляє вкрай важливий вплив на формування фінансових результатів діяльності підприємств. Зроблено висновок, що завдання держа-ви – максимізувати резерви підвищення прибутковості суб’єктів господарювання у царині державної фінансо-вої політики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шулюк, Б. "Фінанси державно-приватного партнерства як засіб модернізації економіки України." Світ фінансів, Вип. 1 (2016): 130–39.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Студінський, В. А. "Торгівля та фінанси міст України у ХІІІ—ХVІІ століттях." Археологія і давня історія України, Вип. 4 (21) (2016): 52–56.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Христенко, Л. М., and О. Ю. Чорна. "Публічні фінанси та фінансовий менеджмент у публічній сфері: сутність понять, відмінні риси та особливості системних складових." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 2 (258) (February 13, 2020): 96–102. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-258-2-96-102.

Full text
Abstract:
У статті розкрито зміст поняття «публічні фінанси» через розширення рамок цієї категорії від традиційних відносин, які формують потоки фінансових ресурсів у межах бюджетної системи України до фінансових відносин, які передбачають взаємодію(партнерство) інших суб’єктів приватного та публічного секторів економіки на користь реалізації функцій держави. Зазначається, що усі суб’єкти фінансових відносин можуть діяти як у вітчизняному, так і у міжнародному правовому полі за умови обов’язкового та чіткого нормативно-законодавчого регламенту фінансової діяльності у публічній сфері. Досліджено зміст суміжних категорій, таких як «бюджетний менеджмент», «державний фінансовий менеджмент» та «публічний фінансовий менеджмент», доведена їхня відмінність через змістовну розрізненість публічних фінансів як об’єкта управління. Запропонована уточнена дефініція «фінансовий менеджмент у публічній сфері», яка дозволяє врегулювати питання фінансового менеджменту на всій площині публічної сфери та врахувати зазначені складові публічних фінансів як об’єкта управління. Доведена необхідність формування спеціального комплексного інструментарію реалізації функцій фінансового менеджменту у публічній сфері по відношенню до окремих суб’єктів фінансових відносин, які через рух фінансових ресурсів приймають участь у реалізації публічних функцій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Полозенко, Д. В. "Державні фінанси та їх вплив на соціально-економічний стан України." Ринок праці та зайнятість населення, no. 3 (36) (2013): 20–23.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фінанси України"

1

Кравченко, Василь Іванович. "Місцеві фінанси України." Diss. of Doctor of Economic Sciences, КУ ім Т.Шевченка, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кравченко, Микола Васильович. "Державні фінанси України в умовах глобальної економічної кризи." Diss. of Candidate of Economic Sciences, М-во освіти і науки України, Київ. нац. ун-т ім. Тараса Шевченка, Екон. ф-т, 2015.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марко, Іван Юрійович. "Військові фінанси в умовах ринкової трансформації економіки України." Diss. of Candidate of Economic Sciences, КУ ім.Т.Шевченка, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Портна, Оксана Валентинівна. "Перспективи розвитку фінансової системи України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/27232.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Устинова, Ірина Петрівна. "ЗАРУБІЖНИЙ ДОСВІД ПРАВОВИХ ЗАСАД УПРАВЛІННЯ МІСЦЕВИМИ ФІНАНСАМИ ЯК АЛГОРИТМ РЕФОРМ ДЛЯ УКРАЇНИ." Thesis, Чернівці, Технодрук, 2018, 2018. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/35635.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Усова, А. В. "Міністерство фінансів України як суб'єкт управління фінансовою системою." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46310.

Full text
Abstract:
Найважливішою ознакою незалежності будь-якої держави є її фінансова система. З проголошенням у 1991 р. незалежності України розпочався процес становлення фінансової системи країни. Формування реальної ринкової економіки вимагало створення нової системи управління державними фінансами, яка б забезпечувала розробку та реалізацію нової фінансової політики держави, процес формування та ефективного використання фінансів для досягнення поставлених цілей у сфері фінансів та координувала дії усіх суб’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Вовк, Н. В. "Реформування податкових надходжень до зведеного бюджету України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/7162.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мелень, Олена Валентинівна, and І. В. Вовк. "Актуальні питання податкової політики та її роль у державному регулюванні економіки України." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23616.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дейнека, Ольга Валеріївна, Ольга Валерьевна Дейнека, and Olha Valeriivna Deineka. "Ефективність функціонування фінансів державного сектора економіки України." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51346.

Full text
Abstract:
У дисертації досліджено теоретичні та практичні засади оцінки ефективності функціонування фінансів державного сектора економіки. Обґрунтовано місце фінансів державного сектора економіки в системі державних фінансів України, розглянуто сутність, роль та призначення даної ланки та окреслено її інституціональне забезпечення. У роботі визначено напрямки вдосконалення системи оцінки ефективності функціонування фінансів державного сектора економіки України, зокрема, обґрунтовано необхідність застосування розробленої моделі оцінки ефективності функціонування фінансів державного сектора економіки; виявлено взаємозв’язок масштабів та ефективності функціонування суб’єктів державного сектора економіки з метою підвищення рівня ефективності даного сегмента; запропоновано здійснювати контроль за рівнем ефективності за допомогою динамічного нормативу та розроблено структурно-логічну схему цільового планування фінансів державного сектора економіки, реалізація якої дозволить виявити можливі резерви для підвищення рівня ефективності функціонування даної ланки фінансової системи. Ключові слова: фінанси державного сектора економіки, державні фінанси, державний сектор економіки, ефективність функціонування фінансів державного сектора економіки.
The dissertation focuses on the theoretical and practical principles which determine the estimation of efficiency of functioning of state sector finances in economy. The investigation dwells upon the place of state sector finance of economy in the system of state finance of Ukraine. The author considered the essence, role and setting of this link and also outlined it’s institutional providing. In the work determined the directions of perfection of system of estimation of efficiency of functioning of state sector finance of Ukraine economy, in particular, grounded the necessity of necessity of using of the developed model of estimation of efficiency of functioning of state sector finance of economy. The author found out intercommunication scales and efficiency of functioning of subjects of state sector of economy with the purpose of efficiency of this segment level increasing. In the dissertation suggested to control the level of efficiency on the base of structurally logical chart of a special purpose planning of state sector finance of economy, realization of which will allow to find out possible backlogs for the increase of level of efficiency of functioning of this element of the financial system.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Краснікова, О. М. "Фінанси та кредит у сільському господарстві Лівобережної України епохи вільного підприємництва (1861-1917 рр)." Diss. of Candidate of Economic Sciences, Мін. агропром. компл. України. Полт. держ. сільскогосп. інст., 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Фінанси України"

1

Краснікова, О. М. Фінанси і кредит у сільському господарстві Лівобережної України (друга половина ХІХ - початок ХХ ст.) : історико-економічне дослідження. Полтава: РВВ ПДАА, 2018.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ярошенко, Ф. О. Система антикризової діагностики стану державних фінансів України, імітаційно-сітьового моделювання та проактивного реагування на поширення кризи. Київ: Мінфін, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Фінанси України за 1999 рік. Київ, 2000.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Програма та плани семінарських занять з курсу "Фінанси України". Київ, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Малий бізнес в Україні: економіка, фінанси, бухгалтерський облік. Київ: НДФІ, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Малий бізнес в Україні: економіка, фінанси, бухгалтерський облік. Київ: НДФІ, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Адміністративна реформа в Україні. Проблеми підвищення ролі Міністерства фінансів України і Національного банку України як інститутів регулювання економіки. Київ, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Адміністративна реформа в Україні. Проблеми підвищення ролі Міністерства фінансів України і Національного банку України як інститутів регулювання економіки. Київ, 1998.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Створення фіскального простору для економічного зростання. Огляд державних фінансів України. Б.м.: Б.в., 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Система державних фінансів України: Шляхи забезпечення прозорості та оптимальної дезентралізації фінансових потоків. Київ: К.І.С., 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Фінанси України"

1

Смотрова, Дар’я. "ФІНАНСИ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ." In ЗДОБУТКИ ТА ДОСЯГНЕННЯ ПРИКЛАДНИХ ТА ФУНДАМЕНТАЛЬНИХ НАУК XXI СТОЛІТТЯ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/07.08.2020.v1.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мельник, Анастасія. "СУТНІСТЬ І ПРИЗНАЧЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ФІНАНСІВ УКРАЇНИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ РОЗВИТКУ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.17.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Карпенко, Тетяна. "СУТНІСТЬ І ПРИЗНАЧЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ФІНАНСІВ УКРАЇНИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ РОЗВИТКУ." In THEORETICAL AND EMPIRICAL SCIENTIFIC RESEARCH: CONCEPT AND TRENDS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-10.12.2021.v1.16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Куценко, Т. Ф. "Управління муніципальними фінансами в Україні: концептуальні засади та європейський вектор." In BEST PRACTICES OF PUBLIC ADMINISTRATION: INTERNATIONAL EXPERIENCE. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-121-3-21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography