Academic literature on the topic 'Фізіологічні особливості'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фізіологічні особливості.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фізіологічні особливості"

1

Лук'янова, Лариса. "ПСИХОЛОГО-ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ ОСІБ ЛІТНЬОГО ВІКУ ТА ЇХ УРАХУВАННЯ У ПРОЦЕСІ НАВЧАННЯ." ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 1, no. 19 (June 10, 2021): 9–18. http://dx.doi.org/10.35387/od.1(19).2021.9-18.

Full text
Abstract:
У статті розкрито специфіку навчання дорослої людини, яка ґрунтується передусім на психолого-фізіологічних особливостях літнього віку. Окремо схарактеризовано наукові розвідки щодо навчальних можливостей людей літнього віку, зокрема обґрунтовано соціальні, економічні, демографічні чинники, що зумовлюють необхідність освітньої діяльності у пізньому віці та доведено позитивну роль інтелектуального потенціалу усіх вікових груп на життєву позицію особистості: (Р. Дж. Хавігхурст (всебічне навчання, зосереджене на індивідуальних потребах і прагненнях), П. Ласлетт (потреба ціложиттєвого інтелектуального розвитку людини, що позитивно впливає і на якість життя); Г. Муді (спрямованість освіти на усунення «безсенсовості життя після виходу на пенсію).Виявлено два суперечливі погляди на особливості навчання людей похилого віку. Одна група вчених переконана, що розвивальні можливості загалом та освітні зокрема є обмеженими в часі і, досягнувши відповідного віку, людина не здатна навчатися. Інша група вчених наводить переконливі докази, що, незважаючи на певні психолого-фізіологічні зміни, які відбуваються з кожною людиною, вона здатна сприймати інформацію, інтеріоризувати її, навчатися впродовж усього життя. Іноді ці процеси у дорослих відбуваються навіть швидше, ніж у дитячо-юнацькому віці.Схарактеризовано сукупність підходів, що випливають із необхідності урахування психолого-фізіологічних особливостей літніх людей у навчанні та впливають на вибір стилів навчання. Найбільш вагомими з них є: формування конструктивної мотивації; вибір доцільного стилю навчання; активне залучення усіх суб’єктів навчання до співпраці; створення атмосфери комфорту й взаємоповаги; відповідність індивідуальним особливостям учасників; узгодженість із андрагогічними принципами навчання. Ключові слова: літній вік; психолого-фізіологічні особливості; безперервне навчання; психологічні теорії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Демиденко, Ганна Глебівна. "Структурно-семантичні особливості мімічних фразеологізмів." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 3 (May 20, 2009): 20–30. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v3i0.949.

Full text
Abstract:
У статті йдеться про структурно-семантичні особливості одного з різновидів паралінгвістичних фразеологізмів, зокрема мімічних, у яких зафіксовано мовний досвід народу, стереотипність його мислення, відображено емоційно-вольову сферу життя, інакше кажучи, закодовані етнопсихологічні характеристики; мімічні фразеологізми диференційовано відповідно до особливостей погляду, виразу очей, мімічних реакцій, у яких беруть участь окремі частини обличчя, а також дій, що виражають фізіологічні зміни обличчя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Choba, Natalia. "Анатомо-фізіологічні й психологічні особливості адаптаційного періоду першокласників." Lesya Ukrainka Eastern European National University Scientific Bulletin. Series: Biological Sciences, no. 12(337) (January 31, 2019): 199–203. http://dx.doi.org/10.29038/2617-4723-2016-337-12-199-203.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано вплив анатомо-фізіологічних і психологічних особливостей розвитку молодших школярів на їх адаптаційний період у першому класі; визначено ефективні напрями роботи для подолання труднощів у першокласників, пов’язаних із входженням у шкільний колектив.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Red’ko, V. V. "Екологічні особливості та біоіндикаційне значення черепашкових амеб (Testacea, Rhizopoda) у природних і антропогенно трансформованих біогеоценозах." Biosystems Diversity 15, no. 1 (December 3, 2006): 128–36. http://dx.doi.org/10.15421/010724.

Full text
Abstract:
Проаналізовано фізіологічні та екологічні особливості черепашкових амеб Testacea, Rhizopoda. Підкреслено, що тестації можуть виступати біоіндикаторами різноманітних ґрунтових умов у природних біогеоценозах. Наведено дані з використання представників надкласу Rhizopoda як показників антропогенного впливу на ґрунти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лавринюк, Володимир, Василь Пикалюк, Наталія Грейда, and Вікторія Лавринюк. "ПАТОЛОГІЯ АОРТИ ТА ФІЗИЧНА АКТИВНІСТЬ." Молодий вчений, no. 1 (101) (January 31, 2022): 51–56. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2022-1-101-11.

Full text
Abstract:
Наведено анатомо-фізіологічні параметри нормальної аорти, дефініції її патології. Проаналізовані можливості клінічного та інструментального дослідження аорти, вивчення питань диференціації аортальних захворювань. Запропоновано етіологічну класифікацію аортопатій. В межах класифікації виокремлено групи: атеросклеротичні ураження аорти, вроджені вади аорти, генетичні захворювання, аортити, ушкодження аорти, ургентні захворювання (гострий аортальний синдром). Проведено огляд впливу фізичної активності на перебіг аортальних нозологій: швидкість прогресування аортодилятації, ризик виникнення розшарування аорти. Наведено короткий огляд клініко – діагностичних особливостей окремих нозологій з проявами аортопатії та особливості проведення фізичної активності (ФА) при них: атеросклероз аорти, аневризми, двостулковий аортальний клапан, коарктація, синдром Марфана, Елерса- Данло, Лойеса – Дітца, Тернера. Процитовано згідно останніх європейських рекомендацій стратифікацію ризику занять ФА при аортопатіях, вказані особливості проведення фізичних тренувань та спостереження за пацієнтами для покращення профілю безпеки занять ФА.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Zaiyko, G. A., and U. V. Lykholat. "Фізіологічні особливості стійкості основних представників квітучих газонів в умовах міського середовища." Biosystems Diversity 19, no. 1 (January 31, 2011): 36–40. http://dx.doi.org/10.15421/011106.

Full text
Abstract:
Установлено особливості активності ферментів антиоксидантного комплексу (каталази, пер­оксидази, поліфенолоксидази) та глутатіон-аскорбінової захисної системи основних представників декоративноквітучих рослин (13 газонотвірних видів), що використовуються для створення газонів в умовах міського середовища. Один з основних критеріїв стійкості рослин – рівень прооксидантно-антиоксидантних метаболічних процесів. Установлено найпристосованіші до несприятливих умов навколишнього середовища види, які можна рекомендувати для створення квітучих газонів в умовах промислового міста.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Filyk, O. V. "Запобігання тромбозам та антитромботична терапія в дітей і новонароджених." EMERGENCY MEDICINE, no. 7.70 (November 7, 2015): 111–18. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0586.7.70.2015.78739.

Full text
Abstract:
У статті наведено дані про фізіологічні особливості системи гемостазу в дітей різних вікових груп. Наведено епідеміологічні дані щодо частоти виявлення тромбозів та їх основних причин у дітей. Розглянуто показання до тромбопрофілактики та схеми, а також оптимальні стратегії щодо мене-джменту тромбозів у дітей відповідно до міжнародних рекомендацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Popovych, N. V. "СТАТЕВЕ ВИХОВАННЯ ЯК ПЕДАГОГІЧНА ПРОБЛЕМА." Медсестринство, no. 1 (April 11, 2019): 27–30. http://dx.doi.org/10.11603/2411-1597.2019.1.9982.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано роль статевого виховання як мету, яка ґрунтується на формуванні у молоді статевої етики, естетики та гігієни, культури інтимних відносин, любові та сімейного життя, наукових знань про фізіологічні особливості організму, морально-етичні норми і стосунки між особами протилежної статі та роль у цьому процесі сім’ї та педагогів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Павлова, І. В. "МОРФО-ФІЗІОЛОГІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ СПЕРМІЇВ КНУРІВ-ПЛІДНИКІВ РІЗНИХ ПОРІД ПІД ЧАС ТЕПЛОВОГО СТРЕСУ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 25, 2020): 189–95. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2020.03.21.

Full text
Abstract:
Досліджено вплив речовин гумінової природи на морфо-фізіологічні показники сперміїв кнурів-плідників під час теплового стресу. Встановлено, що розвиток теплового стресу протягом місячно-го періоду погіршує якість спермопродукції у кнурів-плідників – зменшує масу еякуляту, кількість сперміїв та їхню рухливість у полтавської м’ясної породи відповідно на – 23,7 %, 21,9 % та 14,6 %, а у червоно-білопоясої м’ясної – 28,4 %, 17,6 % та 22,9 %. Тепловий стрес знижував загальну кількість сперміїв в еякулятах кнурів-плідників обох порід дослідних груп, однак згодовування гуматів сприяло послабленню дії цього фактору на 60-ту добу у ПМ 9,4% та ЧБП 15,6% відносно контрольних груп. Виживаність сперміїв у разі дії негативного фактора істотно знижувалася в період експерименту, проте спермії кнурів-плідників ПМ були більш стійкими та переважали за функціональною активні-стю порівняно із тваринами породи ЧБП на 30-ту добу – 24,1% та 60-ту добу – 14,6 %. Під час те-плового стресу на 30-ту добу експерименту у еякулятах кнурів-плідників морфометричні показники сперміїв змінювались: загальна довжина зменшувалась у полтавської м’ясної породи на 2,3% (р<0,01) та в червоно-білопоясої м’ясної породи на 2,6 %, а довжина головки відповідно на 30,2% (р<0,001) та 5,4 % (р<0,001). У тварин інтактної групи полтавської м’ясної породи під впливом те-плового фактору виявлено більшу кількість патологічних форм сперміїв на 30-ту добу – 17,1 % та 60-та доба експерименту їх зменшення на 4,5 %. Тоді як у червоно-білопоясої м’ясної породи анома-льні форми сперміїв мали більш суттєву тенденцію до їхнього збільшення відповідно на 54,8 % та 34,2 %. Згодовування кнурам-плідникам гуматів підвищувало адаптаційну здатність породи полтав-ська м’ясна – в напрямі збільшення концентрації сперміїв по закінченні основного періоду 13,8 % та виживаності відповідно на 11,5 %. Тоді як у тварин червоно-білопоясої м’ясної породи відмічено ли-ше збільшення концентрації сперміїв відповідно на 14,7 %. Вживання гуматів протягом 60-ти діб підвищує адаптаційну здатність до теплового стресу – збільшує довжину сперміїв на 7,3 % у пол-тавської м’ясної породи і на 9,7% у червоно-білопоясої м’ясної породи зі зниженням кількості пато-логічних форм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сахарова, О. Ю. "ОСОБЛИВОСТІ АНАТОМІЧНОЇ БУДОВИ ТА ФІЗІОЛОГІЇ КОПИТ ВІСЛЮКІВ." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 24, 2021): 210–23. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.03.26.

Full text
Abstract:
У вітчизняних літературних джерелах на сьогодні практично відсутня інформація щодо анатомічних та фізіологічних особливостей копит віслюків, їхніх відмінностей від копит коней, ме-тодів розчистки та перебігу патологічних процесів у ділянці копита. Через популяризацію утриман-ня віслюка не тільки як сільськогосподарської тварини, а і як домашнього улюбленця, у зарубіжних науковців зріс інтерес до цих тварин, а оскільки вони також потребують догляду, то й до особливо-стей анатомії й фізіології, зокрема копит віслюків. Огляд зарубіжних літературних даних показав, що всі структурні елементи копита віслюків мають анатомічні та фізіологічні відмінності від копит у коней. Серед таких відмінностей варто відмітити: фронтальна форма копита, форма опорної поверхні копита, інші проміри кутів копита, розмір та положення кісток копита, великі розвинені пружні частини копита, інше співвідношення розмірів структур копита та багато іншого. Зважаючи на особливості в анатомічній будові копита при розчистці віслюків спеціаліст повинен відходити від наявних класичних методів, які застосовуються для розчистки в коней та досконало володіти технікою розчистки саме у віслюків. Віслюки на відміну від коней здатні трива-лий час «приховувати» існуючі проблеми з копитами, а клінічні ознаки з’являються вже коли стан копита надто складний, а лікування та реабілітація будуть тривалими та економічно місткими. А отже, власникам та ветеринарам, що мають справу з віслюками, необхідно напевно знати, яким має бути копито віслюка в нормі та чим воно відрізняється від копита коня. Цей огляд має на меті пояснити щодо наявних відмінностей в анатомічній будові копит віслюків та коней. Проведений аналіз є надзвичайно корисний та має як теоретичне, так й практичне значення, адже дає змогу лікарям ветеринарної медицини та спеціалістам, які проводять розчистку копит у тварин здійсню-вати цю маніпуляцію максимально правильно, що сприятиме кращому догляду за кінцівками віслюків, а отже, й за твариною загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фізіологічні особливості"

1

Гур'єва, А. Р. "Анатомо-фізіологічні особливості розподілу артерій серця людини." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/53408.

Full text
Abstract:
Особливості капілярної мережі становить певний інтерес як з анатомічної так і з фізіологічної точки зору. Початкові відділи передсердних артерій розташовані під епікардом. Від основних стовбурів передсердних артерій відходять гілочки 2-го порядку Ці. гілочки розгалужуються на судини 3, 4-го порядків, які формують петлі певної форми. У тих випадках, якщо в підепікардіальним шаром є жировий прошарок, характер субэпікардіальної мережі дещо змінюється. До жировим гранулам підходять тонкі кровоносні судини, що відходять безпосередньо від великого стовбура і охоплюють кілька жирових гранул. При тонкому шарі м'язових волокон, артерії йдуть у різних напрямках. Дистальні розгалуження деяких гілок передсердних артерій підходять до ендокарду і утворюють в субендокардіальному шарі звивисту мережу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Іонашку, К. М. "Клініко-фізіологічні детермінанти перебігу гострого інфаркту міокарда: статеві особливості." Thesis, Буковинський державний медичний університет, 2012. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/2754.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бабич, В. Р. "Формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів за допомогою зорової наочності на уроках іноземної мови." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10754.

Full text
Abstract:
Дипломна робота магістра присвячена дослідженню проблеми формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів за допомогою зорової наочності на уроках іноземної мови У роботі з’ясовано стан дослідженості проблеми формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів в науковій літературі та психолого-лінгвістичні особливості формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів. Визначено стан розвиненості лексичної компетентності учнів 5-7-х класів та подано наукове обґрунтування методичного забезпечення її формування на уроках іноземної мови. Досліджено методику формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів за допомогою зорової наочності на уроках іноземної мови. Розроблено авторську систему завдань для формування лексичної компетентності учнів 5-7-х класів за допомогою зорової наочності на уроках іноземної мови.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Остапенко, Юрій Олександрович, Юрий Александрович Остапенко, and Yurii Oleksandrovych Ostapenko. "Особливості професійної діяльності при роботі у системі «людина-компʾютер»." Thesis, Класичний приватний університет, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63574.

Full text
Abstract:
Вступ. Сучасні тенденції розвитку суспільства полягають у широкому впровадженні в усі сфери життя сучасних інформаційно-комп’ютерних технологій, масовому підключенні до всесвітньої мережі Інтернет, використанні інформаційно-комунікаційних технологій у навчально- виховному процесі. Трудова діяльність користувачів комп’ютерів суттєво впливає на їх психофізіологічні можливості, характеризується значними статичними навантаженнями, недостатньою руховою активністю, напруженнями сенсорного апарату, вищих нервових центрів, які забезпечують функції уваги, мислення, регуляції рухів. Відбувається значне інформаційне навантаження
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шляховська, А. Р., and М. О. Потебенько. "Дослідження методики підготовки плавців на середні дистанції." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44615.

Full text
Abstract:
Плавання – спортивна дисципліна, яка полягає в подоланні різних дистанцій вплав за найменший час. Середньою дистанцією в плаванні є 400 метрів, які плавець має проплисти вільним стилем. Це вимагає одночасно гарної швидкості й витривалості. А дистанція у 200 метрів вимагає більшого прояву швидкості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Давиденко, І. С., and М. С. Крилюк. "Морфологічні особливості відкладень солей кальцію в плаценті при фізіологічній вагітності." Thesis, Тези доповідей Всеукраїнської наукової конференції "Актуальні питання вікової анатомії та ембріотопографії", м. Чернівці, 12-13 травня 2006 р, 2006. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/15477.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фокіна, С. Є. "Можливості ультрасонографічного вивчення анатомо-фізіологічних особливостей шлунково-кишкового тракту в дітей." Thesis, Матеріали наукового симпозіуму «Анатомо-хірургічні аспекти дитячої гастроентерології», 2007. http://dspace.bsmu.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/5849.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Тищенко, Катерина Олександрівна. "Особливості кардіореспіраторної системи у дітей з різним рівнем рухової активності." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/4127.

Full text
Abstract:
Тищенко К. О. Особливості кардіореспіраторної системи у дітей з різним рівнем рухової активності : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 091 «Біологія» / наук. керівник В. Ю. Задорожня. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 59 с.
UA : Дана робота викладена на 59 сторінці друкованого тексту, містить 4 таблиці і 7 рисунків. Список літератури включає 52 джерело, з них іноземних – 16. Дослідження проводили за визначенням функціональних показників кардіореспіраторної системи у дітей. Об'єкт дослідження дипломної роботи – функціональні показники кардіореспіраторної системи. Мета дослідження – визначити стан кардіореспіраторної системи у дітей з різним рівнем рухової активності. Метою даної роботи було дослідити фізіологічні показники для діагностики,у дітей с різнем рівнем рухової активності. Методи дослідження –фізіологічний(визначення фізичних показників АТ і ЧСС, ЖЄЛ, та антропометричні показники) У результаті дослідження було проаналізовано стан кардіореспіраторної системи у дітей з різним рівнем рухової активності.
EN : This work is presented in 59 pages of printed text, contains 4 tables and 7 figures. References include 52 sources, of which 16 are foreign. The study was performed to determine the functional parameters of the cardiorespiratory system in children. The object of study of the thesis - functional indicators of the cardiorespiratory system. The purpose of the study - to determine the state of the cardiorespiratory system in children with different levels of motor activity. The aim of this work was to investigate physiological parameters for diagnosis in children with different levels of motor activity. Research methods - physiological (determination of physical indicators of blood pressure and heart rate, VL, and anthropometric indicators) As a result of the study, the state of the cardiorespiratory system in children with different levels of motor activity was analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Фізіологічні особливості"

1

Коваленко, Ю. О., and М. В. Причепа. "Еколого-фізіологічні особливості однорічок сонячного окуня (Lepomis gibbosus (L., 1758)) в озерах проектованого екопарку «Осокорки»." In Challenges, threats and developments in biology, agriculture, ecology, geography, geology and chemistry. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-111-4-16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Будзин, В. Р., Н. В. Жарська, and Г. С. Хавелко. "Диференціальні підходи до тренувань футболісток з урахуванням фізіологічних особливостей організму." In PHYSICAL CULTURE AND SPORTS IN THE EDUCATIONAL SPACE: INNOVATIONS AND DEVELOPMENT PROSPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-044-5-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Фізіологічні особливості"

1

Лов'янова, І. В. Прояв психолого-фізіологічних особливостей старшого шкільного віку у математичній навчальній діяльності старшокласників. Черкаський університет, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2386.

Full text
Abstract:
У статті розкриваються особливості математичної навчальної діяльності старшокласників. Проаналізовано прояв інтелектуальної, емоційно-ціннісної, когнітивної сфер особистості у навчальній діяльності старшокласників. А також розкрито завдання математичної освіти у формуванні розвиненої особистості старшокласника.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шутько, Віктор Васильович. До методики викладання предмету «Рухливі ігри» у майбутніх учителів початкових класів. КПІ ДВНЗ «КНУ», 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1972.

Full text
Abstract:
Розглядаються методичні особливості проведення ігор-атракціонів, поєдинків, естафет і ігор на прояв фізичних якостей. Окремо в теоретичному матеріалі викладається методика організації і проведення змагань по рухливим іграм та «Веселим стартам». Практичні заняття студентами готуються самостійно. Кожний з них робить підбір ігор базуючись на програму по «Фізичній культурі» і в залежності від поставлених викладачем завдань на наступне заняття. Ігри підбирались з застосуванням вправ за способами рухової діяльності. По закінченню курсу викладання предмету підготовка студентів повинна відповідати вимогам на підставі яких: − кожний повинен мати конспекти всіх вивчених ігор і знати їх зміст; − провести ігри різної спрямованості програмних вимог та форм проведення; − вміти надати аналіз гри проведеної товаришем; − знати основи теорії гри й методики організації і проведення рухливих ігор в початкових класах; − вірно використовувати рухливі ігри враховуючи конкретні задачі уроку і шкільної програми розподіленої за «школами» рухової діяльності; − володіти підбором ігор та естафет з урахуванням віку учнів, дозування навантажень, психолого-фізіологічної та фізичної підготовленості молодших школярів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography