Dissertations / Theses on the topic 'Фізичне вихованння'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Фізичне вихованння.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 dissertations / theses for your research on the topic 'Фізичне вихованння.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Грохова, Г. П., and О. Ю. Прісич. "Особливості дихання під час фізичних навантажень в різноманітних видах спорту." Thesis, Грохова Г. П. Особливості дихання під час фізичних навантажень в різноманітних видах спорту / Г. П. Грохова, О. Ю. Прісич // ХIX Міжнародна науково-технічна конференція «Фізичні процеси та поля технічних і біологічних об’єктів» Кременчук: 2020, 2020. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15553.

Full text
Abstract:
Біотехнологічний метод з Використання біопрепарату «Еконадін» слід застосовуваті в єдиному комплексному рішенні ліквідації нафтових розливу после збору основного забруднення механічнімі засоби. Використання біотехнології Із ЗАСТОСУВАННЯ препарату «Еконадін» в арсеналі ЗАСОБІВ для Швидкого реагування во время ліквідації нафтових забруднення води и ґрунту дозволити: в Короткі Терміни блокуваті забруднення и попереджаті его Поширення; ліквідуваті забруднення з мінімальнім екологічнім збитків; Забезпечувати подалі дію з Відновлення природних біоценозів Із залучених и стімуляцією Самоочисної біологічних механізмів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гейченко, Світлана Петрівна, and Інна Володимирівна Скидан. "Індивідуальна карта фізичних можливостей в системі контролю фізичного виховання студентів НАУ." Thesis, Національний авіаційний університете, 2017, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29880.

Full text
Abstract:
Термін «Фізичні можливості» загалом використовується у спеціальній літературі як багаторівнева характеристика стану здоров`я і фізичної працездатності людини (В.В. Петровський, 1972, 1992; Т.Ю. Круцевич, 2008). На наш погляд фізичні можливості людини обумовлені не лише морфо-функціональними характеристиками організму та рівнем фізичної підготовленості, але й чинниками соціально-культурного буття, стилем життя, а для людей з виявленим діагнозом ще й параметрами захворювання (частота захворювань тощо). Тож, на нашу думку, індивідуальні фізичні можливості людини можуть розглядатися як комплекс антропологічних, адаптаційних та психофізіологічних властивостей, що репрезентуються у визначених соціокультурних контекстах і свідчать про резерви функціональних систем організму індивіда та визначають перспективні межі фізичних здібностей (І.І. Вржесневський, 2009).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Барно, О. М. "Роль фізичного виховання при підготовці спеціаліста." Thesis, КНТУ, 2011. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6093.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Фотинюк, Володимир Григорович. "Аналіз комплексного тестування фізичної підготовленості студентів першого курсу НАУ з дисципліни ,,фізичне виховання”." Thesis, Фотинюк В.Г. Аналіз комплексного тестування фізичної підготовленості студентів першого курсу НАУ з дисципліни ,,фізичне виховання” / В.Г. Фотинюк / Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: матеріали ІІІ Регіональної науково-методичної конференції. – К.:НАУ, 2008. – С. 66-67, 2008. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14098.

Full text
Abstract:
Для ефективного вирішення завдань фізичного виховання студентів ВНЗ дуже важливо мати достовірну інформацію про контингент, що навчається на першому курсі університету: про рівень фізичної підготовленості, здоров’я, відповідність змісту програми інтересам першокурсників, їхнім мотивам, що допомагають виявленню активності у процесі занять фізичними вправами, свідомого ставлення до вирішення поставлених завдань і позитивного вирішення мети фізичного виховання, а також реалізувати її у професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Осадченко, І. В. "Визначення і оцінка фізичного стану підлітків і молоді у процесі фізичного виховання." Thesis, Національний авіаційний університет, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39670.

Full text
Abstract:
Фізичне виховання завжди відігравало значну роль у підготовці всебічно розвиненої особистості, здатної успішно трудитися в різних галузях господарства, соціально-культурної сфери та захищати Батьківщину. Саме тому сучасні педагоги завжди перебувають у пошуках вирішення ряду виховних та освітніх завдань фізичного виховання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Баран, Юрій Степанович. "ФІЗИЧНЕ ВИХОВАННЯ ЯК ЗАПОРУКА ЗДОРОВ'Я." Thesis, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, 2019. http://sci.ldubgd.edu.ua:8080/jspui/handle/123456789/8366.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Берест, Ольга Олександрівна, Ольга Александровна Берест, Olha Oleksandrivna Berest, and Т. Чикиш. "Особистістно-орієнтоване фізичне виховання студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75289.

Full text
Abstract:
Прогресивною формою, що надає можливості для творчого розвитку ефективності змісту системи фізичних вправ, є так звана секційна форма. Навчальний процес з фізичного виховання за особистісно-орієнтованого підходу надає можливість кожному студенту, спираючись на свої здібності, інтереси, цінності та досвід, реалізувати себе.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Король, Світлана Анатоліївна, Светлана Анатольевна Король, and Svitlana Anatoliivna Korol. "Фізичне виховання очима студентів СумДУ." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48338.

Full text
Abstract:
В умовах трансформації вищої освіти, проблема удосконалення фізичного виховання, залишається однією з найгостріших. Аналіз наукових праць останнього десятиліття Д. Анікєєва, М. Дутчака, С. Трачука та ін. свідчить про низьку ефективність традиційних форм занять із фізичного виховання з погляду на збереження здоров’я студентів та їх підготовки до професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Берест, Ольга Олександрівна, Ольга Александровна Берест, Olha Oleksandrivna Berest, and Т. Чикиш. "Особистістно-орієнтоване фізичне виховання студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77440.

Full text
Abstract:
Інноваційний підхід до системи фізичної підготовки студентів має бути значущим, оскільки кінцевий результат визначає зміст і характер усього процесу підготовки з дисципліни «Фізичне виховання», що націлений на підтримку фізичної підготовленості і працездатності майбутніх фахівців. У зв’язку з цим виникає потреба в інноваційних дослідженнях, спрямованих на побудову нової системи фізичного виховання студентів, зміст якої має відображати соціальне замовлення особистості, суспільства і держави на достатній рівень фізичної підготовленості та працездатності майбутніх фахівців. Мета. Теоретично обґрунтувати необхідність особистісно- орієнтованого фізичного виховання, його вплив на формування вмінь, навичок та потреб студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Фотинюк, Володимир Григорович. "Фізичне виховання європейської студентської молоді." Thesis, Національний авіаційний університете, 2017, 2017. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/29886.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі в Україні відбувається становлення нової системи освіти, яка має бути орієнтована на входження у світовий освітній простір. Цей процес супроводжується суттєвими змінами у педагогічній теорії та практиці навчально-виховного процесу. Особливе місце в українській освіті займає блок гуманітарних наук, до складу якого належать також і навчальна дисципліна «Фізичне виховання». На сучасному етапі розвитку спостерігається дуже небезпечна тенденція, яка утворила велику прірву у фізичному вихованні (де відбувається занепад, зниження рівня підготовленості студентської молоді, погіршення стану їхнього здоров’я). Однією з причин занепаду фізичного виховання є зниження мотиваційної складової. Інтерес до занять з фізичного виховання значно знизився у зв’язку з порушенням системності навчального процесу, недосконалого змісту програмних вимог відповідно до проблем повсякденного динамічного життя. Таким чином, потрібно переорієнтувати ставлення до фізичного виховання, щоб проблема здоров’я, дотримання здорового способу життя молодого покоління розглядалася як пріоритетний напрямок розвитку системи освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Король, Світлана Анатоліївна, Светлана Анатольевна Король, and Svitlana Anatoliivna Korol. "Прояв особистісно-орієнтованого підходу у фізичному вихованні студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49484.

Full text
Abstract:
Гуманізація сучасної вищої освіти передбачає переорієнтацію на особистість, на виховання людини, як унікальної творчої індивідуальності, яка прагне самоактуалізації, здатної здійснювати свідомий і відповідальний вибір у різноманітних життєвих ситуаціях. Гуманістичні тенденції у фізичному вихованні передбачають відмову від тотальної уніфікації і стандартизації, авторитарних методів навчального процесу і звернення до особистості студента, його інтересів і потреб у сфері фізкультурно- спортивної діяльності. Зазначений підхід передбачає перехід до суб’єктно-суб’єктних відносин в освіті, коли особистість, детермінована соціальними умовами, виступає вирішальною стороною цих відносин, надаючи їм рис вибірковості, системності, цілісності і саморозвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Соловей, Павло Васильович. "Організаційні аспекти корекційного фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11577.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єкт дослідження - процес фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку. У роботі розглядаються: проблема організації фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку ; визначити та обґрунтувати психолого-педагогічні умови процесу організації фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку; розроблена та апробована програма фізичного виховання студентів з порушеннями психофізичного розвитку. Проаналізовано ступінь наукової розробленості особливостей організації процесу фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку Запропоновано педагогічні умови процесу організації фізичного виховання студентів ЗВО з порушеннями психофізичного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Лисенко, Олександр Володимирович (МІ), Александр Владимирович (МІ) Лысенко, and Oleksandr Volodymyrovych (МІ) Lysenko. "Фізичне виховання студентів спеціальної медичної групи." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48599.

Full text
Abstract:
Існуюча система вищої освіти ставить високі вимоги до здоров’я, фізичної та розумової працездатності студентської молоді. Значні навчальні навантаження і низька рухова активність, нераціональне харчування та шкідливі звички, стресові ситуації та незадовільна організація процесу фізичного виховання негативно позначаються на стані здоров’я студентів. Основним специфічним засобом фізичного виховання людини є фізичні вправи, тобто рухові дії, які використовуються у відповідності з закономірностями фізичного виховання. В свою чергу фізичні вправи є такими видами рухових дій, які спрямовані на реалізацію завдань фізичного виховання та підпорядковані його закономірностям. Тільки за допомогою фізичних вправ здійснюється спрямований вплив на людину з метою розвитку його фізичних і духовних здібностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Вржесневський, Іван Іванович, Світлана Володимирівна Оргєєва, and Інна Володимирівна Скидан. "Фізичне виховання у сучасних соціокультурних контекстів." Thesis, Національний авіаційний університет, 2006, 2006. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20758.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Шпак, І. М., and Д. В. Самусь. "Значення фізичного виховання у житті кожної людини." Thesis, Національний авіаційний університет, 2020. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/44620.

Full text
Abstract:
Актуальність роботи полягає у тому, що фізичне виховання було, є і буде досить важливою складовою у розвитку особистості та формуванні здорового способу життя молоді. Багато людей на сьогоднішній день значну увагу приділяють спорту та фізичному вихованню, адже це допомагає їм завжди залишатися у формі, бути здоровими, сповненими енергії та сили, а також варто зазначити, що саме фізичне виховання виробляє у людини велику силу волі, яка згодиться її у повсякденному житті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Кравчик, К. "Інновації у сфері фізичного виховання в Польщі: досвід центру фізичної культури університету Марії Кюрі-Склодовської." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49485.

Full text
Abstract:
Болонський процес, учасником якого є Польща, накладає обов’язок виконання змін якості навчання у вищих навчальних закладах. Звичайно, це стосується й змін у навчанні фізичній культурі. В епоху євроінтеграції нові проблеми в навчанні вимагають інноваційного та багатовимірного погляду на освіту студентів, у тому числі і фізкультурну освіту. Центр фізичної культури університету Марії Кюрі-Склодовської в Любліні базує свою діяльність на поточних дослідженнях в області фізичної культури студентів, так щоб пропозиції дидактичних занять були сучасні та відповідали очікуванням та інтересам студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Щеткин, Ю. Ю., and Т. Н. Петрова. "Физическая культура и опыт воспитания духовно-нравственных качеств младших школьников комплексной методикой загородных выездов." Thesis, Сумский государственный университет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49508.

Full text
Abstract:
Каждый возрастной период в силу закона синзитивности выдвигает свои специфические компоненты психики, которые могут быть рассмотрены в качестве критериев духовно- нравственного развития. В младшем школьном возрасте к таковым относятся, прежде всего, система особых личностных качеств. Физическое воспитание подчинено целям всестороннего духовно-нравственного развития личности. Когда мы говорим о духовно-нравственном развитии в процессе физического воспитания, речь идет о разных его формах: урочной и внеурочной, в семье и вне семьи. Учитель физкультуры в одиночку с такой задачей не справится. Необходимо сотрудничество всех учителей, педагогического коллектива, школы и семьи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Фотинюк, Володимир Григорович. "Поліатлон як ефективний засіб професійно – прикладної фізичної підготовки студентів." Thesis, НАУ, 2013, 2013. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10541.

Full text
Abstract:
В даннії статті теоретично обґрунтовані ефективності впливу занять з нетрадиційних видів спорту як ефективного засобу професійно – прикладної фізичної підготовки на мотивацію, рівень фізичного розвитку, рухову підготовленість та функціональний стан організму студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Слушний, Оленксндр Васильович. "Ефективність використання штучного гіпоксичного тренування на заняттях з фізичного виховання у ЗВО." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11576.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з п’яти розділів. Об’єкт дослідження - процес фізичного виховання студентів У роботі розглядаються: гіпоксичне тренування як один із засобів фізичного виховання, досліджується ефективність використання штучного гіпоксичного тренування на заняттях з фізичного виховання у ЗВО з студентами . Проаналізовано 41 літературне джерело Запропоновано планування занять з фізичного виховання з використанням засобів гіпоксичного тренування для студентів університетів. Результати дослідження можуть бути використані при проведені занять з фізичного виховання у ЗВО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Хромець, С. В. Чесановська С. Г. "Вплив фізичного виховання." Thesis, Національний авіаційний університет, 2019. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/39723.

Full text
Abstract:
Як відомо, фізичне виховання та здоров’я знаходяться в тісному взаємозв’язку. Вплив екологічних факторів, ритм сучасного життя, постійна присутність в навколишньому середовищі агресивних мікроорганізмів послаблюють здоров’я людей
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Ковальов, В. О. "Фізичне виховання, як один із пріоритетів освіти." Thesis, КНТУ, 2010. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6049.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Бересток, Павло Петрович, and Pavlo Petrovych Berestok. "Фізичне виховання в системі вищої освіти Польщі." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12088.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі магістра здійснено аналіз нормативно-правового забезпечення системи фізичного виховання у закладах вищої освіти Польщі. Виокремлено основні періоди розвитку фізичного виховання у закладах вищої освіти Польщі. Визначено мету, завдання та принципи функціонування фізичного виховання в системі вищої освіти Польщі. Виокремлено найбільш перспективні напрямки вдосконалення системи фізичного виховання в закладах вищої освіти Польщі та їх реінтеграції в вищу освіту України.
In the qualification work of the master the analysis of normative-legal maintenance of the system of physical education in the institutions of higher education of Poland is carried out. The main periods of development of physical education in Polish higher education institutions are highlighted. The purpose, tasks and principles of functioning of physical education in the system of higher education in Poland are determined. The most promising areas for improving the system of physical education in Polish higher education institutions and their reintegration into higher education in Ukraine are highlighted.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Стасюк, Р. М. "Проблеми мотивації фізичної активності та фізичного виховання серед студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33085.

Full text
Abstract:
Сучасна практика показує, що фізична культура для більшості людей ще не стала особистою цінністю, не знаходить належного місця в їхньому способі життя. Особливістю життя сучасного суспільства є зниження рухової активності (гіпокінезія) і м’язових витрат (гіподинамія), що призводить до швидкого розвитку втоми в процесі діяльності та супроводжується зниженням функціонального стану організму. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33085
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Пилипей, Леонід Петрович, Леонид Петрович Пилипей, Leonid Petrovych Pylypei, and Є. М. Гуцол. "Інтеграція педагогічних технологій у модернизації системи фізичного виховання і спорту закладів вищої освіти." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77437.

Full text
Abstract:
З 2018–2019 навчального року кількість годин, згідно навчального плану з дисципліни «Фізичне виховання» скорочується (дисципліна відсутня у весняному семестрі ІІІ курсу та зовсім не передбачується на IV курсі), як було раніше. Фізичне виховання у 1–5 семестрах у обсязі 5 кредитів (2 година на тиждень) не є достатнім для забезпечення рухової активності студентів і ППФП за спеціальністю та створенню належних умов щодо підготовки та виконання нормативів фізичної підготовки. Відповідно на даному етапі є актуальним пошук модернізації системи фізичного виховання у закладі вищої освіти (ЗВО). Мета. Теоретико-методичне обґрунтування забезпечення модернізації системи фізичного виховання студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Товстопльот, О. С., and О. К. Коноваленко. "Шляхи залучення фізично пасивних студентів до активних занять фізичною культурою і спортом в ХНУРЕ." Thesis, НФУ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/12170.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Білецька, Вікторія Вікторівна, and Ірина Борисівна Бондаренко. "Фізичне виховання студентів із захворюванням серцево-судинної системи." Thesis, ЛДІФК, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/10182.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Зінченко, Ліна Володимирівна. "Фізичне виховання як гуманітарна дисципліна в технічному ВНЗ." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43284.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Козолуп, Сергій Олександрович, and Serhii Oleksandrovych Kozolup. "Фізичне виховання учнів основної школи в процесі занять футболом." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12139.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі магістра проаналізовано законодавчі та нормативно-правові основи, наукова та методична літературу з проблеми дослідження. Визначений рівень навчальних досягнень учнів основної школи на уроках фізичної культури в процесі занять футболом. Удосконалена методика проведення уроків фізичної культури в процесі занять футболом з учнями основної школи. Експериментально перевірена ефективність методики проведення уроків фізичної культури в процесі занять футболом з учнями основної школи.
In the qualification work of the master the legislative and normative-legal bases, scientific and methodical literature on the problem of research are analyzed. The level of academic achievements of primary school students in physical education classes in the process of football is determined. Improved methods of conducting physical education lessons in the process of football lessons with primary school students. The effectiveness of the method of conducting physical education lessons in the process of football lessons with primary school students has been experimentally tested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Кузняк, Вадим Юрійович. "Виховання фізичних якостей старшокласників у групах підготовки до вищої спортивної майстерності дитячо-юнацьких спортивних шкіл." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11573.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра складається з трьох розділів. Об’єкт дослідження - процес фізичного виховання в дитячо-юнацьких спортивних школах. У роботі розглядаються: ступінь наукової розробленості проблеми фізичного виховання старшокласників у дитячо-юнацьких спортивних школах. Розкрита сутність виховання фізичних якостей старшокласників у навчально-тренувальних групах. Визначено педагогічні умови виховання фізичних якостей старшокласників у навчально-тренувальних групах дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Проаналізовано ступінь наукової розробленості проблеми фізичного виховання старшокласників у дитячо-юнацьких спортивних школах. Запропоновано педагогічні умови виховання фізичних якостей старшокласників у навчально-тренувальних групах дитячо-юнацьких спортивних шкіл.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Підгорна, Н. В., and Л. М. Липчанська. "Фізичне виховання у вузі як засіб підвищення працездатності студентів." Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6357.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Корж, Світлана Олександрівна, Светлана Александровна Корж, Svitlana Oleksandrivna Korzh, and Е. С. Саєнко. "Інклюзивне фізичне виховання як складова освіти дітей шкільного віку." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77558.

Full text
Abstract:
Сьогодні, коли кількість дітей з обмеженими можливостями невпинно зростає, проблема включення таких дітей до загальноосвітнього простору є актуальною. Фізичне виховання виконує значну роль у житті та розвитку дітей з психофізичними особливостями [1; 2]. Важлива роль у включенні таких дітей до фізичного виховання покладається на вихователів та вчителів фізичної культури, які в свою чергу, мають допомогти дитині реалізуватися в суспільстві, не відчуваючи себе пригніченим та зайвим. Мета. З’ясувати проблеми проведення занять із фізичної культури дітей в інклюзивному класі та запропонувати шляхи їх підвищення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Оргєєва, Світлана Володимирівна. "Особливості організації самостійної роботи студентів з дисципліни фізичне виховання." Thesis, Національний авіаційний університет, 2015, 2015. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20856.

Full text
Abstract:
У педагогіці самостійну роботу вирізняють як одну з основних форм навчальної діяльності студентів. Проте реалізувати цю форму навчальної діяльності можливо лише за дотримання низки умов, найбільш істотними з яких є наявність мотивації та базових навчальних навичок самостійної роботи у студентів, а також ефективної організації викладачем їхньої навчальної діяльності. Самостійна діяльність передбачає доволі високу внутрішню мотивацію, здатність самостійно виконувати різні типи завдань, що включають творчі продуктивні вміння, самоконтроль та самооцінку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Долгова, Наталія Олександрівна, Наталия Александровна Долгова, Nataliia Oleksandrivna Dolgova, and А. Ф. Федорчак. "Професійно-прикладне значення фізичного виховання у фаховій підготовці студентів спеціальності «Інформатика»." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77431.

Full text
Abstract:
В останні десятиліття комп’ютеризація охопила практично всі сфери життєдіяльності людини. Зрозумілий інтерес до професій, що пов’язані з обчислювальною технікою й автоматизованими системами. Натомість цей вид професійної діяльності передбачає переважно розумову працю, яка протікає в умовах малої рухової активності при тривалому збереженні статичної одноманітної пози. Це призводить до виникнення умов для підвищеної втомлюваності, зниження працездатності і погіршення самопочуття. У зв’язку з цим до студентів, які навчаються на спеціальності «Інформатика» та обчислювальної техніки, пред’являються підвищені вимоги до рівня розвитку окремих фізичних якостей і психофізіологічних властивостей організму, які сприяють більш ефективному виконанню професійної діяльності. Професійно-прикладна фізична підготовка представляє собою спеціалізований вид фізичного виховання, який здійснюється в узгодженості з вимогами і особливостями майбутньої професії. Вітчизняні науковці зазначають, що ППФП істотно впливає на підвищення якості професійного навчання і скорочення терміну опанування професійних навичок. Мета – дослідити необхідність професійно-прикладної фізичної підготовки студентів спеціальності «Інформатика» та її вплив на подальший професійний розвиток фахівця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Скляренко, Артем Олександрович, and Artem Oleksandrovych Skliarenko. "Виховання наполегливості учнів основної школи засобами фізичної культури у процесі позакласної роботи." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12156.

Full text
Abstract:
У кваліфікаційній роботі магістра здійснено аналіз наукової та методичної літературу з проблеми дослідження. Вивчено наполегливість учнів основної школи в процесі занять фізичною культурою. Визначено та обґрунтовано рівні вихованості та ступінь прояву наполегливості учнів основної школи. Розроблена та експериментально перевірена ефективність організаційно-методичних умов виховання наполегливості учнів основної школи засобами фізичної культури у процесі позакласної роботи.
In the qualification work of the master the analysis of scientific and methodical literature on the problem of research is carried out. The persistence of primary school students in the process of physical education has been studied. The levels of upbringing and the degree of persistence of primary school students are determined and substantiated. Developed and experimentally tested the effectiveness of organizational and methodological conditions for educating the persistence of primary school students by means of physical culture in the process of extracurricular activities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Оксьом, П. М. "Проблеми модернізації фізичного виховання та шляхи їх вирішення у закладах вищої освіти України." Thesis, Сумський державний університет, 2019. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/77435.

Full text
Abstract:
З метою входження до європейського освітнього простору Україна здійснює модернізацію своєї освіти. Однією з найбільш актуальних є проблема реформування галузі фізичного виховання, але на сьогоднішній день кардинальних змін для вирішення цієї проблеми не здійснено. За твердженням фахівців, кількість студентів, що займаються в спеціальних медичних групах (СМГ) складає в Україні в середньому 20–25%, а в деяких вищих закладах освіти досягає 40% і прогнозується його подальше збільшення до 50% від загального контингенту студентів. Стан здоров’я населення України турбує навіть міжнародну спільноту. ЮНЕСКО оголосило Україну «країною вимираючого етносу». За даними Г. Л. Апанасенко, Україна посідає 2 місце в світі за темпами депопуляції, 1-2 місце в Європі за смертністю від серцево-судинних захворювань, у студентів у 20–24-річному віці «біологічний вік» перевищує паспортний вік на 10–15 років, що є наслідком процесів гіподинамії і гіпокінезії у студентської молоді. Протиріччя між декларованими на державному рівні цінностями і реальним станом фізичного виховання у вищих закладах освіти України зумовили вибір теми даного дослідження. Мета – виявити основні проблеми модернізації фізичного та запропонувати шляхи їх вирішення в вищих закладах освіти України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Коломієць, В. П. "Актуальні проблеми фізичного виховання початкової школи." Thesis, КНТУ, 2011. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6139.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Лапко, С. В., and К. Коновалова. "Фізичне виховання як засіб боротьби зі стресом у студентів-медиків." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/58109.

Full text
Abstract:
Навчання у медичному ВНЗ пов’язане зі щоденним великим психоемоційним навантаженням, джерелами якого є великий обсяг нового матеріалу для запам’ятовування, довший, порівняно з іншими спеціальностями термін навчання, а також фінансові та соціальні проблеми. При виникненні стресових ситуацій у людини вмикаються механізми, що готують її до боротьби або втечі. Однак в умовах сучасності організм не може належно використати вироблену в результаті фізіологічних змін енергію. Це все сприяє виникненню втоми та зношенню організму студентів. Фізичні навантаження дозволяють витрачати цю енергію, тим самим захищаючи організм від виснаження. Ось чому фізичне виховання є дуже важливим чинником в боротьбі зі стресом. Різноманітні фізичні навантаження відволікають увагу від негативних думок і стимулюють вироблення ендорфінів, так званих гормонів радості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Данільченко, Віктор Васильович. "Нормативно-методичне забезпечення дисципліни „Фізичне виховання” з проблеми техніки безпеки." Thesis, Данильченко В.В Нормативно-методичне забезпечення дисципліни „Фізичне виховання” з проблеми техніки безпеки / Данильченко В.В. / Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: матеріали ІІІ Регіональної науково-методичної конференції. – К.:НАУ, 2008. – С. 34-36, 2008. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14091.

Full text
Abstract:
Техніка безпеки на заняттях фізичним вихованням являється невід’ємною частиною. Вона починається за довго до занять, незримо присутня на усьому протязі заняття. Нами розроблені пропозиції, слідуючі цілі, знання предмета та зміст дисципліни, які ще до цього не розроблялись і повинні обов’язково бути внесені до цикла професійно- орієнтованої підготовки студентів на заняттях фізичним вихованням та спортом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Нестерова, Аніта Володимирівна, and Anita Volodymyrivna Nesterova. "Удосконалення фізичного виховання учнів старшого шкільного віку на основі застосування спортивно-масових заходів." Master's thesis, СумДПУ імені А. С. Макаренка, 2021. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/12168.

Full text
Abstract:
Випускна кваліфікаційна робота розкриває актуальне питання підвищення рухової активності школярів, удосконалення їхньої фізичної підготовки в закладах загальної середньої освіти. У результаті розроблена програма удосконалення фізичного виховання учнів старшого шкільного віку на основі застосування спортивно-масових заходів. Робота містить 56 стр., 9 табл., 5 рис., 45 використаних джерел. Робота складається з переліку умовних скорочень, вступу, трьох розділів, висновків, списку використаних джерел та додатків. Розроблена програма удосконалення фізичного виховання учнів старшого шкільного віку на основі застосування спортивно-масових заходів. Рівень фізичної підготовки старшокласниць визначається за такими фізичними якостями: силова витривалість, швидкість, координація рухів(спритність), гнучкість. Виконана експериментальна перевірка програми та доведена її ефективність.
The final qualifying work reveals the topical issue of increasing the motor activity of students, improving their physical fitness in secondary schools. As a result, a program to improve the physical education of high school students based on the use of mass sport events. The work contains 56 pages, 9 tables, 5 figures, 45 sources used. The work consists of a list of abbreviations, introduction, three sections, conclusions, a list of sources and appendices used. The program of improvement of physical education of high school students on the basis of application of mass sport events is developed. The level of physical training of high school students is determined by the following physical qualities: endurance, speed, coordination (agility), flexibility. Experimental verification of the program was performed and its effectiveness was proved.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Данільченко, Віктор Васильович, and Юлія Вікторівна Данільченко. "Педагогічний аналіз діяльності викладача на заняттях з фізичного виховання." Thesis, Данільченко В.В.. Педагогічний аналіз діяльності викладача на заняттях з фізичного виховання / В.В.Данільченко., Ю.В. Данильченко / Фізичне виховання в контексті сучасної освіти: матеріали ІІІ Регіональної науково-методичної конференції. – К.:НАУ, 2008. – С. 36-37, 2008. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/14092.

Full text
Abstract:
Вдосконалення педагогічної майстерності викладачів в умовах ВНЗ – цілісна та складна система. Вона регламентується індивідуальним робочим планом викладача, його активністю, творчістю, сучасним матеріально-технічним оснащенням спортивної бази, розкладом занять, науково-методичним та медичним забезпеченням і т.інш.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Арапов, О. В., Є. В. Миценко, and В. Я. Новицький. "Успішність фізичного виховання студентів різних спеціальностей." Thesis, КНТУ, 2012. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6238.

Full text
Abstract:
В повідомленні розглядається питання диференційованого підходу до фізичного виховання студентів в залежності від напряму підготовки загалом та диференційованого підходу до оцінювання успішності фізичного виховання таких студентів зокрема. Проведено порівняльний аналіз успішності студентів природничо-географічного та філологічного факультетів на прикладі нормативів фізичної підготовленості з бігу на 60 метрів та стрибків у довжину з місця
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Оксьом, П. М., and О. В. Шумакова. "Шляхи оптимізації фізичного виховання студентів ВНЗ." Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/9277.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Оргєєва, Світлана Володимирівна. "Компетентнісний підхід до фізичного виховання студентів-майбутніх авіафахівців." Thesis, Національний авіаційний університет, 2014, 2014. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/20859.

Full text
Abstract:
Підвищення якості освіти є актуальною проблемою сучасної України. Інтегрування освітньої системи до європейського освітнього простору визначило протиріччя між, звичним традиційним підходом до підготовки фахівців у вищій школі, суть якого полягає у формуванні знань, умінь і навичок, та принципово новими парадигмами вищої освіти CBE (Competence – basededucation), принципами Болонського процесу, основаними на формуванні у студентів певних компетенцій та діагностуванні рівня компетентностей фахівців-випускників ВНЗ як результату вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Борейко, Наталя Юріївна. "Фізичне виховання – засіб забезпечення здорового способу життя студентської молоді НТУ "ХПІ"." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42572.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Радченко, В. О. "Самостійні форми організації занять з фізичного виховання." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30594.

Full text
Abstract:
Значення фізичної культури і спорту з кожним днем неухильно зростає. Заняття фізичною культурою і спортом готують людину до життя, загартовують тіло і зміцнюють здоров'я, сприяють гармонійному фізичному розвитку людини, вихованню необхідних рис особистості, моральних та фізичних якостей, необхідних майбутнім фахівцям в їх професійній діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Короткова, Е. А. "Шляхи підвищення ефективності фізичного виховання у ВНЗ." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30615.

Full text
Abstract:
На сучасному етапі розвитку України, в умовах активного реформування освітньої сфери, в тому числі галузі фізичної культури та спорту назріла необхідність пошуку нових ефективних шляхів та засобів удосконалення процесу фізичного виховання молоді. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30615
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Слизька, Д. І. "Оптимізація фізичного виховання у вищих навчальних закладах." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49254.

Full text
Abstract:
Стан вищої фізкультурної освіти на сучасному етапі розвитку може розглядатися з двох позицій. По-перше, на фоні загальних змін, які відбуваються з вищою спортивною освітою, а по-друге, з урахуванням особливостей програмного змісту навчання фізичним вихованням. У зв’язку з розширенням ринку освітніх послуг і появою нових спортивних спеціалізацій, студентів, які відрізняються від основної маси невеликим обсягом рухової активності, виникло питання вивчення оптимальної системи навчальної діяльності, яка враховує особливості різних груп студентів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Король, Світлана Анатоліївна, Светлана Анатольевна Король, and Svitlana Anatoliivna Korol. "Професійна спрямованість фізичного виховання студентів технічних спеціальностей." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30611.

Full text
Abstract:
Фізичне культура та спорт володіючи великим арсеналом методів і засобів впливу на організм молоді, створюють передумови для зміцнення здоров’я, покращення фізичного стану організму, формування професійно-важливих якостей особистості, досягнення високої професійної працездатності й продуктивності праці в майбутньому. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30611
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Берест, Ольга Олександрівна, Ольга Александровна Берест, and Olha Oleksandrivna Berest. "Оздоровча та освітня спрямованість фізичного виховання студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30608.

Full text
Abstract:
Однією з найважливіших передумов гармонійності, повноцінного життя, самореалізації особистості є її здоров'я. Сьогодні, як ніколи, актуальне давнє латинське прислів'я «Здоровий дух у здоровому тілі». Саме на формування здорової, фізично повноцінної особистості спрямоване фізичне виховання. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30608
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Салук, Іван Андрійович, Иван Андреевич Салук, and Ivan Saluk. "Індивідуалізація фізичного виховання студентів з різним рівнем здоров’я." Thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. Івана Пулюя, 2010. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/883.

Full text
Abstract:
Дисертація присвячена питанням індивідуалізації фізичного виховання студентів ВНЗ з різним рівнем фізичного здоров’я. Встановлено, що показники соматичного здоров’я, фізичного розвитку та рухової підготовленості студентів мають незадовільний стан. Підтверджено дані про позитивний вплив засобів різної спортивної спрямованості на функціональний стан студентів. Розроблено авторську методику, яка передбачає індивідуальне застосування диференційованих фізичних навантажень у відповідності до функціональних характеристик організму студентів у процесі фізичного виховання. Запропоновано та обґрунтовано новий спосіб поділу студентів на однорідні типологічні підгрупи в залежності від показників рівня соматичного здоров’я із використанням новітніх технологій.
В диссертации проанализированы и обобщены научные достижения, а также практический опыт планирования и проведения учебно-воспитательного процесса студентов высших учебных заведений, теоретически обоснована и экспериментально проверена методика применения дифференцированных нагрузок в процессе физического воспитания студентов с учетом функциональных характеристик их организма и уровня соматического здоровья. Установлено, что показатели соматического здоровья у студентов-первокурсников отвечают в основном низкому, нижнесреднему, редко среднему уровню. Не зафиксировано ни одного студента с вышесредним и высоким уровнем физического здоровья. Физическое развитие у студентов первого курса равно среднему, реже нижнесреднему и вышесреднему уровням. Усовершенствована технология определения уровня физического здоровья студентов с помощью современных технологий. Анализ результатов исследования свидетельствует о недостаточном уровне двигательной подготовленности большинства студентов-первокурсников. Как среди юношей, так и среди девушек преобладает низкий, нижнесредний и средний уровни. Отсутствуют студенты, которые имеют средний, вышесредний и высокий уровни физической подготовленности. Результаты исследования подтверждают позитивное влияние на двигательную подготовленность студентов проведение практических занятий по физическому воспитанию с учетом их спортивных интересов и склонностей. Разработана, теоретически обоснована и практически применена авторская методика индивидуализации физического воспитания студентов вузов разного уровня здоровья, которая предусматривала следующие новации: – формирование типологических подгрупп студентов в зависимости от уровня их соматического здоровья, – разработка функциональных характеристик организма студентов, – распределения физических нагрузок для студентов разных типологических подгрупп, – умения студентов использовать дифференцированные нагрузки на практике в процессе физического воспитания. Разработанная методика прошла экспериментальную проверку в двухгодичном педагогическом исследовании. Она подтвердила ее действенность и практическую значимость на современном этапе развития высшего образования. В диссертации достоверно показано, что применение дифференцированных физических нагрузок в процессе физического воспитания, предложенных с учетом уровня физического здоровья студентов, положительно повлияло на их здоровье, двигательную и физическую подготовленность. Об эффективности авторской методики свидетельствуют результаты проведенного сравнительного анализа уровней соматического здоровья, физического развития и двигательной подготовленности. На основании данной методики создана компьютерная программа, которая позволяет сохранять данные в электронном варианте, а также способствует обучению студентов самостоятельно использовать ее в процессе физического воспитания. Исследование дало возможность разработать практические рекомендации с использования методики индивидуализации физического воспитания студентов с разным уровнем здоровья, которые будут способствовать оптимизации учебно-воспитательного процесса высших учебных заведений.
The thesis deals with the problems of teaching methods realisation of the students of higer schools to use different loading in physical training. It was found that data on the somatic health, physical development and physical fitness of students are not satisfactory. The data on the proper effect of the different sport nature on the functional state of the students were proved. The own methods dealing with the teaching of application of physical loading accoroling to the functional characteristics of the students’ body, were developed. New devision method (streaming) of students into single typological subgroups depending on the somatic health data using the latest technologies, was proposed and reasoned.
Робота виконана в Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, Міністерство освіти і науки України. Захист відбувся «24» березня 2010 р. о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.053.14 у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова за адресою: 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9. З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography