Academic literature on the topic 'Формування асортименту'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Формування асортименту.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Формування асортименту"

1

Костромін, Артем. "ОСНОВНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМ АСОРТИМЕНТОМ БІЗНЕС-ОРГАНІЗАЦІЇ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 163–66. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-34.

Full text
Abstract:
У статті висвітлена важливість товарного асортименту для бізнес-організацій. Були проаналізовані праці відомих вітчизняних та закордонних вчених, які досліджували товарний асортимент, та наведені результати їх досліджень. Надане визначення товарного асортименту, наведена класифікація типів товарного асортименту на основі основних показників та характеристик. Наведена схема процесу управління товарним асортиментом, відображені основні етапи процесу та їх послідовність. Також був відображений алгоритм формування товарного асортименту та послідовність його етапів. Наведені три основні групи методів формування та аналізу товарного асортименту: методи портфельного аналізу, методи виявлення споживчих переваг та методи економічного аналізу. Надана їх коротка характеристика, спільні та відмінні риси та цілі використання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ощипок, І. М. "ОПТИМІЗАЦІЯ АСОРТИМЕНТНОЇ ПРОГРАМИ ВИГОТОВЛЕННЯ ПРОДУКЦІЇ ХАРЧОВИХ ПІДПРИЄМСТВ ІЗ НАЯВНОЇ СИРОВИНИ." Підприємництво і торгівля, no. 28 (February 5, 2021): 66–72. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-28-10.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто асортиментну політику харчового підприємства, яка становить ядро дій із реалізації продукції, навколо якого формуються інші кроки, пов’язані з умовами придбання сировини і методами просування готової продукції від виробника до споживача. Сформульовано завдання асортиментної політики для визначення переваг у нарощуванні та урізноманітненні асортименту харчової продукції за основними напрямами її формування, оптимізації асортименту, який буде найкращим із погляду збільшення прибутку, доступності ресурсів, зростання продаж і освоєння нових ринків. Вправне формування оптимального асортименту забезпечить засади продуктивної діяльності виробництва, сприятиме збереженню бажаного прибутку. Визначено основні завдання асортиментної політики, переваги урізноманітнення асортименту харчової продукції, складники системи формування асортименту, включаючи напрями його формування. Розглянуто питання скорочення і розширення асортименту поряд зі збільшенням його товарної маси стабілізації, удосконалення і гармонізації. Рекомендовано після оцінки якості показників товарів на кожному з ринків вилучати нерентабельну продукцію; при цьому необхідно враховувати об'єднану інформацію з усіх підприємств, де вона виготовляється, щоб установити реальний обсяг продаж і рівень економічної ефективності в русі, яка забезпечить виробнику позитивну динаміку. Вилучатися може продукція економічно неефективна, хоча і, можливо, та, що користується деяким попитом. Розглянуто основні методи формування асортименту продукції підприємства. Описано метод формування асортименту на основі вивчення особливостей платформи продукції, яка випускається, і метод оптимізації структури асортименту за існування низки обмежень. Процедуру оптимізації асортименту продукції, що випускається, можна звести до розв’язку системи нерівностей (обмежень). Серед найбільш характерних обмежень, властивих більшості підприємств, можна виділити такі: обмеження за обсягом продаж; обмеження за виробничими потужностями; обмеження за доступністю ресурсів; обмеження за ціною. Можуть бути розраховані й інші види обмежень. Останнє, що необхідно визначити, – це критерій оптимізації для вироблених обмежень. Як правило, показником, щодо якого проводиться оптимізація структури асортименту, виступає максимум маржинального прибутку підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Editor, Editor. "ОСОБЛИВОСТІ АСОРТИМЕНТУ ЮВЕЛІРНИХ ВИРОБІВ РЕЛІГІЙНОГО ЗМІСТУ." Товарознавчий вісник 1, no. 11 (December 13, 2019): 117–24. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2018-11-13.

Full text
Abstract:
Мета. Метою даного дослідження є аналіз асортименту ювелірних виробіврелігійного змісту, визначення їх особливостей і характерних товарознавчих ознак.Методика. При дослідженнях використовували методи системного аналізу,абстрагування і групування.Результати. Досліджено асортимент ювелірних виробів релігійного змісту тафактори, що впливають на його формування, визначено основні особливості релігійнихвиробів, подано їх класифікацію за різними ознаками.Наукова новизна. Визначено характерні ознаки ювелірних виробів релігійного змістута проаналізовано вплив даних характеристик на формування асортименту релігійнихвиробів.Практична значимість. Зростання попиту на ювелірні виробів релігійного змістуспричинює необхідність аналізу даного сегменту ринку ювелірних виробів, визначеннянайважливіших факторів впливу на асортимент даної групи товарів, а глибокий змістрелігійних символів зумовлює необхідність детального вивчення їх характерних ознак іособливостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гармідер, Л. Д., and І. О. Самай. "Дослідження формування товарного асортименту підприємства." Academy Review 1, no. 44 (2016): 111–18. http://dx.doi.org/10.32342/2074-5354-2016-1-44-111-118.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сокол, П. М., and О. О. Хітько. "ОСОБЛИВОСТІ ПРОВЕДЕННЯ ПОРТФЕЛЬНОГО АНАЛІЗУ ПІДПРИЄМСТВА (НА ПРИКЛАДІ ТOВ « СIНЕРГIЯ ГРУП»)." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 7 (June 29, 2021): 122–30. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.7.15.

Full text
Abstract:
У статті представлено портфельний аналіз сучасного підприємства. Питання вибору методів аналізу та формування товарного портфеля підприємства залишається актуальним через необхідність постійного його оновлення та зміну портфеля продукції для отримання конкурентних переваг на ринку. Використання лише одного вибраного методу не може забезпечити повне виконання завдань з аналізу внутрішнього асортименту, проведення оцінки зовнішнього асортименту, узгодження внутрішніх можливостей із потребами споживачів. Методи, які є в основі прийняття рішення про формування портфелю підприємства, повинні постійно переглядатися та вдосконалюватися і потребують компенсації недостатньої оцінки зовнішнього асортименту іншими методами формування маркетингової політики підприємства через складність отримання достовірної інформації. Обґрунтовано необхідність формування оптимальної стратегії розвитку підприємства. Запропоновано напрями вдосконалення маркетингової діяльності реального підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Fylypiuk, O. M., T. M. Nesteruk, O. V. Shtrimaitis, and R. O. Sabadyshyn. "«АПТЕКА ЩАСТЯ» – БЛАГОДІЙНИЙ ЗАХІД ПРОФЕСІЙНОГО ТА МОРАЛЬНО-ЕТИЧНОГО СПРЯМУВАННЯ СТУДЕНТА-ФАРМАЦЕВТА." Медична освіта, no. 3 (December 3, 2019): 135–38. http://dx.doi.org/10.11603/me.2414-5998.2019.3.10658.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано продуктивність роботи професійно-зорієнтованого благодійного заходу «АПТЕКА ЩАСТЯ» для формування професійної компетентності студентів спеціальності «Фармація». Розробили методологію та принцип роботи «АПТЕКИ ЩАСТЯ» як професійно-зорієнтованої структури. Задекларували асортимент та анотації до «чудодійних» ліків. Залучили студентство до формування асортименту, пакування «чарівних пігулок», а пізніше і до їх реалізації. Вартість «цікавинок» не обмежувалася, всі кошти за реалізовані препарати збирали у спеціальні скриньки та були передані з благодійною метою. «АПТЕКА ЩАСТЯ» – благодійний захід професійно-зорієнтованого спрямування. Має на меті сформувати стійкі моральні якості майбутнього фармацевтичного працівника: людяність, доброту, милосердя, відповідальність, порядність та доброчинність. Тому повномасштабне залучення студентів до проведення подібних виховних заходів формує соціально активні та творчі особистості, які поєднують у собі високі моральні й етичні принципи та професійну компетентність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kitchenko, L. M. "Удосконалення технології дрібного твердого сиру з метою виробництва на малих сироробних підприємствах." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 80 (October 7, 2017): 25–28. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8005.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто новий етап розвитку молочної промисловості України – формування на ринку сегменту сучасних сироробних підприємств, які переробляють молоко в малих об’ємах, розміщені поблизу від джерел сировини і споживачів. Такий принцип переробки сировини має переваги, але виробництво сиру на малих підприємствах зробило ухил на розвиток асортименту м’яких сирів. Тому є необхідність запропонувати виробникам малих сироварень технологію дрібного твердого сиру з метою розширення асортименту та зробити його доступним за ціновою політикою для вживання певному колу споживачів. Особливістю розробленої технології є використання молока власного навчально-дослідного господарства «Віварій», проведені досліди на визначення сиропридатності молока для виробництва твердого сиру; використання визначених пропіоновокислих культур, формування сиру у малих формах, що дає можливість отримати головки невеликої ваги. Наведені температурні режими процесу дозрівання дрібного твердого сиру без покриття та у покритті з латексного матеріалу та з натуральним воском. Проведені дослідження стосовно визначення кількості пропіоновокислих мікроорганізмів на різних термінах дозрівання та динаміки білкового розпаду в процесі дозрівання у головках сиру із різними видами покриття, встановлено термін дозрівання дрібного твердого сиру. Визначено хімічний склад та зроблена органолептична оцінка якості зрілого сиру, згідно з якою відзначено, що смакові властивості дрібного твердого сиру подібні до великого твердого сиру. Удосконалена технологія виробництва сиру дрібного твердого може бути запропонована малим сироробним підприємствам для розширення асортименту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Gachak, Yu R., B. V. Gutyj, A. Benitska, T. Dyakun, R. Pristantsky, and L. Kinitska. "Використання кріопорошку «Амарант» в технології молочних продуктів лікувально-профілактичного спрямування." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 80 (October 5, 2017): 57–62. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8012.

Full text
Abstract:
Використання рослинних біодобавок є невичерпним джерелом та ресурсом у розширенні вітчизняного асортименту молочних продуктів лікувально- профілактичного спрямування. Застосування кріопорошків як фітодобавок до молочних продуктів, вміле їх поєднання має великі перспективи як у соціальному, так і біолого-технологічному плані. Кріопорошки є інноваційними продуктами, які містять необхідні вітаміни і мікроелементи природного походження. Дані біодобавки володіють лікувально-профілактичними властивостями і збагачують їжу численними поживними речовинами. Розроблено промислові рецептури солодких та солених сиркових десертів лікувально-профілактичного напрямку із кріопорошком «Амарант». Вивчено рецептурні відмінності у солодких сиркових десертах різної жирності, їх вплив на формування органолептичних, фізико-хімічних та біологічних характеристик. Внесення кріопорошку у сиркові маси поряд з лікувально-профілактичною дією приводить до зростання їхньої енергетичної цінності та всіх нормативних вітамінів. Зразки мали приємний товарний вигляд. Пропонована продукція розширює вітчизняний асортимент молочних продуктів лікувально-профілактичного спрямування. Розробки захищені патентом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

АРТЮХ, Т. М., С. В. ЯГЕЛЮК, and В. В. АРХІПОВ. "УПРАВЛІННЯ АСОРТИМЕНТОМ ТА ПРОДАЖЕМ КОПІЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ." Товарознавчий вісник 1, no. 15 (February 18, 2022): 21–30. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-15-2.

Full text
Abstract:
Метою статті є визначення напрямків забезпечення конкурентоспроможності торгівельних підприємств з продажу сучасної копіювальної техніки з врахуванням її властивостей та потреб споживачів. Методика. Під час виконанні дослідження були використанні сучасні методи аналізу, синтезу, наукової абстракції та комплексного підходу. Це дозволило встановити основні засади управління асортиментом та продажем, а також ідентифікаційні характеристики досліджуваної техніки. Результати. Копіювальна техніка є невід ’ємною частиною сучасного життя. Вона використовується вдома, офісі, академічній установі, виробництві, видавництві, у дизайнерських фірмах. Широке коло потенційних споживачів формує вимоги до властивостей та показників якості, яким повинні відповідати принтери, сканери, ксерокси, а також цінову політику торговельного підприємства. На жаль вітчизняна класифікація асортименту та нормативно-технічна документація не відповідають сучасним тенденціям на ринку копіювальної техніки та ускладнюють споживачам і торговельними організаціям підбір необхідних пристроїв. В статті запропонована удосконалена класифікація асортименту копіювальної техніки, яка ґрунтується на групуванні за основними ознаками пропозицій сучасних виробників. Вона включає такі групи: портативні та малопродуктивні пристрої, копіювальні апарати середньої продуктивності, високопродуктивні (промислові) апарати, пристрої для широкоформатного друку, мультифункціональні та 3D принтери. Основна відмінність запропонованої класифікації полягає у спрощенні (об ’єднанні окремих груп) та введенні таких сучасних груп копіювальної техніки, як мультифункціональні апарати, пристрої для широкоформатного друку, 3D принтери. Також визначена необхідність удосконалення нормативно-технічної документації, що регламентує показники якості копіювальної техніки. За результатами досліджень сформовані практичні рекомендації. Практична значимість. Отримані результати досліджень можуть бути використані торговельними підприємствами під час формування конкурентоспроможного асортименту, митними органами для ідентифікації товарних партій копіювальної техніки, а також студентами спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність під час навчання та підготовки наукових робіт.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Mashtaler, N. V. "Біологічні особливості розвитку видів роду Penstemon в умовах правобережного степового Придніпров’я." Biosystems Diversity 16, no. 1 (May 3, 2007): 147–50. http://dx.doi.org/10.15421/010825.

Full text
Abstract:
Здійснено аналіз колекційного фонду роду Penstemon за характером відмирання надземних органів і формування бруньок відновлення, за різноманіттям життєвих форм, за особливістю ритмологічних ознак. Досліджені особливості розвитку видів роду Penstemon в умовах Криворіжжя. Доведена перспективність залучення представників даного роду для збагачення наявного асортименту квітково-декоративних рослин в озелененні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Формування асортименту"

1

Кітченко, Олена Миколаївна, and А. О. Зозуля. "Формування оптимального асортименту підприємств ювелірної галузі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35201.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марченко, К. О. "Управління асортиментною політикою підприємства та резерви її удосконалення." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10969.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ничипоренко, О. М. "Управління асортиментною політикою на підприємстві." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10977.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Козак, В. В., and Ю. О. Руденко. "Чинники формування асортименту підприємств роздрібної торгівлі." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4443.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дзей, О. М. "Формування асортименту взуття з врахуванням психотипу споживача." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13487.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Міловідов, М. О. "Формування асортименту та експертиза якості електропобутових машин." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12493.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються особливості формування асортименту електропобутових машин на ринку України; визначено показники споживчих властивостей, технічних параметрів для товарознавчої експертизи автоматичних пральних машин; проведено аналіз нормативно-технічної документації та технічних регламентів щодо товарознавчої експертизи. Представлені характеристика об’єктів та методів дослідження; визначені особливості експертизи та розроблено алгоритм проведення експертизи якості побутових пральних машин; виявлені споживчі переваги щодо асортименту та споживчих властивостей пральних машин за допомогою соціологічного опитування; визначено та проаналізовано конкурентоспроможність пральних машин.
The paper examines the features of the formation of the range of electrical appliances in the Ukrainian market; indicators of consumer properties, technical parameters for the commodity examination of washing machines; the analysis of normative and technical documentation and technical regulations on commodity. Presented characteristics of objects and research methods; the features of the examination were determined and an algorithm for the examination of the quality of household washing machines was developed; consumer preferences for the range and consumer properties of washing machines were revealed using a sociological survey; the competitiveness of washing machines was determined and analyzed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Прядко, О. М., and І. Ю. Тарасов. "Маркетингове обґрунтування формування торгового асортименту роздрібної торговельної мережі." Thesis, ТОВ "ДД "Папірус", 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/37528.

Full text
Abstract:
Ефективна діяльність підприємств торгівлі передбачає постійний пошук економічних методів формування конкурентного середовища на споживчому ринку, обумовлює позитивний вплив на їх господарську діяльність, а саме: збільшення обсягів збуту продукції, розширення товарного асортименту, удосконалення споживчих та інших характеристик товарів; застосування сучасних технологій організації маркетингових і збутових структур, логістичних та дистрибуцій них мереж; зменшення кількості неприбуткових та неефективних підприємств торгівлі; скорочення таких негативних явищ на споживчому ринку, як фальсифікат, контрабандна та контрафактна продукція; досягнення вищого рівня прозорості торговельних процесів на споживчому ринку; скорочення необхідності посиленого державного контролю за споживчим ринком та витрат на нього.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гончаренко, Ю. С., and Н. В. Садретдінова. "Особливості формування торгівельного асортименту модних брендів на прикладі “Zara”." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2175.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Волос, Д. Ю. "Оцінка асортименту, експертиза якості безалкогольних напоїв та формування переваг споживачів стосовно окремих торговельних марок." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/12492.

Full text
Abstract:
У роботі охарактеризовано асортимент безалкогольних напоїв, що представлений на українському ринку; визначено класифікацію та чинники формування якості безалкогольних напоїв; обґрунтовано споживні властивості безалкогольних напоїв та чинників їх формування; проаналізовано стан та тенденції розвитку ринку безалкогольних напоїв в Україні; виявлено чинники формування споживчого попиту на безалкогольні напої; проведено товарознавчу оцінку якості зразків безалкогольних напоїв, що реалізується в торговельній мережі.
The paper describes the range of soft drinks presented on the Ukrainian market; the classification and factors of formation of quality of soft drinks are defined; the consumer properties of soft drinks and factors of their formation are substantiated; the state and tendencies of development of the market of soft drinks in Ukraine are analyzed; the factors of formation of consumer demand for soft drinks are revealed; a commodity assessment of the quality of soft drink samples was carried out, which is sold in the trade network.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Палагін, Ю. О. "Формування асортиментної політики магазину одягу." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10959.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography