Academic literature on the topic 'Фонди часу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Фонди часу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Фонди часу"

1

Моргачов, І., Л. Костирко, Е. Чернодубова, А. Мартинов, and М. Плєтньов. "ВИКОРИСТАННЯ ТРЕЙДИНГУ ДЛЯ ЗБІЛЬШЕННЯ ПРИБУТКОВОСТІ ПОРТФЕЛЮ ЦІННИХ ПАПЕРІВ В ДІЯЛЬНОСТІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ФОНДІВ." Financial and credit activity problems of theory and practice 5, no. 40 (November 8, 2021): 288–99. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v5i40.245154.

Full text
Abstract:
Анотація. Визначено, що в інвестиційних процесах кожен процент дохідності має важливе значення. Розглянуто гіпотезу, що активне управління портфелем акцій шляхом інтенсивного трейдингу є потенційним шляхом суттєвого підвищення рівня ефективності інвестицій на фондовому ринку. Метою роботи було дослідження доцільності використання трейдингу для збільшення прибутковості портфеля цінних паперів і, зокрема, для інституційних інвесторів. Як чинник підвищення дохідності інвестицій в акції розглянуто трейдинг: інтенсивну їхню купівлю-продаж. Конкретизовано недоліки інтенсифікації трейдингу, які полягають у зростанні податків, брокерських комісійних і втраченої вигоди через очікування кращої дати входу в угоду. Як метод дослідження використано моделювання за даними трирічного періоду динаміки акцій компанії Microsoft та гіпотетичних компаній. Відповідне моделювання дозволило зробити такі висновки: зростання інтенсивності трейдингу не дозволяє гарантовано збільшити рівень ефективності інвестицій; зростання інтенсивності трейдингу призводить до збільшення податкового навантаження і рівня ризику, що в підсумку нейтралізує зусилля на інтенсивний трейдинг. Інвестиційні фонди, що активно управляються та використовують у діяльності інтенсивного трейдингу, не мають суттєвої переваги перед фондами, що мають пасивне управління. Основою ефективності інвестиційних фондів є мінімізація накладних витрат, у тому числі шляхом мінімізації податків унаслідок зведення рівня інтенсивності трейдингу до нульового рівня. Важливо наперед передбачити перспективні акції для купівлі та тримати їх у власному портфелі довгий період часу з мінімальним рівнем інтенсивності балансування портфеля. Ребалансування портфеля акцій за принципом фіксації прибутку призводить до зростання податкових виплат і нейтралізує можливості зростання капіталу внаслідок продажу акцій із високим потенціалом росту. Ключові слова: трейдинг, акції, інвестиційний фонд, ребалансування портфелю цінних паперів. Формул: 0; рис.: 4; табл.: 5; бібл.: 14.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Sopov, D. S. "Порушені землі Луганщини та їх класифікація." Вісник Дніпропетровського університету. Геологія, географія 26, no. 1 (March 30, 2018): 176–83. http://dx.doi.org/10.15421/111819.

Full text
Abstract:
Земельні ресурси, які є основним засобом виробництва, територіально обмежені. Земельний фонд Луганщини за досить нетривалий період природокористування зазнав значних змін. Екстенсивне сільськогосподарське землекористування, розроблення родовищ корисних копалин, промислове та житлове будівництво, утворення комунікацій викликало суттєву проблему – виникнення порушених земель, через що скорочуються площі, придатні для господарського використання. Порушені землі створюють реальну перспективу деградації земельного фонду, що спричинює виникнення складних економічних, екологічних, соціально-політичних проблем. Проблема дефіциту земель породила проблему рекультивації порушених земель, науково обґрунтоване вирішення якої можливе лише через удосконалення методів виявлення, обліку та класифікації таких земель. Запропоновані в різні часи класифікації порушених земель враховували або їх ознаки в сукупності, або в будь-якому поєднанні. Частіше за все ознаки, які бралися за основу класифікації, були не одного рівня, навіть несумісними. З метою визначення оптимальних шляхів відновлення та збереження земельного фонду розроблено класифікацію порушених земель Луганщини із зазначенням генетичного чинника, характеристикою основних видів антропогенно порушених земель, запропонованими видами рекультивації та перспективами їх відновлення та використання. Висловлена думка, що так звані порушені землі – чи то природним шляхом, чи то через господарську діяльність людини – є резервом у земельному фонді області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Приймак, В. І., and О. Р. Голубник. "ОЦІНЮВАННЯ ВІЛЬНОГО ЧАСУ СУСПІЛЬСТВА В СИСТЕМІ ФОРМУВАННЯ ДОБРОБУТУ ДОМОГОСПОДАРСТВ." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 136–42. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.20.

Full text
Abstract:
Проаналізовано основні підходи до оцінювання економічного добробуту населення. Обґрунтовано необхідність під час вимірювання економічного добробуту суспільства враховувати такий його компонент, як вільний час. Охарактеризовано напрями використання вільного часу у суспільстві. Виконано структурний поділ вільного часу на дві частини, а саме дозвілля та «більш піднесену діяльність». Виконано порівняльний аналіз оплачуваної роботи, неоплачуваної роботи та вільного часу у різних країнах. Встановлено, що в Україні величина показника «частка відпрацьованого часу особи для добового фонду часу» є набагато меншою від значення цього показника для інших країн. Відмінність величини розглянутого показника для України та інших країн пояснюється великими обсягами тіньової економіки і тіньової зайнятості в нашій країні. Розраховано середній час за добу, який витрачається на оплачувану працю однією особою у віці 15–70 років та працездатному віці в Україні у 2010–2017 рр. без урахування і з урахуванням тіньової зайнятості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ливдар, М. В., Н. Б. Ярошевич, and І. А. Антощук. "УКРАЇНА І МІЖНАРОДНИЙ ВАЛЮТНИЙ ФОНД: ОСОБЛИВОСТІ СПІВПРАЦІ." Підприємництво та інновації, no. 13 (August 31, 2020): 99–104. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/13.19.

Full text
Abstract:
У статті проведений аналіз основних етапів співпраці України з Міжнародним валютним фондом, а також виявлено основні переваги та недоліки співробітництва сторін. Проаналізовано основні вектори кредитування та їхній вплив на економічний та фінансовий стан держави у той чи інший період часу. Охарактеризовано вісім етапів співпраці, кожен з яких має свої особливості та причини у кредитуванні. Виділено, що найбільша питома вага кредитів МВФ за весь час його співпраці з Україною була спрямована на поповнення резервів Національного банку. Приділено увагу впливу кредитування МВФ на економіку України. Проаналізовано динаміку запозичень та погашення боргів Україною. Розглянуто сучасний стан розвитку відносин України та МВФ, а також запропоновано рекомендації для покращення співпраці задля покращення діяльності держави у сфері економіки та фінансів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стрішенець, Н. "Розвиток бібліотечного фонду в часи змін." Вісник Книжкової палати, no. 5 (154) (2009): 21–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kahanjak, Ju, M. Goroshko, and A. Heletucha. "Лісівничо-таксаційні особливості деревостанів дуба північного у лісовому фонді обласних управлінь лісового і мисливського господарства Західного і Центрального Полісся." Наукові праці Лісівничої академії наук України, no. 13 (November 2, 2015): 125–32. http://dx.doi.org/10.15421/411517.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження є штучні насадження за участю або домінуванням дуба північного (Quercus borealis Micx.), інтродукованого у лісовий фонд Волинського, Рівненського і Житомирського обласних управлінь лісового та мисливського господарства. Аналіз поширення таких об’єктів, вивчення їх лісівничо-таксаційної характеристики є предметом нашого дослідження. Дуб північний у лісовому фонді регіону потенційно спричиняє конкуренцію аборигенним видам. Це підтверджується ростом дуба північного в широкому діапазоні типів лісорослинних умов, високими адаптаційними властивостями. Висока частка деревостанів із домішкою дуба північного до двох одиниць, зокрема у бідних трофотопах, підтверджує високий едифікаційний потенціал виду, конкурентність за межами природного ареалу. Розподіл кількості та площі ділянок за класами віку залежить від трофності лісорослинних умов. Молодняки першої групи домінують у суборових умовах; молодняки другої групи, середньовікові і пристигаючі – у сугрудових умовах, а середньовікові та пристигаючі – у грудових. До важливих завдань організації господарської діяльності відносимо потребу диференційованого підходу до проектування лісогосподарських заходів у лісових фітоценозах із інтродуцентами. Зважаючи на результати аналізу, перспективи вирощування дуба північного в лісовому фонді регіону залежать від мінімізації ризику витіснення ним корінних видів і мають враховувати типологічний аспект під час обґрунтування основних положень ведення лісового господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Котельникова, Юлия. "КАДРОВОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ В УСЛОВИЯХ СЕЗОННОСТИ ПРОИЗВОДСТВА." SWorldJournal, no. 06-06 (December 30, 2018): 126–30. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-06-06-145.

Full text
Abstract:
Сезонність виробництва у сільськогосподарських підприємствах галузі рослинництва суттєво впливає на процес їх кадрового забезпечення. З метою оцінювання коливання фонду оплати праці в межах обраного періоду часу пропонується використовувати методичний пі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Котельникова, Юлия. "КАДРОВОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ СЕЛЬСКОХОЗЯЙСТВЕННЫХ ПРЕДПРИЯТИЙ В УСЛОВИЯХ СЕЗОННОСТИ ПРОИЗВОДСТВА." SWorldJournal, no. 06-06 (December 30, 2018): 126–30. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-06-06-145.

Full text
Abstract:
Сезонність виробництва у сільськогосподарських підприємствах галузі рослинництва суттєво впливає на процес їх кадрового забезпечення. З метою оцінювання коливання фонду оплати праці в межах обраного періоду часу пропонується використовувати методичний пі
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хромов, А. В. "ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ПОПОВНЕННЯ ДЕРЖАВНИХ АРХІВНИХ КОЛЕКЦІЙ ЧЕРЕЗ МЕРЕЖУ ІНТЕРНЕТ: ПРАКТИКА ТА ПРОБЛЕМИ ЗАСТОСУВАННЯ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Law sciences, no. 9 (August 9, 2021): 30–35. http://dx.doi.org/10.36477/2616-7611-2021-09-04.

Full text
Abstract:
Одним із ключових завдань роботи Державної архівної служби України та державних архівних установ є збереження та поповнення архівної спадщини українського народу. У сучасному світі набули поширення інтернет-майданчики продажу антикварних предметів, зокрема історичних документів, які до недавнього часу майже не помічались державою як потенційне джерело поповне- ння архівних фондів державних архівів. Мета дослідження – надати характеристику та провести аналіз наявного механізму контролю за продажами архівних документів онлайн та поповнення дер- жавних архівних колекцій. Методами дослідження є: системний метод (для з’ясування правових меха- нізмів купівлі державою архівних документів в системі архівного законодавства України); загально- науковий порівняльний та спеціальні порівняльно-правовий та порівняльно-історичний методи (для співставлення практики реалізації цього напряму діяльності державних архівів в Україні); формально- юридичний метод (для здійснення комплексної характеристики основних правових категорій архівного законодавства України); метод наукового тлумачення права (для обґрунтування змісту відповідних правових норм). Результат дослідження полягає в підготовці пропозиції щодо внесення змін до окре- мих статей галузевого архівного закону та підзаконних актів, та/або врахування виявлених проблем під час підготовки нового архівного закону. Встановлено, що сучасне українське архівне законодав- ство лише декларує першочергове право держави на викуп документів Національного архівного фонду, однак на практиці це не завжди відповідає дійсності. До недавнього часу Державна архівна служба України та державні архівні установи майже не вживали адміністративних чи організаційних захо- дів щодо забезпечення суспільного інтересу під час продажу історичних документів на інтернет- аукціонах. Внесено пропозиції щодо вдосконалення профільного архівного законодавства та організа- ції роботи державних архівів в цьому напрямку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Семеног, Олена, Маргарита Надутенко, and Тимошук Роман. "НАЦІОНАЛЬНІ ЛІНГВІСТИЧНІ РЕСУРСИ УКРАЇНСЬКОГО МОВНОІНФОРМАЦІЙНОГО ФОНДУ НАН УКРАЇНИ – ЕФЕКТИВНИЙ ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ АКАДЕМІЧНОЇ КУЛЬТУРИ ДОСЛІДНИКА." Педагогічні науки: теорія, історія, інноваційні технології, no. 10(104) (December 28, 2020): 245–58. http://dx.doi.org/10.24139/2312-5993/2020.10/245-258.

Full text
Abstract:
У статті здійснено огляд національних лінгвістичних ресурсів Українського мовно-інформаційного фонду НАН України як ефективного засобу в підготовці майбутніх учителів-словесників до формування академічної культури (термінологічної, лексикографічної) учня-дослідника. Доведено, що електронні національні лінгвістичні ресурси характеризуються гнучкістю, оперативністю обробки інформації, модульністю побудови, сприяють оновленню й оптимізації навчально-пізнавальної діяльності за максимально короткий проміжок часу. Висвітлено окремі результати міждисциплінарного проєкту Загальноукраїнського центру словникарства Українського мовно-інформаційного фонду НАН України та кафедри української мови і літератури Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Фонди часу"

1

Єршова, Наталя Юріївна, and О. В. Степаненко. "Аналітичне забезпечення управління основними засобами підприємств для сталого розвитку підприємства." Thesis, Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36373.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ніценко, Ю. Є. "Підвищення ефективності використання персоналу підприємства." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2020. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11860.

Full text
Abstract:
У роботі розглядаються теоретичні аспекти використання персоналу на виробничому підприємстві. Розглянуто сутність та класифікацію персоналу підприємства; проаналізовано ефективність використання трудових ресурсів на підприємстві; розглянуто основні фактори, що впливають на підвищення ефективності використання персоналу підприємства. Проаналізовано господарську діяльність підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад» по основним техніко-економічним показникам за останні три роки господарської діяльності підприємства; проаналізовано ефективність використання персоналу на ТОВ «Телекарт-Прилад»; розглянуто шляхи підвищення ефективності використання персоналу на ТОВ «Телекарт-Прилад». Запропоновано напрямки підвищення ефективністі використання персоналу ТОВ «Телекарт-Прилад» шляхом поліпшення умов праці за рахунок встановлення централізованої системи кондиціонування, а також впровадження пропускної системи для обліку робочого часу на підприємстві ТОВ «Телекарт-Прилад».
The work deals with the theoretical aspects of the use of staff at manufacturing enterprise; considers the substance and classification of the staff; analyses the efficient use of labor force at the enterprise; reviews the main factors that influence the enhancing the staff effectiveness at the enterprise. The author analyses economic activity of limited liability company ‘Telecard‘ according to its main techno-economic rate for the last three years of economic activity of the enterprise. The author also analyses the staff effectiveness of ‘Telecard’ and reviews the ways of enhancing the staff effectiveness of ‘Telecard’. The author offers the ways of enhancing the staff effectiveness of ‘Telecard’ with the means of improvement labor conditions due to establishing centralized air-conditioning systems as well as establishing laisse-passer system for timesheets at ‘Telecard’.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Джур, Ярослав Володимирович. "Акустична модернізація конференц-залу." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/43159.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження в даній роботі є методи розрахунку акустичних параметрів конференц-залів. Метою дослідження роботи є проектування та модернізація акустичних умов конференц-залів та захист приміщень від шумів. Актуальність дослідження заключається у високому попиті на багатоцільові зали з хорошими акустичними параметри серед бізнесу та освіти. Методом дослідження є теоретичне проектування залу та покращення його акустичних параметрів за допомогою опрацювання та аналізу літури по архітектурній акустиці. Предметом дослідження є методи та засоби покращення акустичних характеристик приміщень. Практичним значенням роботи є застосування результатів аналізу в проектуванні та побудові конференц-залів з оптимальними характеристиками.
The object of research in this paper are the methods of calculating the acoustic parameters of conference rooms. The purpose of the study is to design and upgrade the acoustic conditions of conference rooms and protect the premises from noise. The relevance of the study lies in the high demand for multi-purpose halls with good acoustic parameters among business and education. The research method is the theoretical design of the hall and the improvement of its acoustic parameters through the processing and analysis of literature on architectural acoustics. The subject of research is methods and means of improving the acoustic characteristics of the premises. The practical significance of the work is the application of the results of the analysis in the design and construction of conference rooms with optimal characteristics.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тищенко, Олена Петрівна. "Акустичне облаштування домашнього кінотеатру." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2021. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/42428.

Full text
Abstract:
В роботі описується та аналізується інформація що до геометрії на плану приміщення домашнього кінотеатру, умов створення задовільного часу реверберації. Були проаналізовані дві концепції приміщень для домашнього кінотеатру. Заглушене приміщення являє собою приміщення з малим значенням часу реверберації, відповідно, більш детальним підбором звукопоглинаючих матеріалів та високим показником звукоізоляції. Приміщення з акустичним полем залу володіє більшим значенням часу реверберації, задовільним значенням сумарного рівню шуму порівняно з допустим рівнем сумарного шуму у суспільних закладах в нічний час та простим набором звукопоглинальних матеріалів.
The work aims to calculate the acoustic design of a damped room and a room with an acoustic field of the hall, which intended for a home theatre. The paper describes and analyses information on the geometry of the layout of the home theatre room, the conditions for creating a satisfactory reverberation time. Two home theatre room concepts were analyzed. A damped room is a room with a short reverberation time, respectively, a more detailed selection of sound-absorbing materials, and a high rate of sound insulation. The room with the acoustic field of the hall has a high value of the reverberation time, a satisfactory value of the total noise level compared to the admissible level of total noise in public institutions at night, and a simple set of sound-absorbing materials.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Фонди часу"

1

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Владислав Головко, Ольга Новікова, and Наталія Коров'яцька. Розроблення прототипу міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/291.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 56 с., 41 рис., 43 табл., 2 додатки, 11 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – визначення з допомогою прототипу головних функцій та загальної структури міської інформаційної системи первинної медичної допомоги. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги та створення прототипу інформаційної системи. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. З реформуванням системи медичної допомоги у місті створено 7 Центрів первинної медико-санітарної допомоги, до складу яких включено 24 амбулаторії та 11 кабінетів лікарів загальної практики (420 сімейних лікарів). Населення Кривого Рогу, що потенційно потребує медичної допомоги, нараховує 700 тисяч. Тобто, один лікар надає допомогу приблизно 1700 громадянам. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. В результаті проведених досліджень побудовано функціональну модель прототипу ІС, розроблено архітектуру ІС, встановлено та налаштовано необхідне на етапі розробки прототипу обладнання, розроблені ескізи інтерфейсів користувачів. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – впровадження програмної частини прототипу інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Шелевицький, Ігор Володимирович, Роман Дубан, Ольга Новікова, and Владислав Головко. Розроблення функції автоматизації ведення прийому дітей міської інформаційної системи «Первинна медична допомога» - МІС ПМД. Криворізький педагогічний інститут ДВНЗ "Криворізький національний університет", 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/292.

Full text
Abstract:
Звіт про НДР: 20 с., 20 рис., 12 джерел. Об`єкт дослідження – інформаційні системи в медицині. Мета роботи – Автоматизація ведення прийому дітей, зокрема скорочення часу на ведення записів у картку дитини, вибірка дітей певних категорій та форм ведення довідників дітей. Метод дослідження – системний аналіз процесів надання первинної медико-санітарної допомоги дітям та вдосконалення процесу роботи з даними й формами. На даний час в Україні відсутні національні чи регіональні системи ведення електронних медичних карток що дозволили б відмовитися від паперових. Передбачене в плані реформ медичної галузі програмне забезпечення не розроблене і не впроваджене. За 2011 рік у місті здійснено: 6781811 відвідувань поліклінік та 490260 відвідувань лікарями хворих удома. Тобто прогнозований річний обсяг звернень до сімейних лікарів складає 7 мільйонів (в середньому 10 звернень кожного мешканця). Прийнявши річний фонд робочого часу у 2000 год. середня завантаженість сімейного лікаря складе біля 9 відвідувань на годину. Тобто, середній час спілкування з пацієнтом становитиме 5-7 хвилин. Значну частину непродуктивних витрат часу лікаря складає робота із паперовою документацією. Знаходження та розшифровування необхідних медичних записів, повторне збирання анамнезу, записування до картки, виписування направлень й інших документів. Непродуктивні витрати часу складають до 2/3 часу прийому пацієнта. Суттєвими є також непродуктивні витрати часу пацієнтом через неможливість оперативного й точного планування часу прийому у лікаря. Типовими є черги в реєстратурі та під кабінетом лікаря. Часто саме черги у лікарняних закладах є місцем передачі інфекційних захворювань між пацієнтами. Розроблений прототип інформаційної системи продемонстрував можливість виконання базових функцій та обробки необхідних даних в тому числі й мобільними засобами. Прототип системи створено з метою уточнення специфікації інтерфейсів, головних функцій, інформаційних процесів та моделей. Результати розробки прототипу є основою для реалізації подальших планів розробки системи в цілому. З метою реалізації базових функцій для ведення прийому дорослих пацієнтів у листопаді-грудні 2012 року було реалізовано автоматизацію прийому дорослих пацієнтів та виконано оптимізацію часових характеристик уведення даних. Функції ведення прийому дітей у прототипі реалізовано не було, хоча інформаційна та функціональна моделі передбачають їх подальшу реалізацію. Ведення прийому дітей суттєво відрізняється від ведення прийому дорослих пацієнтів й передбачає уведення низки додаткових параметрів та налаштування форм прийому. На даному етапі виконання робіт передбачається реалізація функцій ведення прийому дітей та розширення сервісів для планування роботи і скорочення часу на уведення типової інформації. Результати НДР упроваджені в діяльність комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги №4» Криворізької міської ради. Прогнозні припущення щодо розвитку об`єкта дослідження – створення центру зберігання даних в режимі 7/24, впровадження програмної частини інформаційної системи, реалізація інформаційної системи у повному обсязі, покращення експлуатаційних характеристик та поширення ІС на місто.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography