Academic literature on the topic 'Управлінський рівень'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управлінський рівень.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управлінський рівень"

1

Пержун, Володимир. "ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ УПРАВЛІНСЬКОЇ КУЛЬТУРИ НА УПРАВЛІНСЬКУ РОБОТУ ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ." Litopys Volyni, no. 24 (July 9, 2021): 223–27. http://dx.doi.org/10.32782/2305-9389/2021.24.36.

Full text
Abstract:
Упровадження результативної системи публічного управління та застосування нових підходів у професійній роботі публічних службовців суттєво залежить від позитивно сформованої управлінської культури самих службовців. Такі складники управлінської культури, як галузева компетентність, знання і досвід, вміння самостійно думати і працювати, моральні якості, самодисципліна, саморозвиток і самореалізація, пова- га до колег і громадян, яким надаються послуги тощо, допоможуть публічним службовцям піднімати рівень своєї професійної управлінської здатності, успішно досягати кар’єрного зросту, підвищувати свій соціальний і професійний статус і т. п. Проблема впливу управлінської культури на управлінську діяльність публічних службовців в Україні нині акту- альна, маловивчена та вимагає подальшого наукового дослідження. Вважаємо, що управлінська культура постає окремим зрізом загальної культури зі своїми особливостями, якостями і ознаками. Тому ми констатуємо факт, що вона є своєрідним і достатнім соціально-політичним і державно-управлінським феноменом суспільного життя. Тут також важливо враховувати, що управлінська культура згідно зі своїми ознаками, якостями і характеристиками досить чітко уявляється як соціокультурний зріз інституційного рівня, котрий впливає на основні соціальні інститути суспільства: політику, економіку, культуру, релігію, освіту, науку тощо. До того ж, важливо зазначити її вплив на державно-управлінські відомчі структури – виконавчі органи влади, органи місцевого самоврядування, управлінські бізнес-структури та ін. Отже, сучасні трансформаційні процеси в українському суспільстві та певні реформи державного управління спонукають до змін у розумінні місця і ролі в них публічних службовців. Насамперед вони мають осмислити свою важливість у державному реформуванні, змінити стиль управлінської діяльності, визначитися й усвідомити, що саме від них багато залежить успішне запровадження в практику публічного управління новітніх управлінських методів і форм роботи, сучасних управлінських технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Віролайнен, Оксана. "Особливості управлінської діяльності в умовах упровадження технологій змішаного навчання в закладі загальної середньої освіти." New pedagogical thought 107, no. 3 (November 25, 2021): 20–25. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-107-3-20-25.

Full text
Abstract:
Із метою організації високоефективного освітнього процесу в умовах упровадження змішаного навчання в закладі загальної середньої освіти необхідно вивчати та враховувати особливості управлінської діяльності. Низка вчених України та світових дослідників вивчали організаційно-педагогічні основи управління закладом освіти, проте під впливом глобальних освітніх змін суспільство вимагає нового погляду на означену проблему. Завдяки сучасним технологіям, котрі використовуються в закладі освіти, управлінський аспект набуває новітніх та інноваційних відтінків системи організації освітньої діяльності. Процес навчання може відбуватися будь-де та у будь-який час, єдина умова – підключення до мережі «Інтернет». Така форма навчання надає змогу впровадженню інтерактивних технологій викладання освітнього матеріалу. У статті виокремлено й проаналізовано управлінські функції та задачі, необхідні для організації інноваційного освітнього процесу, скерованого вимогами часу. Завдяки вивченню цього матеріалу визначено завдання і зміст управлінської діяльності успішного керівника закладу освіти щодо розвитку професійної компетентності вчителя. Зроблено висновок, який визначає рівень системності в закладі загальної середньої освіти, а також вказує на створення ефективної функціонуючої системи, що відповідає міжнародним стандартам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ажиппо, Олександр, and Марина Корольова. "ТЕХНОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ." Слобожанський науково-спортивний вісник 5, no. 79 (October 26, 2020): 5–11. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2020-5.001.

Full text
Abstract:
Мета:розробити та теоретично обґрунтувати технологію формування управлінської компетентності майбутніх менеджерів фізичної культури. Матеріал і методи:проведено теоретичний аналіз сучасної літератури щодо досліджуваної проблеми; проаналізовано нормативно-правову базу підготовки майбутніх менеджерів фізичної культури; проведено опитування здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти (n=50); за допомогою методу парних порівнянь проведено експертну оцінку серед професорсько-викладацького складу Харківської державної академії фізичної культури (n=10). Результати:уточнено поняття «компетентність», «компетенція», «управлінська компетентність», «управлінські компетенції»; виявлено самооцінку та проведено самоаналіз здобувачів освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти результатів навчання щодо рівня сформованості у них управлінських компетенцій; визначено найбільш значущі управлінські компетенції у майбутніх менеджерів фізичної культури. За результатами власного дослідження представлено матрицю управлінської компетентності менеджера фізичної культури. Розроблено та обґрунтовано технологію: методи, форми та засоби формування управлінської компетентності у майбутніх менеджерів фізичної культури. Висновки: визначено управлінські компетенції, які є найважливішими для здійснення майбутньої управлінської діяльності менеджерів фізичної культури, серед них перші п’ять позицій займають: лідерство, генерація ідей, комунікативність, володіння системою вирішення управлінських проблем та ділові якості. Ключові слова:здобувач вищої освіти, менеджер фізичної культури, компетентності, управлінська компетентність, управлінські компетенції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Олексієнко, О. Г., and А. Г. Розсказов. "РОЗВИТОК УПРАВЛІНСЬКОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 100, no. 1 (April 28, 2021): 125–37. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-100-1-125-137.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано важливість формування та розвитку управлінської компетентності у здобувачів вищої освіти, яка надає можливостей майбутньому фахівцю приймати адекватні рішення у відповідних ситуаціях, беручи на себе відповідальність за певну діяльність, застосовуючи ці знання, здійснювати адміністративно-управлінські функції, змінювати свої статусно-рольові характеристики у виконанні покладених функціональних обов’язків. Управлінська компетентність є важливою складовою та умовою формування загальної та педагогічної культури здобувачів вищої освіти як фахівців вищого кваліфікаційного рівня. Авторами розкрито теоретичні основи управлінської компетентності здобувачів вищої освіти. У статті розглянуто семантику поняття «управлінська компетентність». Запропоновано розглядати управлінську компетентність здобувачів вищої освіти як здатність і готовність майбутнього фахівця ефективно впливати на хід (виробничого, педагогічного, освітнього та ін.) процесу, виконувати завдання організаційного характеру, планувати та прогнозувати прийняття майбутніх власних управлінських рішень, а також здатність до рефлексії, як особистісної, так і професійної. Досліджено управлінську компетентність як складову частину професійної компетентності майбутнього фахівця, яка являє собою систему внутрішніх ресурсів, необхідних для організації ефективного досягнення поставлених особистих цілей та цілей організації відповідно до мети професійної діяльності. Виокремлено основні напрямки реалізації управлінської компетентності як складової професіоналізму майбутніх фахівців. Проаналізовано компоненти управлінської компетентності. На основі функціонально-аналітичного підходу виокремлено складові структури управлінської компетентності здобувача вищої освіти, такі як: соціально-комунікативна, методологічна, психолого-педагогічна, інформаційна, організаційна, загальнокультурна.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хмелюк, Віта Степанівна. "МОДЕРНІЗАЦІЯ МОДЕЛІ ПУБЛІЧНОГО УПРАВЛІННЯ В МІНІСТЕРСТВІ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ." Public management 28, no. 3 (April 12, 2022): 90–95. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2021-3(28)-13.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Публічно-управлінський прогрес суспільства потребує змін, пов’язаних із формуванням нової якості структури та функцій суспільних відносин. Модернізація включає у себе глобальні процеси, що відбуваються в усіх сферах життєдіяльності суспільства, які визначають його рівень готовності та здатності до еволюції. Метою дослідження є роз- криття механізмів модернізації моделі публічного управління Міністерства освіти і науки України. Методологія. Щоб досягнути мети дослідження, в роботі послідовно застосовуються три основні методологічні прийоми: неоінституціональний підхід, структурно-функціональний аналіз і системний підхід. Використання неоінституціонального підходу дозволяє дійти висновку, що в українському суспільстві наявні інституційні передумови для модернізації моделі публічного управління на основі теорії суспільного вибору. Модернізаційний розвиток інститутів при цьому представлено як свідомий вибір акторів змін в управлінській сфері. Завдяки структурно-функціональному аналізу стає можливим виокремлення складників публічного управління та їх функціональної спрямованості. Модернізація моделі публічного управління центрального органу виконавчої влади стосується не стільки існування деяких можливостей перетворення, скільки якості отримуваних освітніх послуг, тобто характеру функціонування певних інститутів, органів і структур. Використання системного підходу дозволяє розглянути два комплекси модернізаційних змін: у МОН як цілісну сукупність публічно-управлінських процесів, і в КМУ, який спрямовує та координує діяльність МОН. Наукова новизна. Дослідження характеризується двома основними положеннями науково-дослідницької новизни: з’ясовано інституційні передумови модернізації моделі публічного управління центральних органів виконавчої влади, а також окреслено публічно-управлінську модель ефективного функціонування МОН України. Висновки. Модернізація моделі публічного управління МОН уможливлюється у разі врахування опти- мізації інституційного та функціонального складників, а також завдяки вдосконаленню характеру функціонування Міністерства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рудницький, Т. В. "Потрібно вивести управління на новий рівень? Згадайте про "управлінський облік"!" Вісник Національного університету "Львівська політехніка", no. 576 (2007): 257–63.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Фатенок-Ткачук, Алла, and Андріана Плоскіна. "ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ПРОЦЕСУ ОБЛІКОВО-АНАЛІТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУВАННЯ." Молодий вчений, no. 6 (94) (June 30, 2021): 215–19. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-6-94-44.

Full text
Abstract:
У статті актуалізовано теоретичні аспекти обліково-аналітичного забезпечення стратегічного планування. На основі стратегічного планування проаналізовано динаміку кількості підприємств, які впроваджують інноваційну діяльність. Досліджено положення нормативно-правових актів щодо забезпечення стратегічного планування. Проведено аналіз останніх досліджень та публікацій вчених стосовно цієї теми та на їх основі виокремлено основні підходи до трактування сутності процесу обліково-аналітичного забезпечення стратегічного планування. Систематизовано основні етапи процесу стратегічного планування. Виділено чинники, що впливають на місію підприємства та сформовано їх основні об’єкти обліку, а саме: рівень сукупної пропозиції, рівень сукупного попиту, наявність товарів-аналогів (замінників), управлінський досвід керівників, платоспроможність населення, податкова політика, субсидії та дотації підприємства, дивідендна політика тощо. Розроблено пріоритетні напрямки вдосконалення щодо здійснення стратегічного планування та управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Bukanov, G. N. "Соціальні стереотипи в структурі управлінської діяльності соціальних служб: регіональний аспект." Науково-теоретичний альманах "Грані" 21, no. 4 (May 2, 2018): 56–64. http://dx.doi.org/10.15421/171857.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості соціальних стереотипів в структурі управлінської діяльності соціальних служб. В структурі управлінської діяльності соціальних служб виокремлено соціальні стереотипи, які можуть бути пов’язані з: 1) особливостями соціального сприйняття (перцептивні стереотипи); 2) раціональною інтерпретацією управлінських фактів (когнітивні стереотипи); 3) соціальними установками стосовно значимих об’єктів управління (диспозиційні стереотипи); 4) ціннісним ставленням до значимих об’єктів управлінського контексту (аксіологічні стереотипи); 5) особливостями соціального оцінювання (оцінні стереотипи); 6) особливостями інформаційної взаємодії (інформаційні стереотипи); 7) особливостями організаційної діяльності (організаційні стереотипи); 8) особливостями технології здійснення управлінських функцій (технологічні стереотипи). Визначено, що особливе значення в управлінській діяльності мають соціальні стереотипи, що пов’язані зі службово-статусними відносинами, мотивацією якісної та ефективної роботи, ставленням до конфліктів в організації і способів їх розв’язання. Представлено результати емпіричного дослідження серед керівників та співробітників соціальних служб на регіональному рівні, на основі яких визначено такі управлінські стереотипи: сприйняття керівника соціальної служби («технократ» чи «гуманітарій»), мотиваційні стереотипи уникнення і досягнення, позиційні стереотипи активно-конструктивного ставлення до конфліктів і їх врегулювання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Олексієнко, Олександра Миколаївна. "ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ МЕХАНІЗМИ ДЛЯ РОЗБУДОВИ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ УКРАЇНИ: ДЕРЖАВНО-УПРАВЛІНСЬКИЙ КОНТЕКСТ." Public management 28, no. 3 (April 12, 2022): 62–66. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2021-3(28)-9.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Метою статті є здійснення ґрунтовного аналізу встановлення сутності механізмів державного управління створення здоров’язбережувального освітнього простору в Україні.Методологія. У запропонованій статті проаналізовані поняття вдосконалення, реформування, оптимізації й інтенсифікації в освіті, ефективність і готовність керівних кадрів до управління впровадженням сучасних методик здоров’язбережувальних технологій, організації освітнього простору та його вплив на якість життєдіяльності всіх суб’єктів закладу освіти: безпеки життя, створення здоров’язбережувального освітнього простору, формування іміджу закладу освіти, екологічної культури, здоров’я. Узагальнено різні підходи до визначення змісту та структури поняття «механізм державного управління».Наукова новизна. Проаналізовано використання терміна «механізми державного управління» у стратегічних документах щодо розвитку системи освіти. Запропоновано визначення та структурну модель механізму державного управління розвитком загальної середньої освіти.Висновки. Механізми державного управління підготовкою кадрів для створення здоров’язбережувального освітнього простору можуть бути розбудовані на основі гуманістичної тріади сучасної філософії освіти «людина – освіта – екологія – педагогічна культура». Необхідним є створення дієвих механізмів державно-громадського управління системою освіти як шляхом утворення нових інститутів, так і шляхом удосконалення діяльності вже наявних. Доцільним є створення при державних органах управління низки експертних рад – постійно діючих дорадчих органів, функціонування яких підвищить рівень участі працедавців закладів освіти, громадських і професійних об’єднань у виробленні рішень із найважливіших питань створення державних механізмів здоров’язбережувального простору освіти України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Федоренко, Андрій. "УМОВИ РОБОЧОГО СЕРЕДОВИЩА І ДИСБАЛАНС ЗУСИЛЬ-ВИНАГОРОДИ ПРАЦІВНИКІВ ФІНАНСОВИХ УСТАНОВ." Вісник Університету банківської справи, no. 1(40) (May 24, 2021): 58–65. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x1(40)2021237616.

Full text
Abstract:
В умовах глобалізації та зростаючих вимог, що пред’являються працівникові, важливим є підтримання здоров’я і благополуччя людини на робочому місці. Розглянуто можливість регулювання рівня стресу і зусиль, а також балансу зусиль і винагороди в рамках моделі Effort-Reward imbalance (ERI). Мета статті — виявити зв’язок між певними факторами робочого середовища та оцінюванням відповідності зусиль і винагороди згідно з моделлю ERI. Дослідження розглядає зв’язок чинників організації праці з рівнем стресу працівників і доданими зусиллями на роботі. Дослідження базується на відповідях 1 148 осіб, що працюють у фінансовому секторі 35 країн Європи. Опитування респондентів відбувалося в рамках European Working Conditions Survey 2015 (EWCS 2015). За результатами проведення кореляційного аналізу було виявлено: слабкий зв’язок рівня стресу з балансом зусиль-винагороди; помірний зв’язок оцінки справедливості з балансом зусиль-винагороди; слабкий зв’язок між справедливістю і рівнем стресу. Зв’язок зусиль працівника і рівня стресу з певними факторами робочого середовища (автономія, чіткість завдань і зворотний зв’язок, залученість до управління, ефективні управлінські практики, гнучкість робочого графіка, навчання, соціальна підтримка) слабкий або відсутній. Спостерігається зв’язок соціальної підтримки і ефективних управлінських практик із компонентом винагороди моделі ERI. Поліпшення показників факторів робочого середовища не впливає на рівень стресу і зниження зусиль працівників. Стрес і певний рівень напруги є необхідними умовами виконання роботи. Соціальна підтримка та ефективні управлінські практики сприймаються працівниками у взаємозв’язку з компонентом винагороди в моделі ERI. Регулювання оцінювання балансу зусиль і винагороди можливе за рахунок факторів винагороди, соціальної підтримки, ефективних управлінських практик.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управлінський рівень"

1

Єршова, Наталя Юріївна, and Раїса Федорівна Смоловик. "Стратегічний управлінський облік у світлі інноваційної динаміки суб’єктів господарювання." Thesis, Klaipeda University, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/24597.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бацура, К. І. "Удосконалення надання офтальмологічної допомоги хворим на вторинному рівні: управлінський аспект." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82870.

Full text
Abstract:
У роботі проведено дослідження умов надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я України на вторинному рівні. Проведено теоретичне узагальнення організаційно-управлінських особливостей надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я. Проведено аналіз умов надання медичної допомоги на вторинному рівні використовуючи дані офтальмологічного відділення КНП Шосткинська ЦРЛ. На основі проведеного аналізу було виявлено основні проблеми у організації та управлінні роботи офтальмологічного відділення. На основі виявлених проблем розроблена низка організаційно-управлінських заходів по поліпшенню умов надання медичної допомоги в офтальмологічному відділенні КНП Шосткинська ЦРЛ.
В работе проведено исследование условий оказания медицинской помощи в учреждениях здравоохранения Украины на вторичном уровне. Проведено теоретическое обобщение организационно-управленческих особенностей оказания медицинской помощи в учреждениях здравоохранения. Проведен анализ условий оказания медицинской помощи на вторичном уровне, используя данные офтальмологического отделения КНП Шосткинская ЦРБ. На основе проведенного анализа было выявлено основные проблемы в организации и управлении работы офтальмологического отделения. На основе выявленных проблем разработан ряд организационно-управленческих мероприятий по улучшению условий оказания медицинской помощи в офтальмологическом отделении КНП Шосткинская ЦРБ.
The study of the conditions of providing medical care in health care facilities of Ukraine at the secondary level. Theoretical generalization of organizational and managerial features of medical care in health care facilities is carried out. The analysis of conditions of medical care at the secondary level is carried out using the data of the ophthalmological department of the Shostka Central Regional Hospital Based on the analysis, the main problems in the organization and management of the ophthalmology department were identified. Based on the identified problems, a number of organizational and managerial measures have been developed to improve the conditions of medical care in the ophthalmology department of the Shostka Central Regional Hospital.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мороз, Володимир Михайлович. "Рівень розвитку системи вищої освіти як підґрунтя для формулювання змісту державно-управлінських рішень в освітянській сфері." Thesis, Національний університет цивільного захисту України, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40705.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Алібекова, Юлія Тагібеківна, Юлия Тагибековна Алибекова, Yuliia Tahibekivna Alibekova, and А. І. Приходько. "Удосконалення системи прийняття еколого-орієнтованих управлінських рішень на адміністративно-територіальному рівні." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28424.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Корж, А. С. "Соціально-правові механізми прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/24933.

Full text
Abstract:
Корж, А. С. Соціально-правові механізми прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади : випускна кваліфікаційна робота : 231 "Соціальна робота" / А. С. Корж ; керівник роботи Т. І. Сила ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра соціальної роботи. – Чернігів, 2021. – 100 с.
Актуальність теми. Соціально-політичні події, що відбуваються сьогодні в Україні, як ніколи раніше, загострили проблему пошуку нової моделі соціально розвитку, яка б відповідала вирішенню поставлених завдань, обумовлених глобальними політичними та технологічними змінами, з урахуванням проблем, що спричинені пандемією COVID. Нова модель розвитку соціальної сфери повинна започатковуватись на інноваційних чинниках соціально-економічного розвитку, що дозволить забезпечити суттєве підвищення результативності управління соціальною сферою. Для досягнення благополуччя в соціальній сфера, для реалізації напрямків політики соціальної децентралізації потрібні ефективні соціальноправові механізми прийняття рішень у соціальній сфері, а також слід враховувати такі фактори як збереження людського капіталу, формування інноваційного та соціального підприємництва та поглиблення горизонтальних зв'язків у соціальній сфера. Аналіз публікацій за тематикою дослідження. Окремим аспектам соціально-правових механізмів прийняття рішень у соціальній сфері присвятили свої праці вітчизняні й зарубіжні вчені та фахівці, зокрема: Дж.-П. Дюмон, С. Кузнець, П. Кругман, Х. Ламперт, Т. Пікетті, Р. Стоун, а також вітчизняні вчені А. Колот, М. Корецький, І. Кравченко, Е. Лібанова, О. Макарова, В. Новіков, І. Петрова. Аналіз їх доробку показує, що соціальноправові механізми прийняття рішень у соціальній сфері сьогодні потребують розробленості та подальшої дослідженності. Мета і завдання дослідження. Мета дослідження – дослідити особливості соціально-правових механізмів прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади та надання рекомендацій щодо покращення механізмів прийняття рішень у соціальній сфері. На виконання обраної мети необхідно реалізувати наступні завдання: – розглянути загальні засади соціального управління в умовах децентралізації; –здійснити аналіз соціально-правових механізмів прийняття управлінських рішень у соціальній сфері; – сформулювати особливості організації дослідження ефективності соціально-правових механізмів прийняття рішень у соціальній сфері на прикладі Любецької ТГ; – надати рекомендації керівництву Любецької ТГ щодо покращення механізмів прийняття рішень у соціальній сфері. Об’єктом дослідження управлінські рішення в соціальній сфері на рівні територіальної громади. Предметом дослідження є соціально-правові механізми прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади. Методи дослідження. Теоретичні: вивчення та теоретичний аналіз філософської, педагогічної, психологічної, літератури, нормативно-правових актів з проблеми дослідження для визначення сутності соціально-правових механізмів прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади. Емпіричні: усне та письмове опитування (анкетування, інтерв’ювання) для діагностики стану механізмів прийняття управлінських рішень в соціальній сфері на рівні територіальної громади. Статистичні: кількісний та якісний аналіз, статистична обробка результатів на всіх етапах педагогічного експерименту. Наукова новизна отриманих результатів полягає в тому, що аспекти, досліджені у даній роботі, відповідають актуальній проблематиці соціальної сфери. Дипломна робота є одним із ґрунтовних досліджень за обраною тематикою. На підставі проведеного дослідження сформовано такі наукові положення: – розглянуто загальні засади соціального управління в умовах децентралізації; –здійснено аналіз соціально-правових механізмів прийняття управлінських рішень у соціальній сфері; Теоретичне значення роботи полягає у обґрунтуванні понять «соціальний захист», «соціальна сфера», «прийняття управлінських рішень». Практичне значення дослідження полягає у розробці авторської анкети та рекомендацій керівництву Любецької ТГ щодо підвищення ефективності механізмів прийняття управлінських рішень у соціальній сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кладко, Л. С. "Медичне страхування в Україні – перспективи та управлінські рішення на рівні держави." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82884.

Full text
Abstract:
У роботі здійснено аналіз системи медичного страхування в країнах Євросоюзу та медичного забезпечення в США. Також в дослідженні проаналізовано стан та проблеми розвитку медичного страхування в Україні та надано оцінку особливостям ринку страхових медичних послуг в Сумській області. Проаналізовано основні напрямки у розвитку системи медичного страхування та запропоновано рекомендації щодо покращення політики медичного страхування в Україні.
В работе проведен анализ системы медицинского страхования в странах Евросоюза и медицинского обеспечения в США. Также в исследовании проанализировано состояние и проблемы развития медицинского страхования в Украине и дана оценка особенностям рынка страховых медицинских услуг в Сумской области. Проанализированы основные направления в развитии системы медицинского страхования и предложены рекомендации по улучшению политики медицинского страхования в Украине.
The paper analyzes the system of health insurance in the European Union and health care in the United States. The study also analyzes the state and problems of health insurance in Ukraine and assesses the characteristics of the market of medical insurance services in Sumy region. The main directions in the development of the health insurance system are analyzed and recommendations for improving the health insurance policy in Ukraine are offered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Юр'єва, Ірина Анатоліївна, and Микола Іванович Лухтура. "Впровадження індикаторного підходу до оцінки рівня економічної безпеки." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45704.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лях, В. В. "Удосконалення системи прийняття управлінських рішень в медичному закладі вторинного рівня (на прикладі КНП ”Шосткинська ЦРЛ”)." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/81966.

Full text
Abstract:
У роботì проведено аналіз сучасних моделей формування та прийняття управлìнських рìшень з надання медичної допомоги. Узагальнено сучаснì моделì управлìння медичними закладами вторинного рìвня. Проведено комплексний аналìз КНП "Шосткинська" ЦРЛ. Виявлено зв’язок мìж ефективнìстю дìяльностì та системою прийняття правлìнських рìшень. Запропоновано ìмплементацìю свìтового досвìду управлìння медичним закладом вторинного рìвня. Визначено напрями вдосконалення системи реформування у сферì охорони здоров’я.
В работе проведен анализ современных моделей формирования и принятия управленческих решений по оказанию медицинской помощи. Обобщены современные модели управления медицинскими учреждениями вторичного уровня. Проведен комплексный анализ КНП "Шосткинская" ЦРБ. Выявлена связь между эффективностью деятельности и системой принятия правленческих решений. Предложено имплементацию мирового опыта управления медицинским учреждением вторичного уровня. Определены направления совершенствования системы реформирования в сфере здравоохранения.
The analysis of modern models of formation and acceptance of government decisions on medical care is carried out in the work. Modern models of management of secondary medical institutions are generalized. A comprehensive analysis of Shostka CRH was conducted. The connection between efficiency of activity and system of decision-making of government is revealed. The implementation of the world experience of management of a secondary medical institution is offered. Directions for improving the health care reform system have been identified.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Антоненко, О. С. "Удосконалення механізмів залучення громадськості до прийняття управлінських рішень на регіональному рівні в умовах децентралізації владних повноважень." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25242.

Full text
Abstract:
Антоненко, О. С. Удосконалення механізмів залучення громадськості до прийняття управлінських рішень на регіональному рівні в умовах децентралізації владних повноважень : випускна кваліфікаційна робота : 281 «Публічне управління та адміністрування» / О. С. Антоненко ; керівник роботи М. П. Бутко М.П. ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра менеджменту та державної служби. – Чернігів, 2021. – 85 с.
Метою кваліфікаційної роботи є обґрунтування теоретичних основ та практичних рекомендацій щодо удосконалення механізмів залучення громадськості у процесі прийняття управлінських рішень на регіональному ринку в умовах децентралізації владних повноважень. Об’єктом дослідження є процес залучення громадськості у процесі прийняття управлінських рішень на регіональному рівні в умовах децентралізації владних повноважень. Предметом дослідження є теоретичні і практичні аспекти удосконалення механізмів залучення громадськості у процесі прийняття управлінських рішень в умовах децентралізації владних повноважень. Методи дослідження. Для узагальнення теоретичних досліджень з проблематики вдосконалення механізмів прийняття управлінських рішень, реалізації мети та завдань випускної роботи використано історичний, комплексний, міждисциплінарний та системний підходи, що спираються на фундаментальні положення теорії публічного управління. Інформаційною базою дослідження стали діючі Закони України, підзаконні нормативні акти Кабінету Міністрів України, органів державної виконавчої влади та місцевого самоврядування, наукові праці, соціологічні опитування.
The purpose of the qualification work is to substantiate the theoretical foundations and practical recommendations for improving the mechanisms of public involvement in the process of making managerial decisions in the regional market in the context of decentralization of power. The object of the study is the process of public involvement in the decision-making process at the regional level in the context of decentralization of power. The subject of the research is theoretical and practical aspects of improving the mechanisms of public involvement in the process of making managerial decisions in the context of decentralization of power. Research methods. Historical, complex, interdisciplinary and systemic approaches based on the fundamental provisions of the theory of public administration are used to generalize theoretical research on improving the mechanisms of managerial decision-making, realization of goals and objectives of the thesis. The information base of the study was the current Laws of Ukraine, bylaws of the Cabinet of Ministers of Ukraine, bodies of state executive power and local self-government, scientific works, opinion polls.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Єршова, Наталя Юріївна. "Актуальні питання інтеграції обліково-аналітичної інформації для забезпечення управління суб'єктами господарювання на стратегічному рівні." Thesis, Чернігівський національний технологічний університет, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33575.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Управлінський рівень"

1

Дмитришин, В. С. МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо покращення мотивації співробітників наукових закладів охорони здоров’я до створення та впровадження об’єктів інтелектуальної власності. ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС, 2022. http://dx.doi.org/10.31612/guidelines-2022-3.

Full text
Abstract:
Методичні рекомендації призначені для використання керівними кадрами наукових закладів з метою допомоги у створення сприятливих організаційних і психологічних умов, матеріальних та моральних стимулів до підвищення ефективності творчої діяльності наукового персоналу. Результатом їх застосування може бути прийняття управлінських рішень з побудови організаційної структури, нормативно-правового та фінансового забезпечення процесу створення у наукових закладах психологічного клімату, адміністративних та міжособистісних відносин, які сприятимуть підвищенню рівня винахідницької, раціоналізаторської та авторської роботи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Управлінський рівень"

1

Бенько, Микола, and Ганна Москалюк. "БУХГАЛТЕРСЬКА ТА УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ: ІННОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних аспектів складання та подання бухгалтерської та управлінської звітності у глобалізаційних умовах та під впливом інноваційних технологій як результатів розгортання Industry 4.0. Проаналізовано стан української економіки у контексті інформаційних та глобалізаційних процесів та з’ясовано місце звітності у них. Розглянуто актуальні інноваційні технології, які доцільно використовувати при складанні, поданні та використанні бухгалтерської та управлінської звітності. Зроблено акцент на переваги від імплементації таких інноваційних технологій в управлінську та облікові системи. Досліджено інноваційні види звітності, які використовуються на міжнародному рівні. Проаналізовано причини низької активності керівників підприємств щодо впровадження інноваційних технологій та інноваційних форм звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Баженова, Олена, and Ігор Чорнодід. "ЗОВНІШНЯ СТІЙКІСТЬ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ: ШЛЯХИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-1.05.

Full text
Abstract:
Як відомо, в Україні домінує експортоорієнтована модель економічного зростання з превалюючою часткою сировинних товарів у структурі експорту, що зумовлює його залежність від зовнішньої конкурентоспроможності країни та підвищення волатильності внаслідок дії зовнішньоекономічних збурень. У представленій статті запропоновано етапи трансформації економічної моделі України та шляхи забезпечення зовнішньої стійкості економіки України на засадах трансформації економічної моделі України від експортоорієнтованої до зовнішньостійкої економіки, що є основою для прийняття обґрунтованих управлінських рішень для забезпечення стійкості економічного зростання, розвитку внутрішнього ринку, підвищення рівня інвестиційної активності, нарощення виробництва високотехнологічної продукції, здатної конкурувати на зовнішніх ринках, та зростання добробуту населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Управлінський рівень"

1

Братченко, Людмила Євгеніївна, Олена Сергіївна Славіна, and Олена Олексіївна Комарова. «Я, перш за все, служу підприємству» (Е. Майер) – головний девіз контролера. Миколаїв, 2017. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2909.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто категорію «контролінг» та визначено, що він є одним з найсучасніших і ефективних методів управління підприємством, за допомогою якого можна вчасно попередити кризове явище на підприємстві. Досліджено сутність контролінгу, проаналізовано існуючий зарубіжний досвід щодо практики організації служби контролінгу на підприємстві та необхідність впровадження посади контролера. Визначено, що в сучасних умовах процес управління підприємством потребує комплексного вирішення багатьох проблем з використанням нових підходів до управління. Наведено приклади задач та відповідальність контролера, які сформульовані в місії контролера, що розроблені Міжнародною групою контролінгу (International Group of Controlling). Визначено, що контролер покликаний оцінювати зі сторони раціональність управлінських рішень, що приймаються, його місія змінюється та виходить на новий рівень, який потребує аналізу правильності прийняття кінцевого рішення керівництвом підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography