Academic literature on the topic 'Управління інноваціями, інноваційна діяльність'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління інноваціями, інноваційна діяльність.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління інноваціями, інноваційна діяльність"

1

Бричко, Аліна Михайлівна, and Світлана Миколаївна Лукаш. "Мінімізація ризиків інноваційного розвитку бізнесу (на прикладі закладів охорони здоров’я)." Економіка, управління та адміністрування, no. 4(98) (December 29, 2021): 37–41. http://dx.doi.org/10.26642/ema-2021-4(98)-37-41.

Full text
Abstract:
Специфічний характер медичної сфери вимагає особливого підходу до надання медичної допомоги з огляду на характер продукту – медичної послуги. Соціальне значення медичної практики диктує використання спеціальних методів управління. Щороку комерційний сектор охорони здоров’я країни постійно зростає, а населення все більше пристосовується до платних медичних послуг. Однак ментальність значної частини населення все ще не дозволяє фактично приймати платну медицину як належне. Варто розуміти, що інноваційна діяльність у галузі охорони здоров’я призводить до розвитку медичних технологій, досліджень та найкращих практик, спрямованих на отримання якісно нової ідеї щодо оздоровлення, лікування, управління процесами в медицині, закупівлі нових медичних виробів, технологій або послуг з конкурентними перевагами. Стаття присвячена дослідженню теоретико-методичних і прикладних засад мінімізації ризиків на шляху створення і управління інноваціями у закладах охорони здоров’я. Сформульовано низку «сил управління на ринку» медичних послуг. До них належать: учасники ринку в цій галузі; фінансування; громадський порядок; технології; клієнти; інвестори (спонсори). Усі вони можуть або сприяти, або перешкоджати впровадженню інновацій. Для того щоб захистити життя та здоров’я людей, законодавча база в сфері охорони здоров’я вимагає проходження інновацією великої кількості процедур та акредитацій перед впровадженням у стандарти лікування. Для вдосконалення національного регулювання інновацій у галузі охорони здоров’я у напрямі створення та впровадження інновацій у цьому секторі необхідно постійно контролювати перешкоди на шляху управління інноваційними проєктами для своєчасного виявлення та ефективного управління ризиками. Серед найважливіших напрямів, пов’язаних із підвищенням ефективності управління в закладах охорони здоров’я, безумовно необхідно враховувати умови та можливості реформування процесів управління охороною здоров’я шляхом запровадження нових структурних підрозділів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Клюс, Ю. I., and О. В. Никитюк. "Аналіз формування корпоративної бази інновацій на промисловому підприємстві." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 38–43. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-38-43.

Full text
Abstract:
У статтi запропоновано структуру і спосіб формування корпоративної бази інновацій, що складається з двох модулів (індивідуальної та групової баз інновацій), основу якої складає безліч професійних завдань і, відповідних кожної професійної задачі, сукупності індивідуальних і групових інновацій або знань про них. Кожне завдання відповідає певної мети управління інноваціями. Розраховано економічний ефект від впровадження інтеграційного підходу до управління інноваційною діяльністю на промислових підприємствах. Запропоновано складові корпоративної база інновацій, що містять два модулі:індивідуальну базу інновацій (ІБІ) і групову базу інновацій (ГБІ).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Sychenko, Viktor, Olga Martynenko, and Sergyi Yakimenko. "Становлення та удосконалення механізмів інноваційного розвитку державного управління в Україні." Public Administration and Regional Development, no. 9 (September 8, 2020): 796–816. http://dx.doi.org/10.34132/pard2020.09.06.

Full text
Abstract:
В статті досліджуються теоретичні підходи та практичний досвід становлення механізмів інноваційного розвитку державного управління в Україні. Зокрема, обгрунтовано підхід до формування механізмів інноваційного розвитку державного управління в країні. Крім того дослідження містить аналіз існуючих механізмів інноваційного розвитку державного управління. Розглянуто електронне врядування, як один з напрямів інноваційного розвитку електронного державного управління в державі. Уточнено класифікацію реальних проектів державно-управлінських інновацій. Доведено що адміністративна реформа реалізується як концептуально-модельний процес, вона орієнтує трансформацію органів державної влади на реалізацію науково обґрунтованої моделі державного управління, що має конституюватися в результаті системних інновацій. Показано що стратегія розвитку електронного урядування у контексті інноваційного процесу адміністративного реформування має полягати у проектуванні інформаційно-технологічних змін діяльності органів державної влади як механізму реалізації процесу переходу на модель публічного управління, і лише на цій основі вирішувати проблеми забезпечення доступності якісних державних послуг. В статті доведено що науковці вважають метою інноваційної перебудови системи органів влади не просто галузеву ефективність, оптимізацію процесу прийняття і реалізації управлінських рішень, а «реалізацію основних функцій інноваційного державного управління», до яких насамперед доцільно віднести стратегічне планування і прогнозування; інтеграцію та координацію дій усіх суб’єктів, зацікавлених в інноваціях. На основі проведеного дослідження визначено, що важливе значення має формування інноваційної інфраструктури, яку можна розглядати як інтегруючий механізм, що об’єднує в єдине ціле діяльність органів державної влади та інноваційні технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Юзькова, Олена. "ІННОВАЦІЙНЕ ЛІДЕРСТВО ЯК ФОРМА ПРОФЕСІЙНОЇ ЕВОЛЮЦІЇ В ДЕРЖАВНОМУ УПРАВЛІННІ." Public management 19, no. 4 (May 29, 2019): 320–31. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-4(19)-320-331.

Full text
Abstract:
Проблемні питання впровадження механізмів інноваційного лідерства в діяльність органів державної влади в Україні в умовах суспіль- них змін привертають все більше уваги дослідників різних наукових на- прямів. Цей процес має кілька базисних детермінантів, які представлені за результатами дослідження поведінки інноваційного лідера в організації на засадах організаційного досвіду. Надано порівняльний аналіз бачення інно- ваційного лідера представниками органів державної влади та представника- ми бізнесу з точки зору особистісних характеристик та поведінкової моделі всередині організації з метою виявлення закономірностей до формування інноваційного лідерства як форми професійної еволюції у сфері державного управління та в бізнес-середовищі. Досліджено понятійний та методичний аспект інноваційного лідерства на основі виявлення когніцій щодо бачення інноваційного лідерства в управлінні організаціями, зокрема в державно- му управлінні. Дослідження орієнтоване на поглиблення розуміння такого явища як інноваційне лідерство, тобто детальним вивченням і розумінням інноваційного лідерства в його цілісності і безпосередньому взаємозв’язку з іншими явищами. Зазначено, що бізнес завжди першим впроваджує нові ідеї та концепції, а громадський сектор та державні організації переймають досвід. Наразі, у зв’язку з вимогами зовнішнього середовища, бізнес шукає нові відповіді на старі питання: що таке лідерство? Яка організація буде ефективною? І зараз ми бачимо, як компанії впроваджують нову культуру, що сприяє інноваціям, творчості, дає можливість експериментувати, і діляться напрацюваннями, ста- ють прикладом для інших. Чи не найголовніший виклик сьогодення — ство- рювати культуру відповідальності, у якій рішення та пропозиції надходять не від авторитетної особи, представника влади, а від людей на усіх рівнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Швидун, В. М. "ПЕДАГОГІЧНІ ІННОВАЦІЇ У ПРАКТИЦІ ДІЯЛЬНОСТІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ." Visnik Zaporiz kogo naciohai nogo universitetu Pedagogicni nauki 1, no. 1 (September 7, 2021): 35–39. http://dx.doi.org/10.26661/2522-4360-2021-1-1-05.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз сучасного стану якості шкільної освіти України на основі участі українських школярів у міжнародних дослідженнях яко- сті освіти та опитувань батьків, учнів, роботодавців. Констатується факт про невідповідність очікувань суспільства стосовно підготовки учнів у закладах загальної середньої освіти та реального стану речей через неготовність випускників до виконання завдань, що передбачають інте- грацію теоретичних та практичних знань, застосування їх для з’ясування суті явищ, що відбуваються у навколишньому світі, перенесення знань у нові умови та застосування на практиці, генерування власних способів реалізації знань на підставі аналізу наявних фактів. Обґрунтовується теза про те, що для вирішення наявних суперечностей між теорією й практикою освітньої діяльності та вимогами суспільства до системи освіти доцільно запроваджувати освітні та педагогічні інновації. Визначено позитивні та негативні аспекти традиційної системи освіти, проаналізовано термін «інновація», звернено увагу на необхідність дотримання системи під час організації та управління інноваційною діяльністю в закладі освіти. Акцентується увага на необхідності враховувати наявність певних супе- речностей, з якими стикаються педагоги у своїй практичній діяльності: невідповідністю традиційних методів навчання та виховання учнів сучас- ним вимогам до освіти; обмеженістю термінів навчання та швидкістю оновлення інформації; непідготовленістю конкретного педагога до впро- вадження інновацій на належному рівні; прагненням новаторів онов- лювати навчально-виховний процес та протидією з боку консервативно налаштованих колег тощо. Із метою вирішення означених проблем пропонується під час навчання здобувачів вищої освіти – майбутніх педагогів та під час підвищення ква- ліфікації педагогічних працівників здійснювати низку заходів: включати у зміст навчальних планів та програм дисципліни, що містять інформацію про педагогічну інноватику; ознайомлювати з інноваційним методами та формами навчання: діалоговими, діагностичними, активними, інтерак- тивними, дистанційними, комп’ютерними, тренінговими, проєктними тощо; рекомендувати органічно поєднувати інноваційні методики з кла- сичними, традиційними, продумано й гармонічно підбирати різні методи щодо кожної дисципліни та кожного заняття залежно від їх мети та специ- фіки; розвивати особистісні установки педагогів; орієнтувати на необхід- ність спільного проєктування навчального процесу; пропагувати потребу зміни функцій міжособистісного спілкування між учителем та учнями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чміль, Г. Л., and Г. Р. Верзілова. "МІСЦЕ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ЕКОНОМІЧНОГО ЗРОСТАННЯ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 178–82. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.27.

Full text
Abstract:
Метою статті визначено розроблення концептуальної моделі побудови системи обліково-аналітичного забезпечення управління торговельним підприємством із вбудованою в усі етапи обліково-звітного процесу маркетинговою функцією. Розроблено концептуальну модель обліково-аналітичного забезпечення управління маркетинговою діяльністю елементів бізнес-процесів торговельного підприємства. Для документального оформлення витрат на маркетингові заходи запропоновано складати наказ про проведення маркетингових заходів, договір на надання маркетингових послуг, акт приймання-передачі маркетингових послуг. Для здійснення контролю над кожним видом маркетингових заходів у складі маркетингової функції запропоновано виділяти функціональні підвиди: аналітична діяльність; інноваційна діяльність; збутова діяльність; організація та управління маркетинговою діяльністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ковальчук, Вероніка, and Микита Хижняк. "Розвиток інноваційного менеджменту в системі управління організацією." Актуальні проблеми державного управління, no. 1(55) (July 7, 2019): 41–47. http://dx.doi.org/10.34213/ap.19.01.05.

Full text
Abstract:
Розглянуто інституціональне значення інноваційного менеджменту, проаналізовані функцій, які відображають зміст інноваційної діяльності, описано предметні сфери управлінської діяльності. Досліджено розвиток інноваційного менеджменту, як складного механізму дії керуючої системи, що створює сприятливі умови й можливості для розвитку і досягнення ефективного результату. Доведено, що в сучасних умовах необхідною є інноваційна діяльність, спрямована на організаційні зміни. Запропоновано напрями удосконалення системи управління підприємством на основі інноваційного менеджменту .
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Горященко, Юлія, Альона Пильгун, and Анастасія Швець. "ІННОВАЦІЙНІ ПІДХОДИ В УПРАВЛІННІ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВ." Молодий вчений, no. 3 (91) (March 31, 2021): 345–50. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-3-91-73.

Full text
Abstract:
В статті проведено дослідження напрямів управління зовнішньоекономічною діяльністю підприємств за допомогою інноваційних підходів. Виявлено, що використання збалансованої системи показників та застосування інноваційних підходів у сфері зовнішньоекономічної діяльності підприємств сприятиме удосконаленню процесу прийняття стратегічних і тактичних рішень та оптимізації діяльності підприємств. Ведення комплексної інноваційної діяльності є вагомим фактором успішної підприємницької ініціативи та отримання конкурентних переваг над іншими суб’єктами підприємницької діяльності. За умов глобальної кризи саме інноваційна діяльність має стати осередком розробки та впровадження здобутків науково-технічного прогресу. Це актуалізує розробку дієвих заходів з оптимізації управління інноваційною діяльністю вітчизняних підприємств в умовах постійно повторюваних фінансово-економічних криз.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Novachenko, T. V., N. P. Diachenko, and S. O. Demchenko. "Модернізація механізмів держав- ного управління у сфері інтелектуальної власності України в контексті глокаліза- ційних процесів розвитку." Scientific Papers of the Legislation Institute of the Verkhovna Rada of Ukraine, no. 3 (June 21, 2019): 118–24. http://dx.doi.org/10.32886/instzak.2019.03.12.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах інноваційна діяльність, спрямована на оперативне використання результатів наукових досліджень, розробок та комерціалізацію об’єктів права інтелектуальної власності, виступає потужним невичерпним активом формування засад сталого державного розвитку. Мета статті: дослідити особливості механізмів державного управління у сфері інтелектуальної власності в контексті глокалізаційних процесів розвитку та запропонувати заходи щодо їх модернізації. Наукова новизна. У статті досліджено етапи створення сучасної міжнародної системи врегулювання співробітництва в сфері захисту прав інтелектуальної власності. Запропоновано моделі процесу управління змінами у сфері інтелектуальної діяльності та впливу впровадження управлінських інновацій у сфері інтелектуальної власності на формування засад сталого регіонального розвитку. Ідентифіковано особливості механізмів державного управління у сфері інтелектуальної власності, зокрема відсутність механізму управління ризиками та необхідність активізації процесу формування механізму комерціоналізації об’єктів інтелектуальної власності. Запропоновано комплексну модель взаємодії механізмів державного регулювання у сфері інтелектуальної власності. Висновки. Врахування глокалізаційних процесів в процесі формування державної політики сприятиме реалізації стратегічних пріоритетів України щодо становлення інноваційної моделі державного розвитку, а відтак – створенню передумов для набуття Україною членства у Європейському Союзі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Statsenko, V., and N. Fedoryatskaya. "ОСОБЛИВОСТІ КЕРУВАННЯ РИЗИКАМИ НА РАННІХ ЕТАПАХ РОЗВИТКУ ІННОВАЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕНЕРГЕТИЧНОЇ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНІЧНИХ ПРИСТРОЇВ ПЕРЕТВОРЕННЯ ЕНЕРГІЇ ВІДНОВЛЮВАНИХ ДЖЕРЕЛ." Vidnovluvana energetika, no. 3(58) (September 25, 2019): 6–13. http://dx.doi.org/10.36296/1819-8058.2019.3(58).6-13.

Full text
Abstract:
Розглянуто особливості керування ризиками інноваційних та стартап проектів для підвищення енергетичної ефективності технічних пристроїв перетворення енергії відновлюваних джерел, які можуть виникнути при створенні новітніх енергетичних систем. Інноваційна діяльність супроводжується природно притаманними їй ризиками та загрозами, реалізація яких має стохастичну природу. При цьому результативність інноваційної діяльності залежить від того, наскільки точно проведена оцінка та експертиза ризику, та наскільки адекватно визначені методи управління ризиками. Майже вся діяльність організації пов’язана з ризиками, якими треба постійно керувати. Процес управління ризиками допомагає приймати рішення з урахуванням невизначеності та вірогідності реалізації загроз та їхнього впливу на досягнення узгоджених цілей. Під час аналізування, використовуються методи, які можуть бути якісними, напівкількісними чи кількісними. Аналізування наслідків дає змогу визначати характер і тип впливу, який може виникати, за припущення, що відбуваються конкретні події чи обставини. Подія може чинити низку впливів різної величини та позначатися на низці різних цілей і різних зацікавлених сторін. Для підвищення якості управління ризиком інноваційних проектів слід застосовувати комплексну систему управління ризиком (КСУР). Ця система орієнтована на відхід від очікування негативного явища, з подальшою реакцією на нього, особливість КСУР – виявлення ризиків та загроз в будь-якій сфері, які досі не проявились, але можуть бути причиною негативних наслідків в майбутньому. Використання КСУР на кожному етапі розвитку дає можливість підвищити вірогідність вдалої реалізації проектів, знизити ризик провалу, підвищити захищеність інвестицій. А також дає можливість досягати стратегічних цілей компаній в умовах невизначеності. Бібл. 10, рис. 7.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління інноваціями, інноваційна діяльність"

1

Ілляшенко, Сергій Миколайович. "Комплексне управління інноваціями на підприємстві." Thesis, Державний економіко-технологічний університет транспорту, 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45831.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Мала, Олена Миколаївна. "Управління інноваційним розвитком ТОВ «НВП «Південний Буг»." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9817.

Full text
Abstract:
Метою магістерської роботи є дослідження та аналіз технологій управління інноваційним розвитком на підприємстві ТОВ «НВП «Південний Буг»» та шляхи її вдосконалення. Методи дослідження – математичні, економіко-статистичні, експертні. В результаті виконання магістерської роботи сформовано пакет рекомендацій щодо покращення системи управління інноваційним розвитком підприємства підприємстві ТОВ «НВП «Південний Буг»», а саме: покращення показників управління інноваційним розвитком ТОВ «НВП «Південний Буг»» шляхом створення проектного відділу; збільшення обсягів виготовлення продукції та продуктивності праці за допомогою придбання обладнання для самостійного виготовлення устілок для взуття; вдосконалення системи управління розвитком персоналу та зниження плинності персоналу шляхом покращення стимулів для мотивації персоналу; вдосконалення методики обгрунтування інноваційних рішень на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Дзюрбан, Уляна Андріївна. "Напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства (на прикладі ПП “Андріатика”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19574.

Full text
Abstract:
Дзюрбан У. А. Напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства (на прикладі ПП “Андріатика”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями забезпечення інноваційного розвитку ПП “Андріатика”. Об’єктом дослідження виступає ПП “Андріатика”, що знаходиться у м. Заліщики Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційний розвиток даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми забезпечення ефективного інноваційного розвитку підприємства. Предмет дослідження – напрями забезпечення інноваційного розвитку підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інновацій ПП “Андріатика”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 92 позицій. Для забезпечення досягнення поставленої мети був використаний системний підхід із застосуванням таких методів: оцінювання, групування, порівняння, аналізу, синтезу, деталізації, узагальнення, балансового методу. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційний розвиток, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний продукт, інноваційний процес, управління інноваціями.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тимофєєнко, В. В., and С. М. Невмержицька. "Удосконалення управління інноваційним розвитком підприємства." Thesis, ТОВ "ВІПО", 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14890.

Full text
Abstract:
Для удосконалення управління інноваційним розвитком підприємства необхідна комплексна робота за такими основними напрямками: аналіз наявної структури та потреб виробництва; збільшення обсягів наукових досліджень та розробок, і, як наслідок, розширення масштабів залучення до них наукового потенціалу країни; розробка інноваційної політики та інноваційної стратегії підприємства тощо. Все це допоможе підприємству досягти поставлених цілей функціонування у вигляді конкурентних переваг, отримання стійких доходів, і забезпечить його існування як такого в довгостроковій перспективі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Халявінська, В. О. "Теоретичні засади управління інноваційним розвитком на підприємстві." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7841.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Паламар, Мар'ян Васильович. "Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19577.

Full text
Abstract:
Паламар М.В. Обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства (на прикладі комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати напрями покращення інноваційної політики комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Об’єктом дослідження виступає комбінат “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”, що знаходиться у м. Тернопіль, а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна політика даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми покращення інноваційної політики підприємства. Предмет дослідження – обґрунтування напрямів покращення інноваційної політики підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних процесів комбінату “Будіндустрія” ТОВ “Тернопільбуд”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 97 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна політика, інноваційний розвиток, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний процес, інноваційний механізм, інноваційна стратегія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ситарчук, Дмитро Романович. "Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”)." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19579.

Full text
Abstract:
Ситарчук Д. Р. Інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів підприємства (на прикладі ТОВ “Медобори”). – Рукопис. Магістерська робота зі спеціальності 8.18010012 “Управління інноваційною діяльністю”, – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Тернопіль, 2017. Мета роботи – дослідити та обґрунтувати інноваційні напрями покращення використання виробничих ресурсів ТОВ “Медобори”. Об’єктом дослідження є ТОВ “Медобори”, яке розташоване у с. Мшанець, Зборівського р-ну, Тернопільської обл., а також аналітична, статистична та фінансова інформація, інноваційна діяльність даного підприємства та його значення в галузі та економіці країни, а також інструменти щодо вирішення проблеми забезпечення дієвих інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства. Предмет дослідження – пошук інноваційних напрямів покращення використання виробничих ресурсів підприємства, сукупність факторів, що зумовлюють наявний стан інноваційних можливостей ТОВ “Медобори”. Обсяг та структура магістерської роботи. Робота складається з вступу, п’яти розділів, висновків, списку використаної літератури та додатків. Список використаної літератури містить 95 позицій. Ключові слова: інновація, інноваційна діяльність, інноваційна активність, інноваційна спрямованість, інноваційний продукт, нововведення, інноваційний процес, інноваційна активність, інноваційний розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ілляшенко, Сергій Миколайович, Сергей Николаевич Ильяшенко, Serhii Mykolaiovych Illiashenko, Юлія Сергіївна Шипуліна, Юлия Сергеевна Шипулина, Yuliia Serhiivna Shypulina, Наталія Сергіївна Ілляшенко, Наталия Сергеевна Ильяшенко, and Nataliia Serhiivna Illiashenko. "Інноваційна культура суспільства як соціокультурний механізм активізації інноваційної діяльності." Thesis, МНВУП "ЕМПАС-ЛТД", 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42010.

Full text
Abstract:
Досліджені роль і місце інноваційної культури суспільства у системі механізмів формування в Україні середовища сприятливого для інноваційної діяльності. Уточнено склад і функції її окремих підсистем. Виконано оцінку елементів підсистем інноваційної культури суспільства, що дозволяє обґрунтовано впроваджувати систему заходів, спрямованих на її розвиток. Запропоновано систему засадничих принципів формування в Україні інноваційно-сприятливого середовища. Запропоновано рекомендації щодо раціонального вибору ступеня радикалізації розроблюваних конкретною організацією інновацій залежно від співвідношення рівня її інноваційної культури і інноваційної культури суспільства у цілому.
Исследованы роль и место инновационной культуры общества в системе механизмов формирования в Украине благоприятной среды для инновационной деятельности. Уточнен состав и функции ее отдельных подсистем. Выполнена оценка элементов подсистем инновационной культуры общества, которая позволяет обоснованно внедрять систему мероприятий, направленных на ее развитие. Предложена система основополагающих принципов формирования в Украине инновационно-благоприятной среды. Предложены рекомендации относительно рационального выбора степени радикализации разрабатываемых конкретной организаций инноваций в зависимости от соотношения уровней ее инновационной культуры и инновационной культуры общества в целом.
The role and place of society's innovative culture was analyzed through the system of mechanisms of favorable innovative environment formation in Ukraine. The structure and functions of its individual subsystems was specified. The estimation of the subsystems elements of a society's innovative culture was performed, allowing the implementation of reasonable activities aimed at its development. The system of fundamental principles of forming the innovative environment in Ukraine was suggested. The authors advanced recommendations for choosing the rational degree of radicalization of innovations for a particular organization depending on the ratio of the organization’s innovative culture and innovative culture of the society in general.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Zianko, V. V., 董志伟, В. В. Зянько, and Чживей Дун. "成本管理的可行性创新." Thesis, 天津外国语大学 = Тяньцзиньський університет іноземних мов, 2016. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/14275.

Full text
Abstract:
Досліджено механізм управління витратами інноваційної діяльності на сучасному національному та зовнішньому ринках. Обґрунтовано необхідність створення ефективного механізму управління витратами інноваційної діяльності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Мартинюк, Вероніка Михайлівна. "Стратегічне управління інноваційним розвитком підприємства (на прикладі ресторану «Мr. Чарлі»)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11313.

Full text
Abstract:
В результаті виконання магістерської роботи сформовано ряд рекомендацій щодо удосконалення стратегічного управління інноваційним розвитком ресторану «Мr. Чарлі», а саме: поліпшення показників управління інноваційним розвитком ресторану «Мr.Чарлі» шляхом розробки нового вдосконаленого сайту, покращення дизайну та оформлення меню, поширення інформації про ресторан, розробки додаткових заходів покращення іміджу ресторану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography