Academic literature on the topic 'Управління конкурентоспроможністю підприємства'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління конкурентоспроможністю підприємства.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління конкурентоспроможністю підприємства"

1

Babachenko, Larysa, Khrystyna Kovshun, and Yuliia Portna. "ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 3 (19) (2019): 45–52. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-3(19)-45-52.

Full text
Abstract:
У статті через синтез таких понять, як «конкурентоспроможність», «конкурентна перевага» та «конкурентні стратегії» визначено сутність та необхідність управління конкурентоспроможністю підприємства в сучасних умовах. Проаналізовано ефективність управління конкурентоспроможністю підприємства як певного аспекту менеджменту підприємства. Встановлено, що система управління конкурентоспроможністю спрямована на формування, розвиток і реалізацію конкурентних переваг, забезпечення життєздатності підприємства як суб’єкта економічної конкуренції, оскільки конкурентоспроможність є найважливішою порівняльною характеристикою результатів діяльності підприємства в гострій боротьбі за споживача. Зростаюча актуальність необхідності управління конкурентоспроможністю підприємств в Україні зумовлюється складністю процесів ринкових економічних відносин і тими зрушеннями, що відбуваються під час інтеграції у світогосподарські процеси. Саме тому постає необхідність реалізації процесів пошуку, формування і розвитку конкурентних переваг для підвищення конкурентоспроможності, що, у свою чергу, зумовлює створення системи управління ними.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Ткаченко, С. М. "СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРІТЕТИ ВИКОРИСТАННЯ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПРОМИСЛОВИХ ПІДПРИЄМСТВ." Visnik Zaporiz'kogo nacional'nogo universitetu. Ekonomicni nauki, no. 2 (50) (August 12, 2021): 22–27. http://dx.doi.org/10.26661/2414-0287-2021-2-50-04.

Full text
Abstract:
У статті досліджується оцінка та стратегічне управління конкуренто- спроможністю підприємства. Розглянуті основні концепції управління і питання удосконалення управління інноваціями, що направлені на підви- щення конкурентоспроможності підприємства. Обґрунтовано, що важли- вим аспектом системи забезпечення належного рівня конкурентоспромож- ності підприємства є процес його оцінювання, в ході якого виявляються його сильні і слабкі сторони, приховані можливості та потенційні загрози, що у подальшому дає можливість ефективно планувати та розвивати діяль- ність на основі конкурентних переваг. Визначення рівня конкурентоспро- можності підприємства є початковим моментом планування його діяльності та розробки стратегії конкурентоспроможності. Для функціонування орга- нізаційно-економічного механізму забезпечення конкурентоспроможності підприємства необхідна система оцінки конкурентоспроможності, яка б врахувала інтереси інвесторів, підприємств, споживачів, держави. Акцен- товано увагу на те, що відсутність єдиного розуміння суті поняття конку- рентоспроможності підприємства обумовило неоднозначність трактування даної категорії. В сучасних ринкових умовах підприємства діють в конку- рентному середовищі. Зроблено висновок, що для забезпечення ефектив- ної діяльності підприємствам потрібно вивчати конкурентне середовище, визначати конкурентні переваги та конкурентоспроможність. Визначено, що існують різні підходи до визначення конкурентоспроможності підпри- ємства. Зроблено висновок що конкурентоспроможність підприємства це: порівняльна перевага, відмінність чи відносна характеристика, показник; властивість об’єкта управління (суб’єкта ринкових відносин) задовольняти потреби; система показників конкурентоспроможності та ефективності; підсумковий показник стійкості роботи підприємства, ефективного вико- ристання ресурсів, здатності протистояти чи виробляти і збувати товари і послуги; здатність витримувати конкуренцію на ринку; займана частка ринку; критерій виходу підприємства на товарні ринки; гнучкість і адап- тивність; рівень компетенції підприємства; пріоритетні аспекти конку- рентоспроможності з урахуванням інтересів зацікавлених користувачів інформації про конкурентоспроможність; якість і конкурентоспроможність продукції, що випускається. Зроблено висновки, що важелями підвищення рівня конкурентоспроможності підприємства є фактори конкурентоспро- можності. Встановлення визначальних факторів конкурентоспроможності здійснюють за їх впливом та в залежності від цілей і завдань управління конкурентоспроможністю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kaflevska, S. H. "ОРГАНІЗАЦІЙНО–ЕКОНОМІЧНИЙ МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ МОЛОКОПЕРЕРОБНИХ ПІДПРИЄМСТВ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 8, 2016): 67–71. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6912.

Full text
Abstract:
Розглянуто різноманітні підходи до трактування науковцями понять «механізм», «механізм управління», «організаційно – економічний механізм». Встановлено, що організаційно–економічний механізм управління підприємством включає наступні основні функціональні підсистеми: планування, організації, мотивації, контролю та регулювання, а цільова система організаційно–економічного механізму містить у собі цілі і основні результати діяльності підприємства, а також критерії вибору і оцінки досягнення певних цілей і результатів діяльності підприємства. Досліджено, що організаційно–економічний механізм управління конкурентоспроможністю молокопереробного підприємства необхідно розглядати, як сукупність трьох систем:система забезпечення, функціональна та цільова системи. Визначено, що стратегічно важливим напрямом забезпечення конкурентоспроможності молокопереробних підприємств в сучасних умовах є чітка орієнтація на створення і випуск нової продукції, яка відповідає зростаючим запитам споживачів, удосконалення її за рахунок нових технічних рішень та підвищення якості, що повинне бути підпорядковане інвестиційній та інноваційній політиці підприємства, вибору пріоритетних напрямів використання науково–дослідних інноваційних робіт. Розроблено алгоритм управління конкурентоспроможністю молокопереробного підприємства, заснованого на концепції ухвалення рішень як найважливішого виду управлінської діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ковтун, О. І. "ОЦІНКА КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ВІТЧИЗНЯНИХ ПІДПРИЄМСТВ АГРОПРОДОВОЛЬЧОГО СЕКТОРА В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЇ ЇХ ВИХОДУ ТА ДІЯЛЬНОСТІ НА ЗОВНІШНІХ РИНКАХ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 42–51. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-07.

Full text
Abstract:
Питання управління конкурентоспроможністю вітчизняних агропідприємств та їх продукції на світовому ринку, яке зводиться до її (конкурентоспроможності) забезпечення, підтримування та розвитку, пов’язане насамперед із з’ясуванням поняття конкурентоспроможності та її адекватною оцінкою, оскільки ефективно управляти можна лише тим, що об’єктивно оцінено з позицій переваг і недоліків. У статті запро-поновано авторський погляд на категорію “конкурентоспроможність підприємства”. “Конкурентоспромож-ність підприємства” нами потрактовано як оціночні категорію і критерій щодо можливостей створювати підприємством конкурентні переваги за критичними факторами успіху в конкретному галузево-ринковому сегменті (ГРС) певного бізнесу та адаптуватися до змін цього бізнес-середовища і на цій основі досягати там кращих результатів, ніж діючі чи потенційні конкуренти.У контексті такого трактування конкурентоспро-можності підприємства в майбутніх публікаціях нами будуть розглянуті альтернативні методики її оцінки та універсальний механізм її забезпечення (як сукупність засобів, форм і заходів) у межах певного інтегровано-го (ресурсно-ринкового) підходу, який повинен для кожного конкретного підприємства персоніфікуватися в залежності від галузево-ринкового сегмента його бізнес-діяльності, специфіки ланцюжка вартості формуван-ня споживчої вартості продукту бізнесу цього підприємства (коротко - ланцюжка вартості) та його конку-рентної позиції в конкретному ГРС, оціненої за відповідною методикою, вибір якої продиктований насамперед наявністю відповідної (необхідної для оцінки конкурентної позиції підприємства, його конкурентної сили, тоб-то конкурентоспроможності за даною методикою) інформації про цей ГРС ведення бізнесу. В якості ключо-вого аспекту й етапу в процесі управління конкурентоспроможністю підприємства, який охоплює питання її оцінки, забезпечення, підтримки та розвитку, розглянуто процедуру її оцінки. Проаналізовані різноманітні підходи, методи і методики до проведення її оцінки як в тактичному, так і в стратегічному контекстах. Власне, адекватно оцінена конкурентоспроможність підприємства з огляду його конкурентної позиції в ГРС, з одного боку (ринковий аспект), і з огляду його специфіки ланцюжка вартості, з іншого (ресурсний аспект), дозволяє визначити адекватні заходи щодо підвищення його конкурентоздатності в певному бізнесі на кон-кретному ринку. Цьому мають слугувати розглянуті та проаналізовані в цій статті альтернативні методи, методики та показники оцінки конкурентоспроможності підприємства, які можна застосувати для визна-чення рівня та параметрів конкурентоспроможності вітчизняних агропродовольчих підприємств з огляду на можливості і загрози, обумовлені провадженням ними бізнесу в умовах зовнішньоекономічної лібералізації (як прояву економічної глобалізації) як в межах національного, так і в масштабах світового ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Вовк, М. В. "УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ В СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 52–56. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-08.

Full text
Abstract:
У даній публікації висвітлено найважливіші питання функціонування системи управління якістю на підприємстві. Проаналізовано вплив системи управління якістю продукції на її конкурентоспро-можність. Досліджено розвиток системи управління якістю продукції, а також обґрунтовано принципи фор-мування та функціонування систем якості, які впливають на конкурентоспроможність самого підприємства. Доведено, що в системі широкомасштабної глобалізації зміцнення конкурентоспроможності набуває надзви-чайно важливого значення, адже не завжди керівники підприємств здатні швидко адаптуватися до сучасних мінливих умов бізнес-середовища, що становить велику загрозу подальшому ефективному функціонуванню підприємства. Для цього проаналізовано сучасні концепції управління якістю, основні принципи системи управ-ління якістю, а також зовнішні і внутрішні чинники, які впливають на якість продукції. Обгрунтовано, що першочергове завдання, яке постає перед керівництвом підприємства, - це розробка заходів щодо впроваджен-ня на практиці сертифікованої системи якості. Це забезпечить вищий рівень довіри у споживачів і партнерів у порівнянні з іншими підприємствами, тим самим зміцнивши його конкурентні позиції на ринку. Також пока-зано, які переваги вітчизняним підприємствам дає дане впровадження на практиці. Запропоновано основні напрями покращення управління якістю продукції на підприємствах через імплементацію системи управління якістю, яка відповідає стандартам ISO, та вико-ристання в практиці вітчизняних підприємств інтегрованих систем управління якістю. Це, в свою чергу, зміцнить конкурентні переваги підприємства через застосування системного і процесного підходів до управління підприємством, залучення інвестицій в інтелектуальний капітал, забезпечить підприємству високу ринкову позицію, а отже і сприятиме розвитку регіонів, де такі підприємства розташовані.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сітковська, А. О. "Формування механізму управління конкурентоспроможністю аграрного підприємства." Агросвіт, no. 18, вересень (2016): 9–13.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Stankovska, I. M. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ТА ЯКІСТЮ НА ЗАСАДАХ ТQM." Actual problems of regional economy development 1, no. 14 (April 26, 2018): 107–12. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.14.107-112.

Full text
Abstract:
В статті досліджуються тенденції розвитку концепції TQM, набули подальшого розвитку питання пов’язані із впровадженням концепції ТQM на енергетичних підприємствах. Встановлено, що ТQM є динамічною концепцією, яка постійно розвивається, включаючи в себе нові сучасні методи та підходи ефективного ведення бізнесу і є запорукою його розвитку та конкурентоспроможності. Підходи TQM є гнучкими, це філософія управління, яка визначає базові концепції підприємства, залишає свободу вибору шляхів їх реалізації. Із застосуванням методу бенчмаркінгу, розглянуто індекс якості енергопостачання споживачам (SAIDI). Для покращення виробничих процесів запропоновано застосовувати основні підходи системи TPS, що забезпечить можливість ефективної реалізації концепції ТQM на підприємствах енергоринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шульга, М. О. "РОЗРОБЛЕННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Підприємництво та інновації, no. 12 (July 3, 2020): 135–41. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.23.

Full text
Abstract:
У статті оцінено управління конкурентоспроможністю та конкурентні переваги підприємства. З проведеної оцінки видно, що підприємство має такі конкурентні переваги, як: якість продукції, відомість серед споживачів, цінова політика та ступінь охоплення ринку. Завдяки цим перевагам підприємство утримує високі конкурентні позиції. Ключовим етапом був аналіз конкурентоспроможності продукції та самого підприємства, який проводився за допомогою побудови Матриці БКГ, багатокутника конкурентоспроможності та розрахунку комплексного коефіцієнта конкурентоспроможності. Аналіз показав, що послуги підприємства є конкурентними майже на всіх етапах свого життєвого циклу і приносять стабільний дохід. Аналіз конкурентоспроможності підприємства показав, що комплексний коефіцієнт конкурентоспроможності з кожним роком збільшується і в 2020 році становив 2,45, тим самим зміцнюючи позиції підприємства на ринку і серед конкурентів. На основі цього аналізу розроблено напрями підвищення конкурентоспроможності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Мельник, Ю. М. "Соціальна складова інтегрованої системи управління конкурентоспроможністю підприємства." Вісник Київського інституту бізнесу та технологій, Вип. № 1 (26) (2015): 59–63.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Муравський, В. "Автоматизація калькулювання для оперативного управління конкурентоспроможністю підприємства." Науковий вісник, no. 4 (236) (2016): 217–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління конкурентоспроможністю підприємства"

1

Мартинець, Вікторія Володимирівна, Виктория Владимировна Мартинец, Viktoriia Volodymyrivna Martynets, and А. Ю. Ковальова. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/28221.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Казановська, Т. Ю. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71042.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено питання стратегічного управління конкурентоспроможністю підприємства. Виділено фактори формування управління конкурентоспроможністю українських підприємств на прикладі ТОВ «ЕКО». Аналіз конкурентоспроможності підприємства дозволяє оцінити тенденції у його функціонуванні, визначити шляхи розвитку та ефективність адаптації підприємства до умов конкурентного середовища. Оцінки проведено з використанням абстрактно-логічного, порівняльного, вертикального, горизонтального та коефіцієнтного аналізу. запропоновані заходи щодо підвищення конкурентоспроможності ТОВ «ЕКО»; проведено аналіз ефективності інвестиційних вкладень та досліджено інтернет-маркетинг в розрізі сучасного інструмента підвищення конкурентоспроможності підприємства. Результатом магістерської роботи є вдосконалення підходів до управління конкурентоспроможністю підприємства шляхом впровадження інструментів інтернет-маркетингу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Свобода, І. М. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Svoboda.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядається сутність понять "конкуренція" та "конкурентоспроможність підприємства", зокрема досліджено класифікаційні підходи до факторів конкурентоспроможності підприємства, методи оцінювання конкурентоспроможності. Проаналізовано ринок послуг роздрібної торгівлі FMCG України за методом PEST – аналізу, встановлено найбільш впливову фактор зовнішнього середовища. Запропоновано заходи з підвищення конкурентоспроможності мережі супермаркетів "Сільпо", зокрема пропонуються заходи щодо відкриття салат-барів на території супермаркетів "Сільпо".
Scientific work explores the real meaning of the "competition" and "competitiveness of the enterprise" concepts. It explores the classification approaches of enterprise competitiveness factors and competitiveness estimation methods. Within the work, we use the PEST - analysis method to analyze the market of FMCG retail services of Ukraine and to establish the most influential factor of the external environment. Eventually, measures to increase the competitiveness of the "Silpo" supermarkets chain are proposed, in particular, the opening of salad bars on the territory of "Silpo" supermarkets.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ільницька, А. О. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Ilnytska.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти: сутність поняття «конкурентоспроможність підприємства», фактори, що впливають на конкурентоспроможність підприємства, методи та показники оцінки конкурентоспроможності підприємства. Проаналізовано фінансово-господарська діяльність підприємства ТОВ «Телекарт-Прилад», аналіз ринкового середовища та проведено оцінку конкурентоспроможності підприємства. Запропоновано розробити заходи задля підвищення конкурентоспроможності підприємства, а саме зайнятись виробництвом зарядок для електромобілів.
The work deals with the theoretical aspects: the essence of the concept of "enterprise competitiveness", factors influencing the competitiveness of the enterprise, methods and indicators for assessing the competitiveness of the enterprise. The financial and economic activity of the enterprise LLC "Telecard-Prilad", the analysis of the market environment are analyzed and the competitiveness of the enterprise is estimated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Брінь, Павло Володимирович, and Вікторія Вікторівна Деркач. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43402.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Синіговець, Ольга Миколаївна. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44622.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Жабська, О. В., and Людмила Сергіївна Ларка. "Управління конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/25832.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Колесник, Є. В. "Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14102.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Осипенко, Г. Р. "Управління конкурентоспроможністю торгівельного підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71203.

Full text
Abstract:
Метою магістерської роботи є дослідження механізмів управління конкурентоспроможністю підприємства та обґрунтування напрямів її вдосконалення з метою забезпечення підвищення ефективності торговельної діяльності на прикладі ТОВ «BILLA». Завдання роботи: вивчення теоретичних основ управління конкурентоспроможністю; визначення рівня конкурентоспроможності торгівельного підприємства на основі оцінки його економічного та фінансового стану; обґрунтування напрямів вдосконалення механізмів управління конкурентоспроможністю підприємства; оцінка економічної ефективності основних шляхів підвищення конкурентоспроможності продукції та підприємства. Об’єктом дослідження є кондитерський цех ТОВ „BILLA”, предме-том дослідження – управління конкурентоспроможністю кондитерської продукції ТОВ „BILLA”. Методи дослідження – порівняльний, фактор-ний, структурний, матричний та SWOT-аналіз. Наукова новизна досліджень: науково обґрунтовані заходи з підви-щення конкурентоспроможності підприємства на підставі застосування SWOT-аналізу. Практичне значення одержаних результатів роботи полягає у розробці рекомендацій щодо впровадження заходів з підвищення конкурентоспроможності підприємства ТОВ „BILLA”. У першому розділі розглядається поняття конкурентоспроможності, методичні підходи до її оцінки, а також механізми управління конкурентоспроможністю. У другому розділі подано економічну характеристику підприємтсва, здійснений аналіз рівня його конкурентоспроможності та оцінено ефективність конкурентоспроможності торговельного підприємства. У третьому розділі на епідставі виявлених проблем при оцінці конкурентоспроможності підприємства розглядаються шляхи підвищення рівня конкурентоспроможності ТОВ «BILLA».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рибальченко, Світлана Миколаївна, Светлана Николаевна Рыбальченко, Svitlana Mykolaivna Rybalchenko, and І. В. Мармизов. "Управління конкурентоспроможністю торгового підприємства." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26484.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Управління конкурентоспроможністю підприємства"

1

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства (організації). Київ: Центр навчальної літератури, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Управління міжнародною конкурентоспроможністю підприємства (організації). Київ: Центр навчальної літератури, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управління конкурентоспроможністю підприємства"

1

"СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА В КОНТЕКСТІ ПІДВИЩЕННЯ ФІНАНСОВИХ РЕЗУЛЬТАТІВ." In ЖУРНАЛІСТИКА ТА РЕКЛАМА: ВЕКТОРИ ВЗАЄМОДІЇ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-03-19.38.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Управління конкурентоспроможністю підприємства"

1

Братченко, Людмила Євгеніївна. Контролер як спарінг-партнер менеджера. Бондаренко М. О., December 2015. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2912.

Full text
Abstract:
Розкривається актуальність для українських підприємств використання передових західних методик управління, ефективного використання інформації, що забезпечить їх стабільний розвиток та конкурентоспроможність. Контролінг є одним з найсучасніших і ефективних систем управління підприємством. Визначена роль контролера - фахівця, що реалізує процес контролінгу на підприємстві та сприяє його ефективності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography