Academic literature on the topic 'Управління впливом факторів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління впливом факторів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління впливом факторів"

1

Л. А., СИВОЛАП, СОЛОХА Д. В., and ЧЕЛПАН В. М. "ВИЗНАЧЕННЯ ТЕОРЕТИКОМЕТОДОЛОГІЧНИХ КОНЦЕПТІВ УПРАВЛІННЯ ЕФЕКТИВНИМ РОЗВИТКОМ РИНКУ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ ТОВАРІВ УКРАЇНИ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 89, no. 4 (December 26, 2020): 48–56. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2020.89-4-06.

Full text
Abstract:
В роботі досліджено теоретико-методологічні концептизабезпечення формування й розвитку ринку екологічно чистих товарів вУкраїні, як вагомої складової національного ринку в цілому. Ринокекологічно чистих товарів розглядається як динамічна модель, щознаходиться під постійним впливом факторів зовнішнього середовища,визначено основні фактори впливу на ефективність довгостроковогорозвитку ринку, встановлено їх взаємозв’язок, взаємовпливовість йвзаємозалежність.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Korobets, Olena Mykhailivna. "МАРКЕТИНГОВІ ДЕТЕРМІНАНТИ УПРАВЛІННЯ ЕКОЛОГІЧНИМИ РИЗИКАМИ ЯК ФАКТОР ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." SCIENTIFIC BULLETIN OF POLISSIA, no. 2(18) (2019): 171–76. http://dx.doi.org/10.25140/2410-9576-2019-2(18)-171-176.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження викликана необхідністю створення в сучасних ринкових умовах ефективної системи управління екологічними ризиками підприємства, яка б сприяла підвищенню його конкурентоспроможності, та була максимально орієнтована на потреби споживачів. Постановка проблеми. Використання системи управління ризиками формує передумови підвищення ефективності всіх сфер діяльності підприємства. Аналіз останніх досліджень і публікацій. ERM розглядається вченими як сукупність трьох блоків: фактори, що впливають на ERM (Beasley; Kleffner; Liebenberg and Hoyt; COSO); вплив ERM на ефективність роботи підприємства (Beasley; Gordon; Andersen and Roggi); механізми управління ризиками в конкретних організаційних умовах (Mikes; Paape and Spekle). Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Система менеджменту з одного боку повинна враховувати інтереси всіх стейкхолдерів, а з іншого сприяти мінімізації наявних ризиків. Постановка завдання. В основі дослідження лежить система ERM, яка розглядається у співвідношенні зовнішніх факторів навколишнього середовища для підприємства, та факторів стійкості самого підприємства. Виклад основного матеріалу. У статі проведено аналіз факторів залежності впровадження системи ERM на підприємствах, продуктивністю його роботи, та впливом на маркетингову політику. Система ERM розглядається як співвідношення зовнішніх факторів навколишнього середовища, та факторів стійкості підприємства. Висновки. Попередні дослідження дозволяють зробити висновки, щодо наявності взаємозв’язку між результатами діяльності підприємства та впровадженням системи ERM.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Смирнова, Т. А. "ОЦІНКА ТА ФАКТОРИ ВПЛИВУ НА ДІЄВІСТЬ ЦИФРОВИХ КОМУНІКАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВА." Підприємництво та інновації, no. 20 (October 29, 2021): 56–61. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/20.7.

Full text
Abstract:
У сучасній ринковій економіці комунікації підприємства є основою стійких трансакційних відносин. Визначення факторів, що впливають на дієвість інтернет-комунікацій, і ефективне управління ними можуть створити умови для максимально ефективного використання інформації, що перебуває в розпорядженні підприємства, для досягнення його стратегії і поточних цілей, підвищення ринкової вартості підприємства й отримання конкурентних переваг в умовах динамічного ринкової середовища. У статті проаналізовано сучасний стан світових тенденцій у розвитку й використанні засобів інтернет-комунікацій у діяльності підприємств, а також виявлено фактори й показники, що впливають на дієвість інтернет-комунікацій за впливом на його джерела, та класифіковано інструменти інтернет-комунікацій за типом впливу на потенційного клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гардабхадзе, Ірина Анатоліївна. "ФЕШН-ДИЗАЙН В УМОВАХ ЦИФРОВИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ КУЛЬТУРИ." Питання культурології, no. 37 (May 28, 2021): 33–44. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.37.2021.235995.

Full text
Abstract:
Мета статті — аналіз механізмів реалізації стабілізуючого потенціалу фешн- дизайну у ході трансформаційних процесів культури в умовах цифровізації. Стаття присвячена вирішенню актуальної проблеми управління сталим розвитком фешн- дизайну під впливом дестабілізуючих факторів. З безлічі чинників для аналізу обрана група факторів дизруптивного впливу інформатизації на розвиток фешн-дизайну. Методологія дослідження. Для досягнення поставленої мети був використаний міждисциплінарний системний аналіз з комбінуванням результатів історіографічного аналізу з елементами компаративного, функціонального і контент-аналізу. Наукова новизна — вперше запропонована методика гуманізації культурних орієнтирів цільових груп користувачів засобами фешн-дизайну. Показано, що реалізація кожного інноваційного фешн-проєкту може бути розглянута з позицій моделі трикутника факторів впливу на результати проєктування. За таких умов управління проєктом спирається на балансування трикутника факторів впливу, перша вершина якого утворюється джерелом-носієм новизни дизайнерських рішень, друга є джерелом- носієм тенденцій моди, третя створюється особливостями індивідуальних характеристик особистості, в тому числі її естетичними орієнтирами та базовими установками підсвідомості. Висновки. Було показано, що для ефективного вирішення завдань фешн-дизайну в умовах коливань ідеології проєктної творчості та швидких змін цифрового інструментарію проєктний підхід доцільно направити на балансування трикутника факторів впливу. В ролі одного з дієвих шляхів балансування запропоновано гармонізацію творчого першоджерела з естетичними орієнтирами підсвідомості індивіда. Використання фешн-дизайнерами у процесі проєктування методу балансування трикутника впливу дозволяє керувати якістю продуктів моделювання за трьома показниками одночасно — інноваційністю, художньо- естетичним рівнем і відповідністю тенденціям моди. А гармонізація характеристик моделей з внутрішніми установками особистості надає свій внесок у підтримку сталого розвитку фешн-дизайну.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kovalova, А. "ОЦІНКА І КЛАСИФІКАЦІЯ ВИРОБНИЧОГО РИЗИКУ ПРИ ВИКОНАННІ ДОРОЖНІХ РОБІТ НА ПРИКЛАДІ МІСТА КИЄВА." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 67 (April 1, 2022): 121–26. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2022.1.121.

Full text
Abstract:
В роботі визначається комплексний виробничий ризик за допомогою системної моделі для працюючих на відкритому повітрі при реконструкції автотранспортних шляхопроводів з урахуванням метеорологічних факторів, забруднення атмосферного повітря та хронічного впливу шуму від автотранспортних засобів. Запропоновано методологію системного підходу до визначення професійного ризику на основі ієрархічної дворівневої системної математичної моделі, яка враховує всі закономірності впливу основних небезпечних факторів. Запропоновано кваліфікаційну шкалу для оцінки виробничого ризику ризику для здоров’я працюючих. Визначено, що значення ризику для здоров’я працюючих при виконанні дорожніх робіт не може бути отримано на основі існуючих нормативних документів, оскільки вони не враховують ризик від постійного шумового навантаження від автотранспортних засобів на шляхопроводах, що додатково посилюється температурним впливом в теплі місяці року. Розроблена системна математична модель оцінки та класифікації значення виробничого ризику для працюючих на відкритому повітрі, яка враховує всі закономірності впливу основних небезпечних факторів забруднення міського середовища та проведено її апробацію для умов м. Києва. Результати роботи актуальні для удосконалення управління безпекою працюючих при виконанні дорожніх робіт за рахунок комплексного врахування всіх шкідливих факторів впливу при оцінці виробничого ризику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Popov, V. M., and I. A. Chub. "ОЦІНЮВАННЯ ВПЛИВІВ МОЖЛИВОЇ НАДЗВИЧАЙНОЇ СИТУАЦІЇ НА ЕТАПІ ФОРМУВАННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ СИСТЕМ ТЕХНОГЕННОЇ БЕЗПЕКИ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 8 (October 29, 2015): 244–49. http://dx.doi.org/10.15421/40250841.

Full text
Abstract:
Розглянуто заходи програми розвитку системи техногенної безпеки території,яка значною мірою залежить від якості управління інформаційними зв'язками між учасниками програми. Для їх реалізації виникає потреба прогнозування загроз для потенційно небезпечних об'єктів регіону та динаміки зміни їх стану під впливом природних, техногенних та інших факторів у рамках підсистеми моніторингу. Показано особливості застосування геоінформаційної системи, інтегрованої до складу системи моніторингу системи техногенної безпеки регіону для прогнозування наслідків аварії з викидом аміаку на АОЗТ "Холодопром" у Харкові.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Світлана, МАРОВА, СОЛОХА Дмитро, БЄЛЯКОВА O, and КИСІЛЬ В. "ЕТИМОЛОГІЯ ФОРМУВАННЯ КОНЦЕПТІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ РИНКУ ЕКОЛОГІЧНО ЧИСТИХ ТОВАРІВ В УКРАЇНИ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 87, no. 2 (February 27, 2020): 5–22. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2020.87-2-01.

Full text
Abstract:
Наукове дослідження, основні матеріали якого наведені в данійстатті, присвячене етимології формування ключових концептівдержавного управління розвитком ринку екологічно чистих товарів вУкраїні й експортоорієнтованими товарами за її межами. В роботідосліджено системоутворюючі концепти формування споживчоговибору учасниками ринку екологічно чистих товарів, визначеноперспективи розвитку досліджуваного ринку в довгостроковійпролонгованій перспективі, виокремлено основні рішення, що спрямованіна підвищення екологізації підприємства, функції ринку, що виконуєекологічний ринок як сектор ринкової економіки. Визначено впливдержави на розвиток і формування підприємницьких структур.Доведено, що функціонування підприємницьких структур відбувається всередовищі, що формується під впливом двох груп факторів −наднаціональних та внутрішньо національних
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Дакі, О. А., В. М. Іваненко, В. М. Федунов, and О. В. Бажак. "Електромагнітна сумісність систем зв’язку та оповіщення у надзвичайних ситуаціях на морі." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 37–43. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.05.

Full text
Abstract:
Аналіз небезпек та ризиків, пов'язаних із впливом ненавмисних електромагнітних перешкод на функціонування систем зв'язку й оповіщення в системі управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті потребує детального та точного аналізу ряду факторів та визначення найбільш вразливих каналів прийому та найбільш небезпечних джерел радіоперешкод на рівні окремих випромінювань радіопередавачів. З метою удосконалення методів та моделей оцінювання електромагнітної сумісності систем зв’язку та оповіщення у надзвичайних ситуаціях на морі в статті розроблено підхід до оцінки електромагнітної сумісності, заснований на частотно-обмежених моделях характеристик радіоелектронних засобів. Розроблено алгоритми оцінки електромагнітної сумісності, оцінювання електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів в системі управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті здійснене завдяки аналізу послідовності трьох етапів – етапу частотної оцінки перешкод, етапу детальної оцінки перешкод та етапу комплексної оцінки перешкод.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Дакі, О. А., В. М. Іваненко, В. М. Федунов, and О. В. Бажак. "Електромагнітна сумісність систем зв’язку та оповіщення у надзвичайних ситуаціях на морі." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 2(68) (April 21, 2021): 38–44. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2021.68.05.

Full text
Abstract:
Аналіз небезпек та ризиків, пов'язаних із впливом ненавмисних електромагнітних перешкод на функціонування систем зв'язку й оповіщення в системі управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті потребує детального та точного аналізу ряду факторів та визначення найбільш вразливих каналів прийому та найбільш небезпечних джерел радіоперешкод на рівні окремих випромінювань радіопередавачів. З метою удосконалення методів та моделей оцінювання електромагнітної сумісності систем зв’язку та оповіщення у надзвичайних ситуаціях на морі в статті розроблено підхід до оцінки електромагнітної сумісності, заснований на частотно-обмежених моделях характеристик радіоелектронних засобів. Розроблено алгоритми оцінки електромагнітної сумісності, оцінювання електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів в системі управління безпекою судноплавства на морському і річковому транспорті здійснене завдяки аналізу послідовності трьох етапів - етапу частотної оцінки перешкод, етапу детальної оцінки перешкод та етапу комплексної оцінки перешкод.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ситник, Ю. Б. "Аналіз основних характеристик і показників стану безпеки польотів авіаційної системи." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 117–22. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.15.

Full text
Abstract:
У статті проведений аналіз щодо організації системи безпеки польотів, що базується на двох контурах управління безпекою польотів (управління та забезпечення безпеки польотів). Визначено, що безпека польотів – це стан захищеності авіаційної системи від впливу небезпечних чинників, який відображає рівень авіаційної аварійності і стан безпеки польотів. Доведено, що рівень авіаційної аварійності визначається комплексною характеристикою безпеки польотів, яка відображає за допомогою системи статистичних показників людські втрати і втрати авіаційної техніки в результаті авіаційних подій, що відбулися в авіації України за певний період. Одним з показників рівня авіаційної аварійності є кількість авіаційних пригод на сто тисяч годин нальоту. Стан безпеки польотів – це інтегральна характеристика захищеності авіаційної системи, що визначається впливом на неї небезпечних факторів в масштабі реального часу. Проведений аналіз основних характеристик стану безпеки польотів дозволяє виділити два основних показники, за якими слід оцінювати її стан в авіаційному підрозділі. Так, в період організації польотів стан безпеки польотів визначається поточним значенням рівня забезпечення безпеки польотів; під час виконання польотів стан безпеки польотів визначається поточним значенням її рівня. В статті визначено, що рівень забезпечення безпеки польотів – це показник, що характеризує повноту профілактичної роботи, проведеної в авіаційному підрозділі на момент оцінки, щодо запобігання авіаційної пригоди. Головним критерієм оцінки рівня забезпечення безпеки польотів є обґрунтована повнота виконання заходів і процедур, визначених документами в області безпеки польотів і розпорядженнями вищих органів. При оцінці рівня забезпечення безпеки польотів в авіаційних підрозділах рекомендовано враховувати вплив людського фактору, а саме авіаційних фахівців з числа льотного складу авіаційних підрозділів на стан захищеності авіаційної системи. Рівень безпеки польотів в статті визначено як кількісне значення інтегрального показника, який характеризує стан захищеності авіаційної системи від впливу небезпечних чинників в ході виконання польотного завдання. Можливі стани безпеки польотів в авіаційному підрозділі можуть виникнути під час організації та виконання польотів. Проведений аналіз основних характеристик і показників стану безпеки польотів в авіаційному підрозділі дозволить розробити методичний апарат, застосування якого на практиці в процесі підготовки авіаційних підрозділів підвищить ефективність управління забезпеченням безпеки польотів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління впливом факторів"

1

Невлюдов, І. Ш., Б. О. Малик, А. О. Андрусевич, М. Г. Стародубцев, and Ю. М. Олександров. "Управління впливом факторів навколишнього середовища при проектуванні оптоволоконних ліній зв'язку." Thesis, ХНУРЕ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10035.

Full text
Abstract:
The problem of environmental influences control upon fiber-optic communication lines design is considered. The ways to increase the operational efficiency of these communication lines under the environmental conditions and to factor these influences into the project design and implementation management are rationalized. The technical implementation allowing for fiber-optic communication lines use in severe environment is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Власова, Наталія Олексіївна. "Систематизація факторів проактивного управління фінансовими результатами підприємств машинобудування." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45943.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Білявський, Валентин Миколайович. "ВПЛИВ СОЦІАЛЬНИХ ФАКТОРІВ НА УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ В УМОВАХ ТРАНСФОРМАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА." Thesis, Полтавський університет споживчої кооперації України, 2006. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/31168.

Full text
Abstract:
Методологія та практика менеджменту на порозі ХХІ століття: загальнодержавні, галузеві та регіональні аспекти : матеріали ІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. – Полтава : Полтав. ун-т спожив. кооп. України, 2006. – С. 33–34.
Термін “соціальний фактор” уперше ввів С. Струмілін, вивчаючи проблеми підвищення продуктивності праці. З того часу з’явилася безліч наукових публікацій, у яких так чи інакше розглядалися соціальні фактори. Якщо у широкому розумінні соціальні фактори поєднувалися за змістом з об’єктивними закономірностями і при цьому не враховувався суб’єктивний компонент, то у вузькому розумінні поняття перебільшувалася роль останнього (суб’єктивного компоненту).
Полтавський університет споживчої кооперації України
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пічура, Вадим Юрійович. "Система управління інформаційною безпекою в умовах невизначеності та впливу дестабілізуючих факторів." Бакалаврська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10388.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Фадєєва, Ганна Миколаївна. "Вплив факторів на розвиток промислових підприємств в інноваційних умовах." Thesis, Українська інженерно-педагогічна академія, 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/37727.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Гриценко, Костянтин Григорович, Константин Григорьевич Гриценко, and Kostiantyn Hryhorovych Hrytsenko. "Ідентифікація факторів впливу на ефективність страхових компаній." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/58845.

Full text
Abstract:
Запропоновано враховувати при формуванні стратегії страхових компаній напрямок і ступінь впливу на ефективність страхових компаній факторів внутрішнього середовища. Наведено перелік факторів внутрішнього середовища страхових компаній.
It is proposed when forming a strategy of insurance companies to take into account the direction and degree of impact on the efficiency of insurance companies factors internal environment. The list of factors internal environment of the insurance companies is given.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бладика, О. Ф., and О. В. Березюк. "Виявлення факторів впливу на витрати, що пов'язані з управлінням твердими побутовими відходами." Thesis, ВНТУ, 2013. http://ir.lib.vntu.edu.ua/handle/123456789/7211.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ярова, Галина Миколаївна. "Вплив зовнішніх факторів на фінансову стійкість страхових організацій і формування їх активів." Thesis, Przemyśl. Nauka i studia, 2013. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/2211.

Full text
Abstract:
Проведено кореляційно-регресійний аналіз впливу факторів, від яких залежить надання послуг зі страхування, на збільшення показників активів страхових компаній як одного з чинників забезпечення фінансової стійкості страхових організацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Гашенко, С. Г. "Управління ліквідністю банку." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76848.

Full text
Abstract:
В дипломній роботі досліджено проблему забезпечення достатнього рівня ліквідності банків, що вимагає, зокрема, аналітичного обґрунтування управлінських рішень щодо планування потреби у ліквідних коштах, визначення оптимальних джерел покриття дефіциту ліквідності та розміщення надлишку ліквідних коштів у найбільш дохідні напрямки значення одержаних результатів полягає в тому, що сформовані в роботі рекомендації можуть бути використані банками України у процесі визначення пріоритетних напрямів регулювання при управління ліквідністю банку, оскільки запропонований методичний підхід інтегрує можливості математичного апарату виявлення ключових факторів впливу на рівень ліквідності банку з визначенням обсягу витрат на підтримку ліквідності в разі реалізації ряду стресових сценаріїв
В дипломной работе исследована проблема обеспечения достаточного уровня ликвидности банков, требует, в частности, аналитического обоснования управленческих решений по планированию потребности в ликвидных средствах, определение оптимальных источников покрытия дефицита ликвидности и размещения избытка ликвидных средств в наиболее доходные направления состоит в том, что сформированы в работе рекомендации могут быть использованы банками Украины в процессе определения приоритетных направлений регулирования при управления ликвиднис тю банка, поскольку предложенный методический подход интегрирует возможности математического аппарата выявления ключевых факторов влияния на уровень ликвидности банка с определением объема расходов на поддержание ликвидности в случае реализации ряда стрессовых сценариев
The thesis investigates the problem of ensuring a sufficient level of banks' liquidity, which requires, in particular, an analytical justification of management decisions regarding the planning of liquidity needs, determination of optimal sources of liquidity deficit coverage and placement of excess liquidity in the most profitable directions of the value obtained in the field. The recommendations formulated in the paper can be used by Ukrainian banks in the process of determining priority areas of regulation in managing liquidity. of the bank, since the proposed methodological approach integrates the capabilities of the mathematical apparatus to identify key factors influencing the level of bank liquidity with determining the amount of liquidity support costs in the event of a number of stress scenarios
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Лямцев, Олександр Вікторович, Александр Викторович Лямцев, Oleksandr Viktorovych Liamtsev, Микола Васильович Провозін, Николай Васильевич Провозин, and Mykola Vasyliovych Provozin. "Оптимізація і управління рухом транспорту, як фактор зменшення негативного впливу на навколишнє середовище." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19070.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управління впливом факторів"

1

Веліховська, Алла. "ФОРМУВАННЯ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ НА ЗАНЯТТЯХ З «ПСИХОЛОГІЇ УПРАВЛІННЯ», ЯК ОДНІЄЇ З КЛЮЧЕВИХ УМОВ УСПІШНОСТІ МАЙБУТНІХ КЕРІВНИКІВ." In СТРАТЕГІЧНІ НАПРЯМКИ РОЗВИТКУ НАУКИ: ФАКТОРИ ВПЛИВУ ТА ВЗАЄМОДІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/22.05.2020.v3.13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Управління впливом факторів"

1

Марчик, В. І., and С. Ю. Перекопський. Фізичне виховання як процес управління адаптацією організму до навчального процесу. Дніпропетровський національний університет ім. Олеся Гончара, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1871.

Full text
Abstract:
В студентські роки для молоді характерна наявність ряду несприятливих умов, серед яких психічне та інтелектуальне напруження у зв’язку з сутністю навчальної діяльності, довготривале утримання статичних поз, зниження рухової активності в організації навчального дня тощо. В роботі, якій вивчалася роль фізичних вправ в адаптації студента до вимог середовища, показано, що процес фізичного виховання можна розглядати як процес управління адаптацією організму до впливу факторів зовнішнього середовища і в зв’язку з цим, можлива рекомендація щодо активного використання фізичних вправ з метою адаптації до навчально-виховного процесу студентської молоді.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Соловйов, Володимир Миколайович, and Д. М. Чабаненко. Дослідження статистичних характеристик сучасних агентних моделей ринків. КЕІ ДВНЗ «КНЕУ», 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1119.

Full text
Abstract:
В сучасній економічній теорії агентні моделі відіграють значну роль при розумінні, прогнозуванні та управлінні фінансово-економічними системами. На відміну від моделей класичної економічної теорії, агентні моделі дають можливість дослідити фінансові ринки «зсередини», перевірити вплив певних зовнішніх та внутрішніх факторів на ринкову ціну. Нам відкривається можливість проводити експерименти зі штучно створеними моделями економічних систем без реального ризику та спрогнозувати можливі наслідки здійснюваних експериментів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography