Academic literature on the topic 'Управління асортиментом'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управління асортиментом.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управління асортиментом"

1

Костромін, Артем. "ОСНОВНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМ АСОРТИМЕНТОМ БІЗНЕС-ОРГАНІЗАЦІЇ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 163–66. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-34.

Full text
Abstract:
У статті висвітлена важливість товарного асортименту для бізнес-організацій. Були проаналізовані праці відомих вітчизняних та закордонних вчених, які досліджували товарний асортимент, та наведені результати їх досліджень. Надане визначення товарного асортименту, наведена класифікація типів товарного асортименту на основі основних показників та характеристик. Наведена схема процесу управління товарним асортиментом, відображені основні етапи процесу та їх послідовність. Також був відображений алгоритм формування товарного асортименту та послідовність його етапів. Наведені три основні групи методів формування та аналізу товарного асортименту: методи портфельного аналізу, методи виявлення споживчих переваг та методи економічного аналізу. Надана їх коротка характеристика, спільні та відмінні риси та цілі використання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

АРТЮХ, Т. М., С. В. ЯГЕЛЮК, and В. В. АРХІПОВ. "УПРАВЛІННЯ АСОРТИМЕНТОМ ТА ПРОДАЖЕМ КОПІЮВАЛЬНОЇ ТЕХНІКИ." Товарознавчий вісник 1, no. 15 (February 18, 2022): 21–30. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2022-15-2.

Full text
Abstract:
Метою статті є визначення напрямків забезпечення конкурентоспроможності торгівельних підприємств з продажу сучасної копіювальної техніки з врахуванням її властивостей та потреб споживачів. Методика. Під час виконанні дослідження були використанні сучасні методи аналізу, синтезу, наукової абстракції та комплексного підходу. Це дозволило встановити основні засади управління асортиментом та продажем, а також ідентифікаційні характеристики досліджуваної техніки. Результати. Копіювальна техніка є невід ’ємною частиною сучасного життя. Вона використовується вдома, офісі, академічній установі, виробництві, видавництві, у дизайнерських фірмах. Широке коло потенційних споживачів формує вимоги до властивостей та показників якості, яким повинні відповідати принтери, сканери, ксерокси, а також цінову політику торговельного підприємства. На жаль вітчизняна класифікація асортименту та нормативно-технічна документація не відповідають сучасним тенденціям на ринку копіювальної техніки та ускладнюють споживачам і торговельними організаціям підбір необхідних пристроїв. В статті запропонована удосконалена класифікація асортименту копіювальної техніки, яка ґрунтується на групуванні за основними ознаками пропозицій сучасних виробників. Вона включає такі групи: портативні та малопродуктивні пристрої, копіювальні апарати середньої продуктивності, високопродуктивні (промислові) апарати, пристрої для широкоформатного друку, мультифункціональні та 3D принтери. Основна відмінність запропонованої класифікації полягає у спрощенні (об ’єднанні окремих груп) та введенні таких сучасних груп копіювальної техніки, як мультифункціональні апарати, пристрої для широкоформатного друку, 3D принтери. Також визначена необхідність удосконалення нормативно-технічної документації, що регламентує показники якості копіювальної техніки. За результатами досліджень сформовані практичні рекомендації. Практична значимість. Отримані результати досліджень можуть бути використані торговельними підприємствами під час формування конкурентоспроможного асортименту, митними органами для ідентифікації товарних партій копіювальної техніки, а також студентами спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність під час навчання та підготовки наукових робіт.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гуштан, Тетяна Вікторівна, Сергій Петрович Лазур, and Марія Юріївна Лалакулич. "ІНСТРУМЕНТАРІЙ УПРАВЛІННЯ ТОВАРНИМ АСОРТИМЕНТОМ ТОРГОВЕЛЬНИХ МЕРЕЖ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(51) (April 13, 2018): 217–22. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2018.1(51).217-222.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Havrylyshyn V. V., V. V., and I. I. Oleksyn. "Specific aspects of food products range management in leading retail networks." Entrepreneurship and Trade, no. 24 (2019): 31–36. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2019-24-04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дребот, Н. П., Я. А. Танчак, and М. М. Миколишин. "Тенденції розвитку небанківських фінансових установ на ринку фінансових послуг України." Scientific Bulletin of UNFU 30, no. 1 (February 27, 2020): 109–14. http://dx.doi.org/10.36930/40300119.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах розвитку економіки ступінь розвитку фінансового ринку характеризується великою кількістю та різноманітністю фінансових посередників та асортиментом фінансових послуг, які вони надають учасникам ринку. Небанківські фінансові установи є професійними учасниками ринку фінансових послуг, які забезпечують спільне інвестування, управління активами, посередництво у купівлі-продажу фінансових інструментів, гарантійні операції тощо. Сучасні тенденції розвитку фінансових систем розвинених країн світу свідчать про дедалі вагомішу роль у мобілізації фінансових ресурсів саме фінансових посередників, типи і види яких визначаються рівнем розвитку фінансових відносин. Важливе місце серед фінансових посередників належить небанківським фінансовим установам, кожен вид яких відіграє свою роль, має свої функції та призначення. Наявне розмаїття небанківських фінансових установ в Україні вимагає застосування, з одного боку, специфічних підходів до їх державного регулювання, з іншого, універсальних заходів відродження і розвитку ринку фінансових послуг. Вирішення зазначеної проблеми передбачає аналіз та тенденції розвитку небанківських фінансових установ, який стане основою побудови системи порівняних показників оцінки ефективності їх діяльності, результати якої стануть інформаційною базою для прийняття ефективних рішень з метою реалізації стратегії реформування державного регулювання ринків небанківських фінансових послуг та забезпечення ефективного управління ними на рівні держави. У роботі оцінено діяльність основних небанківських фінансово-кредитних установ. Проаналізовано основні показники діяльності небанківських фінансових установ у розрізі основних сегментів сучасного ринку фінансових послуг. Визначено проблеми, які гальмують розвиток ринку страхових послуг, ринку недержавного пенсійного забезпечення та ринку ломбардного кредитування. Зроблено висновок про необхідність негайного вирішення системних проблем на ринку фінансових послуг для забезпечення його ефективного та стабільного функціонування в майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Іванько, А. В., and М. М. Ксенофонтов. "ЧИННИКИ З ФОРМУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ В СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Actual problems of regional economy development 2, no. 16 (November 25, 2020): 229–36. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.16.229-236.

Full text
Abstract:
Метою статті є дослідження чинників з формування організаційних структур управління в сільськогосподарських підприємствах. Предметом даного дослідження є виділення найбільш значущих для організаційної структури управління сільськогосподарських підприємств чинників та формування підходу до способу їх врахування в управлінні в будь-якому окремому секторальному суб’єкті господарювання. У статті організаційна структура управління суб’єктів господарювання розуміється як цілісна ієрархічна система, що складається із сукупності впорядкованих підрозділів та рівнів управління, у межах якої здійснюється організація процесу комунікації між ними з метою забезпечення ефективного процесу функціонування підприємства через взаємодію складових як із внутрішнім, так і з зовнішнім його середовищем, формується з урахуванням певних чинників. Проведено узагальнення чинників, що впливають на формування організаційних структур управління сільськогосподарських підприємств з виділенням серед них трьох ключових блоків: стратегічного або цільового, ефективності та товарного асортименту. Кожен з цих блоків не має виключного впливу. Вплив чинників по кожному з зазначених блоків слід враховувати збалансовано при узгодженні їх між собою. Наголошується на запровадженні інтегрованого підходу до формування організаційних структур управління. Розглядуються механізми управління, які є більш доцільними для застосування по кожному з виділених блоків чинників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Bіlovus, Tаtiana. "НЕДЕРЖАВНИЙ ПЕНСІЙНИЙ ФОНД ЯК СУБ’ЄКТ РИНКУ ЦІННИХ ПАПЕРІВ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 2 (18) (2019): 261–70. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-2(18)-261-270.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості функціонування недержавних пенсійних фондів (НПФ) як суб’єктів ринку цінних паперів. Проаналізовано кількісну динаміку НПФ за останні десять років. Також у статті досліджено НПФ з найбільшою вартістю активів, КУА з найбільшою вартістю активів НПФ в управлінні, співвідношення частки активів НПФ в ЦП до загальної вартості активів НПФ, портфель цінних паперів НПФ за типами інструментів. Наголошено на необхідності впровадження другого рівня пенсійної системи, оскільки РЦП в Україні не зможе розвиватися без появи довгострокових фінансових ресурсів, насамперед, коштів пенсійного фонду. Але разом з тим зазначено, що розвиток накопичувальної пенсійної системи в повному її розумінні може відбуватися лише в поєднанні з розвитком якісно функціонуючого РЦП з великим асортиментом ліквідних ЦП, ефективним корпоративним управлінням компаній і надійним захистом прав приватної власності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мізюк, Б. М., and В. О. Трач. "ФОРМУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БАЗИ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ГОТЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 133–38. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-20.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто особливості впровадження інформаційних технологій у систему управлін-ня організаціями, котрі надають готельні послуги. Встановлено, що в Україні використання сучасних інфор-маційних технологій стає засобом здійснення конкурентної боротьби у готельному бізнесі. Узагальнено роль інформаційних ресурсів як необхідної умови ефективного управління готельним підприємством. Проаналізова-но чинники, які впливають на рівень розвитку і запровадження інформаційних технологій у готелях. Виявлено і запропоновано заходи з удосконалення системи управління готельним комплексом. Загальними особливостями у впровадженні інформаційних технологій у готелях є автоматизація процесів планування, обліку і управління основними напрямками діяльності готельного комплексу. Метою даної статті було дослідження стану впро-вадження інформаційних технологій у системі управління організацією на прикладі діяльності готельного комплексу Fest Hotel у м. Львові. Обгрунтовано доцільність впровадження сучасних інформаційних технологій у готельних комплексах. Запропонована авторами інформаційна система для готельного комплексу Fest Hotel дозволила виключити з асортименту низькорентабельні послуги і замінити їх новими, більш ефективними. Економічний ефект одержується також від надання послуг через Інтернет. У результаті використання і впровадження автоматизованої інформаційної системи знизилися постійні та змінні витрати операційної діяльності, зокрема на технічне обслуговування і поточний ремонт готельного комплексу, на утримання си-стем зв’язку, поліпшилася якість послуг виконуваних робіт і підвищилася кваліфікація працівників готельного комплексу. Розроблено план впровадження інформаційних технологій, які, за оцінкою авторів, будуть мати вагомий економічний ефект і сприяти підвищенню конкурентоспроможності готельних комплексів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Курінна, І. Г., Г. Є. Рябик, and О. В. Білоброва. "Удосконалення системи управління збутовою і асортиментною політикою торговельних підприємств." Vital cycle of the organizational culture of the trading enterprises 1, no. 11 (2018): 56–66. http://dx.doi.org/10.32342/2616-3853-2018-1-11-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Терлецька, Юлія, and Анастасія Кравчук. "УПРАВЛІННЯ ЯКІСТЮ ПРОДУКЦІЇ У СИСТЕМІ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА." Молодий вчений, no. 1 (101) (January 31, 2022): 242–45. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2022-1-101-49.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена досліджено проблеми формування системи управління якістю продукції на підприємстві у сучасних умовах господарювання. Узагальнено зарубіжний досвід імплементації стандартів якості у систему менеджменту якості українських підприємств. Визначено основні складові зміцнення конку¬рентних позицій вітчизняних підприємств на зовнішніх ринках (зокрема, під¬вищення якості молокопродуктів, використання у процесі виробництва натуральної та органічної сировини, роз¬ширення асортименту та номенклатури органічної продукції, удосконалення процесу її пакування). Обґрунтовано необхідність удосконалення системи управління якістю продукції суб’єкта господарювання у сучасних умовах. Запропоновано напрями оптимізації системи управління якістю на молокопереробному підприємстві у контексті імплементації біотехнологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управління асортиментом"

1

Чайка, Тетяна Юріївна. "Роль "Положення про асортиментну політику" в управлінні асортиментом підприємства роздрібної торгівлі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35556.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Богуславська, М. В., and Л. В. Мурована. "Рефлексивне управління асортиментом." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/4161.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Вітюк, Т. І. "Маркетингове управління товарним асортиментом." Thesis, Київський національний універститет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/12810.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бабаєв, Е. "Управління товарним асортиментом підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/74416.

Full text
Abstract:
Продукт як елемент маркетингового комплексу є основним механізмом, за допомогою якого споживач задовольняє свої потреби. Якщо додати цей факт, що саме точні рішення, пов'язані з розробкою продукту, визначають типи ресурсів, виробничих процесів, характеру та типу майбутніх потоків відходів, очевидно, що управління продуктами є ключовим питанням у сфері сталого розвитку маркетингової стратегії. Продукт - це товар або іноді послуга, яка виробляється компанією або особою може бути продана на ринку через договір між покупцем і продавцем. Продукти мають певне використання, пов'язане з ними, що може призвести до необхідності або потреби. Продукт може формуватися кількома способами: 1) Існує потреба клієнта, яка виконується шляхом створення продукту навколо нього. 2) Вже виробляється певний товар або товар, а потім створюється ринок клієнтів Продукти в основному матеріальні, але також можуть бути нематеріальними. Наприклад, автомобіль, ручка, книга тощо - матеріальні (фізичні) продукти, з якими можна взаємодіяти на дотик. Але в сучасну епоху мобільні програми, MP3, зображення, програмні продукти можна визначити як нематеріальні продукти, яких немає в реальному фізичному світі, але можна взаємодіяти з ними у віртуальному світі. Кожен продукт має певний життєвий цикл залежно від його використання, промисловості, ринкових умов, конкуренції тощо. Основна мета дипломної роботи розглянути детально політику продукту, як вона формується
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лаврентьєва, Людмила Сергіївна. "Застосування стратегічних систем управління асортиментом продукції на підприємствах." Thesis, Український інститут науково-технічної експертизи та інформації, 2006. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35276.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ярошенко, А. С. "Основні методи управління товарним асортиментом підприємства." Thesis, Польща, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60842.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Малютіна, М. А. "Удосконалення процесу управління товарним асортиментом "Горобина"." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75921.

Full text
Abstract:
У пеpшoму poздiлi poзглянутo теopетичнi ocнoви упpaвлiння тoвapним acopтиментoм пiдпpиємcтвa пpи вихoдi нa зapубiжний pинoк, poзкpитo пoняття тoвapнoгo acopтименту. У дpугoму poздiлi пpoaнaлiзoвaнo упpaвляння тoвapним acopтиментoм ТOВ «Гopoбинa» пpи вихoдi нa зapубiжний pинoк. У тpетьoму poздiлi poзкpитo ocнoвнi шляхи вдocкoнaлення мехaнiзму упpaвляння тoвapним acopтиментoм нa ТOВ «Гopoбинa».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Полякова, Анастасія Ігорівна. "Формування системи адаптивного управління асортиментом наукоміскої продукції." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45964.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Щербина, А. О. "Управління товарним асортиментом підприємства при виході на міжнародний ринок." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71369.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено механізм управління товарним асортиментом підприємства, при виході на міжнародний ринок. Проведений аналіз основних факторів, які впливають на управління товарним асортиментом. Основною метою цього дослідження є розробка рекомендації щодо удосконалення механізму управління товарним асортиментом експортоорієнтованого підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Рудь, В. Ю. "Моделювання асортиментної політики підприємства (на прикладі ПрАТ «Хмельпиво»)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2020. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/9814.

Full text
Abstract:
Метою проведення дослідження у дипломній роботі магістра є дослідження, аналіз та моделювання і подальше прогнозування асортиментної політики Приватного акціонерного товариства «Хмельницький обласний пивзавод». За результатами магістерського дослідження проведено теоретичне дослідження, діагностовано та здійснено моделювання і прогнозування асортиментної політики підприємства під впливом його ресурсного потенціалу. Одержані результати можуть бути використані для моніторингу ефективності асортиментної політики підприємств переробної промисловості. Побудовані моделі можуть бути адаптовані до умов функціонування будь-якого підприємства переробної промисловості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Управління асортиментом"

1

Cтеблюк, Наталія, and Вікторія Сілантьєва. "АНАЛІЗ АСОРТИМЕНТНОЇ ПОЛІТИКИ ПІДПРИЄМСТВА ЗА ДОПОМОГОЮ АВС і XYZ - АНАЛІЗІВ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-1.06.

Full text
Abstract:
Розглянуто впровадження інтегрованого АВС і XYZ-аналізів в практику дослідження асортименту підприємства кисломолочної галузі, що дає змогу підвищити ефективність управління логістичними процесами за рахунок пошуку резервів удосконалення управління складським господарством. Для виконання комбінованого аналізу проведено окремо два аналізи, результати яких зведено для отримання матриці з дев’ятьох категорій товарів. На підставі одержаних результатів АВС-XYZ- аналізів обґрунтовано рекомендації щодо управління запасами для кожної групи товарів. Варто сконцентрувати увагу на матеріалах, що мають економічне значення, з метою зниження витрат за рахунок вживання цільових заходів, які суттєво підвищать ефективність закупівельної і складської діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography