Academic literature on the topic 'Управлінням прибутком'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Управлінням прибутком.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Управлінням прибутком"

1

Поддєрьогін, А. М., and С. В. Скочій. "ФАКТОРНИЙ АНАЛІЗ ФОРМУВАННЯ ПРИБУТКУ ВИРОБНИЧОГО ПІДПРИЄМСТВА." Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України, no. 2 (November 27, 2018): 304–18. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5940.2.2018.304-318.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено результати факторного аналізу формування прибутку виробничого підприємства. Відображено аналіз динаміки показників фінансових результатів діяльності, структуру доходів і витрат операційної діяльності компанії, фактори впливу на валовий прибуток. Здійснено оцінку впливу на формування прибутку від реалізації обсягу реалізованої продукції, цін реалізації, собівартості продукції, змін у структурі. Запропоновано заходи щодо ефективного управління прибутком аналізованого підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поддєрьогін, А. М., and Д. Б. Джуфер. "УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА." Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України, no. 2 (February 12, 2020): 211–23. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5940.2.2019.211-223.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сутність прибутку як економічної категорії, основні завдання щодо його формування, розподілу і використання, систематичний підхід до управління прибутком, структурно-логічну схему формування прибутку, розподіл прибутку в залежності від організаційно-правової форми господарювання та участі іноземного капіталу, зміст планування прибутку, завдання які вирішуються в процесі управління прибутком.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Kondratska, N. M., and A. L. Нorbatіuk. "УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 3, no. 83 (July 23, 2019): 100. http://dx.doi.org/10.31713/ve3201810.

Full text
Abstract:
У статті розкрито теоретико-методичні підходи до визначення сутності термінів «прибуток» та «прибутковість». Визначено сутність, мету та завдання управління прибутком підприємства. Запропоновано структурну схему управління прибутком на стадіях формування та розподілу, а також виділено складові механізму управління прибутком. Проведено порівняльний аналіз концептуальних підходів до управління прибутком підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Середа, О. О., and І. М. Кушал. "Фінансове управління і аналіз прибутком інжинірингових підприємств." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 1(271) (February 8, 2022): 78–82. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2022-271-1-78-82.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальним питанням фінансового управління прибутком інжинірингових підприємств. Метою дослідження є розвиток теоретико-прикладних положень щодо управління прибутком інжинірингових підприємств. В проведених дослідженнях використані методи співставлення, системного та аналітичного підходів, дедукції, діалектичної і формальної логіки. Визначено сутність та виокремлено відмінні риси інжинірингових послуг, які полягають у нематеріальності, корисному ефекті, виробничому та комерційному характері, професійності та інноваційності. Перевагою запропонованого методичного забезпечення управління прибутковістю є врахування специфіки фінансової діяльності таких підприємств: наявність широкої номенклатури та типів послуг, диференціація послуг інжинірингу залежно від масштабів діяльності та попиту на послуги, різний рівень рентабельності окремих послуг. Доведено, що для управління витратами інжинірингового підприємства найбільш прийнятними є АВС – метод та операційний аналіз. Встановлено послідовність поетапної реалізації моделі беззбитковості, яка враховує особливості діяльності інжинірингових підприємств. З метою оперативного управління запропоновано впровадження моніторингу «витрати – доходи – прибуток» та сформовано систему аналітичних показників з метою оцінки тенденцій зміни минулого та поточного рівня прибутковості, а також прогнозування зміни прибутку в залежності від доходів та витрат на основі сценарного підходу. Надано рекомендації щодо оптимізації доходів інжинірингового підприємства на основі механізму ціноутворення, який враховує фактори, пов'язані з інжинірингом (час, інноваційність, масштаби діяльності потенційного замовника, кількість осіб, що володітимуть новими знаннями) та вибір метода встановлення ціни. Обґрунтовано критерії вибору інструментів стратегічного управління прибутком інжинірингового підприємства, пріоритетним обрано модель економічної доданої вартості. Розвиток теоретико-прикладних положень щодо управління прибутком інжинірингових підприємств має практичну спрямованість, результати можуть бути використані для розвитку інжинірингових підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Furman, І. V. "Вектори підвищення ефективності управління прибутком підприємства." Scientific Bulletin of the National Academy of Statistics, Accounting and Audit, no. 3 (September 20, 2017): 55–64. http://dx.doi.org/10.31767/nasoa.3.2017.07.

Full text
Abstract:
В статті розкриваються теоретико-методологiчнi основи управління прибутковістю підприємств. Представлено економічну природу прибутку та його роль у забезпеченні підприємницької діяльності. Наведено особливості управління прибутком підприємств у сучасних умовах. Окреслено вектори покращення ефективності управління прибутком підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ларіонова, Катерина, and Генадій Капінос. "МЕХАНІЗМ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ ПІДПРИЄМСТВА." MODELING THE DEVELOPMENT OF THE ECONOMIC SYSTEMS, no. 1 (April 28, 2022): 120–28. http://dx.doi.org/10.31891/mdes/2022-3-14.

Full text
Abstract:
У статті досліджено теоретичні основи побудови механізму управління прибутком підприємства. Обґрунтовано, що незважаючи на те, що управління формуванням прибутку підприємства інтегроване в загальну систему управління прибутком, воно є окремим об’єктом управління, який має свої специфічні особливості. На основі узагальнення думок видатних науковців на практиків було сформовано авторське визначення понять «управління прибутком підприємства» та «механізм управління прибутком підприємства». Доведено, що розроблений механізм управління прибутком підприємства є сучасною дієвою комплексною технологією менеджменту, застосування якої дає змогу здійснювати ефективний процес управління прибутком, що сприяє стійкому економічному розвитку суб’єктів господарювання у довгостроковій перспективі. Обґрунтовано, що структура механізму управління прибутком підприємства формується із комплексу взаємопов’язаних підсистем управління прибутком: організаційної підсистеми, підсистеми забезпечення, процедур управління прибутком, моніторингу та оптимізації контролю. Розроблені та детально розписані основні елементи даного механізму. Показаний взаємозв’язок між методами і важелями даного механізму, за принципом відповідності методів управління важелям їх дії в процесі реалізації процедур управління прибутком підприємства. В основі побудови комплексної та цілісної структури механізму управління прибутком підприємства має бути функціонально-ресурсний підхід, поскільки саме він формує раціональне підґрунтя для забезпечення ефективного функціонування механізму управління прибутком у довгостроковій перспективі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Зайцев, О. В., and В. В. Могильний. "ФІНАНСОВИЙ ПОГЛЯД НА УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ СУБ’ЄКТІВ ГОСПОДАРЮВАННЯ." Підприємництво та інновації, no. 9 (December 30, 2019): 142–46. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/9.23.

Full text
Abstract:
У статті пропонується погляд на категорію «прибуток» як на фінансовий показник та звернено увагу на його характерні особливості. Метою статті є пропонування та обґрунтування можливостей і доцільності застосування категорії «прибуток» у формі фінансової категорії для розширення фінансового інструментарію впливу на цілеспрямований розвиток суб’єктів господарювання. Представлено класифікацію принципів фінансового та економічного аналізу даних, що можуть бути використані в оцінці поточного стану та прогнозуванні розвитку суб’єктів господарювання. Настав час, на нашу думку, коли необхідно відійти від шаблону, що прибутком характеризується виключно результат, що описує динаміку управління базовими економічними факторами. Існує зворотний регулюючий вплив, а саме управління прибутком як ззовні, так і безпосередньо в межах підприємства. Зроблено висновки стосовно перспектив можливого застосування такого інструменту щодо регулювання діяльності суб’єктів господарювання. Зазначено, що для прийняття управлінських рішень у системі управління та прогнозування суб’єктами господарювання існують важелі як із боку підприємства, так і з боку державного управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бондаренко, П. В., В. Г. Бондаренко, and О. О. Захаренко. "ОСОБЛИВОСТІ УПРАВЛІННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ФІНАНСОВОГО РЕЗУЛЬТАТУ БАНКУ." Підприємництво та інновації, no. 12 (July 3, 2020): 174–79. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/12.30.

Full text
Abstract:
Кожна банківська установа прагне отримати позитивний фінансовий результат, який виступає критерієм успішності управління комерційним банком. Отриманий прибуток комерційного банку безпосередньо пов’язаний з його ефективною діяльністю. Зростання прибутку впливає як на саму банківську установу, так і на вкладників, адже є запорукою їхнього фінансового добробуту. Держава також зацікавлена в отриманні позитивного фінансового результату банку, оскільки сплачена банком сума податку на прибуток є джерелом доходів бюджету. Таким чином, прибуток відображає інтереси держави, клієнтів та персоналу банків. Тому дослідження формування та управління фінансовим результатом комерційного банку є досить актуальним питанням, оскільки від одержаного банком прибутку залежить забезпечення реальних конкурентних переваг на ринку банківських послуг та ефективність його діяльності саме в умовах економічної кризи. Тому це питання є досить актуальним для економіки України загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Tluchkevych N. and Nuzhna O. "ЗАСТОСУВАННЯ МАРЖИНАЛЬНОГО АНАЛІЗУ ДЛЯ ПРИЙНЯТТЯ УПРАВЛІНСЬКИХ РІШЕНЬ." Economic forum 1, no. 4 (November 24, 2021): 145–51. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-4-20.

Full text
Abstract:
В статті охарактеризовано значення маржинального аналізу при прийнятті управлінських рішень. Обгруновано, що витрати та маржинальний прибуток є ключовими показниками при прийнятті управлінських рішень. Встановлено, що витрати для аналізу беззбитковості поділяються на змінні і постійні, при цьому, ціна повинна покрити повну собівартість, яка визначається виключно для потреб управлінського обліку. Методика розрахунку собівартості в управлінському обліку має певні особливості, зокрема для потреб управління визначають різні види собівартості. Розглянуто методику формування собівартості виготовленої і реалізованої продукції за змінними і постійними виробничими витратами. Обґрунтовано необхідність розрахунку собівартості продукції за методом «директ-кост» для маржинального аналізу. Розглянуто методику маржинального аналізу та розрахунку точки беззбитковості. Запропоновано для потреб управлінського обліку та управління витратами, деталізувати і визначати маржинальний прибуток за джерелами його отримання: від реалізації продукції та загальний маржинальний прибуток. Для прийняття управлінських рішень рекомендовано здійснювати розрахунок точки беззбитковості послідовно за етапами та видами маржинального прибутку: розрахунок точки беззбитковості на основі постійних виробничих витрат і маржинального прибутку від реалізації продукції; розрахунок точки беззбитковості на основі загальних постійних витрат, загальних змінних витрат та маржинального прибутку підприємства. Це дозволить визначати верхню і нижню межу величини точки беззбитковості, ціни та обсягів реалізації продукції для покриття постійних витрат і не отримання збитків. Для більш детального маржинального аналізу та визначення прибутку за видами діяльності слід визначати маржинальний прибуток і за видами діяльності, при цьому розподіливши доходи, змінні і постійні витрати в розрізі видів діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пігуль, Н. Г. "Управління прибутком підприємства." Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України, Вип. 28 (2010): 79–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Управлінням прибутком"

1

Брік, Світлана Володимирівна, and Наталія Юріївна Мардус. "Основні аспекти формування релевантної інформації в управлінні прибутком підприємства." Thesis, Харківський державний університет харчування та торгівлі, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/35679.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рогович, Р. О. "Удосконалення механізмів управління прибутком підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/78534.

Full text
Abstract:
Метою даної роботи є аналіз підходів до менеджменту прибутку підприємства. Об’єкт дослідження – процес управління фінансовими результатами підприємства. Предмет дослідження економічні відносини що виникають при формуванні та використанні прибутку підприємства. У першому розділі магістерської роботи аналізується теоретичні основи прибутку як фінансового результату діяльності підприємства. У другому розділі досліджено особливості управління прибутком підприємств в сучасних економічних умовах. У третьому розділі наведені напрями вдосконалення системи управління прибутком підприємства. Нормативно-правова база магістерської роботи включає в себе законодавчі та нормативні акти, що регулюють питання формування та розподілу прибутку підприємства. Інформаційною основою роботи є наукові праці, періодичні джерела, Інтернет ресурси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Линник, Олена Іванівна, and А. С. Пензова. "Особливості управління прибутком підприємства в сучасних умовах господарювання." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28113.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Захарова, Ю. І. "Управління формуванням та використанням прибутку підприємства." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14116.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Рябуха, А. Ю. "Управління прибутком підприємства." Master's thesis, Сумський державний університеn, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76600.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено економічну сутність поняття «прибуток підприємства»; вивчено теоретичні основи системи управління прибутком підприємства; узагальнено методичні підходи до оцінки ефективності управління прибутком; здійснено аналіз фінансово-економічного стану АТ «Конотопський арматурний завод»; удосконалено систему управління прибутком підприємства на основі планування максимізації операційного прибутку шляхом оптимізації обсягу виробництва і витрат.
В работе исследованы экономическую сущность понятия «прибыль предприятия»; изучено теоретические основы системы управления прибылью предприятия; обобщены методические подходы к оценке эффективности управления прибылью; осуществлен анализ финансово-экономического состояния АО «Конотопский арматурный завод»; усовершенствована система управления прибылью предприятия на основе планирования максимизации операционной прибыли путем оптимизации объема производства и затрат.
The economic essence of the concept of "enterprise profit" is investigated; theoretical foundations of enterprise profit management system are studied; methodological approaches to assessing the effectiveness of profit management are generalized; the analysis of the financial and economic state of JSC "Konotop Steel Plant" was carried out; the enterprise profit management system has been improved based on the planning of operating profit maximization by optimizing production volume and costs.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Власова, О. М. "Управління прибутком підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75955.

Full text
Abstract:
В роботі досліджуються теоретичні та практичні основи управління прибутком підприємства, а також обґрунтувані шляхи удосконалення управління прибутком підприємства.
В работе исследуются теоретические и практические основы управления прибылью предприятия, а также обоснованы пути усовершенствования управления прибылью предприятия.
The theoretical and practical bases of enterprise profit management are investigated. The ways of improvement of the enterprise profit management are determined.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Адаменко, Ю. Є. "Управління прибутком підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72057.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті теоретичні та практичні аспекти управління прибутком підприємства, а також обгрунтовано можливі шляхи його удосконалення.
В работе рассмотрены теоретические и практические аспекты управления прибылью предприятия, а также обоснованно возможные пути его совершенствования.
The theoretical and practical aspects of profit management management of the enterprise are considered in the work, as well as possible ways of its improvement are grounded.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сенько, С. В. "Управління прибутком підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71410.

Full text
Abstract:
Актуальність теми, обраної для дослідження, визначається тим, що в сучасних умовах господарювання все більшого значення набуває проблема управління прибутком підприємства. Прибуток є фактично узагальнюючим показником ефективності функціонування суб’єкта господарювання, оскільки саме в ньому виражаються результати всіх аспектів діяльності: виробництво і реалізація, якість і асортимент, ефективність використання виробничих ресурсів і собівартість. Тому, досягнення збалансованого управління прибутком є запорукою успішного господарювання. Мета кваліфікаційної магістерської роботи полягає у вивченні теоретичних засад та розробці практичних рекомендацій щодо удосконалення методів управління прибутком підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бойко, Г. Л. "Управління формуванням прибутку підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76654.

Full text
Abstract:
Мета роботи полягає у дослідженні теоретичних основ і економічної сутності управління прибутком підприємства. У роботі визначені основні завдання управління прибутком підприємства, методи та прийоми аналізу, інформаційна база аналізу, наведені підходи до оцінки прибутку підприємства: аналіз рівня і динаміки, аналіз доходів і витрат, аналіз розподілу прибутку підприємства, аналіз рентабельності. Проведено аналіз і оцінку фінансових результатів і прибутку підприємства, визначено показники, на основі яких зроблені висновки щодо фінансових результатів діяльності підприємства і рекомендації щодо напрямків удосконалення його подальшої діяльності. Запропоновано шляхи покращення планування фінансового результату та підвищення прибутковості діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Царенко, Р. Р. "Аналіз та управління прибутком ресторанного бізнесу." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14148.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Управлінням прибутком"

1

Горбачова, О. М., Л. Л. Турова, and В. В. Смілянець. "МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АЕРОПОРТОВИХ КОМПЛЕКСІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-16.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз структури витрат аеропорту, оскільки саме вони становлять основу формування собівартості наданих послуг. Обґрунтовано, що для розрахунку повної виробничої собівартості виробництва конкретної аеропортової послуги доцільно вибрати один підрозділ, який акумулює всі витрати і, відповідно, прибуток від виробництва даної послуги аеропортового комплексу. Визначено основні принципи формування собівартості виробництва аеропортової послуги. Пропонований у роботі методичний підхід до розрахунку собівартості виробництва окремих центрів витрат дає змогу розрахувати витрати на виробництво кінцевих послуг аеропорту, провести аналіз прибутку і виявити основні напрями зниження витрат та підвищення прибутку за окремими напрямами діяльності аеропорту. Формування кінцевої вартості виробництва аеропортової послуги відбувається у центрі акумуляції прибутку за допомогою накопичення інформації про внутрішньогосподарські зв’язки центрів акумуляції прибутку з допоміжними підрозділами аеропорту. Методичні принципи формування витрат аеропорту за допомогою показників центрів витрат та внутрішньогосподарських зв’язків між підрозділами допомагають також вирішити завдання економічного планування і бюджетування діяльності кожного допоміжного та виробничого підрозділу. Запропонована структура собівартості послуг аеропорту дає змогу вирішити низку управлінських завдань – від аналізу рентабельності послуг за допомогою операційного аналізу до обґрунтування рішень в інвестиційній і фінансовій сферах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Романенко, Є. О., В. М. Кочетков, and О. О. Кочеткова. "ОРГАНІЗАЦІЯ І ФУНКЦІОНУВАННЯ БАНКІВ УКРАЇНИ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-19.

Full text
Abstract:
Значення і роль банківської системи визначаються насамперед принциповими змінами в національній економіці. Політика НБУ спрямована на досягнення встановленого рівня інфляції, підтримку стійкості національної валюти і посилення стабільності банківської системи. Цілями грошово-кредитної політики є досягнення макроекономічної стабілізації, дотримання передбачених темпів інфляції, забезпечення стабільності курсу національної валюти, досягнення врівноваженого платіжного балансу, створення умов для позитивних структурних зрушень, подолання кризових явищ в економіці в умовах сталого розвитку. Забезпечити стабільність національної валюти можна лише за умови стійкості функціонування банківської системи. Найважливіше завдання банківського менеджменту полягає у тому, щоб у межах виробничо-господарської цільової системи знайти оптимальне співвідношення між прибутком, ризиком і ліквідністю. Для успішного функціонування банку і забезпечення його стійкості в умовах глобалізації важливим є розроблення відповідної стратегії управління ризиком. Мета процесу управління ризиками полягає в обмеженні чи мінімізації рівня ризику.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гаврилюк, Світлана. "FEATURES OF FINANCIAL SUPPORT OF TOURIST ENTREPRENEURSHIP IN UKRAINE." In SOCIETY DEVELOPMENT: SOCIAL, ECONOMIC AND PSYCHOLOGICAL ASPECTS, 22–43. KROK Univerdity, 2019. http://dx.doi.org/10.31732/sd-22.

Full text
Abstract:
Реалізація стратегічної мети розвитку туризму в Україні, пов‘язаної із забезпеченням конкурентоспроможної на світовому ринку туристичної галузі на основі максимально повного задоволення попиту споживачів, можлива лише за умов стійкого розвитку туристичного бізнесу, що в свою чергу забезпечується його фінансовим потенціалом. Являючись об‘єктивною основою здійснення ефективної виробничо-продуктової діяльності, фінансові ресурси трансформуються в інші фактори розвитку туристичного підприємництва, представляючи собою одну із важливих системних складових.Для створення сприятливих умов реалізації програм підвищення ефективності та конкурентоспроможності туристичним підприємствам необхідно вміти ефективно використовувати фінансовий потенціал, прагнути до зростання прибутку, що можливо досягнути на основі глибоких знань законів і закономірностей ринкової економіки, особливостей фінансового забезпечення туристичної галузі. В наукових дослідженнях провідних зарубіжних та вітчизняних вчених відсутній комплексний підхід до вирішення проблеми управління фінансовим забезпеченням туристичних підприємств. В публікаціях вітчизняних науковців відображені проблеми фінансування туристичної галузі, формування фінансового механізму, організації та планування фінансової діяльності туристичних підприємств в ринкових умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Управлінням прибутком"

1

Гулько, Катерина. "ФОРМУВАННЯ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ПРИБУТКОМ КОМЕРЦІЙНИХ ПІДПРИЄМСТВ." In LES TENDANCES ACTUELLES DE LA MONDIALISATION DE LA SCIENCE MONDIALE, chair Олена Чернявська. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/03.04.2020.v1.16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography