Academic literature on the topic 'Ультразвукові датчики'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Ультразвукові датчики.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Ультразвукові датчики"

1

Овчаренко, Г. Р., and Ю. В. Паламарчук. "СХЕМА БЕЗПРОВІДНОГО ДАТЧИКА УЛЬТРАЗВУКОВОЇ БІОМІКРОСКОПІЇ З УРАХУВАННЯМ АКУСТИЧНОГО ТРАКТУ." Біомедична інженерія і технологія, no. 6 (November 17, 2021): 46–53. http://dx.doi.org/10.20535/2617-8974.2021.6.232451.

Full text
Abstract:
Реферат – У випадках виявлення проблем із передньою частиною ока людини необхідно проводити досить інформативну діагностику для розуміння шляхів її вирішення. При цьому найкраще застосувати ультразвукові дослідження, а саме біомікроскопічні. Ультразвукова біомікроскопія вважається основним методом діагностики патологій переднього сегменту ока, яка дозволяє провести кількісну і якісну оцінку його структури в нормі та при пошкодженнях. Відповідно при запальних та інфекційних захворюваннях, виразках, ерозіях рогівки і поранень очного яблука проведення ультразвукової біомікроскопії є не можливим. Дослідження проводять для одержання інформації про дефекти ока. Датчик, який використовується при будь-яких методах ультразвукової візуалізації, є однією з головних частин будь-якого ультразвукового приладу, що торкається поверхні тіла пацієнта. З його допомогою електрична енергія перетворюється в енергію ультразвукової хвилі, а також відбиті хвилі приймаються і знову перетворюються в електричну енергію. У даній статті запропоновано створення електричної схеми бездротового датчика для ультразвукової біомікроскопії, яка, у свою чергу, враховує акустичний тракт ока людини. Використання дистанційного модуля передачі інформації розширює можливості проведення огляду не залежно від місця розташування пацієнта, значно зменшує габарити датчика, а також полегшує його функціональність. Обґрунтовано вибір Bluetooth модуля відповідно до його робочої частоти, що не співставляється з іншим медичним обладнанням при застосуванні датчика, і покоління. Визначено основні складові блоку живлення датчика: літій-іонний акумулятор, модуль зарядки із захистом та перетворювач напруги. Виконано розрахунок головного параметра ультразвукового перетворювача. У роботі представлено електричну схему датчика для ультразвукової біомікроскопії, підключення модуля безпровідності до мікроконтролера Arduino Uno і залежність коефіцієнта загасання акустичного тракту від глибини проникнення біологічного середовища людського ока. Ключові слова: ультразвукові дослідження, офтальмоскопічні дослідження, УЗ датчик, діагностика переднього відділу ока, ультразвукова біомікроскопія.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Muravyov, V. V., D. V. Zlobin, T. I. Zemskov, G. V. Bezruchenkov, and V. V. Syaktereva. "Creation of Pulse Method for Measurement of Ultrasonic Velocity with High Accuracy." Intellekt. Sist. Proizv. 19, no. 2 (July 10, 2021): 13. http://dx.doi.org/10.22213/2410-9304-2021-2-13-19.

Full text
Abstract:
В статье обсуждаются способы высокоточного определения скорости ультразвука в твердых материалах. Описана методика проведения точных измерений временных интервалов ультразвуковых импульсов, приведена блок-схема экспериментальной установки. Установка построена на широкодоступных компонентах, возможна ее простая модернизация. Предложено использование датчика на основе сегнетоэлектрического полимера поливинилиденфторида в качестве источника излучения и приема продольных волн. В качестве объектов контроля используются концевые меры длины и ступенчатый образец из стали, изготовленный с использованием плоскошлифовального станка. Представлены результаты определения скорости, подтвержденные многократными измерениями на ступенчатом объекте с разницей по толщине ступеней 10 мкм. Проведен эксперимент при изменяемой температуре образцов концевых мер длины, подтверждающий точность измерений и разницу в рассчитанной скорости, свидетельствующий о разном структурном составе объектов. Определен химический состав образцов концевых мер длины с использованием рентгено-флуоресцентного анализатора. Представлен график зависимости плотности объектов от скорости ультразвука. Описаны погрешности измерений, способы их расчета, в частности временная задержка при использовании пленочного датчика. Абсолютная погрешность определения скорости ультразвуковых продольных волн не превышает 2 м/с, что позволяет фиксировать крайне малые отклонения скорости ультразвука в образцах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Boichuk, O. H., and D. Ya Hulii. "ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ВАГІТНОСТІ ТА СТАН НОВОНАРОДЖЕНИХ У ЖІНОК ІЗ ДОБРОЯКІСНИМИ ПУХЛИНАМИ ЯЄЧНИКІВ." Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології, no. 1 (November 3, 2020): 62–67. http://dx.doi.org/10.11603/24116-4944.2020.1.11487.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – вивчення перебігу гестаційного процесу і перинатальних наслідків у вагітних жінок із доброякісними новоутвореннями яєчників (ДПЯ). Матеріали та методи. Для оцінки перебігу вагітності, пологів, післяпологового періоду і морфофункціонального стану фетоплацентарної системи обстежено 50 вагітних жінок, які склали 3 клінічні групи: 1-ша – основна група – 14 вагітних із доброякісними пухлинами яєчників, яким проведено оперативне втручання; 2-га – група порівняння – 16 вагітних із доброякісними пухлинами яєчників, які отримували консервативне лікування; 3-тя – контрольна група – 20 пацієнток із фізіологічним перебігом вагітності. Всім пацієнткам проводили ультразвукове дослідження плода та плацентарного комплексу, морфологічне дослідження плаценти. Дослідження здійснювали на апараті «Toshiba-GF123» (Японія), працювали в масштабі реального часу із секторальними і вагінальними датчиками із частотою 3,5 і 7,0 МГц. Ультразвукову фетометрію здійснювали в режимі реального часу загальноприйнятими методами. Результати дослідження та їх обговорення. За результатами наших досліджень, термінові пологи в основній групі відбулися у 11 ((80±5,9) %) вагітних, передчасні пологи – у 3 ((17,8±5,7) %) і запізнілі – в однієї ((2,2±2,2) %) вагітної. Частоту передчасних пологів у пацієнток групи порівняння спостерігали в 2,5 раза рідше. У контрольній групі всі вагітності завершились вчасними пологами. Синдром затримки розвитку плода (СЗРП) встановили у 3-х ((6,7±6,7) %) новонароджених основної групи і у 2-х ((9,5±6,4) %) групи порівняння. При цьому у цих пацієнток перебіг вагітності ускладнився розвитком прееклампсії, що є можливою причиною розвитку ЗРП. Висновки. Наявність доброякісних пухлин і пухлиноподібних утворень яєчників не перешкоджає настанню і прогресуванню вагітності. Однією з проблем ведення вагітності у жінок із доброякісними пухлинами яєчників є вибір тактики їх лікування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Markin, L. B., and O. O. Matvienko. "СИНДРОМ ПОЛІКІСТОЗНИХ ЯЄЧНИКІВ: РОЛЬ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ДІАГНОСТИКИ." Актуальні питання педіатрії, акушерства та гінекології, no. 2 (March 5, 2020): 43–49. http://dx.doi.org/10.11603/24116-4944.2019.2.10922.

Full text
Abstract:
На сьогодні синдром полікістозних яєчників є найпоширенішою ендокринною патологією в жінок репродуктивного віку (близько 6 %). Одним з основних методів діагностики цієї патології є ультрасонографія. Головними критеріями зараз залишаються вимірювання об’єму яєчників та визначення кількості антральних фолікулів. Оптимальним при проведенні ультрасонографії є застосування трансвагінального датчика, оскільки він дозволяє добре візуалізувати яєчники та їх внутрішню структуру. У жінок з ожирінням та регулярним менструальним циклом УЗД треба проводити в ранню фолікулярну фазу. У пацієнток з оліго- чи аменореєю обстеження повинно проводитися в період між 3-м і 5-м днем, після того як менструація була викликана прогестероном. Калькуляцію проводять на основі простої формули. Об’єм яєчника 10 см3 вважають межовим порогом для полікістозних яєчників. Яєчник об’ємом понад 10 см3 слід трактувати як полікістозно змінений. При підрахунку фолікулів у яєчниках ключовим технічним моментом оцінки їх кількості є наявність антральних фолікулів навколо строми яєчника, яка має підвищену ехогенність. 12 і більше антральних фолікулів діаметром 2–9 мм в одному яєчнику є ультразвуковим критерієм полікістозних яєчників. Всім жінкам із підозрою на синдром полікістозних яєчників, а також з овуляторною дисфункцією та гіперандрогенією, необхідно проводити трансвагінальну сонографію у фолікулярній фазі менструального циклу і визначати два основні критерії – об’єм яєчників та кількість антральних фолікулів у них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Стець, М. М., В. Р. Антонів, Т. М. Галига, and Т. М. Галига. "Оцінка стану кровопостачання тиреоїдного залишку за доплерівськими характеристиками після хірургічних втручань на щитоподібній залозі." Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука, no. 1 (April 30, 2021): 60–64. http://dx.doi.org/10.11603/2414-4533.2021.1.12024.

Full text
Abstract:
Мета роботи: вивчити ехоструктуру, стан і особливості судинної перфузії тиреоїдного залишку щитоподібної залози після операції впродовж часу та визначення клінічної значущості кольорового доплерівського картування (КДК) та енергетичної доплерографії ЕД. У 86 хворих після виконаних органозберігальних операцій на щитоподібній залозі провели дослідження тиреоїдного залишку на 7 день, через 1 місяць та 1 рік після операцій з використанням апарата ультразвукової діагностики Esaote MyLabX6 (Італія) та НDІ 5000 (АТL США) з лінійним широкосмуговим датчиком L12-5 Мгц. Визначали величину та структурні зміни в залишеній тканині. Кровопостачання тканини та її оболонок вивчали шляхом визначень кількісних характеристик – індексу резистентності (RІ), максимальної систолічної швидкості (МСШ), кінцевої діастолічної швидкості (КДШ) та енергетичної доплерографії (ЕД). Збільшення об’єму частки чи кукси супроводжується зміною їх типу будови, з пласких (без форми) ділянок становляться шароподібними та конусоподібними, а темпи росту складають певний відсоток зміни типу будови у 37 (43 %) хворих на 7 день і вже 66 (77 %) – через 1 рік. КДК вказує, що кровопостачання тиреоїдного залишку проходить в основному по периферії у місцях новостворених сполученнях. Впровадження ультразвукового доплерівського сканування для дослідження тиреоїдного залишку після операції дає можливість встановити ступінь кровообігу та швидкість компенсованого стану, що прослідковується за рахунок ультразвукових змін та залежить від типу будови залишеної тканини. Максимальний темп приросту тиреоїдної тканини та відновлення структури кровотоку спостерігається через 1 рік. Значення RІ є найбільш інформативним кількісним показником периферичного кровообігу знову створених судинних з’єднань з тканинами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Скрипник, Н. В., Л. В. Рибчак, В. М. Казьмірук, Х. З. Лаврук, А. З. Братина, and Т. І. Власюк. "РОЛЬ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ ЕЛАСТОГРАФІЇ ПРИ ОЦІНЦІ ЗАХВОРЮВАНЬ ЩИТОПОДІБНОЇ ЗАЛОЗИ." Здобутки клінічної і експериментальної медицини, no. 2 (July 28, 2021): 142–50. http://dx.doi.org/10.11603/1811-2471.2021.v.i2.12216.

Full text
Abstract:
В статті зроблено огляд літератури та наведені дані, отримані нами в результаті спостереження за 1549 пацієнтами з патологією щитоподібної залози (ЩЗ) за допомогою зсувнохвильової еластографії на клінічній базі Івано-Франківського національного медичного університету в Лікувально-діагностичному центрі Святого Луки Івано-Франківського Архієпархіального Управління УГКЦ. Мета – аналіз даних зсувнохвильової еластографії для удосконалення диференційної діагностики патологій ЩЗ. Матеріал і методи. Ультразвукове обстеження проводили на апаратах Siemens Acuson S3000 та Siemens Acuson S2000 з використанням лінійного датчика (з частотою 9 МГц) у В-режимі, режимі кольорової доплерографії та зсувнохвильової еластографії. Результати. Еластографія відіграє важливу роль у діагностиці та спостереженні за захворюваннями ЩЗ. У статті наведені клінічні випадки ехографічних характеристик та зсувнохвильової еластографічної картини доброякісних та злоякісних вузлів, автоімунного тиреоїдиту, дифузного токсичного зоба. Висновки. Зсувнохвильова еластографія – це новий метод, що розвивається в клінічній практиці, який дозволяє розрізнити доброякісні та злоякісні вузлові утворення ЩЗ, є корисним доповненням для прогнозування злоякісного захворювання, незалежним прогностичним фактором для діагностики раку ЩЗ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дехнич, І. С. "ДІАГНОСТИЧНА СОНОГРАФІЯ ПРИ АБДОМІНАЛЬНІЙ ХІРУРГІЇ У ТВАРИН." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 1 (March 26, 2021): 241–49. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2021.01.30.

Full text
Abstract:
У статті представлені матеріали щодо історії розвитку ультрасонографії у ветеринарній практиці, наведений аналіз літератури щодо дослідження печінки, селезінки та підшлункової залози, вказуються перспективи методики дослідження в майбутньому. Ультрасонографія черевної поро-жнини у тварин вперше застосовувалась переважно для діагностики вагітності. На сьогодні зазначена методика є важливою діагностичною технікою у ветеринарній медицині, яка застосовуєтьсядля вивчення більшості нормальних та патологічно змінених структур у тварини, забезпечуючишвидкий, неінвазивний спосіб доповнення інформації, отриманої в результаті клінічного обстеженнята рентгенографії. Ультразвукове дослідження засноване на принципі ехолокації, хвилі, що посила-ються датчиком, проходять крізь тканини організму, відображаються та розшифровуються апа-ратом і перетворюються в зображення, яке дає змогу фахівцю ветеринарної медицини оцінитистан внутрішніх органів, тканин і порожнин. Зі збільшенням застосування ветеринарними лікарямиультрасонографічних досліджень у практиці стає зрозуміло, що УЗД є ц інним з асобом в иявленняураження органів черевної порожнини. Оцінка печінки є однією з головних переваг застосування уль-трасонографії черевної порожнини у тварини. Показання включають гепатомегалію, жовтяницю,асцит, підозру на розрив діафрагми, втрату ваги та можливі метастази в печінку. На сьогодні удо-сконалюються та доповнюються методи сонографічних досліджень. Подальше впровадження упрактику та поглиблене вивчення патологій в зазначеній ділянці за допомогою ультрасонографіїдасть змогу об’єктивно встановити стан черевної порожнини та її органів у тварини і оцінититяжкість перебігу хвороби. Впровадження високоякісних, портативних діагностичних ультразвуко-вих апаратів продовжили цей розвиток і попит на ультрасонографію, зважаючи на його діагности-чну цінність, продовжує зростати. Проведений аналіз літератури та доступних інтернет-джерелдав нам змогу оцінити сучасний стан розвитку сонографії у ветеринарній практиці та перспективиподальшого розвитку діагностики стану печінки, селезінки та підшлункової залози, вказати сферипотенційного розвитку методики в майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Витвицька Л.А., Лаврук Х.З., Чуйко М.М., and Витвицький З.Я. "УДОСКОНАЛЕНИЙ МЕТОД ЕЛАСТОГРАФІЇ КРОВОНОСНИХ СУДИН." Перспективні технології та прилади, no. 16 (July 20, 2020): 22–27. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2313-5352-2020-16-3.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз існуючих методів ультразвукового контролю людського організму. Обґрунтовано доцільність проведення еластографії сонних артерій з метою діагностики атеросклерозу і ступеня нерухомості атеросклеротичних бляшок у судинах. Теоретично обґрунтовано доцільність проведення еластографії з використанням зсувних хвиль, які виникають при застосуванні радіаційного тиску сильного сфокусованого ультразвукового імпульсу. Розроблено конструкцію електронного ультразвукового сканера, який забезпечує високу чутливість прийнятих сигналів на різних глибинах з високою роздільною здатністю. Визначено параметри ультразвукових датчиків, розроблена методика проведення дослідження, яка забезпечує проведення контролю на різних глибинах, показано приклад проведення еластографії сонних артерій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Zelentsov, K. S. "Ultrasound examination of the optic nerve with eye injury." Modern technologies in ophtalmology, no. 3 (December 1, 2020): 20–21. http://dx.doi.org/10.25276/2312-4911-2020-3-20-21.

Full text
Abstract:
Актуальность. Как показали исследования, активно применяемые при тяжелой травме головы, внутричерепном кровотечении и идиопатической внутричерепной гипертензии методы КТ, МРТ и ультразвукового исследования (УЗИ) показали тесную связь между диаметром зрительного нерва и повышением внутричерепного давления. При закрытой травме глаза данные исследования проводились в единичных случаях. Цель. Оценить эффективность УЗИ для исследования состояния зрительного нерва у пациентов после закрытой травмы глаза. Материал и методы. Обследовано 134 пациента с закрытой (контузионной) травмой глаза через 3,14±0,23 дня после травмы. Обследования травмированного и парного глаза проводили на ультразвуковом В-скане HiScan фирмы Opticon (Италия). Использовали датчик с частотой 12,5 МГц. Измерение диаметра зрительного нерва проводили в ретробульбарном отделе в 3 мм от склеры. Результаты. На травмированном глазу, по сравнению с парным глазом, по данным УЗИ отмечается статистически достоверное (р <0,01) увеличение диаметра зрительного нерва в ретробульбарном отделе. Механизм подобного увеличения диаметра зрительного нерва до конца не ясен. Выводы. В ранний период после закрытой травмы глаза отмечается увеличение диаметра зрительного нерва, измеренное в ретробульбарном отделе с помощью УЗИ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Dikareva, E. A., and S. I. Pimanov. "PROCESSING ULTRASONIC PROBES AT DIFFERENT RISKS OF INFECTION." Vestnik of Vitebsk State Medical University 21, no. 1 (February 21, 2022): 88–96. http://dx.doi.org/10.22263/2312-4156.2022.1.88.

Full text
Abstract:
Everywhere in clinics of different countries, there is an insufficiently adequate processing of sensors and other elements of ultrasound (US) equipment, and this often happens due to lack of awareness of US diagnostics specialists. The purpose of the given work was to analyze the literature data on the principles of processing US probes. To prevent the transmission of microorganisms, the choice of the probe processing option is regulated by the general rules for disinfection of reusable medical devices in accordance with regulatory documents. US probes that come into contact with intact skin are non-critical devices. Such equipment should be cleaned and processed with the help of low to moderate disinfection. US probes that come into contact with damaged skin, blood, body fluids and mucous membranes are considered to be semi-critical and require high-level disinfection and the use of special disposable coatings. Critical devices include US probes that are used for invasive procedures. Sterilization, if possible, or high-level disinfection are used to clean these probes. Furthermore, the use of special disposable coatings is mandatory when examining patients from the risk group. The best option for choosing a disinfection mode, from the point of view of maintaining the operability of the probe, is the recommendation of the US equipment manufacturer.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Ультразвукові датчики"

1

Hashmi, А., and А. Kalashnikov. "Comparison of the responsiveness of ultrasonic oscillating temperature sensors (UOTSes) and conventional sensors to temperature inflection." Thesis, Sumy State University, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/55751.

Full text
Abstract:
Ultrasonic oscillating temperature sensors (UOTSes), in distinction to conventional temperature sensors, feature almost negligible settling time. This property can be useful for detecting malfunctions, failures and misuses of heat exchangers. However, most exchangers handle substantial thermal masses, which obscure the detection of any temperature changes. We compared the responsiveness of conventional DS18B20 sensors and an UOTS to the change in the temperature gradient of over 3.5 kg of water using a posteriori records. Temperature inflection points were estimated by extending the curves for separate distinct heating and cooling intervals that fit best and finding their interception. For the UOTS, the interception occurred about 100 seconds sooner, making it a potential candidate for detecting heat exchangers’ irregularities.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Євсєєв, В. В., Д. Батуліна, and Е. Калита. "Ехолот з двох далекомірів для визначення положення об’єкта." Thesis, ХНУРЕ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10048.

Full text
Abstract:
В даних тезах пояснюється, як визначити місце розташування об’єкта, використовуючи Arduino, два ультразвукових датчика і формулу Герона для трикутників. Вимірювання положення проводиться без механічного обертання далекомірів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Щербина, А. В. "Дослідження контролю автоматизованого змішування речовин із використанням ультразвукових датчиків." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8296.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Калюжний, В. О., and Є. Ф. Суслов. "Ультразвуковий вимірювач відстані на базі перетворювача HC-SR04." Thesis, Національний авіаційний університет, 2016. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/26861.

Full text
Abstract:
Робота пристрою ультразвукового вимірювання відстані ґрунтується на явищі поширення звукових хвиль в повітряному середовищі і відображення їх у процесі відбиття від контрольованих тіл або інших середовищ. Вимірювання відстані за таким принципом реалізовано конкретним пристроєм, про який і йдеться далі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Коржов, Игорь Михайлович, and Елена Евгеньевна Тверитникова. "Анализ системы обнаружения утечек на основе метода акустической эмиссии." Thesis, Национальный технический университет "Харьковский политехнический институт", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/43812.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Волошин, Д. Є., С. Ф. Д’яченко, and О. В. Зубков. "Акустичний вимірювач товщини предметів." Thesis, ХНУРЕ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/8467.

Full text
Abstract:
Methods and devices for measuring thickness are analyzed. The impossibility of measuring the thickness of wood with standard gauges is shown. A method for measuring the thickness of the board or timber is proposed. Calculated technical parameters of the meter. The basic and structural schemes, the algorithm and the software have been developed. Created an experimental sample. Accuracy test performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Горбань, Є. С. "Дослідження процесу автоматизованого контролю пошкоджень матеріалу резервуару з використанням безконтактних датчиків." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/8318.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Тесленко, А. В. "Розробка адаптивної системи керування напрямком повітря побутового вентилятора." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13723.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чумак, В. С., and І. В. Свид. "Розрахунки для вимірювання відстані до об'єкта за допомогою ультразвукового датчика HC-SR04 для перспективного використання до машин типу JY 450F." Thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/13894.

Full text
Abstract:
Виведено формули для роботи датчика HC-SR04 у зв’язці з мікроконтролером у перспективі вбудовування компонента до машин типа JY 450F. Теоретично відстань можна розрахувати за допомогою формули вимірювання TRD (час / швидкість / відстань). Оскільки розрахована відстань - це відстань, пройдена від ультразвукового датчика до об'єкта - і назад до датчика - це двостороння відстань. Поділивши цю відстань на 2, ви можете визначити фактичну відстань від випромінювача до об'єкта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography