Academic literature on the topic 'Торгівельний процес'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Торгівельний процес.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Торгівельний процес"

1

ПТИЦЯ, Наталія, and Катерина КОВЦУР. "ДО ПИТАННЯ ВИЗНАЧЕННЯ ХАРАКТЕРУ РОЗТАШУВАННЯ ВАНТАЖООДЕРЖУВАЧІВ ПРИ ДОСЛІДЖЕННІ СИСТЕМИ ДОСТАВКИ." СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ В МАШИНОБУДУВАННІ ТА ТРАНСПОРТІ 1, no. 16 (May 20, 2021): 131–36. http://dx.doi.org/10.36910/automash.v1i16.515.

Full text
Abstract:
Роздрібний ланцюг постачань під тиском високого рівня конкуренції на ринку змушує інших учасників процесу загострювати свою увагу на підвищенні ефективності операцій та визначенню параметрів процесу доставки. Особливістю доставки вантажів в роздрібну торгівельну мережу є територіальне розосередження торгових точок, що визначає розсіювання вантажопотоку у просторі та часі. Існуючі шляхи підвищення ефективності організації руху матеріального потоку є історично сформовані технологічні процеси у логістичному ланцюгу постачань: розробка схем завезення товарів у торгові точки, визначення раціональних розмірів партій і частоту поставок, формування раціональних маршрутів і графіків завезення товарів, визначення структури парку рухомого складу, та інші технологічні процеси, що дозволяють оптимізувати логістичні витрати. Існуючі підходи до визначення характеристик району перевезень та дислокації торгових точок доводять, що прийняті в досліджених роботах допущення про рівномірність розташування торгових точок в районі обслуговування прийняті для спрощення вирішення задач з раціоналізації перевезень. Проаналізовані підходи та залежності не відповідають реальним процесам, що призводить до значних відхилень реальних та модельних значень при визначенні умов роботи транспорту в ланцюгу постачань. Пропонується виявити та формалізувати закономірності розташування торгових точок в районі обслуговування, що дозволить з достатнім ступенем точності визначати умови роботи транспорту в ланцюгу постачань. Ключові слова: система доставки, логістичні витрати, щільність торгових точок, витрати на транспортування, район обслуговування, формат торгової точки, роздрібна торгівельна мережа.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гончаренко, И., Л. Пісня, and М. Кірієнко. "Результати експертно-аналітичного оцінювання екологічної небезпеки та важливості заходів управління та контролю в процесі утворення твердих побутових відходів." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 4(14) (February 25, 2020): 103–13. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2019.4(14).103-113.

Full text
Abstract:
У статті розкрито комплексний експертно-аналітичний підхід до оцінки екологічної небезпеки в процесі утворення твердих побутових відходів (ТПВ), який базується на застосуванні методу аналізу ієрархії (МАІ) Т. Сааті та дозволяє врахувати: критерії вкладу небезпечності відходів для кожного з природних середовищ, кількісні та якісні характеристики утворення відходів, умови їх накопичення із можливим збільшенням небезпечності при цьому, наявність процесів управління та контролю, типи об’єктів утворення ТПВ, та порівняти внески заходів підвищення екологічної безпеки на цих об’єктах. Розроблена ієрархічну структуру процесу утворення ТПВ також дозволяє наглядно-просторово зрозуміти зв’язки та взаємодію елементів між собою, де рівнями ієрархії є: «екологічна безпека процесу утворення ТПВ → складові довкілля, що зазнають впливу → фактори впливів → джерела утворення ТПВ → заходи з підвищення екологічної безпеки». Отримані значення узагальнених вагових коефіцієнтів та пріоритетів ієрархії дозволило по новому зрозуміти сутність формування небезпек в процесі утворення ТПВ, зокрема, внески наявних дієвого управління та контролю поводження з ТПВ та забезпечення безпечних умов накопичення ТПВ в порівнянні із кількісними та якісними характеристиками складу ТПВ. Важливим результатом є встановлення внеску в екологічну небезпеку поводження з ТПВ в процесі їх утворення типу джерел утворення, а саме, об’єктів масового скупчення людей, приватної житлової забудови, багатоповерхової житлової забудови та торгівельних підприємств. Серед оцінюваних заходів підвищення екологічної безпеки впливу на навколишнє природне середовище ТПВ в процесі їх утворення можливе через забезпечення виключно екологічно безпечної тари та пакувальних матеріалів, що за розрахунками склало 35,9% від загального впливу. Отримані результати з використанням комплексного експертно-аналітичного підходу шляхом застосування методу аналізу ієрархій Т.Сааті до оцінювання процесів та об’єктів поводження з ТПВ є перспективним методом для прийняття ефективних управлінських рішень та потребує подальшого застосування в нагальній галузі забезпечення екологічної безпеки поводження з ТПВ в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Амельченко, Юліана. "Співпраця з торгівельними організаціями в процесі комплектування фондів ОУНБ." Вісник Книжкової палати, no. 5 (2008): 51–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кузьмич, O., В. Мельник, and В. Капиш. "Дослідження аналітики закупівель на базі конфігурації УНФ платформи 1С:Підприємство 8.3." КОМП’ЮТЕРНО-ІНТЕГРОВАНІ ТЕХНОЛОГІЇ: ОСВІТА, НАУКА, ВИРОБНИЦТВО, no. 37 (December 28, 2019): 31–35. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2019-37-5.

Full text
Abstract:
В даній роботі досліджуються особливості процесу автоматизації обліку закупівель торгового підприємства з великим об’ємом товарообороту, або торгівельної корпорації. Розроблений програмний модуль реалізує рекомендуючу функцію програми, яка допомагає користувачу (менеджеру) в прийнятті управлінського рішення та дає можливість оперативно визначитись з постачальником.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бондарчук, А. "Історико-правові передумови зародження біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією в Україні." Юридичний вісник, no. 3 (October 5, 2020): 60–67. http://dx.doi.org/10.32837/yuv.v0i3.1905.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено досліджен-ню історико-правових передумов виникнення біржової торгівлі сіль-ськогосподарською продукцією в Україні. Автором проведено аналіз таких історичних періодів розвит-ку торгівлі сільськогосподарською продукцією як період Київської Русі, Галицько-Волинської держави, Вели-кого князівства Литовського, період Гетьманщини та перебування укра-їнських земель у складі Російської та Австро-Угорської імперій, визна-чено особливості кожного з наведе-них історичних періодів. Визначено, що першими право-вими джерелами, в яких регулюва-лися торгівельні правовідносини, встановлювалися підстави для виникнення зобов’язання, укладен-ня усних, а згодом і письмових дого-ворів тощо були «Руська Правда», акти Магдебурзького права. Вста-новлено, що у більш пізні історичні періоди правовою основою регулю-вання торгівельних правовідносин були правові акти гетьманської влади, Литовські статути.У статті акцентовано увагу на тому, що саме в період Київської Русі були закладені основи центра-лізованої товарної торгівлі через ярмарки, базари тощо. Обґрунто-вано висновок про те, що оскільки на теренах українських земель про-тягом всього історичного процесу провідною галуззю було сільське господарство, то саме цей фактор вплинув на розвиток економічних правовідносин у сфері торгівлі сіль-ськогосподарською продукцією, яка стала основним товаром на ярмар-ках, базарах, в інших місцях цен-тралізованої торгівлі, а згодом і на товарних біржах.Автором на підставі дослі-дження історико-правових переду-мов виникнення біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією в Україні встановлено, що перші товарні біржі з’явилися на укра-їнських землях у період перебу-вання України у складі Російської імперії, що пов’язано з правлін-ням Петра І. Першу таку бір-жу було відкрито в Одесі (1796 рік), а згодом відкрилися біржі у Києві, Харкові та інших великих українських містах, більшість із них спеціалізувалася на торгівлі сільськогосподарською продукці-єю. Виявлено, що на українських землях, які перебували під владою Австро-Угорщини, першою була Львівська біржа, яка почала пра-цювати як фондова, але внаслідок низького попиту на цінні папери набула статусу товарної.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тимченко, Руслана, and Алла Овсієнко. "СТАНДАРТИЗАЦІЯ: ІСТОРИЧНІ ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ В УКРАЇНІ." Society. Document. Communication, no. 10 (January 9, 2021): 128–48. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2020-10-128-148.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз літературних джерел, досліджено історичні передумови розвитку системи стандартизації в Україні та світі. Розглянуто особливості виникнення та розвитку стандартизації. Багатовікова історія стандартизації дуже цікава та корисна для суспільства, адже діяльність в галузі стандартизації прослідковується ще з древніх часів. Елементи стандартизації з’явилися тоді, коли ще не існувало поняття про цей термін. Подано визначення основної термінології, яка розкриває суть проблеми: «стандартизація», «стандарти» тощо. З’ясовано, що стандарт встановлює призначені для загального та багаторазового використання правил, інструкції або характеристики, що стосуються діяльності чи їх результатів, включаючи продукцію, процеси або послуги, дотримання яких є необов'язковим. Стандарт може містити вимоги до термінології, позначення, пакування, маркування чи етикетування, які застосовуються до певної продукції, процесу чи послуги. Стандартизація акумулює найсучасніші досягнення у сфері науки і техніки, легко поєднує в собі фундаментальну і прикладну науку, сприяючи швидкому впровадженню цих наукових досягнень в практику, допомагає визначити найбільш перспективні напрямки економічного і технічного прогресу і стан економіки. Стандартизація є одним з найбільш результативних шляхів удосконалювання виробничих і торгівельних відносин, зниження витрат, підвищення якості та конкурентоспроможності продукції на всіх стадіях її життєвого циклу. Вона встановлює правила, загальні принципи чи характеристики стосовно різних видів діяльності або її результатів. Досліджено види стандартизації та особливості виникнення міжнародної та національної стандартизації, створення організацій зі стандартизації, розвиток стандартизації в Україні. З’ясовано, що перші результати національної і міжнародної стандартизації мали велике практичне значення для розвитку продуктивних сил і призвели до створення національних організацій зі стандартизації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Kolomiets, O. G., V. I. Mikhailovsky, and N. Ya Nalyvaiko. "Основні напрями збалансованого розвитку ІТ-сектору." Scientific Bulletin of UNFU 29, no. 4 (April 25, 2019): 53–56. http://dx.doi.org/10.15421/40290411.

Full text
Abstract:
Визначено основні напрями комплексної програми збалансованого розвитку ІТ-сектору, потребу забезпечення її комплексного розвитку та збалансованої і стабільної роботи. З'ясовано, що до програми збалансованого розвитку варто віднести такі напрямки: ІТ-аутсорсінг; R&D центри; Стартапи; E-комерція; ІТ в державному управлінні; ІТ-інфраструктура; Кібербезпека. Рекомендовано заходи та механізми коротко- та довготермінового характеру розвитку науково-дослідних центрів і стартапів України. Визначено ресурси, необхідні для збалансованого і ефективного розвитку цих напрямків та оцінено прогнозовані результати (зростання обсягів бюджетних надходжень, зростання рівня інноваційних продуктів, вдосконалення національної інноваційної системи тощо). Досліджено, що максимальне спрощення процедури відкриття за кордоном певного типу операцій – це обґрунтована потребу повного і прозорого доступу вітчизняних підприємців до міжнародних онлайн торгівельних майданчиків. Досліджено процес удосконалення бізнес-середовища для гравців телекомунікаційного ринку України. Особливу увагу приділено аналізу загрози для України кібергшпигунства у сфері критичної інфраструктури (енергозабезпечення, водопостачання, транспорт).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Editor, Editor. "КЛЮЧОВІ КОМПЕТЕНТНОСТІ КЕРІВНИКА СУЧАСНОГО СУПЕРМАРКЕТУ НЕПРОДТОВАРІВ." Товарознавчий вісник 1, no. 12 (November 29, 2019): 327–38. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2019-12-32.

Full text
Abstract:
Мета. На основі аналізу літературних джерел і узагальнення результатів власнихдосліджень сформулювати та обґрунтувати перелік загальних і професійнихуправлінських компетентностей керівників супермаркетів на прикладі компанії гуртовороздрібної торгівлі будівельними та господарськими товарами - «Епіцентр К».Методика. При проведенні досліджень використовували передбачені діючимидержавними стандартами методи. Виконали огляд джерел товарознавчої та медичноїлітератури, здійснили моніторинг і систематизацію отриманих даних.Результати. На основі узагальнення літературних джерел і результатів власнихдосліджень сформульовано та обґрунтувано перелік наступних трьох груп управлінськихкомпетентностей керівників супермаркетів на прикладі компанії гуртово-роздрібноїторгівлі будівельними та господарськими товарами - «Епіцентр К»: загально торгівельні,товарознавчо-комерційні і «товарні»Наукова новизна. Вивчено можливості використання компетентнісного підходу увузах сфери торгівлі для підготовки управлінців-менеджерів для керівництвасупермаркетами різноманітних торговельних компаній.Практична значимість. Виявлена потреба посилення професійної управлінськоїпідготовки випускників магістратури, оскільки саме в процесі навчання в магістратурі,випускники факультету товарознавства управління та сфери обслуговування повинні набувати необхідні їм у майбутній професійній діяльності управлінські професійні компетентності керівників торговельних підприємств різного типу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Belousov, Alexander Sergeevich, Vitaliy Vitaliyovych Gaitan, and Inna Borysivna Kryvdina. "ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ УКРАЇНО-ЕСТОНСЬКИХ ВІДНОСИН У 1991 - 2021 РР." Філософія та політологія в контексті сучасної культури 13, no. 2 (December 25, 2021): 56–65. http://dx.doi.org/10.15421/352125.

Full text
Abstract:
Актуальність обраної тематики обумовлена важливістю поглиблення та подальшого розвитку двостороннього співробітництва між Естонією та нашою державою у таких сферах як політика, економіка, освіта, наука та культура. Естонська республіка має однакове радянське минуле з Україною й так само як й наша держава виборола собі незалежність від радянського ярма у кінці ХХ ст. це стало ключовою передумовою складання між двома державами дружніх дипломатичних відносин, які підтверджені чисельними двосторонніми договорами про співробітництво у суспільно-політичній, соціально-економічній, культурній та в інших сферах. Метою дослідження є дослідження особливостей становлення та подальшого розвитку україно-естонських відносин з 1991 року до 2021 року.Естонія є надійний партнер та союзник України. Естонія та Україна підписали 72 двосторонні угоди про співпрацю та дружбу.Ключовими напрямками співпраці між Естонією й Україною є: сприяння зміцненню демократії; розвиток торгівельних зв’язків; запровадження електронного урядування та належного врядування; розвиток цифровізації, кібербезпеки в нашій державі; підтримка бізнес-середовища; підвищення якості освіти; гуманітарна та військова допомога Україні.Естонія сприяє вступу України в НАТО та до Європейського Союзу. З метою підтримки демократичного розвитку в Україні Естонія підписала ряд двосторонніх договорів із іншими державами.Поглиблення тісної співпраці між Естонією й Україною та врахування естонського досвіду у сфері електронного урядування дозволило реалізувати в нашій країні проекти «Держава в смартфоні» та Trembita. Запровадження цих проектів в нашій державі сприяли прискоренню процесу впровадження електронних послуг; подоланню негативних проявів корупції при наданні публічних послуг; створенню умов для розвитку належного врядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ryzhyi, I. B., and O. I. Hovera. "СТРАТЕГІЧНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ПЛАНУВАННЯ РЕКЛАМИ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 173–80. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.173-180.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуті важливі питання планування реклами в сучасних умовах. Зокрема, проаналізована категорія непостійних споживачів конкретної торгової марки. Зазначено, що це - крайня зона цільової аудиторії. Покупці цієї групи споживають товари як досліджуваної торгівельної марки, так і товари конкуруючих марок. Якщо збільшити частоту покупок з боку цих споживачів, то можна наростити обсяг збуту продукції.Обґрунтовано, що для визначення збутового потенціалу кожного з виділених типів споживачів необхідно знати їх рівень обізнаності про товарну категорію, ставлення до неї і до конкретної торгівельної марки, можливі види поведінки при купівлі товарів. З цією метою досліджується категорія профілю як узагальненого опису особистості та стилю життя типового представника цільової аудиторії.Виокремлено поняття рекламного важеля як відношення очікуваного зростання продажів у вартісному вимірі до кошторису заходів з реклами, що можуть спричинити таке зростання. Стверджується, що на рекламний важіль впливає життєвий цикл того чи іншого товару. Показано, що для нових покупців характерним є зменшення рекламного важеля відповідно до послідовної зміни етапів життєвого циклу товару. Це відбувається у зв’язку з тим, що витрати на переконання споживачів спробувати новий для них товар є достатньо високими, хоча цей тип споживачів має високий збутовий потенціал.Визначені основні підходи до аналізу цільової аудиторії, обгрунтовані методи роботи з непостійними споживачами товару, аналізується поняття рекламного важеля. На основі матриці Россітера – Персі запропоновані стратегічні прийоми для формування ставлення споживачів до торгової марки.Запропонована низка стратегічних підходів до планування реклами, пов’язаних з формуванням мотивації споживача, особливостями сприйняття ними інформації про основні переваги товару, які подаються в рекламі.В статті окреслено, що для визначення збутового потенціалу кожного з типів споживачів, а саме: новий користувач товарної категорії, споживач лояльний до конкретної торгової марки, непостійний споживач торгової марки, непостійний споживач інших торгових марок, споживач лояльний до інших торгових марок необхідно знати їх рівень обізнаності про товарну категорію, ставлення до неї і до конкретної торгової марки, можливі види поведінки при купівлі товарів. Саме тому, цільова аудиторія повинна бути охарактеризована з точки зору демографічних, географічних, психографічних профілів.Авторами статті стверджується, що для прийняття більш обґрунтованих стратегічних рішень при виборі засобів реклами в процесі її планування бажано підключати творчий персонал. Якщо творчі та медіа рішення будуть прийматися професійною командою, то й ефективність рекламних зусиль буде вищою.Також автори статті відмічають, що географічний чинник в значній мірі ускладнює роботу фахівців з планування реклами. Адже у різних географічних зонах переваги споживачів відрізняються, навіть в одному регіоні може спостерігатися різне ставлення до торгових марок, засобів реклами. Саме ці особливості необхідно враховувати при розробці рекламного плану.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Торгівельний процес"

1

Мельников, Олег Станіславович. "Порівняльний аналіз звичайних і електронних торгів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кулініч, М. М. "Проектування металевих конструкцій перекриття даху торгівельних приміщень." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23135.

Full text
Abstract:
Кулініч М. М. Проектування металевих конструкцій перекриття даху торгівельних приміщень : випускна кваліфікаційна робота : 131 «Прикладна механіка» / М. М. Кулініч ; керівник роботи С. М. Ющенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра технологій зварювання та будівництва. – Чернігів, 2020. – 90 с.
Тема дипломного проекту: “Проектування металевих конструкцій перекриття даху торгівельних приміщень”. В ході виконання проекту відображаються етапи технологічного процесу виготовлення арочної ферми, а також проаналізовано варіанти різних розмірів ферм, з яких було обрано оптимальні розміри. Також були змодельовані снігове навантаження та тиск вітру для даного погодного регіону. В даному дипломному проекті описані конструкція та пристосування, його монтаж, розроблено ділянки складально-зварювального цеху, розроблені заходи щодо безпеки праці.
Theme of the degree project: "Design of metal structures of the roof of commercial premises". During the execution phases of the project are displayed process manufacturing arched trusses and analyzed variants of different sizes of farms from which the selected optimal size. There were also simulated snow load and wind pressure for the weather region. In this graduation project describes the design, accessories, installation, developed land assembly, and welding shop was set up for safety.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, and Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko. "Організаційно-економічні засади забезпечення інноваційного процесу на промисловому підприємстві." Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15867.

Full text
Abstract:
В останні десятиліття у світовій економіці інновації та інноваційна діяльність вийшли на чільне місце серед факторів економічного зростання. Для економіки України, яка зберігає все ще досить значний потенціал економічного зростання, активізація інноваційної діяльності дозволить забезпечити конкурентоспроможність вітчизняних товаровиробників на світовому ринку, високі стандарти якості життя, подолати розрив з економічно розвиненими країнами. Перехід на інноваційний шлях розвитку потребує належного організаційно-економічного забезпечення, оскільки низька інноваційна активність вітчизняних підприємств значною мірою пояснюється саме його недоліками. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/15867
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Михайлишин, Світлана Петрівна. "Інформаційно-аналітична система обігу пакетованого насіння дочірнього підприємства “Світ насіння” товариства з обмеженою відповідальністю “Тернопільсортнасінняовоч”." Thesis, Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, 2017. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/123456789/19592.

Full text
Abstract:
Дипломна робота присвячена модифікації існуючої інформаційно-аналітичної системи обігу пакетованого насіння дочірнього підприємства “Світ насіння” товариства з обмеженою відповідальністю “Тернопільсортнасінняовоч” шляхом створення програмного модуля для автоматизації розподілу залишків товару між торгівельними точками. В роботі було розглянуто метод головних компонент для зменшення розмірності даних, проаналізовано основні алгоритми кластеризації і обрано найбільш оптимальний та зручний у використанні для поставленого завдання – метод найближчого сусіда, також побудовано правила прийняття рішення на основі отриманих результатів, використано алгоритм у систему “1C” як додаткову надбудову.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Сапко, О. С. "Моделювання бізнес-процесів на підприємстві." Thesis, 2019. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/11106.

Full text
Abstract:
Проаналізовано етапи розвитку моделювання бізнес-процесів; розглянуто основні принципи моделювання та надано опис основних моделей бізнес-процесів. Особливу увагу приділено агентному моделюванню в середовищі "Anylogic", як тому, що використовується у даній роботі. Запропоновано адаптацію математичної моделі в середовищі "Anylogic" та налаштування її для проведення ряду експериментів; обрано стратегію, яка найкраще відбивається на торгівельній діяльності компанії; виконано економічну інтерпретацію отриманих результатів та надано рекомендації щодо використання отриманих результатів моделювання у реальній діяльності компанії. Результати, отримані в роботі, можуть бути використані для подальшої оптимізації торгівельної діяльності та для порад керівництву підприємства «Сонячна долина» щодо просування їхньої продукції.
The stages of development of business process modeling are analyzed; basic principles of modeling are considered and the basic models of business processes are described. Particular attention is given to agent modeling in the Anylogic environment, as it is used in this work. It is suggested to adapt the mathematical model in "Anylogic" environment and to set it up for a series of experiments; the strategy that best reflects the trading activity of the company is selected; the economic interpretation of the obtained results was performed and recommendations were given on the use of the obtained simulation results in the real activity of the company. The results obtained in the paper can be used to further optimize trading activities and to advise the management of the company "Sunny Valley" in promoting their products.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography