Academic literature on the topic 'Технології проектні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Технології проектні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Технології проектні"

1

Бакум, Зінаїда Павлівна. "Проектні технології в підготовці вчителів-словесників." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 13 (September 15, 2015): 412–19. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v13i0.298.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значення проектних технологій у підготовці вчителів-словесників. Визначено їх мету, сутність і зміст, типологічні ознаки. Запропоновано критерії оцінювання проектної діяльності студентів та етапи упровадження проектної технології в межах системного підходу від першого до п’ятого курсів. Акцентовано на перевагах проектної діяльності для ВНЗ загалом та, майбутніх вчителів-словесників зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Бондаренко, Г. П. "МЕТОД ПРОЕКТІВ ЯК ЗАСІБ СТИМУЛЮВАННЯ ПІЗНАВАЛЬНОЇ АКТИВНОСТІ СТАРШОКЛАСНИКІВ НА УРОКАХ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 102, no. 3 (December 30, 2021): 37–46. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-102-3-37-46.

Full text
Abstract:
ORCID 0000-0001-8552-0387 У статті висвітлено сутність проектної технології; визначено дидактичні закономірності її використання на уроках української мови з метою підвищення ефективності навчання; досліджено підходи дидактів до визначення сутності поняття «проектна технологія», «метод проектів»; обґрунтовано типи проектних технологій, які сприяють активізації процесу навчання на уроках української мови; показано можливості проектного навчання як засобу стимулювання навчально-пізнавальної активності учнів старших класів загальноосвітньої школи. Встановлено, що у старших класах закладів середньої освіти проектний метод навчання набув особливого значення у зв’язку з необхідністю реалізації стратегічних завдань сучасної освіти, а саме: розвитку творчих здібностей і саморозвитку особистості школяра, здатного до організації ефективного обміну інформацією, реалізації комунікативних послуг, прийняття рішень. Визначено переваги й недоліки застосування проектного навчання на уроках української мови в старших класах ЗСО, подано шляхи подолання слабких місць проектів в практиці навчання. Розглянуто роль учителя під час застосування проектних технологій як консультанта, порадника, координатора, який переконує у власній правоті силою досвіду, мудрості, аргументу, а не наказу, допомагає учням у пошуку джерел, необхідних їм у роботі над проектом, сам є джерелом інформації, підтримує неперервний рух учнів у роботі над проектом. Встановлено, що у практиці навчання української мови у старших класах найбільший ефект дають дослідницькі, творчі, інформаційні, ігрові, практично орієнтовані методи. Доведено, що проектне навчання дає можливість формувати самоосвітню компетентність, активізувати процес засвоєння знань, стимулювати інтерес учнів до виучуваного предмета, насамперед української мови.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сілакова, Т. Т. "Проектні технології підготовки студентів." Вісник Національного авіаційного університету. Педагогіка. Психологія, вип. 2 (11) (2017): 153–58.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Присмицька, Г. М. "Проектні технології на уроках літератури." Вивчаємо українську мову та літературу, no. 1 (2008): 2–6.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Литвин, Андрій, and Віталій Литвин. "Інформатизація проектної навчальної діяльності майбутніх архітекторів у професійній підготовці." Педагогіка і психологія професійної освіти, no. 1 (August 8, 2019): 7–17. http://dx.doi.org/10.32447/22185186.2019.1.01.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню проблем підвищення якості сучасної архітектурної освіти шляхом формування інформаційної культури майбутніх архітекторів ЗВО. На думку авторів, системна інформатизація проектної діяльності забезпечує студентів комплексом проектно-технічних та інформаційно-технологічних знань і вмінь, професійно важливих якостей для виконання складних архітектурних проектів, здатністю до швидкої адаптації та опанування нових технологій в архітектурі. Навчальні проекти, які застосовуються в архітектурній освіті, – практико орієнтовані, творчі, з елементами дослідництва. Автори вважають, що з огляду на специфіку професійної діяльності архітекторів, їх інтеграція в систему архітектурної освіти найбільш ефективна у формі проектної організації навчання, спрямованого на розвиток професійного мислення, креативності студентів у архітектурно-проектній діяльності й інформаційної культури майбутніх фахівців. Проектна освітньо-професійна діяльність студентів-архітекторів спрямована на підготовку архітекторів-дизайнерів із розвиненими візуальними художньо-творчими здібностями, проектним мисленням, належною інформатичною компетентністю, готових до роботи з архітектурно-будівельною інформацією та творчого пошуку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Slobodianyk, Olexandr. "Проектно-технологічний підхід у площині модернізації освітніх систем." Освітній простір України, no. 13 (September 28, 2018): 187–92. http://dx.doi.org/10.15330/esu.13.187-192.

Full text
Abstract:
У статті окреслено роль професійної освіти у розв’язанні соціально-економічних завдань держави, спрямованих на інтеграцію України до Європейського союзу. Заявлено про актуальність упровадження в освітній процес інноваційних підходів: компе¬тентнісного та проектно-технологічного.З’ясовано, що практико-орієнтована складова компетентнісного підходу передбачає зміну акцентів у професійній підготовці майбутніх фахівців: перехід від традиційної практики поєднання теоретичного та практичного навчання до навчальної проектно-технологічної діяльності, орієнтованої на формування у здобувачів освіти професійних вмінь і навичок з відповідної професії та практичну підготовку до професійної діяльності в умовах розвитку високотехнологічного виробництва. Схарактеризовано проектні технології навчання, використання яких забезпечує співвідношення професійної підготовки із інноваційними тенденціями розвитку різних галузей виробництва, передбачає удосконалення теоретичних знань у процесі планування і виконання практичних робіт, узгоджується із потребами та здатностями особистості. Розкрито значення STEM-освіти, яка органічно поєднується із ресурсними можливостями проектно-технологічного підходу та є важливою для учнів у виборі майбутньої професії, а для учнів/студентів закладів професійної освіти – сприяє розвитку індивідуальної освітньої траєкторії на вищих рівнях освіти.Узагальнено, що дидактичний, методичний, практико-орієнтований потенціал проектно-технологічного підходу віддзеркалюється в освітньому процесі системним поєднанням теоретичної й практичної складових навчання, зміст яких узгоджується із нововведеннями у сфері виробництва, й реалізується у закладах освіти на основі активного упровадження проектних технологій, STEM-програм, інших сучасних педагогічних та інформаційних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дуков, Дмитро. "ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ СУДНОВОДІЇВ ДО ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ НАВІГАЦІЙНОГО МІСТКА." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 24, no. 1 (April 26, 2021): 121–31. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v24i1.634.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемі удосконалення морської освіти в Україні. На прикладі підготовки судноводіїв запропоновано низку інноваційних педагогічних технологій. Проведено аналіз наукових праць, автори яких вивчали проблеми використання педагогічних інновацій узагальнено, а також у контексті підготовки судноводіїв: професійні якості майбутніх фахівців, професійно-орієнтовані навчальні дисципліни у підготовці майбутніх судноводіїв, проблеми професійного становлення майбутніх судноводіїв, вплив євроінтеграції на професійну підготовку майбутніх судноводіїв та інші аспекти. Автор висвітлив результати аналізу зарубіжної літератури, зокрема науковців Британії та Норвегії. Доведено актуальність запропонованої проблеми. У частині теоретичного аналізу обґрунтовано доцільність застосування науково-педагогічними працівниками в освітній діяльності різноманітних педагогічних технологій, а також подано тлумачення змісту специфічної термінології професійної діяльності судноводіїв (місток, навігація тощо). Запропоновано перелік інновацій, які дають змогу готувати майбутніх судноводіїв до використання ресурсів навігаційного містка: технології коучінгу, кейс-технології, тренажерні технології, проблемне навчання, тренінг, шедоуінг, проектні технології. Проаналізовано зміст та особливості використання кожної педагогічної технології у професійній підготовці майбутніх судноводіїв. Сформульовано висновок щодо різноманітності інновацій, зокрема технологій, призначення яких полягає в удосконаленні професійної підготовки. Перспективами подальших досліджень є аналіз зарубіжного досвіду підготовки відповідних фахівців, шляхів вирішення нагальних проблем підготовки майбутніх судноводіїв, а також перспективи їх професійної діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Пащенко, Тетяна. "КОНТРОЛЬ ТА ОЦІНЮВАННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ПРОЕКТНОЇ НАВЧАЛЬНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ СТУДЕНТІВ КОЛЕДЖІВ І ТЕХНІКУМІВ." Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, no. 15 (September 21, 2018): 95–100. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2018.15.95-100.

Full text
Abstract:
РефератУ статті здійснено аналіз методичних аспектів контролю та оцінювання групової проектної діяльності студентів. Отримання в навчальному закладі теоретичних знань на сьогодні розглядається умовою необхідною, але недостатньою для задоволення вимог ринку праці. Акценти помітно змістилися в бік формування здатностей застосування знань на практиці, з високим рівнем самостійності і відповідальності. Однією з навчальних технологій, що забезпечує певний баланс між академічними знаннями і прагматичними уміннями, і є метод проектів. Аналіз спеціальної літератури і досвід діяльності технікумів та коледжів свідчить про недостатню інтенсивність застосування творчих проектів у практиці роботи навчальних закладів. Причина нереалізованості проектної технології полягає в тому, що її впровадження не підготовлене ні в організаційному, ні в технічному, ні, найголовніше, в особистісному, психологічному плані. Тому чітке розуміння змісту, критеріїв технології проектної діяльності, володіння методикою її застосування дає можливість як окремим вчителям, так і керівникам навчальних закладів об’єктивно оцінювати й прогнозувати її впровадження. Дослідженням встановлені основні принципи контролю навчальних досягнень студентів під час проектно-технологічної діяльності, розглянуті функції, реалізацію яких передбачає процес оцінювання проектної діяльності студентів, як і будь-якої навчальної діяльності взагалі і проектної зокрема.Проектна діяльність – це особливий вид діяльності, який вимагає самоконтролю й самоаналізу, що проявляються в самостійній роботі студента. Завершальним етапом роботи у проекті є його захист. Під час захисту учасники проекту звітують про результати його реалізації. Дуже важливо, щоб контроль знань, умінь та навичок був не епізодичним, а систематичним і регулярним.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Чайковська, Г. "Проектні технології як ефективний засіб формування екологічної культури студентів." Наукові записки Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка. Серія: Педагогіка, no. 3 (2017): 106–13.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Казєв, О. В., М. М. Овчар, and І. В. Кошельник. "ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ПЕДАГОГІЧНИХ ТЕХНОЛОГІЙ У ЗАГАЛЬНОВІЙСЬКОВІЙ ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРИКОРДОННИКІВ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 100, no. 1 (April 28, 2021): 93–103. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-100-1-93-103.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу питань вищої військової освіти. У цій загальній проблемі виділено питання загальновійськової підготовки майбутніх фахівців прикордонного відомства. Завдання щодо захисту та охорони державного кордону в українському суспільстві покладені на прикордонне відомство. Зазначена відомча структура має тривалу історію розвитку, і має можливість здійснювати підготовку власних офіцерських кадрів в єдиному вищому військовому навчальному закладі прикордонної служби – Національній академії. Мета загальновійськової підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників полягає у створенні системних знань, умінь та навичок щодо вимог та потенціалу застосування бойової/спеціальної техніки; ведення бойових дій, виконання професійних завдань у мирний час та особливий період; щодо порядку дій у зоні різного виду зараження. Основними завданнями загальновійськової підготовки майбутніх офіцерів-прикордонників є розуміння загальної характеристики сучасного бою. Пріоритетність цього завдання полягає в тому, що сучасній історичній епосі притаманна поява безлічі несистемних явищ та процесів, а це напряму вплинуло на загальні риси сучасного бою: висока напруженість; маневреність; короткочасність; максимальна швидкість; нові способи ведення бойових дій тощо. Виділено такі інноваційні технології, що варто застосовувати у загальновійськовій підготовці курсантів-прикордонників та які дають змогу виділити більше часу саме для практики: технології імітаційного моделювання; проектні технології, технології тренінгу та workshop, технологія індивідуального навчання, коучінг. Ефективність підготовки не матиме позитивної динаміки, якщо науково-педагогічні працівники будуть категоричними по відношенню до певної технології, методики, прийому або засобу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Технології проектні"

1

Салтикова, А. І., Юрій Олексійович Шкурдода, Юрий Алексеевич Шкурдода, and Yurii Oleksiiovych Shkurdoda. "Використання проектних технології для організації самостійної роботи студентів." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/47470.

Full text
Abstract:
Основне завдання вищої освіти полягає у формуванні творчої особистості фахівця, здатного до саморозвитку, самоосвіти, інноваційної діяльності. Вирішення цього завдання навряд чи можливо тільки шляхом передачі знань в готовому вигляді від викладача до студента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Михайлова, Тетяна Віталіївна. "Нові технології у викладанні навчальної дисципліни "Українська мова за професійним спрямуванням"." Thesis, Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36090.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Біденко, Лариса Валентинівна, Лариса Валентиновна Биденко, Larysa Valentynivna Bidenko, and А. Абу-Кран. "Использование проектных технологий на занятиях по русскому как иностранному." Thesis, Сумской государственный университет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/43990.

Full text
Abstract:
В настоящее время в методике преподавания русского как иностранного наблюдается возросший интерес к проектным технологиям, позволяющим строить процесс обучения на личностно-ориентированной основе, где первостепенным является «признание уникальности субъектного опыта студента как важного источника индивидуальной жизнедеятельности, проявляемой в познании» [4, c.33].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Воропай, Г. В. "Розробка технології управління комунікаціями проектної команди." Master's thesis, Сумський державний унівеситет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75875.

Full text
Abstract:
Дана робота спрямована на розробку технологій ефективного управління комунікаціями проектної команди. У даній диломній роботі розглянуто роль та значення комунікацій в проектній діяльності та розкрито способи комунікацій проектної команди. Основна частина диплому присвячена проведенню аналізу діяльності досліджуваного підприємства та дослідженню чинників впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на функціонування проектної команди. Також, запропоновано ряд рекомендацій щодо покращення діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Карпіщенко, Олександр Олексійович, Александр Алексеевич Карпищенко, Oleksandr Oleksiiovych Karpishchenko, Тетяна Олексіївна Ілляшенко, Татьяна Алексеевна Ильяшенко, and Tetiana Oleksiivna Illiashenko. "Особливості реалізації інноваційних проектів у сфері інформаційних технологій із залученням зовнішніх інвестицій." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/13867.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лазаренко, А. В. "Проектне адміністрування на ТОВ Неткрекер." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71893.

Full text
Abstract:
У дипломній роботі проведено детальне дослідження такого поняття як «проектне адміністрування». Розглянуто темпи розвитку проектної діяльності в Україні та закордоном. Проаналізовані слабкі сторони відносно нового виду управління в країні та запропоновані варіанти їх вирішення на основі використання досвіду закордонних компаній. Досліджено методики ведення проектів, пов'язаних з інформаційними технологіями (ІТ). Наведені дані про два найпоширеніших методи – традиційний (каскадний) та еджайльний. Досліджено поняття проектного бюджетування, встановлено послідовний ряд дій при формуванні бюджету технічного проекту на майбутній рік. Запропоновано ряд рекомендацій щодо ефективного формування бюджету з урахуванням будь-яких непередбачених ризиків.
В дипломной работе проведено детальное исследование такого понятия как «проектное администрирование». Рассмотрены темпы развития проектной деятельности в Украине и за рубежом. Проанализированы слабые стороны относительно нового вида управления в стране и предложены варианты их решения на основе использования опыта зарубежных компаний. Исследованы методики ведения проектов, связанных с информационными технологиями (ІТ). Приведены данные о двух самых распространенных методах – традиционном (каскадном) и эджайльном. Исследовано понятие проектного бюджетирования, установлен последовательный ряд действий при формировании бюджета технического проекта на будущий год. Предложен ряд рекомендаций по эффективному формированию бюджета с учетом любых непредвиденных рисков.
A detailed study of such concepts as "project administration" was conducted in this diploma work. The rates of project activities development in Ukraine and abroad are considered. The weaknesses of a relatively new type of management are analyzed and options for their solution based on the experience of foreign companies are proposed. Methods of conducting projects related to information technology (IT) are investigated. The data about two most common methods – the traditional (cascade) and agile – is provided. The concept of project budgeting has been investigated, a sequential series of actions in the formation of a technical project budget for the next year have been established. A number of recommendations have been proposed for effective budget formation, taking into account any unforeseen risks.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Базиль, Олена Олександрівна, Елена Александровна Базиль, Olena Oleksandrivna Bazyl, and Д. О. Захарченко. "Застосування табличного процесора Excel для оцінки ефективності проекту." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41175.

Full text
Abstract:
Стрімкий розвиток інформаційних технологій сприяє застосуванню комп‘ютерної техніки для аналізу економічної діяльності та фінансових показників підприємства. В сучасних умовах ринкового середовища та складної економічної ситуації в Україні розвиток підприємства залежить в значній мірі від залучення інвестицій. Однак інвестиції можна отримати тільки під ефективні проекти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бухкало, Світлана Іванівна. "Визначення загальної технології комплексних курсових проектів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41497.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ястребова, М. Є. "Ефективність впровадження інформаційних технологій в умовах проектно-орієнтованого підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75866.

Full text
Abstract:
Дана робота спрямована на розробку технологій ефективного управління інформаційними комунікаціями проектної команди. У даній диломній роботі розглянуто роль та значення комунікацій в проектній діяльності та розкрито способи комунікацій проектної команди,визначено основні аспекти застосування інформаційний технологій в управлінні комунікаціями. Основна частина диплому присвячена проведенню аналізу діяльності досліджуваного підприємства та дослідженню чинників впливу зовнішнього та внутрішнього середовища на функціонування проектної команди. Також, запропоновано ряд рекомендацій щодо покращення діяльності підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Якущенко, В. М. "Удосконалення системи мотивації на основі проектного підходу (на прикладі АТ "ТЕХНОЛОГІЯ")." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76605.

Full text
Abstract:
В роботі розглянуто теоретичні і методичні основи щодо проектного менеджменту на виробничому підриємстві. На основі дослідження визначено сутність управління проекту та його вплив на функціонування фірми. Були розглянуті основні теорії мотивації, які є основою всіх існуючіх систем мотивації на сучасних підприємствах. Виявлена залежність між мотивацією персоналу та зовнішнім та внутрішнім середовищем, що оточує працівника під час виконання роботи. Були вивчені види мотивації, що використовують сучасні вітчизняні та іноземні підприємства. Було розглянуто засади проектного менеджменту, його інноваційність у використанні, актуальність та переваги використання на підприємстві.. При аналізі процесу реалізації проекту на прикладі АТ «ТЕХНОЛОГІЯ» було визначено певні ознаки проектного підходу та певні наявні недоліки. В результаті аналізу надано рекомендації щодо підвищення рівня ефективності роботи команди проекту, що в подальшому допоможе підвищити ефективність використання наявних ресурсів, продуктивність праці та загалом підвищити рівень конкурентоспроможності.
В работе рассмотрены теоретические и методические основы по проектному менеджменту на производственном предприятии. На основе исследования определена сущность управления проекта и его влияние на функционирование фирмы. Были рассмотрены основные теории мотивации, которые являются основой всех существующих систем мотивации на современных предприятиях. Выявлена зависимость между мотивацией персонала и внешней и внутренней средой, окружающей работника во время выполнения работы. Были изучены виды мотивации, которые используют современные отечественные и иностранные предприятия. Были рассмотрены основы проектного менеджмента, его инновационность в использовании, актуальность и преимущества использования на предприятии .. При анализе процесса реализации проекта на примере АО «ТЕХНОЛОГИЯ» были определены определенные признаки проектного подхода и определенные имеющиеся недостатки. В результате анализа даны рекомендации по повышению уровня эффективности работы команды проекта, которые в дальнейшем помогут повысить эффективность использования имеющихся ресурсов, производительность труда и в целом повысить уровень конкурентоспособности.
In the work are considered the theoretical and methodological bases of project management on industrial subdivision. On the basis of the research were determined the essence of project management and its influence on the functioning of the firm. Were considered the main theories of motivation, which are the basis of all existing systems of motivation in modern enterprises. The relationship between the motivation of the staff and the external and internal environment that surrounds the employee while performing the work is revealed. Were studied the types of motivation using modern domestic and foreign enterprises. Were considered the principles of project management, its innovative use, relevance and benefits of enterprise use. In the analysis of the project implementation process, certain features of the project approach and certain existing shortcomings were identified on the example of JSC “TECHNOLOGY”. As a result of the analysis, were made recommendations to improve the effectiveness of the project team, which would further help to increase the efficiency of use of available resources, productivity and, in general, increase the level of competitiveness.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Технології проектні"

1

Іванюк, І. В. Оцінювання освітніх проектів та програм. Київ: Таксон, 2004.

Find full text
Abstract:
Раскрываются технологии профессиональной подготовки педагога и пути совершенствования профессионального мастерства на основе педагогической эвристики и деятельного подхода к содержанию и организации познавательного процесса
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

A brief history of inventions and inventors of computing. Krasnoyarsk Science and Technology City Hall, 2019. http://dx.doi.org/10.47813/dnit/18-2-000411-2.

Full text
Abstract:
В пособии представлены: краткая история развития вычислительной техники и информационных технологий в мире, методология, идеи, имевшие мировое значение, в области построения компьютеров, вычислительных систем, программирования, интеллектуальных систем. Пособие предназначено для студентов технических вузов, а также может быть полезно для всех лиц, желающих познакомиться с историей вычислительной техники. Может использоваться учителями на уроках технологии, на дополнительных занятиях по изобретательской деятельности. Пособие разработано в рамках проекта «Креативный краеведческий коворкинг «Мини-музей изобретений», реализуемого в 2018-2019 годах общественным учреждением «Красноярский краевой Дом науки и техники Российского Союза научных и инженерных общественных объединений» с использованием гранта Президента Российской Федерации на развитие гражданского общества, предоставленного Фондом президентских грантов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Нові медичні технології та засоби їх забезпечення. Медицина 21-го сторіччя. Збірник проектних пропозицій. Київ: Науковий світ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Technology lessons by invention. Krasnoyarsk Science and Technology City Hall, 2019. http://dx.doi.org/10.47813/dnit/18-2-000411-1.

Full text
Abstract:
Приведены рекомендации по организации уроков технологии для школьников по материалам, посвященным изобретателям и рационализаторам Красноярского края, по патентному делу. Пособие предназначено для школьников старших классов и может быть полезно для студентов колледжей и техникумов. Может использоваться учителями на уроках технологии, на дополнительных занятиях по изобретательской деятельности и патентоведению. Пособие разработано командой проекта «Креативный краеведческий коворкинг «Мини-музей изобретений», реализуемого в 2018-2019 годах общественным учреждением «Красноярский краевой Дом науки и техники Российского Союза научных и инженерных общественных объединений» с использованием гранта Президента Российской Федерации на развитие гражданского общества, предоставленного Фондом президентских грантов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

технологий, Центр передовых. Международная конференция «Наука и инновации», Ташкент, 26 ноября 2020 года. Инновацион ривожланиш нашриёт-матбаа уйи, 2020. http://dx.doi.org/10.36522/science_and_innovation.

Full text
Abstract:
данный сборник включены материалы, представленные участниками Международной конференции «Наука и инновации», отражающие наиболее интересные данные исследований, проводимых в Республике Узбекистан. ближнем и дальнем зарубежье. В работах отражаются различные аспекты дальнейшего развития научных исследований в области естественных наук, раскрываются особенности инфраструктуры инновационной деятельности, результаты международного взаимодействия и сотрудничества. Данный сборник представляет интерес для широкого круга ученых и специалистов, в частности предназначен для исследователей, молодых ученых, специалистов в области биологии, медицины, фармацевтики, сельского хозяйства, геологии и геофизики, химии, физики, различных отраслей экономики, активно участвующих в развитии новаций и популяризации науки и построения экосистемы стартап проектов, разработке прорывных технологий. Сборник научных трудов Международной конференции «Наука и инновации» рассмотрен и одобрен на Ученом совете Центра передовых технологий Министерства инновационного развития Республики Узбекистан (протокол № 17 от 6 ноября 2020 г) За содержание и достоверность представленных статей ответственность несут авторы
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Токар-Остапенко, О. В. Дистанційне електронне голосування як механізм реалізації виборчих прав громадян України, що перебувають за кордоном (у контексті застосування європейських стандартів електронного голосування). Національний інститут стратегічних досліджень, 2021. http://dx.doi.org/10.53679/niss-analytrep.2021.15.

Full text
Abstract:
В аналітичній доповіді акцентовано, що Україна має хороший потенціал для впровадження електронного врядування, у т.ч. дистанційного електронного голосування. Окреслено окремі проблемні моменти реалізації виборчих прав громадянами, що постійно або тимчасово перебувають за межами України. Розглянуто перспективи, ризики та застереження щодо пілотування інформаційно-комунікаційних технологій голосування у найближчій перспективі. Наголошено, що такий пілотний проект можливий з прийнятними ризиками для голосування громадян України, які перебувають за кордоном, позаяк відсоток голосів, поданих на закордонному виборчому окрузі, істотно не впливає на результати загальнонаціональних виборів. Надано відповідні рекомендації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Fundamentals of Scientific Research, Invention and Patent for School Students. Krasnoyarsk Science and Technology City Hall, 2019. http://dx.doi.org/10.47813/dnit/18-2-000411-3.

Full text
Abstract:
Приведены рекомендации по ведению научно-исследовательской работы школьников, дана памятка по организации работы, требования по оформлению тезисов, аннотации научного доклада, по формам представления доклада. Рассмотрена общая характеристика патентной информации. Основное внимание уделяется информации об изобретениях. Даны понятия об изобретениях и полезных моделях, объяснены правила проведения патентного поиска и составления заявок на изобретения. Пособие предназначено для школьников старших классов и может быть полезно для студентов младших курсов технических вузов. Может использоваться учителями на уроках технологии, на дополнительных занятиях по изобретательской деятельности и патентоведению. Пособие разработано командой проекта «Креативный краеведческий коворкинг «Мини-музей изобретений», реализуемого в 2018-2019 годах общественным учреждением «Красноярский краевой Дом науки и техники Российского Союза научных и инженерных общественных объединений» с использованием гранта Президента Российской Федерации на развитие гражданского общества, предоставленного Фондом президентских грантов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Gusev, S. S. Research and development of the project of a process information system for supply chain management (SCM) (using the example of the business process of transporting goods from a warehouse to a buyer of LLC «AUVIX»). Science and Innovation Center Publishing House, 2022. http://dx.doi.org/10.12731/978-5-907208-81-0.

Full text
Abstract:
В монографии описывается разработка проектного решения информационной системы для поддержки бизнес-процесса транспортировки товара со склада потребителю в ООО «AUVIX». Для достижения этой цели будут использованы средства моделирования и анализа бизнес-процессов (для анализа процессов «как есть» и «как будет»), методы системного анализа (для изучения предметной области и формирования технических требований к решению) и методы поддержки принятия многокритериальных решений (для выбора наиболее оптимального варианта решения). AUVIX – крупнейший российский производитель, дистрибьютор и интегратор мультимедийных технологий. Компания основана в 1993 году и сегодня является авторитетным лидером в области инновационных AV-решений. AUVIX эффективно сотрудничает с организациями и предприятиями различных отраслей, своевременно отвечая актуальным потребностям и помогая идти в ногу со временем. Одно из ведущих направлений деятельности AUVIX – производство и продажа аудиовизуального оборудования для профессионального и домашнего использования. Актуальность темы исследования заключается в разработке решений выявленных проблем и недостатков для повышения качества функционирования предприятия ООО «AUVIX». В рамках концепции SCM управление транспортной логистикой рассматривается как комплекс взаимосвязанных процессов, направленный на реализацию стратегических целей компании. Предметом исследования данной работы являются модели, методы, средства описания, анализа, оптимизации и оценки проектных решений для процессов транспортной логистики.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Новоселецький, Микола, Богдан Нечипорук, Олександр Новоселецький, and Віктор Стрельчук. Основи фізики. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/978-617-8041-07-6.

Full text
Abstract:
Підвищена активність у сфері створення кіберфізичних систем спрямована на пошук нових напрямів розвитку інформаційно-обчислювальних технологій, що сприятиме об’єднанню та інтегруванню різних за призначенням підсистем в єдину децентралізовану гнучку систему. Ця проблематика набуває актуальності з огляду на значне збільшення можливостей щодо практичної реалізації вимірювальних, обчислювальних та комунікаційних компонентів таких систем на основі сучасних технологічних досягнень у виготовленні інтегральних схем та засобів бездротового зв’язку. Передбачаються проекти взаємодії кібернетичних засобів (вимірювально-обчислювальних, комунікаційних, керуючих, вимірних) з фізичними процесами навколишнього світу. Розв’язання відповідних проблем потребує висококваліфікованих фахівців, які розуміються на сутності фізичних явищ та процесів. Цьому сприятиме пропонований навчальний посібник, в якому викладені базові положення фізичної науки з акцентуванням уваги на питаннях електромагнетизму та мікроелектроніки. Це дозволить майбутнім спеціалістам орієнтуватися в особливостях взаємодії фізичних процесів навколишнього світу з кібернетичними засобами (швидкість перебігу фізичних процесів порівняно з обчислювальними та комунікаційними можливостями кібернетичних засобів), питаннях фізичних процесів (лінійних, нелінійних, синергетичних), наявних можливостях визначити стан фізичного процесу (повнота інформації, точність) та можливого впливу на нього тощо. Наведений додатковий матеріал в розділах підкреслює єдність неживої і живої природи та прояву фізичних закономірностей в ній. Кожний розділ містить вимоги до знань та вмінь та питання для поточного комп’ютерного тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Технології проектні"

1

Бронников, Сергей Анатольевич, Марина Сергеевна Черникова, and Илья Сергеевич Черников. "ПРИМЕНЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ ПРИ СОПРОВОЖДЕНИИ СОЦИАЛЬНЫХ ПРОЕКТОВ." In ПРИМЕНЕНИЕ ИНФОРМАЦИОННЫХ ТЕХНОЛОГИЙ ПРИ СОПРОВОЖДЕНИИ СОЦИАЛЬНЫХ ПРОЕКТОВ. ICSP "NEW SCIENCE", 2022. http://dx.doi.org/10.46916/13012022-1-978-5-00174-443-6.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Главацкая, Е. М. "«РЕГИСТР НАСЕЛЕНИЯ ОБДОРСКОГО КРАЯ»: ОПЫТ СОЗДАНИЯ И ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ, "II Международная конференция «Археология Арктики»"." In II Международная конференция «Археология Арктики», 38. ФГУП «Издательство «Наука», 2022. http://dx.doi.org/10.7868/9785604610893012.

Full text
Abstract:
Одним из наиболее передовых и перспективных направлений современной социальной истории является анализ больших массивов первичных материалов учета населения с помощью компьютерных технологий. Наиболее масштабным зарубежным проектом по изучению народонаселения является американский «Integrated Public Use Microdata Series» (IPUMS), который реализуется Центром изучения народонаселения при Университете штата Миннесота и опирается на первичные данные переписей населения по более чем 80 странам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Yurchenko, I. F. "ТЕХНОЛОГИИ ПРЕЦИЗИОННОГО УПРАВЛЕНИЯ МЕЛИОРАТИВНЫМ РЕЖИМОМ АГРОЭКОСИСТЕМ." In НАУЧНО-МЕТОДИЧЕСКОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ РАЗВИТИЯ МЕЛИОРАТИВНО-ВОДОХОЗЯЙСТВЕННОГО КОМПЛЕКСА, 11. ФГБНУ «ВНИИГиМ им. А.Н. Костякова», 2020. http://dx.doi.org/10.37738/vniigim.2020.65.29.030.

Full text
Abstract:
Цель работы охарактеризовать существующую степень автоматизации процедур управления технологическими процессами гидромелиоративных систем, включая формирование мелиоративного режима агроэкосистем и энергетического потенциала мелиорированных земель и рассмотреть направления совершенствования последних. Установлена потребность в модернизации теории и практики назначения управляющих воздействий. Новизна исследований - в разработке научного обоснования необходимости и целесообразности цифровизации системы управления мелиоративным водохозяйственным комплексом на основе технологий решения основополагающих задач агропроизводства, формируемых информационной компьютерной цифровой платформой сферы мелиорации. Практическая значимость в определении принципиальных положений разработки функциональной структуры и организационных мероприятий внедрения мощного инструментария полнофакторной автоматизации процедур регулирования мелиоративного режима агроэкосистем. Методическая основа работы - информационно-аналитический метод исследований, экспертные оценки, системный анализ и синтез. В качестве действенного направления совершенствования методических подходов к автоматизации, электронизации и информатизации технологических процессов агропроизводства, способствующих успешности цифровизации системы растениеводства на мелиорируемых землях, предложена разработка и внедрение информационно-аналитического программно - технического обеспечения, интегрированного в составе специализированной цифровой платформы мелиоративного водохозяйственного комплекса, пилотный проект которой рекомендовано реализовать в действующей Программе цифровой экономики.The purpose of the work is to characterize the existing degree of automation of procedures for managing technological processes of hydro-reclamation systems, including the formation of the reclamation regime of agro-ecosystems and the energy potential of reclaimed lands, and to consider ways to improve the latter. There is a need to modernize the theory and practice of assigning control actions. But-wizna research in the development of scientific substantiation of the necessity and appropriate-STI digitization management system reclamation water complex technology based solutions to the fundamental problems of agricultural production generated information computer digital platform sphere of melioration. Practical significance - in determining the basic provisions of the development of the functional structure and organizational measures for the introduction of powerful tools for full-factor automation of procedures for regulating the reclamation regime of agroecosystems. The methodological basis of the work is the information and analytical method of research, expert assessments, system analysis and synthesis. As an effective direction for improving methodological approaches to automation, electronics and information of agricultural production processes that contribute to the success of digitalization of the crop production system on reclaimed lands, the development and implementation of information-analytical software and technical support integrated as part of a specialized digital platform of the reclamation water management complex, the pilot project of which is recommended to be implemented in the current program of the digital economy, is proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Технології проектні"

1

Николаева, Д. С. "Инновационное развитие креативных (творческих) индустрий через применение проектного подхода на примере пилотного проекта по искусству Эбру «Капля воды»." In II Международная научно-практическая конференция. Нижневартовский государственный университет, 2021. http://dx.doi.org/10.36906/nvsu-2021/07/46.

Full text
Abstract:
В данной статье поднимается интересная и в тоже время актуальная на сегодняшний день тема: развития креативных (творческих) индустрий в России, другими словами, трансформация оранжевого досуга через проектный подход. Под инновационным развитием креативных (творческих) индустрий в системе творческого образования понимаются процессы совершенствования педагогических технологий, совокупности методов, приемов и средств обучения. Представлены возможности и анализ направления художественно-творческого проекта. Рассматривается значение проектного подхода на примере занятий по искусству владения техники Эбру в Арт-студии «Волшебная кисточка». Отдельно представлен пилотный Проект по искусству Эбру «Капля воды». Главная цель Проекта раскрыть – творческий потенциал, пробудить смелость и креативность личности. Материалы, рассматриваемые в данной статье, могут быть полезны и в дальнейшем использованы в работе.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Попова, Ксения Владимировна, and Елена Николаевна Малышева. "TO THE QUESTION ABOUT THE IMPLEMENTATION OF PEDAGOGICAL TECHNOLOGIES IN SCHOOL." In Наука. Исследования. Практика: сборник избранных статей по материалам Международной научной конференции (Санкт-Петербург, Декабрь 2020). Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.37539/srp294.2020.78.52.016.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются вопросы внедрения педагогических технологий (проектная технология, игровая технология, кейс-технология, квест-технология, технология мастерских и технология развития критического мышления). Несмотря на растущую популярность технологического подхода, существует проблема эффективности его реализации в школе. Она связана с недостаточным пониманием сути и возможностей технологий школьными учителями. The article discusses the implementation of educational technologies (project technology, game technology, case technology, quest technology, technology of workshops and the development of critical thinking technology). Despite the growing popularity of the technological approach, there is a problem of the effectiveness of its implementation in school. This is due to the lack of understanding by school teachers of the content and capabilities of technology.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ульянов, Г. А., and О. И. Белозеров. "ИНФОРМАЦИОННЫЕ ТЕХНОЛОГИИ БУДУЩЕГО В ПРАВООХРАНИТЕЛЬНЫХ ОРГАНАХ." In Современные тенденции и проекты развития информационных систем и технологий. Хабаровск : РИЦ ХГУЭП, 2021. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0747-9-2021-78-81.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются информационные технологии, которые применяются в практической деятельности правоохранительными органами, а также рассматривается роль информационных технологий в системе правоохранительных органов, вносятся предложения внедрения новых методов обработки информации для правоохранительной системы.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Худяков, А. В., and Р. И. Баженов. "ИСПОЛЬЗОВАНИЕ СИСТЕМЫ ASANA ДЛЯ УПРАВЛЕНИЯ ПРОЕКТОМ ПО СОЗДАНИЮ САЙТА ДЛЯ ГОРОДСКОГО КАЗАЧЬЕГО ОБЩЕСТВА "СТАНИЦА ТИХОНЬКАЯ"." In Современные тенденции и проекты развития информационных систем и технологий. Хабаровск : РИЦ ХГУЭП, 2021. http://dx.doi.org/10.38161/978-5-7823-0747-9-2021-13-17.

Full text
Abstract:
В данной статье рассматривается процесс управления работами при разработке сайта. Для управления проектом была выбрана система Asana. Сайт разрабатывался в рамках проектного интенсива в Приамурском государственном университете им.Шолом-Алейхема для городского казачьего общества "Станица Тихонькая". Сервис Asana показал хорошие возможности для управления работами в проекте.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Умербаева, Анастасия Сергеевна, Андрей Геннадиевич Шарикалов, Алексей Викторович Дубровский, Анатолий Викторович Ершов, and Анастасия Леонидовна Ильиных. "Технология проектирования расположения площадок накопления твердых коммунальных отходов." In Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения - 2021-3. СГУГиТ, 2021. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2021-3-163-167.

Full text
Abstract:
Новосибирск – один из наиболее крупных центров научного и технического развития, занимающий третье место по территории и численности населения в Российской Федерации. На сегодняшний день в частном секторе Новосибирска и Новосибирской области остро стоит вопрос о недостаточной оснащенности территории мусорными баками и специализированными площадками, что в свою очередь ведет к ряду других проблем в области экологической безопасности. В данной статье подробно рассмотрены причины возникновения сложившейся ситуации и пути ее решения. В ходе работы был разработан проект по созданию новых площадок накопления твердых коммунальных отходов. При выполнении работ используется геоинформационная система с картой-схемой размещения мест уже существующих (площадок) накопления твердых коммунальных отходов, совмещённая с кадастровым планом территории и проектом планировки и застройки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шевченко, Світлана. "ПРОЕКТНА ТЕХНОЛОГІЯ НАВЧАННЯ У ПОЗАУРОЧНІЙ РОБОТІ З ХІМІЇ." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v3.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Сундукова, Яна Александровна, and Екатерина Александровна Бегунова. "THEATRICALIZATION AS A TECHNOLOGY OF SOCIO-CULTURAL PROJECTING." In Наука. Исследования. Практика: сборник избранных статей по материалам Международной научной конференции (Санкт-Петербург, Октябрь 2020). Crossref, 2020. http://dx.doi.org/10.37539/srp293.2020.13.62.008.

Full text
Abstract:
В решении любых современных социокультурных запросов обязательной составляющей является проектная деятельность. В статье рассматривается возможность применения театрализации как технологии в социокультурном проектировании. Театрализация может выступать в качестве одной из ведущих технологий организации эмоциональной коллективной жизни. In solving any modern socio-cultural queries, project activity is a mandatory component. The article considers the possibility of using theatricalization as a technology in socio-cultural projecting. Theatricalization can act as one of the leading technologies for organizing emotional collective life.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Габеева, Д. А., and П. В. Коновалов. "СОЗДАНИЕ ЭКОЛОГИЧЕСКИХ ПРОЕКТОВ НА БАЗЕ ГИС-ТЕХНОЛОГИЙ." In Информационные системы и технологии в образовании, науке и бизнесе. Бурятский государственный университет, 2020. http://dx.doi.org/10.18101/978-5-9793-1497-6-56-61.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Byrceva, Valentina, and Inna Nahodkina. "Проектные технологии в организации внеурочной деятельности школьников." In Афанасьевские чтения. Инновации и традиции педагогической науки. Киров: Межрегиональный центр инновационных технологий в образовании, 2022. http://dx.doi.org/10.52376/978-5-907541-34-4_098.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Радченко, А. А. "Особенности технологий петрофизической интерпретации ГИС в сейсмических проектах." In Tyumen 2017. Netherlands: EAGE Publications BV, 2017. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.201700148.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Технології проектні"

1

Бакум, З. П. Проектні технології в підготовці вчителів-словесників. Криворізький державний педагогічний університет, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/414.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано значення проектних технологій у підготовці вчителів-словесників. Визначено їх мету, сутність і зміст, типологічні ознаки. Запропоновано критерії оцінювання проектної діяльності студентів та етапи упровадження проектної технології в межах системного підходу від першого до п’ятого курсів. Акцентовано на перевагах проектної діяльності для ВНЗ загалом та, майбутніх вчителів-словесників зокрема.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Савченко, Лариса Олексіївна. Проектна діяльність в практиці вищої педагогічної школи. КДПУ, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/369.

Full text
Abstract:
В статті розглянуті проблеми проектної діяльності у вищий школі, типи проектів, критерії за якими розрізняють проекти. Вивчено поняття «проект». Розкриваючи сутність поняття «проект», зосереджена увага на тому, що у педагогічній науці немає єдиного його тлумачення. Проектна технологія передбачає наявність проблеми, що вимагає інтегрованих знань і дослідницького пошуку її вирішення. Результати проектної діяльності повинні мати практичну, теоретичну, пізнавальну значимість. Головною складовою методу є самостійність студента.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Ємельова, Анна Петрівна. Формування творчої особистості засобами проектних технологій. КДПУ, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5951.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лопатич, Р. В., and О. Є. Мархева. Використання інтерактивних технологій на заняттях з іноземної мови. Криворізький державний педагогічний університет, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5455.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто умови використання інтерактивних технологій та їх роль для підвищення ефективності навчального процесу. Основну увагу приділено навчальному проекту як одному з видів інтерактивних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дереза, И. С. Проектная технология как средство развитие интереса будущих учителей к самообразовательной деятельности. РУДН, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2017.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дереза, И. С. Проектная технология как средство развитие интереса будущих учителей к самообразовательной деятельности. РУДН, 2013. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2017.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бадіца, Марина Володимирівна. Підготовка майбутніх вихователів дошкільних навчальних закладів до професійно-творчої діяльності засобом продуктивної технології. КДПУ, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/630.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто технологію формування творчих умінь образотворчого характеру в студентів вищих навчальних закладів під час викладання курсу «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва зображальною діяльністю дітей»; наведено комплекс творчих завдань у рамках проектної художньо-творчої діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Бакум, З. П., В. С. Моркун, and Л. О. Цвіркун. Проблеми формування проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера в процесі графічної підготовки. Криворізький державний педагогічний університет, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/0564/391.

Full text
Abstract:
У статті з’ясовано проблеми формування проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера в процесі графічної підготовки, зазначено, що однією з найбільших є стан графічної підготовки на етапі навчання у школі; розглянуто методи та прийоми графічного навчання із застосуванням комп’ютерних технологій автоматизованого проектування, спрямованих на формування та розвиток проектно-конструкторської компетентності гірничого інженера.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Лаврентьєва, О. О. Вимоги до кваліфікаційного проекту для студентів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст денної та заочної форм навчання. КДПУ, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2467.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Бакум, З. П., and О. О. Пальчикова. Крос-культурний підхід у викладанні іноземної мови студентам-філологам. ФОП Лукашевич, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/410.

Full text
Abstract:
У межах окресленої статті висвітлено проблему реалізації крос-культурного підходу у викладанні іноземної мови студентам-філологам. Обґрунтовано педагогічні технології розвитку мовних і мовленнєвих навичок крос-культурної взаємодії студентів-філологів у процесі викладання іноземної мови. У науковій розвідці автори доводять, що з-поміж інтерактивних форм навчання найбільш дієвими на шляху розширення контактів і міжкультурного партнерства є мозковий штурм і метод проектів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography