To see the other types of publications on this topic, follow the link: Технології новітні.

Journal articles on the topic 'Технології новітні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Технології новітні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Крижановський, Микола Миколайович, and Фурман Олександр Іванович. "Критерії формування художньо-професійних знань та умінь у студентів на заняттях з елементів дпм засобами новітніх методів і технологій." Педагогіка вищої та середньої школи 50 (April 18, 2017): 48–56. http://dx.doi.org/10.31812/pedag.v50i0.1284.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються критерії формування художньо-професійних знань та умінь у студентів технолого-педагогічних спеціальностей назаняттях з елементів ДПМ за допомогою сучасних методів і технологій. Показано, як новітні методи і технології суттєво впливають на рівень розвитку в студентів художньо-професійних знань та умінь на заняттях з елементів ДПМ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pogorilyy, S. D., D. Yu Vitel, and O. A. Vereshchynsky. "Новітні архітектури відеоадаптерів. Технологія GPGPU. Частина 2." Реєстрація, зберігання і обробка даних 15, no. 1 (April 4, 2013): 71–81. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2013.15.1.103367.

Full text
Abstract:
Детально розглянуто основні принципи роботи зі спільною та розподіленою пам’яттю в технології NVidia CUDA. Описано шаблони взаємодії потоків і проблеми глобальної синхронізації. Проведено порівняльний аналіз основних технологій, що використовуються в підході GPGPU — Nvidia CUDA, OpenCL, Direct Compute.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Цехмейструк, Світлана, and Тетяна Семко. "РОЗРОБЛЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 54–56. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.013.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто новітні технології десертних страв, важливість поживної цінності продуктів, гарного естетичного вигляду в оформленні страв. Ресторани європейської кухні використовують це прогресивне досягнення в технологіях, в школах навчання національних закладів ресторанного господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Podlevskyi, A. A., and Н. V. Yarkevуch. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БЛОКЧЕЙНУ У FINTECH." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 84 (July 24, 2019): 132. http://dx.doi.org/10.31713/ve4201813.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості використання технології блокчейн у фінансовій сфері. Виокремлено інституційний, галузевий, операційний та функціональний підходи до розуміння FinTech. Розглянуто технологію блокчейн як інноваційного інструменту управління. Охарактеризовано новітні тенденції у сфері використання блокчейну у FinTech. Виявлено можливості та перспективи, що виникнуть в разі використання даної технології. Сформульовано ряд заходів щодо впровадження технології блокчейну в вітчизняній фінансовій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маковецька, І. М. "КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВЕКТОР НАЛАГОДЖЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 10 (December 30, 2021): 64–69. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.10.9.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто вплив інформаційних процесів на ефективність управління підприємством та розкрито комунікаційний вектор досягнення позитивних результатів інформації, яка надається працівникам підприємства. Наголошено, що без новітніх технологій неможливо поліпшити ефективність роботи на підприємстві. Представлено види інформаційних зв’язків із працівниками для ефективної роботи підприємства, завдяки чому закладається успішний комунікаційний потенціал на підприємстві. Досліджено переваги підприємства, що використовують у своїй діяльності новітні інформаційні технології. Описано основні вектори налагоджених інформаційних процесів для ефективного управління підприємством, що забезпечують продуктивність управлінських відносин та вихід на глобалізаційний комунікаційний простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Блятон, Артем, and Ірина Мазуркевич. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОДУКЦІЇ З МОЛОКА." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 38–40. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.009.

Full text
Abstract:
Розглянуто біохімічні та фізико-хімічні процеси, які проходять під час проведення процесу новітніх технологій нагрівання з витягуванням продукту з молока , а саме м’якого сиру. Стаття ставить проблеми необхідних умов для досягнення оптимального витягування згустку та інноваційних технологічних процесів, що призводять до фізико-хімічних змін продуктів з молока.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лемпа, Діана. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ХАРЧОВА АЛЕРГІЯ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 41–43. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.010.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена впливу на перехресне забруднення алергенами, та контролю алергенів за допомогою переробки та встановленої послідовності виробничого процесу. Законодавча база по класифікації алергенів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Попович, Н. "Новітні технології у просторі Шевченкознавства." Українська мова і література в школах України, no. 3 (155), березень (2016): 41–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Попович, Н. "Новітні технології у просторі Шевченкознавства." Українська мова і література в школах України, no. 9 (137), вересень (2014): 25–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ПЕТРУНЬОК, Тетяна, and Людмила БЛАГОДАРЕНКО. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ З ФІЗИКИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОСВІТИ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 29, 2021): 303–10. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-1-303-310.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання про вдосконалення змісту дисципліни “Фізика” при підготовці майбутніх фахівців будівництва та цивільної інженерії з урахуванням інноваційних процесів, що відбуваються в будівництві. Наголошено, що нові наукові технології все більшою мірою інтегруються в будівництво і стають найбільш затребуваними, а це зумовлює необхідність якісних змін у навчанні фахівців та підготовки їх до використання у професійній діяльності найбільш прогресивних будівельних технологій вже з перших етапів навчання у закладах вищої освіти. Визначено, що головною умовою ефективної реалізації новітніх технологій є забезпечення високого рівня кваліфікації усіх робітників будівельного комплексу. Акцентовано, що на сучасному етапі розвитку будівельної сфери професійна підготовка інженерів будівельників наповнюється новим змістом і важливе місце у ній посідає ознайомлення майбутніх фахівців з основами новітніх будівельних технологій. Разом з тим, відзначено, що нині склалася ситуація, коли внаслідок стрімкого прогресу будівельної галузі підготовка фахівців якісно нового рівня не встигає за попитом на них, який неухильно зростає. Зауважено, що вагомий вплив на підготовку фахівців чинять глобалізаційні процеси, що відбуваються у світі і призводять до того, оскільки вони призводять до неминучої інтеграції будівельної галузі України у світову. Доведено необхідність перегляду навчальних програм підготовки майбутніх інженерів-будівельників та удосконалення і поглиблення їх змісту через уведення інформації про новітні будівельні технології. Ключові слова: освітній процес з фізики, інноваційні будівельні технології, професійна підготовка інженерів-будівельників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Andriushchenko, Yana. "USE OF THE LATEST EDUCATIONAL TECHNOLOGIES IN THE PREPARATION OF BACHELORS OF HOTEL AND RESTAURANT BUSINESS." Scientific Notes of Ostroh Academy National University, "Economics" Series 1, no. 20(48) (March 24, 2021): 24–30. http://dx.doi.org/10.25264/2311-5149-2021-20(48)-24-30.

Full text
Abstract:
У статті вивчено основні аспекти застосування новітніх освітніх технологій у процесі професійної підготовки бакалаврів готельного та ресторанного бізнесу. Встановлено, що найчастіше використовуються проблемні лекції та навчальні дискусії, а також лекція-візуалізація, семінар-диспут, але найменш популярним серед студентів та викладачів є метод мозкового штурму. Нині відбуваються соціальні, освітні та технологічні трансформації в суспільстві, ріст сектору освітніх послуг, які, звісно, вимагають якісних змін в концептуальних основах професійної підготовки бакалаврів в закладі вищої освіти: пошук нових форм, методів та технологій професійної підготовки студентів, впровадження в навчальних процес новітніх освітніх технологій. Різноплановість функцій, що стосуються саме освітніх технологій, пояснюється різною варіацією їх структури, компонентами якої є новітні та традиційні освітні засоби, включаючи спілкування та інформацію, а також дистанційне навчання, інтерактивні методи тощо, що набули популярності в Україні та Європейському Союзі. Дослідники в галузі досліджень освітніх технологій вважали, що добре обґрунтовані нові способи спільної діяльності викладачів та студентів забезпечують бажаний результат, незалежно від рівня обдарованості вчителя та його професійної майстерності. Досвід використання технологічного підходу переконує в якості навчального процесу підготовки майбутніх фахівців в галузі готельного та ресторанного бізнесу, що залежить передусім від професійної майстерності викладача та здібностей студентів. Проте освітні технології є орієнтиром у науковій діяльності і сприяють удосконаленню педагогічної праці викладачів. Варто наголосити, що саме розвиток туризму в цілому та ресторанний бізнес, зокрема, залежать від розробки і впровадження інноваційних технологій, направлених на розширення споживчих властивостей і якісних параметрів екскурсійного продукту, вдосконалення в цілому обслуговування потенційних клієнтів в закладах. Сьогодні телекомунікаційна інфраструктура дає можливість створювати новітні системи, технології масового навчання впродовж життя, загального обміну інформацією, незалежно від часових та просторових поясів. Вищі навчальні заклади України розробляють та впроваджують методичні аспекти створення курсів дистанційного навчання, вивчають можливі шляхи організації занять, вирішують питання технічного забезпечення організації навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Мохсін, Г. "Актор і новітні технології в кінематографі." Студії мистецтвознавчі, Число 3 (55) (2016): 80–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Сегедін, В. "Новітні технології на службі у криміналістів." Прокуратура. Людина. Держава, no. 2 (2004): 87–92.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Стасюк, Т. В. "Новітні мовні технології сугестії та переконання." Актуальні проблеми української лінгвістики: теорія і практика, Вип. 20 (2010): 23–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Былоус, О. "Новітні технології у викладанні перекладацьких дисциплін." Актуальні проблеми романо-германської філології та прикладної лінгвістики, Вип. 1 (14) (2017): 76–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Мохсін, Г. "Актор і новітні технології в кінематографі." Студії мистецтвознавчі, Число 3 (55) (2016): 80–85.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Скібіцька, Л. І. "БІЗНЕС-МОДЕЛІ ТА НОВІТНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ." Підприємництво та інновації, no. 21 (December 30, 2021): 65–71. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/21.11.

Full text
Abstract:
Концепція бізнес-моделі часто використовується в контексті електронного бізнесу. Однак те, що ми бачимо сьогодні, є лише скромним початком. Розвиток в ІТ, імовірно, докорінно змінить природу фірми, а разом із нею і сутність інновацій. У статті проаналізовано вплив новітніх інформаційних технологій на різні бізнес-моделі в роздрібній торгівлі, фармацевтичному ринку, туристичних послугах, електронних ринках тощо. Такий комбінований ефект мобільних технологій, переносних пристроїв, хмарних обчислень і технологій Big Data покращить структуру майбутніх бізнес-моделей. Однак традиційні форми інновацій залишаться важливими, стануть ключовими відмінностями, які вимагатимуть постійних безперервних інновацій і надалі вимагатимуть традиційних форм інновацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Kupchyn, A. V., and V. V. Sotnyk. "Критичні технології в оборонній сфері. Новий погляд." Озброєння та військова техніка 22, no. 2 (June 16, 2019): 35–41. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2019.2(22).35-41.

Full text
Abstract:
Основну увагу в цій роботі автори акцентують на вирішення суттєвих проблем у сфері розвитку критичних технологій. В статті наведений порівняльний аналіз структурування критичних технологій України, США, Франції, Німеччини та Росії. Пропонується нова структура поділу критичних технологій на три групи: існуючі, новітні та перспективні, що дає можливість зосередити увагу не тільки на перспективних зразках озброєння, а й на критичних проблемах існуючих. Запропоноване також нове трактування терміну «критичні технології», що дає можливість уніфікації поняття. Описаний інший підхід щодо відповідальності за розвиток критичних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Косик, В. М. "Новітні технології розвитку дистанційної освіти в Україні." Інформаційні технології в освіті, Вип. 16 (2013): 141–46.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Скиба, О. П. "Новітні технології в освітніх процесах інформаційного суспільства." Вісник Національного авіаційного університету. Філософія. Культурологія, no. 1 (27) (2018): 113–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Шматковська Т. О. "СУЧАСНІ ІНФОРМАЦІЙНІ ТА КОМУНІКАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ПРОФЕСІЙНІЙ ДІЯЛЬНОСТІ." Економічний форум 1, no. 3 (September 25, 2021): 110–15. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-3-16.

Full text
Abstract:
Особливості економічного розвитку в умовах інтенсифікації технічних та технологічних змін передбачають необхідність врахування багатьох факторів для забезпечення ефективності професійної управлінської діяльності, чим ускладнюють існуючу систему формування менеджменту для багатьох суб’єктів господарювання. Уже зараз можна упевнено стверджувати, що без залучення інноваційних рішень, які базуються на компонентах новітніх інформаційних технологій, як то цифрові платформи, новітнє програмне забезпечення, когнітивні технології тощо, неможливе ефективне функціонування будь-якого підприємства. Більше того – без застосування даних інформаційних технологічних рішень наразі неможливою є ефективна реалізація таких процесів, як управління, контроль, збір та оперативна обробка економічної інформації, а загалом – якість використовуваних інформаційних технологій в сучасних умовах напряму впливає на фінансові результати та прибутковість діяльності підприємств. Також одним із ключових елементів забезпечення успішної реалізації сучасного управлінця є формування належного рівня та оперативності комунікації між різними ланками підприємства, включаючи вертикальні управлінські зв’язки та горизонтальне адміністрування на кожному із ієрархічних рівнів управління. Саме сучасні цифрові рішення у сфері комунікацій дозволяють із належною ефективністю розв’язати це питання і забезпечити оперативне реагування управлінського апарату на будь-які зміни у зовнішньому середовищі функціонування господарюючого суб’єкта. В статті розглянуто особливості ефективного застосування інформаційних та комунікаційних технологій в процесі управлінської діяльності сучасних підприємств. При цьому визначено, що новітні технологічні рішення стосуються не лише підвищення результативності процесу виробництва, але й напряму впливають на професійну діяльність працівників підприємства у кожному його підрозділі. При цьому цифрові та інформаційні рішення з однаковою ефективністю можуть застосовуватися як для процесів підбору персоналу на підприємстві, так і з метою підвищення ефективності функціонування конкретної ділянки виробництва та результативності діяльності підприємства в цілому. Запропоновано комплекс рішень щодо впровадження інформаційних та комунікаційних технологій, які рекомендовано до впровадження господарюючими суб’єктами для формування засад щодо підвищення ефективності їх функціонування в умовах швидкого зростання темпів науково-технічного прогресу та розвитку цифрової економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Вардовська, М. С. "Форум "Новітні технології ГІС та ДЗЗ в Україні." Вісник геодезії та картографії, no. 4 (91) (2014): 55.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Єфімова, М. П. "Видавництва дитячої книги в Україні: новітні видавничі технології." Теорія та практика дизайну, Вип. № 7 (2015): 53–60.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Ваколюк, Аліна, Василь Шелюк, and Наталія Симонович. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ У СИСТЕМІ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ." Інноватика у вихованні, no. 14 (November 17, 2021): 128–34. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i14.431.

Full text
Abstract:
У статті здійснено теоретичний аналіз понятійно-категоріального апарату дослідження, вирізнено переваги використання інноваційних технологій у процесі фізичного виховання здобувачів вищої освіти. Здійснено теоретичний аналіз інноваційних технологій у фізичному вихованні здобувачів закладів вищої освіти, показанa їх роль і місце в сучасному розвитку освіти України. Доведено, що упровадження сучасних інформаційних технологій в освітній процес закладів вищої освіти сприяє поліпшенню освітньо-виховного процесу шляхом зміни схеми передачі знань та методів навчання. Новітні технології в організації освітньо-виховного процесу посилюють мотивацію до занять з фізичного виховання, бажання вести здоровий спосіб життя, фізично розвиватися та вдосконалюватися. Розглянуто перспективні напрями використання оздоровчих технологій у фізичному вихованні здобувачів вищої освіти. Наголошено на потребі у пошуку адекватних і об’єктивних методичних прийомів, використання сучасних методів удосконалення фізичної підготовки та зміцнення здоров’я здобувачів вищої освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Гарань, Н. С., and О. М. Сипченко. "МЕТОДИКА ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІНИ «АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ» У ВИЩІЙ ШКОЛІ." Духовність особистості: методологія, теорія і практика 101, no. 2(Ч.2) (September 28, 2021): 24–35. http://dx.doi.org/10.33216/2220-6310-2021-101-2_2-24-35.

Full text
Abstract:
У представленій статті розкрито сучасні методичні прийоми і технології викладання дисципліни «Академічна доброчесність» у вищій школі, виокремлено низку особливостей інтерактивного навчання, що є важливими і цінними у формуванні самомотивації здобувачів. Зміст публікації відображає основні новітні досягнення вітчизняної і зарубіжної педагогіки, що апробовані викладачами кафедри педагогіки вищої школи ДДПУ, доповнені інтерактивними методиками викладання. У публікації зазначено, що швидкі темпи розвитку освітніх технологій, істотне розширення освітньо-інформаційного простору стало не тільки суттєвим кроком вперед до прогресу й оновлення навчального процесу, але і породило практику недолугого використання застарілих методик на тлі освітніх інновацій, що пов’язано з деякою легковажністю та небажанням декого зі здобувачів вищої освіти наполегливо займатись і докладати зусиль в отриманні знань. Таким чином, потреба в утвердженні принципів академічної доброчесності в якості пріоритетних і нагальної необхідності в розробці й упровадженні сучасних методик викладання актуалізує дослідження означеної проблеми. У статті авторами доведено, що підвищення якості викладання згодом допоможе майбутнім фахівцям успішно реалізовувати соціально-освітню місію в українському суспільстві, тобто забезпечувати ефективний професійний і загальнокультурний розвиток здобувачів вищої освіти. Авторами підкреслено, що основним завданням сучасних педагогічних методик має стати формування академічної культури, яке досягається шляхом повернення здобувачів до усвідомленого, наполегливого навчання із дотриманням норм і правил академічної доброчесності та застосуванням інноваційних технологій. У підсумках статті зауважено, що новітні технології не замінюють, а доповнюють вже випробовані та добре зарекомендовані в освітньому процесі вищої школи, і повністю відмовлятись або ігнорувати їх не слід.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Kondryko, A., and A. Drachova. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ МЕДІАІНДУСТРІЇ: МОЖЛИВОСТІ ТА ОСОБЛИВОСТІ ВИКОРИСТАННЯ В УКРАЇНІ." State and Regions. Series: Social Communications, no. 1(41) (March 10, 2020): 122. http://dx.doi.org/10.32840/cpu2219-8741/2020.1(41).19.

Full text
Abstract:
<div><p><em>In the article covered the features of implementing and using additional Internet functionality in the information space: in particular, audience analysis services, content research, fact-checking in real-time, automatic news generation, bots and mobile apps that are rapidly gaining popularity in modern journalism.</em></p></div><p> </p><p><em>Defined, some mobile apps: The Dragon Diction (speechy), Cogi, Imovie, Snapseed, Camscanner, Canva, Sweet Text: Story Maker &amp; GIF can help detect dictation and save it in text format; make notes, add some images, select certain parts; compose multiple videos, add audio effects and titles; edit images, backgrounds, colours, shades; scan documents and savе them in the required format; create any infographic, text and publication in different formats; make animated text stories accordingly.</em><em></em></p><p><em>The essence and purpose of IT capabilities such as virtual reality (enhancing user interest, stimulating brain activity while browsing content, etc.) and augmented reality (enhancing the effect of information through additional materials, graphics and visualisation) are detailed. It is emphasised that the introduction of the cyber tools in the media is due to the need to meet market trends, competition at local and global levels, the need to clarify data, the demanding potential audience.</em><em></em></p><p><em>Monitoring of using the latest IT in the Ukrainian media industry has revealed the presence its in the TV programs: «Siogodni», «Siogodni. Pidsymku z Olegom Panyutoyu» (TV channel «Ukrayina»), «TSN» («1+1»), programs of TV-channel «NASH», multimedia project «Ukrainer», magazine «Marie Claire», which confirmed the popularity of new formats for creating and implementing information product in Ukraine.</em><em></em></p><p><strong><em>Key words:</em></strong><em> visualisation, virtual reality, augmented reality, Internet functionality, cyber tools, media product, fact-checking.</em><em></em></p>
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Клейнер, Ю. "Новітні технології молодих вчених України продовжують пошук нобелівських лауреатів." Зовнішні справи, no. 2 (2010): 54–56.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Токменко, О. П. "Новітні інформаційні технології у викладанні англійської мови як іноземної." Проблеми семантики слова, речення та тексту, Вип. 37 (2016): 201–9.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Стрілець, С. І. "Новітні інформаційні технології (перспективи радикальних змін в освітньому просторі)." Вісник Чернігівського національного педагогічного університету. Педагогічні науки, Вип. 88 (2011): 218–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Chaplak, Yan, and Igor Zvarych. "КЛІПОВА ХАОТИЧНІСТЬ ЯК ЗАСІБ АБСУРДИЗАЦІЇ ТА МАНІПУЛЯТИВНА ТЕХНОЛОГІЯ." PSYCHOLOGICAL JOURNAL 14, no. 4 (April 19, 2018): 19–36. http://dx.doi.org/10.31108/2018vol14iss4pp19-36.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена теоретичному аналізу наукової літератури щодо застосування кліпової хаотичності з метою актуалізації абсурдності змісту інформації на теренах кіберпростору як новітньої маніпулятивної технології цілеспрямованого впливу на індивідуальну та масову свідомість. Охарактеризовано новітні інформаційно-комунікативні технології, що можуть призвести до непоправних небезпечних наслідків для нашого суспільства. Констатується, що кліпова хаотичність кіберпростору як засіб абсурдизації та маніпулятивна технологія соціально-психологічного впливу в інформаційному просторі перш за все спрямована на часткове, або повне «розбалансування» гармонійного співвідношення між концептуальним і кліповим рівнями мислення. Зроблено висновок про те, що еволюційний період зміни свідомості людини в самому розпалі, особистість ще не дійшла до того рівня розвитку, щоб в результаті хаотизації інформаційно-комунікативних потоків (марафонів) на достатньому рівні вміти трансформувати свій когнітивно-стратегічний потенціал і встигати займатися ефективною обробкою інформації за короткий часовий проміжок. А це, водночас, надає можливість застосовувати маніпулятивні технології впливу на індивідуальну та соціальну свідомість. Ключові слова: кліпова хаотичність кіберпростору, логіка абсурду, абсурдизація, кліпова культура, кліпове мислення, концептуальне мислення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Kobeliatskyi, Yu Yu, and О. O. Shaida. "Сучасні методи об’єктивізації болю та ноцицепції." EMERGENCY MEDICINE, no. 2.65 (April 23, 2015): 19–23. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0586.2.65.2015.79417.

Full text
Abstract:
Оцінка адекватності загальної анестезії, незважаючи на тривале її застосування, на сьогодні залишається не до кінця вирішеним питанням. Новітні технології на основі аналізу електроенцефалограми дозволяють оцінити гіпнотичну дію анестетиків. Утім стан загальної анестезії має забезпечувати не лише відсутність свідомості, але й адекватне пригнічення субкортикальних реакцій, викликаних ноцицептивною стимуляцією. Дані щодо можливості розвитку в післяопераційному періоді викликаної опіатами гіпералгезії при використанні високих доз цих препаратів спонукають до удосконалення підходів до їх дозування. У цьому огляді розглянуто декілька розроблених протягом останнього десятиліття технологій, які дозволяють отримати уявлення про баланс аналгезії/ноцицепції на основі оцінки стану автономної нервової системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Петров, Л. М., and Ю. М. Петрик. "ТЕОРІЯ КОЛІСНОГО РУШІЯ ВАНТАЖНОГО АВТОМОБІЛЯ З РОЗШИРЕНИМИ ЕНЕРГЕТИЧНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ." Bulletin of Sumy National Agrarian University. The series: Mechanization and Automation of Production Processes, no. 4 (46) (April 7, 2022): 35–41. http://dx.doi.org/10.32845/msnau.2021.4.5.

Full text
Abstract:
Характер сучасних технологічних операцій за допомогою мобільних енергетичних засобів (МЕЗ) вимагає високої їх мобільності та працездатності. Переміщення МЕЗ в більшості випадків, як правило, здійснюється в несприятливих дорожніх умовах, бездоріжжі з мінімальним використанням допоміжних засобів поліпшення пересуванню автомобіля та засобів «стримання» рухомості. Від МЕЗ залежить безпосередньо і підтримання якості виконання самих технологічних операцій, зокрема як тягове навантаження, так і систем підтримки сили тяги, швидкості руху. Виходячи з цього, новітні технології поліпшення пересування МЕЗ є запорукою успішного проведення технологічних операцій. Основними напрямками реалізації цієї мети є: глибока модернізація наявних ходових систем автомобільної та допоміжної техніки з використанням новітніх технологій, що доведе їх технологічну придатність до можливості та рівня стандартів Європейського Союзу. Створення українського МЕЗ може бути розміщене на базі повнопривідного шасі, що створене за спеціальними технічними вимогами до конструктивного удосконалення ходової системи. МЕЗ яке буде призначене для монтажу чи під’єднання установок спеціального призначення – колісний рушій з глибокою модернізацією. Такий рушій може бути обладнаний спеціальною біговою доріжкою для переміщення динамічної ваги, що дозволяє зменшити буксування і забезпечення стабілізації заданого напрямку руху. У такій глибокій модернізації конструкції передбачено кріплення важеля для керуванням підпружиненими динамічними вагами. Така технологія переміщення автомобіля за допомогою навантаження колісного рушія дозволяє кочення колеса та його навантаження зробити більш м’якішим, що зменшує шум при пересуванні та більш якісно використовувати технологічне тягове навантаження. Складено математичну модель руху МЕЗ з колісним рушієм навантаженим динамічними вагами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Блакова, Ольга Анатоліївна, and Галина Петрівна Нечаєнко. "Метод проектів у навчанні інформаційних технологій." Theory and methods of learning fundamental disciplines in high school 8 (March 27, 2013): 46–50. http://dx.doi.org/10.55056/fund.v8i1.862.

Full text
Abstract:
У статті розглядається досвід застосування методу проектів при викладання дисципліни «Новітні інформаційні технології в освітньому процесі». Метод проектів – це творча, самостійна робота, яка залучає студентів не тільки працювати з допомогою викладача, а до самостійної пізнавальної діяльності, що зрештою формує навички навчально-дослідницької діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Mavrov, H. I., Yu V. Shcherbakova, and T. V. Osinska. "НОВІТНІ МЕТОДИ СТРИМУВАННЯ ІНФЕКЦІЙ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ СТАТЕВИМ ШЛЯХОМ." Інфекційні хвороби, no. 1 (April 2, 2019): 4–13. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2727.2019.1.9933.

Full text
Abstract:
Кожен день більше 1 млн осіб заражаються на інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), які становлять значну частину захворюваності людства, а також підвищують ризик придбання вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ). Існуючі стратегії профілактики та запобігання ІПСШ, включаючи зміну поведінки, розповсюдження презервативів і своєчасну терапію, не привели до їх суттєвого скорочення, що вказує на необхідність пошуку нових стратегій. Мета цього огляду – узагальнити нові біомедичні підходи до профілактики ІПСШ, включаючи багатоцільові технології, а також виявити наукові та організаційні перешкоди, які необхідно подолати. Матеріали і методи. За період 1990-2018 рр. аналізувалися результати власних досліджень, статті, знайдені в базі даних PubMed, глобальні звіти UNAIDS (ЮНЕЙДС) – агентства об’єднаних націй з боротьби зі СНІДом, звіти окремих країн, матеріали Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Результати. Проведено систематичний аналіз клінічних досліджень жіночих презервативів, місцевих мікробіцидів на основі гелю, вагінальних кілець, таблеток, плівок та нановолокон. Проаналізовано стан хімічної профілактики генітального герпесу, трихомонозу. Наведено принципи багатоцільової технології профілактики (БТП) та перспективи досліджень. Висновок. ВІЛ та інші ІПСШ є частиною глобальної кризи охорони здоров’я. В даний час розробляються нові БТП для захисту від ВІЛ й ІПСШ з урахуванням механізмів зараження та культурних і соціальних чинників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Трішкіна, Н. І. "Новітні технології освіти у навчально-виховному процесі вищого навчального закладу." Педагогічний процес: теорія і практика, Вип. 1/2 (2015): 75–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Волошенко, А. "Новітні інформаційно-комунікативні та цифрові технології як потенційно корупціогенний чинник." Банківська справа, no. 4 (145) (2017): 92–100.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Barladym, Valentyna М. "ПЕДАГОГІЧНІ ТЕХНОЛОГІЇ: АНАЛІЗ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ЇХ ВИКОРИСТАННЯ." Information Technologies and Learning Tools 37, no. 5 (October 26, 2013): 116–26. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v37i5.900.

Full text
Abstract:
Сучасна педагогічна теорія і практика характеризуються великою кількістю різноманітних підходів, теорій, шкіл та навчально-виховних систем. Отже, під час реалізації навчально-виховного процесу педагог має вміло поєднувати на практиці новітні підходи і педагогічні ідеї, що вже пройшли випробування часом. На сьогодні в Україні проголошені принципи гуманізації і демократизації освіти, безперервної освіти впродовж життя, варіативності освітнього процесу. Для реалізації даних принципів сучасна педагогічна наука пропонує використовувати різноманітні педагогічні технології. У статті проаналізовано історичні аспекти виникнення поняття «педагогічні технології», сучасні підходи щодо його визначення; запропоновані педагогічні технології. що можуть бути використані під час дистанційного навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Шалацька, Ганна Миколаївна. "Новітні підходи до викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням: інформаційні технології." Освітній вимір 48 (May 11, 2016): 97–102. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v48i0.2399.

Full text
Abstract:
Шалацька Г. М. Новітні підходи до викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням: інформаційні технології. У статті розглянуто питання методики викладання ділової іноземної мови за професійним спрямуванням студентам спеціальності «Інформаційні технології». Наведено приклади типових вправ та завдань для відпрацювання лексичного матеріалу, ситуацій ділового спілкування. Окреслено основні етапи роботи над засвоєнням матеріалу, призначеного для вивчення ділової англійської мови за професійним спрямуванням. Вказано на шляхи розширення світогляду студентів та мотивації їх самостійної роботи з предмета. Визначено перспективи подальших досліджень з цієї проблеми.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Zhavoronok, Artur, Maiia Fedyshyn, and Natalia Kovalchuk. "ТРАНСФОРМАЦІЯ БАНКІВСЬКИХ ПРОДУКТІВ І ПОСЛУГ У СУЧАСНИХ УМОВАХ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 2 (18) (2019): 202–15. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-2(18)-202-215.

Full text
Abstract:
У статті проведено дослідження трансформації банківських продуктів і послуг в Україні, а саме: проаналізовано трансформацію банківських продуктів і послуг у забезпеченні ефективної діяльності комерційних банків та досліджено ефективність інновацій у сфері банківських технологій, продуктів і послуг. На цій основі визначено, що набувають популярності мобільні додатки та їхні функціонали, спрощується процес підключення до онлайн-банкінгу та дедалі більше використовуються для платежів новітні технології, наприклад, соціальні боти Facebook Messenger. Обґрунтовано, що основним пріоритетом розвитку ринку банківських послуг повинні стати такі послуги і продукти, які забезпечать: поділ ризиків між банком і клієнтом; достатніми для угоди матеріальними активами; спрямованість діяльності банку на потреби клієнта; прозорість операцій; взаємне стимулювання розвитку банку і клієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Spirin, Oleg M., and Petro G. Shevchuk. "ПОРІВНЯЛЬНИЙ АНАЛІЗ ПРОГРАМНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОПЕРАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ WINDOWS 8 ДЛЯ НАВЧАННЯ ПРОГРАМУВАННЯ." Information Technologies and Learning Tools 40, no. 2 (April 12, 2014): 65–73. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v40i2.997.

Full text
Abstract:
В операційній системі Windows 8 фірми Microsoft реалізовано низку нововведень стосовно інтерфейсу і технологій розробки програмного забезпечення, що неодмінно варто враховувати в навчанні інформатики. Новітня програмна платформа цієї операційної системи — WinRT є втіленням ідей, що були реалізовані в технологіях Win32 API і .NET. У дослідженні описуються технології розроблення програмного забезпечення, що застосовуються в середовищі операційної системи Windows 8. Подано відомості про розвиток таких технологій. Обґрунтовано доцільність й окремі підходи щодо урахування новітніх технологій розроблення програмного забезпечення в процесі навчання програмування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Чижевська, І. А. "Моделювання найближчої перспективи: новітні гравці, функції та технології в енергетиці країни." Енергетика: економіка, технології, екологія, no. 3 (49) (2017): 137–43.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Клейнер, Ю. "Новітні інноваційні технології українських учених у забезпеченні захисту екології навколишнього середовища." Зовнішні справи, no. 5 (2012): 56–57.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Олейник, А. О. "НОВА ЛЮДИНА В ЕРІ ТЕХНОЛОГІЙ." Актуальні проблеми філософії та соціології, no. 32 (February 3, 2022): 133–37. http://dx.doi.org/10.32837/apfs.v0i32.1042.

Full text
Abstract:
Олейник А. О. Нова людина в ері технологій. – Стаття.Сучасна філософія, займаючись вирішенням аналізованих нами проблем, не може дійти консенсусу. Метою дослідження є виявлення проблематики інформаційних технологій на основі праць Маршалла Маклуена. Завдання – провести емпіричний експеримент для виявлення перспективи розвитку людини та дослідження поняття «глобальне село», його актуальності у сучасному житті та майбутньому. Стаття розглядає проблематику інформаційно-технічної революції, її розвиток і вплив на сучасну людину. Проведене дослідження висвітлює проблеми, з якими зіштовхується людина протягом життя, новітні філософські поняття, що відображають потенційне майбутнє людини сьогодення та світу навколо неї. Автор наводить власні думки із приводу розвитку інформаційних технологій, вводить новий термін і розглядає людину як частину інформаційно-технологічного світу. Методи розв’язання цього питання включають у себе введення нових законів у існуючих сферах життя людини та тих, що з’явилися із приходом інформаційних технологій. Використання цих методів розширює обсяг філософських вчень і їхню направленість, дає змогу узгодити розвиток технології паралельно з новими введеними законами у сферах сучасного людського життя. З’ясовано, що філософська проблема інформаційних технологій залишається відкритою. У майбутньому актуальність цієї проблеми ростиме, оскільки давно триває перелашту-вання життя суспільства в онлайн-простір, що відбувається завдяки технологіям. Вирішенням поставленої проблеми може стати обмеження впровадження технологій у життя людей. Отже, інформатизація має регулюватися, тобто людству необхідно контролювати її вплив на розвиток, світогляд і відчуття цивілізації. Це допоможе зберегти homo sapiens як у філософському контексті існування, так і у фізичному сприйнятті у сьогоденні та майбутньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Usatova, Iryna, Vadym Tkachenko, and Artem Vedmediuk. "THE LATEST TECHNOLOGIES OF PREPARING FUTURE SPECIALISTS FOR THE IMPLEMENTATION OF HEALTHCARE SAVING TECHNOLOGIES." Visnyk Taras Shevchenko National University of Kyiv. Pedagogy, no. 1 (7) (2018): 84–88. http://dx.doi.org/10.17721/2415-3699.2018.7.21.

Full text
Abstract:
In the article on the basis of scientific and pedagogical sources the ways of perfection of the system of professional education with the purpose of preparing the future specialist for the practical realization of the idea of health saving of the nation at all stages of educational activity are analyzed and solved. New approaches to the development of the content, forms and methods of professional training of specialists of the new formation, as well as introduction of the modern technologies in the educational process of higher educational institutions are studied. It is noted that the educational process should be transformed in the direction of individualization of educational interaction, learning, formation of creative thinking and increase of independent work of students. It is characterized that a specialist-innovator is the bearer of specific innovations, their creator, modifier, it has wide possibilities and has an unlimited field of activity, since in practice it is convinced of the efficiency of existing technologies and teaching methods and can correct them, carry out research work, develop new methods and technology. The focus of this activity is the innovative potential of a future specialist. The directions of introduction into the educational process of modern technologies are revealed, where the teacher becomes more and more the functions of a consultant, counselor, mentor, since in professional activity not only special subject knowledge is realized, but also modern knowledge in the field of pedagogy and psychology, acmeology, technology of education and upbringing. In the course of scientific research, the preconditions for creating a concept for forming the readiness of future specialists for the implementation of innovation as the basis for improving the educational process, the essence of which is the introduction of modern tools and methods into the traditional system of education, is outlined. the pedagogical conditions of effective use of health-saving technologies are formulated, essential characteristics and stages of training of future specialists in educational institutions are highlighted; substantiated the basic provisions, the observance of which provides the training of specialists of the new formation to the implementation of healthcare-saving technologies. It is emphasized that in the educational space of a higher educational institution it is necessary to create conditions that will promote the formation of the right attitude of health professionals to the health of the future as the main value of the person that will significantly stimulate their reflective activity and awareness of personal responsibility for the health of their pupils.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Резнік, Нaдія, and Вікторія Пугачова. "ВИКОРИСТAННЯ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГIЙВ МIЖНAРОДНИХ ЛAНЦЮГAХ ПОСТAВОК." Молодий вчений, no. 12 (100) (December 30, 2021): 283–88. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-12-100-57.

Full text
Abstract:
У стaтті осмислено новaторські ідеї в гaлузі логістики тa упрaвління лaнцюгaми постaвок, вивчено нaкопичений теоретичний тa прaктичний досвід у цій сфері, a сaме aнaліз знaчення термінa “лaнцюгa постaвок” тa їх типологія. Виявлено, що aкценти в оргaнізaції тa упрaвлінні міжнaродними лaнцюгaми постaчaння зміщені у бік трaнсформaції трaдиційних лaнцюгів у простір цифрової економіки. Досліджено тренди розвитку цифрових технологій, оскільки їх інтегрaція в міжнaродні лaнцюги постaвок дозволяє прискорювaти, спрощувaти тa здешевлювaти процес міжнaродного руху товaрів прaктично нa всіх його стaдіях. Цифрові технології, які вдосконaлюють процес міжнaродного руху товaрів у лaнцюгaх постaвок, предстaвлені у стaтті в термінaх логістики в розрізі упрaвління відповідними потокaми: мaтеріaльними, інформaційними, фінaнсовими, сервісними. Тaкож покaзaні предстaвлені новітні винaходи, які aктивно зaстосовуються міжнaродними компaніями в упрaвлінні лaнцюгaми постaвок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Моісеєнко, Михайло Вікторович, Світлана Вікторівна Шокалюк, and Наталя Володимирівна Моісеєнко. "Елементи комп’ютерного моделювання в підготовці вчителів хімії та інформатики." New computer technology 15 (April 25, 2017): 31–34. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.644.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є проектування та реалізація комп’ютерно-орієнтованого навчання майбутніх учителів хімії та інформатики моделюванню об’єктів (процесів, явищ та систем) квантової механіки на другому рівні вищої освіти. Задачами дослідження є обґрунтування необхідності навчання магістрів хімії – майбутніх учителів хімії та інформатики – комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки за підтримки спеціалізованого програмного засобу «Активний конструктор ієрархічних систем»; визначення змісту лабораторного практикуму з дисципліни (факультативного курсу) «Новітні інформаційні технології в наукових дослідженнях та освіті» та особливостей методики його навчання. Об’єктом дослідження є процес навчання бакалаврів та магістрів хімії – майбутніх учителів хімії та інформатики. Предметом дослідження є зміст та програмні засоби навчання комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки. У роботі засвідчено необхідність навчання майбутніх учителів хімії та інформатики теорії та практики комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки, подано розгорнутий зміст комп’ютерно-орієнтованого лабораторного практикуму вибіркової дисципліни (факультативного курсу) «Новітні інформаційні технології в наукових дослідженнях та освіті» для магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія), зазначено особливості методики його упровадження. Результати дослідження: узагальнення рекомендацій щодо проектування освітніх стандартів та навчальних планів підготовки магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) та спеціалізацією 014 Середня освіта (Інформатика).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Міхно, Олександр. "СПАДЩИНА ВАСИЛЯ СУХОМЛИНСЬКОГО В ІНТЕРНЕТ-ПРОСТОРІ: ОНЛАЙН-ПРОЄКТИ ПЕДАГОГІЧНОГО МУЗЕЮ УКРАЇНИ ТА ДНПБ УКРАЇНИ ІМЕНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО." Інноватика у вихованні 1, no. 12 (November 21, 2020): 175–82. http://dx.doi.org/10.35619/iiu.v1i12.286.

Full text
Abstract:
У статті акцентовано на важливості презентації результатів історико-педагогічних досліджень та їх донесення до якнайширшої аудиторії з урахуванням сучасних технічних можливостей. Обґрунтовано, що новітні інформаційні технології здійснюють на популяризацію спадщини Василя Сухомлинського як прямий (поява нових форм популяризації, трансформація традиційних), так і опосередкований вплив, викликаний зміною способів сприйняття інформації її споживачем. Доведено, що наразі є два основних напрями впливу нових інформаційних технологій на популяризацію спадщини педагога: 1) кількісні зміни, які виявляються в зростанні інформаційних потоків, зокрема появі і активному поширенні соціальних мереж (Фейсбук, Інстаграм, Вайбер та ін.), 2) якісні зміни, в результаті яких з'являються нові форми популяризації спадщини педагога (науково-популярний сайт, комп'ютерна програма), а традиційні форми віртуалізуються (віртуальний музей, віртуальна виставка, електронна бібліотека, електронний ресурс, онлайн-проєкт тощо). Проаналізовано сучасні форми популяризації спадщини В. Сухомлинського Педагогічним музеєм України та Державною науково-педагогічною бібліотекою України імені В.О. Сухомлинського засобами новітніх інформаційних технологій: сторінка «Василь Олександрович Сухомлинський (1918–1970)» електронного інформаційно-бібліографічного ресурсу «Видатні педагоги України та світу», віртуальна виставка «Київ Сухомлинського», онлайн-проєкти «Sukhomlinsky News» та «Читаймо Сухомлинського онлайн», засідання круглого столу «Збірки творів В. О. Сухомлинського: літературно-педагогічний дискурс» на онлайн-платформі Google Meet. Окреслено перспективні напрями популяризації спадщини педагога: онлайн-проєкт «Афоризми Сухомлинського» та адаптація художніх мініатюр В. Сухомлинського для осіб з тяжкими порушеннями зору шляхом переведення опублікованих оповідань педагога у формат doc. та аудіофайли з начитуванням професійними акторами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Юношева, Тетяна. "РОЗВИТОК ТВОРЧИХ ЗДІБНОСТЕЙ МОЛОДШИХ ШКОЛЯРІВ У ПРОЦЕСІ ФОРМУВАННЯ МЕДІАГРАМОТНОСТІ." Ukrainian Educational Journal, no. 4 (December 24, 2021): 232–39. http://dx.doi.org/10.32405/2411-1317-2021-4-232-239.

Full text
Abstract:
Нинішні учасники освітнього процесу стають свідками й безпосередніми творцями глобальних змін чинної моделі навчання. Упровадження новацій потребує ера інформаційних технологій, яка актуалізує потребу в креативних, ерудованих і високоосвічених громадянах у всіх сферах життя.У такій ситуації освітні завдання і цілі набувають інших сенсів, а репродуктивні методи навчання малоефективні у вирішенні сучасних питань. З’являються новітні технології, спрямовані на формування у здобувачів освіти низки актуальних для часу якостей, як-от: прогресивність, відкритість до нового та відповідальність у прийнятті рішень.Створення відповідних сучасності технологій – це саме той шлях, успішність якого зможе змінити дидактичні й методичні підходи до змісту й організації навчання, сприятиме реалізації новочасних освітніх задач. Провідними функціями таких технологій є розвиток у здобувачів освіти творчого мислення. Навчання та активне практикування особливих технік нададуть можливості протидіяти стереотипам мислення, зумовлять вироблення в учасників освітнього процесу нових ідей та поглядів. Розвиток творчого мислення і здобуття відповідних знань допоможуть сформувати базові універсальні навички для досягнення високого рівня ефективності в різних напрямах людської діяльності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Шевелюк, Михайло Михайлович. "ЦИФРОВІЗАЦІЯ У СФЕРІ ТУРИЗМУ: ІННОВАЦІЙНІ ТРЕНДИ І ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМИ РОЗВИТКУ." Питання культурології, no. 38 (October 29, 2021): 226–35. http://dx.doi.org/10.31866/2410-1311.38.2021.245956.

Full text
Abstract:
Мета статті — з’ясувати світові тенденції цифровізації як глобального тренду сучасності у сфері туризму та окреслити пріоритетні напрями його розвитку. Методологія дослідження. Для досягнення поставленої мети в роботі використано теоретичні та емпіричні методи гуманітарних досліджень, методи логічного і культурологічного аналізу. Наукова новизна одержаних результатів полягає в окресленні пріоритетних напрямів розвитку сфери туризму з урахуванням тенденції до цифровізації. Висновки. Звернено увагу, що аналіз ключових модифікацій і тенденцій цифровізації у сфері туризму дасть змогу отримати уявлення про виклики, які стоять перед сферою туризму не лише конкретної держави, а й конкретного регіону. Акцентовано, що процес цифровізації сфери туризму потребує постійної уваги, враховуючи швидкість появи нових цифрових технологій, темпи їх розвитку і розповсюдження. Наголошено, що головним очікуванням сучасних туристів є максимальний вибір при мінімальних зусиллях, а однією із провідних тенденцій розвитку сфери туризму — персоналізований підхід. За цих умов забезпечити комплексний підхід, завдяки якому індустрія подорожей стане зручною для мандрівників і прибутковою для гравців туристичного ринку, здатні саме новітні, передові технології (VR-, AR-, MR-технології, Інтернет речей, штучний інтелект, блокчейн та ін.). Зроблено висновок, що сферу туризму характеризує сьогодні високий цифровий потенціал. Утім, впровадження інноваційних технологій може бути ефективним лише в тому разі, якщо вони враховуватимуть особливості туристичної галузі, яка володіє рядом специфічних особливостей. Для реалізації туристичного потенціалу країни необхідно розробити комплексну стратегію цифровізації галузі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

ЯКОВЕНКО, Наталія. "НОВІТНІ МЕТОДИКИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ ПРОФЕСІЙНОГО СПРЯМУВАННЯ У ВІЙСЬКОВИХ ВВНЗ." Humanities science current issues 2, no. 33 (November 6, 2020): 328–32. http://dx.doi.org/10.24919/2308-4863.2/33.215899.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography