Academic literature on the topic 'Технології новітні'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Технології новітні.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Технології новітні"

1

Крижановський, Микола Миколайович, and Фурман Олександр Іванович. "Критерії формування художньо-професійних знань та умінь у студентів на заняттях з елементів дпм засобами новітніх методів і технологій." Педагогіка вищої та середньої школи 50 (April 18, 2017): 48–56. http://dx.doi.org/10.31812/pedag.v50i0.1284.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються критерії формування художньо-професійних знань та умінь у студентів технолого-педагогічних спеціальностей назаняттях з елементів ДПМ за допомогою сучасних методів і технологій. Показано, як новітні методи і технології суттєво впливають на рівень розвитку в студентів художньо-професійних знань та умінь на заняттях з елементів ДПМ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pogorilyy, S. D., D. Yu Vitel, and O. A. Vereshchynsky. "Новітні архітектури відеоадаптерів. Технологія GPGPU. Частина 2." Реєстрація, зберігання і обробка даних 15, no. 1 (April 4, 2013): 71–81. http://dx.doi.org/10.35681/1560-9189.2013.15.1.103367.

Full text
Abstract:
Детально розглянуто основні принципи роботи зі спільною та розподіленою пам’яттю в технології NVidia CUDA. Описано шаблони взаємодії потоків і проблеми глобальної синхронізації. Проведено порівняльний аналіз основних технологій, що використовуються в підході GPGPU — Nvidia CUDA, OpenCL, Direct Compute.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Цехмейструк, Світлана, and Тетяна Семко. "РОЗРОБЛЕННЯ НОВІТНІХ ТЕХНОЛОГІЇ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ КУХНІ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 54–56. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.013.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто новітні технології десертних страв, важливість поживної цінності продуктів, гарного естетичного вигляду в оформленні страв. Ресторани європейської кухні використовують це прогресивне досягнення в технологіях, в школах навчання національних закладів ресторанного господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Podlevskyi, A. A., and Н. V. Yarkevуch. "ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БЛОКЧЕЙНУ У FINTECH." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 4, no. 84 (July 24, 2019): 132. http://dx.doi.org/10.31713/ve4201813.

Full text
Abstract:
У статті досліджено особливості використання технології блокчейн у фінансовій сфері. Виокремлено інституційний, галузевий, операційний та функціональний підходи до розуміння FinTech. Розглянуто технологію блокчейн як інноваційного інструменту управління. Охарактеризовано новітні тенденції у сфері використання блокчейну у FinTech. Виявлено можливості та перспективи, що виникнуть в разі використання даної технології. Сформульовано ряд заходів щодо впровадження технології блокчейну в вітчизняній фінансовій сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Маковецька, І. М. "КОМУНІКАЦІЙНИЙ ВЕКТОР НАЛАГОДЖЕНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 10 (December 30, 2021): 64–69. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2021.10.9.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто вплив інформаційних процесів на ефективність управління підприємством та розкрито комунікаційний вектор досягнення позитивних результатів інформації, яка надається працівникам підприємства. Наголошено, що без новітніх технологій неможливо поліпшити ефективність роботи на підприємстві. Представлено види інформаційних зв’язків із працівниками для ефективної роботи підприємства, завдяки чому закладається успішний комунікаційний потенціал на підприємстві. Досліджено переваги підприємства, що використовують у своїй діяльності новітні інформаційні технології. Описано основні вектори налагоджених інформаційних процесів для ефективного управління підприємством, що забезпечують продуктивність управлінських відносин та вихід на глобалізаційний комунікаційний простір.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Блятон, Артем, and Ірина Мазуркевич. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПРОДУКЦІЇ З МОЛОКА." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 38–40. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.009.

Full text
Abstract:
Розглянуто біохімічні та фізико-хімічні процеси, які проходять під час проведення процесу новітніх технологій нагрівання з витягуванням продукту з молока , а саме м’якого сиру. Стаття ставить проблеми необхідних умов для досягнення оптимального витягування згустку та інноваційних технологічних процесів, що призводять до фізико-хімічних змін продуктів з молока.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Лемпа, Діана. "НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ХАРЧОВА АЛЕРГІЯ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 6 (October 6, 2019): 41–43. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.06.00.010.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена впливу на перехресне забруднення алергенами, та контролю алергенів за допомогою переробки та встановленої послідовності виробничого процесу. Законодавча база по класифікації алергенів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Попович, Н. "Новітні технології у просторі Шевченкознавства." Українська мова і література в школах України, no. 3 (155), березень (2016): 41–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Попович, Н. "Новітні технології у просторі Шевченкознавства." Українська мова і література в школах України, no. 9 (137), вересень (2014): 25–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

ПЕТРУНЬОК, Тетяна, and Людмила БЛАГОДАРЕНКО. "ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ БУДІВНИЦТВА В ОСВІТНЬОМУ ПРОЦЕСІ З ФІЗИКИ У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ БУДІВЕЛЬНОЇ ОСВІТИ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 29, 2021): 303–10. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2021-1-1-303-310.

Full text
Abstract:
У статті розглядається питання про вдосконалення змісту дисципліни “Фізика” при підготовці майбутніх фахівців будівництва та цивільної інженерії з урахуванням інноваційних процесів, що відбуваються в будівництві. Наголошено, що нові наукові технології все більшою мірою інтегруються в будівництво і стають найбільш затребуваними, а це зумовлює необхідність якісних змін у навчанні фахівців та підготовки їх до використання у професійній діяльності найбільш прогресивних будівельних технологій вже з перших етапів навчання у закладах вищої освіти. Визначено, що головною умовою ефективної реалізації новітніх технологій є забезпечення високого рівня кваліфікації усіх робітників будівельного комплексу. Акцентовано, що на сучасному етапі розвитку будівельної сфери професійна підготовка інженерів будівельників наповнюється новим змістом і важливе місце у ній посідає ознайомлення майбутніх фахівців з основами новітніх будівельних технологій. Разом з тим, відзначено, що нині склалася ситуація, коли внаслідок стрімкого прогресу будівельної галузі підготовка фахівців якісно нового рівня не встигає за попитом на них, який неухильно зростає. Зауважено, що вагомий вплив на підготовку фахівців чинять глобалізаційні процеси, що відбуваються у світі і призводять до того, оскільки вони призводять до неминучої інтеграції будівельної галузі України у світову. Доведено необхідність перегляду навчальних програм підготовки майбутніх інженерів-будівельників та удосконалення і поглиблення їх змісту через уведення інформації про новітні будівельні технології. Ключові слова: освітній процес з фізики, інноваційні будівельні технології, професійна підготовка інженерів-будівельників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Технології новітні"

1

Марченко, Станіслав Вікторович, Станислав Викторович Марченко, Stanislav Viktorovych Marchenko, Т. С. Липова, and В. В. Дудченко. "Новітні зварювальні технології для наплавлення." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7031.

Full text
Abstract:
Як що при традиційному електродуговому процесі наплавлення дріт, який слугує електродом, подається безперервно і дуга суттєво розігріває зону зварювання, то при процесі СМТ тепловий вплив зменшується на 20-30%. Аналіз технології СМТ дає можливість означити перспективність застосування процесу для наплавлення, завдяки зменшеному нагріву, неістотності перемішування основного та електродного металу, зменшених деформацій. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/7031
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гресько, Ігор Яремович, Игорь Еремеевич Гресько, and Ihor Yaremovych Hresko. "Новітні технології викладання хірургічних навичок." Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17924.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Марченко, Діна Олексіївна, Дина Алексеевна Марченко, and Dina Oleksiivna Marchenko. "Новітні технології викладання іноземної мови." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46892.

Full text
Abstract:
Сучасний глобальний процес інформатизації вимагає відповідної професійної підготовки фахівців технічного профілю з високим рівнем знань з іноземної мови. Студенти мають бути підготовлені на основі якісного сучасного навчального матеріалу до свідомого використання іноземної мови в подальшому житті та роботі. У зв'язку з цим, особливо важливого значення набуває формування іноземної мовної компетенції у студентів технічних спеціальностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Церетелі, Вікторія Олександрівна. "Новітні технології у дистанційному навчанні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41991.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Долгова, Наталія Олександрівна, Наталия Александровна Долгова, and Nataliia Oleksandrivna Dolgova. "Новітні технології організації фізичного виховання: досвід Польщі." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/24243.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Краля, Н. Р., and Н. В. Скляренко. "Новітні технології розробки текстилю у сучасному одязі." Thesis, КНУТД, 2016. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/2584.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Петренко, С. І. "Інформаційні технології й новітні тенденції розвитку освіти." Thesis, Видавництво СумДУ, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/20370.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Лаба, Віктор Васильович, Виктор Васильевич Лаба, Viktor Vasylovych Laba, and І. І. Гірна. "Новітні технології лікування пацієнтів з серцево-судинною патологією." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32787.

Full text
Abstract:
На даному етапі надання медичної допомоги хворим з серцево-судинними захворюваннями все ширше застосовують хірургічні та інтервенційні методи лікування. Значній частці пацієнтів тільки названі методи вирішують проблему їх ведення. Це перш за все хворі з клапанною патологією, з багатосудинним ураженням вінцевих артерій з різними аномаліями розвитку судин, серцевими вадами, серцевими аритміями та інше. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32787
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шишлянніков, О. Ю. "Новітні інформаційні технології у роботі студентського самоврядування університету." Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14313.

Full text
Abstract:
Необхідно будувати й посилювати інтелектуальну, культурну, соціальну й технічну базу нашого континенту. Особливо це стосується університетів, що продовжують відігравати переломну роль у такому розвитку. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14313
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Колісник, Людмила Олексіївна, Людмила Алексеевна Колиснык, and Liudmyla Oleksiivna Kolisnyk. "Використання новітніх технологій навчання як запорука підвищення успішності студентів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/18035.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Технології новітні"

1

Оліфіренко, М. М. Новітні інформаційні технології як інструмент міжнародного тероризму. Київ: МаНі, 2004.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Новітні технології навчання. Київ, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Моісеєнко, Михайло Вікторович. Комп’ютерне моделювання молекулярних систем в підготовці вчителів хімії та інформатики. Черкаси : Брама, видавець Вовчок О.Ю., 2017. http://dx.doi.org/10.31812/0564/0564/1542.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є проектування та реалізація комп’ютерно-орієнтованого навчання майбутніх учителів хімії та інформатики моделювання об’єктів (процесів, явищ та систем) квантової механіки на магістерському рівні вищої освіти. Задачами дослідження є обґрунтування необхідності навчання магістрів хімії – майбутніх учителів хімії та інформатики – комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки за підтримки спеціалізованого програмного засобу «Активний конструктор ієрархічних систем», визначення змісту лабораторного практикуму з дисципліни (факультативного курсу) «Новітні інформаційні технології в наукових дослідженнях та освіті» та особливостей методики його навчання. Об’єктом дослідження є процес навчання бакалаврів та магістрів хімії – майбутніх учителів хімії та інформатики. Предметом дослідження є зміст та програмні засоби навчання комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки. В роботі засвідчено необхідність ґрунтовного навчання майбутніх учителів хімії та інформатики теорії та практики комп’ютерного моделювання об’єктів квантової механіки, подано розгорнутий зміст комп’ютерно-орієнтованого лабораторного практикуму вибіркової дисципліни (факультативного курсу) «Новітні інформаційні технології в наукових дослідженнях та освіті» для магістрів спеціальності 014 Середня освіта (Хімія), зазначено особливості методики його упровадження. Результати дослідження планується узагальнити для формулювання рекомендацій щодо проектування освітніх стандартів та навчальних планів підготовки магістрів за спеціальністю 014 Середня освіта (Хімія) та спеціалізацією 014 Середня освіта (Інформатика).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Технології навчання хімії у школі та ЗВО. Кривий Ріг: КДПУ, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/2872.

Full text
Abstract:
У збірнику тез доповідей висвітлено реалізацію завдань сучасної хімічної освіти у школі та ЗВО при використанні новітніх технологій навчання та впровадженні компетентнісного підходу до організації процесу вивчення хімії. Розглянуто теоретико- практичні проблеми підготовки вчителя хімії з урахуванням сучасних педагогічних інновацій організації навчального процесу у школі та ЗВО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Технології новітні"

1

Василенко, Н. Є., and О. В. Аверчев. "Новітні технології в рослинництві. Лісове і садово-паркове господарство." In ФОРМУВАННЯ НОВОЇ ПАРАДИГМИ РОЗВИТКУ АГРОПРОМИСЛОВОГО СЕКТОРУ В XXI СТОЛІТТІ, 216–43. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-240-4-8.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Янчук, Т. В., І. Ю. Салькова, and Н. Ю. Буга. "УДОСКОНАЛЕННЯ МАРКЕТИНГОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА ЗАСОБАМИ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-14.

Full text
Abstract:
Розглянуто вдосконалення маркетингової діяльності на підприємствах засобами сучасних інформаційних технологій як одного із засобів протистояння змінам зовнішнього середовища підприємства. Зазначено, швидка еволюція технологій та безперервне зростання попиту та пропозиції сприяють пошуку засобів удосконалення маркетингової діяльності на підприємствах. Щоб досягти бажаних маркетингових результатів, підприємствам доводиться використовувати цифрові маркетингові та комунікаційні послуги. Зазначено, що ці послуги ефективні та піддаються вимірюванню завдяки маркетинговій технології, яка використовується для відстеження, оцінки та впровадження новітніх маркетингових технологій. У зв’язку з технічним прогресом, фрагментацією маркетингу, попитом на індивідуальні продукти та послуги, з одного боку, та необхідністю досягнення конструктивного діалогу з клієнтами, негайного та гнучкого реагування та необхідності вимірювання інвестицій та результатів, з іншого боку, класичний маркетинговий підхід змінився, продовжуючи істотно вдосконалюватися.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Комар, Володимир, and Євгеній Хоролець. "ПЕРСПЕКТИВИ УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ СПЕЦІАЛЬНОЇ ФІЗИЧНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ОФІЦЕРІВ-ПРАВООХОРОНЦІВ." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.03.

Full text
Abstract:
Головною метою цієї роботи є – визначення сутності та структури формування професійних компетентностей у майбутніх офіцерів-правоохоронців із використанням засобів нумерології в системі їх спеціальної фізичної підготовки. Використання новітніх нумерологічних технологій в системі професійної освіти майбутніх офіцерів-правоохоронців Національної поліції України (НПУ) – забезпечує формування необхідних професійних компетентностей та є актуальним напрямком наукових досліджень. Не дивлячись на значну кількість робіт зазначеного напряму наукових розвідок, питанням визначення сутнісних характеристик формування професійних компетентностей у майбутніх офіцерів-правоохоронців із використанням засобів нумерології в системі їх спеціальної фізичної підготовки нами не виявлено, що потребує подальших наукових розвідок та підкреслює актуальність і практичну складову обраного напряму дослідження. На підставі проведеного теоретико-методологічного аналізу з даної проблематики, визначені сутнісні характеристики формування професійних компетентностей у майбутніх офіцерів-правоохоронців НПУ із використанням засобів нумерології в системі їх спеціальної фізичної підготовки – особистісне утворення, яке формується шляхом акцентованого педагогічного впливу на формування у майбутніх офіцерів-правоохоронців ключових професійних компетентностей, готовності до захисту України, до виконання завдань за призначенням у різних умовах службово-бойової діяльності та забезпечує узгодження ними знань про зміст та структуру професійної діяльності із урахуванням нумерологічних особливостей індивіда та вимог цієї діяльності до рівня спеціальної фізичної підготовленості, а також психофізіологічного стану, сформованих компетентностей професійної діяльності зі сформованими та усвідомленими ними в процесі розвитку можливостями та потребами, а також структуру такої готовності за мотиваційним, функціональним, прикладним, та стресостійким компонентами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Технології новітні"

1

Шапошникова, О. Л. "Новітні комп’ютерні технології в навчанні іноземним мовам." In PHILOLOGICAL SCIENCES AND TRANSLATION STUDIES: EUROPEAN POTENTIAL. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-110-7-86.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кублінська, І. "НОВІТНІ АСПЕКТИ ТЕХНОЛОГІЇ СОУСНОЇ ПРОДУКЦІЇ ЗАКЛАДІВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА." In INTEGRACIÓN DE LAS CIENCIAS FUNDAMENTALES Y APLICADAS EN EL PARADIGMA DE LA SOCIEDAD POST-INDUSTRIAL, chair М. Кравченко. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/24.04.2020.v2.22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Стриженко, Т. О. "Новітні технології оцінювання у вищій та післядипломній медичній освіті." In PEDAGOGY AND PSYCHOLOGY IN THE MODERN WORLD: THE ART OF TEACHING AND LEARNING. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-041-4-116.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бєльська, Т. В., О. С. Малюхов, and Ю. І. Малюхова. "Новітні інформаційні технології як важлива складова цифрової трансформації та реформування публічного управління." In MODERN STRATEGIES OF SUSTAINABLE DEVELOPMENT OF THE STATE AND SOCIETY IN THE CONTEXT OF GLOBAL CHALLENGES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-177-0-4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Бойко, Валерія. "ІНТЕГРАЦІЙНІ ПРОЦЕСИ НОВІТНІХ ЦИФРОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ В СЦЕНІЧНОМУ МИСТЕЦТВІ ТА ШЛЯХИ ЇХ РЕАЛІЗАЦІЇ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-26.02.2021.v3.54.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Технології новітні"

1

Федорова, Людмила Григорівна. Проблема впровадження новітніх засобів навчання в процес підготовки майбутніх учителів початкових класів. Київ: Гнозис, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2410.

Full text
Abstract:
У статті розкрито дефініції понять "новітні технології", "педагогічні технології", "інноваційні технології" та зміст педагогічної "Веселкової" технології. Проаналізовано новітні засоби навчання, детально представлено техніку квілінг та теоретично обгрунтовано її значущисть та необхідність у підготовці майбутніх фахівців сучасної початкової школи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Жалдак, М. І., А. А. Лященко, Ю. С. Рамський, В. М. Соловйов, Ю. В. Триус, В. Б. Задоров, В. О. Радкевич, et al., eds. Новітні комп’ютерні технології : матеріали IX Міжнародної науково-технічної конференції (Київ–Севастополь, 13–16 вересня 2011 р.). Мінрегіон України, 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/611.

Full text
Abstract:
Матеріали секцій висвітлюють новітні комп’ютерні технології в архітектурі, проектуванні, управлінні будівництвом і експлуатації будівель та споруд, питання легалізації програмного забезпечення, теорії та методики навчання комп’ютерних наук у вищій школі, дистанційної освіти, впровадження ІКТ в процес навчання, професійної освіти. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових, інженерних та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Жалдак, М. І., А. А. Лященко, Ю. С. Рамський, В. М. Соловйов, Ю. В. Триус, В. Б. Задоров, І. Я. Сапужак, et al., eds. Новітні комп’ютерні технології : матеріали VII Міжнародної науково-технічної конференції (Київ–Севастополь, 15-18 вересня 2009 р.). Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2009. http://dx.doi.org/10.31812/0564/609.

Full text
Abstract:
Матеріали секцій висвітлюють новітні комп’ютерні технології в архітектурі, проектуванні, управлінні будівництвом і експлуатації будівель та споруд, питання легалізації програмного забезпечення, теорії та методики навчання комп’ютерних наук у вищій школі, дистанційної освіти, впрова- дження ІКТ в процес навчання, фундаменталізації інформатичної освіти. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових, інженерних та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Жалдак, М. І., Ю. С. Рамський, В. М. Соловйов, Ю. В. Триус, О. С. Городецький, В. Б. Задоров, О. І. Хоменко, et al., eds. Комп’ютерні технології в будівництві : матеріали VI Міжнародної науково-технічної конференції «КОМТЕХБУД 2008» (Київ–Севастополь, 9-12 вересня 2008 р.). Міністерство регіонального розвитку та будівництва України, 2008. http://dx.doi.org/10.31812/0564/608.

Full text
Abstract:
Матеріали секцій висвітлюють новітні інформаційні технології в архітектурі, проектуванні, управлінні будівництвом і експлуатацією будівель та споруд, питання теорії та методики навчання комп’ютерних наук у вищій школі, дистанційної освіти, впровадження ІКТ в процес навчання. Значну увагу приділено питанням застосування комп’ютерних технологій в будівельному проектуванні та легалізації програмного забезпечення. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових, інженерних та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Остроушко, О. А. Новітні запозичення у сфері побуту: назви кухонної техніки та приладдя. Видавництво "КОД", 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3285.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена виявленню й опису семантичних особливостей низки новітніх запозичень у лексико-тематичних групах на позначення кухонної техніки та кухонного приладдя. Досліджено назви, дібрані з офіційних Інтернет-сайтів магазинів побутової техніки. Описаний матеріал ілюструє значні зміни в побуті українців, спричинені швидким розвитком техніки і технологій та їх широким застосуванням у побутовому щоденному житті, засвідчує характерні для сучасного соціуму міжкультурні контакти, взаємопроникнення культур. Встановлено, що значна частина активно вживаних сьогодні слів досі не кодифікується словниками. Визначено джерела низки новітніх запозичень, дано їх тлумачення. Переважна більшість проаналізованих назв походить із англійської мови. Проведено порівняння дібраних англізмів із тлумаченнями їх у словниках мови-джерела. Виявлено нові лексеми, які поки не відображено і в англійських словниках. Деякі новітні запозичення входять в українську мову як багатозначні слова, що не виключає звуження лексичного значення при запозиченні, а також поповнюють наявні в мові словотвірні гнізда. Наведено приклади фонетичних та орфографічних варіантів новітніх запозичень. Наголошено на потребі лексикографування активно вживаних новітніх запозичень та їх адаптації до фонетичної, лексичної та граматичної систем української мови.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шестопалова, О. В., and І. М. Шкутник. Бібліотека та інформатизація сучасної освіти: технологія взаємодії. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/440.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Кондрашова, Л. В., Г. Б. Штельмах, А. В. Козлов, В. О. Комаров, Р. М. Макаров, and В. С. Пікельна, eds. Педагогіка вищої та середньої школи. Chair В. К. Буряк. Криворізький державний педагогічний університет, 2005. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6103.

Full text
Abstract:
У збірнику опубліковано статті за результатами наукових досліджень, у яких висвітлено теоретико-методологічні засади професійної підготовки вчителя, проблеми методики викладання образотворчого га декоративного мистецтва, дизайну, інженерної графіки, теорії та історії мистецтва, художньої культури, музичного виховання, викладання основного інструменту, вокалу й диригування, а також використання новітніх технологій у галузі художньо-педагогічної га музичнопедагогічної освіти. Матеріали збірника призначені для викладачів і студентів навчальних закладів різних рівнів акредитації та широкого колу наукових працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Красюк, Ірина Олександрівна. З досвіду викладання історії методів малювання в Україні на художньо-графічних факультетах. КДПУ, 2014. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5071.

Full text
Abstract:
У статті розкривається зміст фахового спецкурсу з історії методів малювання в Україні для магістрантів художньо-графічних факультетів. Подаються цілі й завдання, вимоги до знань і умінь студентів, описується зміст навчального матеріалу, логіка його вивчення, окреслюються основні методи і підходи, що забезпечують засвоєння студентами найважливіших тенденцій розвитку художньої освіти, методик навчання образотворчого мистецтва, усвідомлення цінності здобутків художніх шкіл минулого й сьогодення. Робиться висновок щодо необхідності при побудові змісту фахових спецкурсів урахування найкращих традицій вітчизняної художньо-педагогічної освіти та можливостей новітніх педагогічних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сучасні науково-теоретичні засади культурологічної підготовки майбутніх учителів фізики і технологій. ФО-П Ткачук О. В., 2015. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2558.

Full text
Abstract:
Аналізуються стан і перспективи культурологічної підготовки майбутніх учителів фізики й технологій, з урахуванням своєрідності їх спеціалізації. Подається осмислення новітніх тенденцій до проектування змісту такої підготовки та її результатів з огляду на необхідність формування професійно-педагогічної культури майбутнього фахівця.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography