Academic literature on the topic 'Сіткові методи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сіткові методи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сіткові методи"

1

Terlych, S. V. "ВПЛИВ АЕРОДИНАМІЧНОГО СЛІДУ АВІАНЕСУЧОГО СУДНА НА ДИНАМІЧНІ ПАРАМЕТРИ СУПУТНІХ ЛІТАЛЬНИХ АПАРАТІВ." Transport development, no. 4(11) (January 14, 2022): 72–81. http://dx.doi.org/10.33082/td.2021.4-11.07.

Full text
Abstract:
Вступ. Турбулентність в атмосфері є одним із основних факторів ризику для авіації. Великі вихори, які виникають при обтіканні складного рельєфу берегової місцевості та стаціонарних берегових споруд, а також як й атмосферний супутній слід за авіанесучим судном, є серйозною загрозою для літальних апаратів, що здійснюють зліт або посадку. Актуальність. Залежно від обставин літальний апарат, який потрапляє у вихоровий слід за судном, може відчувати сильні збурення підйомної сили, моментів крену, рискання й тангажуючого моменту. Саме обмеження у вихровій безпеці в основному визначають мінімальні дистанції між кораблем і літальним апаратом при посадці. Зліт і посадка на палубу авіаносного корабля є найскладнішими режимами пілотування. Метою дослідження є моделювання обтікання надводної частини судна повітряним потоком і формування когерентних структур від його корпусу й надбудов (рубок, щогл, спеціальних пристроїв) під час руху судна, його швартування або стоянки на якорі, урахування впливу хитавиці судна на формування й еволюцію когерентних структур атмосферного супутнього сліду, оцінка параметрів впливу збуреного потоку від судна на літального апарату. Методи та технології. Під час дослідження застосовано сіткові методи розв’язання початково-крайових задач прикладної аеродинаміки (RANS: Reynolds-averaged Navier-Stokes) [2] і технології штучних нейронних мереж [3]. Отриманий результат не враховує в’язкої структури вихорів та «оцінки зверху» ступеня небезпечності вихорового сліду для літального апарату в супутньому сліді корабля. З іншого боку, вихоровий слід, який отримано сітковим методом, у силу високої схемової в’язкості, ураховуючи рихлу структуру вихорів, дає змогу дати «оцінку знизу». Зокрема, на рис. 6 спостерігається сплиття вихорового кластера (вихорів протилежного знаку) на значну висоту відносно поверхні моря. Висновки. 1. Створено комп’ютеру модель обтікання надводного корпусу та рубки судна повітряним потоком. 2. Отримано графічні залежності впливу хитавиці судна на формування супутнього аеродинамічного сліду за судном. 3. Виконано оцінку параметрів впливу збуреного потоку на літальні апарати в супутньому сліді в атмосфері за судном.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Shaprynskyі, V. O., O. O. Vorovskyі, and I. M. Sadyk. "Хірургічне лікування та профілактика параколостомічних гриж у хворих похилого та старечого віку." Шпитальна хірургія. Журнал імені Л. Я. Ковальчука, no. 1 (January 16, 2020): 80–85. http://dx.doi.org/10.11603/2414-4533.2020.1.10744.

Full text
Abstract:
Мета роботи: покращити результати хірургічного лікування параколостомічних гриж у хворих похилого та старечого віку за рахунок впровадження лапароскопічних способів лікування. Матеріали і методи. Хірургічне лікування виконували за 3 способами: герніопластика із залишенням колостоми на колишньому місці – 20 (29,0 %) хворих; герніопластика з переміщенням колостоми на нове місце – 36 (52,2 %); у 25 (36,2%) – малоінвазивні методи. 3-м (4,3 %) пацієнтам були застосовані аутопластичні; 66 (95,7 %) – алопластичні методи, де в 4-х (5,8 %) – за методом onlay, 40 (58,0 %) – за методом sublay, 17 (24,6 %) – лапароскопічна герніопластика за удосконаленим методом та 8 (11,6 %) – лапароскопічно-асистованим способом. Результати досліджень та їх обговорення. Серед 69 хворих ми спостерігали прямопропорційну залежність інтенсивності розвитку злукового процесу не від тривалості грижоносіння, а від розмірів грижових воріт. 24 хворим було виконано профілактичне використання протезної сітки при формуванні стоми. Місцеві гнійно-запальні ускладнення мали місце в 6 (8,7 %) випадках, де в 1-го (1,4 %) пацієнта з аутопластичним методом герніопластика та у 5 (7,2 %) – при застосуванні алопластичного методу. Рецидивів захворювання не спостерігали. Хворим похилого та старечого віку при виведенні колостоми рекомендовано превентивне алопротезування. Найкращі результати були отримали при алогерніопластиці з реконструкцією колостоми на інше місце т? ??? а при лапароскопічній грижопластиці. 7 (10,1 %) хворим адгезіолізис, виділення дистального та низведення проксимального відділів стомованої кишки вдалось виконати лапароскопічно. 8 (11,6 %) хворим із дефектом W3 виконали лапароскопічну алогерніопластику композитною сіткою за внутрішньоочеревинною методикою IPOM.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Berestenko, V. V., and S. P. Onyshchenko. "ІМОВІРНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ МУЛЬТИМОДАЛЬНОЇ ДОСТАВКИ." Transport development, no. 1(12) (May 3, 2022): 118–28. http://dx.doi.org/10.33082/td.2022.1-12.10.

Full text
Abstract:
Вступ. Щорічне зростання обсягу мультимодальних перевезень зумовлює привабливість такого сегменту ринку транспортних послуг, тому значна кількість компаній готова нині надати послуги мультимодального перевезення, що зумовлює, з одного боку, високий рівень конкуренції у цьому секторі ринку, з іншого – високі вимоги вантажовласників. Тому для забезпечення конкурентоспроможності мультимодальних операторів потрібні значні зусилля та високий рівень сервісу. Метою дослідження є формування множини показників оцінки ймовірнісних характеристик мультимодальних доставок для забезпечення всебічної оцінки варіантів доставки у процесах оптимізації та/або відбору. Результати. В рамках цього дослідження запропоновано показники оцінки ймовірнісних характеристик мультимодальної доставки – надійності та можливого збільшення часу. Для оцінки характеристик мультимодальної доставки пропонується використовувати сітковий графік, який надає сукупність та логічну послідовність операцій, які пов’язані з мультимодальною доставкою, як основних, так і додаткових. Кожна операція транспортно-технологічного процесу, у тому числі й операції критичного шляху в рамках сіткової моделі, характеризується імовірнісною природою їхньої тривалості. Проведено статистичні дослідження поведінки окремих операцій транспортно-технологічного процесу в рамках мультимодальної доставки, обґрунтовано нормальний закон розподілу, що підтверджує результати інших досліджень з цього напряму. Методи оцінки враховують різні підходи до визначення планового часу виконання операцій (середнє значення або значення, гарантоване з певною ймовірністю), а також можливість оцінки заданого рівня ймовірності розгляду значень часу виконання операцій. Висновки. У сукупності з основними характеристиками доставки – вартості та часу – запропоновані характеристики формують базу оцінки альтернативних варіантів доставки. Зміна хоча б одного елемента в мультимодальній доставці призводить до зміни характеристик усієї доставки. Це використовується для коригування варіантів у процесі пошуку того, який би відповідав вимогам, що висуваються до доставки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Pavlova, N. L. "СІТКОВА МОДЕЛЬ ПРОЦЕСУ ОРГАНІЗАЦІЇ ДОСТАВКИ ВАНТАЖIВ У КОНТЕЙНЕРАХ." Transport development, no. 2(7) (March 15, 2021): 52–59. http://dx.doi.org/10.33082/td.2020.2-7.05.

Full text
Abstract:
Вступ. Високий рівень конкуренції між транспортними компаніями у секто- рі контейнерних перевезень зумовлює необхідність пошуку шляхів підвищення ефективності організації бізнес-процесів, одним з яких є застосування інно- ваційних технологій управління, що полягає в застосуванні проєктної мето- дології, тобто переорієнтації бізнес-процесів під вимоги проєктного підходу. Основною діяльністю транспортної компанії є організація доставки ванта- жів, зокрема вантажів у контейнерах. Нині доставка вантажів – це склад- ний багатоетапний і багатоопераційний процес із залученням значної кількос- ті учасників. Одним із напрямів планування й управління комплексом операцій із доставки вантажів є використання методу сіткового планування. Мета статті полягає у формуванні типового процесу організації доставки вантажу, використання якого на практиці дасть змогу підвищити ефективність проце- су доставки вантажів у контейнерах. Результати. У роботі виділено основні бізнес-процеси транспортної компанії, при цьому під терміном «транспорт- на компанія» мається на увазі компанія – організатор доставки, яким може виступати як лінійний агент, так і експедиторська компанія або логістичний оператор. Розроблено типову схему організації доставки вантажів у контей- нерах (на прикладі їх транспортування за системою «від дверей до дверей»). Систематизовано бізнес-процеси транспортної компанії в логічній послідов- ності, додатково виділено чотири умовні групи: продажі, операції, фінанси й обслуговуючі. Побудовано сітковий графік організації доставки вантажів, як інструментарій використовувалося програмне забезпечення Microsoft Project. Висновки. Моделювання процесу організації перевезення зовнішньоторговель- них вантажів у контейнерах на основі інформаційних технологій дасть змогу підвищити ефективність усього процесу доставки за рахунок кращої коорди- нації процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Варакута, Євген Костянтинович, Анварджан Бекмурадович Бекмурадов, Павло Олександрович Міненко, and Роман Вадимович Міненко. "Особливості рішень СЛАР із функціональними коефіцієнтами." New computer technology 15 (April 26, 2017): 80–84. http://dx.doi.org/10.55056/nocote.v15i0.615.

Full text
Abstract:
Метою дослідження є визначення впливу функціональних зв’язків між коефіцієнтами системи лінійних алгебраїчних рівнянь (СЛАР) на коректність розв’язків оберненої лінійної задачі магнітометрії (ОЛЗМ). Задачами дослідження є аналіз існуючих підходів до формування методів розв’язування СЛАР, визначення областей існування стійких розв’язків ОЛЗМ та напрямків розробки методів розв’язування СЛАР. Об’єктом дослідження є обернені задачі магнітометрії, які зводяться до розв’язків СЛАР із функціональними коефіцієнтами. Предметом дослідження є особливості розв’язування СЛАР із функціональними коефіцієнтами при використанні різних структур сітково-блокових моделей геологічних масивів та відповідних алгоритмів програмного забезпечення. В роботі проведені аналіз, узагальнення та систематизація досліджень з проблеми використання різних моделей та алгоритмів для розробки відповідного їм програмного забезпечення. Виділено необхідність переходу до розробки ітераційних методів розв’язування СЛАР, а прямі методи рекомендовано використовувати тільки для одношарових моделей геологічного середовища. Для оцінки ефективності створених методів використовується середньоквадратична нев’язка поля. Результати дослідження планується використати для геологічної інтерпретації карт магнітного поля на ділянках детальних зйомок у Кривому Розі та в деяких інших районах України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Doroshenko, А. Yu, and O. G. Beketov. "Method of parallelization of loops for grid calculation problems on GPU accelerators." PROBLEMS IN PROGRAMMING, no. 1 (2017): 059–66. http://dx.doi.org/10.15407/pp2017.01.059.

Full text
Abstract:
The formal parallelizing transformation of a nest of calculation loop for SIMD architecture devices, particularly for graphics processing units applying CUDA technology and heterogeneous clusters is developed. Procedure of transition from sequential to parallel algorithm is described and illustrated. Serialization of data is applied to optimize processing of large volumes of data. The advantage of the suggested method is its applicability for transformation of data which volumes exceed the memory of operating device. The experiment is conducted to demonstrate feasibility of the proposed approach. Technique presented in the provides the basis for further practical implementation of the automated system for parallelizing of nested loops.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бойцова, М., П. Б. Ломовцев, and О. С. Бойцова. "Розробка асетів для комп’ютерної гри у жанрі RPG." Automation of technological and business processes 14, no. 1 (May 6, 2022): 34–38. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v14i1.2279.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто процес розробки асетів для комп’ютерних ігор за професійним пайплайном, етапи моделювання та текстурування, акцентовано увагу на технологіях OpenGL та PBR. В роботі пропонується оптимальне поєднання технологій та програмних засобів для створення якісного проекту для подальшого використання як унікальних ігрових об’єктів. Особливу увагу приділено питанню оптимізації моделей на етапі роботи з сіткою, розлянуто ряд автоматичних засобів і виконано порівняння в ефективності з ручними методами. З метою прискорення роботи та економії цифрових ресурсів виконується ряд технічних задач : виконання ретопології, розгортки моделей, запечення карт нормалей. Продемонстровано технології високоякісного рендерингу в реальному часі для створення фінальної демонстрації готових асетів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Zborovska, O. V., N. I. Molchanyuk, O. E. Dorokhova, and I. S. Horyanova. "УЛЬТРАСТРУКТУРНИЙ СТАН СІТКІВКИ ТА ЗОРОВОГО НЕРВА В ЕКСПЕРИМЕНТІ НЕІНФЕКЦІЙНОГО ПЕРЕДНЬОГО ТА СЕРЕДНЬОГО УВЕЇТУ НА КРОЛЯХ БЕЗ ЛІКУВАННЯ ТА ПРИ ВИКОРИСТАННІ НЕЙРОПРОТЕКТОРА." Здобутки клінічної і експериментальної медицини, no. 3 (September 29, 2020): 80–88. http://dx.doi.org/10.11603/1811-2471.2020.v.i3.11586.

Full text
Abstract:
В літературі відсутні відомості про нейродегенеративні процеси в сітківці і зоровому нерві при передніх і середніх увеїтах. Мета – провести порівняльне ультраструктурне дослідження зорових нервів, сітчастої і судинної оболонок ока при неінфекційному передньому і середньому увеїтах в експерименті. Матеріал і методи. Експеримент проведений на 4 кролях: 1 група – 2 кролі (без лікування), 2 група – 2 кролі (використовувався нейропротектор). Вивчали ультраструктуру хоріокапілярів (ХК), сітківки і зорових нервів (ЗН) кролів через 10 діб. Результати. В 1 групі в ЗН виявили глибокі деструктивні процеси в нервових волокнах, мієліновій оболонці, в гліальних клітинах із руйнуванням їх плазмолем, а також вогнищевий міжклітинний набряк. У судинній і сітчастій оболонках виявили гідропічну дегенерацію ендотеліальних клітин ХК і клітин сітківки, особливо ПЕС, а також міжклітинний набряк в ділянці ФК. У 2 групі в ЗН деформація мієлінових облонок, набряк в аксоплазмі трапляються в меншій мірі і в меншій кількості НВ. В аксоплазмі більшості НВ мітохондрії та інші органели мали нормальну ультраструктуру. Найбільш збереженими виявилися НВ дрібного калібру. В шарі ХК переважали ЄК з ознаками компенсаційно-відновних процесів. Поряд з цим частина ЄК ХК залишалися в стані набряку. Висновки. Передній і середній неінфекційний увеїт, який моделювали за допомогою кінської сироватки, викликає нейродегенеративні зміни в сітчастій оболонці і ЗН, а при використанні нейропротектора (протягом 10 днів) явища нейродегенерації були виражені в меншій мірі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Podpriatov, S. S., S. E. Podpryatov, S. G. Gichka, V. G. Hetman, A. V. Makarov, G. S. Marinsky, O. F. Petrenko, O. V. Chernets, V. A. Tkachenko, and D. V. Tarnavsky. "ОСОБЛИВОСТІ ВІДНОВЛЕННЯ ТКАНИННИХ СТРУКТУР У ПЕРІОД ДО 90 ДІБ У МІЖКИШКОВИХ АНАСТОМОЗАХ, СТВОРЕНИХ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ТЕХНОЛОГІЇ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ЖИВИХ ТКАНИН." Вісник наукових досліджень, no. 4 (October 29, 2018): 74–79. http://dx.doi.org/10.11603/2415-8798.2018.4.9468.

Full text
Abstract:
Наявність гнійно-некротичного запалення під швами в міжкишковому анастомозі визначає загоєння грубим рубцем, що заміщує тканинну структуру, на тлі інкапсуляції та відторгнення шовного матеріалу. Мета дослідження – вивчити особливості відновлення тканинних структур у ділянці міжкишкового анастомозу, створеного із застосуванням технології електрозварювання живих тканин у період репарації і формування рубця. Матеріали і методи. Досліджували зміни в міжкишковому анастомозі через 4; 7; 21; 45 та 90 діб після його створення з погляду відновлення структури тканин та стінки кишки. Циркулярний електрозварний тонко-тонкокишковий анастомоз наклали 18 свиням у хронічному експерименті. Використовували електрозварювальні апарати ЕК-300М1 і Патонмед ЕКВЗ-300 та прототипи циркулярних електрозварювальних інструментів. Базове забарвлення препаратів анастомозу здійснювали за гематоксиліном та еозином або за Ван-Гізон. Результати досліджень та їх обговорення. Через 7 діб міцність електрозварного анастомозу на розрив перевищила 220 мм рт. ст. З’явилися ознаки відновлення тканинних структур: симетричне зближення меж візуально незмінених ділянок кишки, порівняно з 4-ю добою, на тлі орієнтації та формування жмутків різноспрямованих колагенових волокон. Сформовано молоду сполучну тканину з сіткою артеріол. Через 21 добу ознак запалення не було. Волокниста сполучна тканина мереживно охоплює тканинні структури і проникає на 5 мм вглибину симетрично з’єднаних країв кишки. Функціонують судини різного типу. Через 45 діб наявна колагенізація уздовж усіх мембран і оболонок. Судини з’єднаних ділянок забарвлюються крізь лінію анастомозу. Через 90 діб тенденції до злиття у суцільний рубець немає, складки слизової відновлені, а лінія з’єднання ледь виразна за зміною орієнтації волокон. Висновки. Каркасна безперервність оболонок кишечника, що відновлюється на місці створення електрозварного анастомозу, є передумовою багатого наскрізного кровопостачання та симетричного відновлення тканинної структури стінки кишки вже через 7 діб. Відсутність сторонніх тіл і мікроорганізмів у структурі електрозварного анастомозу зумовлює зникнення запалення через 21 добу, що також є складовою формування мережевної ніжної, а не заміщувальної структури з’єднання сполучної тканини в ньому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Buchko, P. I., and M. I. Marushchak. "ВЛИВ КОМБІНОВАНОЇ ДІЇ КАРАГІНАНУ ТА НАТРІЮ ГЛУТАМАТУ НА ПОКАЗНИКИ ГЕМОПОЕЗУ." Вісник медичних і біологічних досліджень, no. 4 (February 25, 2021): 15–19. http://dx.doi.org/10.11603/bmbr.2706-6290.2020.4.11800.

Full text
Abstract:
Резюме. Незважаючи на велику кількість наукових доказів щодо підтримки безпеки застосування натрію глутамату і карагінану, деякі дослідники стверджують про упередженість даних про безпеку їх застосування, що створює передумови для глибшого вивчення їх комбінованого впливу в умовах експерименту. Мета дослідження – проаналізувати показники гемопоезу в тварин за умови експериментального застосування розчину карагінану, натрію глутамату та їх комбінованого впливу. Матеріали і методи. Дослідження проведено на 48 білих нелінійних самцях-щурах, яких поділили на 4 групи: перша – контрольна (інтактні тварини), друга – тварини, яким внутрішньошлунково вводили карагінан у дозі 40 мг/кг протягом 1 місяця; третя група – щури, яким внутрішньошлунково вводили натрію глутамат в дозі 50 мг/кг протягом 1 місяця; четверта група – тварини, яким внутрішньошлунково вводили карагінан і натрію глутамат у вищевказаних дозах. Підрахунок кількості еритроцитів здійснювали за допомогою мікроскопа в лічильних камерах із сіткою Горяєва, визначення гемоглобіну крові – геміглобінцианідним методом. Для підрахунку ретикулоцитів в 0,3 мл крові додавали 100 мкл 1% барвника діамантового крезилового блакитного, підрахунок проводили за допомогою мікроскопа. Концентрацію еритропоетину (ЕПО) визначали імуноферментним методом. Результати. При дослідженні показників червоної крові та концентрації ЕПО у тварин першої і другої дослідних груп патологічних змін не відмічалось. Встановлено, що рівень гемоглобіну крові усіх дослідних груп вірогідно різнився при проведенні аналізу рангових варіацій Крускала – Уолісса. При цьому в тварин, яким застосовували комбіноване введення карагінану і натрію глутамату, були вірогідно нижчі показники кількості еритроцитів та гемоглобіну щодо першої і другої дослідних груп, так і контрольної. Концентрація ЕПО в третій дослідній групі перевищувала значення даного показника як в контрольній (на 32,05 %), так і в першій (на 34,64 %) та другій (на 32,61 %) дослідних групах. Висновки. Комбіноване застосування розчину κ-карагінану та натрію глутамату має негативний вплив на гемопоез, що проявляється статистично значимим зниженням показників еритроцитів і гемоглобіну та підвищенням концентрації еритропоетину.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Сіткові методи"

1

Скворчевський, Олександр Євгенович, and Ірина Євгенівна Гармаш. "Математичне моделювання в організації та управлінні інноваційною діяльністю." Thesis, НТУ "ХПІ", 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/28263.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Самусь, Н. С., and О. В. Ошаровська. "Оцінка методів ентропійного кодування зв’язності сіткової моделі." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/65291.

Full text
Abstract:
Кодування даних 3D об’єктів можна класифікувати різними шляхами. Якщо розглядувати зв’язність сіткової моделі таких об’єктів, алгоритми кодування можна розділити на 3 групи: 1) методи, в яких кодові символи пов’язані з площинами; 2) методи, в яких кодові символи пов’язані з вершинами; 3) методи, в яких кодові символи пов’язані з ребрами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Максимюк, В. А. "Про шляхи вдосконалення сіткових обчислювальних методів в теорії оболонок." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39294.

Full text
Abstract:
Сіткові обчислювальні методи механіки деформівних твердих тіл такі, як метод скінченних різниць, метод скінченних елементів (МСЕ), варіаційно-різницевий метод на певному етапі спіткнулись об так звану проблему замикання (locking) або виродження. Цей ефект проявляється в сповільненій збіжності чисельних методів. Залежно від мірності та постановки задачі виділяють зсувне, мембранне, об’ємне (volumetric, dilatational), товщинне (thickness, Poisson's thickness), трапеціодальне (trapezoidal, curvature thickness) замикання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Максименко, М. С. "Сучасні методи та засоби вивчення англійського мовлення за умов інформаційно-комунікативного суспільства." Thesis, НТУ "ХПІ", 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22335.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лекішвілі, Софія Егнатівна, София Эгнатьевна Лекишвили, Sofiia Ehnativna Lekishvili, Л. В. Грицай, and Т. О. Грицай. "Застосування метаболічного антигіпоксанту "цитофлавіну" з метою профілактики дегенеративних ускладнень на сітківці у хворих з травмами ока." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48314.

Full text
Abstract:
Актуальність. Вторинні дегенеративні зміни на сітківці, які зустрічаються при несвоєчасному лікуванні хворих з травмами ока різного генезу, можуть виникати як внаслідок запального процесу, так і внаслідок порушення мікроциркуляції в сітківці. Одним з нових сучасних препаратів – антигіпоксантів є цитофлавін. Мета. Основною метою нашого дослідження, було дослідити ефективність запропонованого метаболічного антиоксидантного лікування хворим з ризиком дегенеративних змін на сітківці при травмах ока різного ґенезу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Цимбал, О. М., and Є. В. Рогатин. "Особливості проектування суцільних купальників з урахуванням типу постави." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2017. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/7628.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Сіткові методи"

1

Шинкаренко, Г. А. Проекційно-сіткові методи розв"язування початково-крайових задач. К., 1991.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography