Journal articles on the topic 'Схема управління інноваційним розвитком'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Схема управління інноваційним розвитком.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Джур, Ольга, and Ярослав Бех. "ВИКОРИСТАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УПРАВЛІННІ НАВЧАЛЬНИМ ЗАКЛАДОМ." Молодий вчений, no. 12 (100) (December 30, 2021): 255–60. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-12-100-52.

Full text
Abstract:
Проаналізовано зміст поняття інноваційні технології в освітньому просторі, виділені номативно-правові засади функціонування сучасних освітніх закладів. Актуалізовані сучасні глобальні та національні вимоги до освітніх закладів, виділені інноваційні підходи в управлінні освітніми організаціями на основі узагальнення найкращих практик світового та національного досвіду. Охарактеризовані види інноваційних технологій відносно спільних рис у таких параметрах, як перетворення змісту навчання, адаптація дидактичних засобів, добір певних методів та прийомів, добір форм організації навчальної роботи, добір форм навчальних занять. Проаналізований вплив певних інноваційних технологій та інструментів на прикладі конкретного навчального закладу. Представлена схема інноваційного розвитку освітньої організації з урахуванням змін пріоритетів соціального буття людини в сучасному суспільстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Федулова, Л. "Управління інноваційним розвитком регіону." Регіональна економіка, no. 2 (2005): 37–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Федулова, Л. "Управління інноваційним розвитком регіону." Регіональна економіка, no. 2 (2005): 37–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пуховська, Людмила. "ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА ТА ІННОВАЦІЇ: ДОСВІД КРАЇН ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ." Науковий вісник Інституту професійно-технічної освіти НАПН України. Професійна педагогіка, no. 14 (October 1, 2018): 124–32. http://dx.doi.org/10.32835/2223-5752.2017.14.124-132.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано політику Європейського Союзу щодо інновацій у сфері професійної освіти і навчання. Охарактеризовано сучасні європейські ініціативи щодо реалізації положень стратегії «Європа 2020», спрямовані на зміцнення співробітництва та активне включення молоді в інноваційні процеси. Розкрито результати діяльності європейської тематичної мережі «Інновації в професійній освіті і навчанні» на базі європейського Центру розвитку професійної освіти і навчання (CEDEFOP). З‘ясовано головні напрями розвитку інновацій у системах професійної освіти і навчання в країнах ЄС: інновації, пов‘язані з використанням новітніх інформаційних технологій (цифрові інновації); інновації в сфері підготовки вчителів і тренерів для системи професійної освіти і навчання; інновації, пов‘язані з кваліфікаціями (зміст, стандартизація, процедура і правила надання); інноваційне викладання та інновації оцінювання; інновації в сфері курікулуму; системні ініціативи у сфері співробітництва (створення урядами нових освітніх інституцій на засадах партнерства з роботодавцями; міжнародне співробітництво; створення національних схем заохочення співробітництва між професійною і вищою освітою). Проведено огляд кращих інноваційних практик у системах професійної освіти і навчання в країнах ЄС. Розглянуто нові заклади професійної освіти і навчання: Центри управління, підготовки і зайнятості (Італія), Кампуси професій і кваліфікацій (Франція), Центри компетентності (Латвія) тощо. Окреслено шляхи стимулювання інноватики в професійній освіті на різних її рівнях, включаючи використання нових навчальних методів і нових технологій навчання, запровадження нових механізмів фінансування, посилення співробітництва між інституціями професійної освіти, вищої освіти, дослідницькими організаціями і підприємствами. Визначено головні ідеї позитивного європейського досвіду, що є цінними для розвитку сучасної інноваційної політики і практики професійної освіти в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дмитрієва, Оксана, and Олексій Тімров. "СТРАТЕГІЧНЕ ДЕРЖАВНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ТРАНСПОРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 27 (November 14, 2021): 37. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.27.37.

Full text
Abstract:
УДК 339.187; JEL Classification: М29 Мета. Визначення підходів, принципів і етапів реалізації державного стратегічного управління інноваційним розвитком транспортної інфраструктури; розроблення типізації інноваційних стратегій на основі встановлення ознак і сутності інноваційної стратегії як ключового елемента в системі стратегічного управління. Методика дослідження. Теоретичною і методологічною основою є праці провідних вітчизняних і зарубіжних учених-економістів, в яких розглядаються питання стратегічного державного управління та напрями інноваційного розвитку транспортної інфраструктури. В роботі використано методи узагальнення та абстрагування; метод аналізу і синтезу. Результати. В умовах ринкової економіки, що характеризується зростаючою невизначеністю розвитку зовнішнього середовища, неповнотою і асиметрією інформації, періодами підйому і спаду економічного розвитку, особлива увага приділяється формуванню системи державного стратегічного управління інноваційним розвитком транспортної інфраструктури. Державне стратегічне управління інноваційним розвитком транспортної інфраструктури – це науково обґрунтований вплив керівників держави, апарату державного управління, політичних і громадських організацій на соціально-економічне середовище транспортного комплексу та інноваційної системи країни, що забезпечує якість і конкурентоспроможність транспортних послуг та сталий розвиток транспортного сектора економіки. В ході дослідження систематизовано основні концептуальні підходи теорії управління, напрямки державного стратегічного управління, принципи стратегічного управління інноваційним розвитком транспортної інфраструктури. У роботі визначено основні елементи ефективної системи стратегічного державного управління, запропоновано етапи і складові стратегічного управління інноваційним розвитком. На основі накопиченого досвіду у науковій літературі авторами представлено класифікацію інноваційних стратегій. Беручи до уваги накопичений досвід у статті розроблено класифікацію стратегій інноваційного розвитку транспортної інфраструктури, що враховує комплекс пріоритетних критеріїв (направленість результату, тип інновацій, характер дій). Наукова новизна. Удосконалено теоретичні основи стратегічного державного управління інноваційним розвитком транспортної інфраструктури, які, на відміну від відомих, включають типізацію інноваційних стратегій за комплексом ознак (корисність результату, тип інновацій, характер дій), що передбачає їх поділ на деструктивні (псевдо- і квазіінноваційні) і конструктивні (адаптивні, оптимізаційні, прогресивні) стратегії. Практична значущість. Запропоновані в статті теоретичні висновки, підходи і рекомендації можуть бути використані для розроблення стратегії інноваційного розвитку транспортної інфраструктури України і дозволять сформувати ефективний інструментарій державного регулювання інноваційних проєктів розвитку інфраструктури транспорту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Братусь, Г. А., І. І. Каліна, and Ю. В. Мазур. "КОНЦЕПТУАЛІЗАЦІЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ." Наукові праці Міжрегіональної Академії управління персоналом. Економічні науки, no. 4 (63) (February 22, 2022): 15–22. http://dx.doi.org/10.32689/2523-4536/63-2.

Full text
Abstract:
У статті досліджено поняття «концепція», «концептуалізація» та «концепція управління інноваційним розвитком», що означає систему взаємопов’язаних, логічно побудованих та обґрунтованих ідей інноваційного розвитку на різних рівнях, спрямованих на вирішення проблем та завдань науково-технічної політики України шляхом дотримання принципів, застосування відповідних інструментів (способів, методів, планів), які структуровані та мають наукове та практичне значення. Розроблено концепцію управління інноваційним розвитком в Україні, метою якої є позначення універсально можливих на даний момент стратегічних векторів, формування бачення інноваційного розвитку в дослідницькому режимі, а також визначення способів організації знань на різних рівнях управління у системі науково-технічної політики України. Концептуалізація основних аспектів управління інноваційним розвитком передбачає визначення специфічних принципів: орієнтації, ясності, систематизації, оптимальності, евристичної, значимості. Із метою ефективного використання інструментів інноваційного розвитку в умовах поглиблення інтеграційних процесів в України запропоновано сучасні підходи: парадигмальний, функціональний, результативний, інформаційно-відтворювальний, системний, процесно-орієнтований.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Федулова, Л. І. "Концептуальні засади управління інноваційним розвитком підприємств." Маркетинг і менеджмент інновацій, no. 2 (2014): 122–33.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Узунов, В. В. "Формування системи стратегічного управління інноваційним розвитком регіону." Інвестиції: практика та досвід, no. 5, березень (2014): 126–30.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бобровська, О. "Кластерно-корпоративна модель управління інноваційним розвитком регіону." Вісник Тернопільського національного економічного університету. Економічні науки, Вип. 4 (2011): 7–17.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Пилипенко, В. П. "Державне управління інноваційним розвитком в трансформаційний період." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Державне управління, вип. 1 (3) (2015): 33–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Біленко, Д. В. "Методологічні основи управління інноваційним розвитком університетських комплексів." Наукові праці НДФІ, Вип. 3 (60) (2012): 209–12.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Терьошкіна, Н. "Механізм управління сталим інноваційним розвитком Миколаївського регіону." Економіст, no. 6 (3 08) (2012): 31–33.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Горященко, Ю. Г. "УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВ В УМОВАХ ЦИФРОВІЗАЦІЇ." Підприємництво та інновації, no. 17 (April 30, 2021): 34–38. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/17.6.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто процеси планування, організації, мотивації і контролю інноваційного розвитку на підприємстві, які в сукупності формують його систему управління. Підкреслено необхідність залучення підприємств у систему стратегічного управління інноваційним розвитком для створення конкурентних переваг, таких як розширення ринку, оптимізація витрат, вихід на зовнішні ринки, зростання доходів тощо. Наголошено на необхідності створення на підприємствах окремих центрів компетенцій з інновацій та цифрових технологій (загальнокорпоративних центрів інновацій, центру інновацій ритейлу), а також залучення до штату інноваційних менеджерів. Доведено перевагу інноваційних підходів до мотивації персоналу підприємств над традиційними. Запропоновано проведення анкетування для визначення стану і рівня професійної мотивації працівників підприємств із метою підтримки інноваційного розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Ситник, Г., О. Зубчик, and М. Орел. "КОНЦЕПТУАЛЬНЕ ОСМИСЛЕННЯ ОСОБЛИВОСТЕЙ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ДЕРЖАВИ В СУЧАСНИХ УМОВАХ." Science and Innovation 18, no. 2 (April 30, 2022): 3–15. http://dx.doi.org/10.15407/scine18.02.003.

Full text
Abstract:
Вступ. При вирішенні проблеми забезпечення інноваційного розвитку держави домінують фінансово-економічні та технологічні аспекти, а концептуальному осмисленню особливостей управління цим розвитком не надано належної уваги.Проблематика. Траєкторія інноваційного розвитку держав є турбулентною через нелінійну природу управління цим розвитком, тому концептуальне осмислення особливостей зазначеного управління є чинником ефективної інноваційної політики.Мета. Концептуальне осмислення особливостей управління інноваційним розвитком держави в сучасних умовахдержавотворення.Матеріали й методи. Аналітичний аналіз нормативних актів і наукових праць з використанням контент-аналізу,структурно-функціонального, системного, компаративного, абстрактно-логічного методів.Результати. Передумовою вирішення проблем інноваційного розвитку держави є запровадження підходу, який передбачає подолання її інституційної слабкості, враховує презумпцію нестабільності та невизначеності її буття. Запропоновано під цим розвитком розуміти впровадження нових політико-управлінських процесів, моделей і технологій, які забезпечують прийнятний рівень національної безпеки. Показано, що політичні технології можуть маніпулювати суспільною свідомістю при виборі пріоритетів вказаного розвитку, а його нелінійна динаміка зумовлює необхідність зміни цілей, методів і технологій в діяльності суб’єктів управління та забезпечення збалансованості між йогополітичною та адміністративною компонентами.Висновки. Стратегічним імперативом зменшення технологічних розривів між державами є врахування турбулентності траєкторії їхнього інноваційного розвитку, яка зумовлена нелінійною природою управління ним, тому інноваційна політика та механізми її імплементації мають враховувати нестійкість та невизначеність буття держави.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Кудріна, О. Ю., and Н. В. Руденко. "Проблема удосконалення засобів публічного управління розвитком економіки." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6(262) (December 23, 2020): 63–70. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-262-6-63-70.

Full text
Abstract:
У статті проведено ретроспективний аналіз еволюції теорії публічного управління. Досліджено базові принципи в ієрархії публічного управління інноваційним розвитком. Розглянуто необхідність формування і розвиток регіональних кластерів як ефективний механізм публічного управління.Досліджено європейські моделі публічного управління, які враховують історичні управлінські традиції (принципи, функції та структуру системи управління) і особливості соціально-економічного розвитку (ресурсний потенціал, економіко-політичну стабільність, фінансову забезпеченість, рівень життя і сформованість демократичного суспільства, характер конкурентних переваг). Проаналізовано суб’єкти управління у сфері економіки, проведено діагностику сучасного стану публічного управління у сфері економіки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Світлана, МАРОВА, ТОКАРЕВА Валентина, and СОЛОХА Дмитро. "ДОСЛІДЖЕННЯ УМОВ АДАПТАЦІЇ КОНЦЕПТІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ РЕГІОНАЛЬНИХ ІННОВАЦІЙНИХ СТРУКТУР РОЗВИНЕНИХ КРАЇН В УКРАЇНІ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 86, no. 1 (December 8, 2020): 33–59. http://dx.doi.org/10.35340/10.35340/2308-104x.2020.86-1-03.

Full text
Abstract:
Наукове дослідження, основні матеріали якого наведені в данійстатті, присвячене дослідженню можливості адаптації ключовихконцептів державного управління розвитком інноваційних регіональнихструктур розвинених країн в Україні.В роботі досліджено системо утворюючі концепти державногоуправління інноваційним розвитком за європейською, азіатською таамериканською моделями суспільного розвитку у довгостроковійпролонгованій перспективі, виокремлено основні рішення, що спрямованіна підвищення інноваційної активності підприємств, функції ринку, щовиконує ринок інноваційних товарів та технологій як специфічний секторринкової економіки.Визначено вплив держави на розвиток і формування інноваційнихпідприємницьких структур. Доведено, що функціонуванняпідприємницьких структур інноваційного типу відбувається всередовищі, що формується під впливом функціонування адекватнихмеханізмів державного управління інноваційним розвитком.Надано порівняльну характеристику існуючим моделямінноваційного розвитку розвинених країн, доведено можливість йнеобхідність наявного позитивного досвіду в умовах вітчизняних реалій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Краснопольський, Д. С. "Управління інноваційним розвитком України на основі зарубіжного досвіду." Вісник Академії митної служби України. Серія "Економіка", no. 1 (51) (2014): 120–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Краснопольський, Д. С. "Управління інноваційним розвитком України на основі зарубіжного досвіду." Вісник Академії митної служби України. Серія "Економіка", no. 1 (51) (2014): 120–27.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Узунов, В. В. "Чинники державного управління інноваційним розвитком регіональної економічної системи." Економіка та держава, no. 3, березень (2014): 116–19.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Чикаренко, І. А. "Інтегрована модель системи управління інноваційним розвитком територіальних громад." Аспекти публічного управління, no. 9 (23) (2015): 81–90.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Кончаковська, Е. О. "Підхід до управління інвестиційно-інноваційним розвитком національної економіки." Вісник Дніпропетровської державної фінансової академії. Економічні науки, no. 2 (28) (2012): 91–96.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Krutii, А. M. ,. "ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ТУРИЗМУ: СУЧАСНІ ВИДИ ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ." Theory and Practice of Public Administration 2, no. 73 (March 19, 2021): 40–46. http://dx.doi.org/10.34213/tp.21.02.04.

Full text
Abstract:
Розглянуто публічне управління упровадженням нових технологій, видів, процесів інформатизації та цифровізації в туристичній сфері. Проаналізовано роль нових публічних послуг у сфері туризму з урахуванням технологічних розробок, інновацій та сучасних видів туризму. Визначено, що Україна має потужний потенціал, унікальний комплекс історичних, культурних та природних пам’яток, рекреаційні можливості, що приваблюють туристів, але їхня економічна віддача поки що незначна. Встановлено, що забезпечувати віддачу від цього потенціалу можна лише за умови публічного управління інноваційним розвитком туризму, застосуванням сучасних видів та інноваційних технологій організації туризму, упровадженням ефективних механізмів публічного управління, залученням кваліфікованих кадрів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Гусаріна, Наталія Вікторівна. "ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ВИРОБНИЦТВА В УМОВАХ НЕВИЗНАЧЕНОСТІ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(51) (April 13, 2018): 212–16. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2018.1(51).212-216.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Альошин, С. Ю. "Управління інноваційним розвитком підприємства на засадах контролінгу: теоретичний аспект." Бізнес Інформ, no. 1 (2014): 208–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Альошин, С. Ю. "Управління інноваційним розвитком підприємства на засадах контролінгу: теоретичний аспект." Бізнес Інформ, no. 1 (2014): 208–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Ганущак-Єфіменко, Л. М. "Побудова кластерної моделі управління інноваційним розвитком підприємництва в Україні." Актуальні проблеми економіки, no. 10 (172) (2015): 106–16.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Nifatova, Olena M. "УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ КЛАСТЕРНИМ РОЗВИТКОМ ТУРИСТИЧНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ." Bulletin of the Kyiv National University of Technologies and Design. Series: Economic sciences 153, no. 6 (July 4, 2021): 110–15. http://dx.doi.org/10.30857/2413-0117.2020.6.12.

Full text
Abstract:
The article discusses the contemporary issues related to the specifics of managing the innovative development of cluster entrepreneurship in the tourism sector. High dynamism of the external environment, rapidly growing consumer market demands for the quality of goods and services, intensified competition and a range of other factors urge local governments to make effective management decisions aimed at supporting further development of tourism business clusters that have to rely on compliance and well-reasoned application of methods, principles and functions of strategic management based on modern economic and mathematical modeling toolkit. The study presents the results of research on managing innovative cluster development of tourism entrepreneurship along with providing step-by-step assessment of innovation environment and exploring the sources of possible barriers to transformation processes. In addition, the intensity of transformation dynamics has been measured. The findings suggest an algorithm to run the diagnostics for the sensitivity of tourism companies within integrated clusters to innovative transformations. It is argued that the management framework, with innovative cluster development pattern of tourism entrepreneurship as its structural element, is capable to ensure integrated congruence of interests of all market actors, non-for-profit institutions and consumers, which allows to develop and implement effective policies for tourism and recreational services sector, subject to availability of appropriate management structures, powers and levers of influence. A conclusion is made that the primary function in managing the innovative cluster development of tourism entrepreneurship is the ability to balance the interests of various regional market actors and implement the strategic socioeconomic priorities of the tourism and recreation services sector in the context of sustainable development.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Ларіонова, К., О. Синюк, Т. Донченко, and Г. Капінос. "УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ОЦІНКИ РЕСТРУКТУРИЗАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ." Science and Innovation 18, no. 2 (April 30, 2022): 30–43. http://dx.doi.org/10.15407/scine18.02.030.

Full text
Abstract:
Вступ. Реалізація інноваційної реструктуризації підприємств дозволить досягти позитивних результатів у фінансово-економічному становищі, зростанні питомої ваги наукомісткої конкурентоспроможної інноваційної продукції та інтелектуальних послуг промисловості, що має посилити конкурентоспроможність продукції. Розробка нових механізмів інноваційної реструктуризації підприємств набуває особливої актуальності.Проблематика. Практично не дослідженими залишаються питання визначення та встановлення ролі, складу та основних критеріїв об’єктивної комплексної оцінки реструктуризаційного потенціалу для обґрунтування доцільності проведення інноваційної реструктуризації на підприємстві.Мета. Розробити методичний підхід до оцінки реструктуризаційного потенціалу підприємства, використання якого дозволить комплексно узагальнити отримані результати та прийняти оптимальні управлінські рішення.Матеріали й методи. Застосовано методичний підхід для розрахунку інтегрального показника за допомогою індексного та експертного методів оцінки та інтерпретації його величини лінгвістичними характеристиками шкали рівнів реструктуризаційного потенціалу.Результати. Удосконалено науково-методичний інструментарій оцінки реструктуризаційного потенціалу промислового підприємства, який ґрунтується на обчисленні системи локальних показників, сформованої з урахуванням функціональних складових реструктуризаційного потенціалу. Впровадження системи спостереження за локальними, комплексними показниками і загальним рівнем реструктуризаційного потенціалу дозволило розробити єдинийдля кожної групи підприємств алгоритм вибору відповідного виду реструктуризації та обрати відповідну стратегію розвитку.Висновки. Сформовано систему індикаторів і здійснено моделювання розроблених інтегральних показників реструктуризаційного потенціалу підприємства. Запропоновано методичний підхід щодо вибору стратегії розвитку підприємства для впровадження інноваційної реструктуризації залежно від рівня реструктуризаційного потенціалу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Приварникова, І. Ю. "Соціально-екологічна та ресурснозберігаюча спрямованість управління інноваційним розвитком: досвід Японії." Вісник Хмельницького національного університету. Економічні науки, no. 2, т. 1 (2015): 122–31.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Палюх, В. В. "Державне управління інноваційним розвитком наукової діяльності на прикладі закордонного досвіду." Вісник Національного університету цивільного захисту України. Державне управління, вип. 2 (11) (2019): 316–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Зінченко, О. А. "Організаційно-економічний механізм управління інноваційним розвитком кар"єрів залізорудних комбінатів." Актуальні проблеми економіки, no. 1 (2006): 170–77.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Zhuvagina, Irina Aleksandrovna, and Artur Aleksandrovich Kolisnichenko. "МЕХАНИЗМ УПРАВЛЕНИЯ РАЗВИТИЕМ И ЭФФЕКТИВНОГО ИСПОЛЬЗОВАНИЯ ТРУДОВОГО ПОТЕНЦИАЛА ПРЕДПРИЯТИЯ." Научный взгляд в будущее, no. 09-03 (April 30, 2018): 88–93. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2018-09-03-045.

Full text
Abstract:
В роботі проведено дослідження основних теоретико-методологічних й економіко-організаційних аспектів категорії трудового потенціалу підприємства. Розроблена схема функціонального механізму управління розвитком трудового потенціалу підприємства, що передба
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Янченко, З. Б. "Шляхи підвищення ефективності управління інноваційним розвитком аграрних підприємств на регіональному рівні." Економіка та держава, no. 2 (2012): 39–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Безена, І. М. "СУЧАСНІ АСПЕКТИ ІНТЕГРУВАННЯ МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ ОСВІТНЬОЇ СИСТЕМИ РЕГІОНУ." Public management and administration in Ukraine, no. 19 (2020): 27. http://dx.doi.org/10.32843/pma2663-5240-2020.19.5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Корж, М. В. "Система управління інноваційним розвитком країни на основі використання міжнародних маркетингових стратегій." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія "Економіка", вип. 1 (45). Т. 1 (2015): 69–73.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Dzhur, О. Y., and А. S. Shuljakova. "Інноваційні аспекти удосконалення системи менеджменту організацій у сучасних умовах." Bulletin of the Dnipropetrovsk University. Series: Management of Innovations, no. 6 (July 1, 2016): 55. http://dx.doi.org/10.15421/191606.

Full text
Abstract:
Актуальність дослідження обумовлена необхідністю створення ефективної системи менеджменту для організації, яка забезпечить можливості виходу на новий рівень розвитку, що передбачає модернізацію організаційної структури управління та збільшення її ефективності; зниження витрат; підвищення рівня безпеки послуг і продукції; випуск продукції із якістю, на яку очікує споживач, збільшення кількості кінцевих споживачів і займання позиції найкращого постачальника; збільшення обсягів збуту продукції та послуг; оперативне реагування на ринкові коливання; підвищення продуктивності; захист своєї торговельної марки і репутації.Метою написання статті є розробка загальної системи менеджменту організації, виявлення суттєвих якісних характеристик ефективної системи менеджменту організації та різних інновацій, які дозволяють упроваджувати їй довгострокові стратегії і забезпечують конкурентоспроможність в цілому.Методи дослідження – системний підхід, методи аналізу та синтезу, порівняння.Проаналізовано підходи щодо змісту, структури та наповнення сучасних систем менеджменту організації. Розкрито специфіку й проаналізовано функціонування компаній-рітейлерів і їх структурних одиниць. Виділено якісні результативні характеристики сучасної системи менеджменту організації, сформульовано визначення сучасної системи менеджменту організації (підприємства). Запропоновано загальну схему системи менеджменту організації «вищого рівня» для забезпечення конкурентоспроможності та розвитку організації.Сформульовано заходи із підвищення конкурентоспроможності та стратегічної стійкості компанії «АЛЛО», а саме: 1) врахування сезонних факторів попиту на товари; 2) упровадження нових ідей (соціальних інновацій) залучення клієнтів, які відрізняються від ідей компаній-конкурентів; 3) упровадження в систему менеджменту більшої кількості мотиваційних програм для заохочення співробітників; 4) застосування інноваційних освітніх заходів програми лояльності клієнтів, що підвищують цінність послуг компанії як для індивідуумів, так і суспільства в цілому; 5) розширення асортименту магазинів для залучення нових клієнтів і підвищення прибутку.Наукова новизна дослідження полягає у визначенні сучасних вимог споживачів до компаній-рітейлерів електронної техніки, обґрунтуванні розширення обсягу соціальних інновацій в умовах нестабільного зовнішнього середовища та активізації євроінтеграційних процесів в Україні, формулюванні суттєвих якісних характеристик ефективної системи менеджменту організації, трактуванні терміна «системи менеджменту організації» та розробці оптимальної загальної схеми функціонування системи менеджменту («вищого рівня») організації із урахуванням процесів створення та покращення.Практична значущість дослідження полягає у створенні чіткої схеми реалізації системи менеджменту («вищого рівня») організації, яка реалізує функції розвитку, виконання, оцінки, підтримки для організації будь-якого типу, у тому числі й для компанії-рітейлера електронної техніки.Подальшого дослідження потребують розробка нормативних документів за системою менеджменту організації в межах загальної схеми системи менеджменту («вищого рівня»), розробка різноманітних інновацій, які враховують регіональний аспект розміщення компанії, швидке впровадження позитивного досвіду міжнародних компаній-рітейлерів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Щьокіна Є.Ю. "КАР’ЄРНИЙ КОУЧИНГ У СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ." Економічний форум 2, no. 2 (June 12, 2021): 117–21. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2021-2-14.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто теоретичні аспекти кар’єрного коучингу, як нового перспективного напрямку та стиля управління персоналом, що охоплює коло питань пов’язаних з кар’єрним плануванням та професійним розвитком та яке безпосередньо пов’язане з цілями, потребами і цінностями людини. Визначено роль коучингу в системі управління як одного з інноваційних та найбільш ефективних сучасних методів роботи з персоналом, який поєднує в собі нові перспективи й можливості ефективного впливу на результати діяльності різних людей та організації в цілому. Обґрунтовано, що коучинг як унікальна технологія кар’єрного розвитку сприяє мобілізації внутрішніх можливостей і потенціалу працівників, постійному вдосконаленню професіоналізму, професійної ерудиції, готовності до сприйняття нових дій і рішень та дозволяє людині усвідомити своє справжнє професійне покликання і бути максимально ефективним у своїй діяльності. Відзначено, що підвищення ефективності діяльності та конкурентоспроможності організації можливе за умови постійного розвитку персоналу, сприяння творчій реалізації професійних і особистісних якостей та самовдосконалення кожного працівника впродовж усього життя, таким чином впровадження кар’єрного коучингу як методу управління персоналом в організаціях дасть змогу здійснити якісні зміни в організаціях. Виокремлено головний принцип кар’єрного коучингу, що полягає в досягненні людиною максимальних результатів і задоволення від трудової діяльності, що передбачає активно задіювати і розкривати власний потенціал, як особистий, так і професійний в своїй поточній діяльності. Представлено узагальнену схему процесу застосування кар’єрного коучингу, який постає ефективним способом досягнення конкретних результатів у житті й бізнесі. Відзначено, що в практиці управління персоналом в організаціях, використання кар’єрного коучингу сприяє збільшенню ефективності діяльності – за рахунок підвищення результативності виконання працівниками поставлених завдань, освоєння ними нових та необхідних навичок для вирішення складних задач, посилення рівня їх мотивації, як наслідок, зміцнення довіри до керівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Дячков Д.В., Простак О.С., Тенянко А.О. "НАПРЯМИ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЯМИ У СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Економічний форум 1, no. 4 (December 1, 2019): 122–29. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-4-19.

Full text
Abstract:
В статі охарактеризовано залежність сталого розвитку підприємств агропродовольчої сфери від результативності розробки, освоєння та поширення нововведень. Визначено найбільш загальну та широковживану класифікацію інновацій в агропродовольчій сфері за предметом та сферою застосування, відповідно до якої визначено чотири їх типи: селекційно-генетичні, виробничі, організаційно-управлінські та економічні, соціально-екологічні. Зважаючи на зазначені типи інновацій, охарактеризовано пріоритетні напрями активізації інноваційної діяльності в агропродовольчій сфері. Розроблено схему організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку агропродовольчої сфери, основними складовими якого є: організаційно-економічна, інституційна, інструментальна, нормативно-правова, методична, соціально-психологічна та фінансово-економічна. Запропоновані стратегічні напрями підвищення ефективності управління інноваціями на сільськогосподарських підприємствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Бондарчук, Наталія, Леся Васільєва, and Альона Міньковська. "СТРАТЕГІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ІННОВАЦІЙНИМ РОЗВИТКОМ АГРАРНОГО ПІДПРИЄМСТВА ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЙОГО ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ." Підприємництво та інновації, no. 23 (April 29, 2022): 37–41. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/23.7.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню ролі інноваційного розвитку у системі фінансово-економічної безпеки аграрного підприємства. Констатовано, що в умовах активізації інноваційної діяльності підприємств, постає питання про вибір найефективніших інструментів управління діяльністю підприємством, в т.ч. інноваційною. Це дозволить підвищити рівень конкурентоспроможності підприємства, оперативно визначати його внутрішні можливості інноваційної діяльності та виявляти приховані резерви розвитку. В статті розглянуто основні етапи розробки ефективної стратегії інноваційного розвитку аграрного підприємства, серед яких: формування принципів та стратегічних цілей інноваційного розвитку підприємства; аналіз економічного та інноваційного стану підприємства; аналіз впливу факторів зовнішнього та внутрішнього середовища на інноваційний розвиток підприємства; формування бізнес-плану інноваційного розвитку підприємства; прогнозування результатів реалізації запропонованих заходів; реалізація стратегії інноваційного розвитку підприємства; моніторинг інноваційного розвитку підприємства. Запропонована технологія вибору інноваційної стратегії для подальшого розвитку інноваційної детальності аграрного підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Homenko, М., and Н. Dorozhkina. "MANAGEMENT OF INNOVATION DEVELOPMENT OF A MACHINE-BUILDING ENTERPRISE." Transactions of Kremenchuk Mykhailo Ostrohradskyi National University 1 (February 27, 2020): 54–61. http://dx.doi.org/10.30929/1995-0519.2020.1.54-61.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Якайтіс, І. Б. "Особливості функціонування фінансового механізму державного управління інноваційним розвитком освіти та науки в Україні." Інвестиції: практика та досвід, no. 12, червень (2018): 120–24.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Гринько, П. Л. "Концепція управління інноваційним розвитком організації в умовах цифрової економіки в ракурсі інноваційної культури." Бізнес Інформ, no. 2 (505) (2020): 73–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Соколова, О. М. "РОЛЬ ТЕХНОЛОГІЧНОЇ СТРУКТУРИ ПЕРЕРОБНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ У ЗАБЕЗПЕЧЕННІ ІННОВАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ." Підприємництво та інновації, no. 16 (February 26, 2021): 39–45. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/16.6.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано особливу роль переробної промисловості у забезпеченні інноваційної моделі національної економіки. Доведено, що реалізація інноваційної стратегії висуває особливі вимоги до промисловості, її адекватності науково-технічним досягненням постіндустріального суспільства. Визначено, що якісною характеристикою переробної промисловості є її технологічна структура. Здійснено аналіз чотирьох секторів технологічної структури переробної промисловості за рівнем технологічності. Проаналізовано структурні складники чотирьох секторів переробної промисловості за видами економічної діяльності згідно з класифікацією Євростату. Установлено, що причиною відставання технологічного розвитку України є її інституційна неспроможність. Запропоновано створення профільного вищого органу державного управління інноваційним розвитком промисловості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Osypova, Y. L. "Adaptive Management of Innovative Development of Transport Enterprises." Business Inform 1, no. 528 (2022): 383–90. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2022-1-383-390.

Full text
Abstract:
The article is aimed at defining the main factors of the external and internal environment of transport enterprises for the formation of recommendations for adaptive management of innovative development. The process of self-development is continuous and complicated by the novel market challenges, since the enterprise as a socioeconomic system exchanges with the environment. This exchange is constantly accompanied by bursts of uncertainty and generates risks that require adaptation measures depending on the stage of the life cycle of the enterprise. The efficiency of adaptive management of business processes depends on the ability of enterprises to respond in advance and rationally to changes and risks through the implementation of adaptation measures. Adaptation processes are accompanied by complexity and multivariate implementation. Therefore, their implementation is based on a clearly defined goal and principles, the type and functional field of adaptation, the definition of methods and approaches to implementation, which guarantees the effectiveness of the application of adaptation measures and, as a result, innovative development. Therefore, the relevant task for transport enterprises is the introduction of adaptive management, in order to ensure the identification, regulation and smoothing of factors, risks and crisis manifestations generated by the environment, which will determine its survival in a highly competitive environment. The key component of the innovative development of transport enterprises is the formation of a logistics chain based on a logistics-outsourcing platform that will provide comprehensive diagnostics on an ongoing basis and the development of the most effective adaptation measures, which will include improving the efficiency of the use of production and labor resources, harmonizing interests with environmental entities, preserving or expanding market positions, which may be accompanied, among other things, with reorganization processes of the enterprise structure.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Любчук, Ольга Костянтинівна, and Юлія Віталіївна Ярченко. "УДОСКОНАЛЕННЯ МЕХАНІЗМУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ТРАНСФОРМАЦІЄЮ ТУРИСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ НА ОСНОВІ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." Public management 28, no. 3 (April 12, 2022): 56–61. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2021-3(28)-8.

Full text
Abstract:
В умовах глобалізації людської діяльності та впровадження цифрових технологій відбуваються трансформаційні процеси у сфері обслуговування, з’являються нові види туризму, нові потреби та послуги, все це потребує удосконалення державного управління туристичною галуззю. Мета роботи. Визначити структурні складові частини механізму державного управління туристичною галуззю в умовах пандемії та цифровізації економіки. Методологія. До теоретико-методологічних передумов розв’язання даної проблеми можна віднести такі роботи науковців: «Проблема розвитку ринку кваліфікацій для туріндустрії в Україні» (Любчук О.К., Ярченко Ю.В. Вісник), «Комбінаторика алгоритму Форда-Фулкерсона для зниження ризиків пандемії COVID-19 у міжнародному туризмі» (Sharko M., Fomishyna V., Liubchuk O., Petrushenko N., Yakymchuk T), «Методичне забезпечення управління підтриманням фінансових потоків зовнішнього туризму в глобальних ризикованих умовах» (Sharko M., Liubchuk O., Fomishyna V., Yarchenko Y., Fedorova N., Petrushenko N., Ohorodnyk R.), «Туризм як сучасна детермінанта суб’єктивної задоволеності життям в Україні» (Любчук О.К.), «Концептуально-стратегічні засади цільового механізму державного управління суб’єктивною задоволеністю життям українських громадян» (Любчук О.К., Ярченко Ю.В. Менеджер). Наукова новизна полягає у з’ясуванні теоретико-методологічних засад функціонування та розвитку механізму державного управління. Висновки. Удосконалення державного управління туристичною галуззю в умовах цифровізації економіки повинно включати розробку цільового механізму, кадрового механізму, функціонального механізму, правового механізму, інструментального механізму, організаційного механізму, фінансового механізму та механізму управління інноваційним розвитком.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Zhovnovach, Ruslana. "Conceptual Framework of Management of Innovative Development of Iron Ore Enterprises." Central Ukrainian Scientific Bulletin. Economic Sciences, no. 2(35) (2019): 169–79. http://dx.doi.org/10.32515/2663-1636.2019.2(35).169-179.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Korzh, M., E. Belikova, I. Fomichenko, and S. Barkova. "Features of Strategic Management of Innovative Development of Industrial Enterprises." Economic Herald of the Donbas, no. 3 (65) (2021): 184–90. http://dx.doi.org/10.12958/1817-3772-2021-3(65)-184-190.

Full text
Abstract:
The article considers the main aspects of strategic management of industrial development. A model of strategic management of an industrial enterprise has been developed. It is proved that the combination of integration of strategic and innovation management leads to the improvement of enterprises' competitive position in the market by creating competitive advantages. Peculiarities of formation of strategic management of innovative development at the industrial enterprise are investigated, the main of which is perspective orientation of innovative activity on inquiries of consumers, flexible reaction and continuous updating of parameters of business model, proceeding from competition requirements, towards achievement of steady advantages by development of creativity and intellectual potential of the enterprise, which causes the growth of its importance in the management system of a modern enterprise in terms of innovative development. It is determined that the main advantages of strategic thinking in terms of leadership and management of the enterprise are: the ability to subordinate all activities to a key aspect of strategy; the ability to more clearly respond to changes in the internal environment and the environment by the owners and management of the enterprise; the ability of enterprise managers to assess alternatives for capital investment and staff development, which provides opportunities for redeployment of resources to strategic areas and strategic projects for enterprise development and others. The stages of strategic innovation management are outlined, which will ensure the achievement of the desired results through the implementation of innovative implementations in the future.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Липовська, Наталія Анатоліївна, and Ірина Іванівна Хожило. "ДОСВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ЕКСПЕРИМЕНТУ З ПІДГОТОВКИ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ІІІ РІВНЯ (PHD) ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ 281 «ПУБЛІЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА АДМІНІСТРУВАННЯ» В НАВЧАЛЬНО-НАУКОВОМУ ІНСТИТУТІ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ НТУ «ДНІПРОВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»." Дніпровський науковий часопис публічного управління, психології, права, no. 1 (May 10, 2022): 26–33. http://dx.doi.org/10.51547/ppp.dp.ua/2022.1.4.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено досвід реалізації експерименту з підготовки здобувачів вищої освіти ІІІ рівня (PhD) в навчально-науковому інституті державного управління НТУ «Дніпровська політехніка» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Акцентовано, що в Україні з 2016 року у вищих навчальних закладах (наукових установах) запроваджено нову, європейську модель підготовки наукових кадрів вищого ступеня, а саме докторів філософії (PhD). Організаційно-правовою основою реалізації цієї моделі є ліцензування освітньо-наукових програм, яке здійснює Національне агентство забезпечення якості вищої освіти. Доведено, що навчально-науковий інститут державного управління НТУ «Дніпровська політехніка» має значний досвід у підготовці наукових кадрів вищого рівня в галузі науки «Державне управління» (з 2004 р. по т.ч.). В інституті функціонувала спеціалізована вчена рада К 08.866.01 з правом прийняття до захисту кандидатських дисертацій (2004–2018 рр.); спеціалізована вчена рада Д 08.866.01 з правом прийняття до захисту кандидатських та докторських дисертацій (2016–2021 рр.). З 2016 року інститут розпочав підготовку наукових кадрів за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». За період дії експерименту з підготовки здобувачів вищої освіти ІІІ рівня (PhD) в інституті було підготовлено та захищено в разових спеціалізованих радах 14 докторів філософії. Основні напрямки наукових інтересів здобувачів вищої освіти ІІІ рівня формуються навколо пріоритетних проблем у сфері публічноуправлінської діяльності, зокрема таких як адаптація системи державного управління та державної служби до стандартів ЄС; управління інноваційним розвитком; стратегічний менеджмент в державному управлінні; антикризове управління в державному секторі; лідерство в державному управлінні; управління державними фінансами; державне управління соціогуманітарним розвитком та ін. Доведено, що в умовах перезавантаження системи публічного управління актуальність освітньо-наукової спеціальності «Публічне управління та адміністрування» не викликає сумнівів, адже вона забезпечує підготовку нової генерації управлінців, молодих, ініціативних, озброєних сучасними вміннями та навичками як до професійної діяльності в органах публічної влади, так і здатних до науково-дослідної та науково-педагогічної роботи. Визначено сильні та слабкі сторони системи підготовки докторів філософії в Навчально-науковому інституті державного управління НТУ «Дніпровська політехніка» з метою визначення перспектив подальшого розвитку та удосконалення цієї системи в умовах регіонального та національного ринку освітніх послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Horiacheva, К., and О. Zvonenko. "MANAGEMENT OF INNOVATIVE DEVELOPMENT OF THE ENTERPRISE WITH THE APPLICATION OF THE TECHNOPOLIS CONCEPT." Visnyk Taras Shevchenko National University of Kyiv. Military-Special Sciences, no. 1 (43) (2020): 19–23. http://dx.doi.org/10.17721/1728-2217.2020.43.19-23.

Full text
Abstract:
The article provides a research survey in the area of innovation development and innovation process management. It offerstechno-policy model of information maintenance of innovation development. А соnсеpt is given related to industrial andadministrative-territorial information flows synthesis to form а common base of knowledge in the field of management andinnovation development. The growing use of new knowledge in a developed system of innovation processes has become thebasis for sustainable socio-economic development of countries that are entering the late industrial and post-industrial phases ofdevelopment. The analysis of current trends and the role of this new sector of the world economy, conducted by the authors,gives grounds for the following conclusions: – the results of scientific and technical (innovative) activities are one of the mainresources that determines the rate of economic growth of developed countries; – the role of the new sector in the distribution ofspheres of influence on the international markets of tangible assets (production volume and profit from their sale) is growing; –the role of the market of innovative products in the redistribution of price policy factors between industrialized countries andcountries exporting raw materials (through a system of world prices for raw materials and prices for products made usingknowledge-intensive and high technology). It is fundamentally important that the effectiveness of development in modern societyis achieved not only through the development of science and industry, but also by ensuring the entire innovation cycle, from theprocess of acquiring new knowledge, transferring it to productive sectors of the economy and ending with their use andimplementation. Since the use of new knowledge is usually carried out in order to obtain economically significant competitiveadvantages in the final product market, all stages of the innovation cycle are under the informational, organizational and financialinfluence of market factors.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Yashchuk, V. E. "Recreational space as an object of management of innovative development of the city territories." Herald of Lviv University of Trade and Economics. Economic sciences, no. 57 (2019): 80–85. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2019-57-12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography