Academic literature on the topic 'Схема технологічна'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Схема технологічна.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Схема технологічна"

1

Петраченко, Д. О., С. П. Коропченко, Н. А. Сова, and К. А. Худайбердієва. "ТЕХНОЛОГІЧНА СХЕМА БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ПЕРЕРОБКИ НАСІННЯ ПРОМИСЛОВИХ КОНОПЕЛЬ." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 5 (December 28, 2021): 16–23. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.5.3.

Full text
Abstract:
Промислові коноплі – суспільно безпечна сільськогосподарська рослина, всі частини якої знаходять використання в багатьох галузях промисловості. Для організму людини цінність представляє конопляне насіння та продукція на його основі. Адже насіння промислових конопель є повноцінним джерелом рослинних білків, харчових волокон, низки вітамінів та мінеральних речовин, комплексом незамінних жирних кислот. Світова практика засвідчує, що використання продукції з насіння конопель стає пріоритетним напрямом. Виробники на постійній основі впроваджують інновації та представляють на ринку нові продукти. Український ринок продукції з насіння промислових конопель перебуває на етапі розвитку. Це зумовлює пошук нових нетрадиційних напрямів використання як насіння, так і супутніх продуктів його переробки. У статті розкрито цінність насіння промислових конопель та наведено його хімічний склад. Надано також характеристику та хімічний склад супутніх продуктів переробки насіння, таких як січка, перевій, оболонки, фільтрувальний осад, макуха. На основі цього запропоновано комплексну техніко-технологічну схему багатоцільової переробки насіння промислових конопель. У схемі закладено послідовність дій та операцій, що дозволяє мінімізувати відходи виробництва та підвищити ефективність переробки насіння завдяки використанню всіх отриманих продуктів. Схема передбачає одержання конопляного ядра та олії холодного пресування з подальшим використанням супутніх продуктів переробки як сировини для одержання продукції різного призначення: технічної олії, сипких конопляних продуктів, комбікормів, кормових добавок, твердого біопалива тощо. Впровадження розробленої схеми дозволить розширити асортимент продукції з насіння промислових конопель та сприятиме багатовекторному розвитку аграрних і переробних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Федоришин, О. М., Д. С. Загородня, А. С. Крвавич, А. О. Милянич, and Р. О. Петріна. "Розроблення технологічної схеми екстракції коренів Carlina acaulis." Scientific Bulletin of UNFU 31, no. 1 (February 4, 2021): 93–98. http://dx.doi.org/10.36930/40310116.

Full text
Abstract:
Розроблено технологічні схеми одержання екстрактів коренів Carlina acaulis, які дали змогу отримувати вторинні метаболіти лікарських рослин для виробництва фармацевтичних препаратів. Carlina acaulis є лікарською рослиною, яка нині є недостатньо вивченою. Відомо, що корені містять дубильні та смолисті речовини, інулін (12-18 %), барвники, ефірну олію (1-2 %) та цукор. Встановлено, що для максимального вилучення фенольних сполук і флавоноїдів потрібно правильно підібрати ефективну технологію екстрагування. Розроблено на підставі кінетичних закономірностей екстрагування технологічні схеми двома способами – настоюванням та настоюванням з перемішуванням в апараті з мішалкою. Запропоновано як екстрагент використати 70 % водно-етанольну суміш, співвідношення сировина: екстрагент – 1:10, розмір частинок 2 мм. Встановлено, що час екстрагування методом настоювання становить 48 год, методом настоювання з перемішуванням – 3 години. Отримано настоянку в'язкої консистенції, світло-коричневого кольору із вмістом етанолу не більше 15 %, сухим залишком не менше 70 % і також перевірено на мікробіологічну чистоту. Технологічна схема виробництва містить підготовку рослинної сировини (подрібнення, просіювання, зважування), отримання первинної витяжки (мацерація) та фільтрування й освітлення настоянки (очищення від баластних речовин способом охолодження, відстоювання, фільтрування та ін.). Зроблено висновок, що на підставі розроблених технологічних схем можна отримувати екстракти C. acaulis з максимальним виходом фенольних сполук та флавоноїдів. Одержані настоянки мають високі органолептичні та фізико-хімічні показники та можуть застосовуватись як лікарський засіб.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лук"янець, О. І. "Методично-технологічна схема оцінювання оптимальних параметрів басейнової прогностичної системи." Гідрологія, гідрохімія і гідроекологія 7 (2005): 40–49.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Дмитриков, В. П., В. В. Падалка, О. В. Проценко, and В. І. Коломєєц. "Технологія переробки відпрацьованих свинцево-кадмієвих гальванічних елементів. Повідомлення 2. Технологічна схема переробки." Вісник Полтавської державної аграрної академії, no. 3 (September 27, 2013): 168–70. http://dx.doi.org/10.31210/visnyk2013.03.36.

Full text
Abstract:
Наведено результати досліджень із реагентної переробки відпрацьованих свинцево-кадмієвих га-льванічних елементів і акумуляторів, які слугують вторинною сировиною для електротехнічної про-мисловості. Розглянуто особливості технологіч-ного проектування, екологічні й економічні аспек-ти переробки. Проаналізовані стадії переробки відпрацьованих свинцево-кадмієвих гальванічних елементів і акумуляторів. Запропонована вдоско-налена методологія і розроблена апаратурно-технологічна схема переробки. The results of researches on the reagent processing of exhaust leaden-cadmium galvanic elements and accumulators which serve as the second raw material for electrical engineering industry are produced. The features of the technological planning, ecological and economic aspects of processing, are considered. The stages of the processing of exhaust leaden-cadmium galvanic elements and accumulators are analyzed. The improved methodology is offered and the flowsheet of processing is developed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Абдо-Аллах, M., М. В. Шипідченко, О. В. Мороз, Є. В. Попов, and О. Д. Ісак. "Вдосконалення технології синезу 6-метилурацил-5-сульфохлориду та одержання сульфонамідів і сульфоефірів на його основі." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 8(256) (December 10, 2019): 137–40. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2019-256-8-137-140.

Full text
Abstract:
Запропоновано шляхи підвищення виходу 6-метилурацил-5-сульфохлориду(МУСХ) з використанням розчинників.В якості таких розчинників використовували аліфатичні полігалогенопохідні як дихлоретан, хлороформ, тетрахлорметан. На основі МУСХ одержані сульфонаміди та сульфоефіри 6-метилурацила. Наведена та описана принципова технологічна схема синтезу похідних 6-метилурацилу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тетерєв, М. М., Н. М. Соколенко, В. І. Островка, О. В. Мороз, Є. В. Попов, and Е. В. Рубан. "Безвідходна технологія одержання пектину з відходів харчової промисловості." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 5 (269) (September 10, 2021): 61–68. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-269-5-61-80.

Full text
Abstract:
Проведені дослідження по створенню вдосконаленої спрощеної технології отримання стійкого до окислення харчового бурякового пектину з його вичавків для виробництва хлібобулочних, кондитерських виробів, желейного мармеладу та інших продуктів харчування, що дозволить скоротити тривалість технологічного процесу з одночасним зменшенням енерговитрат. Об’єкт дослідження – розробка сучасної вдосконаленної , спрощеної технології отримання стійкого до окислення бурякового пектину із бурякових вичавків. Такий продукт повинен задовільняти вимогам до якості, що забезпечує його використання в харчовій, кондитерській, медецинській та фармацевтичній промисловості. Крім того розроблена технологія повинна забезпечити максимальний вихід готового продукту (пектину) та оптимальні технологічні умови проведення процесу переробки бурякового жому. Мета дослідження – вивчення оптимальних умов отримання пектину із вичавок буряку методом гідролізу хлороводневою кислотою замість нітратної з наступним виділенням пектину із нейтралізованого екстракту 96%-ним етиловим спиртом. Для досягнення поставленої мети слід виконати наступні задачі: дослідити умови екстракції пектину із вичавок буряку та умови його осадження із екстраку етиловим спиртом; визначити оптимальні параметри проведення процесу одержання пектину; розробити на основі даних, отриманих у процесі досліджень, принципову технологічну схему одержання пектину із вичавок буряку. На основі виконаних досліджень та отриманих результатів розроблена технологічна схема одержання пектину із вичавок червоного буряку. Удосконалена технологія отримання пектину в порівнянні з відомими технологіями, відрізняється безвідхідністю і екологічністю, так як при екстракції в якості екстрагента використовується хлористоводнева кислота низьких концентрацій, а для виділення пектину застосовують відновлений дистиляцією етиловий спирт. Оптимізовано умови екстракції пектину з бурякового жому, що дозволяює отримати пектин з виходом до 30 відсотків. Зразки пектину, отриманого з бурякового жому, відповідають міждержавному стандарту (ДСТУ 21186), що діє на території України [28], за всіма показниками якості: зовнішнім виглядом, запахом, кольором, смаком, ступенем етерифікації, гелеутворюючою здатністю з кількістю часточок волокнистої фракції і мікробіологічною властивістю та відсутністю сторонніх домішок. Для фармацевтичних препаратів у пектині в необхідній кількості містяться метоксигруппи і галактуронова кислота та відсутні нітрати, цукор, органічні кислоти, сполуки миш'яку, свинцю та інших шкідливих елементів. Відходи від екстракції пектину використовуються в якості біопалива або для технологічних потреб у виробництві матеріалів медицинського призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Волошин, М. М. "РОЗРОБКА СХЕМИ ОПТИМІЗАЦІЇ РОБОТИ КОМБІНОВАНОГО ГОЛОВНОГО КОЛЕКТОРА «КНС-5 – КНС-4» ЦЕНТРАЛІЗОВАНОЇ СИСТЕМИ ВОДОВІДВЕДЕННЯ МІСТА ХЕРСОНА." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 4 (November 26, 2021): 61–67. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.4.7.

Full text
Abstract:
У статті наведено схему оптимізації роботи комбінованого головного колектора «КНС-5 – КНС-4» централізованої системи водовідведення міста Херсона. Представ- лена актуальність модернізації та розвитку водовідведення. Наведені проблеми, які потребують негайного розв’язання. Наведена мета дослідження – питання стосовно можливості та доцільності розробки схеми оптимізації роботи системи водовідве- дення міста Херсона. Представлено кількісні характеристики наявних основних кана- лізаційних насосних станцій у місті Херсоні. Наведена технологічна схема перекачки стічних вод та система водовідведення міста. Представлено характеристики каналіза- ційних мереж, їх довжина, матеріал, зношеність. Наведено споживачів води і скидання стічної води до ділянки каналізаційного колектора № 22. Розраховано розподіл обсягів скидання стічної води за категоріями споживачів. Представлено тарифи без ПДВ на послуги централізованого водовідведення, затверджені на 2021 рік. Наведено схему комбінованої ділянки каналізаційного колектора «КНС-4 і КНС-5» та її трасування. Виконана детальна характеристика двох ниток напірних трубопроводів від КНС-5. Представлена довжина, матеріал, рік побудови. Наведено характеристику колектора № 22 (кількість обслуговуючих житлових будинків та населення, довжина, матеріал). Представлено результати паспортизації каналізаційної мережі. Проведений аналіз сучасного стану каналізаційної мережі, виявлено низку недоліків та зауважень. Аналіз гідравлічного розрахунку реконструйованої комбінованої ділянки каналізаційного колек- тора № 22 у разі транспортування теоретично обґрунтованої максимальної секундної витрати виявив низку зауважень. Запропоновано нормальний режим роботи розподіль- ної системи водовідведення, можливість забезпечити за умови реалізації наведених заходів стосовно її реконструкції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Воєвода, Надія, and Віра Крючкова. "РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ ЛЬОНУ ОЛІЙНОГО У ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ХАЛВИ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 8 (December 10, 2019): 60–63. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.08.013.

Full text
Abstract:
У статті проаналізована можливість розробки технологій переробки відходів льону олійного для виробництва продукту харчування, а саме халви задля підвищення харчової цінності продукту та збереження екології України. Вперше розроблені рецептура та технологічна схема халви, що складається зі шроту льону олійного, насіння соняшнику та ін. натуральної сировини. Визначено, що отриманий продукт має підвищену харчову цінність та позитивний вплив на системи людського організму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Березюк, Віктор, Максим Токарчук, Вадим Бойко, and Віктор Колесніков. "МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗРОБКИ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ ПРОПУСКУ ОСІБ, ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ ТА ВАНТАЖІВ ЧЕРЕЗ ДЕРЖАВНИЙ КОРДОН." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 86, no. 4 (April 16, 2022): 5–21. http://dx.doi.org/10.32453/3.v86i4.838.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються методичні рекомендації штабу прикордонного загону щодо єдиного порядку розробки технологічних схем пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон, як інструменту втілення інновацій в умовах передбачуваного скорочення часу на проведення контрольних операцій та прикордонних формальностей. Чинна нормативно-правова база, яка регламентує організацію та здійснення прикордонного контролю, існуючі технологічні процеси в пунктах пропуску через державний кордон надають можливість окреслити коло проблематики щодо вдосконалення прикордонно-митних формальностей у здійсненні пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів через державний кордон України. Збільшення пасажиро-транспортного потоку, застаріла інфраструктура пунктів пропуску, недосконала система технологічних процесів в пунктах пропуску, яка призводить до дублювання контрольних операцій, а також недостатнє технічне оснащення для ефективного здійснення контрольних операцій призводять до утворення значних черг та дискомфорту для подорожніх при перетинанні державного кордону. Відповідно до законодавства технологічною схемою пропуску осіб, транспортних засобів та вантажів визначаються взаємодія контрольних органів і служб, загальний порядок та послідовність проведення всіх видів контролю в пункті пропуску через державний кордон. Практика свідчить про присутність представників санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного контролю в пунктах пропуску через державний кордон України, що у свою чергу призводить до збільшення часу при проведенні контрольних операцій. У статті розкрито рекомендації щодо складу комісії, яку пропонується створити для розробки технологічних схем пропуску, запропоновано основні розділи, які має відображати зміст технологічної схеми, а також послідовність роботи щодо розробки, погодження та введення в дію технологічних схем. Це дозволяє вдосконалити організацію та здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

БОНДАРЕНКО, Інна. "ТЕХНОЛОГІЧНА КУЛЬТУРА В ПАРАДИГМІ ПОЛІТЕХНІЧНОЇ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 1 (April 2020): 194–200. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-1-194-200.

Full text
Abstract:
У статті актуалізовано проблему технологічної освіти в закладах загальної середньої освіти. Увагу сконцентровано на можливостях допрофільної підготовки та старшої профільної школи для розвитку сучасного компетентного учня, здатного реалізуватися в інформаційному просторі. Посилення практичної спрямованості шкільної освіти вимагає запровадження компетентнісного підходу в технологічній освіті. Компетентність у галузі технологічної освіти розглядається як досвід, освіченість, ерудованість учня у сфері виробничих технологій, у різних видах предметно-перетворювальної діяльності, його уміння і навички, підготовленість, знання та ерудиція, а також здатність до визначення шляхів і можливостей їх набуття та функціонування за допомогою свідомості й мислення. Завдяки інтеграції знань із різних галузей наук і виробництва впроцесі технологічної освіти успішно здійснюється формування ключових компетенцій: навчальної (графічна, технічна, технологічна, проектна), культурної, здоров’язберігаючої, інформаційної, соціальної, підприємницької. Якісна технологічна освіта учнів потребує й обґрунтованої системи науково-методичного забезпечення, засобів навчання. Науково-методичне забезпечення передбачає: програмне забезпечення (розроблення нових та вдосконалення чинних навчальних програм для початкової, основної і старшої школи); інформаційне забезпечення (підручники, посібники, довідники, хрестоматії, методичні рекомендації, розробки тощо); засоби навчання (таблиці, плакати, схеми, діаграми, моделі, муляжі, електронні програмові засоби навчання, інформаційні ресурси тощо). На основі аналізу нормативних документів, наукових досліджень учених-педагогів, психологів та власного педагогічного досвіду зроблено висновок, що для вдосконалення технологічної освіти необхідна наступність на всіх рівнях навчання. Організація такого підходу в освітній практиці сприяє поступовому і неперервному оволодінню системою технологічних знань, практичних умінь та технологічних якостей, які забезпечать у подальшому результативність професійної підготовки. Ключові слова: освітній процес, політехнічна освіта, технологічна освіта, ключові компетентності, методика навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Схема технологічна"

1

Рой, Ігор Олександрович, Игорь Александрович Рой, and Ihor Oleksandrovych Roi. "Принципова технологічна схема водопідготовки із використанням магнітної обробки." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/45400.

Full text
Abstract:
При вирішенні питань забезпечення екологічної безпеки в питному водопостачанні, актуальними залишаються проблеми надлишкового вмісту органічних речовин у водах поверхневих джерел та ефективного їх видалення на станціях питного водопостачання. Першочергове значення отримують заходи з реконструкції існуючих станцій підготовки питної води із застосуванням методів, що забезпечують більш глибоку очистку води, при мінімальних енергоресурсних затратах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Лобова, К. В. "Автоматизоване керування електроспоживанням технологічної установки." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11480.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Артюх, Станіслав Федорович, and М. О. Літкіна. "Підвищення якості проведення аудиторних занять шляхом автоматизації методів контролю засвоєння матеріалу студентами." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/29848.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лимаренко, Анна Сергіївна. "Організація пасажирських перевезень." Thesis, Національний авіаційний університет, 2021. https://er.nau.edu.ua/handle/NAU/51090.

Full text
Abstract:
1. Основы аэропортовой деятельности и обеспечения полётов : учеб. пособие / сост. Л. Б. Бажов. – Ульяновск : УВАУ ГА (И), 2011. – 80 с. 2. Комский, М. В. Аэровокзалы / М. В. Комский, М. Г. Писков. – М.: Стройиздат, 1987. – 199 с. 3. Григорьев Ю. М. Практические аспекты эксплуатации воздушных линий : учеб. по собие / сост. В. П. Дешин, С. Н. Ерыкалов, Н. М. Кузьмина и др; под общ. ред. Ю. М. Григорьева. – 2-е изд., испр. и доп. – М. : Авиабизнес, 2009. – 396 с. 4. Окулов, В. М. Эффективность пассажирских авиаперевозок / В. М. Окулов,М. И. Полубояринов, Е. П. Курочкин и др. – М. : Авиабизнес, 2008. – 208 с. 5. Контроль на авіаційну безпеку. [Електронний ресурс]. – Режим доступу до ресурсу: https://lwo.aero/uk/aviation_security_control
На сьогодні авіаційний транспорт є найбільш глобалізованим порівняно з автомобільним, залізничним, водним та трубопровідним. Технологічна схема обслуговування пасажирів, що вилітають включає в себе наступні операції: - обслуговування в міському агентстві авіакомпанії і доставка в аеропорт вильоту; - митний огляд; - реєстрація квитків і оформлення багажу; - комплектування багажу; - санітарно-карантинний контроль; - паспортний контроль; - спеціальний контроль пасажирів, багажу і ручної поклажі (контроль безпеки); - посадка в літак.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ульєв, Леонід Михайлович, and М. В. Нехаєнко. "Теплоенергетична інтеграція процесу концентрації гідролізної сірчаної кислоти." Thesis, НТУ "ХПІ", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/8039.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Бухкало, Світлана Іванівна, Валентин Миколайович Соловей, Сергій Петрович Іглін, and Оксана Ігорівна Ольховська. "Деякі особливості розрахунку параметрів ефективного очищення стічних вод комплексних підприємств." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/36155.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Райхіль, Владислав Ігорович. "Розробка системи фільтрації вихлопних газів і їх утилізація." Bachelor's thesis, КПІ ім. Ігоря Сікорського, 2019. https://ela.kpi.ua/handle/123456789/29436.

Full text
Abstract:
Дипломний проект присвячений розробці фільтра вихлопних газів для автомобілів. У пояснювальній записці розроблено процес створення та пояснено принцип роботи універсального фільтра вихлопних газів під назвою FRA-1. У технологічному розділі виконано: • Розрахунок на технологічність; • Створено технологічну схему складання Фільтруючої частини FRA-1. В конструкторському розділі спроектовано пристрої, які використовуються для виготовлення деталі. Та обгрутовано вибір деталей шляхом порівняння їх характеристик, приведено приклад частини коду програми для зв’язку датчика фільтру та гаджету користувача. Внесено поправки на похибку вимірювання за рахунок впливу навколишнього середовища.
The diploma project is devoted to the development of an exhaust gas filter for cars. The explanatory note developed the process of creating and explaining the principle of the universal exhaust filter called FRA-1. In the technological section: • Calculation of productivity; • The production scheme of the FRA-1 filtering part was created. In the design section, devices that are used to make the part are designed. But the choice of parts is shared by comparing their characteristics, an example is given of the program code part for linking the filter sensor and the user gadget. Corrections have been made to the measurement error due to the environmental impact.
Дипломный проект посвящен разработке фильтра выхлопных газов для автомобилей. В пояснительной записке разработан процесс создания и объяснено принцип работы универсального фильтра выхлопных газов под названием FRA-1. В технологическом разделе выполнен: • Расчет на технологичность; • Создан технологическую схему сборки фильтрующего части FRA-1. В конструкторском разделе спроектировано устройства, которые используются для изготовления детали. И обгрутовано выбор деталей путем сравнения их характеристик, приведены пример части кода программы для связи датчика фильтра и гаджета пользователя. Внесены поправки на погрешность измерения за счет воздействия окружающей среды.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гапон, Юліана Костянтинівна, Микола Дмитрович Сахненко, Марина Віталіївна Ведь, and Т. О. Ненастіна. "Ресурсозаощаджувальна екологічно безпечна технологія нанесення покриттів сплавом кобальт-молібден-вольфрам з високими функціональними властивостями." Thesis, Государственное предприятие "Украинский научно-технический центр металлургической промышленности "Энергосталь", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33264.

Full text
Abstract:
Запропоновано екологічно безпечну ресурсозберігаючу технологію нанесення поліфункціональних покриттів потрійними сплавами кобальту з тугоплавкими металами. Проаналізовано вплив компонентів електролітів та режимів осадження на склад і морфологію покриттів. Проведені випробування електролітичних покриттів сплавами на каталітичну активність і мікротвердість.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Колиско, О. З., and М. І. Шолудько. "Використання нейронних мереж при реалізації процедур генетичного алгоритму для складання розкрійних схем." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14587.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Хрищанович, Максим Костянтинович. "Проектування асортименту та технологічного процесу виготовлення чоловічого взуття осінньо-весняного сезону для ПП Кізіков О.М. (м. Хмельницький)." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11399.

Full text
Abstract:
Відповідно до теми дипломного проєкту розроблено і спроєктовано асортиментні групи напівчеревиків: із настроченою союзкою, з настроченими берцями та типу "лаофер" з боковими резинками та відрізною союзкою, які, згідно із дослідженнями найбільш затребуваних конструкцій, максимально відповідають запитам споживача. Спроектовано три моделі, одна з яких – чоловічі напівчеревики із настроченою союзкою клейового методу кріплення – виготовлена і впроваджена у виробництво. Для цього підготовлена конструкторсько-технологічна документація, що включає: шаблони деталей, висновки про технологічність моделі, паспорт моделі, технологічний висновок про можливість запуску моделі у виробництво. Градирування шаблонів деталей напівчеревиків здійснено в автоматизованому середовищі AutoCAD. На основі схем складання заготовки та взуття розроблені відповідні технологічні процеси. Розраховано собівартість впровадженої моделі напівчеревиків та її відпускну ціну.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Схема технологічна"

1

Новоселецький, Микола, Богдан Нечипорук, Олександр Новоселецький, and Віктор Стрельчук. Основи фізики. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/978-617-8041-07-6.

Full text
Abstract:
Підвищена активність у сфері створення кіберфізичних систем спрямована на пошук нових напрямів розвитку інформаційно-обчислювальних технологій, що сприятиме об’єднанню та інтегруванню різних за призначенням підсистем в єдину децентралізовану гнучку систему. Ця проблематика набуває актуальності з огляду на значне збільшення можливостей щодо практичної реалізації вимірювальних, обчислювальних та комунікаційних компонентів таких систем на основі сучасних технологічних досягнень у виготовленні інтегральних схем та засобів бездротового зв’язку. Передбачаються проекти взаємодії кібернетичних засобів (вимірювально-обчислювальних, комунікаційних, керуючих, вимірних) з фізичними процесами навколишнього світу. Розв’язання відповідних проблем потребує висококваліфікованих фахівців, які розуміються на сутності фізичних явищ та процесів. Цьому сприятиме пропонований навчальний посібник, в якому викладені базові положення фізичної науки з акцентуванням уваги на питаннях електромагнетизму та мікроелектроніки. Це дозволить майбутнім спеціалістам орієнтуватися в особливостях взаємодії фізичних процесів навколишнього світу з кібернетичними засобами (швидкість перебігу фізичних процесів порівняно з обчислювальними та комунікаційними можливостями кібернетичних засобів), питаннях фізичних процесів (лінійних, нелінійних, синергетичних), наявних можливостях визначити стан фізичного процесу (повнота інформації, точність) та можливого впливу на нього тощо. Наведений додатковий матеріал в розділах підкреслює єдність неживої і живої природи та прояву фізичних закономірностей в ній. Кожний розділ містить вимоги до знань та вмінь та питання для поточного комп’ютерного тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Схема технологічна"

1

Новікова, Наталя, and Марія Шинкарук. "УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ПРИГОТУВАННЯ ВАФЕЛЬНИХ ТРУБОЧОК З ФРУКТОВОЮ НАЧИНКОЮ ЗА РАХУНОК ВИКОРИСТАННЯ БЕЗГЛЮТЕНОВОЇ СИРОВИНИ." In Галузеві дослідження XXI століття: аграрні науки, зоологія та ветеринарія, виробництво та технології (1st ed.). European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/hdsanzvvt.ed-1.01.

Full text
Abstract:
Кондитерські вироби - це солодка продукція, що містить значну частину цукру або цукрозамінників. Вони мають високу енергетичну цінність та легко засвоюються організмом людини. Розглянуто існуючого асортименту кондитерських виробів та розвинуті підприємства в Україні. Виявлено проблему, що необхідно реформувати економіку України впровадженням змін її структури внесенням інновацій у кожній окремій галузі, в тому числі кондитерській, розширювати асортименту виробів для хворих на целіакію. Вивчаючи вже наявні методи та методики розробки нових рецептур у галузі із виробництва борошняних кондитерських виробів, які мають позитивні кінцеві результати, можна відмітити, що є досить доцільним у класичній рецептурі провести заміну пшеничного борошна на такі види борошна, білок яких не містить глютеніну, до них можна віднести: гречане, кукурудзяне, рисове, нутове, амарантове, льняне, мигдальне, борошно сорго, топіоки тощо. Розроблено нову рецептуру приготування вафельних трубочок з фруктовою начинкою із використанням безглютенової сировини. Досліджено органолептичні показники та структурно-механічні властивості вафельного тіста, харчова цінність фруктової начинки з додавання фруктози замість цукру. Узагальнена технологічна схема. Порівняно хімічний склад контрольного зразку з дослідним. Розроблена модель якості напівфабрикатів. Зроблені висновки, що створення нових видів продукції та продовження досліджень із використанням нетрадиційних видів борошна та борошняних сумішей у технологіях приготування борошняних кондитерських виробів, а саме вафельних трубочок з фруктовою начинкою, є актуальним та сприятливим для отримання оптимістичних результатів досліджень, що надасть можливість створювати продукт високої якості з підвищеною харчовою цінністю та зниженою енергетичною цінністю, що є перспективним шляхом у впровадженні продуктів функціонального призначення у повсякденний раціон харчування населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Схема технологічна"

1

Бондаренко, В., Д. Малашкевич, and Ю. Чередниченко. "Технологічна схема селективного виймання вугілля із залишенням породи присікання у виробленому просторі." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2019. http://dx.doi.org/10.33271/usme13.021.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Азімов, О. Т. "Технологічна модульна схема перетворення, дешифрування та інтерпретації даних дистанційного зондування Землі (вирішення геологічних завдань)." In Geoinformatics 2011. Netherlands: EAGE Publications BV, 2011. http://dx.doi.org/10.3997/2214-4609.20145075.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Демченко, Юрій, Віктор Почепов, and Людмила Фомичова. "РОЗРОБКА ТА ВЕРИФІКАЦІЯ МОДЕЛІ ЩОДО ОЦІНКИ ПОТЕНЦІАЛУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ СХЕМ ВУГІЛЬНИХ ШАХТ." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2021. http://dx.doi.org/10.33271/usme15.021.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Кулікова, Д. В. "Вдосконалення технологічної схеми очистки шахтних вод на основі їхнього доочищення в швидких зернистих фільтрах." In SCIENCE, ENGINEERING AND TECHNOLOGY: GLOBAL TRENDS, PROBLEMS AND SOLUTIONS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-046-9-43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography