Academic literature on the topic 'Сучасний туризм'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сучасний туризм.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сучасний туризм"

1

Лазаренко, Наталія, Алла Коломієць, and Євген Громов. "НАУКОВИЙ ТУРИЗМ ЯК ІНСТРУМЕНТ ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ДОРОСЛИХ." ОСВІТА ДОРОСЛИХ: ТЕОРІЯ, ДОСВІД, ПЕРСПЕКТИВИ 1, no. 15 (January 20, 2020): 39–55. http://dx.doi.org/10.35387/od.1(15).2019.39-55.

Full text
Abstract:
Авторами обгрунтовано актуальність досліджуваної проблеми. Автори статті дискутують щодо сучасних тенденцій розвитку Європейської системи освіти в ракурсі освіти дорослих; розглядають спектр пропозицій з боку країн Європи щодо участі фахівців у програмах наукового туризму; визначають сучасний стан та можливості наукового туризму для професійного вдосконалення викладачів педагогічних університетів; окреслюють перспективи щодо залучення іноземних колег до участі у програмах наукового туризму на базі вітчизняних освітньо-наукових інституцій. Доведено, що науковий туризм є однією з найефективніших форм вивчення європейського досвіду. Нову інформацію, знання та вміння, здобуті під час наукових подорожей, викладачі педагогічних університетів мають активно використовувати у подальшій практичній професійній діяльності. Автори вважають, що Україна має значний потенціал у сфері наукового туризму за умови здійснення певних кроків, що сприятимуть розвитку інфраструктури, презентації наукових та освітніх здобутків, заохочення університетів і науково-дослідних центрів до інтенсифікації міжнародного наукового співробітництва. Ключові слова: заклади вищої освіти, міжнародна співпраця, науковий та освітній туризм, освіта дорослих, педагогічний університет, підвищення професіоналізму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Pankіv, N. Yе, and V. R. Moroz. "Сучасний стан та перспективи розвитку подієвого туризму в Україні на прикладі розробленого івент-туру "Відкрий для себе Покуття"." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 5 (May 31, 2018): 78–82. http://dx.doi.org/10.15421/40280517.

Full text
Abstract:
Розглянуто теоретичні засади та історію вивчення подієвого туризму, його класифікацію, а також сучасний стан цієї сфери в Україні. З'ясовано, що в Україні івент-індустрія бере початок з 90-х років ХХ ст., а в самостійну сферу подієвий туризм виділився лише за останні двадцять років. Проаналізовано наявні пропозиції провідних українських туроператорів, які організовують тури на відомі івенти. Зокрема, "Маланка-фест" у Чернівцях; Фестиваль "Червене вино" в Мукачеве; Гастрономічний фестиваль "Конкурс різників свиней – гентешів" на Закарпатті та ін. Встановлено, що в Україні є невелика кількість туроператорів, які спеціалізуються на внутрішньому туризмі, зокрема пропонують подієві тури. Це туроператор "Відвідай", м. Львів; туроператори "Терра Інкогніта" і "Етнотур", м. Київ, туроператор "Вилково-Тур", м. Одеса, Туроператор "Окрайна", м. Тернопіль та ін. За результатами досліджень розроблено власний івент-тур, головною подією якого є Маланка в селі на Покутті, що в перспективі може бути фестивалем для великої кількості відвідувачів. Також розглянуто перспективи розвитку подієвого туризму в Україні, а саме напрями та можливі програми розвитку та подано рекомендації щодо покращення організації подієвого туризму в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Барна, М. Ю., and І. І. Тучковська. "БЕЗБАР’ЄРНЕ СЕРЕДОВИЩЕ ДЛЯ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ В ТУРИЗМІ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 5–11. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-01.

Full text
Abstract:
Формування безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю в туризмі є суспільним благом, що пов’язане з економічним та соціальним розвитком будь-якої країни. У статті систематизовано існуючі наукові підходи до визначення сутності поняття “безбар’єрний туризм”. Проаналізувавши вітчизняну та за-рубіжну літературу, можна зробити висновок, що, говорячи про туризм для людей з обмеженими можливо-стями, за кордоном найбільш часто вживають такі поняття: “доступний туризм” (accessible tourism), “ту-ризм для усіх” (tourism for all), “безбар’єрний туризм”, “туризм для осіб з інвалідністю”. Узагальнено і до-повнено класифікацію груп осіб, які входять до безбар’єрного туризму. Проаналізовано сучасний стан туризму для осіб з інвалідністю в Україні та виявлено низький його розвиток. Встановлено, що організація без-бар’єрного туризму в Україні перебуває на початковій стадії розвитку. Більшість населення України не вва-жає міста доступними для осіб з інвалідністю, але активно підтримує ідею зробити доступне середовище для всіх. Виокремлено різноманітні проблеми розвитку туризму для осіб з інвалідністю в Україні, що свідчить про необхідність посиленої і комплексної уваги з боку держави й суспільства. Розглянуті правові аспекти фор-мування та розвитку безбар’єрного середовища довели, що законодавство України потребує рішучих змін. Аналіз законодавства та наукової літератури щодо туризму свідчить, що в Україні не існує загальноприйня-того визначення туризму для осіб з інвалідністю, а наявні підходи до його визначення не мають глибокого дослідження, яке розкривало б сутність цього явища. Виявлено низку проблем, пов’язаних із доступністю ту-ристичних об’єктів для осіб з інвалідністю та відсутністю адаптованих туристичних продуктів, що потре-бує вирішення конкретних завдань на рівні держави, регіональних органів місцевої влади та підприємців.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Довбаш, Анна, Елена Шидловская, Татьяна Ищенко, and Ирина Медведь. "КРИВОРОЖЬЕ - ПЕРСПЕКТИВНЫЙ РЕГИОН ДЛЯ ПРОЕКТИРОВАНИЯ ГОСТИНИЦ С ОРГАНИЗАЦИЕЙ ИНДУСТРИАЛЬНЫХ ТУРОВ." SWorldJournal, no. 08-04 (May 31, 2018): 102–8. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2021-08-04-007.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто поняття «індустріальний туризм», з’ясовано його сутність та передумови виникнення. Проаналізовано сучасний стан індустріального туризму у світі та в Україні. Розкрито передумови його розвитку в Україні для підвищення туристичної приваб
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Довбаш, Анна, Елена Шидловская, Татьяна Ищенко, and Ирина Медведь. "КРИВОРОЖЬЕ - ПЕРСПЕКТИВНЫЙ РЕГИОН ДЛЯ ПРОЕКТИРОВАНИЯ ГОСТИНИЦ С ОРГАНИЗАЦИЕЙ ИНДУСТРИАЛЬНЫХ ТУРОВ." SWorldJournal, no. 08-04 (May 31, 2018): 102–8. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-08-04-007.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто поняття «індустріальний туризм», з’ясовано його сутність та передумови виникнення. Проаналізовано сучасний стан індустріального туризму у світі та в Україні. Розкрито передумови його розвитку в Україні для підвищення туристичної приваб
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Mochulska, O. M., A. H. Shulhai, O. A. Oshlianska, V. I. Bondarchuk, Yu V. Zavidnyuk, I. B. Chornomydz, L. I. Dobrovolska, and A. S. Sverstiuk. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ, ДЕТЕРМІНАНТИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ МЕДИЧНОГО ТА ЛІКУВАЛЬНО-ОЗДОРОВЧОГО SPA- ТА WELLNESS-ТУРИЗМУ В СВІТІ." Вісник соціальної гігієни та організації охорони здоров'я України, no. 3 (November 15, 2019): 56–61. http://dx.doi.org/10.11603/1681-2786.2019.3.10593.

Full text
Abstract:
Мета: проаналізувати сучасний стан, основні тенденції та особливості функціонування туристичної інфра­структури, вивчити детермінанти, перспективи розвитку медичного та лікувально-оздоровчого spa- та wellness-туризму в світі. Матеріали і методи. У дослідженні застосовано бібліосемантичний, структурно-логічний, математично-статистичний та аналітичний методи. Результати. Медичний і лікувально-оздоровчий spa- та wellness-туризм перебуває на стадії активного швидкого розвитку. Spa- та wellness-відпочинок є складовою частиною життя населення в більшості країн в усьому світі. Клієнт (пацієнт), обравши медичний, лікувально-оздоровчий spa- та wellness-туризм, зможе одночасно відпочити, комплексно обстежитись і лікуватись, омолоджуватись і покращувати свій зовнішній вигляд. Медичний і лікувально-оздоровчий spa- та wellness-туризм має такий великий потенціал, що тепер виділяється у самостійний сегмент туристичного ринку з широким колом інвестиційних можливостей: від масштабних готельних проектів, що прилягають до клінік та розташовані в межах міста, до вже існуючих спеціалізованих комплексів із деякими модифікаціями у структурі послуг. Висновки. Медичний, лікувально-оздоровчий spa- та wellness-туризм є найперспективнішими видами ту­ризму в світі, які активно розвиваються під впливом низки політичних та економічних чинників, що зумовлені трансформаційними процесами, що відбуваються в світі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Годя, І. М. "Гастрономічний туризм Закарпаття: сучасний стан і перспективи." Географія та туризм, Вип. 45 (2018): 78–89.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Шоробура І. М. and Долинська О.О. "ОСОБЛИВОСТІ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 242 «ТУРИЗМ» У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНІЙ АКАДЕМІЇ." ПЕДАГОГІЧНИЙ АЛЬМАНАХ, no. 49 (October 30, 2021): 108–14. http://dx.doi.org/10.37915/pa.vi49.262.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються особливості підготовки студентів спеціальності 242 «Туризм» у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Туризм визначений як пріоритетна галузь розвитку економіки Хмельницької області. Сучасний розвиток туризму ставить високі вимоги до рівня підготовки кадрів для галузі. У процесі розробки освітньої програми було враховано досвід освітньо-професійних програм закладів вищої освіти України та країн Європи. Налагоджено співробітництво з регіональними підприємствами, підписано угоди про співпрацю. Метою навчання є опанування загальних та фахових компетентностей для успішного здійснення професійної діяльності у сфері туризму та рекреації. Це засвідчується ґрунтовним вивченням базових теоретичних понять. З’ясовано принципи, які визначають закономірності підготовки фахівців. Методи, методики та технології є стандартними і включають загально- та спеціально-наукові методи: географічні, економічні, соціологічні, психологічні, інформаційні, методи туристичного обслуговування.Студенти є учасниками майстер-класів, семінарів, онлайн-курсів на вітчизняних та зарубіжних освітніх платформах, олімпіад, конкурсів наукових робіт, тренінгів, конференцій, вебінарів. Навчально-методичне забезпечення і консультування самостійної роботи здійснюється на платформах Moodlе, Google Classroom, Zoom. На кафедрі функціонують наукові гуртки. Впровадження в освітній процес освітньої програми «Туризм» здійснюється через формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів. Унікальність освітньої програми полягає у розвитку туристичної діяльності в умовах становлення та розвитку територіальних громад. Здобувачі освіти залучені до практичної розробки та реалізації туристичного продукту в рамках проєкту «Туристичні Магніти». В академії активно працює студентське самоврядування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Довгань, А. І. "Сучасний міжнародний туризм: основні тенденції та перспективи розвитку." Географія та туризм, Вип. 27 (2014): 3–10.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Muzychuk, Dmitrij Andreevich, Andrej Vladimirovich Gavrysh, and Tatyana Ivanovna Ishentko. "ПЕРСПЕКТИВЫ РАЗВИТИЯ ДЕЛОВЫХ ОТЕЛЕЙ В УКРАИНЕ." Научный взгляд в будущее, no. 07-03 (December 12, 2017): 78–82. http://dx.doi.org/10.30888/2415-7538.2017-07-03-046.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку ділових готелів України. Діловий туризм є одним з основних факторів формування потужної туристичної індустрії країни, інструментом збільшення внутрішніх та міжнародних туристичних потоків, скла
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Сучасний туризм"

1

Андреєва, Н. Л. "Сільський зелений туризм: суть, особливості та сучасний стан його розвитку в Україні." Thesis, Cумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/48992.

Full text
Abstract:
Під категорією сільський зелений туризм більшість науковців розуміють проведення людьми свого вільного часу в сільському середовищі, якому має бути притаманна відповідна забудова, облаштовано сільський побут та мальовниче природнє оточення. На сучасному етапі розвитку у світі існує ціла індустрія зеленого (сільського) туризму, зараз це один з найбільш динамічних секторів міжнародного туристичного господарства. Європейський союз вбачає у розвитку даного виду туризму один з основних важелей економічного зростання сільських територій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Андрєєв, А. О. "Розвиток спортивного туризму: сучасний стан та перспективи." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22697.

Full text
Abstract:
Андрєєв, А. О. Розвиток спортивного туризму: сучасний стан та перспективи : дипломна робота : 242 «Туризм» / А. О. Андрєєв ; керівник роботи І. В. Безуглий ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра туризму. – Чернігів, 2021. – 73 с.
Об’єктом дослідження є спортивний туризм як один із найпопулярніших та різноманітніших видів міжнародного туризму. Предметом дослідження є світовий досвід розвитку та аналіз структури спортивного туризму. Метою даної роботи полягає у дослідженні досвіду та узагальненні про розвиток і привабливість спортивного туризму в світі та перспективного напряму розвитку його в туристичній індустрії Україні. Завданнями кваліфікаційної роботи є: дослідити виникнення, та сучасний стан спортивного туризму; охарактеризувати склад і структуру спортивного туризму; проаналізувати досвіт сусідніх країн, які мають успіх в спортивному туризмі; проаналізувати та надати характеристику про основні центри розвитку спортивного туризму в світі; дослідити та визначити перспективні напрямки розвитку спортивного туризму в туристичній індустрії Україні; надати рекомендації щодо вирішення проблеми розвитку вітчизняного спортивного туризму.
The object of research is sports tourism as one of the most popular and diverse types of international tourism. The subject of research is the world experience of development and analysis of the structure of sports tourism. The purpose of this work is to research the experience and generalization of the development and attractiveness of sports tourism in the world and the promising direction of its development in the tourism industry of Ukraine. The objectives of the qualification work are: to investigate the origin and current state of sports tourism; describe the composition and structure of sports tourism; analyze the experience of neighboring countries that are successful in sports tourism; analyze and describe the main centers of sports tourism in the world; to study and identify promising areas of sports tourism in the tourism industry of Ukraine; provide recommendations for solving the problem of development of domestic sports tourism.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тараненко, Олександр Олексійович. "Сучасний стан туристичного бізнесу в Україні." Thesis, ПУЕТ, 2014. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/3054.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Тараканов, Ілля Вікторович. "Сучасний рівень розвитку туризму у Львівській області." Thesis, ПУЕТ, 2020. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11161.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Міндріган, Василе, Vasyle Mindrihan, Олександр Вікторович Коваленко, and Oleksandr Viktorovych Kovalenko. "Сучасний стан та проблеми розвитку туризму в республіці Молдова." ФОП Цьома С. П, 2019. http://repository.sspu.edu.ua/handle/123456789/8282.

Full text
Abstract:
В статті розглянуто пріоритетні форми туризму в Молдові, серед яких є сільський, виноградарсько-виноробний, культурний та лікувально-оздоровчий туризм. Також визначено сучасний стан та перспективи розвитку туризму в Молдові
The article deals with priority forms of tourism in Moldova, among which are rural, viticulture, wine, cultural and health tourism. The current state and prospects of tourism development in Moldova are also defined
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Карпенко, Юрій Вікторович. "Сучасний стан та особливості розвитку фестивального туризму на Полтавщині." Thesis, ЛІЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/7544.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Близнюк, Анастасія Вікторівна. "Сучасний стан та перспективи розвитку туристичної інфраструктури Харківського регіону." Thesis, ПУЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/7566.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Федоренко, Л. О., and Д. Ю. Шендра. "Сучасний стан розвитку світового та вітчизняного ринків дитячого туризму." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14121.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Пасішник, Дмитро Сергійович. "Сучасний стан та перспективи розвитку лікувально-оздоровчого туризму в Україні." Thesis, ПУЕТ, 2020. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11149.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Полтавець, Іванна Тарасівна. "Сучасний стан та перспективи розвитку сільського зеленого туризму в Івано-Франківській області." Thesis, ПУЕТ, 2020. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/11152.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Сучасний туризм"

1

Регіональний туризм: сучасний стан та шляхи оптимізації. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/tu.

Full text
Abstract:
Збірник містить матеріали учасників І міжнародної науково-практичної конференції «Регіональний туризм: сучасний стан та шляхи оптимізації», що була організована та проходила у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» 2 квітня 2021 року. Призначено для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців з туризму, а також тих, хто цікавиться актуальними питаннями сучасної наукової думки. Тези опубліковані в авторській редакції. Організатори конференції не несуть відповідальності за їх зміст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Спадщина ЮНЕСКО та туризм. KROK University, 2020. http://dx.doi.org/10.31732/un.

Full text
Abstract:
Збірник містить матеріали учасників наукової конференції для студентів «Спадщина ЮНЕСКО та туризм», що була організована та проходила у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» 7 грудня 2020 року. Призначено для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців з туризму, а також тих, хто цікавиться актуальними питаннями сучасної наукової думки. Тези опубліковані в авторській редакції. Організатори конференції не несуть відповідальності за їх зміст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рудько, Сергій, ed. Україна на світовому туристичному ринку. Видавництво Національного університету «Острозь­ка академія», 2021. http://dx.doi.org/10.25264/24.02.2021.

Full text
Abstract:
Збірник містить студентські наукові дослідження, підготовлені слухачами і слухачками університетського курсу «Україна на світовому туристичному ринку». Є частиною мультимедійного студентського проєкту, у межах якого також створено цикл відеопрезентацій на Youtube-каналі про сучасні види туризму в Україні. В опублікованих статтях розкрито сучасний стан і динаміку розвитку українського туристичного ринку, місце України на світовому ринку туризму, актуальні проблеми і тенденції таких видів туризму, як: лікувально-оздоровчий, спортивний, діловий, релігійний і паломницький, темний та енотуризм. Особливістю збірника є те, що кожна публікація містить QR-код із лінком на відео на YouTube, яке аудіовізуально доповнює текст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку (Частина 2). KROK University, 2020. http://dx.doi.org/10.31732/sr-2.

Full text
Abstract:
Збірник містить матеріали ІІ міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку», що була організована та проходила у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» 20 листопада 2020 року. Призначено для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців з туризму, а також тих, хто цікавиться актуальними питаннями сучасної наукової думки. Тези опубліковані в авторській редакції. Організатори конференції не несуть відповідальності за їх зміст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку (Частина 1). KROK University, 2020. http://dx.doi.org/10.31732/sr-1.

Full text
Abstract:
Збірник містить матеріали ІІ міжнародної конференції «Держава, регіони, підприємництво: інформаційні, суспільно-правові, соціально-економічні аспекти розвитку», що була організована та проходила у Вищому навчальному закладі «Університет економіки та права «КРОК» 20 листопада 2020 року. Призначено для здобувачів вищої освіти, науково-педагогічних працівників, фахівців з туризму, а також тих, хто цікавиться актуальними питаннями сучасної наукової думки. Тези опубліковані в авторській редакції. Організатори конференції не несуть відповідальності за їх зміст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Сучасний туризм"

1

Роїк, Оксана. "ЕКОНОМІЧНІ АСПЕКТИ РОЗВИТКУ ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ У СУЧАСНИХ УМОВАХ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.03.

Full text
Abstract:
У статті досліджено економічні аспекти розвитку туризму у сучасних умовах. На основі комплексного аналізу визначено сучасний стан розвитку туристичної сфери в Україні, висвітлено її особливості, проблеми та відображено перспективи розвитку в майбутньому як важливого сектору економіки та соціальної сфери. Визначено доцільний напрям комплексного вивчення проблематики туризму, що забезпечило виконання нагальних завдань: розгляд основних функцій туризму; аналіз сучасного стану розгортання туристичних процесів в умовах пандемії COVID-19. Викладено теоретичні передумови та обґрунтовано доцільність вирішення проблем розвитку сфери туризму як економічної категорії. Доведено, що оцінка економічного ефекту туристичної діяльності повинна базуватися на визначенні показника, який характеризує результативність господарської діяльності суб’єктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Назарова, О. "Методика когнітивного моделювання на прикладі системи туризм." In СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ: ПРОБЛЕМИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЄВРОЕКОНОМІЧНОЇ ІНТЕГРАЦІЇ, 39–42. Заклад вищої освіти «Подільський державний університет», 2022. http://dx.doi.org/10.32782/978-966-289-635-0-5.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Соломчак, Х. О. "Рівень актуального стану формування у підлітків інтересу до занять туризмом в умовах позашкільного закладу освіти." In ПЕДАГОГІКА XXI СТОЛІТТЯ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ, 415–40. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-241-1-16.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Сучасний туризм"

1

Тубальцева, Н. П., Н. В. Гришина, and Е. В. Шарова. "ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ З ВИКОРИСТАННЯМ СУЧАСНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ." In Integration of business structures: competition and cooperation. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-036-0-9.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Т.Є, Литвиненко. "Аналіз сучасних підходів до запуску успішних стартапів в Україні." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.41.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

О.І., Лук’яненко. "Agile – сучасна гнучка система управління проектами." In ТУРИЗМ ХХІ СТОЛІТТЯ: ГЛОБАЛЬНІ ВИКЛИКИ ТА ЦИВІЛІЗАЦІЙНІ ЦІННОСТІ. Київський національний торговельно-економічний університет, 2019. http://dx.doi.org/10.31617/k.knute.2019-04-12.15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Сучасний туризм"

1

Марчик, Валентина Іванівна, ed. Фізична культура і спорт у сучасному суспільстві. Криворізький державний педагогічний університет, February 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3678.

Full text
Abstract:
Тематика представлених доповідей відповідає таким напрямам роботи конференції: психолого-педагогічні аспекти фізичного виховання, спортивного тренування та спортивно-оздоровчого туризму; медико-біологічні проблеми фізичної культури різних верств населення; професійно-педагогічна підготовка фахівців у сфері фізичного виховання і спорту; сучасні здоров’язбережувальні технології в освіті та популяризація здорового способу життя.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марчик, В. І., and Є. В. Кучерган. Хронологія впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес КДПУ. Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова, 2022. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/6083.

Full text
Abstract:
Система здоров’язбережувальної роботи навчального закладу почала формуватися в 1930 році з утворенням інституту професійного навчання. У 1933 році була організована військова кафедра, викладачі якої впроваджували фізичне виховання студентів. У 1955 році була створена на професійній основі кафедра фізичного виховання, яка пропагувала нові форми оздоровчої роботи. Серед здоров’язберігаючих дисциплін, як навчальна дисципліна була введена "Валеологія" до навчальних планів на початку 90-х рр., як окремі курси: "Основи валеології", "Основи здоров’я та фізична культура". В робочі навчальні плани педагогічного закладу вищої освіти з 1995 р. було введено навчальні дисципліни "Цивільна оборона" та "Безпека життєдіяльності". У 2017 році в КДПУ здійснено ліцензування підготовки фахівців першого (бакалаврського) рівня зі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) зі спеціалізацією спортивний туризм. Дослідження впровадження здоров’язбережувальних технологій в освітній процес Криворізького державного педагогічного університету з 1930 року і по теперішній час за сучасними і архівними документами визначило їх відповідність програмно-нормативним та організаційним засадам державної освітньої політики збереження здоров’я.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography