Academic literature on the topic 'Структурні дескриптори'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Структурні дескриптори.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Структурні дескриптори"

1

Былинская, Наталья. "СОЦИАЛЬНЫЕ ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ОБ ОТЦОВСТВЕ У МУЖЧИН И ЖЕНЩИН, СОСТОЯЩИХ И НЕ СОСТОЯЩИХ В БРАКЕ." Психологія: реальність і перспективи, no. 14 (April 1, 2020): 35–41. http://dx.doi.org/10.35619/prap_rv.vi14.148.

Full text
Abstract:
В настоящей статье обсуждается феномен «отцовство» в контексте научных и житейских, обыденных представлений, изложены результаты изучения структуры и содержания представлений об отцовстве, существующих в сознании мужчин и женщин. Сравнительный анализ структуры и содержания представлений показал, что в содержании представлений об отцовстве у мужчин и женщин, состоящих и не состоящих в браке, есть общие и специфические дескрипторы. Общие свидетельствуют о единстве понимания, а специфические указывают на различие в представлениях об отцовстве: они в значительной мере уникальны и индивидуальны для каждого человека. Установлено, что структура и содержание представлений об отцовстве имеет качественные и количественные особенности, характерные для представителей разного пола. По структуре и содержанию представления об отцовстве у мужчин, состоящих и не состоящих в браке, являются довольно простыми, в то время как у женщин со вступлением в брак, представления об отцовстве усложняются, становятся глубже и чувственнее.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Gorokhovatskyi, V., A. Vasylchenko, K. Manko, and R. Ponomarenko. "ДОСЛІДЖЕННЯ МОДИФІКАЦІЙ МЕТОДУ ВСТАНОВЛЕННЯ РЕЛЕВАНТНОСТІ ЗОБРАЖЕНЬ ОБ’ЄКТІВ ЗА ОПИСАМИ У ВИГЛЯДІ МНОЖИНИ ДЕСКРИПТОРІВ КЛЮЧОВИХ ТОЧОК." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 5, no. 51 (October 30, 2018): 74–78. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.5.074.

Full text
Abstract:
Предметом досліджень статті є моделі для встановлення ступеня релевантності зображень у просторі дескрипторів ключових точок зображень для реалізації структурних методів розпізнавання зорових образів у системах комп’ютерного зору. Метою є проведення експериментального дослідження ефективних за параметром швидкодії модифікацій способів встановлення подібності описів у просторі дескрипторів ключових точок на підставі апарату аналізу бітових даних. Завдання: розроблення математичних та програмних моделей оброблення даних при обчисленні подібності структурних описів, вивчення властивостей та особливостей застосування цих моделей, оцінювання ефективності за результатами оброблення конкретних зображень. Застосовуваними методами є: детектор BRISK для формування дескрипторів ключових точок, інтелектуальний аналіз даних, метод кластеризації к-середніх, методи побітового оброблення та підрахунку частоти входження даних, теорія хешування бітових даних, програмне моделювання. Отримані такі результати. Методи класифікації зображень з використанням подібності описів у просторі дескрипторів ключових точок отримують подальший розвиток та застосування на підставі впровадження апарату аналізу бітових даних. Кластерне подання описів не тільки скорочує час оброблення, але й показує чутливість модифікації методу до незначних особливостей зображення і його можливість широкого застосування у системах комп’ютерного зору. Хешування опису без втрати даних суттєво прискорює (у експерименті у сотні разів) процес обчислення ступеня релевантності описів. Вибрана хеш-функція може впливати на результат і сприяти покращенню рівня розрізнення зображень. Побудова узагальненого опису у вигляді спільного дескриптора значно скорочує час обчислень, при цьому виникає потреба у попередньому обробленні опису з метою формування скороченого опису із списку значущих дескрипторів. Висновки. Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні методу структурного розпізнавання зображень на основі опису як множини дескрипторів ключових точок шляхом застосування апарату кластеризації, виявлення узагальнених властивостей та хешування даних для визначення модифікованих мір релевантності аналізованих та еталонних описів. Практична значущість роботи – досягнення суттєвого рівня підвищення швидкодії обчислення релевантності зображень, підтвердження результативності запропонованих модифікацій на прикладах зображень, отримання прикладних програмних моделей для дослідження та впровадження методів класифікації у системах комп’ютерного зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Gorokhovatskyi, V., A. Zaporozhchenko, Т. Siryk, and O. Tarasenko. "ДОСЛІДЖЕННЯ РЕЗУЛЬТАТИВНОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ОЗНАК РОЗПОДІЛІВ ДАНИХ ДЛЯ ОБЧИСЛЕННЯ РЕЛЕВАНТНОСТІ ОПИСІВ ЗОБРАЖЕНЬ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 59 (February 26, 2020): 68–73. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2020.1.068.

Full text
Abstract:
Предметом досліджень статті є моделі ознак розподілів даних дескрипторів ключових точок для вирішення задач розпізнавання та класифікації візуальних об’єктів у системах комп’ютерного зору. Метою є дослідження модифікації методу структурної класифікації на підставі зіставлення розподілів даних для фрагментів дескрипторного опису зображення. Завдання: розроблення математичних та програмних моделей для ефективного за швидкодією обчислення релевантності описів на підставі розподілів даних, вивчення властивостей цих моделей, оцінювання результативності у задачі класифікації зображень. Застосовані методи: детектор ORB для формування дескрипторів ключових точок, статистичний аналіз даних, методи побудови розподілів бітових даних, апарат метричного визначення релевантності, програмне моделювання. Отримані результати. Перехід від опису як множини дескрипторів до розподілів фрагментів, побудова та зіставлення розподілів забезпечують достатню результативність класифікації. Класифікація виконується у кілька разів швидше, ніж при використанні безпосередньо множини дескрипторів. Висновки. Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні методу структурної класифікації зображень на основі впровадження блочної структури опису із використанням значень розподілу для фрагментів множини дескрипторів. Практична значущість – досягнення суттєвого рівня підвищення швидкодії при обчисленні релевантності для класифікації, підтвердження результативності запропонованого простору ознак на прикладах зображень, отримання прикладних програмних моделей для дослідження та впровадження методів класифікації у системах комп’ютерного зору
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Klenina, O. V., T. I. Chaban, V. V. Ogurtsov, I. G. Chaban, and N. S. Seneta. "QSAR АНАЛІЗ АНТИОКСИДАНТНОЇ АКТИВНОСТІ НОВИХ КОНДЕНСОВАНИХ ПОХІДНИХ НА ОСНОВІ 4-АЗОЛІДОНІВ." Фармацевтичний часопис, no. 3 (September 27, 2018): 5–16. http://dx.doi.org/10.11603/2312-0967.2018.3.9376.

Full text
Abstract:
Мета роботи. Провести QSAR аналіз антиоксидантної активності для ряду N3 заміщених похідних 3H-тіазоло[4,5-b]піридин-2-ону для встановлення об’єктивних характеристик кореляції “структура – антиоксидантна активність” та створення теоретичної платформи для спрямованого синтезу потенційних “лікоподібних” молекул серед похідних даного класу сполук. Оцінити статистичну якість та прогнозуючу здатність одержаних моделей.Матеріали і методи: обчислення молекулярних дескрипторів, алгоритм систематичного пошуку оптимального набору дескрипторів, метод множинної лінійної регресії, QSAR аналіз.Результати й обговорення. Проведено QSAR аналіз антиоксидантної активності 29 нових похідних 3H-тіазоло[4,5-b]піридин-2-ону. За результатами проведеного QSAR аналізу було визначено, що антиоксидантна активність досліджуваних сполук залежить головним чином від величин дескрипторів, які визначають двохвимірну (2D) та просторову (3D) структуру їх молекул. Було одержано ряд двох- і трьохпараметричних QSAR моделей. Інтерпретація цих моделей свідчить, що радикалпоглинаюча активність речовин залежить від наявності в їх молекулах певних функціональних груп та структурних фрагментів, зокрема присутність у молекулах речовин структурних фрагментів із сумою топологічних відстаней, рівною 2, термінальні атоми яких мають високі значення електронегативності, є небажаним. Вищому значенню антиоксидантної активності відповідає мінімальний перерозподіл зарядів між кожною парою атомів у молекулі, розташованими на топологічній відстані 6. Активність сполук також зростає, коли важкі атоми знаходяться у молекулярному просторі ближче до центру молекули, причому перевага надається парам важких атомів, топологічна відстань між якими дорівнює 6. Зростання активності речовин відбувається, якщо розсіювання потоку електронів групою атомів буде відбуватися переважно за рахунок атомів з високою електронегативністю. Також було доведено наявність лінійної залежності між активністю сполук та 3D молекулярним розподілом атомних мас, електронегативностей та здатностей до поляризації у сферичних об’ємах з радіусами 7,0-7,5 Å та 14,0-15,0 Å.Висновки. Висока статистична якість та прогнозуюча здатність одержаних двох- і трьохпараметричних QSAR моделей свідчать про можливість їх подальшого використання для віртуального скринінгу бібліотек похідних тіазоло[4,5-b]піридин-2-ону як потенційних антиоксидантних засобів. Публікація містить результати досліджень, проведених при грантовій підтримці Держаного фонду фундаментальних досліджень за конкурсним проектом № 31411.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Васильев, Павел Михайлович, Андрей Николаевич Кочетков, Лаура Рифатовна Яналиева, Виктория Викторовна Ворфоломеева, Валентина Андреевна Бабкова, Геннадий Михайлович Бутов, В. В. Бурмистров, and О. А. Попов. "Иерархическая оценка структурного сходства фармакологически активных соединений." Химико-фармацевтический журнал 54, no. 10 (October 28, 2020): 37–41. http://dx.doi.org/10.30906/0023-1134-2020-54-10-37-41.

Full text
Abstract:
Разработан метод оценки структурного сходства фармакологически активных веществ на основе иерархического описания структуры соединений дескрипторами языка QL различной степени сложности. Показано, что предлагаемый коэффициент QL-сходства позволяет различать структурно очень сходные соединения. Методом сходства к эталонам с помощью программного комплекса ИТ «Микрокосм» проведен поиск in silico ингибиторов реакции Майяра среди новых производных адамантана. В эксперименте in vitro найдены 2 соединения, превышающие по активности вещество сравнения аминогуанидин, и 7 соединений, сопоставимые с ним по активности.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Gorokhovatskyi, V., S. Gadetska, and R. Ponomarenko. "СТАТИСТИЧНІ РОЗПОДІЛИ ТА ЛАНЦЮЖКОВЕ ПОДАННЯ ДАНИХ ПРИ ВИЗНАЧЕННІ РЕЛЕВАНТНОСТІ СТРУКТУРНИХ ОПИСІВ ВІЗУАЛЬНИХ ОБ’ЄКТІВ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 52 (December 13, 2018): 87–92. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2018.6.087.

Full text
Abstract:
Предметом досліджень статті є моделі для встановлення рівня релевантності зображень у просторі розподілів для дескрипторів ключових точок при розпізнаванні візуальних об’єктів у системах комп’ютерного зору. Метою є створення методу структурного розпізнавання зображень на підставі впровадження ланцюжкових моделей даних із використанням ймовірнісних розподілів множини дескрипторів. Завдання: розроблення математичних та програмних моделей для ефективного за швидкодією аналізу даних при визначенні релевантності структурних описів, вивчення властивостей, атрибутів застосування, значень параметрів цих моделей, оцінювання результативності за наслідками оброблення конкретних зображень. Застосовуваними методами є: детектор BRISK для формування дескрипторів ключових точок, апарат інтелектуального аналізу даних, методи побітового оброблення та побудови розподілів бітових даних, апарат метричного визначення релевантності, програмне моделювання. Отримані такі результати. Перехід від опису множин дескрипторів до ймовірнісних розподілів фрагментів і зіставлення образів у просторі розподілів забезпечують необхідну результативність розпізнавання. Оброблення та аналіз даних виконується у сотні разів швидше, ніж традиційний підрахунок голосів. Оброблення та аналіз сполучень бітів формує значимі властивості для сукупності елементів опису зі збереженням структури даних і їх уніфікації. Зі збільшенням числа бітів у фрагменті розподілу зростає відстань між зображеннями, що сприяє збільшенню ступеня їх розрізнення. Ланцюговим поданням та застосуванням розподілів створюється новий простір даних, що дає можливість суттєво покращити показники функціонування систем розпізнавання зображень. Висновки. Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні методу структурного розпізнавання зображень на основі впровадження узагальненої ланцюгової структури опису із використанням значень розподілу для фрагментів множини дескрипторів ключових точок, що змістовно відображають властивості зображень об’єктів і забезпечують результативне розпізнавання. Практична значущість – досягнення суттєвого рівня підвищення швидкодії обчислення релевантності, підтвердження результативності запропонованих модифікацій на прикладах зображень, отримання прикладних програмних моделей для дослідження та впровадження методів класифікації в системах комп’ютерного зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Белый, Александр Владимирович, Наталья Ивановна Белая, and Виктор Сергеевич Дорошкевич. "REACTIONS OF HYDROXIBENZOIC ACIDS WITH 2-AMIDINOPROPAN-2-PEROXYL IN ACID MEDIA." Вестник Тверского государственного университета. Серия: Химия, no. 1(39) (March 19, 2020): 81–95. http://dx.doi.org/10.26456/vtchem2020.1.10.

Full text
Abstract:
Методом хемилюминесценции определена реакционная способность гидроксибензойных кислот при взаимодействии с 2-амидинопропан-2-пероксильными радикалами, генерированными при термическом распаде азоинициатора 2,2ʹ-азобис(2-амидинопропан) дигидрохлорида в фосфатном буфере при рН=2. Установлена зависимость между антирадикальной активностью и молекулярными дескрипторами кислот, связанными с механизмом их антирадикального действия, в виде полуэмпирического линейного однофакторного уравнения. Полученная связь «дескриптор-активность» может быть основой для прогнозирования антирадикальных свойств фенолокислот и подобных им структур в водных средах. The reactivity of hydroxybenzoic acids in the reaction with 2-amidinopropane-2-peroxyl radicals generated by thermal decomposition of azoinitiator 2,2ʹ-azobis(2-amidinopropane)dihydrochloride in phosphate buffer at pH=2 was determined using chemiluminescence method. The relationship between the molecular acid descriptors, associated with the mechanism of their antiradical action, and antiradical activity in the form of a semi-empirical linear one-factor equation was established. The obtained «descriptor-activity» relationship can be used as a basis for predicting the antiradical properties of phenolic acids and similar structures in aqueous media.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Gorokhovatskyi, V., D. Rudenko, and Т. Siryk. "ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ІЄРАРХІЧНИХ ОЗНАК ПРИ БЛОЧНОМУ ПОДАННІ ОПИСУ У СКЛАДІ МНОЖИНИ КЛЮЧОВИХ ТОЧОК ЗОБРАЖЕННЯ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 54 (April 11, 2019): 69–73. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.2.069.

Full text
Abstract:
Предметом досліджень статті є ієрархічні моделі для встановлення ступеня релевантності описів зображень при розпізнаванні візуальних об’єктів у системах комп’ютерного зору. Метою є розроблення модифікації методу структурного розпізнавання на підставі впровадження блокових моделей даних із інтегруванням ймовірнісних розподілів. Завдання: розроблення математичних та програмних моделей для ефективного за швидкодією ієрархічного оброблення даних при визначенні релевантності структурних описів, вивчення властивостей цих моделей, оцінювання результативності при обробленні зображень. Застосовуваними методами є: детектор ORB для формування дескрипторів ключових точок, інтелектуальний аналіз даних, методи побудови розподілів бітових даних, апарат метричного визначення релевантності, програмне моделювання. Отримані такі результати. Перехід від опису множин дескрипторів до розподілів фрагментів, побудова ієрархічних ознак забезпечують необхідну результативність розпізнавання. Оброблення та аналіз даних виконується у кілька разів швидше, ніж на підставі розподілів. Висновки. Наукова новизна дослідження полягає в удосконаленні методу структурного розпізнавання зображень на основі впровадження блочної структури опису із використанням інтегрованих значень розподілу для фрагментів множини дескрипторів. Практична значущість – досягнення суттєвого рівня підвищення швидкодії при обчисленні релевантності, підтвердження результативності запропонованих ієрархічних ознак на прикладах зображень, отримання прикладних програмних моделей для дослідження та впровадження методів класифікації системах комп’ютерного зору.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Хайруллина, Вероника Радиевна, Анатолий Яковлевич Герчиков, Алексей Александрович Лагунин, and Феликс Александрович Зарудий. "QSAR-моделирование ингибиторов тимидалатсинтазы в ряду производных хиназолина." Химико-фармацевтический журнал 51, no. 10 (October 26, 2017): 33–37. http://dx.doi.org/10.30906/0023-1134-2017-51-10-33-37.

Full text
Abstract:
Тимидилатсинтаза является лекарственной мишенью противоопухолевых препаратов класса антиметаболитов. Несмотря на использование таких препаратов в клинике, они обладают рядом сильно выраженных побочных эффектов и накапливаются в тканях. Поэтому необходим поиск и создание новых менее токсичных ингибиторов тимидилатсинтазы. С использованием программы GUSAR 2013 изучена количественная связь «структура — активность» в ряду ингибиторов тимидилатсинтазы антифолатного типа в диапазоне значений величины IC50 0,52 – 24800,00 нмоль/л. На основе MNA- и QNA-дескрипторов с использованием самосогласованной регрессии, построены статистически значимые модели QSAR для прогноза численных значений IC50, которые характеризуются высокой точностью прогноза для структур обучающих и тестовых выборок (Rtrain2: 0,855 – 0,922; Rtrain3: 0,810 – 0,895; Rtest12: 0,734 – 0,790; Rtest22: 0,800 – 0,835).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Mishenina, Tetyana M., and Iryna A. Selyshcheva. "Формування змісту інтегративного курсу «Лінгвокультурологія» у фаховій підготовці філологів із додатковою спеціальністю «Історія»." Educational Dimension 56, no. 4 (March 29, 2021): 143–61. http://dx.doi.org/10.31812/educdim.v56i4.4439.

Full text
Abstract:
Публікація присвячення питанню формуванню змісту інтегративного курсу «Лінгвокультурологія» у процесі фахової підготовки філологів із додатковою спеціальністю «Історія». Зміст курсу розглядається з огляду на провідну функцію як основу для інтегрування змісту фахового навчання на фундаментальному й методологічному рівнях. У процесі розроблення курсу інтегрування ураховувався ступінь інтегрування предметний (у межах курсу); міжпредметний (у межах суголосних дисциплін, важливим чинником є врахування засвоєння категорійного апарату галузі в тісному взаємозв’язку з іншою (Лінгвістика й Історія); ролі курсу в системі, взаємовплив курсів фахового спрямування (у змісті освітнього процесу). Міждисциплінарна взаємодія у процесі підготовки майбутніх філологів забезпечує ефективність у формуванні компетентностей, необхідних для розширення уявлення про лінгвокультурологію, яка визначає взаємозв’язок і взаємодію культури й мови у їх функціонування й узагальнює цей процес як цілісну структуру одиниць у їх єдності мовного й культурного змісту. Обґрунтовано змістові блоки у структурі курсу «Лінгвокультурологія»: Лінгвокультурологія як наука і навчальна дисципліна. Дискурсивно-прагматичні характеристики лінгвокультурних універсалій. Історико-культурні дескриптори лінгвокультурологічного дискурсу. Категорійно-понятійний апарат у змісті інтегративного курсу подається відповідно до теми. Зміст виокремлених тем (1.1. Онтологія лінгвокультурології. Взаємозв’язки лінгвокультурології з іншими галузями знання. 1.2. Ціннісно-комунікативна природа лінгвокультурології. Поняття лінгвокультуреми в інформаційно-семіотичному полі культури. 1.3. Мовна картина світу. Мовно-культурна особистість. 2.1. Моделі світу як історичний тип культури і когнітивно-культурний сценарій діяльності особистості. Вербалізація моделей світу в українській та інших лінгвокультурах: зіставний аспект. 2.2. Поняття про фонові знання. Функційний і світоглядний складники безеквівалентної й еквівалентної лексики як механізм вираження етнокультурної специфіки. Концепт та його репрезентація в різних видах мистецтва. 2.3. Пареміологічна репрезентація етномовної свідомості в українській й інших лінгвокультурах: зіставний аспект. 3.1. Лінгвокультурема в ґенезі української культури: традиції і трансформації. 3.2. Релігійні й культурно-рефлексійні детермінанти культури. Толерантність й емпатія як дескриптори сучасної моделі міжкультурної комунікації.) описано з урахуванням принципів науковості, наступності і послідовності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Структурні дескриптори"

1

Рассоха, Олексій Миколайович. "Топологічний аналіз структури мономерів при синтезі фурано-епоксидних полімерів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/47362.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Структурні дескриптори"

1

Гридин, В. Н., И. А. Бубнова, М. И. Труфанов, and И. А. Новиков. "Математическая модель и алгоритмы сегментации и декомпозиции на различные биологические структуры." In Информационные технологии и математическое моделирование систем 2020. Crossref, 2021. http://dx.doi.org/10.36581/citp.2020.42.49.024.

Full text
Abstract:
Одной из ключевых проблем при анализе медицинских и биологических изображений является декомпозиция различных присутствующих на них объектах на отдельные структуры, обусловленные биологическим строением анализируемой области. Эта проблема связана с высокой сложностью и оптической неоднородностью структур как вследствие их природы, так и из-за весьма значительных различий в здоровых тканях в сравнении с такими же структурными элементами для больных пациентов. В данной работе предложен подход к повышению точности выделения биологических структур посредством введения модифицированных дескрипторов для выделения характерных точек на изображениях при отслеживании перемещения краевых частей структуры от оптического среза к оптическому срезу. Отличительной новизной предложенного решения является развитие методологии формирования дескрипторов от двумерного поля распределения яркости к изменению яркости в объеме серии оптических срезов томографического изображения. В качестве источника первичных данных выбран анализ структур головного мозга для локализации гиппокампа, как одной из наиболее сложнолокализуемых и изменчивых структур.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Голубева, А. В., П. М. Васильев, Д. А. Бабков, and А. Н. Кочетков. "НЕЙРОСЕТЕВОЕ МОДЕЛИРОВАНИЕ IRAK1-ИНГИБИРУЮЩЕЙ АКТИВНОСТИ ХИМИЧЕСКИХ СОЕДИНЕНИЙ НА ОСНОВЕ ИХ СТРУКТУРНЫХ И КВАНТОВО-ХИМИЧЕСКИХ ДЕСКРИПТОРОВ." In MedChem-Russia 2021. 5-я Российская конференция по медицинской химии с международным участием «МедХим-Россия 2021». Издательство Волгоградского государственного медицинского университета, 2021. http://dx.doi.org/10.19163/medchemrussia2021-2021-183.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography