Academic literature on the topic 'Стан системи'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Стан системи.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Стан системи"

1

Danylkiv, K. P., K. V. Horbova, and O. Ya Poburko. "Інноваційний розвиток транспортної системи України." Scientific Bulletin of UNFU 28, no. 4 (April 26, 2018): 31–35. http://dx.doi.org/10.15421/40280405.

Full text
Abstract:
Дослідження складових транспортного комплексу (залізничний транспорт, автомобільний, водний) дало змогу стверджувати, що транспортна система є важливим сегментом для економіки країни, стабільне функціонування якого забезпечує необхідні умови цілісності держави та підвищення рівня життя населення. Проаналізовано стан транспортної системи України та розглянуто перспективи її розвитку в контексті кризових змін. Визначено негативні тенденції у перевезеннях. Відзначено зменшення вантажообігу залізничного, автомобільного, водного, трубопровідного й авіаційного транспорту. Ринок транспортних послуг задовольняє тільки базові потреби економіки України та населення у перевезеннях. Виявлено, що нерозвинена система управління транспортною системою, стан виробничо-технічної бази і технологічний рівень організації перевезень за багатьма параметрами не відповідають зростаючим потребам суспільства, що негативно впливає на транспортну систему країни. Перспективним для держави визначено інноваційні перетворення в напрямку удосконалення структури міжнародних транспортно-логістичних систем, запровадження інноваційних інформаційно-управлінських технологій, побудованих на моделюванні інтегрованих транспортних систем, розвиток мультимодальних перевезень та пришвидшене інтегрування національної транспортної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

КЛАЧКО, Володимир, Сергій БІЛЯВЕЦЬ, Олександр ДІДЕНКО, and Юрій ДЕМ’ЯНЮК. "СТАН, ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ В КОНТЕКСТІ РЕАЛІЗАЦІЇ СТАНДАРТІВ НАТО." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки 28, no. 1 (April 20, 2022): 90–104. http://dx.doi.org/10.32453/pedzbirnyk.v28i1.958.

Full text
Abstract:
У статті узагальнено результати досліджень, публікацій та нормативно-правових актів, у яких розкриваються стан, проблеми та перспективи трансформації військової освіти в контексті реалізації стандартів НАТО. З’ясовано, що удосконалення системи військової освіти є на часі, оскільки вона є важливим компонентом сектору безпеки і оборони України і забезпечує Збройні Сили, інші військові формування та окремі складові сектору безпеки та оборони, зокрема Національну гвардію України та Державну прикордонну службу України, офіцерським складом. Особливістю системи військової освіти України є те, що вона інтегрована у загальнодержавну систему освіти і регулюється як нормативними документами з питань загальної освіти, так і відомчими нормативно-правовими актами. Трансформація військової освіти в контексті реалізації стандартів НАТО передбачає створення єдиної уніфікованої системи підготовки персоналу для сил оборони з урахуванням досвіду держав-членів НАТО та досягнення сумісності зі збройними силами цих держав, а також формування ефективної системи професійної військової освіти, яка інтегрована в державну систему освіти. Дослідження систем професійної військової освіти країн-членів НАТО показує, що за зовнішньої схожості вони мають низку суттєвих відмінностей щодо поєднання професійної військової підготовки та освіти, термінів здобуття освіти або проходження підготовки. Для України, як і для європейських країн-членів НАТО, характерним є те, що освітні програми побудовані на європейській кредитно-трансферній системі (ECTS), для якої характерними є триступенева система вищої освіти. Тому за нинішніх умов важливим є поєднання і врахування в системі військової освіти як вимог європейськоїкредитно-трансферної системи, так і норм і правил, передбачених стандартами НАТО. З’ясовано, що трансформація військової освіти в контексті реалізації стандартів НАТО може супроводжуватися певними негативними явищами, що потрібно врахувати на етапі розробки та обґрунтування концепції військової освіти та її нормативного забезпечення. У процесі трансформації військової освіти в контексті реалізації стандартів НАТО важливо врахувати також особливості функціонування окремих складових сектору безпеки і оборони.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Netepchuk, V. V. "МОДЕЛЬ БІЗНЕС-ПРОЦЕСУ «УПРАВЛЯТИ ЯКІСТЮ» У ФОРМАТІ IDF0." Bulletin National University of Water and Environmental Engineering 2, no. 90 (October 2, 2020): 122. http://dx.doi.org/10.31713/ve2202013.

Full text
Abstract:
Еволюція розвитку підходів до вдосконалення результатів операційної діяльності підприємства і прагнення менеджменту оптимізувати співвідношення ціна/якість продукції веде управлінську думку до «створення і забезпечення результативного функціонування системи якості, що включає необхідні організаційну структуру, процедури, процеси і ресурси». Метою написання статті є огляд функцій процесу управління якістю, методологічний аналіз вимог та рекомендацій стандартів серії ISO 9000 щодо розробки, функціонування і вдосконалення системи управління якістю, а також розробка у форматі IDF0 моделі «Системи управління якістю» як сукупності бізнес-процесів. Проведений автором огляд змісту функцій бізнес-процесу «Управляти якістю», аналіз вимог та рекомендацій стандартів серії ISO 900 щодо розробки і функціонування системи менеджменту якістю дав можливість змоделювати її у формі бізнес-процесу відповідно до вимог нотації IDF0, ідентифікувати та описати основні продукти її функціонування та виконати декомпозицію цього бізнес-процесу у вигляді ланцюжка бізнес-процесів: визначити зміст системи менеджменту якості, планувати систему менеджменту якості, забезпечити функціонування системи менеджменту якості, контролювати стан якості, усувати невідповідності та покращувати систему менеджменту якості. Наведений у статті алгоритм декомпозиції бізнеспроцесу «Управляти якістю» дозволяє системно представити проміжні та результуючі продукти бізнес-процесів системи менеджменту якості, проводити вимірювання стану системи менеджменту якості і впливати на її результативність та ефективність через управлінські рішення, що прийняті на підставі документованих даних та інформації про стан управління якістю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Щирба, М. Ю. "СТАН ЗДОРОВ'Я НАСЕЛЕННЯ УКРАЇНИ ЯК ОСНОВНИЙ ПОКАЗНИК НЕОБХІДНОСТІ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВОГО РЕГУЛЮВАННЯ СТАТУСУ ПАЦІЄНТА." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 18 (November 4, 2019): 227–33. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v18i0.459.

Full text
Abstract:
У статті констатовано, що збереження здоров'я населення - одна із центральних про­блем сучасності, особливо у зв'язку з погіршенням стану довкілля, зростаючими наванта­женнями різного характеру, які впливають як на окремі системи організму людини, так і на загальний стан її здоров'я. На основі статистичних даних стверджується про посередній стан здоров'я громадян і незадовільний стан системи охорони здоров'я в Україні. Спосте­рігаються негативні зміни в стані здоров'я дітей, найчастіше відхилення в їх розвитку. Вражає значне омолодження віку пацієнтів із тяжкими й хронічними захворюванням. На думку автора, таке становище зумовлене соціальними, екологічними, культурними та по­літичними факторами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ligotskyy, O., A. Nosovskyi, and I. Chemerys. "Аналіз міжнародних підходів до розробки систем показників безпеки." Nuclear and Radiation Safety 12, no. 4 (December 15, 2009): 36–41. http://dx.doi.org/10.32918/nrs.2009.12-4(44).06.

Full text
Abstract:
Наведено опис міжнародних підходів до розробки систем показників безпеки та досвіду використання цих систем для оцінки поточного стану безпеки та прийняття рішень з коригування експлуатації. Висвітлено стан справ з розробкою системи показників безпеки експлуатуючою організацією. Виконано аналіз можливості застосування міжнародних підходів під час розробки інтегральної системи показників безпеки. Сформульовано мету та завдання майбутніх досліджень з розробки інтегральної системи показників безпеки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дорофєєва, T. "УПРОВАДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ ЗАЛУЧЕННЯМ ТАЛАНТІВ У СФЕРІ ПОСЛУГ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ В УКРАЇНІ." Financial and credit activity problems of theory and practice 6, no. 41 (January 10, 2022): 458–68. http://dx.doi.org/10.18371/fcaptp.v6i41.251474.

Full text
Abstract:
Анотація. Розглядаються сучасні системи спортивного менеджменту і те, як вони не можуть полегшити зустрічі та поєднати потенційні перспективні таланти з ідеальним спортивним агентством. Сучасний стан фізичної культури і спорту в сільських населених пунктах України залишає бажати кращого. Багато талановитих спортсменів і дітей, які живуть у сільській місцевості, не мають можливості відточувати свою майстерність у спорті та робити кар’єру на основі свого таланту. Тому спорт для них став лише дозвіллям, і очікується, що вони залишать його, щойно досягнуть зрілого віку. Запропоновано систему керування якістю фізкультурно-спортивних послуг, яка може усунути цю проблему за допомогою стандартизації керування якістю. Брак інновацій при розробленні та впровадженні систем керування спортом в Україні не дозволяє галузі повністю розкрити свій потенціал. Тому дуже важливо зрозуміти, що громадськість і спонсори вимагають від технічної системи, яка обробляє профілі спортсменів і керує ними відповідно до вимог користувачів. У дослідженні використана вторинна методологія з акцентом на якісний аналіз. Це дозволяє дослідникові розробити систематичний огляд літератури, використовуючи попередні, уже проведені дослідження. Завдяки цьому методові можна отримати аргументи і підтвердження інших дослідників, засновані на інноваціях у культурних видах спорту та системах керування. Мета роботи — виділити потенційну модель, яка має унікальну інноваційну особливість — пошук споживачем найближчої організації, яка надає спонсорську підтримку спорту в Україні. Підтверджено гіпотезу дослідження, яка полягала у припущенні, що зусилля щодо поліпшення тільки наявних практик організаційної діяльності не можуть суттєво поліпшити стан фізичної культури і спорту та якість фізкультурно-спортивного обслуговування населення. Розглянуто переваги її впровадження, а також потенційні проблеми, що можуть виникнути після її розгортання. Нарешті, запропонована інноваційна система має бути додатково оцінена іншими дослідниками, щоб оцінити її технічну реалізацію та виявити підводне каміння і проблеми, які можуть виникнути у процесі розроблення. Якщо їх буде виявлено, то можна буде усунути, коли система почне проходити належний процес розроблення. Ключові слова: системи керування спортом, фізична активність, інновації. Формул: 0; рис.: 1; табл.: 7; бібл.: 25.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Біла-Тіунова, Л. Р. "ПЕНСІЙНА СИСТЕМА УКРАЇНИ ТА ДОСВІД СВІТОВОЇ ПРАКТИКИ." Знання європейського права, no. 1 (March 27, 2022): 58–61. http://dx.doi.org/10.32837/chern.v0i1.316.

Full text
Abstract:
У статті досліджено стан системи пенсійного забезпечення в Україні та проблеми функціонування її складових рівнів. Враховуючи те, що Пенсійний фонд включається у фінансову систему країни, розглянуто місце фінансової системи у реалізації завдань економічної політики держави та завдання вдосконалення її функціонування. Встановлено, що функціонування фінансової системи забезпечується фінансовими інститутами (державними і недержавними), які сукупно здійснюють реалізацію всіх функцій, необхідних для діяльності держави та ринкової економіки. Серед різноманіття фінансових інститутів виокремлено державні цільові фонди, сутність яких зводиться до фінансування суспільних потреб цільового характеру, у тому числі потреб вразливих верств населення. Звернено увагу на наявні моделі пенсійних систем зарубіжних країн. Розглянуто основні завдання Пенсійного фонду України, серед яких реалізація державної політики з питань пенсійного забезпечення та ведення обліку осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню та питання реформи пенсійного забезпечення. Проаналізовано три рівні пенсійної системи: солідарна система, накопичувальна система, добровільно-накопичувальна пенсійна система. Зазначено, що перший та другий рівні системи пенсійного забезпечення в Україні становлять систему загальнообов’язкового державного пенсійного страхування. Другий та третій рівні системи пенсійного забезпечення в Україні становлять систему накопичувального пенсійного забезпечення. Акцентовано увагу на тому, що поєднання у відповідному співвідношенні солідарної та накопичувальної (на обов’язковій та добровільній основі) складових дає найменш ризиковану та найбільш дієву можливість успішного функціонування пенсійної системи країни та повноцінного забезпечення пенсіонерів. Сьогодні існує проблема фінансування солідарної системи за рахунок низького рівня заробітної плати в Україні та невеликих відрахувань до Пенсійного фонду. Зроблено висновок про необхідність обов’язкової накопичувальної системи, яка збалансує солідарну систему та пришвидшить детінізацію ринку праці і забезпечить особистий накопичувальний рахунок для кожної людини з метою зміцнення пенсійної системи та впровадженню євроінтеграційних змін.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ситник, Ю. Б. "Аналіз основних характеристик і показників стану безпеки польотів авіаційної системи." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 117–22. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.15.

Full text
Abstract:
У статті проведений аналіз щодо організації системи безпеки польотів, що базується на двох контурах управління безпекою польотів (управління та забезпечення безпеки польотів). Визначено, що безпека польотів – це стан захищеності авіаційної системи від впливу небезпечних чинників, який відображає рівень авіаційної аварійності і стан безпеки польотів. Доведено, що рівень авіаційної аварійності визначається комплексною характеристикою безпеки польотів, яка відображає за допомогою системи статистичних показників людські втрати і втрати авіаційної техніки в результаті авіаційних подій, що відбулися в авіації України за певний період. Одним з показників рівня авіаційної аварійності є кількість авіаційних пригод на сто тисяч годин нальоту. Стан безпеки польотів – це інтегральна характеристика захищеності авіаційної системи, що визначається впливом на неї небезпечних факторів в масштабі реального часу. Проведений аналіз основних характеристик стану безпеки польотів дозволяє виділити два основних показники, за якими слід оцінювати її стан в авіаційному підрозділі. Так, в період організації польотів стан безпеки польотів визначається поточним значенням рівня забезпечення безпеки польотів; під час виконання польотів стан безпеки польотів визначається поточним значенням її рівня. В статті визначено, що рівень забезпечення безпеки польотів – це показник, що характеризує повноту профілактичної роботи, проведеної в авіаційному підрозділі на момент оцінки, щодо запобігання авіаційної пригоди. Головним критерієм оцінки рівня забезпечення безпеки польотів є обґрунтована повнота виконання заходів і процедур, визначених документами в області безпеки польотів і розпорядженнями вищих органів. При оцінці рівня забезпечення безпеки польотів в авіаційних підрозділах рекомендовано враховувати вплив людського фактору, а саме авіаційних фахівців з числа льотного складу авіаційних підрозділів на стан захищеності авіаційної системи. Рівень безпеки польотів в статті визначено як кількісне значення інтегрального показника, який характеризує стан захищеності авіаційної системи від впливу небезпечних чинників в ході виконання польотного завдання. Можливі стани безпеки польотів в авіаційному підрозділі можуть виникнути під час організації та виконання польотів. Проведений аналіз основних характеристик і показників стану безпеки польотів в авіаційному підрозділі дозволить розробити методичний апарат, застосування якого на практиці в процесі підготовки авіаційних підрозділів підвищить ефективність управління забезпеченням безпеки польотів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Deshko, Valerii, Inna Bilous, and Aleksandra Maksimenko. "СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ СИСТЕМИ ОПАЛЕННЯ БАГАТОКВАРТИРНИХ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1 (15) (2019): 267–77. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2019-1(15)-267-277.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Сучасний стан багатоквартирних житлових будинків (ЖБ), побудованих до кінця 90-х років, потребує повної або часткової модернізації та значного підвищення енергоефективності. Крім заходів з енергозбереження, які активно впроваджуються як для будинку загалом, так і окремими власниками квартир, є проблема з розподілом теплоти між квартирами системами теплопостачання ЖБ. Постановка проблеми. Для умов централізованого теплопостачання в Україні типовим є недотримання температурного графіка подачі теплоносія, який відповідає проектним вимогам, і спроби забезпечення умов комфортності мешканцями індивідуально, без урахування системних зв’язків у центральному опаленні будівлі. Зважаючи на це, у роботі проведено аналіз показників роботи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності при експлуатації типової багатоквартирної 12-поверхової будівлі. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Враховуючи, що для підвищення рівня енергоефективності ЖБ значна увага приділяється питанням термосанації, питання розподілу теплоти в інженерних мережах будівлі лишаються недостатньо висвітленими та проаналізованими. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Недотримання температурних графіків систем опалення в багатоквартирних будинках із частковою заміною опалювальних приладів. Постановка завдання. Визначення відхилень в умовах експлуатації системи опалення будівель та створення математичної моделі розрахунку, яка дозволяє визначити та аналізувати тепловий стан приміщень багатоквартиних житлових будинків. Виклад основного матеріалу. Метою цієї роботи є аналіз показників роботи системи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності типових багатоквартирних житлових будинків. Висновки відповідно до статті. У роботі проведено аналіз показників роботи однотрубної проточної системи опалення та дотримання умов комфортності при експлуатації типової багатоквартирної будівлі. Для системного аналізу цих впливів за різних умов експлуатації в програмному середовищі Mathcad розроблено математичну модель для визначення теплового стану приміщень будівлі на прикладі одного стояка.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Nesterova, Svitlana, Alla Sulyma, and Anatolii Korolchuk. "Функціональний стан кардіореспіраторної системи чоловіків із різним соматотипом." Physical education, sport and health culture in modern society, no. 3(55) (September 30, 2021): 69–75. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2021-03-69-75.

Full text
Abstract:
Актуальність. На сьогодні стан здоровʼя українців засвідчує тенденцію до погіршення, причому на першому місці серед причин смертності населення – захворювання серцево-судинної системи. Проведення оцінки функціонального стану серцево-судинної системи й рання діагностика патологічних процесів дають змогу попередити ускладнення та профілактику смертності від захворювань. Інтегральним показником функціонального стану серцево-судинної й дихальної систем є рівень аеробної продуктивності, який характеризує потужність аеробних процесів енергозабезпечення. Аналіз літератури засвідчив, що основою функціональних особливостей організації індивіда є морфологічна специфіка органів і тканин. Саме тому оцінку функціонального стану серцево-судинної системи доцільно проводити з урахуванням соматотипологіч- них особливостей, що дає можливість спрогнозувати залежність розвитку серцево-судинних захворювань в осіб із різним соматотипом і виокремити групи ризику розвитку патології. Завдання роботи – виявити соматоти- пологічні особливості функціонального стану серцево-судинної й дихальної систем та рівня аеробної продуктивності в чоловіків віком 18–30 років. Методи роботи. Установлення соматотипологічної прина- лежності проводили за методикою Хіт-Картера. Аналіз функціонального стану кардіореспіраторної системи проводили за показниками електрокардіографії, спірографії та величиною аеробної продуктивності. Результати. У дослідженні брали участь чоловіки віком 18–30 років, яких розподілено на п’ять соматоти- пологічних груп. Нами проведений аналіз показників біоелектричної активності серця й функціонального стану дихальної системи. Отримані результати засвідчили, що в усіх досліджуваних показники функціонального стану серцево-судинної та дихальної систем перебувають у нормі. Порівняльний аналіз результатів у представників різних соматотипів виявив вірогідно нижчий рівень показників зовнішнього дихання в ендоморфів. У представників ендоморного соматотипу також зафіксовано нижчий рівень величини аеробної продуктивності, порівняно з представниками інших соматотипологічних груп. Отримані результати дають можливість припустити, що особи з перевагою жирового компонента схильні до розвитку серцево-судинних захворювань. Висновки. Отримані результати засвідчили, що рівень функціонального стану кардіореспіра- торної системи в чоловіків 18–30 років відповідає нормі. Водночас у представників ендоморфного соматотипу рівень аеробної продуктивності нижчий, порівняно з результатами представників інших соматотипологічних груп.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Стан системи"

1

Гавриленко, Світлана Юріївна, Віктор Володимирович Челак, and М. А. Павлова. "Розробка структурно-функціональної моделі ідентифікації аномального стану комп'ютерної системи." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40709.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Валюх, А. В. "Сучасний стан фінансової системи в Україні." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64928.

Full text
Abstract:
Приватний сектор відіграє основну роль у фінансовій діяльності держави, особливо у таких сферах як фіскальна політика і формування доходів бюджетної системи країни. Приватний сектор перерозподіляє отримані доходи країни у вигляді податків і інших обов’язкових платежів. Але це не дає зменшувати значення фінансів державних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Красовський, О. Р., Антоніна Євгенівна Сірик, Антонина Евгеньевна Серик, and Antonina Yevhenivna Siryk. "Сучасний стан системи підготовки лижників-гонщиків." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/54960.

Full text
Abstract:
Еволюція лижних гонок, пов’язана з впровадженням сучасних технологій у вдосконалення інвентарю, засобів підготовки лиж та лижних трас, вимагає якісних змін у системі підготовки спортсменів, і робить актуальним огляд сучасних досліджень за даним напрямком. Проблему підготовки висококваліфікованих лижників вивчали як вітчизняні, так і зарубіжні дослідники. К. Сандбак (2013), Х. Холмберг (2015), Е. Андерсон (2014), Е. Шагарова (2016) відмічають, що лижні гонки розглядаються, як один з найважчих видів спорту на витривалість, що вимагає суттєво нових підходів до тренувального процесу висококваліфікованих спортсменів [1].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Басова, Юлія Олександрівна, and Людмила Миколаївна Губа. "СТАН СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ВИРОБІВ МЕДИЧНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ." Thesis, ПУЕТ, 2018. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/6519.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Цимбал, А. В. "Стан та перспективи розвитку банківської системи України." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/25046.

Full text
Abstract:
Цимбал, А. В. Стан та перспективи розвитку банківської системи України : випускна кваліфікаційна робота : 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / А. В. Цимбал ; керівник роботи В. П. Ільчук ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2021. – 87 с.
Предметом дослідження є економічні відносини, що складаються між учасниками банківської сфери та перспективи розвитку цих відносин. Об’єктом дослідження виступає діяльність банківської системи на сучасному етапі розвитку. Мета кваліфікаційної роботи полягає у визначення стану та перспектив розвитку сучасної банківської системи України. Завданнями роботи є дослідити роль банківської системи в економічному розвитку країни. За результатами дослідження сформульовані висновки щодо функціонування сучасної банківської системи України. Одержані результати можуть бути використані що запропоновані в роботі практичні рекомендації слугують підґрунтям для покращення показників діяльності на об’єкті дослідження.
In the first chapter the theoretical bases of management of financial and economic security of banking institutions are disclosed, the essence, content and components of the bank's financial and economic security, its place in the system of economic and financial security of the state in general are highlighted. The main types of threats and factors that adversely affect the security of banking activity are considered. The second section analyzes the current state of the banking system of Ukraine, assesses the activities of the domestic banking system and identifies the main risks of the modern banking system of Ukraine based on assets and liabilities of banks for 2016-2020. The map of risks of the banking system as of December 2020-June 2021 was compiled. In the course of the work the analysis of financial and economic activity of UKRSIBBANK, coefficient analysis of business activity and liquidity for 2018-2020 was carried out. The third section proposes ways to stabilize the conditions of the banking system of Ukraine in modern conditions, a matrix of PEST-analysis of the functioning of the modern banking system. Based on the results of the analysis and matrix, the main threats to the functioning of the modern banking system are identified and a table of the main directions of improving the efficiency of the banking system of Ukraine is compiled. According to the results of the UKRSIBBANK activity study, measures have been proposed to improve the performance of UKRSIBBANK.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Ковалів, В. М. "Стан і збільшення довіри до депозитної системи." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/63184.

Full text
Abstract:
Довіру громадян до банківської системи важко купити, вона приходить із стабільністю. Аналізуючи період 2000–2006 рр., коли вартість депозитів була високою, їх кількість зростала нижчими темпами, ніж у 2007–2008 рр., коли вони ставали дешевшими. У 2010–2011 рр. спостерігається повний занепад кредитної системи. Ті кредити, що видаються, є занадто дорогими. Попри афішування банків про відновлення кредитування, зокрема споживчого, буму не відбудеться, адже відсутня логіка наповнення пасивних рахунків і від того джерела кредитних коштів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Єпіфанов, Анатолій Олександрович, Анатолий Александрович Епифанов, and Anatolii Oleksandrovych Yepifanov. "Вплив банківської системи на рівноважний стан економіки." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2009. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/60285.

Full text
Abstract:
У сучасних умовах аналіз основних напрямків впливу банківської системи на рівноважний стан економіки набуває все більшого теоретичного та практичного значення. Так, у разі ефективного функціонування банківської системи, що проявляється насамперед в її здатності запропонувати економіці бажаний обсяг грошової маси, відповідно і розвиток та функціонування реального сектора економіки буде знаходитися на належному рівні. І, навпаки, неефективність банківської системи може призвести до занепаду вітчизняної економіки. У свою чергу, криза економіки призводить до негативних явищ у банківській системі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Соловйова, О. А. "Сучасний стан розвитку банківської системи в Україні." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61510.

Full text
Abstract:
За оцінками фахівців Standards and Poor, банківський сектор України у 2008 році має високий ступінь ризику і йому присвоєно 10 категорію, до якої належать найбільш слабкі та уразливі банківські сектори в світі (разом з Болівією і Венесуелою). Темпи зростання банківського кредитування в Україні були високими протягом останніх 5 років: 60 % на рік. Зростанню кредитування сприяло істотне збільшення грошової маси (МЗ) на рівні 44 % на рік, а також зовнішній борг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коваленко, А. С. "Основні складові та функції системи технічної діагностики інтегрованих інформаційних систем." Thesis, КНТУ, 2014. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/2993.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Власенко, Олександр Володимирович, Александр Владимирович Власенко, Oleksandr Volodymyrovych Vlasenko, Ігор Олександрович Шпетний, Игорь Александрович Шпетный, Ihor Oleksandrovych Shpetnyi, and О. Є. Парфеньєв. "Тензорезистивні властивості та фазовий стан плівкової системи на основі хрому і ванадію." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4406.

Full text
Abstract:
В роботі досліджуються тензорезистивні властивості та фазовий стан плівкової системи на основі хрому і ванадію. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/4406
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Стан системи"

1

Решетников, Ф. М. Правовые системы стран мира. Москва: Юридическая литература, 1993.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рудый, К. В. Финансово-кредитные системы зарубежных стран. Москва: Новое Знание, 2003.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Лозниця, В. С. Психологія і педагогіка: основні положення. Київ: ЕксОб, 2003.

Find full text
Abstract:
Містить основны теми дисциплін "Загальна психологія" та "Дидактика". Розглядаються механізми психичних явищ і поведінки людини, структура діяльності, формування особистості, типи нервової системи і темпераменту, психічні стани й пізнавательні процеси
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лозниця, В. С. Психологія і педагогіка: основні положення. Київ: ЕксОб, 2001.

Find full text
Abstract:
Містить основны теми дисциплін "Загальна психологія" та "Дидактика". Розглядаються механізми психичних явищ і поведінки людини, структура діяльності, формування особистості, типи нервової системи і темпераменту, психічні стани й пізнавательні процеси
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лозниця, В. С. Психологія і педагогіка: основні положення. Київ: ЕксОб, 2000.

Find full text
Abstract:
Містить основны теми дисциплін "Загальна психологія" та "Дидактика". Розглядаються механізми психичних явищ і поведінки людини, структура діяльності, формування особистості, типи нервової системи і темпераменту, психічні стани й пізнавательні процеси
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Івченко, О. Україна в системі міжнародних відносин: історична ретроспектива та сучасний стан. Київ: РІЦ УАННП, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Івченко, О. Україна в системі міжнародних відносин: історична ретроспектива та сучасний стан. Київ: РІЦ УАННП, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ярошенко, Ф. О. Система антикризової діагностики стану державних фінансів України, імітаційно-сітьового моделювання та проактивного реагування на поширення кризи. Київ: Мінфін, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Концептуальні засади реформування політичної системи в Україні. Стан і перспективи розвитку політичних наук. К.: УАДУ, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дороніна, Тетяна Олексіївна. Теорія і практика вищої професійної освіти в Україні. Криворізький державний педагогічний університет, 2018. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3001.

Full text
Abstract:
Навчальний посібник із дисципліни «Теорія і практика вищої професійної освіти в Україні» укладений з огляду на освітньо-професійну програму підготовки магістрів зі спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка». Посібник репрезентує один із варіантів теоретичного викладу матеріалу, що відображає сучасний стан вищої (професійної) освіти в Україні, визначає вектори її розвитку та окреслює найбільш проблемні аспекти функціонування вітчизняної системи вищої професійної (педагогічної) освіти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Стан системи"

1

Бенько, Микола, and Ганна Москалюк. "БУХГАЛТЕРСЬКА ТА УПРАВЛІНСЬКА ЗВІТНІСТЬ В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ ТА ЦИФРОВІЗАЦІЇ: ІННОВАЦІЇ ТА ПРОБЛЕМИ." In Державне управління та адміністрування, сфера обслуговування, економіка та міжнародні відносини як рушійні сили економічного зростання держав XXI століття (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/paaaseeirdfegcc.ed-2.07.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню теоретичних та практичних аспектів складання та подання бухгалтерської та управлінської звітності у глобалізаційних умовах та під впливом інноваційних технологій як результатів розгортання Industry 4.0. Проаналізовано стан української економіки у контексті інформаційних та глобалізаційних процесів та з’ясовано місце звітності у них. Розглянуто актуальні інноваційні технології, які доцільно використовувати при складанні, поданні та використанні бухгалтерської та управлінської звітності. Зроблено акцент на переваги від імплементації таких інноваційних технологій в управлінську та облікові системи. Досліджено інноваційні види звітності, які використовуються на міжнародному рівні. Проаналізовано причини низької активності керівників підприємств щодо впровадження інноваційних технологій та інноваційних форм звітності.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Нікішина, О. В., С. А. Бондаренко, and О. О. Зеркіна. "СЕЛЕКТИВНИЙ ПІДХІД ДО ФОРМУВАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНО-ІННОВАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ У КООРДИНАТАХ ЦІЛЕЙ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-26.

Full text
Abstract:
Результатом дослідження є методичне забезпечення комплексної оцінки домінант ІІП на засадах сталого розвитку. Виокремлено п’ять домінант ІІП, а саме: (1) достатнє інвестиційне забезпечення раціонального природокористування національної економіки; (2) інвестиційне забезпечення наукових досліджень та інновацій за напрямом сталого розвитку; (3) відновлення, стале використання та охорона складників природно-ресурсного потенціалу національної економіки; (4) зниження екодеструктивного впливу соціально-економічної системи на стан навколишнього природного середовища; (5) підвищення екологічних аспектів якості життя населення. Кожна домінанта потребує введення відповідних їй оціночних індикаторів. Авторами розширено систему національних індикаторів сталого розвитку в межах ЦСР. У пропоновану систему індикаторів інтегровано європейські та авторські економіко-екологічні показники, орієнтовані на поглиблену оцінку інвестиційного та природно-ресурсного потенціалу у видовому і структурно-секторальному вимірах, взаємозв’язку інвестиційного та екологічного складників природокористування. На підставі результатів комплексної оцінки визначено складники домінант ІІП та завдання з найнижчим ступенем впровадження, а саме: Домінанти 1 і 2, завдання підвищення енергоефективності Домінанти 3, завдання зниження відходоємності Домінанти 4, завдання покращення стану здоров’я населення Домінанти 5. Обґрунтовано головні напрями та шляхи підвищення ступеню впровадження домінант ІІП, зокрема: (1) зростання державних видатків на НДР та інновації за напрямом «Енергетика та енергоефективність», «Раціональне природокористування», поновлення фінансування «Наук про життя» в аспекті інноваційного розвитку медицини; (2) стимулювання суб’єктів господарювання до впровадження енергозберігаючих технологій, екологічно чистих виробництв та екоінновацій шляхом зниження ставки екологічного податку; (3) створення сприятливого інституційного середовища для розширеного відтворення лісів та сталого розвитку лісового господарства; (4) стимулювання вітчизняних інвесторів до екологічно орієнтованих капіталовкладень у сфері поводження з відходами; (5) розвиток міжсекторального партнерства для впровадження домінант ІІП. Пропонується впровадження селективного підходу у формування державної інноваційно-інвестиційної політики розвитку регіонів, спираючись на ідентифіковані Домінанти, виділені згідно з координатами Цілей сталого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Бобров, Є. А. "СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ ПЕРЕХОДУ ЕКОНОМІКИ КРАЇНИ ВІД ЛІНІЙНОЇ ДО ЦИКЛІЧНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ СИСТЕМИ." In Економіка невизначеності: практичний погляд на проблему, 7–40. KROK University, 2021. http://dx.doi.org/10.31732/eu-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Олексенко, Олександр, and Володимир Герасименко. "МЕТОД ВИЗНАЧЕННЯ ВАРІАНТІВ ПОЛЬОТУ БЕЗПІЛОТНОГО ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ НА ОСНОВІ МАКС-МІННОГО МУРАШИНОГО АЛГОРИТМУ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). 2nd ed. Європейська наукова платформа, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.01.

Full text
Abstract:
Запропоновано використання мурашиного алгоритму для визначення маршрутів польоту безпілотного літального апарата (БПЛА) до об’єктів удару (ОУ). Проведено дослідження щодо застосування Макс-мінного мурашиного алгоритму для одночасного визначення маршрутів польоту декількох груп БПЛА з різних аеродромів до різних об’єктів удару та смуги прориву системи протиповітряної оборони (ППО) з врахуванням впливу наряду БПЛА, необхідних для знищення об’єкту удару з заданою ймовірністю. Також досліджено працездатність алгоритму в умовах нестаціонарного середовища. Результати досліджень позитивні і вказують на можливість вирішення поставлених завдання з використанням мурашиного алгоритму. Подальші дослідження також можуть бути направлені на реалізацію тримірного пошуку маршрутів польоту БПЛА в географічних координатах з урахуванням розмірів поворотних точок маршруту, у яких вони здійснюють маневр, та реальних розмірів і конфігурації заборонених зон, а також рельєфу місцевості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Prytyka, Yurii. "Civil Procedure of Ukraine: The Main Trends of Evolution During the Period of Independence." In Access to justice in the light of sustainable development: to the 30th anniversary of Ukraine's independence ed. by Yuri Prytyka and Iryna Izarova, 10–31. VD Dakor, 2021. http://dx.doi.org/10.33327/ajee-18-21-cp1-1.

Full text
Abstract:
Тридцятиріччя незалежності України дає змогу подивитися на пройдений складний і тернистий шлях, який наша країна пройшла, повстаючи з руїн по- страдянського простору і розбудовуючи незалежну демократичну правову державу, проаналізувати його й оцінити здобутки і виявити прорахунки, дати загальну оцінку змінам і численним реформам, що відбулися. Розуміння тенденцій еволюціонування сучасного цивільного процесу важ- ливе, оскільки дозволяє більш точно визначати шляхи вдосконалення законодавства й судової практики і сприяє формуванню адекватної до сус- пільних запитів системи цивільного процесу й системи цивільної юрисдик- ції в цілому. Інститути правосуддя й судочинства повинні модернізуватися відповідно до потреб сучасного суспільства, виходячи не тільки з такого очевидно- го цивілізаційного факту, як фундаменталізація прав людини у межах на- ціонального й інтернаціонального правопорядків. Тому беззаперечною є необхідність віднайдення відповідних концептів, що стосуються спад- коємності, традицій і новацій у цивілістичній процесуальній сфері і які відображали б сучасні теоретико-прикладні проблеми науки цивільного процесуального права1. Важливим для розвитку є й аспект міжнародно-правового характеру, оскіль- ки в сучасних умовах гармонізації й уніфікації цивільних процесуальних про- цедур, інститутів, вироблення загальносвітових і європейських стандартів спеціалісти, причетні до розробки процесуального законодавства, звісно, знаходяться під впливом цих концепцій і підходів. Орієнтиром для вдосконалення законодавства є потреби практики, котрі, накладаючись на історично сформовані способи їх вирішення за кордоном, тобто у міжнародному праві, стимулюють пошук і наближають віднайдення нового вирішення проблеми. Крім того, розвиток самого суспільства, сучасних технологій, зокрема, пов’я- заний із штучним інтелектом і комунікаціями, або неочікувані виклики всесвітнього характеру також впливають на еволюцію права, у тому числі цивільного процесуального. Так, пандемія Ковід-19 змусила скоріше перехо- дити на онлайн-технології здійснення судових процесів. Таким чином, на кожному витку розвитку процесуального права і всієї сис- теми цивільної юрисдикції необхідно обрати найбільш прийнятний і раціо- нальний процесуальний інструментарій, який буде адекватніше відображати існуючі реалії. Виходячи із сказаного, необхідно насамперед виокремити тенденції вдоскона- лення цивільного процесу, які характеризують його сучасний стан і дають змогу спрогнозувати шляхи його подальшого розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Шіковець, К. О., and Г. М. Квіта. "МЕТОДИ НЕЙРОМАРКЕТИНГУ ДЛЯ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УМОВ СТАЛОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-13.

Full text
Abstract:
У роботі розглянуто концепцію сталого розвитку та її складові частини: економічну, соціальну та екологічну з погляду системного підходу. Оскільки сталий розвиток – системно керований розвиток і основою його керованості є системний підхід, та сучасні інформаційні технології, які дають змогу дуже швидко моделювати різні варіанти напрямів розвитку, то пропонується застосувати «Кібернетичну концепцію управління граничними ресурсами і станами об’єкта розвитку (КУРСОР+)» до моделювання станів сталого розвитку. Інтегрована модель концепції сталого розвитку та системно-ситуаційної моделі розвитку дала змогу описати складники системно-ситуаційної моделі розвитку, визначити поточний, цільовий та прогнозний стан сталого розвитку та дослідити етапи досягнення однієї із цілей сталого розвитку, а саме «відповідальне споживання та виробництво». Для досягнення цільових орієнтирів, відповідального споживання запропоновано застосовувати сучасні методи маркетингу, а саме нейромаркетинг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Русин, Людмила. "ПРОГРАМА ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ ТРЕНЕРІВ З ОДНОБОРСТВ ДО ЗАСТОСУВАННЯ ЗАСОБІВ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ В СИСТЕМІ САМООСВІТИ." In Імплементація нововведень до правових та воєнних наук та підвищення ролі спорту на державному рівні (1st ed.). Європейська наукова платформа, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/indpvnprsdr.ed-1.05.

Full text
Abstract:
В результаті дослідно-аналітичної роботи розглянуто актуальну проблему формування готовності тренерів, які спеціалізуються в одноборствах до застосування засобів фізичної терапії в системі самоосвіти. Враховуючи результати моніторингу Інтернет-ресурсів, аналізу науково-методичної, спеціальної та довідкової літератури встановлено, що питанням розроблення та апробації прикладних програм (методик, педагогічних моделей, тощо) формування готовності тренерів, які спеціалізуються в одноборствах до застосування технік кінезіологічного тейпування у професійній діяльності (в системі багаторічної підготовки спортсменів) присвячено недостатню кількість науково-методичних праць, що потребує подальших наукових розвідок та підкреслює актуальність і практичну складову обраного напряму дослідження. Під час вирішення поставлених перед нами завдань були використані наступні методи дослідження (на емпіричному та теоретичному рівнях): абстрагування, аналіз і синтез, індукція і дедукція, моделювання, математично-статистичні (кореляційного аналізу, факторного аналізу, шкалювання) тощо. У динаміці другого етапу дослідження членами науково-дослідної групи визначено сутність та структуру готовності тренерів, які спеціалізуються в одноборствах до професійної діяльності – особистісне утворення, яке формується шляхом акцентованого педагогічного впливу на формування у тренерів готовності до підтримання престижу українського спорту на міжнародній арені завдяки всебічній та якісній підготовці висококваліфікованих атлетів, до виконання навчально-тренувальних планів на різних етапах багаторічної підготовки спортсменів-одноборців у тому числі й на етапах їхньої фізичної терапії і ерготерапії та забезпечує узгодження ним знань про зміст та структуру професійної діяльності, а також вимог цієї діяльності до рівня всебічної підготовленості, а також психофізіологічного стану одноборців, сформованих компетентностей необхідних для організації збалансованої та конкурентоспроможної системи багаторічної підготовки спортсменів, які спеціалізуються в одноборствах зі сформованими та усвідомленими ними в процесі розвитку можливостями та потребами. Враховуючи результати низки теоретичних та емпіричних досліджень вважаємо, що структура готовності тренерів, які спеціалізуються в одноборствах до професійної діяльності містить наступні компоненти: мотиваційний, функціональний, прикладний та стресостійкий. В процесі дослідно-аналітичної роботи упродовж третього етапу дослідження нами виділені рівнозначні для тренерів, які спеціалізуються в одноборствах «критерії оцінювання»: мотиваційний, змістовий та аналітико-оцінний. Крім цього, вважаємо, що для будь-якого «критерію» характерним є наявність певних «показників», які відображають найбільш важливі та інформативні властивості «об’єкту», що забезпечує його існування. Відповідно до аналізу спеціальної науково-методичної та довідкової літератури членами науково-дослідної групи встановлено, що найбільш ефективними підходами для досягнення мети обраного напряму дослідження (з метою розроблення майбутньої «Програми формування готовності тренерів, які спеціалізуються в боротьбі самбо до застосування засобів фізичної терапії із акцентованим використанням технік кінезіологічного тейпування в системі самоосвіти») є: діяльнісний, особистісно-зорієнтований, комплексний, системний, а також структурний «підходи». Крім цього, відповідно до результатів низки емпіричних досліджень, а також враховуючи власний досвід організації системи багаторічної підготовки одноборців, нами пропонується до використання в системі оцінювання готовності тренерів, які спеціалізуються в боротьбі самбо до застосування засобів фізичної терапії із акцентованим використанням технік кінезіологічного тейпування наступних «рівнів»: високого, достатнього та задовільного. Варто також підкреслити, що для досягнення головної мети дослідження членами науково-дослідної групи планувалося використання наступних коригуючих технік кінезіологічного тейпування: лімфатична корекція «тунелювання»; зв’язкова-сухожильна корекція «тиск»; фасціальна корекція «утримання»; механічна корекція; послаблююча корекція «ліфтинг»; функціональна корекція «пружинування». Підсумовуючи результати аналізу науково-методичної та спеціальної літератури (Інтернет-джерел), членами науково-дослідної групи розроблено та апробовано програму формування готовності тренерів, які спеціалізуються в боротьбі самбо до застосування засобів фізичної терапії (із акцентованим використанням технік кінезіологічного тейпування) в системі самоосвіти. Розроблена та апробована «Програма» є уніфікованою і може ефективно використовуватися в системі фізичної терапії представників інших повноконтактних одноборств (олімпійських та неолімпійських видів спорту). Результати дослідження впроваджені у систему самоосвіти (підвищення кваліфікації) тренерів, які спеціалізуються в одноборствах. Напрями подальших досліджень передбачають розроблення дихальних комплексів фізичних вправ, які забезпечують підвищення працездатності тренерів з одноборств (на прикладі тренерів, які спеціалізуються в боротьбі самбо та дзюдо) на етапі їхнього відновлення після лікування коронавірусної хвороби (COVID-19).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Афанасьев, М. П., and Н. Н. Шаш. "Первый в мире «зеленый» государственный бюджет." In Научные труды 2021, 342–55. Федеральное государственное бюджетное учреждение наук и Институт народнохозяйственного прогнозирования РАН, 2021. http://dx.doi.org/10.47711/2076-318-2021-342-355.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются процессы «озеленения» финансовых и бюджетных систем стран мира в рамках внедрения концепции ответственного экологического и социально ориентированного управления (ESG). Выявлены характеристики современных систем управления бюджетом, формирующие благоприятную среду для внедрения в бюджетный процесс инструментария «зеленого» бюджетирования. Описаны наиболее перспективные инструменты зеленого бюджетирования.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Дудник, Н. З. "Вальдорфська педагогіка як альтернативна система освіти." In ПЕДАГОГІКА XXI СТОЛІТТЯ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ, 499–532. Liha-Pres, 2021. http://dx.doi.org/10.36059/978-966-397-241-1-19.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Стан системи"

1

Падляк, Віктор. "МОДЕЛЮВАННЯ ТЕПЛООБМІННИКА СИСТЕМИ РЕЦИРКУЛЯЦІЇ ВІДПРАЦЬОВАНИХ ГАЗІВ ДИЗЕЛІВ АВТОМОБІЛІВ." In СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ, chair Роман Качмар. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.12.2020.v6.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Полянський, С. В., and Т. О. Полянська. "Стан ґрунтового покриву Копаївської осушувальної системи (Волинська область)." In IDEAS AND INNOVATIONS IN NATURAL SCIENCES. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-047-6-43.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Перцева, Т., and О. Строчка. "СТАН ПРОТЕЇНАЗ-ІНГІБІТОРНОЇ СИСТЕМИ У КУРЦІВ ХВОРИХ НА ХРОНІЧНЕ ОБСТРУКТИВНЕ ЗАХВОРЮВАННЯ ЛЕГЕНЬ." In WIELOKIERUNKOWOSC JAKO GWARANCJA POSTĘPU NAUKOWEGO. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/21.02.2020.v2.14.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Михалюк, Є. Л., А. О. Новак, and С. Г. Польський. "Стан серцево-судинної та автономної нервової системи у волейболісток збірної команди України в змагальному періоді." In PHYSICAL CULTURE AND SPORTS IN THE EUROPEAN EDUCATIONAL SPACE. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-112-1-21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Гложик, Ірина. "ВМІСТ МІНЕРАЛЬНИХ ЕЛЕМЕНТІВ ТА СТАН СИСТЕМИ АНТИОКСИДАНТНОГО ЗАХИСТУ ТА ПРОЦЕСІВ ВІЛЬНОРАДИКАЛЬНОГО ОКИСНЕННЯ ЛІПІДІВ У ГЕПАТОЦИТАХ ЩУРІВ НА ТЛІ НАБУТОЇ ІНСУЛІНОРЕЗИСТЕНТНОСТІ, ЙОДОДЕФІЦИТУ ТА ІНСУЛІНОРЕЗИСТЕНТНОСТІ У ПОЄДНАННІ З ЙОДОДЕФІЦИТОМ." In МІЖДИСЦИПЛІНАРНІ НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ: ОСОБЛИВОСТІ ТА ТЕНДЕНЦІЇ. Міжнародний центр наукових досліджень, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/04.12.2020.v3.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Вознюк, Юрій. "АВТОНОМНА СИСТЕМА КЕРУВАННЯ БЕЗПІЛОТНИМ ЛІТАЛЬНИМ АПАРАТОМ." In СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ НАУКИ, chair Тарас Рудик. Молодіжна наукова ліга, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/18.12.2020.v6.01.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бордюгова, Олена. "ОЦІНКА СТАНУ СИСТЕМИ ОЗЕЛЕНЕННЯ МІСТА СТАРОБІЛЬСЬК ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ." In DO DESENVOLVIMENTO MUNDIAL COMO RESULTADO DE REALIZAÇÕES EM CIÊNCIA E INVESTIGAÇÃO CIENTÍFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/09.10.2020.v1.34.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Мещеряков, Л., В. Сулаєв, and Д. Сулаєв. "Розробка автоматизованої інформаційної системи моніторингу стану очисного комбайна." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2019. http://dx.doi.org/10.33271/usme13.045.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Грузевський, О. А., О. В. Ніколаєва, С. М. Кобильник, М. Д. Кагляк, and А. М. Табуліна. "Взаємозв’язок стану імунної системи з показниками системи гормональної регуляції при вагінальному нормо- та дисбіозі." In MEDICINE AND HEALTH CARE IN MODERN SOCIETY: TOPICAL ISSUES AND CURRENT ASPECTS. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-038-4-11.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Гатина, Наталия Владимировна, Мария Викторовна Козина, and Наталья Владимировна Гусева. "АНАЛИЗ ПРИМЕНЕНИЯ ТРЕХМЕРНЫХ КАДАСТРОВЫХ СИСТЕМ ЗАРУБЕЖНЫХ СТРАН." In Сборник материалов III научно-практической конференции "Регулирование земельно-имущественных отношений в России: правовое и геопространственное обеспечение, оценка недвижимости, экология, технологические решения". СГУГиТ, 2020. http://dx.doi.org/10.33764/2687-041x-2020-1-205-210.

Full text
Abstract:
Вопросы управления земельными отношениями всегда являлись актуальными как для отдельных граждан, так и для любого государства в мире. В статье рассмотрено применение 3D-кадастра в различных странах. Результаты сравнительного анализа показали, что страны мира находятся на разных стадиях реализации трехмерного кадастра. Все страны регулируют вопросы землепользования через специально созданные государственные службы. Отмечается, что ни в одной из стран полностью не разработан трехмерный кадастр недвижимости, однако в большинстве из них, объекты недвижимости могут отображаться в трехмерном пространстве.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Стан системи"

1

Hado, Nataliya. ІСТОРІЯ СТАНОВЛЕННЯ ТА СУЧАСНИЙ СТАН СИСТЕМИ КАТОЛИЦЬКИХ МЕДІЙ УКРАЇНИ. Ivan Franko National University of Lviv, August 2018. http://dx.doi.org/10.30970/vjo.2018.43.8322.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марчик, Валентина Іванівна, and Сергій Валентинович Поліщук. Стан кардіо-респіраторної системи у студентів за віком і рівнем рухової активності. ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет», 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1669.

Full text
Abstract:
Під час фізичного навантаження у кардіо-респіраторній системі відбуваються зміни, що носять адаптаційний характер. Дослідження стану кардіо-респіраторної системи у студенток 1 та 5 курсів, а також студенток, які займаються баскетболом без спортивної кваліфікації, показало, що більшість з них мають оцінку «задовільно». Відмінностей у стані кардіо-респіраторної системи студентів за віковим фактором і рівнем рухової активності при використані індексу Скибінської не виявлено.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Словак, Катерина Іванівна, Сергій Олексійович Семеріков, and Юрій Васильович Триус. Мобільні математичні середовища: сучасний стан та перспективи розвитку. НПУ імені М.П. Драгоманова, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/962.

Full text
Abstract:
На формування і розвиток особистості людини найбільше впливає середовище, в якому вона живе, навчається, працює. Тому для ВНЗ важливою і актуальною проблемою як теоретичного, так і практичного характеру є проблема створення такого високотехнологічного інформаційно-комунікаційного освітньо-наукового середовища, в якому студент знаходиться щодня в процесі всього періоду навчання у вищій школі, яке повинне відповідати потребам інформаційного суспільства, сучасному рівню науки, техніки та світовим освітнім стандартам і сприяти підвищенню рівня інформаційно-комунікаційної підготовки та формуванню професійних компетентностей. Прикладом такого інформаційно-комунікаційного освітньо-наукового середовища для навчання математичних дисциплін студентів ВНЗ є web-орієнтоване математичне середовище. Одному з підходів до створення такого середовища на основі web-орієнтованої системи комп’ютерної математики (СКМ), що інтегрує в собі послуги різних систем за допомогою клієнт-серверних технологій і таких засобів ІКТ навчання математики, як мультимедійні демонстрації, динамічні математичні моделі, тренажери та експертні системи навчального призначення, присвячена ця стаття. Зокрема в роботі визначено новий клас педагогічного програмного забезпечення математичних дисциплін – мобільні математичні середовища. .
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Братченко, Людмила Євгеніївна, and Олена Олексіївна Комарова. Досвід зарубіжних країн з організації національних пенсійних систем - орієнтир для України. BoScience Publisher, September 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3942.

Full text
Abstract:
В статті досліджується та аналізується сучасний стан трьохрівневої пенсійної системи України, рейтинг найкращих пенсійних систем економічно розвинених країн світу. Акцентовано увагу на спільні цілі, які об'єднують різні пенсійні системи та рекомендовано Україні саме на них орієнтуватися за для досягнення ефективних результатів в реформуванні пенсійної системи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Братченко, Людмила Євгеніївна, and Олена Олексіївна Комарова. Підвищення рівня життя пенсіонерів – як основна мета пенсійної реформи в Україні. Київ, April 2020. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/3941.

Full text
Abstract:
У статті розглядається та аналізується стан сучасної пенсійної системи України, пропозицій щодо шляхів подальшого її реформування, зарубіжний досвід щодо організації та функціонування найкращих пенсійних систем світу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Лисоконь, Ілля Олександрович. Інвестиційна політика в галузі вищої освіти України: стан розробленості питання в науковій площині. Одеса: ПУ «Причорноморський науково-дослідний інститут економіки та інновацій», 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/4265.

Full text
Abstract:
Актуальність теми полягає в потребі модернізації системи вищої освіти України, в тому числі за рахунок ефективної інвестиційної політики. Наявні публікації, які торкаються цієї проблеми, розглядають інвестиційну політику в економічній площині, акцентуючи саме на інвестиціях, однак інвестиційна політика має міжгалузевий характер, що можна продемонструвати на прикладі вищої освіти. Тому вивчення питання наукової розробленості питання інвестиційної політики в галузі вищої освіти є актуальною проблемою для вітчизняної системи освіти, розв’язання якої дозволить закласти основи для всебічного розвитку української вищої школи. Метою дослідження є з’ясування сучасного стану дослідженості проблеми інвестиційної політики в галузі вищої освіти України в науковій площині.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стрюк, Андрій Миколайович, and Сергій Олексійович Семеріков. Моделі комбінованого навчання. Університет імені Альфреда Нобеля, 2012. http://dx.doi.org/10.31812/0564/974.

Full text
Abstract:
У статті на основі існуючих моделей навчання презентовано авторську організаційну модель комбінованого навчання у ВНЗ, що передбачає використання системи управління навчанням та відображає поточний стан розвитку теорії та методики використання ІКТ в освіті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Марчик, В. І., В. В. Василенко, and В. Є. Андріанов. Роль сенсорних систем у виконанні точнісних рухів баскетболіста. Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, 2007. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1921.

Full text
Abstract:
В роботі досліджували стан зорової і тактильної сенсорної системи у студентів, що займаються баскетболом, і загального курсу фізичного виховання. Спостерігаються відмінності в результативності точнісних рухів і проявах сенсорних систем серед студентів, що займаються баскетболом на секційних заняттях і студентів, що вивчають баскетбол на загальних заняттях фізичного виховання. Умовно визначено, що в групі спортсменів погодженість досліджуваних сенсорних систем є за рівнем більшою, ніж в групі студентів. Збільшення результативності (можливо, до визначеної межі) у виконанні точнісних рухів проявляється в глибинному зорі у відчуттях на зменшення дистанції, в тактильних відчуттях – у збільшенні тиску. До гри в баскетбол залучаються особи, що мають затребуванні генетичні характеристики. Управління сенсорних систем у виконанні точнісних фізичних рухів вдосконалюється разом з вдосконаленням спеціалізованої підготовки спортсмена.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Семеріков, Сергій Олексійович, Ілля Олександрович Теплицький, and Олександр Павлович Поліщук. Вища освіта як фактор інноваційного розвитку. ХНАДУ, 2010. http://dx.doi.org/10.31812/0564/940.

Full text
Abstract:
В Україні трансформаційні процеси в галузі вищої освіти, що розпочалися після здобуття незалежності, були обумовлені як особливостями суспільно-політичних процесів, так і складними економічними обставинами. Досить швидко стало зрозуміло, що від реформування вищої освіти буде залежати не тільки виживання вищих навчальних закладів, а й рівень розвитку самої держави. Тому було зроблено ряд спрямованих на перебудову вищої освіти кроків, які призвели до наступних структурних перетворень, що впливають на сучасний стан системи українських вищих навчальних закладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ганчук, А. А., and В. М. Соловйов. Еконофізичні методи моніторингу раннього сповіщення та прогнозування економічних криз. ТНТУ, October 2011. http://dx.doi.org/10.31812/0564/1212.

Full text
Abstract:
Нами запропоновано систему показників, які виходячи із загальних уявлень міждисциплінарної теорії складних систем, аналогій з фундаментальними науками, зокрема, теоретичною фізикою, дозволяють проводити моніторинг поточного стану системи, ідентифікувати критичні і кризові явища, будувати їх передвісники.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography