Journal articles on the topic 'Стан ринку'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Стан ринку.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Стан ринку.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Осієвська, В. В., Г. М. Михайлова, С. В. Галько, and Н. Б. Марчук. "РЮКЗАКИ: СТАН РИНКУ." Herald of Lviv University of Trade and Economics. Technical sciences, no. 26 (August 3, 2021): 17–23. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1221-2021-26-02.

Full text
Abstract:
У статті досліджено актуальні проблеми стану ринку рюкзаків в Україні. Також вивчено структуру світового ринку рюкзаків задля встановлення можливих напрямів розвитку екс- портно-імпортного потенціалу України. Саме так окреслено мету статті. В результаті аналізу встановлено, що протягом останніх декількох десятиліть світовий ринок сумок і багажних виробів, який включає рюкзаки, неухильно зростав. Йому сприяли зміна способу життя споживачів, зростання кількості міського населення, модні тенденції тощо. Водночас із 2013 по 2020 рр. виробництво рюк- заків та подібних речей, виготовлених із шкіри натуральної або композиційної, шкіри лакової, листів пластмаси, текстильних матеріалів, алюмінію та інших матеріалів, в Україні знизилось. Особливо стрімкий спад спостерігався у 2020 р. Виявлено, що імпорт рюкзаків та подібних речей із лицьо- вою поверхнею з текстильних матеріалів в Україну впродовж 2015–2019 рр. впевнено зростав, але у 2020 р. знову почав знижуватись. В досліджуваний період Україна збільшила експорт рюкзаків та подібних речей із текстильних матеріалів у 5 разів. Відзначено його незначне падіння у 2020 р. В результаті аналізу країн-експортерів та країн-імпортерів встановлено, що найбільшими ринками для українського експорту рюкзаків з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів є США, Угорщина та Італія. Угорщина демонструє найбільшу абсолютну різницю між потенційним і фактичним екс- портом у вартісному вираженні, залишаючи простір для реалізації додаткового експорту вартістю 62 тис. дол. США. Отже, вважаємо за доцільне переорієнтуватись на виробництво та ввезення рюк- заків з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів до США, Канади, Малайзії, Італії тощо. Спира- ючись на проведений аналіз експортного потенціалу, вважаємо, що варіантом українського експорту можуть бути рюкзаки з лицьовою поверхнею з текстильних матеріалів, потенційним споживачем яких виступає Угорщина, однак висока ставка їх ввізного мита (1,3%) має бути темою перемовин між нашими країнами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Dіakonova, Iryna, Lyudmyla Pavlenko, and Olena Kryklii. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ КОЛАБОРАЦІЇ БАНКІВ ТА FINTECH." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 1(17) (2019): 190–99. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-1(17)-190-199.

Full text
Abstract:
У статті досліджено тенденції адаптації банків до функціонування в умовах стрімкого розвитку фінансових технологій FinTech. Визначення етапів еволюції FinTech дало змогу визначити основні форми взаємодії нових гравців на ринку з банками, вдосконалення яких створить основу для забезпечення необхідного рівня конкурентоспроможності банків на ринку через впровадження нових форм співпраці. На основі даних EY FinTech Adoption Index проаналізовано ринки провідних країн світу, що є лідерами впровадження FinTech. Визначено поточний та очікуваний рівень використання FinTech відповідно до секторів, що отримали найбільші інвестиційні потоки. За результатами дослідження визначено глобальні тренди фінансового ринку: мобільні платежі, грошові перекази, краудфандинг, блокчейн, криптовалюти та Р2Р кредитування, що мають бути пріоритетними сферами для банків при впровадженні FinTech для набуття конкурентних переваг порівняно з наявними на ринку пропозиціями нетрадиційних фінансових послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гужуман, Лилия, and Наталья Мешко. "УПРАВЛЕНИЯ ИЗМЕНЕНИЯМИ В ПРОЦЕССЕ СТРУКТУРНО - ОРГАНИЗАЦИОННЫХ ОПЕРАЦИЙ НА ОПЫТЕ ТНК." SWorldJournal, no. 04-03 (June 30, 2018): 68–75. http://dx.doi.org/10.30888/2663-5712.2020-04-03-027.

Full text
Abstract:
В умовах постійного розвитку ринку та набуття ним характеристик світової капіталізації, компанії повинні слідкувати та застосовувати усі можливі методи для збереження свого стану та покращувати показники приросту і прибутку. Нинішній стан світового ринку
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гужуман, Лилия, and Наталья Мешко. "УПРАВЛЕНИЯ ИЗМЕНЕНИЯМИ В ПРОЦЕССЕ СТРУКТУРНО - ОРГАНИЗАЦИОННЫХ ОПЕРАЦИЙ НА ОПЫТЕ ТНК." SWorldJournal, no. 04-03 (June 30, 2018): 68–75. http://dx.doi.org/10.30888/2410-6615.2020-04-03-027.

Full text
Abstract:
В умовах постійного розвитку ринку та набуття ним характеристик світової капіталізації, компанії повинні слідкувати та застосовувати усі можливі методи для збереження свого стану та покращувати показники приросту і прибутку. Нинішній стан світового ринку
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Борблік, К. Е. "СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ РИНКУ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ." Підприємництво та інновації, no. 10 (December 30, 2019): 25–30. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/10.3.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасний стан, тенденції та перспективи розвитку ринку туристичних послуг в Україні. Проаналізовано, що для розвитку ринку туристичних послуг в Україні існують усі передумови. Розглянуто основні етапи, що стримують розвиток туристичної індустрії в країні та потребують подальшого вирішення. Запропоновано науково-методичний підхід до оцінки стану ринку туристичних послуг в Україні. Проведено аналіз інтенсивності та тенденцій розвитку туристопотоку в країні. Досліджено потоки надходжень і витрат, пов’язаних із туризмом. Представлено аналіз показників діяльності колективних засобів із розміщення туристів та аналіз показників діяльності суб’єктів ринку туристичних послуг у країні в сучасних умовах на засадах сталого розвитку ринку туристичних послуг в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Melnichyk, Yu M. "АНАЛІЗ СТРАХОВИКІВ НА РИНКУ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ В УКРАЇНІ." Actual problems of regional economy development 2, no. 12 (April 26, 2016): 91–98. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.12.91-98.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу ринку страхування життя в Україні. Метою дослідження є аналіз фінансового стану лідерів-страховиків з довгострокового страхування життя. У статті розглянуто показники діяльності страховиків, проаналізовано фінансовий стан компаній. Зроблено висновки щодо стану страховика на ринку страхування життя. У дослідженні використано сукупність загальнонаукових і спеціальних методів, які взаємопов’язані між собою та застосовувалися у роботі в логічному та послідовному зв’язку. Зроблено висновки та запропоновано пропозиції щодо поліпшення фінансового стану страховиків з метою удосконалення страхування життя на сучасному страховому ринку України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шлафман, Наталія, Олена Бондаренко, Олександр Захаров, and Євген Штока. "ВПЛИВ ПІДПРИЄМНИЦЬКОГО СЕРЕДОВИЩА НА РОЗВИТОК РИНКУ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ В УКРАЇНІ." ГРААЛЬ НАУКИ, no. 7 (September 3, 2021): 28–40. http://dx.doi.org/10.36074/grail-of-science.27.08.2021.002.

Full text
Abstract:
У статті викладені теоретичні підходи до виявлення взаємозв’язку факторів, що характеризують стан підприємницького середовища, з розвитком ринку інноваційних технологій. Розвинено методичний підхід до виявлення взаємозв’язку факторів, що характеризують стан підприємницького середовища, з розвитком ринку інноваційних технологій, який базується на екосистемному підході, графічному методі аналізу, методах аналогії та логічного дослідження та визначенні системи факторів, що характеризують стан підприємницького середовища в контексті розвитку ринку інноваційних технологій. Верифіковано гіпотезу щодо існування взаємозв’язків факторів, що характеризують стан підприємницького середовища, та розвитку ринку інноваційних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Konovalenko, Anastasiia Serhiivna. "СОЦІАЛЬНО-ДЕМОГРАФІЧНІ ЧИННИКИ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРОДУКТІВ ТА ПОСЛУГ ХАРЧУВАННЯ ДІТЕЙ." SCIENTIFIC BULLETIN OF POLISSIA, no. 2(18) (2019): 42–49. http://dx.doi.org/10.25140/2410-9576-2019-2(18)-42-49.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. Аналіз соціальнодемографічних чинників є одним з етапів формування інформаційної основи визначення потенційних можливостей та існуючих загроз розвитку ринку. Постановка проблеми. Визначено необхідність оцінки стану та існуючих тенденцій у зміні чисельності постійного населення України та частки дітей у домогосподарствах, визначення ролі родини у сучасному суспільстві, умов життя домогосподарств, визначення статтєво-вікових характеристик дитячого населення, аналіз основних показників здоров’я дітей як чинника відновлювання населення тощо. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Науковцями започатковано дослідження стан та перспективи зміни демографічної ситуації в Україні, її вплив на стан економічної безпеки, демографічні аспекти соціально-економічного розвитку, сформовано підходи до визначення впливу соціально-демографічних чинників на оцінку напрямів розвитку бізнесу. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Залишаються маловивченими питання оцінки впливу соціально-демографічних чинників на стан та перспективи розвитку ринку продуктів та послуг харчування дітей шкільного віку. Постановка завдання. Мета роботи полягає у визначенні соціально-демографічних чинників макросередовища ринку продуктів та послуг харчування дітей шкільного віку, які впливають на підходи до формування маркетингової стратегії суб’єктів господарювання на даному ринку. Виклад основного матеріалу. У статті визначено соціально-демографічні чинники макросередовища ринку продуктів та послуг харчування дітей шкільного віку, які суб’єкти господарювання мають врахувати при обґрунтуванні маркетингової стратегії. До зазначених чинників віднесено поступове зниження чисельності населення в Україні, зростання частки дітей шкільного віку у структурі населення, погіршення стану здоров’я школярів, зростання кількості дітей, які потребують особливого раціону харчування, спричиненого станом здоров’я тощо. Висновки. Узагальнено отримані результати аналізу, визначено напрями подальших досліджень.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Сай, І. А. "Сучасний стан регіонального ринку праці." Держава та регіони. Державне управління, no. 1 (2008): 185–90.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Радін, В. В. "Сучасний стан розвитку ринку євродоларів." Інвестиції: практика та досвід, no. 10, травень (2014): 102–6.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Смирнова, Н. В. "Сучасний стан вітчизняного технологічного ринку." Інвестиції: практика та досвід, no. 19, жовтень (2018): 33–36.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Карпенко, Лариса. "МАРКЕТИНГОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ КОН’ЮНКТУРИ РИНКУ ОРГАНІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ." Підприємництво та інновації, no. 23 (April 29, 2022): 21–24. http://dx.doi.org/10.37320/2415-3583/23.4.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано стан ринку органічної продукції України, зокрема експортний потенціал української органічної продукції. Здійснено маркетинговий аналіз кон’юнктури ринку виробників продукції органічного походження, який дає загальну якісну характеристику ринкового стану і визначає кількісні параметри його попиту і пропозиції. Основними ж структурними елементами маркетингового дослідження ринку є реклама, як інструмент маркетингової комунікації, економіка бізнесу, корпоративна відповідальності, формування збуту з урахуванням ринкової частки. В роботі визначено напрямки розвитку виробництва органічної продукції в Україні, яке може бути надзвичайно привабливим для потенційних інвесторів, а також обгрунтовано шляхи підвищення ефективності функціонування ринку виробників органічних продуктів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Татарин, Наталія, Наталія Бундз, and Анна Кравчук. "ФОНДОВИЙ РИНОК УКРАЇНИ: СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ." Молодий вчений, no. 3 (91) (March 31, 2021): 379–83. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-3-91-79.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто основні підходи до визначення сутності поняття “фондовий ринок”, проаналізовано стан фондового ринку України на сучасно-му етапі. Досліджено динаміку показників обсягів та кількості випусків акцій та облігацій підприємств та обсяг біржових контрактів з цінними паперами на організаторах торгівлі протягом 2017-2020 років. Проведений аналіз показав, що протягом досліджуваного періоду відбувалося зниження цих показників. Крім цього, висвітлено основні проблеми, які гальмують розвиток ринку, зокрема це недостатня прозорість вітчизняного фондового ринку, недосконалість законодавчого регулювання, недостовірність інформації про діяльність учасників фондового ринку, нестабільна ситуація в Україні тощо. Також запропоновано можливі заходи для покращення загальної ситуації на ринку та для стимулювання подальшого розвитку фондового ринку України. На сьогоднішній день без вжиття цих заходів з боку держави ефективне функціонування фондового ринку України є неможливим.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Bilyi, M. M. "ОСОБЛИВОСТІ РОЗВИТКУ РИНКУ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК В УКРАЇНІ." Actual problems of regional economy development 2, no. 15 (November 4, 2019): 119–28. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.15.119-128.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан та основні сучасні тенденції розвитку ринку платіжних карток в Україні.У вітчизняній фаховій літературі відображено окремі аспекти цих питань, зокрема, роль та місце платіжних систем у сучасному світі, у суспільно-господарських системах з ринковою економікою. Втім, недостатньо дослідженими залишаються питання розвитку ринку платіжних карток в Україні. Відчувається потреба в дослідженнях, які б комплексно висвітлювали діяльність усіх суб’єктів зазначеного ринку, зокрема, платіжних організацій, банків, торговців та держателів карток.Метою статті є з’ясування стану та тенденцій подальшого розвитку, а також вироблення на цій основі напрямів реформування ринку платіжних карток як складової національного платіжного простору України.На сьогоднішній день вітчизняний ринок платіжних карток є одним із сегментів ринку банківських послуг, який демонструє один з найвищих темпів розвитку. Відзначено, що за умов підвищення якості надання послуг та зниження тарифів на обслуговування платіжних карток ринок платіжних карток в Україні має значний потенціал подальшого розвитку, не тільки в національному масштабі, але у випадку виходу на світовий рівень. Ключовим фактором такої ситуації є, в першу чергу, високий рівень конкуренції, який зумовлює учасників ринку постійно впроваджувати нові, якісні банківські продукти. Згідно світових стандартів, сучасний стан ринку платіжних карток в Україні має усі ознаки «ринку, що розвивається» (emerging market). Зважаючи на це, в статті виділено основні характеристики, притаманні високорозвиненому ринку платіжних карток згідно світового досвіду.Основні тенденції розвитку ринку платіжних карток в Україні проаналізовано на основі низки абсолютних та відносних показників ринку впродовж 2010-2019 років, намічено основні заходи, які сприятимуть подальшому розвитку вказаного сектору банківських послуг в нашій країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Тригуб, Р. М., О. Ю. Бондаренко, and В. А. Довбуш. "Сучасний стан ринку житла в україні." Сучасні технології та методи розрахунків у будівництві, no. 16 (February 9, 2022): 212–18. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2410-6208-2021-6(16)-26.

Full text
Abstract:
Одним із важливих об'єктів інвестування в українців є будівельна галузь, а саме ринок нерухомості. Його перспективи дуже актуальні. На сьогодні ціна йде вгору, а все тому, що насамперед в Україні зростає багато різних адміністративних перешкод для забудовників. І тому потенційне зростання рентабельності забудовників занепадає. Не покращується стан фондів, тому українці не мають змоги будувати більше. До того ж збільшується вартість будівельних матеріалів, але зарплатня працівникам на будівництві не зростає. А збільшення ціни на газ і взагалі енергоносіїв є суттєвою частиною собівартості будівельних матеріалів. Ріст тарифів на електроенергію змушує людей шукати економніші й вигідніші варіанти обслуговування власних потреб. Все більше стає прихильників альтернативної енергетики – вітряної, теплової чи сонячної. Тому набуває актуальності «зелене» будівництво. На жаль, у наш час попит диктує пропозицію, і як відомо, зниження вартості житла експерти у сфері нерухомості не прогнозують.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

СЕМЮК, С. Є., Г. І. ГОЛОДЮК, and Н. М. ГУРГУЛА. "СУЧАСНИЙ СТАН І ПРОБЛЕМИ УКРАЇНСЬКОГО РИНКУ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВОЇ ПРОДУКЦІЇ." Товарознавчий вісник 1, no. 13 (July 31, 2020): 216–28. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2020-13-18.

Full text
Abstract:
Мета. Огляд сучасного стану ринку целюлозно-папрерової про продукції в Україні дослідження основних тенденцій та перспектив розвитку. Методика. Під час проведення досліджень використано аналітичні та статистичні методи обробки даних. В процесі роботи використовувались дані Державного комітету статистики, матеріали статей та Інтернет - конференцій з даної теми дослідження. Грунтується на методах аналізу, синтезу та узагальнення Результати. Встановлено, що вітчизняна целюлозно-паперова промисловість займає досить малу частку на українському ринку, необхідно розширити асортимент паперу для друк, створити конкуренцію імпортній продукції. Слабкий розвиток виробництва первинних напівфабрикатів (целюлози і деревної маси) поставив галузь у повну залежність від імпорту цієї сировини і змушує її орієнтуватись на виготовлення паперу з вторинної сировини - макулатури. Технічний стан целюлозно-паперової галузі суттєво застарів. Все це впливає на зменшення випуску білих високоякісних видів паперу та невисокій якості продукції.На сьогодні ринок України представлений в основному іноземною продукцією. Вітчизняна ж, або взагалі відсутня, або обсяги її споживання є незначними. Особливо критичною є ситуація з наповненням ринку вітчизняним папером для друку, в зв’язку його низькою якістю, слабкою конкурентоспроможністю та обмеженістю видового та внутрішньовидового асортименту. Наукова новизна. Проаналізовано стан ринку в Україні та проведено дослідження основних виробників целюлозно-паперових виробів, експортно-імпортні операції країн контрагентів. Практична значимість. Аналіз тенденцій розвитку ринку целюлозно-паперових виробів в Україні дає можливість використання їх при подальших дослідженнях
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

М. М., РУЖЕНСЬКИЙ, and ГРИШКО О. П. "АСИМЕТРІЯ ВІТЧИЗНЯНОГО РИНКУ ПРАЦІ: АНАЛІЗ СТАНУ ІНФОРМАЦІЙНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ." Manager. Bulletin of Donetsk State University of Management 88, no. 3 (January 9, 2021): 71–88. http://dx.doi.org/10.35340/2308-104x.2020.88-3-07.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему асиметрії інформації вітчизняного ринку праці згідно з її проявами у формі дисбалансів. Неузгодженість загально-державних підходів до формування інформаційного забезпечення регулювання ринку праці, застаріле законодавче забезпечення функціонування ринку праці, відсутність нормативних документів щодо формування аналітичних звітів з урахуванням відомостей з усіх джерел інформації про стан ринку праці, неформальні трудові відносини на ринку праці і т.п. є наслідками неможливості встановлення ринкової рівноваги, в той час, коли це вкрай необхідно для врегулювання процесів на ринку праці та його соціально-економічних явищ. У статті досліджено поточний стан інформаційного забезпечення регулювання ринку праці і сформульовано пропозиції його удосконалення з метою забезпечення усіх суб’єктів ринку праці релевантною інформацією, що матиме беззаперечний вплив на зменшення обсягів асиметрії використовуваної на вітчизняному ринку праці інформації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Діденко Л.В., Пужакова А.С. "АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ." Економічні науки. Облік і фінанси 1, no. 15 (57) (December 16, 2019): 55–61. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2707-8701-2018-15/57-7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Bochko, O. Yu, and U. V. Rosola. "АНАЛІЗУВАННЯ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ." Actual problems of regional economy development 2, no. 17 (November 30, 2021): 77–86. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.17.77-86.

Full text
Abstract:
Стаття розкриває стан ринку нерухомості України загалом та Волинської області. Актуальність дослідження ринку нерухомості зумовлена тим, що він характеризується нерівномірним розвитком його сегментів, недостатнім рівнем державної підтримки та необхідністю високого рівня платоспроможності споживачів, а це в свою чергу викликає зацікавленість різних державних органів, верств населення, організацій до вивчення даної проблеми. Метою написання статті є дослідити стан ринку нерухомості України загалом та Волинської області зокрема. В процесі написання статті авторами було використано наступні методи дослідження: індуктивний, дедуктивний – для збору, обробки та обґрунтування загальної кількості будівельних підприємства, які функціонують у Волинській області; економічного аналізу та порівняння – для аналізування ринку нерухомості України загалом та Волинської області; графічний – для наочного відображення динаміки зміни індексу цін на первинному та вторинному ринку житла в Україні за 2015-2020 рр., а також при унаочненні обсягу реалізованих послуг сфери нерухомості у Волинській області; абстрактно-логічний – для теоретичних узагальнень і формування висновків. Досліджено динаміку зміни індексу цін на первинному та вторинному ринку житла в Україні за 2015-2020 рр, що вказує на постійні темпи зростання цін, особливо у 2020р. Охарактеризовано ринок нерухомості Волинської області за наступними напрямами: економічні характеристики галузі, аналіз конкурентів та конкурентного середовища, рушійні сили, конкурентна позиція основних гравців (стратегічних груп), ключові фактори успіху, перспективи галузі і її загальна привабливість. Систематизовано будівельні підприємства, які працюють на території Волинської області. Подано динаміку обсягу реалізованих послуг сфери нерухомості у Волинській області. Досліджено вплив чинників на попит та пропозицію ринку нерухомості. Наукова новизна статті полягає у новизні отриманих у процесі його проведення результатів щодо останніх тенденцій ринку нерухомості Волинської області. Поширена інформація сприятиме більш ґрунтовному розумінню сучасного стану та розвитку ринку нерухомості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Братюк, В. П. "СУЧАСНИЙ СТАН СТРАХОВОГО РИНОКУ В УКРАІНІ." Таврійський науковий вісник. Серія: Економіка, no. 12 (May 23, 2022): 37–45. http://dx.doi.org/10.32851/2708-0366/2022.12.5.

Full text
Abstract:
Ринок страхування України в сучасних умова, як і економіка нашої держави перебуває зараз в умовах глобальних змін. Динамічні зміни, які відбуваються сьогодні в розвитку держави, зумовлюють необхідність дослідження сучасних тенденцій та пошуку напрямів регулювання страхового ринку. У статті досліджено сучасний стан страхового ринку України, зокрема проаналізовано динаміку кількості страхових компаній, основні показники діяльності страховиків, структуру валових та чистих страхових премій страховиків та їх рейтингові позиції. Основний фокус дослідження спрямовано на основні тенденцій ринку страхових послуг України та виокремлення напрямів розвитку страхового ринку України. Це дало можливість виокремити найбільш гострі проблеми у функціонуванні страхових компаній України та сформулювати пріоритетні напрями розвитку вітчизняного ринку страхування. Проведене дослідження дало можливість визначити, що причини низького попиту на послуги страхових компаній з боку населення зумовлені психологічними та економічними чинниками, серед яких: недовіра споживачів на страхові послуги, зумовлене обманом та шахрайськими, що відбувалися у 90-х роках; нестабільність економіки та функціонування страхових компаній; недосконалість страхової системи; низький рівень фінансових можливостей населення України; відсутність страхової культури і як наслідок це те, що послуги страхування не відносяться до пріоритетних; нестабільність економічної ситуації, пандемія, військові дії; низький рівень фахівців страхових компаній, довіри та платоспроможності населення; недосконалість правил страхування. Страховий ринок тісно взаємопов'язаний з розвитком національної економіки, оскільки дозволяє акумулювати значні довгострокові інвестиційні ресурси, залучаючи кошти через програми страхування життя; розширення страхового бізнесу створить робочі місця, активізує впровадження інновацій, стимулює стійкість економіки і пом'якшує наслідки глобальних ризиків; ефективне регулювання та нагляд за ринком зроблять підґрунтя для впевненості та довіри до страховиків.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Петик, Л. О. "Сучасний стан фондового ринку в Україні." Науковий вісник НЛТУ України, Вип. 25.1 (2015): 344–50.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Северин, О. "Стан розвитку споживчого ринку в Україні." Актуальні проблеми державного управління, Вип. 1 (2007): 144–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Ракша, Н. "Стан ринку продуктів харчування в Києві." Економіст, no. 6 (272) (2009): 46–48.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Овчаранко, Н. Л. "Особливості, стан, тенденції світового ринку реклами." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, вип. 55/57 (2002): 114.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Davyduk, Alexander. "ПРОБЛЕМИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ БАНКІВСЬКОГО ІПОТЕЧНОГО КРЕДИТУВАННЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ В УКРАЇНІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 4(16) (2018): 170–75. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2018-4(16)-170-175.

Full text
Abstract:
У статті представлено результати аналізу стану іпотечного кредитування в України з виділенням ключових проблем, що не дозволяють іпотечному ринку розвиватися та підвищувати доступність для громадян країни. Вивчено стан банківського іпотечного кредитування в Україні з визначенням сучасних тенденцій розвитку такого напрямку та ключових проблем, що призводять до недоступності банківських кредитів для населення держави. На основі визначених проблем функціонування банківського та державного напрямків іпотечного кредитування в Україні запропоновано напрямки щодо поліпшення ситуації та розвитку іпотечного ринку в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Shuplat, O. M. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ НЕБАНКІВСЬКОГО МІКРОКРЕДИТУВАННЯ В УКРАЇНІ." Actual problems of regional economy development 1, no. 15 (November 4, 2019): 105–12. http://dx.doi.org/10.15330/apred.1.15.105-112.

Full text
Abstract:
Мета дослідження – визначити проблеми та обґрунтувати шляхи розвитку сектору ринку небанківського мікрокредитування в Україні.У роботі застосовано сукупність методів наукового пізнання, серед яких методи наукової абстракції та логіко-діалектичний (у дослідженні змісту мікрокредитування); статистичний та графічний аналіз – для аналізу, порівняння і наочного відображення статистичних даних (у процесі дослідження сучасних тенденцій національного ринку мікрокредитування) та емпіричні методи досліджень.Уточнено сутнісні характеристики мікрокредитування та визначено його роль у споживчому кредитуванні. Виокремлено основні чинники, що негативно впливають на створення дієвого та якісного ринку небанківського мікрокредитування в Україні та запропоновано державні важелі щодо збільшення привабливості, прозорості та зниження ризиків ринку небанківського мікрокредитування. В свою чергу це позитивно впливатиме на розвиток економіки країни, соціальний добробут та приватну фінансову стабільність населення.У роботі на тему “Сучасний стан та тенденції небанківського мікрокредитування в Україні” обґрунтовано основні напрями регулювання небанківського мікрокредитування у споживчому кредитуванні суб’єктів господарювання в умовах соціально-економічної нестабільності. Це дозволить сформувати сприятливе нормативно-правове та інституційне забезпечення ринку небанківського мікрокредитування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Bilinchuk, Valeria, and Olena Sobolieva-Tereshchenko. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ПИВНОГО РИНКУ В УКРАЇНІ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 1(17) (2019): 122–31. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2019-1(17)-122-131.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу сучасного стану пивного ринку в Україні. У роботі представлено статистичні та аналітичні дані відносно стану ринку пива України, а також Литви, Норвегії, Словаччини та Хорватії за останні десять років. На основі проведеного дослідження виділено системні проблеми, які негативно впливають на ефективність роботи виробництва пивних напоїв. Досліджено основних лідерів ринку та тенденції в галузі пива. З’ясовано причини нестабільної ситуації цього ринку. Визначено основні напрями розвитку в умовах економічної кризи. Обґрунтовано необхідність залучення міжнародних інвестицій, що допоможе підвищити обсяги пивного виробництва, сприятиме розвитку галузі українських слабоалкогольних напоїв та економіки України загалом.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Sendetska, S. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ РЕКЛАМНОГО РИНКУ УКРАЇНИ І СВІТУ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 6, 2016): 132–35. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6926.

Full text
Abstract:
В статті досліджено і співставлено основні тенденції, які склалися на рекламному ринку України і світу за минулі десять років. Показано, що український рекламний ринок виріс у гривневому еквіваленті, проте зазнав двох кризових спадів у 2009 і 2014 роках. У доларовому еквіваленті місткість українського ринку медіа реклами за десять років зменшилася в два рази, в той час як місткість глобального рекламного ринку зросла на третину. Представлено структуру українського ринку медійної реклами, її динаміку в розрізі різних медіа каналів. Показано, що за досліджуваний період суттєво зросла частка інтернет реклами за рахунок скорочення частки витрат на телевізійну рекламу, рекламу в пресі і зовнішню рекламу. Здійснено порівняння розподілу рекламних витрат в розрізі носіїв в Україні і світі. Розглянуто світові тенденції перспектив розвитку рекламного ринку щодо носіїв реклами. Показано, що реклама через мобільні пристрої є ключовим фактором зростання рекламних ринків. Визначено п’ятірку лідерів світових рекламодавців за обсягами витрат на рекламу у 2015 р., розглянуто їх витрати на рекламу, в тому числі через цифрові носії та мобільні пристрої. Визначено перспективи розвитку глобального рекламного ринку щодо країн–лідерів. Розглянуто перспективи розвитку рекламного ринку України та основні фактори, які їх визначають.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Шиндировський, І. М. "СУЧАСНИЙ СТАН ТОРГІВЛІ АВТОТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБАМИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 66 (April 15, 2022): 85–91. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2022-66-12.

Full text
Abstract:
Автомобільна галузь знаходиться в епіцентрі розвитку сучасних технологій, створює умови для розвитку низки суміжних галузей економіки, активно сприяє засвоєнню високих передових технологій та створенню і подальшій реалізації складного кінцевого продукту, якими є автомобілі, з високою доданою вартістю. Така сфера діяльності також сприяє зайнятості населення, здійснює великі платежі і відрахування до бюджетів усіх рівнів. У статті досліджено сучасний стан торгівлі автотранспортними засобами. Розглянуто суб’єктний склад оптової та роздрібної торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонту, чисельність зайнятого населення у цій сфері. Проаналізовано обсяги реалізованої продукції та результативність діяльності суб’єктів господарювання в оптовій та роздрібній торгівлі автотранспортними засобами та мотоциклами, їх ремонті. Особлива увага приділена ринку нових легкових автомобілів в Україні. Ідентифіковано структуру вітчизняного первинного ринку легкових автомобілів. Розглянуто фактори, що впливають на стан вітчизняного ринку автотранспортних засобів. Досліджуються проблеми торгівлі автотранспортними засобами. Визначено, що причинами уповільнення темпів розвитку торгівлі новими автомобілями є низька купівельна спроможність населення, яке все більше орієнтується на сегмент недорогих автомобілів, відсутність доступного механізму кредитування, а також державна політика лібералізації імпорту вживаних автомобілів. Водночас в Україні розвивається вторинний ринок автомобілів, що дає змогу вітчизняним автодилерам розширити сервісний складник свого бізнесу. За результатами дослідження визначаються перспективні напрями розвитку торгівлі автотранспортними засобами. Зроблено висновок про необхідність проведення активної протекційної політики з боку держави з метою захисту інтересів вітчизняних автовиробників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Solovey, M. S. "Експорт зерна: стан, проблеми та перспективи." Bulletin of Sumy National Agrarian University, no. 2(80) (February 25, 2019): 43–48. http://dx.doi.org/10.32845/bsnau.2019.2.8.

Full text
Abstract:
В даний час Україна є одним із світових лідерів з експорту сільськогосподарської продукції. Метою написання статті є аналіз ситуації на ринку зерна, визначення тенденцій, ємності ринку зерна та експортного потенціалу України. В статті зроблено огляд експортного потенціалу ринку зурна в Україні та світі. Аналізуючи данні ми дійшли наступних висновків. Україна займає 7,5 відсотків загального світового експорту пшениці, що ставить її на шосте місце в світі. Позитивні тенденції щодо зростання відсотку експорту в порівнянні з 2018 роком на 15,5 відсотків, що свідчить про поступовий вихід України в першу трійку експортерів зерна. В статті зроблено висновок, що зберігаючи високі темпи нарощування обсягів виробництва сільськогосподарської продукції, агропромисловий сектор має значний додатковий нереалізований потенціал щодо нарощування експорту продукції з доданою вартістю. Подальший його розвиток (за умови стійкого забезпечення продовольчої безпеки держави) здатен не лише закріпити за Україною статус надійного постачальника якісного доступного продовольства на світовий ринок, але і стати потужним рушієм розвитку економіки та зростання добробуту населення, сприяти сталому розвитку сільського господарства, реалізовуючи при цьому потужний виробничий та експортний потенціал.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Чмут, А. В. "СТАН ТА ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ РИНКУ ПРАЦІ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ." Економічні науки. Серія "Регіональна економіка", no. 18 (71) (November 29, 2021): 241–47. http://dx.doi.org/10.36910/2707-6296-2021-18(71)-25.

Full text
Abstract:
В статті представлено аналіз стану та тенденцій розвитку ринку праці Херсонської області на основні статистичних даних за 2020 рік. Під час аналізу ситуації на ринку праці висвітлені дані щодо обсягів робочої сили, кількості зайнятих і безробітних у динаміці. Проаналізовано галузеву структуру зайнятих, рівень заробітної плати та попит на працю.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Богинская, Людмила, Александр Савченко, and Лидия Савченко. "ВНЕШНЕЭКОНОМИЧЕСКАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ СТРОИТЕЛЬНОЙ ОТРАСЛИ УКРАИНЫ, КАК НАПРАВЛЕНИЕ ИННОВАЦИОННОГО РОВИТКУ." Modern engineering and innovative technologies, no. 06-01 (December 29, 2018): 78–83. http://dx.doi.org/10.30890/2567-5273.2018-06-01-052.

Full text
Abstract:
В даній статті розглянуто розвиток ринку будівельних матеріалів України в сучасних умовах управління. Проведено аналіз зовнішньоекономічної діяльності України на світовому ринку; оцінюється стан інтеграції України в світову економіку; розглядаються перспе
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

ГОЛОДЮК, Г. І., and Н. М. ГУРГУЛА. "МОНІТОРИНГ РИНКУ ТА ОЦІНКА ЯКОСТІ ВІТЧИЗНЯНОГО ТОРГОВЕЛЬНОГО ОБЛАДНАННЯ." Товарознавчий вісник 1, no. 14 (March 12, 2021): 155–67. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2310-5283-2021-14-16.

Full text
Abstract:
Мета. Огляд сучасного стану ринку, аналіз і прогнозування розвитку ринку торговельного обладнання, який дозволить керівництву промислових підприємств здійснювати об’єктивну оцінку ринкового середовища та оперативно реагувати на зміни ринкової ситуації. Методика. У процесі проведення дослідженні використовувались аналітичні та статистичні методи обробки даних, були використані дані Держкомстату, матеріали статей та Інтернет-конференцій з даної теми дослідження. Базується на методах аналізу, синтезу та узагальнення. Результати. Встановлено, що ринок торговельного обладнання в Україні має тенденції до збільшення обсягів реалізації, але й до більш жорсткої конкурентної боротьби. Основними чинниками конкурентоспроможності підприємств, що виготовляють торговельне обладнання в Україні, є технічний стан виробничого обладнання, його технологічність, ціна на продукцію, наявність постійних постачальників сировини, ступінь інтегрованості підприємства тощо. Проведено дослідження стану вітчизняного ринку та аналіз основних виробників торговельного обладнання, проведено оцінку якості торговельного обладнання одного з провідних виробників обладнання в Україні. Характер конкуренції на ринку торговельного обладнання визначається тим, що продукція різних виробників є досить однорідною. У зв’язку з цим одним з найважливіших факторів конкурентоспроможності виробників є ціна та швидкість виконання замовлення. Різниця в ціні торгового обладнання обумовлена різницею в ціні на сировину, різницею в ступені технологічності обладнання та інших факторів. Найбільшим виробником торгового обладнання в Україні є компанія «Modern-Expo», яка має 18 філій і займає 35% ринку, «Торпал» -20% ринку, «Алюр Плюс» - 15% ринку. Практична значимість. Аналіз тенденцій розвитку вітчизняного ринку та якості торговельного обладнання дозволяє використовувати їх у наступних дослідженнях.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Onisiforova, Valentyna, and Elena Shershenyuk. "СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ СТРАХОВОГО РИНКУ УКРАЇНИ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 20 (December 20, 2018): 139. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2018.20.0.139.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Корчун, М. О. "Сучасний стан молодіжного сегменту ринку праці України." Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України, Вип. 19.8 (2009): 293–301.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Попрозман, О. І. "Стан страхового ринку України в умовах кризи." Формування ринкових відносин в Україні, no. 6 (109) (2010): 140–42.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Вислободська, Г. П. "Стан ринку виробничих сільськогосподарських послуг Львівської області." Агросвіт, no. 11, червень (2016): 57–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Доровський, О. В. "Стан і перспективи розвитку фармацевтичного ринку України." Проблеми економіки, no. 3 (2014): 71–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Басюк, Д. І. "Стан і перспективи розвитку ринку винного туризму." Економіка і регіон, no. 6 (49), грудень (2014): 87–92.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Kubrak, N., S. Tkach, and I. Urban. "БІРЖОВИЙ РИНОК УКРАЇНИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 6, 2016): 84–86. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6916.

Full text
Abstract:
У статті оцінений сучасний стан біржового ринку України та розглянуті чинники, які зумовлюють його неефективне функціонування. Здійснено аналіз сучасного стану біржової торгівлі та виявлено проблеми формування та функціонування біржового аграрного ринку. Визначено вплив зовнішніх факторів та якості нормативно–правового забезпечення на діяльність бірж. Розглянуто роль товарної біржі як важливої складової інфраструктури аграрного ринку.Оскільки товарна біржа призначена для постачання сировини та стабілізації майбутньої цінової ситуації на ринку сировини, яка використовується підприємствами для подальшої переробки та реалізації на ринку споживчих товарів, то в Україні зростають роль та значення товарних бірж. Проаналізовано динаміку біржової активності. Проаналізовано дані та зіставлено їх з мікро– та макроекономічними показниками діяльності нашої країни, що доводить відсутність в Україні сегменту біржового ринку, не зважаючи на рекордну кількість підприємницьких організацій з назвою «біржа», який виконував би притаманні йому важливі ринкові функції. Наведено перелік проблем розвитку біржової діяльності в Україні та необхідність чіткого механізму державного регулювання біржової діяльності. Звернено увагу на необхідність створення єдиної біржової системи в Україні згідно світового досвіду.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Московчук А.Т. and Ліщук В.І., Ліщук М.Є. "РЕФОРМУВАННЯ РИНКУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ В УКРАЇНІ: СТАН, РИЗИКИ ТА ПЕРСПЕКТИВИ." Економічний форум 1, no. 3 (December 16, 2019): 19–25. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-3-4.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто проблему реформування електроенергетичного ринку України та перспективи його інтегрування у європейський енергетичний простір. Здійснено аналіз етапів реформування ринків електроенергії країн Європейського Союзу з точки зору завдань і проблем, що виникали. Охарактеризовано стан реформування ринку в Україні та основні ризики. Окреслено основні заходи, що сприятимуть підвищенню ефективності реформ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Панасюк, О. В. "УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ТА КОНТРОЛЮ ЗА РИНКОМ АЛКОГОЛЬНИХ НАПОЇВ В УКРАЇНІ." Економічний вісник. Серія: фінанси, облік, оподаткування, no. 6 (January 12, 2021): 125–34. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5932.6.2020.125-134.

Full text
Abstract:
У статті досліджено сучасний стан розвитку алкогольного ринку в Україні. Виокремлено проблеми державного регулювання окремих сегментів цього ринку, а також визначено передумови виникнення нелегального обігу алкогольних напоїв та підходи до оцінювання бюджетних втрат від нього. Обґрунтовано необхідність удосконалення інституційного забезпечення протидії нелегальному обігу алкогольних напоїв поряд з упровадженням нових підходів до здійснення контрольно-наглядової діяльності на алкогольному ринку. Запропоновано інструментарій підвищення ефективності акцизного оподаткування алкогольного ринку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Pachynok, Anatolii. "CURRENT STATE AND PROSPECTS FOR THE DEVELOPMENT OF THE GRAIN MARKET IN UKRAINE." Scientific Notes of Ostroh Academy National University, "Economics" Series 1, no. 20(48) (March 24, 2021): 10–14. http://dx.doi.org/10.25264/2311-5149-2021-20(48)-10-14.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку вітчизняного ринку зернових і зернобобових культур. Висвітлено стратегічне значення зернової галузі для економіки України та її роль у світовій торгівлі зерном. Встановлено основні проблеми державного регулювання ринку зерна. Визначено основні напрямки підвищення ефективності державного регулювання зернового ринку України та нарощення експортного потенціалу в сучасних умовах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Бондаренко, Марія, and Ірина Боярко. "АНАЛІЗ СУЧАСНОГО СТАНУ І ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ ФІНАНСОВОГО СЕКТОРУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ." Вісник Університету банківської справи, no. 1(40) (May 24, 2021): 11–18. http://dx.doi.org/10.18371/2221-755x1(40)2021237572.

Full text
Abstract:
Фінансовий сектор у сучасних реаліях розростання процесів фінансової глобалізації та забезпечуючи функціонування фінансового ринку як невід’ємної складової ринкової економічної системи, перетворився на домінуючий фактор розвитку, політичної і соціальної рівноваги в економіці. Оскільки розвиток i становлення фінансового ринку України є необхідною передумовою розвитку інших секторів економіки держави, доцільно дослідити сучасний стан фінансового ринку України. Визначено основні структурні елементи фінансового сектору України за ступенем їхнього розвитку і присутності на ринку. Досліджено динаміку кількості, активів і капіталу компаній фінансового сектору України, а саме фінансових компаній, страхових компаній, банків і кредитних установ за останні п’ять років. Аналіз показників фінансового ринку України було проведено за трьома ключовими сегментами: банківський сектор, страховий сектор, фондовий ринок. Проаналізовано динаміку основних показників розвитку банківського сектору, страхового ринку України, динаміку Індексу фондового ринку, обсягу біржових контрактів із цінними паперами та їхню структуру за організаторами торгів, динаміку показників обсягу торгів на ринку цінних паперів та обсягу зареєстрованих випусків цінних паперів Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку, випусків цінних паперів, структуру обсягу торгів на ринку цінних паперів із розподілом за фінансовими інструментами і динаміку капіталізації ринку акцій. Оскільки сучасний фінансовий ринок в Україні ще перебуває у стадії трансформації, у вітчизняному науковому середовищі панує думка щодо нерозвиненості фінансового ринку в Україні, тому охарактеризовано основні проблеми і напрями розвитку фінансового сектору, що в майбутньому стане передумовою для конкурентної інтеграції вітчизняних фінансових компаній у світову фінансову систему.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Вергелюк, Ю. Ю. "СУЧАСНИЙ СТАН ТА ПРОБЛЕМИ АВТОМОБІЛЬНОГО СТРАХУВАННЯ В УКРАЇНІ." Збірник наукових праць Університету державної фіскальної служби України, no. 2 (November 27, 2018): 28–40. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5940.2.2018.28-40.

Full text
Abstract:
У статті здійснено огляд тенденцій, що характеризують динаміку та сучасний стан автомобільного страхування в Україні. Зокрема, вивчено динаміку показників валових та чистих страхових премій сплачених по договорах автомобільного страхування, а також їх часток у відповідних показниках на ринку страхування в цілому. Пояснено тенденції розміру валових та чистих страхових виплат за договорами автомобільного страхування, а також їх часток у відповідних показниках на ринку страхування в цілому. Проаналізовано рівень страхових виплат в розрізі видів автомобільного страхування. Виділено ключові тенденції розвитку видів автомобільного страхування. Ідентифіковано проблеми розвитку автомобільного страхування в Україні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Chorna, Nelia, and Roman Chornyi. "РИНОК ПРАЦІ УКРАЇНИ: СУЧАСНІ ВИКЛИКИ." Economic journal of Lesia Ukrainka Eastern European National University 1, no. 21 (March 30, 2020): 64–73. http://dx.doi.org/10.29038/2411-4014-2020-01-64-73.

Full text
Abstract:
У статті розкрито сутність ринку праці та його основних функцій. Досліджено сучасний стан ринку праці України, виявлено основні проблеми та запропоновано шляхи їх вирішення. Узагальнено причини недосконалої взаємодії ринків праці та освіти, визначено напрямки подолання освітньо-кваліфікаційних дисбалансів. Ідентифіковано ймовірні вигоди та ризики від впливу глобалізації, економіки знань, розвитку інформаційного суспільства на рівень зайнятості населення та безробіття. Обґрунтовано необхідність державного регулювання ринку праці.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Дерев’янко, Світлана. "ФАКТОРИНГ В УКРАЇНІ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 10 (February 4, 2020): 34–40. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.10.007.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню сутності факторингу, його перевагам перед іншими фінансовими інструментами, виявленню проблем та перспективрозвитку в Україні. Проаналізовано можливість застосування міжнародного досвіду функціонування ринку факторингу для України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Бражко, О. В. "Сучасний стан розвитку ринку праці на регіональному рівні." Держава та регіони. Державне управління, no. 4 (2008): 47–52.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Дрозд, Н. "Сучасний стан розвитку ринку фінансового капіталу у світі." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, вип. 115 (2009): 59–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Петренко, О. І. "Сучасний стан та тенденції розвитку фондового ринку України." Проблеми підвищення ефективності інфраструктури, Вип. 37 (2013): 103–10.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography