Academic literature on the topic 'Системний продукт'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Системний продукт.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Системний продукт"

1

Фатенок-Ткачук, А. О., and З. І. Гаврилюк. "ОБЛІКОВИЙ СУПРОВІД РОЗРОБКИ ІННОВАЦІЙНОГО ПРОДУКТУ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 1(57) (July 2, 2021): 141–47. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2021.1(57).141-147.

Full text
Abstract:
Розвиток суб’єктів підприємницької діяльності можливий лише за умови постійного оновлення готової продукції та послуг. Облікове забезпечення процесу інноваційної діяльності є потребою часу через усвідомлення облікових процедур на кожному етапі розробки інновації. Метою даної статті є удосконалення теоретико-методичних засад обліку та аналізу у процесі інноваційної діяльності підприємства. Систематизовано рахунки бухгалтерського обліку та типові проведення, що можуть використовуватись у процесі розробки інновацій. Згруповано етапи розробки проектно-кошторисної документації. Виокремлено основні етапи життєвого циклу інноваційного продукту та завдання кожного з них. Здійснено аналіз тенденцій інноваційної діяльності у Волинській області. У даній роботі використано такі методи як: системний підхід, економіко-статистичний аналіз, класичні статистичні методи, методи аналізу та синтезу.Ключові слова. Інноваційна діяльність, інновація, інноваційний продукт, життєвий цикл, проектно-кошторисна документація
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Verbovska, L. S., and N. Ye Mykytiuk. "УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИМИ ПРОДУКТАМИ В УМОВАХ ЗМІН." Actual problems of regional economy development 2, no. 17 (November 30, 2021): 296–303. http://dx.doi.org/10.15330/apred.2.17.296-303.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена пошуку шляхів ефективного управління інтелектуальними продуктами починаючи від етапу винаходження, реєстрації та виходу на ринок. Для досягнення поставлених завдань використано методи: аналізу та синтезу; системний аналіз; логічний; абстрактний. Авторами статті запропоновано визначення суті поняття «інтелектуальний продукт», який слід розуміти як новостворені духовні і матеріальні цінності, які виступають результатом інтелектуальної діяльності особистості чи групи в результаті роботи. В статті висвітлено найпоширеніші типи прав інтелектуальної власності, до яких відносяться патенти, торгові марки, авторське право, зареєстровані знаки, права на компоновку ланцюгів, права селекціонерів. Доведено, що знання та розуміння правил ефективного використання інтелектуальних продуктів дає змогу суб’єктам господарювання краще розуміти інструменти управління ними, та отримувати вигоди чи користь, які вони можу приносити бізнесові, адже це додатковий прибуток. Обґрунтовано, розуміння керівниками компаній цінність різних засобів захисту та отримання вигоди від інтелектуальних продуктів, адже вона на пряму залежить від стратегії фірми, конкурентного середовища та швидко змінюваних контурів права інтелектуальної власності, та незалежно від форми власності повинні мати стратегію щодо формування портфеля інтелектуальної власності. Розглянуто вплив зовнішнього середовища на розвиток суб’єкта господарювання, адже з’являються нові правила, і вони досить потужно впливають на розвиток внутрішніх інтелектуальних продуктів, і сильно залежить від внутрішнього потенціалу суб’єкта господарювання. Зокрема, у статті проаналізовано, що розвиток процесів провокує стрімкий розвиток Індустрії 4.0 (Industry 4.0), а це повністю автоматизація виробництва, де управління всіма процесами здійснюється в режимі реального часу, та з врахуванням факторів мінливого зовнішнього середовища. Запропоновано застосовувати патентні стратегії або ж «охоронних стратегій» для більшого захисту запатентованих технологій, які надають продуктам та послугам перевагу над продуктами та послугами конкурентів. Патенти або ж так звані «охоронні стратегії» мають слугувати суб’єктам господарювання захистом для створених продуктів, які будуть лідирувати в категоріях, та посилювати зусилля щодо брендування даних продуктів. Управління інтелектуальними продуктами відіграє важливу роль в управлінні суб’єктами господарювання, адже розпочинається процес входження в технологічні життєві цикли продуктів, що зумовлені змінним турбулентним середовищем. Стаття є актуальною як в науковому, так і прикладному аспектах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Сливинська, М. В., and О. В. Зімін. "Дослідження системи попереднього охолодження бінарним льодом на рибодобувних судах." Refrigeration Engineering and Technology 55, no. 3 (July 1, 2019): 152–57. http://dx.doi.org/10.15673/ret.v55i3.1572.

Full text
Abstract:
Розробка безперервного холодильного ланцюга завжди була важливим завданням у галузі переробки морепродуктів. Зберігання продукту при заданому температурному рівні на протязі його життєвого циклу забезпечує кінцеву якість. У рибопромисловій справі холодильний ланцюг починається з моменту появи риби на борту судна. Для забезпечення максимальної якості та мінімізації втрат продукт необхідно швидко охолодити до температури близької до кріоскопічної. Далі треба підтримувати цей температурний режим, бажано уникаючи коливань, до наступного етапу переробки продукту. Для вирішення цієї проблеми пропонується система попереднього охолодження продукту. Система включає в себе ванни-акумулятори та генератор бінарного льоду скребкового типу. Продукт швидко охолоджують в резервуарах до низької температури та зберігають при необхідному температурному рівні до потрапляння у швидкоморозильні апарати. Морепродукти надходять на заморожування вже охолодженими, що призводить також до зменшення питомих витрат енергії на обробку риби та зменшення втрат маси продукту від усушки. Розроблено технологічну схему руху морепродуктів від моменту підйому на борт, до моменту завантаження в трюм для зберігання. Розраховано теплові баланси для резервуарів з продуктом, з урахуванням усіх видів витрат. Визначено кількість бінарної суміші, необхідної для підтримки технологічного режиму. Розраховано та підібрано скребковий генератор бінарного льоду, який задовольняє необхідному навантаженню. Для того, щоб визначити економічну доцільність використання системи попереднього охолодження бінарним льодом, було проведено техніко-економічний порівняльний аналіз. Навіть не враховуючи значно вищу якість кінцевого продукту, орієнтований термін окупності додаткових вкладень складає близько двох років, за рахунок зниження енергозатрат при заморожуванні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Болгова, Н. В., М. М. Самілик, Ю. В. Назаренко, and В. В. Соколенко. "ТЕХНОЛОГІЯ ВИРОБНИЦТВА БЕЗЛАКТОЗНОГО ЙОГУРТУ З ДОТРИМАННЯМ ПРИНЦИПІВ СИСТЕМИ НАССР." Таврійський науковий вісник. Серія: Технічні науки, no. 4 (November 26, 2021): 33–46. http://dx.doi.org/10.32851/tnv-tech.2021.4.4.

Full text
Abstract:
Робота присвячена виробництву безлактозного йогурту з дотриманням принципів системи НАССР. Кисломолочні продукти, що створені з використанням молочнокис- лих і біфідобактерій, розглядаються як основа функціонального харчування людини, сприяють профілактиці низки захворювань. Позитивний ефект зумовлений наявністю пробіотиків та пребіотиків. Джерелом молочнокислих бактерій є кисломолочні напої, зокрема, йогурти. Йогурт отримують сквашуванням нормалізованої молочної суміші термофільними стрептококами і болгарською паличкою. Поряд з якістю потрібно вра- ховувати і безпечність продукції, в основі якої лежить впровадження та дотримання принципів системи НАССР. З метою виробництва безлактозних продуктів здебільшого використовують фермент лактазу. Під дією ферменту лактоза розщеплюється на глюкозу та галактозу, надаючи продукту солодкуватого присмаку. З урахуванням цього перед нами стоїть завдання отримати продукт з правильним смаком та функціональ- ною спрямованістю. Особливо це актуально з огляду на різновікові групи споживачів, які страждають непереносимістю лактози. Запропоновано рецептуру безлактозного йогурту з такими харчовими добавки та наповнювачами, як: сухе знежирене молоко, сукралоза, лактулоза, пектин, вітамін D, фермент лактаза. Зважаючи на проаналі- зовану інформацію, можна вважати, що запропоновані рецептурні компоненти для виробництва безлактозного йогурту забезпечують його користь та надають функці- ональних властивостей. Безлактозний йогурт виготовляють за класичною техноло- гією. Таким чином, розробка, виробництво якісної та безпечної продукції – актуальне питання не лише виробника, а й науковця. Метою дослідження є аналіз рецептури та технології безлактозного йогурту, дотримання вимог системи НАССР під час виробництва. В роботі проаналізована та обґрунтована актуальність вибраної теми. У результаті проведеного аналізу аргументовано вибір рецептурних компонентів для виробництва безлактозного йогурту. На основі літературних доказів встановлена функціональність продукту. Задокументовано результат аналізу небезпечних факто- рів та підтверджено вибір КТК.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Pasichniy, V. M., О. V. Khrapachov, and А. І. Marynin. "ВИКОРИСТАННЯ МОДИФІКОВАНОГО ГАЗОВОГО СЕРЕДОВИЩА ТА ВАКУУМУВАННЯ ПРИ ПАКУВАННІ І ЗБЕРІГАННІ ОХОЛОДЖЕНОГО М’ЯСА ТА НАПІВФАБРИКАТІВ З НЬОГО." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 18, no. 2 (September 13, 2016): 68–72. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet6813.

Full text
Abstract:
Охолоджене м’ясо є одним із найпоширеніших продуктів на споживчому ринку, який користується великим попитом, як в натуральному вигляді, так і у вигляді напівфабрикатів, тому його виробництву приділяється дуже велика увага. Збереження споживчих характеристик таких продуктів протягом всього терміну їх зберігання можливе за рахунок їх пакування в полімерні багатошарові матеріали з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища (МГС). На доцільність вибору необхідної системи пакування впливають не тільки кінцевий споживач та бажані терміни зберігання зазначеної продукції, а насамперед: дотримання гігієнічних вимог, температурних режимів та мінімального часу на переробку і пакування, а також властивості самого продукту. Оскільки не існує однієї універсальної системи пакування для всього асортиментного ряду м’ясопродуктів, перед тим, як виготовляти та пакувати такий продукт, виробник проводить аналіз споживчих його характеристик і властивостей, ринку збуту, зовнішнього вигляду упаковки, її призначення, умов транспортування та термінів реалізації і зберігання того чи іншого продукту. Якщо у виробника виникає потреба у виготовленні напівфабрикатів у вигляді відрубів, великих шматків та сімейної і порційної упаковки, він, як правило, розглядає і пакування під вакуумом, і в модифікованому газовому середовищі. А отже для цього, обов’язково слід враховувати вплив вакууму та газової суміші на характеристики продукту та термін його реалізації. Серед основних показників, які впливають на термін зберігання м’яса та м’ясопродуктів, є активніть води (aw) та рН. Питання зовнішнього вигляду пов’язані з пігментом міоглобіном, який, в залежності, від умов пакування (з застосуванням вакууму або модифікованого газового середовища) змінює колір м’яса. Тому при застосуванні пакування в МГС, слід послідовно підходити до підбору складу газової суміші, враховуючи вид продукту, тип обладнання, співвідношення «продукт/газ» в упаковці тощо. А при вакуумному пакуванні охолодженого м’яса слід інформувати споживачів про можливу зміну кольору продукту під дією вакууму. Обидві системи пакування направлені на збереження свіжості та безпечності продукту протягом всього терміну його зберігання та реалізації. Вивчення процесів, які при цьому відбуваються, зосереджене на їх цілеспрямоване застосування в м’ясопереробній галузі з метою підвищення стандартів якості такої продукції.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Pasichnyi, V. M., О. V. Khrapachov, and А. І. Marynin. "Аналіз систем пакування для м’яса та м’ясопродуктів." Scientific Messenger of LNU of Veterinary Medicine and Biotechnologies 19, no. 80 (October 7, 2017): 63–67. http://dx.doi.org/10.15421/nvlvet8013.

Full text
Abstract:
Вибору необхідної системи пакування передує ретельний аналітичний процес асортименту м’ясопродуктів, м’яса чи напівфабрикатів з нього, які потребують пакування. Оскільки даний процес є частиною технологічного процесу виготовлення даної продукції, дуже важливо підібрати таку систему пакування, яка може максимально задовільнити потреби виробництва. При цьому враховуються необхідні терміни зберігання, зовнішній вигляд та презентабельність продукції, можливість нанесення на упаковку необхідної інформації щодо складу продукту, умов його зберігання та приготування (якщо це передбачено видом самого продукту) тощо. Універсальної системи пакування не існує, для кожного продукту оптимальним варіантом є одна, для деяких продуктів – дві системи, що максимально можуть його презентувати та задовольнити вимоги як виробника, так і споживача; оскільки саме останній впливає на те, яким попитом буде користуватись той чи інший продукт. Упаковка повинна бути герметичною та витримувати навантаження при її транспортуванні та реалізації, тому до вибору пакувального обладнання та матеріалів ставляться дуже високі вимоги. Існує декілька систем пакування, серед яких можна виділити основні: вакуум-пакувальні машини з використанням багатошарових вакуумних або вакуумних термозсідальних пакетів; термоформувальні лінії з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лініі «флоу-пак» з використанням багатошарових бар’єрних плівок; лінії «флоу-вак» з використанням багатошарових термозсідальних плівок; трейсілери з використанням готових лотків (треїв), до яких приварюється верхня плівка. Термін зберігання продукції залежить від виду самого продукту та бар’єрних характеристик пакувальних матеріалів. Завдяки унікальним властивостям останніх, за умови дотримання всіх необхідних санітарних вимог та температурних режимів, кінцевий споживач отримує високоякісний продукт з стабільними споживчими характеристиками. Від того, наскільки якісно вивчений процес коректного комбінування систем пакування з врахуванням характеристик пакувального обладнання та матеріалів в розрізі кожного окремого продукту та всього асортименту в цілому, залежить і продуктивність праці при виготовлені того чи іншого продукту та фінансовий результат виробництва. Застосування новітніх технологій виробництва та пакування м’яса і м’ясопродуктів, їх аналіз та можливість комбінування дозволяють значно підвищити дані показники та забезпечити високі стандарти якості та безпечності продукту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Назаева, Марианна Исаевна. "Формирование системы продвижения туризма на территориях без выраженной туристской привлекательности (на примере Чеченской республики)." Russian Journal of Entrepreneurship 18, no. 6 (March 31, 2017): 909. http://dx.doi.org/10.18334/rp.18.6.37670.

Full text
Abstract:
Управление развитием региона, в основе которого выступает формирование и продвижение системного туристского продукта, предполагает ориентацию на реальные потребности потенциальных туристов и рекреантов. Целевая функция управления системным туристским продуктом заключается в создании системных туристских аттракторов и их комбинаций, повышающих привлекательность региона для потенциальных туристов, повышения деловой активности в регионе, обеспечении привлекательности сосредоточенных в регионе рекреационно-туристских ресурсов, а также сохранении возможностей их восполнения. Решение этих задач возможно посредством формирования системы продвижения региона.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Щеголева, И. Д., and Е. Н. Молчанова. "Контроль содержания биологически активных веществ в пищевом сырье." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 73, no. 2 (May 2021): 128–31. http://dx.doi.org/10.18411/lj-05-2021-78.

Full text
Abstract:
Сбалансированное питание современного человека должно включать достаточное количество биологически активных веществ (БАВ), регулирующих адаптацию организма к изменению условий внешней среды. Основным источником БАВ для человека является растительная пища. Химический состав партий растительного сырья нестабилен и зависит от многих факторов. В работе определяли критерии оценки содержания БАВ в сырье на пищевых предприятия. Проведенный анализ показал, что в стандартах на растительное сырье содержание БАВ не нормируется, соответственно, не подлежит обязательному контролю. Необходимость контроля содержания БАВ в сырье возложена на изготовителей пищевых функциональных продуктов, поскольку без достаточного ресурса БАВ в сырье, заявляемые функциональные свойства продукта не будут достигнуты. Однако функциональные продукты не имеют масштаба массового потребления и дефицит БАВ полностью не компенсируют. Для более полного обеспечения населения БАВ необходимо осуществлять системный контроль их содержания в наиболее востребованном пищевом сырье.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Воєвода, Надія, and Віра Крючкова. "РОЗРОБКА ТЕХНОЛОГІЇ ПЕРЕРОБКИ ВІДХОДІВ ЛЬОНУ ОЛІЙНОГО У ХАРЧОВІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ ДЛЯ ВИРОБНИЦТВА ХАЛВИ." ΛΌГOΣ. МИСТЕЦТВО НАУКОВОЇ ДУМКИ, no. 8 (December 10, 2019): 60–63. http://dx.doi.org/10.36074/2617-7064.08.013.

Full text
Abstract:
У статті проаналізована можливість розробки технологій переробки відходів льону олійного для виробництва продукту харчування, а саме халви задля підвищення харчової цінності продукту та збереження екології України. Вперше розроблені рецептура та технологічна схема халви, що складається зі шроту льону олійного, насіння соняшнику та ін. натуральної сировини. Визначено, що отриманий продукт має підвищену харчову цінність та позитивний вплив на системи людського організму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Букова, И. В., Ю. В. Попов, Т. В. Корчагина, В. С. Лобасенко, and С. В. Аникеева. "СОВМЕЩЕННЫЙ СПОСОБ ПОЛУЧЕНИЯ ФЕНИЛОВОГО ЭФИРАN-(БЕНЗОИЛ)-3-ФЕНОКСИФЕНИЛКАРБОКСИМИДОВОЙКИСЛОТЫ." Ползуновский вестник, no. 01 (April 5, 2018): 117–20. http://dx.doi.org/10.25712/astu.2072-8921.2018.01.022.

Full text
Abstract:
В статье описаны основные стадии синтеза фенилового эфира N-(бензоил)-3-феноксифенилкарбоксимидовой кислоты. При оптимизации процесса получения целевого продукта было выявлено, что обе стадии синтеза можно проводить в одном реакторе без выделения гидрохлорида бензоилимидата 3-феноксибензойной кислоты перекристаллизацией из этанола. После упразднения стадии выделения промежуточного продукта сократилось общее время синтеза с 12 до 6 часов и увеличился выход целевого продукта, ввиду отсутствия потерь полупродукта при его выделении. Приведены оптимальные параметры ведения процесса, изученные ранее. Был разработан совмещённый способ получения фенилового эфира N-(бензоил)-3-феноксифенилкарбоксимидовой кислоты, обладающего потенциальной биологической активностью (антидиабетическая, кардиопротекторная), что обуславливает необходимость его синтеза и актуальность работ по оптимизации и промышленной применимости данного процесса. Разработанный реакторный узел, представляющий собой реактор смешения, снабжённый перемешивающим устройством, барботером и системой продувки азотом. Синтез ведут периодически, так как время общее реакции составляет 6 часов. Разработанная принципиальная технологическая схема, представленная в статье, может быть использованная и для синтеза других продуктов класса эфиров N-замещённых 3-феноксифенилкарбоксимидовых кислот, что обуславливает её практическую значимость и промышленную применимость.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Системний продукт"

1

Савченко, Лідія Митрофанівна, and Р. О. Тарасенко. "Застосування динамічної симуляції для моделювання роботи вітрогенератора." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46031.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Жаворонок, А. В. "Активізація ринку нетрадиційних банківських послуг в Україні." Thesis, Чернігів, 2017. http://ir.stu.cn.ua/123456789/16183.

Full text
Abstract:
Жаворонок, А. В. Активізація ринку нетрадиційних банківських послуг в Україні : дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / А. В. Жаворонок. - Чернігів, 2017. - 273 с.
Дисертаційна робота присвячена дослідженню теоретичних і методичних засад функціонування ринку нетрадиційних банківських послуг в Україні та розробленню практичних рекомендацій щодо його розвитку. Розкрито сутність, компонентний склад, особливості функціонування ринку нетрадиційних банківських послуг, його принципи функціонування, базові функції та властивості. Проведено аналіз функціонування банківської системи України, здійснено діагностику розвитку традиційних та нетрадиційних банківських послуг і визначено основні проблеми активізації розвитку ринку нетрадиційних банківських послуг в Україні. Запропоновано систему заходів розбудови ринку нетрадиційних банківських послуг в Україні на основі визначення та опису особливостей функціонування механізму активізації його розвитку. Обґрунтовано концептуальні положення такого механізму з визначенням принципів створення, об’єкта, суб’єктів, цілей існування, функцій та ресурсного забезпечення
Диссертация посвящена исследованию теоретических и методических основ функционирования рынка нетрадиционных банковских услуг в Украине и разработке практических рекомендаций по его развитию. Раскрыта сущность, компонентный состав, особенности функционирования рынка нетрадиционных банковских услуг, его принципы функционирования, базовые функции и свойства. Проведено анализ функционирования банковской системы Украины, осуществлено диагностику развития традиционных и нетрадиционных банковских услуг и определены основные проблемы активизации развития данного рынка. Предложена система мер дальнейшего функционирования рынка нетрадиционных банковских услуг в Украине на основе определения и описания особенностей механизма активизации развития указанного рынка. Также обоснованно концептуальные положения такого механизма с определением его принципов создания, объекта, субъектов, основных целей существования, функций и ресурсного обеспечения
The dissertation is devoted to the study of theoretical and methodological principles of the functioning of the market of non-traditional banking services in Ukraine and the development of practical recommendations for its development. The scientific approaches to understanding the essence of the definition "non-traditional banking services" are generalized, which allowed the author to apply a systematic and structural approach to determining the place of such services in the general composition of their species. The universality inherent in these services has been identified and substantiated, which is the impossibility of assigning these services to one of the most well known banking groups of services (active, passive and commission-intermediary). The theoretical positions of the existence of the market of non-traditional banking services, which were realized through identification of its main consumers and producers, principles of functioning and development, basic functions and factors influencing its influence, are deepened. The nature of this market was considered using a set of different scientific approaches to its interpretation (systemic, synergistic, process and institutional), which allowed justifying the feasibility of using each of them to interpret the nature of such a market in the study of its particular principles. The essence, component composition, features of functioning of the indicated market, its principles of functioning, basic functions and properties are revealed. The analysis of functioning of the banking system of Ukraine was conducted, the diagnostics of the development of traditional and non-traditional banking services were carried out and the main problems of activating the market development of non-traditional banking services in Ukraine were determined. The system of measures to develop the market of non-traditional banking services in Ukraine is proposed based on the definition and description of the peculiarities of functioning of the mechanism of activation of the development of this market. The conceptual provisions of such a mechanism with the definition of its principles of creation, the object, subjects, and the main goals of existence, functions and resource provision are substantiated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Троян, Марія Юріївна, Мария Юрьевна Троян, and Mariia Yuriivna Troian. "Механізм оцінки маркетингової системи просування на ринку інноваційних продуктів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22848.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Воробйова, М. Ю. "Удосконалення системи заходів запобігання фінансової кризи." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76676.

Full text
Abstract:
У першому розділі розглядаються та критично аналізуються існуючі вітчизняні та зарубіжні літературні публікації, що присвячені проблемі фінансово-економічних коливань. Розглянуто основні види економічних циклів. Визначено сутність, причини, види та механізми прояву фінансових криз. У другому розділі розглянуті методичні принципи запобігання фінансовим кризам. Розглянуто сигнальний підхід прогнозування фінансової стабільності, методику індикаторів МВФ та вітчизняну методику фінансової стійкості держави. У третьому розділі проведений аналіз сучасного стану зовнішньої заборгованості України та країн світу, проведено аналіз впливу зовнішнього боргу на основні економічні показники України: валовий внутрішній продукт, обсяг експорту країни, курс національної валюти, інвестиційний та промисловий розвиток.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Спичак, О. В. "Розробка інформаційної системи баг-трекінгу." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71811.

Full text
Abstract:
У роботі досліджено стан автоматизації процесів документування знайдених невідповідностей (багів) та сформовано вимоги до інформаційної системи баг-трекінгу. Проведено проектування автоматизованої інформаційної системи. Основною метою цього дослідження є розробка прототипу інформаційної системи баг-трекінгу.
The work analyzes the state of automation of the documentation of found mismatches (bugs) and formulates the requirements for the information system of bug-tracking. The design of an automated information system was carried out. The main purpose of this study is to develop a prototype of the information system of bug-tracking.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Суров, В. О., Л. П. Голубєв, and І. Л. Ківа. "Розробка автоматизованої системи дозування рідкісних продуктів." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2020. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/16603.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шеремет, О. В. "Розробка та аналіз web–системи для моніторингу транспорту." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11295.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Грабовський, Назар, and Hrabovsʹkyy Nazar. "МЕТОДИ ТА ЗАСОБИ АНАЛІТИЧНОГО ОПРАЦЮВАННЯ ДАНИХ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИРОБНИЦТВА ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ." Master's thesis, TNTU, 2019. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/30627.

Full text
Abstract:
Дипломна робота присвячена аналізу методів та засобів аналітичного опрацювання даних для підвищення ефективності виробництва пива. Ключові слова: КОНТРОЛЕР, ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА, ХАРЧОВІ ПРОДУКТИ, ВИРОБНИЦТВО ПИВА.
Вступ 1 Аналіз процесів пивоваріння для інформаційних систем 1.1 Розвиток пивоварних процесів 1.2 Технологія приготування сусла та бродіння з метою інформатизації процесу 1.3 Висновки до першого розділу 2 Аналіз впливу основних параметрівна якість пива та ефективність виготовлення 2.1 Проведення аналізу впливу впливу основних параметрів на якість пива та ефективність його виготовлення 2.2 Висновки до другого розділу 3 Стркутура інформаційної системи та вибір засобів для оптимізації 3.1 Вибір та встановлення додаткових давачів для покращення збору та аналізу даних процесу бродіння 3.2 Створення та модифікація програми мікроконтролера 3.3 Висновки до третього розділу 4 Спеціальна частина 4.1 Написання програми Web-інтерфейсу для відображення сумарних даних 4.2 Оптимізація інтерфейсів технологів та операторів 4.3 Висновки до четвертого розділу 5 Обґрунтування економічної ефективності 5.1 Визначення стадій технічного процесу та загальної тривалості проведення НДР 5.2 Визначення витрат на оплату праці та відрахування на соціальні заходи 5.3 Розрахунок матеріальних витрат 5.4 Розрахунок витрат на електроенергію 5.5 Розрахунок суми амортизаційних відрахувань 5.6 Обчислення накладних витрат 5.7 Складання кошторису витрат та визначення собівартості науково-дослідницької роботи 5.8 Розрахунок ціни програмного продукту 5.9 Визначення економічної ефективності і терміну окупності капітальних вкладень 5.10 Висновки до п’ятого розділу 6 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях 6.1 Служба охорони праці на підприємстві 6.2 Вимоги електробезпеки до приміщень з ЕОМ 6.3 Моделювання уразливості об’єкта економіки та його елементів до дії вторинних вражаючих факторів ядерного вибуху Помилка! Закладку не визначено. 6.4 Освітлення виробничих приміщень для роботи з ВДТ та локальній комп’ютерній мережі 6.5 Висноки до шостого розділу 7 Екологія 7.1 Статистичний аналіз тенденцій і закономірностей динаміки в екології 7.2 Метод екологічної статистики Висновки Перелік джерел Додатки
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Ліщук, А. О., and О. Б. Доманський. "Розробка програмного продукту для створення автоматизованої системи незалежного рецензування наукових статей." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/13857.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Павленко, А. О. "Модернізація системи автоматизованого керування процесом перекристалізації продукту з метою підвищення безпеки." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75594.

Full text
Abstract:
Робота присвячена розробці модернізації системи автоматизованого керування процесом перекристалізації продукту. Зроблено конструктивно-технологічний аналіз об'єкта управління, обрані канали управління, проведено вибір сучасних засобів автоматизації, а також розрахований контур управління температурою в апараті перекристалізації продукту.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Системний продукт"

1

Бугіль, С. Я., and Р. П. Дудяк. "ФОРМУВАННЯ МАРКЕТИНГОВОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТЕРИТОРІЇ ЯК ЧИННИК ЇЇ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-8.

Full text
Abstract:
Дослідження присвячено проблемам та перспективам формування маркетингового потенціалу території як чинника її соціально-економічного розвитку. Стверджується, що маркетинг територій здатний забезпечувати узгодження багатьох економічних інтересів із цільовими програмами розвитку різного рівня. Маркетинг територій – це свого роду організуючий інструмент, який створює об’єктивні умови для узгодження соціально-економічних процесів, тим самим виступаючи інструментом формування та реалізації маркетингового потенціалу території. Досліджено праці вітчизняних та зарубіжних учених, присвячених проблемам ефективного управління формуванням маркетингового потенціалу території. Запропоновано методичні підходи до вдосконалення системи формування маркетингового потенціалу території на основі аналізу існуючих тимчасових, просторово визначених та прогнозованих на майбутнє стратегічних потреб споживачів території, а також аналізу конкурентних переваг регіону. Обґрунтовано, що важливим у реалізації маркетингового підходу в управлінні соціально-економічними процесами в регіоні є використання інструментів «маркетингу територій». Регіон у цьому разі розглядається як комплексний «територіальний продукт», у якому чотири традиційні елементи комплексу маркетингу (маркетинг-мікс): продукт (product), ціна (price), розподіл (place) і просування (promotion) тісно взаємопов’язані.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kontorovitch, I. I. "СНИЖЕНИЕ ДИФФУЗНОЙ НАГРУЗКИ НА ВОДНЫЕ ОБЪЕКТЫ: ИСХОДНЫЕ ТРЕБОВАНИЯ НА РАЗРАБОТКУ ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО ПРОЦЕССА." In НАУЧНО-МЕТОДИЧЕСКОЕ ОБЕСПЕЧЕНИЕ РАЗВИТИЯ МЕЛИОРАТИВНО-ВОДОХОЗЯЙСТВЕННОГО КОМПЛЕКСА, 10. ФГБНУ «ВНИИГиМ им. А.Н. Костякова», 2020. http://dx.doi.org/10.37738/vniigim.2020.41.67.048.

Full text
Abstract:
Цель исследований сформулировать совокупность требований к разработке системы утилизации диффузного стока с орошаемых земель, которую предлагается рассматривать как технологический процесс, реализуемый в пределах намеченного интервала времени и обеспечивающий с помощью комплекса технический и техно-природных объектов выполнение в необходимом наборе и комбинации следующих операций: транспортирование, аккумуляция, обработка и использование собственно диффузного стока, а также продуктов его обработки. Методологической основой исследований является системный подход в плане взаимосвязи разрабатываемых исходных требований с компонентами технологического процесса, которые выражаются при помощи категорийно-понятийного инварианта. В процессе исследований определены назначение и цели системы утилизации диффузного стока, представлены основные термины, описывающие данный процесс, а также их определения. В результате системного анализа процесса утилизации диффузного стока с орошаемых земель были установлены исходные требования к созданию системы утилизации диффузного стока, включающие девять компонентов технологического процесса, выраженных посредством следующих научных категорий: персонал, ресурсы, среда, управление, информация, модель, время, продукт.The aim of the research is to formulate a set of requirements for the development of a system for utilizing diffuse runoff from irrigated land, which is proposed to be considered as a technological process implemented within the intended time interval and ensuring, using a complex of technical and techno-natural objects, the necessary set and combination of the following operations: transportation, accumulation, processing and use of diffuse runoff itself, as well as its treatment products. The methodological basis of the research is a systematic approach in terms of the relationship of the developed initial requirements with the components of the technological process, which are expressed using the category-conceptual invariant. In the process of research, the purpose and goals of the diffuse drainage disposal system are determined, the basic terms describing this process are presented, as well as their definitions. As a result of a systematic analysis of the process of utilizing diffuse runoff from irrigated lands, the initial requirements were established for the creation of a system for utilizing diffuse runoff, which includes nine components of the technological process expressed through the following scientific categories: personnel, resources, environment, management, information, model, time, product.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Системний продукт"

1

Ninalalov, S. A., and T. D. Alikerimova. "ENERGY SOLUTIONS AND POTENTIAL USE OF RENEWABLE ENERGY SOURCES IN AGRICULTURE OF THE REGION." In RENEWABLE ENERGY: CHALLENGES AND PROSPECTS. ALEF, 2020. http://dx.doi.org/10.33580/2313-5743-2020-8-1-510-514.

Full text
Abstract:
Энергетическая независимость и производство продуктов питания являются одними из самых больших проблем, стоящих перед миром. Усиливается интерес к технологиям, которые приводят к большей энергетической безопасности в производстве продуктов питания. Разнообразные возобновляемые источники энергии, такие как солнце, ветер, геотермальная энергия, вода и биомасса обеспечивают возможность, используя соответствующие технологии и установки, кормить сельское хозяйство и животноводство чистой энергией даже в местах, не связанных с сетью распределения электроэнергии. Инвестируя в такое решение получают эффект от ряда преимуществ на протяжении десятилетий: меньше электроэнергии, отопления и стоимости топлива; большая рентабельность производства; больше независимости; сокращение отходов и охрана окружающей среды явля-ются частью преимуществ систем возобновляемой энергии для сельского хозяйства. Сельское хозяйство является самым надёжным вложением капитала. Сверхприбыль здесь получить сложно, но и «прогореть» вероятность меньше. Проведенный анализ показал возможность сочетания вариантов бизнеса, например, роботизированные животноводческие комплексы с экологической системой переработки отходов для получения энергии. Такое сочетание во многом определяет развития сельского хозяйства в общем и животноводства в частности. Бизнес-привлекательность преобразовывает тезис о роботизированном энергонезависимом сельском хозяйстве из декларируемой необходимости в вы-годное направление инвестиций.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Vertakova, Yu V., G. A. Esenkova, and A. V. Evchenko. "STATE AND PRIORITIES OF DIGITALIZATION OF RUSSIAN FORESTRY IN THE CONTEXT OF INSTITUTIONAL TRANSFORMATION OF THE ECONOMY AND SOCIETY." In All-Russian Scientific Conference, dedicated to the 90th anniversary of the Voronezh State Forestry University named after G.F. Morozov. Знание-М, 2020. http://dx.doi.org/10.38006/907345-73-7.2020.215.221.

Full text
Abstract:
В меняющихся условиях институциональной социальноэкономической трансформации обеспечение требуемых максимальной полноты и степени использования релевантной информации о состоянии и динамике лесного фонда страны (в целом и по регионам), отбор и реализация приоритетных инновационно-инвестиционных проектов сбалансированного развития лесного хозяйства России уже не представляются осуществимыми без решения таких важных народнохозяйственных задач, как системное совершенствование обширного комплекса выполняемых работ по административно-правовому обеспечению реализуемых программно-стратегических мероприятий, привлечению массированных инвестиций в лесную и сопряженные с ней отрасли национальной экономики, формированию в регионах — субъектах Федерации актуальных лесных планов. Создаваемая новая Программа цифровизации лесного хозяйства России базируется на объединении (с учетом передовых достижений зарубежного опыта и продуктивных элементов отечественной практики) и взаимоувязке с вносимыми авторами рекомендациями реализуемых положений отдельных программно-стратегических (Государственной программы «Развитие лесного хозяйства», Стратегии развития лесного комплекса России до 2030 г., и пр.) и разрозненных нормативно-регламентирующих документов (таких, как Порядок ведения государственного лесного реестра, Порядок проведения государственной инвентаризации лесов) в сфере создания и применения современных цифровых технологий и новых цифровых продуктов в лесоустройстве, лесоразведении и лесопользовании. Информационно-коммуникационной основой комплексирования мероприятий по совершенствованию системы государственного управления лесами способны стать собираемые и обрабатываемые методами сквозных цифровых технологий базы данных, объединяющие материалы проводимого традиционными методами лесоустройства и государственной инвентаризации лесов. Проводимое комплексное исследование позволило объединить продуктивные элементы отечественной практики и зарубежного опыта и, на этой основе, определить ключевые направления эффективного развития российской системы регулирования лесоустройства, лесоразведения, лесопользования. Как следствие, достигаемое в среднесрочной перспективе развитие осуществляемых на территории лесного фонда деревопереработки, лесохимической промышленности, аграрного производства и иной предпринимательской деятельности позволит регионам — субъектам Российской Федерации существенно расширить и модернизировать производственную, социальную и транспортную инфраструктуру, что будет способствовать привлечению трудовых ресурсов, повышению эффективности использования существующих и разведению новых лесов.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Системний продукт"

1

Поліщук, Олександр Павлович, and Сергій Олексійович Семеріков. Методичні та організаційні проблеми навчання комп’ютерного програмування у вищих навчальних закладах. Видавничий відділ НМетАУ, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/805.

Full text
Abstract:
Комп’ютерне програмування – не тільки найважча з усіх існуючих інтелектуальних робіт, а й найбільш прибуткова, найбільш рентабельна галузь сучасних високих технологій, яка не потребує матеріальної сировини для вироблення продукту, енергоресурсів, транспортних затрат для перевезень і за мінімальних початкових затрат могла б приносити в бюджет країни неабиякі кошти – при наявності “критичної маси” висококваліфікованих (і відповідно оплачуваних) системних та прикладних програ- містів. Дефіцит фахівців в цій галузі спостерігається не тільки в Україні, а й в усіх розвинених країнах (для кваліфікованих програмістів вони тримають свої двері гостинно розчиненими), але причини його різні – не можна не помітити наше відставання в виробництві програмних продуктів і від таких країн, як Індія та Китай. Бюджет України зовсім не відчуває надходжень від галузі комп’ютерного програмування. Спроби проаналізувати причини і відшукати вихід з такого становища приводять до замкнутого кола, в якому важко знайти первинний елемент, за який можна було б “витягти” весь ланцюг причин і наслідків. І все таки, якщо в електронній промисловості можна змиритися з безнадійним відставанням “назавжди”, то в галузі комп’ютерного програмування це було б рівнозначно визнанню інтелектуальної неповноцінності нації, що не тільки неприйнятно, але й невірно – доказом цьому поодинокі успіхи деяких наших школярів на міжнародних олімпіадах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Семеріков, Сергій Олексійович, and Ілля Олександрович Теплицький. Інваріантність до операційної системи та мови програмування як засіб фундаменталізації курсів інформатики у ВНЗ. ЧНУ ім. Б. Хмельницького, 2006. http://dx.doi.org/10.31812/0564/812.

Full text
Abstract:
Однією з головних проблем, з якою стикаються викладачі інформатики, є необхідність швидкого реагування на зміни у цій галузі з подальшою адаптацією програмно-методичного забезпечення відповідних курсів. При цьому практично не розрізняються суттєві зміни, що вимагають модифікації окремих теоретичних положень, та несуттєві, пов’язані переважно з випуском чергової версії одного із застосовуваних для підтримки курсу інформатики програмних продуктів. На нашу думку, “мода” на постійне оновлення апаратного та програмного забезпечення є штучно сформованою рекламними засобами для забезпечення комерційних потреб фірм-виробників і, в силу свого походження, не повинна впливати на зміст курсу інформатики (так само, як покупка нової моделі телефону з найновішою прошивкою не впливає на якість власне зв’язку). Слідування їй в процесі навчання інформатики здатне сформувати скоріше майбутнього гарного покупця, ніж спеціаліста. З метою подолання негативної тенденції штучного прив’язування змісту курсу інформатики до використовуваного програмного забезпечення нами розробляється методична система, окремі компоненти якої останні п’ять років впроваджується в практику підготовки вчителів інформатики та інженерів-програмістів у педагогічних, технічних та економічних ВНЗ м. Кривого Рога та Дніпропетровської області.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography