Academic literature on the topic 'Системи озброєння'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Системи озброєння.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Системи озброєння"

1

Турінський, О. В., Б. О. Демідов, Д. А. Гриб, and О. О. Хмелевська. "Методичні аспекти планування розвитку систем озброєння протиповітряної оборони в умовах ресурсного обмеження." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 1(38), (March 23, 2020): 61–71. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.38.07.

Full text
Abstract:
У статті виділяються аспекти і положення підготовки і реалізації планів і програм розвитку складних систем військового призначення. Значна увага приділена напрямку визначення шляхів заощадження ресурсів для створення нових систем багатовартісних зразків озброєння і військової техніки. У статті виділяються деякі положення з позитивного досвіду, які б могли бути результативно застосованими у практиці підготовки і реалізації планів і програм розвитку системи озброєння протиповітряної оборони держави з урахуванням специфічних особливостей існуючих обмежень різного характеру, у тому числі організаційних і фінансових. Перспективна багатопозиційна система протиповітряної оборони має включати до себе новітні вогневі засоби, засоби розвідки, управління і забезпечення з бережливими їх життєвими циклами, а система озброєнь протиповітряної оборони у цілому має мати свій бережливий керований життєвий цикл. Реалізація планів і програм розвитку має бути зорієнтована на виконання цих вимог. Концепція розвитку системи озброєння протиповітряної оборони має у системній єдності відображувати оперативно-стратегічні й оперативно-тактичні потреби, науково-технічні можливості і воєнно-економічну доцільність реалізації запланованих напрямків вдосконалення і розвитку системи озброєння у програмному періоді часу. Розробка і виробництво нових і вдосконалення існуючих зразків ОВТ має декілька їх варіантів реалізації, а саме – це революційний і еволюційний варіанти і глибокої, середньої і незначної модернізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Kotsyuruba, Volodymyr, Vadym Sivak, and Oleh Uhrynovych. "Методичний підхід для формулювання вимог до системи відновлення озброєння та військової техніки." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 4 (September 30, 2021): 158–68. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.4.14.

Full text
Abstract:
Під час планування загальновійськового бою (операції) органами управління визначаються можливості системи відновлення озброєння та військової техніки, яка є складовою загальної системи забезпечення військ (сил). Саме від ефективності функціонування системи відновлення озброєння та військової техніки залежить рівень укомплектованості військових частин (підрозділів) справними зразками озброєння та військової техніки, що визначає рівень їх боєздатності. Досвід виконання завдань військовими частинами (підрозділами) на території Донецької та Луганської областей вказує на те, що система відновлення озброєння та військової техніки не в повній мірі забезпечує виконання завдань щодо своєчасного відновлення пошкоджених зразків озброєння та військової техніки. Основні завдання системи відновлення озброєння та військової техніки в ході бойових дій (операції), полягають у технічній розвідці, евакуації, ремонті та технічному обслуговуванні ОВТ. Відповідно на ієрархічному рівні основні завдання для тактичної ланки полягають у підтриманні бойового потенціалу військових частин (підрозділів) шляхом відновлення усього ремонтного фонду за рахунок проведення поточних ремонтів, а оперативному у періодичному поповненні військових частин (підрозділів) озброєнням та військовою технікою за рахунок проведення середніх ремонтів. Критерієм досягнення системою поставленої мети визначено задану кількість справного озброєння та військової техніки в строю на кінець операції, а критерієм виконання завдань за рівнями ієрархії визначено ефективність відновлення озброєння та військової техніки. У статті визначено, що якщо система відновлення тактичного рівня не буде охоплювати увесь ремонтний фонд то він буде передаватись в оперативний рівень, що призведе до зниження ефективності системи відновлення оперативної ланки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Pavlovskyi, Oleh, Oleh Sova, and Volodymyr Koval. "Шляхи удосконалення системи метрологічного забезпечення в сучасних умовах розвитку Збройних Сил України." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 4 (August 31, 2021): 169–76. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.4.15.

Full text
Abstract:
Система метрологічного забезпечення Збройних Сил України призначена здійснювати вимірювання та контроль параметрів зразків озброєння і військової техніки. Метрологічне забезпечення в Збройних Силах України організується і здійснюється службами метрології та стандартизації військових частин, оперативних (повітряних) командувань, Генерального штабу Збройних Сил України, а його вдосконалення є важливою науково-технічною задачею, актуальність якої підтверджується необхідністю підтримання озброєння та військової техніки військ (сил) у боєздатному стані. В статті проведено аналіз системи метрологічного забезпечення Збройних Сил України та запропоновані шляхи її удосконалення враховуючи поетапний перехід Збройних Сил України на стандарти НАТО, розвиток озброєння та військової техніки, збільшення обсягів вимірювальних параметрів та стрімкий розвиток інформаційних технологій. Розвиток високоточного озброєння та військової техніки, систем управління ними, впровадження системи логістичного забезпечення вимагає від нас удосконалення й системи метрологічного забезпечення Збройних Сил України для її інтеграції в єдину систему управління забезпеченням військ (сил), що дасть змогу оперативно та ефективно вирішувати питання метрологічного обслуговування озброєння та військової техніки, вчасного укомплектування засобами вимірювальної техніки військового призначення, та адекватного контролю за станом метрологічного забезпечення Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Ярош, С. П., and Д. О. Гур’єв. "Обґрунтування можливості застосування сучасного, удосконаленого та перспективного озброєння для боротьби з безпілотними літальними апаратами в угрупованні зенітних ракетних військ." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 3(44) (July 22, 2021): 88–100. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.44.10.

Full text
Abstract:
У статті наведено дані та здійснено аналіз особливостей озброєння для протидії безпілотним літальним апаратам (БЛА) для підсистем розвідки, вогневого впливу та радіоелектронної боротьби (РЕБ) при створенні системи боротьби з безпілотною авіацією (БА) в угрупованні зенітних ракетних військ (ЗРВ). Крім озброєння українського виробництва проаналізовано характеристики та можливості озброєння іноземного виробництва. Визначені відмінності у тактико-технічних характеристиках та можливі напрямки удосконалення озброєння. Результати проведеного аналізу необхідно використати для комплектування відповідним озброєнням системи боротьби з БЛА в угрупованнях, частинах, підрозділах ЗРВ Повітряних Сил (ПС) Збройних Сил (ЗС) України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Шейн, І. В., П. Л. Аркушенко, Є. М. Тертишнік, and В. О. Кузнецов. "Загальні вимоги до системи бортових вимірювань для проведення випробувань озброєння та військової техніки різного функціонального призначення системи навігації." Системи озброєння і військова техніка, no. 2(66) (May 21, 2021): 129–36. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.66.17.

Full text
Abstract:
В роботі проведено аналіз сучасного стану існуючої лабораторної бази бортових інформаційно-вимірювальних комплексів та реєструючих систем, які застосовуються для збору, обробки, відображення параметрів і характеристик дослідних зразків озброєння та військової техніки різного функціонального призначення, їх складових частин з метою контролю функціонування, контролю змін параметрів та визначення помилкових дій екіпажів на об’єкти випробувань. Метою статті є аналіз сучасного стану лабораторної бази бортових інформаційно-вимірювальних комплексів і реєструючих систем та визначення загальних вимог до систем бортових вимірювань для проведення випробувань озброєння та військової техніки різного функціонального призначення. Методом проведення дослідження є системний аналіз. Розглянуто характеристики означеного обладнання та варіанти розміщення і комутації у складі дослідного зразка. Визначено основні параметри для автомобільної та бронетанкової техніки, які підлягають реєстрації (вимірюванню) за допомогою бортових інформаційно-вимірювальних комплексів. Запропоновано варіант конфігурації бортової реєструючої системи на основі модулів та інтерфейсів фірми Racelogic Adas. За результатами проведеного аналізу зроблено висновки щодо використання засобів реєстрації і систем бортових вимірювань, для проведення випробувань озброєння та військової техніки різного функціонального призначення науково-дослідними лабораторіями Збройних Сил та підприємств промисловості України. Отримані результати дослідження доцільно застосовувати при обґрунтуванні загальних вимог до сучасної універсальної системи бортових вимірювань для проведення випробувань озброєння та військової техніки різного функціонального призначення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Tkach, Ivan, Vladimir Syniavskyi, Eugene Yakovchuk, Mikhail Rudy, Vladimir Korchinsky, and Roman Sergienko. "Аналіз міжнародного досвіду з організації системи державних закупівель озброєння та військової техніки." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 2 (April 30, 2021): 178–97. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.2.16.

Full text
Abstract:
Розглядається досвід з організації системи державних закупівель озброєння та військової техніки в США, Великобританія, Франція та ФРН – державах, які мають сучасну провідну високорозвинену оборонну промисловість і є активними учасниками світового ринку озброєнь. Надані загальна характеристика системи закупівель озброєнь, особливості побудови нормативно-правової бази щодо організації державних закупівель, парламентського та громадського контролю за ними, способи визначення постачальників, стійкі тенденції до спрощення та гнучкості функціонування систем державних закупівель озброєнь і заходи із державної підтримки виробників (постачальників) товарів, робіт, послуг. Провідний іноземний досвід може бути корисний при співставленні основних його рис із новим Законом України “Про оборонні закупівлі” від 17 липня 2020 року та продовженням удосконалення функціонування вітчизняної системи закупівель озброєнь та гармонізації її з найкращими світовими практиками.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Леонтьєв, О. Б., and М. В. Науменко. "Напрями удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування основних напрямів розвитку системи озброєння авіації Повітряних Сил Збройних Сил України." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 3(40), (August 12, 2020): 69–78. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.40.08.

Full text
Abstract:
По результатах сумісного аналізу сутності основних етапів синтезу перспективного обрису авіації Повітряних Сил Збройних Сил України, прийнятих в системі оборонного планування на основі спроможностей та застосовуваних методичних підходів до вирішення задачі обґрунтування раціональних шляхів розвитку системи її озброєння, визначено основні напрями удосконалення існуючого науково-методичного апарату. Показано, що науково-методичний апарат обґрунтування рішень по синтезу раціональних програм оновлення парків бойової авіаційної техніки повинен розвиватися в напряму поглиблення його системності шляхом урахування впливу факторів різної природи, по-перше, зовнішніх – воєнно-політичного, оперативно-стратегічного, по-друге, внутрішніх – воєнно-економічного та військово-технічного характеру. Запропоновано загальну схему такого удосконаленого науково-методичного апарату, сформовані системно ув’язані часткові методики та моделі, побудовані формалізовані критерії раціональності програм розвитку системи озброєння авіації, що враховують особливості стану системи озброєння на початку періоду реалізації програмних заходів та особливості кінцевої мети її реформування та розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Diadechko, Andrii. "Імітаційна модель функціонування системи метрологічного обслуговування засобів вимірювального контролю параметрів зразків озброєння та військової техніки на основі мереж Петрі." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 5 (October 31, 2021): 179–89. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.5.17.

Full text
Abstract:
На сьогоднішній день, в умовах інтенсивного розвитку озброєння та військової техніки, засобів контролю його параметрів, інформаційних та цифрових технологій, та в умовах поетапного впровадження стандартів НАТО в Збройних Силах України, одним з пріоритетних завдань щодо розвитку Збройних Сил України є створення ефективних систем забезпечення зразків озброєння, до яких відноситься й система метрологічного обслуговування засобів вимірювального контролю їх параметрів. Вирішення такого завдання аналітичним шляхом є, як правило, складним, а в ряді випадків по суті неможливим. Як наслідок, в наявності велика кількість взаємних зв’язків як між елементами системи, так і між різнорідними засобами вимірювального контролю параметрів всередині кожного елементу. Проаналізувати та отримати інформацію про структуру та динамічну поведінку системи, оцінити її та виробити пропозицій щодо її удосконалення або змінення дозволяють відомі методи імітаційного моделювання. У зв'язку з цим, для вирішення завдань такого вигляду, в статті запропоновано використовувати теорію мереж Петрі для імітаційного моделювання функціонування системи метрологічного обслуговування засобів вимірювального контролю параметрів зразків озброєння та військової техніки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

БАРАНОВ, Андрій, Юрій БАРАНОВ, Віталій ІВАНСЬКИЙ, and Валерій МАЛЮК. "АНАЛІЗ ФАКТОРІВ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ ФУНКЦІОНУВАННЯ СИСТЕМИ ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТУ МАШИН ІНЖЕНЕРНОГО ОЗБРОЄННЯ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 81, no. 3 (September 17, 2020): 281–90. http://dx.doi.org/10.32453/3.v81i3.476.

Full text
Abstract:
Стаття підготовлена на актуальну тему, що пов’язана з підвищенням ефективності функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння. Проблема підтримання технічного стану машин інженерного озброєння на належному рівні та за необхідністю своєчасне її відновлення одна з найбільш важливих. Тому пошук шляхів підвищення ефективності функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння забезпечить в подальшому ефективне її використання за призначенням, як в мирний час ,так і в бойових умовах. На даний час проблема наявності запасних частин в ремонтних підрозділах – одна з найбільш важливих, оскільки своєчасне забезпечення або наявність необхідної кількості та номенклатури запасних частин дає ремонтним підрозділам можливість швидкого проведення робіт з технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння та, відповідно, забезпечення їх ефективного використання за призначенням, як в мирний час так і в бойових умовах Метою статті є проведення аналізу факторів, які впливають на ефективність функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння. Фактором називають обставини, що визначають причинно-наслідкові зв’язки в процесі який розглядається. Фактори які впливають на технічний стан машин інженерного озброєння у ході використання їх за призначенням, відповідним чином впливають і на саму систему технічного обслуговування і ремонту. Умовно їх можливо поділити на зовнішні і внутрішні. До зовнішніх факторів, які впливають на функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння належать: особливості застосування машин інженерного озброєння при виконанні задач інженерного забезпечення бою в сучасних умовах; можливості противника щодо ураження як машин інженерного озброєння, так і сил та засобів технічного обслуговування і ремонту; фізико-географічні та кліматичні умови району виконання бойових задач. Таким чином, всі вище перераховані фактори, в більшій чи меншій ступені, впливають на необхідність розробки організаційних та технічних заходів щодо підвищення ефективності функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння. Ці заходи можуть оцінюватися тривалістю проведення робіт з технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння, яка в свою чергу є оціночними показниками функціонування системи технічного обслуговування і ремонту машин інженерного озброєння.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ліцман, Андрій, and Дмитро Нестеров. "ВИЗНАЧЕННЯ СТУПЕНЯ ВПЛИВУ ОКРЕМИХ ФАКТОРІВ НА ЧАСТОТУ ВІДМОВ МЕХАНІЧНОГО ОБЛАДНАННЯ АРТИЛЕРІЙСЬКОГО ОЗБРОЄННЯ ПІД ЧАС ЙОГО ЕКСПЛУАТАЦІЇ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 80, no. 2 (February 23, 2020): 283–99. http://dx.doi.org/10.32453/3.v80i2.204.

Full text
Abstract:
Досвід ведення сучасних бойових дій та проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей свідчить, що використання справного озброєння та військової техніки, зокрема артилерійського озброєння, є елементом якісного виконання бойових завдань Збройними Силами України. Складність умов використання зразків артилерійського озброєння неминуче веде до необхідності удосконалення системи технічного забезпечення військ і однієї з основних її складових – системи технічного обслуговування. У статті викладено результати дослідження щодо технічного забезпечення артилерійського озброєння під час його експлуатації, зокрема: проведено аналіз особливостей конструкції зразків артилерійського озброєння; розглянуті основні види відмов самохідних артилерійських систем та характер змінення параметрів окремих деталей і складальних одиниць зразка під час раптових та поступових відмов; визначено ступінь впливу окремих факторів, які мають місце під час експлуатації на частоту відмов механічного обладнання артилерійського озброєння. Запропонована модель визначення параметрів процесу втрати працездатності зразком артилерійського озброєння. Встановлено, що для кожної складальної одиниці і зразка артилерійського озброєння в цілому може бути встановлений параметр, що обумовлює втрату працездатності, причому найбільш розповсюдженим законом змінення цих параметрів є лінійний, оскільки більша частина деталей і складальних одиниць зразка артилерійського озброєння схильна до зношувальних відмов, а його експлуатація протікає в умовах чіткого обмеження витрати ресурсу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Системи озброєння"

1

Скворчевський, Олександр Євгенович, and Аліна Романівна Лаврук. "Стандарти інтегрованої логістичної підтримки життєвого циклу зразків озброєння та військової техніки." Thesis, Військова академія, 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41101.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Камак, Д. О., М. Д. Камак, and А. В. Трухан. "Розробка інформаційної системи супроводження випробувань озброєння та військової техніки збройних сил України." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/24983.

Full text
Abstract:
Камак, Д. О. Розробка інформаційної системи супроводження випробувань озброєння та військової техніки збройних сил України : випускна комплексна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Д. О. Камак, М. Д. Камак, А. В. Трухан ; керівники роботи: А. В. Бичко, Д. Б. Мехед ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 121 с.
Об’єктом дослідження є інформаційні процеси всіх етапів випробування озброєння та військової техніки. Предметом дослідження є інформаційна система супроводження випробувань озброєння та військової техніки. Мета роботи – підвищення ефективності інформаційного супроводження випробувань озброєння та військової техніки Збройних Сил України, створення програмного забезпечення інформаційної системи. Основним методом проектування було функціональне моделювання з використанням методології SADT/IDEF0 та спадне структурне проектування із застосуванням мови UML. Під час виконання роботи було розроблено програмне забезпечення інформаційної системи супроводження випробувань озброєння та військової техніки. Виконання роботи проводилося відповідно до навчального плану кафедри ІКС Національний університет «Чернігівська політехніка» та Плану науково та науково-технічної діяльності ДНДІ ВС ОВТ на 2021 рік. Подальший розвиток системи можливий в сторону розвитку функціональних можливостей і поліпшення інтерфейсу користувача.
The object of research is the information processes of all stages of testing armaments and military equipment. The subject of research is the information system for supporting the testing of armaments and military equipment. The purpose of the work is to increase the efficiency of information support of tests of armaments and military equipment of the Armed Forces of Ukraine and to create information system software. The main design method was functional modeling using SADT / IDEF0 methodology and descending structural design using UML language. During the work, the software of the information system for supporting the testing of armaments and military equipment was developed. The work was carried out in accordance with the curriculum of the Department of ICS National University "Chernihiv Polytechnic" and the plan of scientific and scientific-technical activities of the Research Institute of Armed Forces for 2021. Further development of the system is possible in the direction of developing functionality and improving the user interface.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Базелюк, Володимир Миколайович. "Підходи щодо діагностування силових установок об'єктів бронетанкового озброєння та військової техніки." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45077.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Лазаренко, Артем Олександрович. "Синтез і розробка інваріантних систем керування наведенням та стабілізацією основного озброєння танків." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/22726.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.03 – системи і процеси керування. – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", Харків, – 2016. Дисертація присвячена розробці аналогових і цифрових інваріантних систем наведення і стабілізації основного озброєння танків на основі створення математичних моделей збуреного руху танкової гармати відносно вісі цапф і танкової башти з гарматою відносно вісі повороту, а також імітаційних моделей зовнішніх збурень, що діють на основне озброєння в каналах вертикального і горизонтального наведення. Показано, що підвищення ступеня інваріантності замкненої системи стабілізації до дії зовнішніх збурень приводить до зниження запасу стійкості замкненої системи. Для збереження потрібного запасу стійкості запропоновано введення до системи додаткового контуру зворотнього зв'язку за кутовим прискоренням об'єкту стабілізації. Розглянуті особливості цифрової інваріантної системи стабілізації танкової гармати, зокрема необхідність використання цифрових низькочастотних фільтрів Баттеруорта і Ланцоша для фільтрації високочастотних завад вихідних сигналів датчиків. Доведено, що при побудові цифрового стабілізатора танкової гармати доцільне послідовно-паралельне використання цифрових фільтрів Баттеруорта і Ланцоша. Розроблена структура і здійснений вибір варійованих констант алгоритмів стабілізації, які забезпечують інваріантність замкненої системи наведення і стабілізації без суттєвого зниження її запасу стійкості. Моделювання процесів наведення і стабілізації в замкненій системі з подальшим аналізом цих процесів дозволяє зробити висновок про значне підвищення точності відробки зовнішнього збурення (в 1.8 – 1.9 рази) у порівнянні зі штатною.
The thesis for the degree of candidate of technical sciences, specialty 05.13.03 – Systems and management processes. – National Technical University "Kharkov Polytechnic Institute", Kharkov – 2016. The thesis is dedicated to development analog and digital invariant guidance systems and stabilize the main armament of tanks through the creation of mathematical models perturbed motion tank gun relative to the axis of the pins and the tank tur ret gun relative to the axis of rotation, as well as simulation models of external disturbances acting on the main armament channels vertical and horizontal guidance. It is shown that increasing the degree of invariance closed stabilization system to external perturbations lead to lower stability margin closed system. To maintain the desired stability margin suggested the introduction of the system of additional feedback path for the angular acceleration of the object of stabilization. The features invariant digital stabilization system tank gun, including the need to use a digital low-pass filter Batteruorta and Lanczos filtering high frequency noise output signals of sensors. It is proved that the construction of a digital stabilizer tank cannon appropriate series-parallel use of digital filters Batteruorta and Lanczos. The structure created and the choice of variable constants stabilization algorithms was made that provide an invariance closed system of guidance and stabilization without significantly reducing its stability margin. Modeling of guidance and stabilization in a closed system with subsequent analysis of these processes suggests a significant increase in accuracy working off of external perturbation (at 1.8 – 1.9 times) compared with the standard.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чернишев, Володимир Леонідович, В. П. Бабенко, and М. Є. Поліщук. "До питання про застосування непараметричних методів оцінки рівня надійності бронетанкової техніки з низькою інтенсивністю експлуатації." Thesis, НТУ "ХПІ", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38171.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Альошин, Г. В., Олексій Володимирович Коломійцев, В. В. Посохов, and В. Л. Топчій. "Взаємозв'язок показників якості систем виявлення та прицілювання." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44982.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тертишнік, Є. М. "Створення системи реєстрації інформації на базі мікроконтролера для визначення параметрів об’єктів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/24988.

Full text
Abstract:
Тертишнік, Є. М. Створення системи реєстрації інформації на базі мікроконтролера для визначення параметрів об’єктів : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / Є. М. Тертишнік ; керівник роботи С. С. Стасюк ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних і комп’ютерних систем. – Чернігів, 2021. – 88 с.
Метою кваліфікаційної роботи є створення системи реєстрації інформації на базі мікроконтролера для визначення параметрів об’єктів. Розроблена система буде виконувати функції збору, обробки, відображення та накопичення параметрів роботи дослідного зразка автомобільної (бронетанкової) техніки та їх складових (систем) під час випробувань. Отримувати інформацію дана система буде з модулів (датчиків). Інформація після обробки буде надавати в структурованому виді зручному для використання та подальшого аналізу виконавцями. Для реалізації запропонованої моделі буде використовуватися обладнання на базі мікроконтролера.
The purpose of the qualification work is to create a system of information registration based on a microcontroller to determine the parameters of objects. The developed system will perform the functions of collecting, processing, displaying and accumulating the parameters of the prototype of automotive (armored) vehicles and their components (systems) during the tests. This system will receive information from modules (sensors). The information after processing will provide in a structured form convenient for use and further analysis by performers. To implement the proposed model will use equipment based on a microcontroller.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ковтунов, Юрій Олександрович, Євген Петрович Буряк, and Володимир Володимирович Троценко. "Нейромережеві технології в системах діагностики складних систем БТОТ." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45014.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Агафонов, Ю. М. "Шляхи підвищення якості воєнно-наукового супроводу створення складних систем озброєння." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21175.

Full text
Abstract:
Успішне вирішення даної задачі можливе при реалізації відповідних організаційних заходів, спрямованих на прискорення розробки відповідного методичного апарату і узгодження його з розробником. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/21175
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Скворчевський, Олександр Євгенович. "Організація систем управління баз даних в логістичній підтримці життєвого циклу озброєння та військової техніки." Thesis, Луцький національний технічний університет, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/39152.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Системи озброєння"

1

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "УДОСКОНАЛЕННЯ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОГО АПАРАТУ ОБГРУНТУВАННЯ НАПРЯМІВ ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ДОСТАВКИ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ В СИСТЕМІ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОВІТРЯНИХ СИЛ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (1st ed.). European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-1.05.

Full text
Abstract:
У монографії надані пропозиції щодо удосконалення науково-методичного апарату обґрунтування напрямів підвищення якості доставки матеріально-технічних засобів в системі логістичного забезпечення яка стає невід'ємною частиною діяльності Повітряних Сил Збройних Сил України. Зауважено, що для досягнення високої ефективності застосування військових частин потрібно постійно підтримувати озброєння, військову і спеціальну техніку та здійснювати забезпечення життєдіяльності особового складу в умовах ведення бойових дій. Для вирішення цього завдання існує система логістичного забезпечення, де однім з головних складових є доставка матеріально-технічних засобів з метою своєчасного поповнення запасів та підвезення до споживачів. Враховано досвід ведення бойових дій під час виконання завдань у складі сил антитерористичної операції і операції об’єднаних сил на сході України та збройного конфлікту на Близькому Сході. Наведені основні фактори, які впливають на організацію і здійснення доставки матеріально-технічних засобів. Проведено аналіз існуючих способів і підходів до оцінювання ефективності доставки матеріально-технічних засобів та аналіз існуючого науково-методичного апарату визначення доцільних варіантів доставки. Надано алгоритми щодо оцінювання ефективності доставки матеріально - технічних засобів та визначення раціональної транспортної мережі в системі логістичного забезпечення Повітряних Сил Збройних Сил України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography