Academic literature on the topic 'Система залишкових класів'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Система залишкових класів.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Система залишкових класів"

1

Yanko, A., and V. Zviezdin. "РОЗРОБКА МЕТОДІВ ТА АЛГОРИТМІВ СТИСНЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ДАНИХ ТАБЛИЧНИХ СТРУКТУР." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 1, no. 63 (February 26, 2021): 120–22. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.1.120.

Full text
Abstract:
Розглянуто властивості непозиційної системи числення в системі залишкових класів (СЗК): незалежність залишків, рівноправність залишків і малорозрядність залишків. Використання основних властивостей СЗК дає можливості створення ефективних методів контролю, діагностики та виправлення помилок даних при введенні мінімальної інформаційної та часової надмірності, і побудови відмовостійких і швидкодіючих комп`ютерних систем обробки даних (КСОД) реального часу. Основна властивість СЗК, а саме малорозрядність залишків дозволяє застосовувати табличні методи реалізації арифметичних операцій. При застосуванні методів спеціального кодування інформації в СЗК, здійснюється скорочення таблиць ПЗП, стиснення даних та зменшення кількості необхідного обладнання. На основі даних досліджень було розроблено методи та алгоритми стиснення інформаційних даних табличних структур у СЗК
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Поліський, Ю. Д. "ПРО КВАДРАТНЕ КОРІННЯ В СИСТЕМІ ЗАЛИШКОВИХ КЛАСІВ." Математичне моделювання, no. 2(45) (December 13, 2021): 24–28. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.2(45)2021.246868.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Поліський, Юрій. "ПРО ОДИН АЛГОРИТМІЧНИЙ ПІДХІД ДО ВИЗНАЧЕННЯ РАНГУ ЧИСЛА В СИСТЕМІ ЗАЛИШКОВИХ КЛАСІВ." Математичне моделювання, no. 1(44) (July 1, 2021): 17–22. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(44)2021.235886.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Поліський, Юрій Давидович. "РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕЯКИХ ПРОБЛЕМНИХ ОПЕРАЦІЙ У СИСТЕМАХ ЗАЛИШКОВИХ КЛАСІВ." Математичне моделювання, no. 1(38) (March 29, 2018): 22–27. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(38)2018.128944.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Поліський, Юрій Давидович. "МЕТОДИ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕЯКИХ СКЛАДНИХ ОПЕРАЦІЙ У СИСТЕМІ ЗАЛИШКОВИХ КЛАСІВ." Математичне моделювання, no. 1(40) (March 28, 2019): 22–30. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(40)2019.166059.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Поліський, Юрій Давидович. "ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДІВ РЕАЛІЗАЦІЇ ДЕЯКИХ СКЛАДНИХ ОПЕРАЦІЙ У СИСТЕМІ ЗАЛИШКОВИХ КЛАСІВ." Математичне моделювання, no. 1(42) (June 11, 2020): 16–21. http://dx.doi.org/10.31319/2519-8106.1(42)2020.206929.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Krasnobayev, V., S. Koshman, V. Kurchanov, and D. Zinevich. "ОСНОВНІ ВЛАСТИВОСТІ НЕПОЗИЦІЙНОЇ СИСТЕМИ ЧИСЛЕННЯ У КЛАСІ ЛИШКІВ І ЇХ ВПЛИВ НА СТРУКТУРУ ТА ПРИНЦИПИ РЕАЛІЗАЦІЇ АРИФМЕТИЧНИХ ОПЕРАЦІЙ КОМП’ЮТЕРНОЇ СИСТЕМИ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 2, no. 54 (April 11, 2019): 114–18. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.2.114.

Full text
Abstract:
Предметом дослідження статті є методи обробки даних у комп'ютерній системі (КС), що функціонує у непозиційній системі числення у залишкових класах (СЗК). Мета статті – провести дослідження впливу всіх основних властивостей СЗК на структуру КС і принципи реалізації арифметичних операцій у СЗК. Задачі, що вирішуються у статті наступні. Формулювання та дослідження властивостей СЗК, а також отримання результатів впливу властивостей СЗК на структуру КС і принципи реалізації арифметичних операцій додавання, віднімання та множення. Методи дослідження: методи аналізу і синтезу комп'ютерних систем. Отримані наступні результати: узагальнено аналіз результатів дослідження властивостей СЗК, а також результат аналізу впливу властивостей СЗК на структуру і принципи реалізації арифметичних модульних операцій. Висновки. Результати дослідження впливу властивостей СЗК на структуру КС та принципи реалізації арифметичних операцій показали, що застосування СЗК дозволяє підвищити швидкодію виконання арифметичних операцій та підвищити відмовостійкість функціонування КС. Крім цього, застосування СЗК дозволяє створити унікальну систему контролю, діагностики і корекції помилок даних КС без зупинок обчислень, що не має аналогів в позиційній системі числення (ПСЧ). Підвищення швидкодії реалізації арифметичних операцій у СЗК досягається за рахунок можливості організації паралельної обробки даних, а також за рахунок застосування табличного принципу реалізації арифметичних операцій. Використання властивостей СЗК обумовлює наявність у КС одночасно трьох видів резервування: структурного, інформаційного та функціонального. Це, у свою чергу, дозволяє підвищити відмовостійкість непозиційних обчислювальних структуру СЗК за рахунок застосування методів, заснованих на пасивній (постійне структурне резервування) і активній (структурне резервування заміщенням) відмовостійкості.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Yanko, A., O. Shefer, and Y. Denysenko. "ПОБУДОВА МАТЕМАТИЧНОЇ МОДЕЛІ СПЕЦПРОЦЕСОРА ОБРОБКИ КРИПТОГРАФІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ НА ОСНОВІ ВИКОРИСТАННЯ ОСНОВНИХ ВЛАСТИВОСТЕЙ НЕПОЗИЦІЙНИХ КОДОВИХ СТРУКТУР." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 4, no. 66 (December 1, 2021): 83–86. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2021.4.083.

Full text
Abstract:
Досліджено принципи реалізації арифметичних операцій у системі залишкових класів (СЗК). Використання розглянутих принципів та основних властивостей СЗК відкриває широкі можливості в побудові не тільки нової машинної арифметики, але й принципово нової схемної реалізації процесорів. На основі дослідженої інформації було побудовано математичну модель спецпроцесора обробки криптографічної інформації (СОКІ) на основі використання основних властивостей непозиційних кодових структур. На основі даних досліджень було проведемо порівняльний аналіз надійності потроєного позиційного СОКІ з мажоритарним елементом СОКІ у СЗК по безвідмовності, застосовуючи розглянуту надійнісну модель.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Yakymenko, I. "Improving the implementation of El-Gamal cryptoalgorithm on the basis of the system of residue classes." INFORMATICS AND MATHEMATICAL METHODS IN SIMULATION 8, no. 1 (March 12, 2018): 69–77. http://dx.doi.org/10.15276/imms.v8.no1.69.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Система залишкових класів"

1

Федоришин, Олександр Михайлович. "Система збору даних сенсорів на основі багаторівневої системи залишкових класів." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2022. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/11972.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження є процеси кодування у системах збору даних сенсорів. Предметом дослідження є методи та засоби кодування та передачі даних у сенсорних мережах на основі системи залишкових класів. Метою роботи розробка способу кодування та передачі даних сенсорів, який дозволить зменшити обсяг службової інформації в протоколах передачі даних безпровідних сенсорних мереж.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кошман, С. О. "Методи та засоби оперативного контролю та діагностики даних компонентів комп'ютерної системи у залишкових класах." Thesis, 2019. http://dspace.univer.kharkov.ua/handle/123456789/14609.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.13.05 – комп’ютерні системи та компоненти. – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна Міністерства освіти і науки України. – Харків, 2018. На основі сформульованих принципів контролю, розроблено методи контролю даних у СЗК, які засновані на принципі паралельної нульовизації та позиційній ознаки НКС. Це підвищує оперативність контролю даних у СЗК до 60 %. Розроблено метод підвищення достовірності оперативного контролю даних, який заснований на використанні ПОНКС, це підвищує достовірність контролю даних у залежності від значення контрольної основи до 4%. Вдосконалено методи оперативної діагностики даних у СЗК, які засновані на використанні функції відповідності значень можливих помилок та на формуванні числових інтервалів та ознак даних квадрантів знаходження АС чисел. Це підвищує оперативність діагностики помилок до 60% в порівнянні з існуючими методами. Отримані результати дозволили вирішити науково-технічну проблему по розробці методів оперативного контролю та діагностики даних компонентів комп'ютерної системи, що функціонують у залишкових класах. Ключові слова: система числення, система залишкових класів, непозиційна кодова структура, комп'ютерні системи та компоненти обробки цілочислових даних, контроль та діагностика даних, достовірність контролю даних, нульовизація чисел, однорядковий код, паралельна обробка даних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography