Academic literature on the topic 'Синдром зап’ястного каналу'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Синдром зап’ястного каналу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Синдром зап’ястного каналу"

1

Rushay, A. K., V. V. Skiba, Yu S. Lysaychuk, and I. V. Voyennyy. "Анестезіологічне забезпечення декомпресії серединного нерва у хворих з карпальним тунельним синдромом." EMERGENCY MEDICINE 18, no. 2 (May 19, 2022): 45–49. http://dx.doi.org/10.22141/2224-0586.18.2.2022.1473.

Full text
Abstract:
Актуальність. Карпальний тунельний синдром (КТС) є найпоширенішою компресійною нейропатією. У пацієнтів з неефективним консервативним лікуванням при тяжких формах показаний реліз зап’ястного каналу (carpal tunnel release (CTR)), що дозволяє досягти покращення більш ніж у 90 % випадків. Крім адекватної малотравматичної тактики втручання, велике значення у відновленні функції серединного нерва (корекція нейропатичних порушень) має і проведення оптимального періопераційного знеболювання. Метою роботи було поліпшення результатів лікування хворих з карпальним тунельним синдромом шляхом адекватного періопераційного анестезіологічного забезпечення декомпресії серединного нерва. Завданнями роботи було запропонувати мультимодальне періопераційне забезпечення декомпресії серединного нерва; вивчити динаміку больового синдрому; оцінити ефективність запропонованого підходу. Матеріали та методи. Під нашим спостереженням перебували 52 потерпілі з КТС. Втручання проводилося під мультимодальним знеболюванням — провідниковою анестезією. На початку операції в порожнину карпального каналу вводили розчин лідокаїну. За 20–30 хвилин до втручання вводився внутрішньом’язово декскетопрофен, внутрішньовенно — парацетамол. Внутрішньом’язове введення декскетопрофену повторювали через 12 годин. Для оцінки відновлення функції кисті та динаміки нейропатичних порушень у групах з малоінвазивним і відкритим стандартним втручанням був використаний Бостонський опитувальник BCTQ. Динаміку інтенсивності больового синдрому вимірювали за значеннями візуальної аналогової шкали (ВАШ) за 10-бальною оцінкою. Результати. Динаміка показників ВАШ свідчила про незначний біль навіть у групі з відкритим, відносно травматичним втручанням. Вірогідної різниці між показниками груп виявлено не було; больовий синдром під час проведення втручання та в перші 12 годин після нього оцінювався оперованими як слабкий біль. Додаткове знеболювання, тим більше з використанням опіоїдних анестетиків, було не потрібне. До 4 тижнів показники шкал Бостонського опитувальника BCTQ мали статистично невірогідні відмінності, а до 3 та 6 місяців практично не відрізнялися у групах. На всіх етапах спостереження значних статистичних відмінностей між групами не виявлено. Висновки. Проведене мультимодальне періопераційне знеболювання у запропонованому обсязі дозволило досягти гарного знеболювального ефекту, зблизити результати нейропатичної та функціональної реабілітації у хворих різних груп.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

BISMAK, OLENA. "BASIC MEANS OF PHYSICAL THERAPY IN PATIENTS WITH WRIST CHANNEL SYNDROME IN CONSERVATIVE TREATMENT." Sports Bulletin of the Dnieper, no. 3 (2019): 203–9. http://dx.doi.org/10.32540/2071-1476-2019-3-203-209.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Синдром зап’ястного каналу"

1

Григорович, С. В., and К. Г. Селіванова. "Неінвазивний метод діагностування синдрому зап’ястного каналу." Thesis, ХНУРЕ, 2021. https://openarchive.nure.ua/handle/document/15607.

Full text
Abstract:
Carpal tunnel syndrome is a relatively common, but sometimes underdiagnosed condition. This work is about noninvasive approaches o CTS diagnostics, which might assist in the assessment of median nerve damage and functional abnormalities of the hand due to CTS.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Григорович, С. В. "Кількісне сенсорне тестування в діагностиці синдрому зап’ястного каналу." Thesis, Київ. КВІЦ, 2020. http://openarchive.nure.ua/handle/document/13872.

Full text
Abstract:
Розглядається метод кількісного тестування (КСТ) на сенсорних приладах, як допоміжний засіб, діагностики синдрому зап’ястного каналу (СЗК). Неінвазивність методу та можливості розробки недорогих приладів для КСТ надають можливості для потенційного використання деяких методів для спостереження за станом людей, чия робота пов’язана з підвищеним ризиком розвитку СЗК. Методи КСТ також можуть використовуватися для оцінки тяжкості ураження медіанного нерву і дієвості хірургічного втручання в післяопераційний період.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Казимиров, М. А. "Розробка динамічних тестів на сенсорному екрані для виявлення синдрому зап’ястного каналу." Thesis, ВНТУ, 2019. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10271.

Full text
Abstract:
Наведено огляд такого рухового розладу верхніх кінцівок людини як синдром зап’ястного каналу, причини його виникнення та засоби, що призводять до прояви больових відчуттів у зап’ясті, пальців та окремо кисті. Також було розроблено динамічний тест для виконання на сенсорному екрані.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography