Academic literature on the topic 'Силові навантаження'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Силові навантаження.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Силові навантаження"

1

Тропін, Юрій, Наталя Бойченко, and Юлія Коваленко. "Вдосконалення методики розвитку силових якостей дзюдоїстів 15-16 років." Слобожанський науково-спортивний вісник 2, no. 82 (April 26, 2021): 17–22. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2021-2.003.

Full text
Abstract:
Мета: вдосконалити методику розвитку силових якостей дзюдоїстів 15-16 років з використанням динамічних вправ. Матеріал і методи: аналіз науково-методичної інформації, джерел Інтернету та узагальнення провідного практичного досвіду, педагогічне тестування; хронометрування; педагогічний експеримент, методи математичної статистики. В педагогічному експерименті брали участь 20 дзюдоїстів, віком 15-16 років. Спортсмени були розділені на дві групи: контрольну та експериментальну по 10 дзюдоїстів в кожній. Педагогічний експеримент тривав три місяці (вересень – листопад 2020 р.). Результати: на основі аналізу науково-методичної інформації і узагальнення передового практичного досвіду було виявлено, що рівень розвитку силових якостей значною мірою визначає тактико-технічну підготовку дзюдоїста, стиль і характер перебігу змагального поєдинку. Контрольна група займалася за навчальною програмою для ДЮСШ, а у дзюдоїстів експериментальної групи в тренувальному процесі застосовувалися комплекси динамічних вправ. Вправи розподілялися таким чином, щоб забезпечити чергування навантаження переважно для м’язів ніг, рук, спини, живота, загального впливу. На початку експерименту контрольні показники силових якостей між контрольною та експериментальною групами не виявили достовірно значущих відмінностей (р>0,05, значення t коливається від 0,32 до 1,01). Висновки: у ході експерименту було встановлено, що використання комплексів динамічних вправ у тренувальному процесі позитивно впливають на силову підготовленість дзюдоїстів. Про це свідчать отримані результати наприкінці експерименту. Так, у дзюдоїстів експериментальної групи достовірно вище показники силової підготовленості майже у всіх тестах (р<0,05, значення t коливається від 2,10 до 2,34). В тесті «Учі-комі за 30 с» також результат краще у дзюдоїстів експериментальної групи, але він статистично недостовірний (t=1,07; p>0,05). Це пояснюється тим, що ця вправа є специфічною для дзюдо. Ключові слова: дзюдо, тренувальний процес, кваліфіковані спортсмени, силові якості, динамічні вправи
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Cherkashina, Ludmyla, and Roman Cherkashin. "Рівень розвитку силових здібностей та мотиваційно-ціннісних орієнтацій дівчат старшого шкільного віку." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 2(42) (July 26, 2018): 96–101. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-02-96-101.

Full text
Abstract:
Актуальність. Особливе значення для зміцнення й збереження здоров’я дівчат має розвиток силових здібностей. Силові навантаження позитивно впливають на стан здоров’я, працездатність, витривалість, спритність, швидкість. Тому вивчення стану розвитку сили в дівчат старшого шкільного віку – важлива передумова розробки оптимальних параметрів їхньої рухової активності. Завдання дослідження – визначення рівня розвитку сили дівчат старшого шкільного віку та чинників, які спонукають до виконання силових фізичних навантажень. Матеріал і методи дослідження включають теоретичний аналіз й узагальнення науково-методичної літератури, педагогічне спостереження, анкетування, педагогічне тестування, методи математичної статистики. У дослідженні взяли участь 269 дівчат старшого шкільного віку. Із них 135 дівчат 10-х і 134 – 11-х класів. Результати дослідження. У статті розкрито особливості силової підготовленості дівчат старшого шкільного віку. Виявлено, що вибухова сила за показниками стрибка в довжину з місця становить 162,3±21,01 см, стрибка вгору з місця – 26,92±7,33 см, метання набивного м’яча 1кг сидячи – 417,2±22,3 см. Дослідження силової витривалості засвідчило, що показники підйому тулуба з положення лежачи за 60 с дівчат 10-х класів – 40,54±6,12 раза, вис на зігнутих руках – 31,85±,7,39. У дівчат 11-х класів підйом тулуба з положення лежачи за 60 с склав 38,74±4,19 раза, а вис на зігнутих руках – 33,11±,6,16. За показниками кистьової динамометрії виявлено, що максимальна сила перебуває на рівні 13,99±6,17 кг у дівчат 10-х класів, та 15,08±5,28 кг – у дівчат 11-класів. Результати дослідження свідчать, що лише 16,33 % дівчат 10-х, 14,28 % дівчат 11-х класів мають високий рівень інтересу до фізичних вправ. Середній або вищий від середнього інтерес до виконання фізичних вправ показали 44,78 % дівчат 10-х класів та 42,36 % – 11-х. Висновки. Виявлено тенденцію до зниження рівня розвитку сили в старшокласниць відповідно до вимог навчальних програм. Установлено максимально високий рівень сили лише в 4,38 % дівчат, середнього та вищого від середнього – у 33,6 %. 50,3 % респондентів мають нижчий за середній рівень, а незадовільний – 11,72 %. Визначено місце силових навантажень у системі мотиваційно-ціннісних орієнтацій дівчат старшого шкільного віку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Шибінський, В. Я. "Силові навантаження на суглобові головки нижньої щелепи залежно від типу оклюзійної дії." Актуальні проблеми сучасної медицини 16, вип. 4 (56), ч. 1 (2016): 41–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Shimon, V. M., M. M. Vasylynets, M. V. Shimon, A. A. Palinkash, and Yu M. Matichyn. "Концептуальна модель вертикальної дистонії надколінка." TRAUMA 15, no. 4 (July 1, 2014): 83–85. http://dx.doi.org/10.22141/1608-1706.4.15.2014.81672.

Full text
Abstract:
Захворювання колінного суглоба є одним із найбільш актуальних питань у сучасній ортопедії. Об’єктом нашого спостереження служить явище, що має назву «високий надколінок» (patella alta). Високий надколінок ми розглядаємо як систему, що складається з п’яти факторів — макроструктури (структурні деформації), навантаження (силові деформації), руйнування, реактивних змін та дії зовнішнього середовища.Концептуальна модель пропонується як результат концептуального моделювання, що розкриває нове значення, основні завдання, які будуються з урахуванням конкретних правил.Питання системного зв’язку синдрому вертикальної дистонії надколінка із синдромом вертикальної девіації виростків стегнової кістки залишається одним із важливих питань нашого модельного дослідження.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Лісенчук, Геннадій, Валерiя Тищенко, Лейбо Ван, and Катерина Шеховцова. "Напрями удосконалення технології поточного управління у футболі." Теорія і методика фізичного виховання і спорту, no. 3 (April 20, 2021): 31–37. http://dx.doi.org/10.32652/tmfvs.2020.3.31-37.

Full text
Abstract:
Анотація. У статті подано аналіз та узагальнення закономірностей протікання відновних процесів після календарної гри у футболістів, які виконують функцію нападаючих. Мета. Визначити особливості протікання відновних процесів в організмі футболістів у постзмагальних мікроциклах, та на основі цього визначити доцільність використання контрольних показників в умовах поточного контролю. Методи. Теоретичний аналіз і узагальнення даних спеціальної літератури, протоколів і відеозаписів, методи математичної статистики. Результати. Програма тестування складалася з двох блоків показників швидкісних і швидкісно-силових компонентів рухової функції 21 футболіста високої кваліфікації та проводилася відразу після гри, через 24, 48 і 72 год. До першого блоку тестів було включено біг на 20 м, 30 м з ходу; показники різниці часу в бігу на 20 м і 30 м з ходу. До другого блоку – п’ятиразовий стрибок у довжину з місця; стрибок угору з місця з помахом рук; динамометрія м’язів-розгиначів ніг у статичному і динамічному режимах. У цих тестах розраховували відносні показники сили. Засвідчено специфічні особливості поточного управління у зв’язку з урахуванням особливостей реакцій організму спортсменів на змагальні навантаження. У постзмагальних мікроциклах у нападаючих відмічається істотне зниження спеціальної роботоздатності за переважної більшості досліджуваних показників. Дані, отримані на основі теоретичних знань і підкріплені практичними показниками за результатами вивчення реакції організму футболістів, що характеризують швидкісні і швидкісно-силові компоненти моторики, дозволили визначити особливості протікання відновних процесів в організмі футболістів після календарної гри, які можна використовувати під час планування й управління навчально-тренувальним процесом. Ключові слова: футбол, нападаючі, швидкісні показники, швидкісно-силові показники,постзмагальні мікроцикли.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

ЖАРКО, Л. О., В. П. ОВЧАР, А. М. БЄЛОКОНЬ, and О. А. ФЕСЕНКО. "ВИПРОБУВАННЯ НЕРОЗРІЗНОЇ ЗАЛІЗОБЕТОННОЇ БАЛКИ З КОНСОЛЯМИ ТА ТРІЩИНАМИ ПІДСИЛЕНОЇ ВУГЛЕПЛАСТИКОМ." Наука та будівництво 25, no. 3 (October 22, 2020): 47–54. http://dx.doi.org/10.33644/scienceandconstruction.v25i3.5.

Full text
Abstract:
В статті йдеться про актуальні випробування нерозрізної залізобетонної балки з консолями та тріщинами, підсиленої вуглепластиком з метою перевірки на фрагменті відповідності проектним вимогам конструкцій перекриття монолітного залізобетонного каркасу кроком 9 м з двома колонами, балкою та її консолями різної довжини при різних заданих навантаженнях ділянок. Дослідний зразок монолітної залізобетонної нерозрізної Т-подібної балки перекриття з полицею шириною 2 м і товщиною 0,2 м, ребром висотою 0,6 м і шириною 0,8 м, прольотом 9 м із двома консольними ділянками 4 м і 2,5 м і двома квадратними опорами 0,6×0,6 м було виготовлено і випробувано в Державному підприємстві «Державний науководослідний інститут будівельних конструкцій». За умов експлуатації балки в натурі проектне вертикальне рівномірно-розподілене навантаження ділянок становить: на лівій консолі – 6,0 т/пм, на основному прольоті – 7,0 т/мп, на правій консолі – 13,5 т/мп. У віці 42 доби балку було навантажено 50% розрахункового навантаження до утворення тріщин в нижній зоні шириною розкриття до 0,2 мм. Під час підсилення балки з тріщинами використано композитні стрічки на основі епоксидних смол з вуглецевими волокнами, типу S&P CFK-Lamellen, які фіксуються двохкомпонентним епоксидним клеєм Resin 220. Анкерування стрічок виконували за допомогою композитних мат типу S&P G Sheet 240 з вуглевмісних волокон, котрі були наклеєні на двокомпонентному клею Resin 55. Вуглепластиком підсилено ділянки балки зверху, знизу і по боках. На четверту добу після підсилення балку було випробувано вертикальним рівномірно-розподільним навантаженням на стенді з силовою підлогою, системою розподілення навантаження гідродомкратами та вимірювальними приладами. Тріщини шириною розкриття 0,1-0,3 мм утворилися на полиці балки на опорі біля довшої консолі, при навантаженні 80 % проектного. Прогини балки при проектному навантаженні становили на кінці консолі 4 м – 33,86 мм, по центру прольоту 9 м – 1,22 мм, на кінці консолі 2,5 м – 0,6 мм; після розвантаження, відповідно – 6,53 мм, 0,24 мм, 0,83 мм. Досліджене конструктивне рішення перекриття монолітного залізобетонного каркасу кроком 9 м з двома колонами, однопрогонною балкою та її консолями довжиною 4 м і 2,5 м при різних заданих навантаженнях ділянок повністю відповідає проектним вимогам і безпечне для експлуатації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Orobey, V., A. Nemchuk, O. Lymarenko, and O. Romanov. "Визначення напружень і деформацій несучої системи причального контейнерного перевантажувача портального типу числовими методами." Herald of the Odessa National Maritime University, no. 61 (September 8, 2020): 140–53. http://dx.doi.org/10.47049/2226-1893-2020-1-140-153.

Full text
Abstract:
Для розрахунку напружень і деформацій елементів несучої системи причального контейнерного перевантажувача застосовано метод скінчених елементів та метод граничних елементів. Розроблена методика розрахунку металоконструкції підйомно-транспортних машин, де враховуються підкріплюючі елементи, які присутні в стрілі і в порталі. При застосуванні метода скінченних елементів розглянуто граничні умови задачі, які максимально наближені до реальних, що впливає на точність результатів розрахунку. Портал і стріла розглядаються як тонкостінні системи, які знаходятьбся під дією розподіленого по деякому закону навантаження від взаємодії з сполученими деталями. Визначено параметри міцності і жорсткості елементів несучої системи причального контейнерного перевантажувача портального типу. Проведено дослідження на базі методу граничних елементів і методу скінченних елементів, із загальним застосуванням методів комп'ютерного моделювання. При застосуванні метода граничних елементів для просторових стержневих систем враховано всі внутрішні силові фактори
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

ДВОРНИК, А. М., І. Г. ЛЮБЧЕНКО, В. А. ТИТАРЕНКО, and О. В. ШИДЛОВСЬКА. "ОСНОВИ ТА ФУНДАМЕНТИ ЦИЛІНДРИЧНИХ СИЛОСІВ ДЛЯ ЗЕРНА." Наука та будівництво 21, no. 3 (September 26, 2019): 50–56. http://dx.doi.org/10.33644/scienceandconstruction.v21i3.111.

Full text
Abstract:
До створення підприємств для зберігання та переробки зерна в Україні із застосуванням тонкостінних металевих силосів, крім вітчизняних, залучені закордонні виробники, розрахункові передумови яких, щодо розроблення конструкції та проектування металевих силосів, не є загально доступними. При експлуатації мають місце не поодинокі значні осідання та крени фундаментів силосів, що не були передбачені проектом. Особливості проектування основ та фундаментів силосів з металевих конструкцій недостатньо відображені в чинних нормативних документах. За розрахунком, методом еквівалентного шару осідання варіантів фундаментів циліндричного силосу СМВУ 220, показано, що при кільцевому фундаменті в не завантаженому зерном силосі підлога корпусу силосу відокремлюється від фундаменту. За аналізом геометричних характеристик показано, що круглий фундамент сприяє зменшенню крену фундаменту та корпусу силосу в 1.3 рази порівняно із кільцевим фундаментом, а в залежності від грунтових умов може і більше. Розрахунком осадки фундаменту силосу СМВУ 220 показано, що при наявністі в основі суглинків м’якопластичних необхідні заходи щодо збільшення жорсткості фундаменту та жорсткості грунтів з проведенням розрахунків взаємного впливу поряд розташованих силосів та спільної роботи фундаментів і основи. Інженерно-геологічні вишукування мають включати обов’язкові лабораторні випробування модуля деформації грунтів, враховуючи циклічне навантаження та динамічний вплив. Фундаменти циліндричних силосів слід проектувати на круглій плиті, з розрахунковим армуванням кільцевої арматури у верхній зоні фундаменту та розраховувати як просторову систему «корпус силосу – фундамент – основа». В проектах силосів мають бути вказані допустимі осідання та крени силосів, а також режим первісного експлуатаційного навантаження і розвантаження силосів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Galandzovskii, Stanislav, Alla Sulyma, and Anatolii Korolchuk. "Покращення показників фізичної підготовленості у студентів транспортного коледжу шляхом використання бігових навантажень." Physical education, sports and health culture in modern society, no. 3 (43) (September 27, 2018): 73–77. http://dx.doi.org/10.29038/2220-7481-2018-03-73-77.

Full text
Abstract:
Мета роботи – дослідження впливу бігових навантажень в аеробному режимі енергозабезпечення на показники фізичної підготовленості студентів транспортного коледжу. Мета роботи. У праці використовували теоретичний аналіз й узагальнення даних науково-методичної літератури, тестування фізичної підготовленості, методи математичної статистики. Дослідження проводили у вересні 2015 – квітні 2016 р. на базі Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського. У дослідженні брали участь 44 студенти Вінницького транспортного коледжу чоловічої статі. Студентів розділили на дві групи – контрольну та основну. Досліджено вплив 24-тижневої програми з використанням бігових навантажень в аеробному режимі енергозабезпечення. Ефективність занять із використанням бігових навантажень в аеробному режимі енергозабезпечення вивчали за їх здатністю впливати на фізичну підготовленість студентів транспортного коледжу. Установлено, що «Навчальна програма з фізичного виховання для вищих навчальних закладів I–II рівня акредитації» не спричиняє вірогідних позитивних змін фізичної підготовленості студентів транспортного коледжу. Висновки. Застосування у фізичному вихованні студентів транспортного коледжу занять періодичністю три рази на тиждень, які включають бігові навантаження в аеробному режимі енергозабезпечення, покращують показники загальної, швидкісної й швидкісно-силової витривалості; силової динамічної витривалості м’язів ніг; силової статичної витривалості м’язів спини, сідничних м’язів і м’язів задньої поверхні стегна. Під впливом занять, у яких використовували бігові навантаження в аеробному режимі енергозабезпечення, через 24 тижні у студентів достовірно зросли загальна витривалість (на 4,35 %), швидкісна витривалість (на 3,73 %), силова динамічна витривалість м’язів ніг (на 8,27 %) і статична витривалість м’язів спини, сідничних м’язів та м’язів задньої поверхні стегна (на 5,39 %) (p<0,05).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Rehey, I. I., S. V. Ternytskyi, N. M. Kandiak, and V. V. Vlakh. "Experimental evaluation of the speed mode effect on power loads of the combined mechanism of the press plate drive at cardboard die-cutting." Printing and Publishing 1, no. 75 (2018): 43–50. http://dx.doi.org/10.32403/0554-4866-2018-1-75-43-50.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Силові навантаження"

1

Мілих, Володимир Іванович, Наталія Володимирівна Полякова, and А. П. Цивкін. "Статичні та динамичні силові прояви в потужному турбогенераторі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33144.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Маршуба, В'ячеслав Павлович, and П. А. Ситников. "Технологічні особливості зварювання високолегованих сталей аустенітного класу." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44884.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Рева, О. О. "Сучасні конструкційні крихкі неметалеві матеріали, особливості оброблення та застосування." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14010.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Пестунов, В. М., В. В. Свяцький, Л. П. Свяцька, V. Pestunov, V. Sviatskyi, and L. Sviatska. "Імітація силового навантаження на шпиндель." Thesis, Publishing House „Education and science” s.r.o, 2009. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6514.

Full text
Abstract:
Розглянуто пристрій для імітації силового навантаження на шпиндель, що виникають при його обертовому і поступальному рухах. The device for simulating a power load on a spindle, which arise at its rotary and translational motions is considered.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дружинін, Євген Іванович, and Андрій Сергійович Бєломитцев. "Математичні моделі гідромеханічних силових передач машин." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45412.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Цивкін, А. П., and Володимир Іванович Мілих. "Розрахунковий аналіз динаміки силових дій в активній частині турбогенератора у режимі навантаження." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26310.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Мішин, С. В. "Розвиток швидкісно-силових здібностей у підлітків загальноосвітньої школи." Thesis, КНТУ, 2010. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/6044.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Павленко, І. І., Д. В. Вахніченко, and Є. С. Костюк. "Комп’ютеризоване визначення силових навантажень верстатів з МПС при свердлінні." Thesis, КрНУ, 2015. http://dspace.kntu.kr.ua/jspui/handle/123456789/4815.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коваленко, С. П. "Планування індивідуальних тренувальних навантажень у швидкісно-силових видах легкої атлетики." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/86760.

Full text
Abstract:
Використання контролю за функціональним станом центральної нервової системи і нервово-м'язового апарату позитивно впливає під час планування індивідуальних тренувальних навантажень спортсменів, які спеціалізуються у швидкісно-силових видах легкої атлетики. Набули подальшого розвитку дані про нормування параметрів (потужності м'язів, вибухової м'язової сили, час включення м'язів, ступінь активації, втоми центральної нервової системи), які характеризують функціональний стан організму спортсменів. Доповнено дані та розширено уявлення провідної ролі контролю у процесі індивідуальної адаптації організму спортсменів до тренувальних навантажень. Практична значимість полягає у тому, що результати дослідження можуть бути запроваджено під час планування навчально-тренувального процесу спортсменів, які спеціалізуються у швидкісно-силових видах легкої атлетики, юними спортсменами дитячо-юнацьких спортивних шкіл, збірними командами різного рангу, на всіх рівнях майстерності. Це дозволяє тренерам планувати оптимальні параметри індивідуальних тренувальних навантажень та використовувати дидактичний принцип доступності та індивідуалізації у тренувальному процесі річного циклу підготовки.
Использование контроля за функциональным состоянием центральной нервной системы и нервно-мышечного аппарата оказывает положительное влияние при планировании индивидуальных тренировочных нагрузок спортсменов, специализирующихся в скоростно-силовых видах легкой атлетики. Получили дальнейшее развитие данные о нормировании параметров (мощности мышц, взрывной мышечной силы, времени включения мышц, степени активации, усталости центральной нервной системы), которые характеризуют функциональное состояние организма спортсменов. Дополнены данные и расширены представления ведущей роли контроля в процессе индивидуальной адаптации организма спортсменов к тренировочным нагрузкам. Практическая значимость состоит в том, что результаты исследования могут быть введены при планировании учебно-тренировочного процесса спортсменов, специализирующихся в скоростно-силовых видах легкой атлетики, юными спортсменами детско-юношеских спортивных школ, сборными командами разного ранга, на всех уровнях мастерства. Это позволяет тренерам планировать оптимальные параметры индивидуальных тренировочных нагрузок и использовать дидактический принцип доступности и индивидуализации в учебном процессе годового цикла подготовки.
The use of control over the functional state of the central nervous system and neuromuscular apparatus has a positive effect when planning individual training loads of athletes who specialize in speed and strength athletics. Data on the normalization of parameters (muscle power, explosive muscle strength, time of muscle activation, degree of activation, fatigue of the central nervous system), which characterize the functional state of the body of athletes, have been further developed. The data are supplemented and the idea of the leading role of control in the process of individual adaptation of the body of athletes to training loads is expanded. The practical significance is that the results of the study can be introduced during the planning of the training process of athletes who specialize in speed and strength athletics, young athletes of children's and youth sports schools, national teams of various ranks, at all skill levels. This allows trainers to plan the optimal parameters of individual training loads and use the didactic principle of accessibility and individualization in the training process of the annual training cycle.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Павленко, І. І., and Д. В. Вахніченко. "Вплив конструктивних параметрів МПС з об'єднаним розміщенням опор на кути нахилу штанг." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40030.

Full text
Abstract:
Для підвищення силової жорсткості механізмів паралельною структурою (МПС) опорні шарніри їх штанг попарно зміщують одна до одної (рисунок 1). Таке виконання конструкцій веде до ускладнення розрахунків по визначенню передачі сили при виконанні різних технологічних операцій. Це, в першу чергу, пов’язано з визначенням довжини штанг та кутів їх нахилу залежно від просторового положення рухомої платформи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Силові навантаження"

1

Бондаренко, В., Д. Малашкевич, and В. Руських. "Дослідження силових та деформаційних параметрів навантаження механізованого кріплення при розміщенні породи у виробленому просторі." In Ukrainian School of Mining Engineering. Dnipro University of Technology, 2019. http://dx.doi.org/10.33271/usme13.075.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography