Academic literature on the topic 'Сила осьова'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сила осьова.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сила осьова"

1

Sira, Natalia, Antonina Kolohoida, Oleksandr Lytvyn, and Dmytro Kalchenko. "ВИЗНАЧЕННЯ СИЛ РІЗАННЯ ПРИ ЧИСТОВОМУ ШЛІФУВАННІ ЦИЛІНДРИЧНОЇ ТА ГОЛЧАСТОЇ ПОВЕРХОНЬ ВАЛИКА ТЕКСТИЛЬНОЇ МАШИНИ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOGIES, no. 1 (15) (2019): 63–72. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2019-1(15)-63-72.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. За правильно підібраних режимів обробки голчастої гарнітури виникають задирки на кінчиках голок. У процесі шліфування базових поверхонь текстильних валиків виникають похибки форми циліндричної поверхні. Отже, вивчення процесу шліфування циліндричної та голчастої поверхні барабанів та валиків текстильних машин є актуальним завданням. Постановка проблеми. На якість вовни після її обробки на текстильних агрегатах впливає геометрична точність базових циліндричних поверхонь барабанів та валиків, а саме їх циліндричність та відсутність хвилястості, а також гострота голок та форма їхньої робочої поверхні. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Традиційно використовують два методи визначення сил різання: емпіричний та розрахунково-експериментальний. Запропоновані методики визначення сили різання при глибинному шліфуванні орієнтованим ельборовим кругом, де враховується вплив ріжучих та деформуючих зерен, а також жорсткість обробляючої системи. Розроблено метод однопрохідного доводочного шліфування гладких циліндричних поверхонь, що забезпечує високу геометричну точність та продуктивність обробки. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Однак не проведено дослідження складових сил різання, що виникають у процесі чистового шліфування циліндричної та голчастої поверхонь барабанів та валиків текстильних машини. Постановка завдання. Створення загальної модульної 3D моделі поверхонь інструменту та деталі, процесу формоутворення й зняття припуску при шліфуванні циліндричної поверхні текстильного валика. Визначення закономірностей розподілу сил різання вздовж профілю абразивного зерна. Виклад основного матеріалу. За новим способом однопрохідного доводочного шліфування циліндричної поверхні орієнтованим шліфувальним кругом запропоновані математичні 3D моделі поверхні інструменту та циліндричної поверхні текстильного валика, на базі чого розроблені моделі зняття припуску та формоутворення. Досліджено характер контакту одиничного абразивного зерна з поверхнею деталі. Розроблена модель різання одиничним абразивним зерном у програмі Abaqus. Визначено закономірності розподілу сил різання вздовж профілю зерна в радіальній та осьовій площинах. Висновки відповідно до статті. Розроблені модульні 3D моделі зняття припуску та формоутворення при чистовому шліфуванні гладкої циліндричної поверхні текстильних валиків. Виявлено розподіл сил різання вздовж профілю зерна в радіальній та осьовій площинах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Nikolova, Nataliya. "Біфуркація Схід–Захід як проекція світоглядної колізії «осьового часу»." Multiversum. Philosophical almanac, no. 1-2 (May 17, 2019): 215–37. http://dx.doi.org/10.35423/2078-8142.2019.1-2.12.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемі визначення сутності культурних парадигм Заходу та Сходу. Зроблено смисловий акцент на питанні про причини розмежування західної та східної культурних традицій. Наголошується, що біфуркацію Схід–Захід неодмінно слід пов’язувати з періодом «осьового часу» (VIII–II ст. до н.е.), визначеного К. Ясперсом як центральний момент, вихідна точка світової історії, осягнення смислу якої здатне наблизити до розуміння всесвітньої історії в цілому. З огляду на питання про причини біфуркації Схід–Захід доводиться важливість і продуктивність дослідження Е. С. Кульпіна, який з позицій соціоприродної історії запропонував пояснення феномена поляризації матриць соціальних цінностей Сходу й Заходу й обгрунтував, що ця поляризація була зумовлена першою чергою наявністю двох негативних тенденцій у кліматі Землі періоду «осьового часу» – аридизації та похолодання раннього залізного віку. Особливу увагу у статті приділено проблемі визначення сутності й з’ясуванню причин поляризації світоглядних цінностей Заходу та Сходу. Доводиться необхідність врахування того, що К. Ясперсу вдалося лише зафіксувати феномен «осьового часу», проте не вдалося його пояснити, тобто показати його значення в контексті «до-осьових» і власне «осьових» культур, що, врешті решт, і призвело до наявності своєрідних «білих плям» – порушених, але так і не розв’язаних питань в його концепції. У зв’язку з цим було показано, що ліквідувати, «закрити» ці «білі плями» дає можливість здійснення компаративного аналізу концепцій двох авторів – К. Ясперса та М. О. Чмихова. Головним здобутком проведення такого роду компаративного аналізу стала ідея про те, що поляризація світоглядних матриць Заходу та Сходу зумовлена реальною загрозою трансформації перевіреної не одним тисячоліттям світоглядної «формули» П>С (домінування у світогляді природних сил над соціальними) на свою протилежність (С>П) саме в «осьовий» період. Більше того – в такий спосіб вдалося пов’язати докорінно відмінний зміст систем соціальних цінностей Заходу та Сходу зі змістом їхніх діаметрально протилежних світоглядних парадигм.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Todchuk, Volodymyr. "Нові формули розрахунку критичних сил циліндричних оболонок." Proceedings of the National Aviation University 84, no. 3 (October 21, 2020): 50–56. http://dx.doi.org/10.18372/2306-1472.84.14953.

Full text
Abstract:
Мета: Показати, що в рамках лінійної теорії вдалося отримати формули осьових критичних навантажень, результати розрахунків за якими добре узгоджуються з експериментальними даними. Метод: Метод вирішення енергетичний з використанням загальної лінійної теорії тонкостінних оболонок. Результати: Отримано нові формули критичних навантажень циліндричних оболонок. Проведено аналіз отриманих результатів. Дано рекомендації по їх використанню. Обговорення: Труднощі визначення теоретичним шляхом критичних навантажень циліндричних оболонок при осьовому стисненні близьких до експериментальних даних змусили дослідників шукати рішення емпіричним шляхом. Отримано багато емпіричних залежностей, які дають різні результати і описують відомі експерименти. Необхідність теоретично знайти формули, які дозволяли б обчислювати критичні навантаження циліндричних оболонок будь-яких геометричних параметрів, залишається. Такі формули отримані. Проведено порівняння, обчислених за цими формулами, критичних навантажень з емпіричними і експериментальними критичними навантаженнями. Відмінності між ними незначні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Книш, Олег Богданович, Іван Іванович Регей, and Петро Ігорович Бегень. "Дослідження інерційних навантажень пристрою обробки корінців книжкових блоків у машині незшивного скріплення." Технологія і техніка друкарства, no. 4(70) (December 30, 2020): 42–52. http://dx.doi.org/10.20535/2077-7264.4(70).2020.231207.

Full text
Abstract:
Проведено аналіз існуючих наукових доробків стосовно підготовки корінців книжкових блоків до нанесення клею перед виконанням незшивного клейового скріплення. Встановлено їх недоліки та запропоновано удосконалений спосіб та пристрій його реалізації, що не потребує додаткового електромеханічного привода. Він реалізується циліндричною фрезою, що приводиться внаслідок контакту з книжковим блоком, яка при обертанні отримує додатковий осьовий рух від нерухомого торцевого кулачка. Запропоновано принципову схему удосконаленого пристрою. Він оснащений циліндричною фрезою, нерухомим торцевим кулачком, пружиною стиску для силового замикання та важелем з роликом. Проаналізовано характер взаємодії лез фрези з корінцем книжкового блока. Встановлено кількість лез, які одночасно перебувають у контакті з книжковим блоком залежно від їхнього заглиблення у корінець. Синтезовано профіль торцевого кулачка для осьового переміщення циліндричної фрези. За результатами синтезу встановлено оптимальний закон періодичного руху та визначено мінімальний радіус кулачка. Виведено аналітичні залежності для визначення інерційних навантажень від осьового переміщення дискової фрези. Досліджено вплив швидкості переміщення книжкових блоків на інерційні навантаження механізму осьового переміщення фрези. Порівняно кінематичні параметри руху фрези залежно від застосування різних законів періодичного руху на кулачку. Визначено пікові значення сил інерції нерівномірного переміщення фрези, на основі чого рекомендовано до застосування закони руху з мінімальними піками. Проаналізовано вплив на зростання сил інерції зміни швидкості транспортування книжкового блоку та максимального її переміщення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kalchenko, Vitalіі, Antonina Kolohoida, Yaroslav Kuzhelnyi, and Volodymyr Morochko. "ОДНОПРОХІДНЕ ДОВОДОЧНЕ ШЛІФУВАННЯ ЗІ СХРЕЩЕНИМИ ОСЯМИ КРУГА ТА ЦИЛІНДРИЧНОЇ ДЕТАЛІ." TECHNICAL SCIENCES AND TECHNOLOG IES, no. 4 (14) (2018): 9–17. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5363-2018-4(14)-9-17.

Full text
Abstract:
Актуальність теми дослідження. При шліфуванні циліндричних деталей на фінішних операціях через нерівномірний знос інструмента відбувається погіршення вихідної точності обробки. Постановка проблеми. Кінцева точність деталей забезпечується доводочними операціями. При використанні схеми круглого шліфування спостерігаються значні температурні навантаження та нераціональне розподілення зрізуваного шару вздовж кромки інструмента та його нерівномірний знос. Аналіз останніх досліджень і публікацій. Відомі способи глибинного шліфування зі схрещеними осями інструмента та циліндричної деталі, де кут орієнтації інструмента вибирається з умови досягнення найбільшої продуктивності обробки. З огляду на великі припуски на обробку температура в зоні шліфування досягає значних величин, що викликає зміну фізико-механічних властивостей поверхневого шару деталі. Виділення недосліджених частин загальної проблеми. Нині не розроблено метод однопрохідного доводочного шліфування циліндричних деталей, що забезпечує необхідну точність фінішної обробки одночасно з досягненням максимальної продуктивності. Постановка завдання. Розроблення нового способу однопрохідного доводочного шліфування циліндричних деталей орієнтованим інструментом. Створення загальної модульної 3D моделі різальної поверхні шліфувального круга, процесу формоутворення та зняття припуску. На базі запропонованої моделі визначити основні характеристики процесу обробки. Виклад основного матеріалу. Розроблено новий спосіб однопрохідного доводочного шліфування циліндричної поверхні орієнтованим шліфувальним кругом. При цьому орієнтація інструмента визначається з умови повного завантаження різальної кромки та переважно залежить від припуску на обробку й висоти шліфувального круга. Оптимальна осьова подача вибирається з умови досягнення необхідної геометричної точності поверхні, а збільшення продуктивності обробки досягається за рахунок підвищення швидкості обертання деталі. Для нового способу однопрохідного доводочного шліфування розроблені модульні 3D моделі процесу формоутворення та зняття припуску. Запропонована методика визначення одиничних сил різання та питомої продуктивності обробки. Висновки відповідно до статті. Запропоновано новий спосіб однопрохідного доводочного шліфування поверхні циліндричного валика орієнтованим абразивним інструментом. Розроблені модульні 3D моделі зняття припуску та формоутворення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Дунчева, Галина Велікова. "Експериментальне дослідження осьових сил і крутного моменту під час процесу розширення отвору тертям з перемішуванням в алюмінієвому сплаві Д16АТ." Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Вип. 4 (99) (2016): 61–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Дунчева, Галина Велікова. "Експериментальне дослідження осьових сил і крутного моменту під час процесу розширення отвору тертям з перемішуванням в алюмінієвому сплаві Д16АТ." Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Вип. 4 (99) (2016): 61–68.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Чернишова, І. М., О. В. Луценко, І. П. Нартова, О. П. Шкиря, and Г. Б. Логвін. "Можливості підвісних систем у реабілітації неврологічних хворих." Pain medicine 3, no. 2/1 (October 18, 2018): 44. http://dx.doi.org/10.31636/pmjua.t1.27488.

Full text
Abstract:
Актуальність. Пацієнти з ушкодженням нервової системи різного ґенезу частіше потребують нейром’язової активізації глибоких м’язів, які забезпечують стабілізацію великих суглобів та хребта. Метою дослідження було відпрацювання методики застосування пасивної підвісної системи з осьовим розвантаженням у реабілітації неврологічних хворих. Матеріали та методи. Сформовані дві групи пацієнтів. Перша – 10 дітей зі спастичними формами ДЦП, 7–11 років (6 хлопчиків, 4 дівчинки), спастичністю м’язів 1–2 бали (шкала Ashworth), силою м’язів спини 2–3 бали (тест Lovett). Другу групу склали дорослі пацієнти з наслідками мозкового інсульту (1 особа чоловічої статі, 38 років), спастичним геміпарезом, спастичністю м’язів 2–3 бали (шкала Ashworth), силою м’язів спини 2–3 бали та пацієнти з наслідками хребтово-спинномозкової травми на рівні С6–Th3 (9 осіб – 2 жінки, 7 чоловіків) від 26 до 48 років. Усі пацієнти були неспроможні стійко утримувати рівновагу в положенні сидячи. Курс реабілітації (15 днів) складався з етапу тестування стабілізуючої системи м’язів та її тренування, етапу активації поверхневих м’язів за допомогою пасивних, пасивно-активних і активних рухів у підвісній системі, етапу ускладнення вправ за рахунок застосування нестабільної опори. Вправи чергувалися з вібрацією для стимуляції сенсомоторного контролю нервової системи. Курс додатково включав засоби фізіотерапії, масаж, лікувальну гімнастику. Результати дослідження та їх обговорення. Спостерігалось підвищення сили м’язів спини в середньому на 1 бал у 8 дітей, хворого після інсульту та 6 пацієнтів з наслідками хребтово-спинномозкової травми, підвищення ступеня рухових можливостей (GMFM) у всіх дітей з ДЦП в середньому на 12 %, збільшення коефіцієнта опорності в середньому на 0,15 од., зменшення площі коливання загального центру тиску в середньому на 4,5 мм, що сприяло корекції патерну ходьби, відмові від допоміжних засобів опори у 3 пацієнтів. Висновки. Запропонована методика нейром’язової активації дозволяє досягти позитивних результатів у реабілітації неврологічних хворих.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Сила осьова"

1

Брижик, Д. С., and С. О. Лугова. "Осьова сила у діагональних насосах та методи її визначення." Thesis, Сумський державний університет, 2015. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/39663.

Full text
Abstract:
Високий напір який створюють багатоступінчаті насоси відіграє дуже важливу роль в системах, де це є життєво необхідним. Для правильної і економічної конструкції опорних підшипників, в поєднанні з гідравлічним пристроєм розвантаження осьової сили, велика кількість знань, про походження гідравлічної осьової сили, має важливе значення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кас'ян, Євген Станіславович, and Геннадій Львович Хавін. "Математичне моделювання процесу міжшарового руйнування при свердленні композиційних матеріалів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/19818.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Косторной, Д. О. "Проектування відцентрового насоса спірального типу з параметрами Q=630 м3/год, Н=90 м." Master's thesis, Сумський державний університет, 2021. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/87111.

Full text
Abstract:
Пояснювальна записка: 84 сторінки, 32 рисунків, 20 таблиць, 15 літератур-них джерела. Тема магістерської роботи – «Проектування відцентрового насоса спірального типу з параметрами Q=630 м3/год, Н=90 м.». Мета роботи – розрахунок та проектування відцентрового насоса. Задачі роботи: - проектування робочого колеса; - розрахунок та проектування спірального відводу; - розрахунок підшипникового вузла; - розрахунки на міцність; - розрахунок значень радіальної та осьової сили.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Павленко, Іван Володимирович, Иван Владимирович Павленко, and Ivan Volodymyrovych Pavlenko. "Підвищення надійності автоматичних систем осьового урівноважування відцентрових машин." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2914.

Full text
Abstract:
The method of calculation of the new system of rotor balancing of the centrifugal pump is stated.
У статті запропонована теорія розрахунку надійності нової конструкції автоматичного урівноважуючого пристрою багатоступінчатого відцентрового насоса. Цей пристрій є складною гідромеханічною системою автоматичного регулювання, яка складається з двох підсистем: гідроп`яти і регулятора перепаду тиску. Система має ряд переваг порівняно з пристроями традиційного виконання. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2913
В статье предложена теория расчёта надёжности новой конструкции автоматического уравновешивающего устройства многоступенчатого центробежного насоса. Это устройство представляет сложную гидромеханическую систему автоматического регулирования, состоящую из двух подсистем: гидропяты и регулятора перепада давления. Система имеем ряд преимуществ по сравнению с устройствами традиционного исполнения. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2913
In this paper the theory of reliability calculation of essentially new design of the automatic balancing device of the multistage centrifugal pump is proposed. This device represents the difficult hydro-mechanical system of automatic control consisting of two subsystems: the balancing disk and the regulator of pressure difference. This system possesses several advantages in comparison with devices of traditional execution. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2913
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Хавін, Валерій Львович, І. С. Лавриненко, С. М. Лавриненко, and А. Г. Мамалис. "Силова модель взаємодії ріжучого інструменту і живої кісткової тканини при хірургічному свердлінні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/46721.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Жульов, Олексій Олександрович, Алексей Александрович Жулев, and Oleksii Oleksandrovych Zhulov. "Программа выбора геометрических параметров разгрузочного устройства." Thesis, Сумский государственный университет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/40533.

Full text
Abstract:
Целью статического расчета является выбор основных геометрических параметров такими, чтобы в заданном диапазоне изменения уравновешиваемой силы, торцовые зазоры и расходы не выходили за допустимые пределы. Основными элементами автоматов разгрузки являются цилиндрический и торцовый дроссели, разделенные камерой.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Маківський, О. С. "Модернізація відцентрового багатоступеневого насоса і визначення величини осьового зусилля, яке діє на центральну втулку." Master's thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82172.

Full text
Abstract:
Мета роботи – визначення оптимальної конструкції насосів з розташуванням робочих коліс back-to-back, для мінімізації осьової сили, яка діє на ротор відцентрового насоса. Задачі дослідження: - огляд літератури за методами визначення осьової сили; - огляд літератури за чисельними дослідженнями та визначенням величини осьової сили у відцентрових насосах; - виконання чисельного дослідження течії у центральній втулці відцентрового насоса з розташуванням робочих коліс back-to-back, в програмному продукті ANSYS CFX для визначення найбільш доцільної конструкції центральної втулки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Глухов, В. Є. "Розрахунок осьових коливань ротора високонапірного високообертового насоса." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71741.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – осьові коливання автомату розвантаження ТНА. Предмет дослідження – автомат розвантаження насосу ТНА. Мета дослідження – визначення статичних і динамічних характеристик. Методи дослідження – рівняння балансу витрат, рівняння руху матеріальної точки; Розроблена методика розрахунку автомату розвантаження на базі замкнутої системи рівнянь по геометричним параметрам за умови мінімальних втрат потужності при врахуванні втрат. Виконані дослідження запропонованої методики розрахунку автомату розвантаження для прийнятого значення жорсткості статичної характеристики. Результати апробації методики розрахунку автомату розвантаження проведені на базі насосу ТНА.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Павленко, Іван Володимирович, Иван Владимирович Павленко, Ivan Volodymyrovych Pavlenko, В`ячеслав Валерійович Суханов, Вячеслав Валерьевич Суханов, and Vyacheslav Valerievich Suhanov. "Вероятностный расчёт устройств автоматического уравновешивания осевых сил центробежных машин." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2982.

Full text
Abstract:
На этапе проектирования невозможно абсолютно точно определить основные геометрические и физические параметры системы "ротор - система автоматического уравновешивания осевой силы". Эта проблема решается путём применения методов теории вероятностей и математической статистики.
У роботі проведено статичний розрахунок гідроп`яти з урахуванням випадкової зміни геометричних і фізичних параметрів. Створена комп`ютерна програма побудови статичної та витратної характеристик. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2982
В работе проведён статический расчёт гидропяты с учётом случайного изменения геометрических и физических параметров. Создана компьютерная программа построения статической и расходной характеристик. При цитировании документа, используйте ссылку http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2982
In this paper the static calculation of hydraulic balancing device, taking into account the random changes of geometrical and physical parameters here made. The computer program of static and leaking characteristics is constructing. When you are citing the document, use the following link http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/2982
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Венгер, Сергій Вікторович Venger Serhii. "Інформаційно-вимірювальна система пристрою для вимірювання сил різання при обробці похилих отворів на свердлильних верстатах." Master's thesis, ТНТУ ім. І. Пулюя, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36918.

Full text
Abstract:
: В даній кваліфікаційній роботі здійснюється розробка та дослідження інформаційно- вимірювальна система пристрою для вимірювання сил різання при обробці похилих отворів на свердлильних верстатах. В роботі описано схему функціональну даного приладу, проведено розрахунок основних елементів при різних видах навантажень та проведено розрахунок похибки приладу. Проведено дослідження характеристик процесу передачі та обробки сигналу, створено модель математичну, що описує залежність показів давачів тензометричних від навантаження. Описано роботу електричної схеми, зроблено розрахунок її елементів, та розроблено схему керування з описом роботи та формуванням алгоритму роботи електричної схеми.
In this qualification work the development and research of information-measuring system of the device for measurement of forces of cutting at processing of inclined holes on drilling machines is carried out. This paper describes the functional diagram of this device, calculates the basic elements at the different types of loads and the calculation of the device error of the device is made. A study of the characteristics of the process of signal transmission and processing created a mathematical model that describes the dependence of the readings of strain gauges on the load. The work of the electric circuit is described, the calculation of its elements is made, and the control scheme with the description of work and formation of algorithm of work of the electric circuit is developed.
ВСТУП 1 АНАЛІТИЧНА ЧАСТИНА 1.1 Аналіз питання, яке розглядаємо 1.2 Види динамометрів 2 ОСНОВНА ЧАСТИНА 2.1 Опис схеми функціональної приладу 2.2 Розрахунок елементів механічної конструкції 2.2.1 Розрахунок тензобалки навантаження осі динамометра 2.2.2 Розрахунок тензобалки навантаження радіального для динамометра 2.2.3 Розрахунок тензобалки моменту крутного для динамометра 2.2.4 Розрахунок похибки вимірювання динамометра 3 НАУКОВО-ДОСЛІДНА ЧАСТИНА 3.1 Дослідження характеристик процесу передачі та обробки сигналу мікросхемою AD598 3.2 Дослідження залежності показів тензодатчика від осьового навантаження 4 СПЕЦІАЛЬНА ЧАСТИНА 4.1 Опис роботи електричної схеми та розрахунок її елементів 4.2 Алгоритм роботи електричної схеми 4.3 Схема керування пристроєм та опис принципу роботи 4.4 Розробка принципової схеми 4.5 Дослідження залежності показів тензодатчика від осьового навантаження 4.6 Бюджет для визначених похибок вимірювальних каналів 5 ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ВИСНОВКИ ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ ДОДАТКИ
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography