Academic literature on the topic 'Сервіси бронювання'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Сервіси бронювання.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Сервіси бронювання"

1

Альохін, Антон, and Владислав Круглик. "ПРОЄКТУВАННЯ ТА РОЗРОБКА МІКРОСЕРВІСНОЇ АРХІТЕКТУРИ СИСТЕМИ БРОНЮВАННЯ." Young Scientist, no. 12 (88) (December 30, 2020): 95–100. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2020-12-88-20.

Full text
Abstract:
В статті йде мова про використання системи бронювання з архітектурою мікросервісів, а саме система бронювання доріжок в басейні ХДУ, реалізована за допомогою веб-додатку. Дається уточнене визначення поняття мікросервісної архітекутри та її використання, призначення та принципи її реалізації. Сервіс системи бронювання басейну полягає в розробці та впровадженні програмного забезпечення для продажу і автоматичного аудиту наявності квитків та абонементів. Для розробки та реалізації системи було обрано платформу .NET Core. Розглянуто основні етапи проєктування та розроблення системи. Проаналізовано мікросервісну архітектуру та спроєктовано систему бронювання на основі мікросервісної архітектури. Розроблена інформаційна система виступає простим і ефективним засобом оформлення і бронювання послуги закладу відвідування басейну для студентів, викладачів університету та інших громадян.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Морохович, В. С., М. Ю. Кашка, and С. Ю. Талапа. "ТЕХНОЛОГІЧНІ ДРАЙВЕРИ РОЗВИТКУ РИНКУ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 65 (January 28, 2022): 53–58. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-65-07.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто основні тренди розвитку туризму в епоху цифрової економіки. Туристична індустрія розвивається достатньо швидкими темпами і повинна відповідати сучасним викликам. За таких умов чималої уваги слід приділяти використанню інноваційних технологій та впровадженню елементів діджиталізації в індустрію туризму. Особливу увагу приділено аналізу використання цифрових технологій у діяльності туристичних підприємств. Зазначено, що саме інформаційні технології сприятимуть залученню якомога більше клієнтів, максимальної кількості продажів, завоюванню довіри споживачів туристичних послуг, а також формуванню позитивного іміджу підприємства. Досліджено основні напрямки та інструменти цифровізації туристичного бізнесу. Відзначено тенденції діджиталізації у сфері туризму, а саме: застосування нових технологічних рішень, використання систем динамічного пакетування в реальному часі, нових сервісів бронювання, онлайн-сервісів для прямого продажу туристам окремих послуг та турпакетів з можливістю самостійного конструювання туру, систем управління готелями, рішень на основі Big Data з прогнозування попиту та управління ціноутворенням. Окреслено перспективні інформаційно-технологічні інновації для розвитку туристичної галузі в період пандемії COVID-19. Підсумовано, що після зняття більшості обмежень компанії, які працюють у сфері туризму, інвестуватимуть в певні IT-рішення, які здатні допомогти масштабуванню бізнесу, та впроваджуватимуть заходи безпеки в розрахунку на зворотний зв’язок з боку потенційних клієнтів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Гірняк, Л. І., А. К. Червякова, В. С. Папета, and Л. О. Бомпа. "ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ ЗАКЛАДІВ РЕСТОРАННОГО ГОСПОДАРСТВА В ПЕРІОД КРИЗИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 93–98. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-14.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано стан галузі ресторанного господарства України у 2019-2020 р.р., зо-крема у період економічної кризи, зумовленої поширенням пандемії COVID-19 та наслідками антипандемічних заходів. Призупинення діяльності, суттєве зниження обсягу реалізованих послуг, значні фінансові втрати суттєво вплинули на загальну ситуацію, спонукаючи заклади, що втрималися, мінімізувати витрати, оп-тимізувати штат, підвищити ефективність внутрішніх процесів, активізувати власну діяльність шляхом запровадження економічно доцільних нововведень. На сучасному етапі розвитку ресторанної галузі неможливо обійтися без технічних інновацій, запровадження яких стрімко модернізує організаційні процеси у закладах і не лише дозволяє покращити існуючу ситуацію, а й виступає вдалою інвестицією у майбутній перспективний розвиток підприємства. Серед актуальних та перспективних виділяють: організацію швидкої доставки, відкриття dark kitchen (спеціальних закритих кухонь сервісу доставки), інтеграцію додатків доставки з си-стемами обліку закладів харчування або POS-системами, запровадження QR-меню, встановлення спеціалізо-ваного програмного забезпечення на мобільні пристрої клієнтів від закладів ресторанного господарства, вико-ристання програмного забезпечення для планування й управління персоналом, управління списками очікування, бронювання та зайнятість столів та використання інтерактивних таблиць, що створюють додаткові зруч-ності клієнтові при виборі страв, слугують додатковим розважальним пристроєм протягом очікування замо-влення. Ефективна діяльність сфери ресторанного бізнесу безпосередньо пов’язана з інноваційною політикою її структурних складових. Якщо дана політика відсутня на підприємстві харчування, воно розвивається вкрай повільно. За допомогою можливих аспектів вдосконалення можна не лише збільшити суму середнього чеку та кількість замовлень закладу, але й стимулювати його економічне зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Д’яконова, Анджела, Людмила Тітомир, and Каріна Жовтяк. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА КОНТРОЛЬ ЯКОСТІ СИСТЕМ БРОНЮВАННЯ В ГОТЕЛЬНОМУ ГОСПОДАРСТВІ." Економіка та суспільство, no. 33 (November 30, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-33-63.

Full text
Abstract:
Робота присвячена дослідженню впровадження в готелях різної місткості сучасних систем комп’ютерних технологій, за допомогою яких здійснюється бронювання номерів відповідно до вимог і побажань споживачів готельних послуг. Готельний бізнес на сьогодні є важливою високоприбутковою складовою індустрії гостинності в Україні. Тому все більшої актуальності і практичного значення набувають системи бронювання в будь-якому закладі розміщення. Швидко зростає використання комп’ютерних технологій в готельному бізнесі, поширюється підключення нових агентств до глобальних комп’ютерних мереж бронювання, таких як Amadeus, Galileo, Sabre, Worlspan, Fidelio, тощо. За допомогою якої здійснюється якісний та швидкісний процес розміщення і обслуговування гостей в готельних підприємствах. Проведені опитування та анкетування гостей в закладах розміщення засвідчили, що споживачі готельних послуг не бажають витрачати значний час на процес оформлення, тому питання швидкого і якісного обслуговування під час бронювання і поселення є дуже важливим. Сучасні сервісні технології на сьогоднішній час здатні змінити та поліпшити різні системи бронювання, навіть зробити частково бронювання у готелях безконтактним. Саме від обраної системи бронювання у роботі служби Спір, буде відбуватися ефективний процес обслуговування гостей і розміщення у номерах. Використання різних систем автоматизації працівниками Спір дозволяє значно спростити систему бронювання і поселення майбутніх туристів, використовуючи безконтактний спосіб, який базується на бронюванні готелю за допомогою заздалегідь висланих електронною поштою паспортних даних. Під час заселення гість тільки пред’являє свій паспорт, данні якого звіряються з надісланими електронною поштою, що значно скорочує процедуру самого бронювання. У зв’язку з поширенням короновірусної хвороби, заклади розміщення дозволяють онлайн заповнювати електронні картки гостя і їх підписувати цифровим власним підписом. Враховуючи такі послаблення в процесі бронювання і поселення, особливо гостро стоїть питання контролю якості наданих послуг з використанням сучасних методів дослідження якості бронювання в закладах розміщення. В роботі досліджено за допомогою інтернет ресурсів, літератури, онлайн-опитувань роботу закладів готельного господарства України: практичний досвід використання різних систем бронювання із застосуванням новітніх технологій з метою пошуку сучасних ідей для подальшого впровадження у різні системи бронювання, включаючи службу Спір, для удосконалення загальної якості функціонування закладів розміщення, зважаючи на нові обставини та обмеження у обслуговуванні гостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Чуєва, Інна, Сергій Жестков, and Анна Сидорук. "СУЧАСНІ ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ОНЛАЙН БРОНЮВАННЯ ТУРИСТИЧНИХ ПОСЛУГ В УКРАЇНІ." Економіка та суспільство, no. 27 (May 25, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-27-11.

Full text
Abstract:
У статті аналізується розвиток та найважливіші тенденції, освоєння розвитку ринку онлайн бронювання туристичних та готельних послуг в Україні. Характеризується сутність онлайн бронювання, його історія та актуальні можливості використання. Розглядаються тенденції розвитку електронних систем бронювання та резервування туристичних послуг, висвітлено фактори, що впливають на ринок онлайн продажів туристичних послуг, виділено переваги та недоліки організації подорожей з використанням сучасних інформаційних ресурсів. Проаналізовано найуспішніші моделі популярних сайтів, підключених до систем бронювання, розкрито переваги даних сервісів. Розглянуто відмінності структури онлайн тревел ринку України та Європи. Запропоновано шляхи щодо підвищення конкурентоспроможності та використання систем інтернет-бронювання та резервування туристичних та готельних послуг України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Добрянська, Н. А., Г. О. Саркісян, О. В. Ніколюк, and К. В. Єланська. "Аналіз міжнародного ринку готельних послуг: проблеми і тенденції розвитку." Food Industry Economics 13, no. 4 (December 30, 2021). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v13i4.2193.

Full text
Abstract:
Індустрія гостинності є однією з найактивніших у світі, тому завжди змінюється та перебуває упошуках нового. У статті досліджено стан сучасного ринку готельних послуг, проаналізовано сучаснісвітові тенденції індустрії гостинності. Окреслено питому вагу ночівлі туристів в закладах розміщенняЄвропейського регіону, для детального аналізу були використані показники Євростату. Так більшістьприпадає на готелі та схожі заклади розміщення, а найменша кількість на кемпінги та трейлери. Про-ведено аналіз динаміки показників кількості ночівель, які провели туристи в закладах розміщення вЄвропейському регіоні, в результаті, в період з 2010 по 2019 роки, спостерігається позитивна динамі-ка. Визначено, що під впливом пандемії COVID-19, змінились побажання, щодо споживання готельнихпослуг, більшість клієнтів закладів розміщення бажають бачити збільшення кількості прибирань тадезінфекції приміщення, дотримання соціальної дистанції та тимчасове припинення деяких видів го-тельного сервіс: СПА, казино, ресторан. Розглянуто, що сьогодні велика кількість мандрівників під часбронювання віддає перевагу мобільним додаткам готелю, а левова частка бронювань здійснюєтьсячерез мобільні пристрої. Прогнозується, що скоро третина замовлень турів буде здійснюватися такожчерез мобільні пристрої. Обрані шляхи для покрашення функціонування ринку готельних послуг
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Стрижак, О. О. "РОЗВИТОК ТУРИЗМУ В КОНТЕКСТІ ФОРМУВАННЯ ІНДУСТРІЇ 4.0: ВИЗНАЧЕННЯ ВЗАЄМОЗВ’ЯЗКУ." Економічний вісник Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут», no. 19 (September 17, 2021). http://dx.doi.org/10.20535/2307-5651.19.2021.238104.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено розвитку науково-практичних рекомендацій з оцінки особливостей впливу чинників Індустрії 4.0 на розвиток туристичного сектору. Мета дослідження - розвиток науково-практичних підходів з оцінки взаємозв’язку показників розвитку туризму та Індустрії 4.0. Доведено, що потенціал використання сучасних цифрових технологій в сфері туризму значний. Інтернет-засоби роблять інформацію та послуги бронювання доступними для великої кількості туристів за відносно низькими цінами. За допомогою сучасних сервісів значно розширюються можливості спілкування між постачальниками туристичних продуктів та послуг, посередниками, а також кінцевими споживачами. В статті розглянуто закономірності взаємозв'язку між Індексом конкурентоспроможності подорожей і туризму (TTCI) та рейтингом Світової цифрової конкурентоспроможності (WDCR). Дослідження охоплює 63 країни за 2019 р. Визначено, що країни формують п'ять кластерів: кластер 1 (14 країн): країни із значенням TTCI і WDCR на середньому рівні; кластер 2 (6 країн): країни з низьким рівнем WDCR і низьким рівнем TTCI; кластер 3 (14 країн): країни з найвищим значенням WDCR і TTCI вище середнього; кластер 4 (17 країн): країни з низьким рівнем WDCR і середнім рівнем TTCI; кластер 5 (12 країн): країни з високим значенням WDCR і найвищим рівнем TTCI. Розподіл країн за кластерами дозволяє виділити певні закономірності в кожному з них і може використовуватися при обґрунтуванні стратегії розвитку туристичної галузі з урахуванням чинників Індустрії 4.0. Обґрунтовано, що розвиток туризму з урахуванням впливу чинників Індустрії 4.0 в країнах із середнім рівнем доходу, до яких відноситься Україна, дозволить збільшити доходну частину бюджету, підвищить імідж країни та її привабливість для інвесторів. Використання на практиці технічних засобів, актуальних Індустрії 4.0, дозволить українським туристичним підприємствам забезпечити свою конкурентоспроможність на міжнародному туристичному ринку, а також підвищити якість обслуговування на внутрішньому ринку туристичних послуг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Сервіси бронювання"

1

Строков, Євген Михайлович. "Тренди IT в ресторанному бізнесі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34505.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Рижановський, Д. С. "Розробка web-сервісу з оренди та бронювання нерухомості." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/11294.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Воробець, Ігор Володимирович, and Ihor Vorobets. "Розробка веб-сервісу для бронювання ліків." Bachelor's thesis, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/35754.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота присвячена проектуванню й розробці веб-сервісу для бронювання ліків для його подальшого використання в невеликій аптечній мережі регіонального рівня. У першому розділі кваліфікаційної роботи виконано аналіз предметної області та огляд наявних в Україні веб-сервісів для бронювання ліків. Здійснено формування вимог, зовнішніх сутностей і варіантів використання. Проведено проектування й опис архітектури веб-сервісу. У другому розділі кваліфікаційної роботи здійснено вибір засобів розробки веб-сервісу та проведено його обґрунтування. Виконано розробку моделі даних і компонентів веб-сервісу для бронювання ліків. Проведено розгортання розробленого веб-сервісу на вибраному веб-хостингу. У розділі «Безпека життєдіяльності, основи охорони праці» визначено основні психологічні чинники небезпеки, що призводять до нещасних випадків, та здійснено розгляд вимог ергономіки до організації робочого місця оператора ПК.
The qualification paper is devoted to design and development of a web service for medicines booking for further use in a small pharmacy network at the regional level. In the first section of the qualification paper, an analysis of the subject area and overview of available in Ukraine web services for medicines booking were performed. The requirements, actors and use cases formation was conducted. The design and description of the web service architecture was carried out. In the second section of the qualification paper, the choice of means of web service development was made and its substantiation was carried out. The data model and components of web service for medicines booking have been developed. The developed web service has been deployed on the selected web hosting. In the section «Life safety, basics of labor protection» the main psychological risk factors that lead to accidents are identified, and the ergonomics requirements for the organization of the workplace of PC operator are considered.
Вступ ...7 1 Аналіз предметної області та проектування веб-сервісу для бронювання ліків...9 1.1 Аналіз предметної області щодо сфери бронювання ліків...9 1.1.1 Короткий опис предметної області ...9 1.1.2 Огляд наявних веб-сервісів для бронювання ліків...10 1.1.3 Постановка завдання...13 1.2 Формування вимог до веб-сервісу для бронювання ліків ...15 1.3 Визначення зовнішніх сутностей і варіантів використання щодо веб-сервісу для бронювання ліків...17 1.4 Проектування архітектури веб-сервісу для бронювання ліків...22 2 Розробка, розгортання та використання веб-сервісу для бронювання ліків...25 2.1 Обґрунтування вибору засобів розробки веб-сервісу для бронювання ліків...25 2.2 Розробка моделі даних веб-сервісу для бронювання ліків ...28 2.3 Розробка компонентів веб-сервісу для бронювання ліків ...32 2.4 Розгортання веб-сервісу для бронювання ліків ...39 2.4.1 Перенесення зображень на CDN-хостинг...40 2.4.2 Пересилання файлів веб-сервісу на веб-хостинг...41 2.4.3 Перенесення бази даних веб-сервісу на веб-хостинг ...42 2.5 Демонстрація роботи веб-сервісу для бронювання ліків...44 3 Безпека життєдіяльності, основи охорони праці ................ 46 3.1 Психологічні чинники небезпеки...46 3.2 Вимоги ергономіки до організації робочого місця оператора ПК...49 Висновки...51 Перелік джерел...52 Додатки
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Буцанова, Євгенія Олегівна. "Букінг і тікетинг:використання сучасних технічних досягнень і комунікативної культури на авіапідприємствах." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1573.

Full text
Abstract:
Буцанова Є.О. Букінг і тікетинг:використання сцчасних технічних досягнень і комуникативної культури на авіапідприємствах : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 242 "Туризм" / наук. керівник Є. Г. Бортніков. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 87 с.
UA : Кваліфікаційна робота – 86 сторінок, 75 літературних джерел, 8 додатків, 3 таблиці, 5 графічниї зображень. Об'єктом вивчення в даному випадку виступає надання послуги оформлення авіаквитка, спілкуванню з клієнтом, допомоги при підборі перельоту, а так же механізм за допомогою якого це який здійснюють. Предметом є принципи схеми механізми роботи в авіаційній сфері, додаткові сервіси та методи досягнення мети. Мета - дослідити процес надання сервісного обслуговування та коммунікаційна підприємстві авіасектору. Методи дослідження - аналіз діяльності на основі джерел, спостереження вищезгаданих процесів безпосередньо на одному із об’єктів туристичної сфери, описовий. Практичне значення розроблено на основі дослідження надання послуги на підприємстві з бронювання та оформлення авіаквитків і супутніх послуг tripway.com, розгляд якого передбачає надання практичних порад та важливих деталей для кращого розуміння у сфері букінгу і тікетингу. Використовувались матеріали опубліковані у наукових конференціях Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених і студентів
EN : Qualification work - 86 pages, 75 literary sources, 8 applications, 3 tables, 5 graphic images. The object of study in this case is the provision of air ticket clearance service, communication with the client, assistance in the selection of flights, as well as the mechanism by which it is carried out. The subject is the principles of the scheme of the mechanisms of work in the aviation sphere, additional services and methods of achieving the goal. The aim is to investigate the process of service delivery and communication to the aviation sector. Research methods - analysis of activities based on sources, observation of the above processes directly at one of the objects of the tourist sphere, descriptive. The practical value is based on a survey of the provision of a tripway.com airline reservation and ticketing service, which provides practical tips and important details for better understanding in the bookings and ticketing fields. The materials published at scientific conferences of the All-Ukrainian Scientific and Practical Conference of Young Scientists and Students were used.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography