To see the other types of publications on this topic, follow the link: Санація фінансова.

Dissertations / Theses on the topic 'Санація фінансова'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 39 dissertations / theses for your research on the topic 'Санація фінансова.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse dissertations / theses on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Манзюк, А. О., and А. М. Сітало. "Банкрутство та фінансова санація підприємства." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33063.

Full text
Abstract:
Під час становлення ринкової економіки керівникам підприємств було необхідно постійно приймати рішення в умовах невизначеності. Все це в умовах нестабільності політичної та фінансової супроводжувалося кризами, результатом яких могли бути неплатоспроможність або банкрутство. Підґрунтям для такої ситуації часто ставали прорахунки в стратегічних планах і в тактичних заходах, які не повною мірою дозволяли підприємству знайти успішний вихід з даної кризової ситуації. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33063
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гук, О. В., and Г. О. Ткаченко. "Банкрутство та фінансова санація підприємства." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/42470.

Full text
Abstract:
Питання проведення санації є досить актуальними для української економіки. Санація є одним із найдієвіших засобів подолання платіжної кризи та запобігання банкрутства підприємства. Банкрутство підприємства та її ліквідація мають негативні наслідки не тільки для власників підприємства. Серйозних збитків зазнають кредитори фірми, її виробничі партнери та споживачі продукції. Крім того, банкрутство певного підприємства призводить до зменшення податкових надходжень у бюджет а також збільшення безробіття, що негативно впливає на економіку країни в цілому. Це дає підстави зробити висновок про те, що у випадку успішної програми фінансового та стратегічного оздоровлення підприємства, найменшого втручання держави в процес запобігання банкрутству, дотримання антимонопольного законодавства та інших законів ринку, підвищення кваліфікації професійних санаторів та арбітражних керуючих можливим стане подолання економічної кризи на вітчизняних підприємствах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Вижга, В. А. "Формування фінансово-економічної стратегії з метою запобігання банкрутства підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/70024.

Full text
Abstract:
Мета роботи – вивчення теоретичних і практичних засад діагностики кризового стану та механізму антикризового фінансового управління на підприємстві, а також розробка та формування на підприємстві комплексної системи попередження, прогнозування і подолання банкрутства та кризових явищ за сучасних умов господарювання. Об’єкт дослідження – процеси виявлення, попередження та подолання банкрутства підприємства. Методи дослідження - загальні методи наукового пізнання, аналітичні та статистичні методи, синтезу, аналізу, метод порівняння, а також методи економічного аналізу даних. У першому розділі розглянута фінансова стратегія як різновид економічної стратегії; досліджена фінансова криза на підприємстві та визначені причини її виникнення; розглянутий інститут банкрутства в Україні та визначені його правові функції. У другому розділі охарактеризовані місце та роль фінансового аналізу в розробленні фінансової стратегії запобігання банкрутства підприємства; досліджена процедура діагностики імовірності банкрутства і запропонована методика вибору стратегії по його запобіганню. У третьому розділі проведений аналіз ймовірності банкрутства ДМП «Теплокомуненерго» та визначені заходи щодо оздоровлення його фінансового стану; запропонований контролінг як сучасна концепція управління діяльністю підприємства; визначені напрямки удосконалення механізму управління фінансовою санацією підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чайка, Т. В. "Особливості побудови механізму банкрутства та фінансової санації банківської установи." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33106.

Full text
Abstract:
Досвід існування банківської системи України показав, що з кожним роком все більше банків зазнають негативного впливу різноманітних факторів, які спричиняють хвилі банкрутств. В таких умовах, особливу актуальність набуває трансформація фінансово-організаційного механізму управління фінансовим оздоровленням (ФОМУФО) банківської установи або в разі її неможливості – банкрутства та ліквідації. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/33106
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Величко, О. В. "Проблеми фінансового оздоровлення комерційних банків." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2006. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61364.

Full text
Abstract:
Для розвинутої ринкової економіки характерна складна і широко розгалужена банківська система, що включає велику кількість найрізноманітніших ланок і елементів. Їх функції полягають у тому, щоб, базуючись переважно на принципах вільної купівлі-продажу, організувати відтворювальний обіг коштів і капіталів. Втручання держави в особі ряду спеціалізованих інститутів в економіку та банківську систему здійснюється за принципом необхідного мінімуму.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Самойлiкова, Анастасiя Вiкторiвна, Анастасия Викторовна Самойликова, Anastasiia Viktorivna Samoilikova, and І. В. Сич. "До питання управління фінансовою санацією підприємства." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/38733.

Full text
Abstract:
Сучасні економічні та соціально-політичні тенденції в Україні та світі змушують керівників підприємств ухвалювати рішення в умовах невизначеності, фінансової і політичної нестабільності, під впливом яких зростає ймовірність виникнення кризових ситуацій, результатом яких може стати неплатоспроможність або банкрутство підприємства. Значний рівень конкуренції на ринках товарів і послуг у різних галузях національної та міжнародної економіки, фінансово-економічні ризики, уповільнення платіжного обороту, зростаючі темпи інфляції, нестабільність податкової системи та законодавчої бази, недостатня кваліфікація менеджерів підприємства та ряд інших внутрішніх і зовнішніх факторів зумовлюють поширення випадків банкрутства й відповідно актуальність політики антикризового фінансового управління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Коверсун, К. С. "Антикризова діяльність підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/75897.

Full text
Abstract:
В першому розділі роботи «Економічний зміст фінансової санації підприємства» приводяться мета і задачі фінансової санації, аспекти формування механізму банкрутства в Україні і представлений план проведення санації підприємства. В другому розділі роботи «Аналіз фінансово-господарської діяльності» проведений аналіз діяльності ТОВ «Феєрія», зроблена оцінка загрози банкрутства. В третьому розділі роботи «Напрямки діяльності підприємства по виходу з кризи» представлені основні підходи антикризового фінансового управління, методики діагностики банкрутства на підприємстві, розглянуті механізми фінансової стабілізації і реструктуризації підприємства, представлені заходи щодо проведення фінансової санації підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Касьяненко, Тетяна Вячеславівна, Татьяна Вячеславовна Касьяненко, Tetiana Viacheslavivna Kasianenko, and А. М. Сітало. "Оцінка ефективності фінансової санації." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32990.

Full text
Abstract:
Найдавнішим та основним видом оздоровлення підприємств, які не задовольняють вимогам нормального фінансово-економічного стану і знаходяться в кризовому стані та проходять процедуру банкрутства, слід вважати санаційні заходи. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/32990
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Боярко, І. М., Лариса Леонідівна Гриценко, Лариса Леонидовна Гриценко, and Larysa Leonidivna Grytsenko. "Проблеми правового регулювання фінансової санації неплатоспроможних суб’єктів господарювання в Україні." Thesis, Українська академія банківської справи Національного банку України, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/61133.

Full text
Abstract:
В умовах подолання наслідків фінансової кризи діяльність знач- ної кількості суб’єктів господарювання потребує виявлення внутрі- шніх та зовнішніх фінансових можливостей покращення фінансово- го стану, а для деяких – відновлення платоспроможності для уникнення банкрутства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Зайцев, Олександр Васильович, Александр Васильевич Зайцев, Oleksandr Vasylovych Zaitsev, and Д. В. Нікітін. "Концепція нового оперативного механізму фінансової санації державних підприємств." Thesis, Сумський державний університет, 2020. https://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/82287.

Full text
Abstract:
Тези виступу на науковій конференції
Для державних підприємств, у яких відсутній прибуток і існують не виплачені кредити, то для них необхідний інший фінансовий механізм. Цей інший фінансовий механізм відрізняється від традиційного фінансового механізму. Традиційний фінансовий механізм, це такий фінансовий механізм, в якому існує можливість отримання прибутку. Інший фінансовий механізм, це такий механізм, в якому законодавчо не існує можливість отримання прибутку. Цей неприбутковий механізм будемо називати механізмом фінансової санації. Механізм фінансової санації для підприємства-боржника повинен відрізняться від звичайного фінансового механізму для підприємства не боржника, принаймні, для державного підприємства.
Для государственных предприятий, в которых отсутствует прибыль и существуют не выплаченные кредиты, для них необходим другой финансовый механизм. Этот другой финансовый механизм отличается от традиционного финансового механизма. Традиционный финансовый механизм, это такой финансовый механизм, в котором существует возможность получения прибыли. Другой финансовый механизм, это такой механизм, в котором законодательно не существует возможность получения прибыли. Этот некоммерческий механизм будем называть механизмом финансовой санации. Механизм финансовой санации для предприятия-должника должен отличатся от обычного финансового механизма для предприятия не должника, по крайней мере, для государственного предприятия.
For state-owned enterprises, which have no profit and there are unpaid loans, they need a different financial mechanism. This other financial mechanism is different from the traditional financial mechanism. The traditional financial mechanism is a financial mechanism in which there is a possibility of making a profit. Another financial mechanism is a mechanism in which there is no legal possibility to make a profit. This non-profit mechanism will be called the mechanism of financial rehabilitation. The mechanism of financial rehabilitation for the debtor enterprise must be different from the usual financial mechanism for the borrow enterprise, at least for the state enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Дергачова, Я. В. "Механізм фінансової санації підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/68895.

Full text
Abstract:
Зрозуміло, що неодмінною умовою оздоровлення вітчизняної фінансової системи є санація суб’єктів господарської діяльності. Лише в такому разі можна буде відновити платоспроможність і прибутковість основної маси платників податків, а отже, оздоровити державну фінансову систему. Водночас оздоровлення економіки значною мірою залежить від своєчасної та якомога безболіснішої ліквідації (реорганізації) неефективних виробничих структур, які не лише не поповнюють бюджету держави, а й потребують її постійної фі-нансової підтримки. У процесі становлення ринкових відносин в Україні, питання пов’язані з санацією підприємства мають важливе практичне значення. В умовах, коли майже всі ланки фінансової системи опинилися в кризі, з’явилась необхідність проведення санації підприємств з метою виведення їх з глибокої кризи. В даний час кожен суб'єкт, незалежно від виду основної діяльності і форми власності підприємства повинний реально оцінювати як власний фінансовий стан, так і фінансовий стан потенційних партнерів чи контрагентів. Основна мета випускної роботи полягає у створенні науково-теоретичної моделі санації підприємств, а також у розробленні практичних рекомендацій щодо вдосконалення деяких з них.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Товажнянський, Вячеслав Леонідович, and Петро Григорович Перерва. "Інноваційні технології забезпечення антикризового розвитку машинобудівних підприємств." Thesis, Сумський державний університет, 2010. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26829.

Full text
Abstract:
В статті доведено, що кластерний аналіз експертів дозволяє виявити найголовніші антикризові заходи, які представлені в групі «Інноваційна політика». Це спільна думка всіх експертів, бо кожен з них належить підприємству, яке пройшло шлях виходу із кризи і стало на інноваційний шлях розвитку. Цей шлях включає створення сучасних товарів, високої якості на світовому ринку, для цього потрібна наукомістка, високотехнологічна продукція, з якісними характеристиками, які вимагає сучасний ринок.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Боронос, Вікторія Георгіївна, Виктория Георгиевна Боронос, Viktoriia Heorhiivna Boronos, and С. О. Лісогуб. "Санація як ефективна система заходів виведення підприємства з фінансової кризи." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12469.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

П, Семенець В. "Управління фінансовою санацією підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/72921.

Full text
Abstract:
В роботі досліджуються теоретичні та практичніаспекти управління фінансовою санацією підприємства в сучасних умовах господарювання, а також розроблені основні шляхів удосконалення управління фінансовою санацією ПАТ «Сумське НВО».
В работе исследуются теоретические и практические аспекты управления финансовой санацией предприятия в современных условиях хозяйствования, а также разработаны основные пути совершенствования управления финансовой санацией ОАО «Сумское НПО».
The theoretical and practical aspects of management of financial sanation of the enterprise are researched in this work in the modern conditions of managemen.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Ткаченко, А. В. "Фінансовий механізм санації промислових підприємств України." Thesis, Чернігів, 2016. http://ir.stu.cn.ua/123456789/11726.

Full text
Abstract:
Ткаченко, А. В. Фінансовий механізм санації промислових підприємств України : дис. ... канд. екон. наук. : 08.00.08 / А. В. Ткаченко. - Чернігів, 2016. - 231 с.
Метою дисертації є поглиблення теоретичних і методичних положень та розробка практичних рекомендацій щодо формування та удосконалення фінансового механізму санації промислових підприємств України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Осипенко, М. В. "Шляхи оптимізації фінансових результатів діяльності промислового підприємства." Master's thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/71202.

Full text
Abstract:
Мета даної роботи - аналізувати фінансовий стан, капітал підприємства ТОВ "Черметтехнологія", виявити основні проблеми фінансової діяльності і дати рекомендації по управлінню фінансами. Об'єктом дослідження є товариство з обмеженою відповідальністю "Черметтехнологія". Предметом дослідження - фінансові процеси підприємства і кінцеві виробничо-господарські результати його діяльності. Методи дослідження - описовий, аналітичний, метод історичного і логічного аналізу, порівняльного аналізу, системного, структурного.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Голубятніков, М. В. "Санація господарюючих суб’єктів." Thesis, НТУ "ХПІ", 2014. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/6962.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Старченко, Людмила Володимирівна, Людмила Владимировна Старченко, Liudmyla Volodymyrivna Starchenko, and М. В. Скобенко. "Необхідність фінансової санації банку." Thesis, Вид-во СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14889.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Петченко, М. В., and О. Є. Єлісєєва. "Санація підприємства як чинник його фінансової захищеності." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2018. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/10269.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Мойсієнко, Н. В. "Антикризове фінансове управління підприємством." Master's thesis, Сумський державний університет, 2019. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/76582.

Full text
Abstract:
В першому розділі визначено мету та завдання антикризового фінансового управління на підприємстві; досліджено принципи антикризового фінансового управління. У другому розділі досліджено методику діагностики банкрутства та механізм фінансової стабілізації при загрозі банкрутства, розглянуті форми санації підприємства та їх ефективність. У третьому розділі проведено аналіз і оцінка фінансово-господарської діяльності конкретного підприємства. Розраховані відповідні показники, на основі яких зроблені висновки щодо фінансового стану даного підприємства і рекомендації щодо напрямків удосконалювання його подальшої діяльності при загрозі банкрутства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Возна, Н. І. "Фінансове управління санацією промислових підприємств України." Thesis, Чернігів, 2015. http://ir.stu.cn.ua/123456789/7539.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Носирєв, Олександр Олександрович. "Використання інформаційних систем в менеджменті фінансової санації." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2015. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/40430.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Цубера, А. І. "Управління фінансовою санацією молокопереробних підприємств." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/22179.

Full text
Abstract:
Цубера, А. І. Управління фінансовою санацією молокопереробних підприємств : магістерська робота : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / А. І. Цубера ; керівник роботи Шишкіна О. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2020. – 105 с.
Предметом дослідження ВКР є теоретичні та практичні аспекти управління фінансовою санацією молокопереробних підприємств. Метою випускної кваліфікаційної роботи є аналіз теоретичних основ управління фінансовою санацією підприємства, дослідження неплатоспроможності підприємства та розробка плану санації, обгрунтування напрямків фінансової стабілізації діяльності підприємства. Основними завданнями, що були поставлені в ході виконання випускної кваліфікаційної роботи були: - дослідження сутності, змісту та ролі фінансової санації у процесі оздоровлення функціонування підприємства; - аналіз методичних підходів до оцінювання процесів санації підприємства; - дослідження поточного стану і тенденцій розвитку харчової і молокопереробної промисловості підприємств; - аналіз неплатоспроможності, ліквідності та фінансової стійкості на прикладі ПАТ "Чернiгiвський Молокозавод"; - аналіз і оцінка ризиків санації підприємства. За результатами дослідження є сформульовані напрямки фінансової стабілізації діяльності підприємства і виконане їх економічне обгрунтування.
The subject of the WRC study is the theoretical and practical aspects of financial management of milk processing enterprises. The purpose of the final qualifying work is the analysis of the theoretical foundations of financial rehabilitation of the enterprise, the study of insolvency of the enterprise and the development of a rehabilitation plan, justification of areas of financial stabilization of the enterprise. The main tasks that were set during the thesis were: - study of the essence, content and role of financial rehabilitation in the process of improving the functioning of the enterprise; - analysis of methodological approaches to the evaluation of enterprise rehabilitation processes; - study of the current state and trends in the food and dairy industry; - analysis of insolvency, liquidity and financial stability on the example of PJSC "Chernihiv Dairy"; - analysis and assessment of risks of enterprise rehabilitation. According to the results of the study, the directions of financial stabilization of the enterprise activity are formulated and their economic substantiation is performed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Білоус, І. В., and керівник Гудзь Тетяна Павлівна науковий. "Діагностика фінансової кризи як основа розробки плану санації підприємства." Thesis, ПУЕТ, 2019. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/7167.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Перерва, Петро Григорович, Тетяна Олександрівна Кобєлєва, and Надія Петрівна Ткачова. "Вдосконалення термінології антикризового управління." Thesis, Київський національний університет культури і мистецтв, 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26556.

Full text
Abstract:
Авторами доведено, що реструктуризацію підприємства можна визначити як процес взаємозв’язаних змін в структурі активів, пасивів і (або) функцій підприємства, направлений на подолання (запобігання) кризи в розвитку підприємства забезпечення його платоспроможності, стійкої довгострокової діяльності, реалізацію нових потенційних можливостей прибуткового зростання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Плікус, Ірина Йосипівна, Ирина Иосифовна Пликус, Iryna Yosypivna Plikus, and В. В. Гльоза. "Методичні підходи до обгрунтування рішення щодо проведення санації." Thesis, Видавництво СумДУ, 2011. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12436.

Full text
Abstract:
В умовах розвитку та поглиблення фінансово-економічної кризи особливої уваги набувають питання пов’язані із визначенням доцільності проведення санації господарюючих суб’єктів. Проблема обґрунтування рішення щодо проведення санації є сьогодні актуальною тому, що непоодинокими є ситуації, коли починають санувати підприємство, що не має можливостей для подальшого розвитку і, навпаки, ліквідовують ті суб’єкти господарювання, які здатні за сприятливих умов відновити свою діяльність. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/12436
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Разуваєва, А. А. "Управління санаційними заходами підприємств в деревообробній промисловості." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20180.

Full text
Abstract:
Разуваєва, А. А. Управління санаційними заходами підприємств в деревообробній промисловості : магістерська робота : 072 Фінанси, банківська справа та страхування / А. А. Разуваєва ; керівник роботи Тарасенко А. В. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра фінансів, банківської справи та страхування. – Чернігів, 2020. – 80 с.
У першому розділі розкрито економічну сутінсть та основні аспекти банкрутства підприємства, визначено методичні підходи оцінки банкрутства підприємства, поняття санації, ораганізаційні та фінансвоі аспекти управління санацінйими заходами та номативно-правові акти, які регламентують діяльність підприємств деревообробної пормисловості. У другому розділі досліджено стан деревообробної промисловості, проведено аналіз фінансовго стану та оцінено ймовірність банкрутства ДП «Чернігівське лісове господарство», визначено основні проблеми фінансового стану підприємства. У третьому розділі розроблено систему санаційних заходів для відновлення платоспроможності ДП «Чернігівське лісове господарство», здійснено економічне обґрунтування ефективності санацінйих заходів. Практична цінність отриманих результатів полягає в можливості використання запропонованих санаційних заходів щодо підвищення платоспроможності підприємств деревообробної промисловості в Україні.
The first section reveals the economic essence and main aspects of enterprise bankruptcy, identifies methodological approaches to assessing the bankruptcy of the enterprise, the concept of reorganization, organizational and financial aspects of management of reorganization measures and regulations governing the activities of woodworking enterprises. The second section examines the state of the woodworking industry, analyzes the financial condition and assesses the probability of bankruptcy of SE "Chernihiv Forestry", identifies the main problems of the financial condition of the enterprise. In the third section, a system of remediation measures was developed to restore the solvency of SE "Chernihiv Forestry", an economic justification of the effectiveness of remediation measures. The practical value of the obtained results lies in the possibility of using the proposed remediation measures to increase the solvency of woodworking enterprises in Ukraine.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Єршова, Наталя Юріївна. "Діагностика у системі антикризового управління машинобудівними підприємствами." Thesis, НТУ "ХПІ", 2009. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/23580.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет «Харківській політехнічний інститут». – Харків, 2009. Дисертаційну роботу присвячено актуальним проблемам теоретичних, методичних і прикладних аспектів діагностики у системі антикризового управління підприємствами машинобудування. У роботі досліджено підходи до економічного змісту основних категорій та понять, що супроводжують процес управління кризою. Конкретизовано поняття «криза підприємства» як крайнє загострення протиріч на підприємстві як соціально-економічній системі, викликаний її іманентною природою, що загрожує пріоритетним цілям підприємства. Обґрунтовано з позиції системного та функціонального підходів градацію кризи підприємства за стадіями дестабілізації, неорганічних та органічних змін. Розроблено схему структури антикризового управління машинобудівним підприємством на основі взаємозв’язків між його об’єктами. Визначено тенденції динаміки результатів діяльності машинобудівних підприємств України та систематизовано причини та особливості їх кризового стану. Розроблено методичний підхід до діагностики стадій кризи підприємств машинобудування, який ґрунтується на використанні методів фінансового, факторного, кластерного та дискримінантного аналізу. Використання запропонованого підходу дозволяє отримати більш об’єктивну та надійну оцінку стадій кризи з метою підвищення обґрунтованості вибору альтернатив при прийнятті рішень щодо напрямків антикризових заходів. Запропоновано методичній підхід до вибору антикризових заходів на основі результатів діагностики стадії кризи та ресурсних можливостей підприємства за допомогою матриці станів, що обумовлює селективний підхід до вибору найбільш обґрунтованих та ефективних з них.
Thesis for a scientific degree of candidate in economic sciences majoring in 08.00.04 - economics and management of enterprises (on different kinds of economic activity). National technical university «Kharkiv Polytechnic Institute». – Kharkiv, 2009. The dissertational work is devoted to vital problems of theoretical, methodical and applied aspects of diagnostics in the system of anti-recessionary management of Ukraine’s machine-building enterprises. The research of theoretical and methodical approaches to the contents of the basic categories and concepts of anti-recessionary management has been carried out. A complex classification of crises of an enterprise is presented. The gradation of the crisis of an enterprise at different stages is proved. The theoretical basis and methodical toolkit of antirecessionary operation of business is generalized and expanded. The structural model of anti-recessionary management of machine-building enterprises is grounded on the basis of interrelations between its objects. The methodical toolkit of crisis diagnostics and a possibility of bankruptcy are analyzed, enterprises of the machine-building branch taken as an example. The analysis of the condition of machine-building enterprises is conducted, the reasons and features of their crisis condition being systematized. The methodical approach to the diagnostics of a crisis stage of mechanical engineering enterprises on the basis of synthesis of financial, factorial analysis methods is advanced. An approach to a choice of anti-recessionary actions based on diagnostics results of a crisis stage and enterprises’ resource opportunities by means of a matrix of conditions is presented.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Александрова, Вікторія Олександрівна. "Формування економіко-організаційного забезпечення реорганізації діяльності промислового підприємства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48645.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут". – Харків, 2020. Обґрунтовано сутність дефініції "реорганізація діяльності промислового підприємства". Розроблено теоретико-методичні положення формування організаційно-економічного забезпечення реорганізації діяльності промислових підприємств, що містять: виділення функціональних складових наскрізних бізнес-процесів; формування функціональних зон і організаційних контурів; виокремлення цілей, форм й видів реорганізації діяльності. Проаналізовано фінансовий стан та економічну діяльність суб‘єктів господарювання машинобудівного комплексу України. Сформовано науково-практичні рекомендації щодо визначення факторів впливу на ефективність діяльності промислових підприємств, які передбачають оцінку генерації економічної доданої вартості та імітаційне моделювання закономірностей і взаємозв‘язків показників функціонування та розвитку підприємства. Удосконалено науково-методичний підхід до оцінювання рівнів економічного розвитку та активності, який базується на побудові моделей факторів, які характеризують функціональні зони і організаційні контури реорганізації діяльності промислового підприємства. Розроблено підходи до формування організаційно-економічного забезпечення реорганізації діяльності та прогнозування результатів запровадження важелів реорганізації діяльності промислового підприємства.
The dissertation on achieving a scientific degree of the candidate of economic sciences on a specialty 08.00.04 - economics and management of the enterprises (on kinds of economic activity). - National Technical University "Kharkiv Polytechnic Institute", Kharkiv, 2020. The dissertation is devoted to the development and scientific substantiation of theoretical and scientific-methodical approaches to the development of organizational and economic support for the reorganization of industrial enterprises. The world tendencies of development of mechanical engineering in the world and in the national economy, the basic theoretical approaches concerning the formation of organizational and economic maintenance of carrying out of the reorganization of the industrial enterprise are investigated. Justified the definition of «reorganization of an industrial enterprise» is substantiated, which takes into account the key competencies of the functioning and development of the socio-economic system with the separation of end-to-end business processes to ensure the generation of added economic value. Justified necessity to take into account the functional components (marketing, design, production preparation, procurement and logistics, quality monitoring, product sales, support, and maintenance) of the end-to-end business process, which reflects the implementation of key competencies of the business entity, structural elements (management, main, auxiliary), the formation of functional areas and organizational circuits. The main forms and types of the reorganization of an industrial enterprise are singled out in coordinates: technology, space, time, structure, clients, result, which is the basis for developing methodological approaches to assessment, diagnosis of its financial and economic condition, and formation of reorganization measures. Theoretical and methodological provisions for the formation of organizational and economic support for the reorganization of industrial enterprises, containing: the allocation of functional components of end-to-end business processes; formation of functional zones and organizational contours; identification of goals, forms, and types of the reorganization of activities. The financial condition and economic activity of economic entities of the machine-building complex of Ukraine are analyzed. Scientific and practical recommendations for determining the factors influencing the efficiency of industrial enterprises, which include the assessment of the generation of economic value-added and simulation of patterns and relationships of indicators of operation and development of the enterprise. An improved scientific and methodological approach to assessing the levels of economic development and activity, which is based on the construction of models of factors that characterize the functional areas and organizational contours of the reorganization of the industrial enterprise. The formation of organizational and economic support for the reorganization of the industrial enterprise is based on economic and mathematical modeling and game theory in determining the sets of targeted measures of reorganization by areas and takes into account the relationship and interdependence of their impact on internal and external factors of efficiency. combinations of financial, economic, and organizational tools for the reorganization of the industrial enterprise with certain parameters of influence. The approach to the formation of organizational and economic maintenance of reorganization of activity and forecasting of results of the introduction of levers of the reorganization of activity of the industrial enterprise based on the scenario approach, taking into account restrictions of financial and economic character and definition of the period of achievement of the target level of generation of economic added value is developed. application and implementation in the medium term. The developed proposals are brought to the level of methodical approaches, and their practical implementation in the context of the development of organizational and economic support of the reorganization of industrial enterprises of the Kharkiv region proved their practical significance and expediency of further use of the formed tools.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Александрова, Вікторія Олександрівна. "Формування економіко-організаційного забезпечення реорганізації діяльності промислового підприємства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49122.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харків, 2020. Дисертацію присвячено розробці та науковому обґрунтуванню теоретичних і науково-методичних підходів щодо розвитку організаційно-економічного забезпечення реорганізації промислових підприємств. Досліджено світові тенденції розвитку машинобудування в світі та в національній економіці, основні теоретичні підходи щодо формування організаційно-економічного забезпечення проведення реорганізації промислового підприємства. Обґрунтовано сутність дефініції «реорганізація діяльності промислового підприємства», яке враховує ключові компетенції функціонування та розвитку соціально-економічної системи з виокремленням наскрізних бізнес-процесів для забезпечення генерації доданої економічної вартості. Обґрунтовано необхідність при реорганізації діяльності промислового підприємства враховувати функціональні складові (маркетинг, проектування, підготовка виробництва, закупівлі та логістика, моніторинг якості, реалізація продукції, підтримка та супроводження) наскрізного бізнес-процесу, що відображає реалізацію ключових компетенцій суб‘єкта господарювання, структурних елементів (управлінських, основних, допоміжних), формування функціональних зон і організаційних контурів. Виокремлено основні форми й види проведення реорганізації промислового підприємства в координатах: технологія, простір, час, структура, клієнти, результат, що є у підґрунтям розробки методичних підходів до оцінки, діагностики його фінансово-економічного стану та формуванні заходів проведення реорганізації. Розроблено теоретико-методичні положення формування організаційно-економічного забезпечення реорганізації діяльності промислових підприємств, що містять: виділення функціональних складових наскрізних бізнес-процесів; формування функціональних зон і організаційних контурів; виокремлення цілей, форм й видів реорганізації діяльності. Проаналізовано фінансовий стан та економічну діяльність суб‘єктів господарювання машинобудівного комплексу України. Сформовано науково-практичні рекомендації щодо визначення факторів впливу на ефективність діяльності промислових підприємств, які передбачають оцінку генерації економічної доданої вартості та імітаційне моделювання закономірностей і взаємозв‘язків показників функціонування та розвитку підприємства. Удосконалено науково-методичний підхід до оцінювання рівнів економічного розвитку та активності, який базується на побудові моделей факторів, які характеризують функціональні зони і організаційні контури реорганізації діяльності промислового підприємства Формування організаційно-економічного забезпечення реорганізації діяльності промислового підприємства базується на економіко-математичному моделюванні та теорії ігор при визначенні комплексів цільових заходів реорганізації за напрямами та враховує взаємозв‘язок та взаємообумовленість їх впливу на внутрішні та зовнішні фактори формування рівня досягнення ефективності, що дозволяє визначати найбільш доцільні комбінації фінансово-економічного і організаційного інструментарію реорганізації діяльності промислового підприємства з визначеними параметрами впливу. Розроблено підхід до формування організаційно-економічного забезпечення реорганізації діяльності та прогнозування результатів запровадження важелів реорганізації діяльності промислового підприємства,що ґрунтується на сценарному підході, врахуванні обмежень фінансово-економічного характеру та визначенні періоду досягнення цільового рівня генерації економічної доданої вартості, що дозволяє підвищити ступінь обґрунтованості доцільності їх застосування та реалізації у середньостроковій перспективі. Розроблені пропозиції доведені до рівня методичних підходів, а їх практична реалізація у контексті розвитку організаційно-економічного забезпечення реорганізації промислових підприємств Харківського регіону довела їх практичну значущість і доцільність подальшого використання сформованого інструментарію.
The dissertation on achieving a scientific degree of the candidate of economic sciences on a specialty 08.00.04 - economics and management of the enterprises (on kinds of economic activity). – National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute», Kharkiv, 2020. The dissertation is devoted to the development and scientific substantiation of theoretical and scientific-methodical approaches to the development of organizational and economic support for the reorganization of industrial enterprises. The world tendencies of development of mechanical engineering in the world and in the national economy, the basic theoretical approaches concerning the formation of organizational and economic maintenance of carrying out of the reorganization of the industrial enterprise are investigated. Justified the definition of «reorganization of an industrial enterprise» is substantiated, which takes into account the key competencies of the functioning and development of the socio-economic system with the separation of end-to-end business processes to ensure the generation of added economic value. Justified necessity to take into account the functional components (marketing, design, production preparation, procurement and logistics, quality monitoring, product sales, support, and maintenance) of the end-to-end business process, which reflects the implementation of key competencies of the business entity, structural elements (management, main, auxiliary), the formation of functional areas and organizational circuits. The main forms and types of the reorganization of an industrial enterprise are singled out in coordinates: technology, space, time, structure, clients, result, which is the basis for developing methodological approaches to assessment, diagnosis of its financial and economic condition, and formation of reorganization measures. Theoretical and methodological provisions for the formation of organizational and economic support for the reorganization of industrial enterprises, containing: the allocation of functional components of end-to-end business processes; formation of functional zones and organizational contours; identification of goals, forms, and types of the reorganization of activities. The financial condition and economic activity of economic entities of the machine-building complex of Ukraine are analyzed. Scientific and practical recommendations for determining the factors influencing the efficiency of industrial enterprises, which include the assessment of the generation of economic value-added and simulation of patterns and relationships of indicators of operation and development of the enterprise. An improved scientific and methodological approach to assessing the levels of economic development and activity, which is based on the construction of models of factors that characterize the functional areas and organizational contours of the reorganization of the industrial enterprise The formation of organizational and economic support for the reorganization of the industrial enterprise is based on economic and mathematical modeling and game theory in determining the sets of targeted measures of reorganization by areas and takes into account the relationship and interdependence of their impact on internal and external factors of efficiency. combinations of financial, economic, and organizational tools for the reorganization of the industrial enterprise with certain parameters of influence. The approach to the formation of organizational and economic maintenance of reorganization of activity and forecasting of results of the introduction of levers of the reorganization of activity of the industrial enterprise based on the scenario approach, taking into account restrictions of financial and economic character and definition of the period of achievement of the target level of generation of economic added value is developed. application and implementation in the medium term. The developed proposals are brought to the level of methodical approaches, and their practical implementation in the context of the development of organizational and economic support of the reorganization of industrial enterprises of the Kharkiv region proved their practical significance and expediency of further use of the formed tools.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Павленко, Анна Іванівна. "Менеджмент фінансової санації ПрАТ «Запоріжтрансформатор»." Магістерська робота, 2019. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2781.

Full text
Abstract:
Павленко А. І. Менеджмент фінансової санації ПрАТ «Запоріжтрансформатор» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник А. В. Череп. Запоріжжя : ЗНУ, 2019. 106 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 106 сторінках друкованого тексту, містить 27 таблиць, 15 рисунків, 2 додатки, Перелік посилань включає 70 джерел, з них 5 іноземною мовою. Об’єктом дослідження є процеси попередження та формування економічних напрямів запобігання фінансової кризи на підприємстві ПрАТ «Запоріжтрансформатор». Метою кваліфікаційної роботи є дослідження теоретико-методичних засад формування системи менеджменту фінансової санації ПрАТ «Запоріжтрансформатор». Завдання: дослідити сутність, роль та значення фінансової санації в діяльності підприємства; розглянути особливості здійснення фінансової санації в системі антикризового управління підприємством; розглянути моделі фінансової санації підприємства; здійснити аналіз фінансової спроможності промислового підприємства ПрАТ «Запоріжтрансформатор»; надати оцінку кризового стану підприємства ПрАТ «Запоріжтрансформатор» на основі вітчизняного та зарубіжного досвіду; обґрунтувати заходи щодо підвищення ефективності менеджменту фінансової санації підприємства ПрАТ «Запоріжтрансформатор». Методи досліджень: системний, узагальнення, аналізу і синтезу, аналітичний, графічний. Одержані результати та їх новизна: удосконалено діагностику санаційної спроможності підприємства на основі застосування методичного підходу, що передбачає використання одиничних і групових індикаторів санаційного потенціалу та комп¬лексної платоспроможності (стійкості) підприємства. Практичне значення мають розробки щодо оцінювання санаційної спроможності ПрАТ «Запоріжтрансформатор» та доцільності фінансового оздоровлення підприємства.
EN : The work is presented on 106 pages of printed text, contains 27 tables, 15 figures, 2 annex. The list of refernces includes 70 sources, 5 of them in foreign languages. The object of the research is the processes of prevention and formation of economic directions of financial crisis prevention at the enterprise of PJSC «Zaporizhtransformator». The subject of the research is theoretical provisions, scientific-methodological approaches and practical aspects of management of financial rehabilitation of the enterprise. The purpose of the qualification work is to study the theoretical and methodological foundations of the formation of the financial rehabilitation management system of PJSC «Zaporizhtransformator». Objectives: to investigate the nature, role and importance of financial rehabilitation in the activity of the enterprise; to consider the peculiarities of financial rehabilitation in the system of crisis management of the enterprise; to consider models of financial rehabilitation of the enterprise; to carry out the analysis of financial capacity of the industrial enterprise of PJSC «Zaporizhtransformator»; to provide an assessment of the crisis situation of the enterprise of PJSC «Zaporizhtransformator» on the basis of domestic and foreign experience; to substantiate measures to improve the efficiency of financial rehabilitation management of PJSC «Zaporizhtransformator» enterprise. Research methods: system, generalization, analysis and synthesis, analytical, graphic. The results obtained and their novelty: the concept of "reorganization" has been further developed, which should be understood as the economic and legal relations between the entities that arise during the introduction of a system of measures to satisfy in full or in part the requirements of creditors and to improve the financial and economic condition of the debtor in the long run, based on the development and realization of rehabilitation potential; the diagnostics of the enterprise's remediation capacity has been improved based on the application of a methodological approach, which involves the use of single and group indicators of remediation potential and complex solvency (stability) of the enterprise. Practical importance is the development of assessing the rehabilitation capacity of PJSC «Zaporizhtransformator» and the feasibility of financial rehabilitation of the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Пашко, Володимир Олександрович. "Управління фінансовою санацією аграрного підприємства ТОВ «Агро – Вільне»." Магістерська робота, 2019. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/2961.

Full text
Abstract:
Пашко В. О. Управління фінансовою санацією аграрного підприємства ТОВ «Агро - Вільне» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник Л. В. Воловоденко. Запоріжжя : ЗНУ, 2019. 130 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 130 сторінках друкованого тексту, містить 29 таблиць, 8 рисунків, 4 додатки. Перелік посилань включає 63 джерела, з них 14 іноземною мовою. Об'єктом дослідження є процеси формування, функціонування та використання систем управління фінансовою санацією підприємства. Предметом дослідження є сукупність комплексу теоретичних, методичних і практичних питань аналізу санаційної спроможності та розробка плану фінансового оздоровлення неплатоспроможного підприємства. Виявлено основні причини виникнення фінансової кризи на підприємстві. Досліджена економічна сутність санації, як комплексу процедур фінансового оздоровлення підприємства, з розглядом організаційно-правових механізмів управління фінансовою санацією підприємства. Проведено аналіз фінансового стану і досліджено економічні чинники діяльності підприємства ТОВ «Агро – Вільне» за 2016-2018 роки, проаналізовано показники рентабельності, неплатоспроможності, фінансової стійкості. Зроблено аналіз ймовірності банкрутства ТОВ «Агро – Вільне». Запропоновано механізм удосконалення управління фінансовою санацією, алгоритм здійснення фінансової стабілізації сільськогосподарських підприємств. Обґрунтовано необхідність створення групи внутрішнього антикризового контролю. Розроблено план для ТОВ «Агро - Вільне» з метою створення нормативної бази для організації власного переробного виробництва.
EN : The work is presented on 130 pages of printed text, contains 29 tables, 8 figures, 4annex. The list of refernces includes 63 sources, 14 of them in foreign languages. The purpose of the study is to deepen the theoretical and methodological foundations and to develop practical recommendations for improving the mechanism of remedial management in agricultural enterprises. The object of the research is the processes of formation, operation and use of the financial rehabilitation management systems of the enterprise. The subject of the research is a set of theoretical, methodological and practical questions of the analysis of the rehabilitation capacity and development of a plan of financial recovery of the insolvent enterprise. The main causes of financial crisis in the enterprise have been identified. The economic essence of rehabilitation, as a complex of procedures of financial improvement of the enterprise, with the consideration of organizational and legal mechanisms of management of financial rehabilitation of the enterprise is investigated. The financial condition is analysed and the economic factors of activity of the enterprise of LLC «Agro – Vilne» for 2016-2018 are investigated, the indices of profitability, insolvency, financial stability are analysed. Bankruptcy probability analysis of LLC «Agro – Vilne» was made. The mechanism of improvement of management of financial rehabilitation, algorithm of realization of financial stabilization of agricultural enterprises is offered. The necessity to create a group of internal anti-crisis control is substantiated. A plan was developed for LLC «Agro – Vilne» to create a regulatory framework for the organization of its own processing production. The practical significance of the results obtained is to make specific, scientifically sound recommendations for the rehabilitation of an insolvent enterprise. Putting into practice the proposed recommendations on ways to improve the relevant areas of activity for LLC «Agro – Vilne».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Птушинський, Володимир Юрійович. "Внутрішні фінансові джерела санації підприємства та шляхи вдосконалення їх формування ( на прикладі ТОВ «Кременецький районний інформаційний центр «Діалог»»)." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26987.

Full text
Abstract:
Об’єктом дослідження виступають механізми виведення підприємства з кризи вітчизняного підприємства Кременецького районного інформаційного центру «Діалог». Метою дипломної роботи є розвиток напрямів з оздоровлення підприємства в кризовому стані та проведення санаційної політики в контексті глобалізації національної економіки та вітчизняного ринку. При виконанні досліджень, залежно від конкретних цілей і задач, використовувались аналітично-графічна формалізація фінансової діяльності страхових компаній, порівняльний аналіз динаміки показників, дослідження стану та динаміки реалізації і модернізації страхових продуктів вітчизняної страхової компанії. В даній роботі досліджено причини банкрутства і способи його подолання, визначено значення, роль та особливості управління банкрутством та застосуванням контролінгу. Здійснено аналіз основних фінансово-економічних показників комерційної діяльності поліграфічного підприємства та визначено особливості формування бюджету, здійснена оцінка фінансового стану ТОВ «Кременецького районного центру «Діалог». Запропоновано механізми боротьби з кризою на підприємстві, з застосуванням контролінгу та удосконалення механізмів управління фінансовою санацією на підприємстві. В обґрунтуванні економічної ефективності визначено механізми забезпечення оптимізації страхового портфеля ТОВ «Кременецького районного інформаційного центру «Діалог», з урахуванням частки фінансових ризиків, розроблено бюджету та здійснено оцінку ринку поліграфічних підприємств в регіоні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Мескева, Ганна Сергіївна. "Розробка системи управління фінансовими результатами промислового підприємства." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5769.

Full text
Abstract:
Мескева Г. С. Розробка системи управління фінансовими результатами промислового підприємства : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» / наук. керівник О. О. Шапуров. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 91 с.
UA : В кваліфікаційній роботі сформовано теоретичні аспекти системи управління фінансовими результатами промислового підприємства; проаналізовано фінансовий стан та фінансові результати промислового підприємства; запропоновано розробку системи управління фінансовими результатами промислового підприємства.
EN : The qualifying final work has outlined and described theoretical basis of management system of financial results of an industrial enterprise; financial condition and financial results are analyzed; improve the management system of financial results of an industrial enterprise was proposed.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Миронович, Вiкторiя Сергiївна. "Фiнансове оздоровлення ДП Завод «Електроважмаш» в умовах кризи." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5913.

Full text
Abstract:
Миронович В. С. Фiнансове оздоровлення ДП Завод «Електроважмаш» в умовах кризи : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник А. В. Горбунова. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 148 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 148 сторінках друкованого тексту, містить 24 таблиці, 18 рисунків, 7 додатків. Перелік посилань включає 96 джерел, з них 5 іноземною мовою. Об’єктом дослiдження є результати фiнансово-господарської дiяльностi дослiджуваного пiдприємства ДП Завод «Електроважмаш». Предметом дослiдження є механізм фінансового оздоровлення ДП Завод «Електроважмаш». Метою квалiфiкацiйної роботи магiстра є дослiдження теоретичних та практичних аспектів фінансового оздоровлення пiдприємств в умовах кризи, а також на основі фінансової діагностики підприємства розроблення рекомендацій щодо реалізації заходів з його фінансового оздоровлення. Завдання: 1) розглянути фiнансове оздоровлення пiдприємства як засобу попередження його банкрутства; 2) визначити механiзм фiнансового оздоровлення пiдприємства; 3) дослiдити методичний iнструментарiй дiагностики неплатоспроможностi пiдприємства; 4) здiйснити загальну характеристику ДП Завод «ЕЛЕКТРОВАЖМАШ»; 5) зробити аналiз ймовiрностi банкрутства підприємства та його ефективності; 6) обгрунтовано реструктуризацiю, як ефективний спосiб оздоровлення підприємства; 7) розглянути управління ліквідністю та платоспроможністю підприємства. Методи дослiджень: прийоми аналiзу i синтезу, порiвняльний i економiчний аналiз, графiчний метод, статистичний, абстрактно-логiчний, описовий та зведення. Одержанi результати та їх новизна: 1) проаналiзована фiнансова стiйкiсть пiдприємства; 2) розроблено рекомендацiї щодо фiнансового оздоровлення пiдприємства. Практичне значення одержаних результатiв. Пропозицiї щодо методiв фiнансового оздоровлення пiдприємств в умовах кризи.
EN : The work is presented on 148 pages of printed text, contains 24 tables, 18 figures, 7 annex. The list of references includes 96 sources, 5 of them in foreign languages. The object of the study is the results of financial and economic activities of the investigated enterprise SE Plant «Electrovazhmash». The subject of the research is the mechanism of financial recovery of SE Plant «Electrovazhmash». The purpose of the master's qualification work is to study the theoretical and practical aspects of financial recovery of enterprises in a crisis, as well as on the basis of financial diagnostics of the enterprise to develop recommendations for the implementation of measures for its financial recovery. Tasks: 1) to consider the financial recovery of the enterprise as a means of preventing its bankruptcy; 2) determine the mechanism of financial recovery of the enterprise; 3) to investigate the methodological tools for diagnosing the insolvency of the enterprise; 4) to carry out the general characteristic of SE Plant «ELECTROVAZHMASH»; 5) to make the analysis of probability of bankruptcy of the enterprise and its efficiency; 6) substantiated restructuring as an effective way to rehabilitate the enterprise; 7) consider the management of liquidity and solvency of the enterprise. Research methods: methods of analysis and synthesis, comparative and economic analysis, graphic method, statistical, abstract-logical, descriptive and methods of economic-mathematical modeling. The obtained results and their novelty: 1) analyzed the financial stability of the enterprise; 2) recommendations for the financial recovery of the enterprise have been developed. The practical significance of the obtained results. Suggestions for methods of financial recovery of enterprises in a crisis.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Станімак, О. І. "Економічне обґрунтування методів фінансово- економічного оздоровлення підприємства (на прикладі ПП "ЖУК")." Thesis, 2018. http://dspace.oneu.edu.ua/jspui/handle/123456789/7685.

Full text
Abstract:
Визначено сутність фінансово-економічного оздоровлення. Виявлено методи фінансово-економічного оздоровлення підприємства. Обґрунтовано фактори вибору методів фінансово-економічного оздоровлення. Обґрунтовано напрямки фінансово-економічного оздоровлення ПП «ЖУК» . Оцінено результати фінансово-економічних заходів та їх вплив на фінансовий стан підприємства. Спрогнозовано значення фінансово-економічних заходів на підприємстві.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Старигіна, Анастасія Віталіївна. "Фінансове моделювання ймовірності банкрутства промислового підприємства." Магістерська робота, 2021. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/5142.

Full text
Abstract:
Старигіна А. В. Фінансове моделювання ймовірності банкрутства промислового підприємства : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» / наук. керівник Н. Г. Метеленко. Запоріжжя : ЗНУ, 2021. 102 с.
UA : Визначено теоретико – методологічні основи банкрутства підприємства. Проаналізовано фінансовий стан та оцінено банкрутство ПАТ «Запорізький завод феросплавів». Запропоновано заходи з антикризового управління та модель прогнозування банкрутства ПАТ «Запорізький завод феросплавів».
EN : The papper has outlined and described theoretical and methodical basis of the bankruptcy of the enterprise. It has also studied financial position and bankruptcy at Ferro Alloys Plant PJSC. Ways to improve the crisis on the Ferro Alloys Plant PJSC and the model of bankruptcy are suggested.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Рєпка, Катерина Романівна. "Фінансове управління санаційною спроможністю ПАТ «Одеський припортовий завод»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/3684.

Full text
Abstract:
Рєпка К. Р. Фінансове управління санаційною спроможністю ПАТ «Одеський припортовий завод» : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 072 "Фінанси, банківська справа та страхування" / наук. керівник А. В. Череп. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 141 с.
UA : Кваліфікаційна робота викладена на 141 сторінці друкованого тексту, містить 35 таблиць, 20 рисунків, 14 додатків. Перелік посилань включає 88 джерел, з них 5 іноземною мовою.Об’єктом дослідження є процес фінансового управління санаційною спроможністю підприємства. Предметом дослідження є сукупність теоретичних, методичних та прикладних аспектів фінансового управління санаційною спроможністю підприємства. Метою кваліфікаційної роботи магістра є обґрунтування теоретико-методичних і організаційних засад, оцінка та удосконалення фінансового управління санаційною спроможністю ПАТ «Одеський припортовий завод». Методи дослідження: термінологічний та дедуктивний аналіз, фінансово-економічний, математичний, статистичний та регресійний аналіз, метод нечітких множин, критичний аналіз, узагальнення теоретичних досліджень та ін. Одержані результати: розглянуто теоретичні аспекти фінансового управління санаційною спроможністю, проаналізовано фінансові показники діяльності та визначено тип фінансової стійкості ПАТ «Одеський припортовий завод» за 2016-2018 рр., проведено діагностику ймовірності банкрутства, досліджено вплив зміни фінансових показників діяльності підприємства на Z-показник та здійснено вибір моделі діагностики банкрутства на основі адитивної згортки. Результати дослідження можуть бути застосовані підприємствами для вдосконалення заходів антикризового управління.
EN : The work is presented on 141 pages of printed text, contains 35 tables, 20 figures, 14 annex. The list of referеnces includes 88 sources, 5 of them in foreign languages. The object of the research is the process of financial management of the sanitation capacity of the enterprise. The subject of the research is a complex of theoretical, methodological and applied aspects of financial management of the sanitation capacity of the enterprise. The purpose of the qualification work of the master is to substantiate the theoretical, methodological and organizational principles, assessment and improvement of financial management of the sanitation capacity of PJSC «ODESSA PORT PLANT». To achieve this goal, the following main objectives of the study were identified: – to define the essence of the concept of «crisis» and the factors influencing on it formation; – to consider the essence, purpose, tasks, functions, characteristic features of sanitation and types of sanitation measures; – to investigate the essence, preconditions, criteria and types of sanitation capacity of the enterprise; – to reveal the essence, components and approaches on which the sanitation potential of the enterprise is based; – to determine the essence, efficiency and structural-logical scheme of management of sanitation capacity of the enterprise; – to offer the author's definition of the essence of financial management of the sanitation capacity of the enterprise; – to consider the tasks of financial management of the sanitation capacity of the enterprise; – to analyzed the financial condition and diagnostics of the probability of bankruptcy of the enterprise; – to estimate the models of diagnostics of probability of bankruptcy of the enterprise. Methods of research: terminological and deductive analysis, financial and economic, mathematical, statistical and regression analysis, fuzzy set method, critical analysis, generalization of theoretical research, etc. The obtained results: the theoretical aspects of financial management of the sanitation capacity are considered, financial indicators are analyzed and the type of financial stability of PJSC «ODESSA PORT PLANT» for 2016-2018 are determined, the probability of the bankruptcy are diagnosed, the influence of change of financial indicators of enterprise activity on Z-indicator is investigated and diagnostic models of the probability of the bankruptcy are selected based on additive convolution. The results of the research can be used by enterprises to improve crisis management measures.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Бабич, Вероніка Валеріївна. "Адаптаційні підходи щодо прогнозування ймовірності банкрутства вітчизняних підприємств в умовах фінансово-економічної невизначеності (на прикладі ТОВ «Агрофірма «Постолівська»)." Master's thesis, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26992.

Full text
Abstract:
Об’єкт дослідження – результати фінансово-господарської діяльності ТОВ «Агрофірма «Постолівська» за 2013 – 2017 роки. Метою дипломної роботи єрозробка і обґрунтування пропозицій щодо діагностування ймовірності банкрутства в умовах фіннасово-економічної невизначеності та запобігання йому. Методи дослідження– статистичні; економіко-математичні; економіко-логічні: порівняння, деталізації, групування, середніх та відносних величин, горизонтальний та вертикальний аналіз, трендовий аналіз; графічний метод. У дипломній роботі висвітлено суть та наведено теоретичні засади діагностування та запобігання банкрутству підприємства. Окреслено особливості сільськогосподарських підприємств в умовах фінансово-економічної невизначеності. Проаналізовано фінансово-господарську діяльність ТОВ «Агрофірма «Постолівська». Оцінено ймовірність настання банкрутства. Наведено ефективні антикризові інструменти управління підприємством.Запропоновано антиткризову програму. Результати дослідження можуть бути використані у фінансово-господарській діяльності ТОВ «Агрофірма «Постолівська».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography