Academic literature on the topic 'Самохідні машини'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Самохідні машини.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Самохідні машини"

1

Mandryka, V. R., V. M. Krasnokutskyi, and O. O. Ostroverkh. "ДОСЛІДЖЕННЯ ДИНАМІЧНОГО НАВАНТАЖЕННЯ ТРАКТОРІВ З ОБ’ЄМНИМ ГІДРАВЛІЧНИМ ПРИВОДОМ." Transport development, no. 2(7) (March 15, 2021): 60–72. http://dx.doi.org/10.33082/td.2020.2-7.06.

Full text
Abstract:
Процеси, що виникають у трансмісіях тракторних агрегатів та самохідних сільськогосподарських машин за різних режимів руху і в процесі регулювання, характеризуються складними залежностями, які вивчаються аналітично або експериментально. Відомі різні способи отримання математичних моделей. Одним із них є класичний метод прямого опису. Іншим – використання пасивних і активних методів регресійного аналізу. Раціональним є використання обох методів, поєднання яких дає можливість отримати необхідну математичну модель. Об’ємний гідропривід (ОГП) все більше знаходить застосування в трансмі- сіях сучасних тракторів і самохідних сільськогосподарських машин. У наведеній статті розглядається математичний опис аксіально-поршневих гідромашин. Проведено дослідження перехідних процесів, їх оцінка проводилися для визна- чення навантажень, що виникають у трансмісії машини за ступінчастої зміни навантаження, передавального числа ОГП і постійної подачі палива під час роз- гону агрегату з місця. Режим розгону агрегату вивчався під час руху на оран- ці і на транспортних роботах для таких параметрів і таких початкових умов: швидкість обертання валу гідромотора і валу двигуна; крутний момент на валу двигуна; Крюкова навантаження; тиск у напірній магістралі ОГП. Враховано динамічні характеристики гідромашин, витоку рідини і її пружні властивості, а також змінні значення ККД гідроприводу. Результати моделювання зіставлені з експериментальними дослідженнями. Як об’єкти дослідження використовува- лися: макет гусеничного трактора Т-150Е з незалежними повнопотоковий ОГП лівого і правого бортів; макет колісного коренезбирального комбайна з незалеж- ними ОГП бортів задніх ведучих коліс. Залежно від режимів роботи за несталого руху можливі такі варіанти управління, що забезпечують високу швидкодію за деякого рівня динамічних навантажень або мінімальні динамічні навантаження, коли часовий чинник не є превалюючим. Перспективним є й оптимальне управлін- ня, коли у функцію мети включені додаткові параметри.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Дубчак Н. А. and Кирик О. М. "ОБҐРУНТУВАННЯ РАЦІОНАЛЬНИХ КОНСТРУКТИВНО-КІНЕМАТИЧНИХ ПАРАМЕТРІВ РОБОЧИХ ОРГАНІВ АДАПТОВАНИХ КОРЕНЕЗБИРАЛЬНИХ МАШИН." Перспективні технології та прилади, no. 18 (June 30, 2021): 55–60. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2313-5352-2021-18-8.

Full text
Abstract:
Зрізування гички, викопування та очищення коренеплодів від домішок залежить не тільки від конструкції та параметрів робочих органів коренезбиральної машини, але й від агробіологічних і фізико-механічних характеристик коренеплодів у період їх збирання. Вибір конструкції робочих органів і налаштування параметрів і режимів роботи модуля для зрізування гички, викопувальних і очисних модулів самохідних коренезбиральних комбайнів регламентовані розмірними параметрами та формою коренеплодів і фізико-механічним станом навколоплідного грунтового середовища. Отримані теоретичні математичні моделі (1) і (2) та емпіричні залежності (3)-(7) можуть бути використані для подальшої розробки та обґрунтування раціональних конструктивно-кінематичних параметрів робочих органів адаптованих коренезбиральних машин. Наведено результати експериментальних досліджень маси та товщини шару налиплого ґрунту на поверхні тіла викопаних коренеплодів залежно від їх розмірних характеристик і фізичного стану ґрунту. Встановлено, що маса налиплого грунту змінюється в межах від 10…220 г для кормових буряків, 35…290 г для цукрових буряків, до 90 г для столових буряків, до 65 г для моркви, 20…360 г для коренеплодів цикорію.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Петрусенко, І. "Податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин та механізмів." Вісник податкової служби України, no. 39 (2002): 30–32.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Golub, G. A., V. V. Chuba, and O. A. Marus. "DETERMINATION OF ROLLING RADIUS OF SELF-PROPELLED MACHINES’ WHEELS." INMATEH Agricultural Engineering 57, no. 1 (April 30, 2019): 81–90. http://dx.doi.org/10.35633/inmateh_57_09.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Цизь, І. Є., С. М. Хомич, and А. Т. Вакулюк. "ДОСЛІДЖЕННЯ ПРОЦЕСУ ЗРІЗУВАННЯ ГИЧКИ КОРЕНЕПЛОДІВ ЦУКРОВОГО БУРЯКА." СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ МАШИНИ, no. 47 (December 13, 2021): 87–94. http://dx.doi.org/10.36910/acm.vi47.653.

Full text
Abstract:
Цукрові буряки є важливою для України технічною культурою. В Україні цукровий буряк вирощується на площах близько 1 млн га. У сьогоднішніх умовах господарювання великі аграрні підприємства використовують для збирання коренеплодів цукрового буряка високопродуктивні самохідні комбайни. Для потреб невеликих та середніх фермерських господарств практично відсутня пропозиція нової техніки для збирання цієї культури. Аналіз відомих досліджень вчених у галузі збирання цукрових буряків вказує, що основним їх спрямуванням є пошук шляхів вирішення технічного протиріччя, яке полягає у необхідності копіювання висоти розташування головок коренеплодів над поверхнею поля у машинах, які здійснюють зрізування гички суцільним горизонтальним ротором, мінімум над 4-ма рядками. Разом із тим, відсутні технічні та теоретичні обґрунтування, які б дозволяли кардинально розв’язати це протиріччя. Під час аналізу технологічних операцій збирання цукрового буряка, зокрема зрізування гички, було виокремлено низку параметрів, вплив яких на енергетику процесу зрізування вимагає дослідження. У статі представлено функціональну схему причіпного бурякозбирального комбайна, який не вимагає копіювання висоти розташування головок коренеплодів над поверхнею поля для якісного зрізування гички. З метою перевірки роботоздатності запропонованої схеми комбайна виготовлено лабораторну установку для дослідження процесу зрізування гички з коренеплодів. Розроблено методику дослідження крутного моменту, що необхідний для процесу зрізування. Методика базується на математичному методі планування експерименту. На основі результатів експерименту отримано рівняння регресі, яке розкриває вплив на величину крутного моменту зрізування максимального діаметру коренеплодів, кута нахилу осі коренеплодів та зазору між площиною ножа і нижньою кромкою брального шківа. За результатами дослідження запропоновані рекомендації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Барабаш, Г., and О. Таценко. "До питання визначення кінематичних параметрів зернозбиральних комбайнів." Науковий журнал «Інженерія природокористування», no. 3(13) (February 7, 2020): 73–78. http://dx.doi.org/10.37700/enm.2019.3(13).73-78.

Full text
Abstract:
Пошуки ефективних рішень в технологіях збирання зернових культур ведуться через впровадження нових підходів і способів виконання елементів технологічних операцій та підбір технічних засобів для якісного їх виконання. Одним із напрямків вдосконалення використання технічних засобів є дослідження і обґрунтування роботи машинних агрегатів на робочих ділянках через оптимізацію їх кінематичних показників при русі по полю. Проблема полягає в тому щоб встановити залежності кінематичних показників використання технічних засобів, а в технологічному процесі збирання зернових культур зернозбирального комбайна, від схем руху і способів його повороту шляхом математичного моделювання. Для самохідних зернозбиральних комбайнів ширина захвату визначається шириною захвату жниварки. Конструкційна ширина захвату жниварки залежить, як правило, від класу комбайна. При застосуванні рядової системи, як показали наші спостереження, недовикористання захвату жниварки може складати 15-20 см, а високоточних – до 10 см. Цей показник ні в якій мірі не залежить від способів руху і видів повороту комбайна. Єдиним способом руху комбайна при збиранні зернових культур на полях правильної форми є круговий спосіб - в складок (від периферії до центру). Як показали наші аналітичні розрахунки, проведені на базі комбайна зернозбирального ПАЛЕССЕ GS 12 з шириною захвату жниварки 7м при розмірі поля 150 га та різними схемами поворотів (з боковою закритою петлею; з використанням заднього ходу; з використанням діагонального прокосу), у всіх трьох варіантів коефіцієнт використання робочих ходів доволі високий. Але найбільше значення має той коефіцієнт, де організований рух комбайна на загінці з прокосами. Ця схема руху агрегату має ще одну позитивну сторону: в місцях, де виконується цей холостий хід не потрібно знижувати швидкість або переключати реверс, як це в інших варіантах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Гетьманцев, Д. О. "До питання про правовий статус квазіподатків на прикладі плати за проїзд автомобільними дорогами загального користування транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні." Часопис Київського університету права, no. 3 (2012): 136–39.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Golub, G., S. Kukharets, V. Chuba, and A. Zabrodskyi. "Determination of rolling radius and slip of wheels of self-propelled machines." Scientific Horizons, September 2019, 73–80. http://dx.doi.org/10.33249/2663-2144-2019-82-9-73-80.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Самохідні машини"

1

Мамонтов, Анатолій Геннадійович. "Експериментальне дослідження плавності руху трактора з причепом при русі по дорозі з асфальтним покриттям." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2012. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/48484.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Воліховський, Володимир Данилович. "Обґрунтування параметрів системи автоматичного водіння самохідної коренезбиральної машини КС-6Б." Master's thesis, ТНТУ, 2018. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/26491.

Full text
Abstract:
Обґрунтування параметрів системи автоматичного водіння самохідної коренезбиральної машини КС-6Б. 133 «Галузеве машинобудування». – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. – Тернопіль, 2018. В дипломній роботі запропоновано конструктивні рішення з удосконалення системи автоматичного водіння самохідної коренезбиральної машини КС-6Б, що забезпечує підвищення її експлуатаційних показників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Мамонтов, Анатолій Геннадійович. "Шляхи зниження динамічної навантаженності ходових систем колісних тракторів." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/45058.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Самохідні машини"

1

Закони України про джерела фінансування дорожнього господарства України. Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.За станом на 15 травня 2001 р. Київ: Парламентське видавництво, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Закони України про джерела фінансування дорожнього господарства України. Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.За станом на 15 травня 2001 р. Київ: Парламентське видавництво, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Закони України про джерела фінансування дорожнього господарства України. Про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.За станом на 15 травня 2001 р. Київ: Парламентське видавництво, 2001.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography