Academic literature on the topic 'Розкладів занять'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Розкладів занять.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Розкладів занять"

1

Сакалюк, О. Ю. "Реалізація проекту розробки програмного забезпечення автоматизованого керування процесом формування розкладу навчальних занять засобами пакета Gantt Project." Automation of technological and business processes 13, no. 3 (November 4, 2021): 57–63. http://dx.doi.org/10.15673/atbp.v13i3.2142.

Full text
Abstract:
Основою якісної організації освітнього процесу будь-якого навчального закладу, особливо закладу вищої освіти є розклад навчальних занять. Якість підготовки спеціалістів в значній мірі залежить від методично правильного сформованого розкладу навчальних занять. Розклад навчальних занять та екзаменів є одним з найбільш відповідальних, трудомістких та стомлюючих завдань планування освітнього процесу [1]. Дослідники доклали значних зусиль для розробки універсальної автоматизованої системи керування процесом формування розкладу навчальних занять. Однак на сьогоднішній день немає ідеального рішення цієї проблеми, тому що ми повинні враховувати численні параметри та обмеження. Жодна з раніше розроблених систем не є універсальною і не може задовольнити потреби всіх вищих навчальних закладів. Більшість систем використовують велику кількість вхідної інформації, що зберігається в базах даних. За допомогою складних алгоритмів на основі аналізу вхідної інформації складається розклад. Однак підсумковий графік не завжди ідеальний і може потребувати багато ресурсів та часу. Розклад повинен задовольняти інтереси всіх учасників процесу [2]. Для розробки такої системи потрібно якісно розподілити роботи між виконавцями. Створення, будь-якого проекту завжди починається з його плануванням. Для виконання цих завдань уже давно багато компаній використовують системи управління проектами, які дозволяють ставити певні завдання, визначати людей, слідувати за процесом виконання завдань та виділенням необхідних ресурсів. Завдання управління проектом програмного забезпечення може бути надзвичайно складним, виходячи з багатьох особистих, командних та організаційних ресурсів. Якість програмного продукту залежить від процесу завершення проекту. Час затримок у проекті з розробки програмного забезпечення та низька продуктивність, як правило, впливають на кінцевий результат. Останнім часом еволюція інструментів управління проектами як для програмних, так і для непрограмних додатків прискорюється швидкими темпами, а кількість доступних продуктів значно зросла. Щодня розробляється багато інструментів та програмного забезпечення для управління проектами, які допомагають менеджерам автоматизувати адміністрування окремих проектів або груп проектів протягом їх життєвого циклу [3].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Вихрущ, В. О. "НАВЧАННЯ МОРАЛЬНОГО БОГОСЛОВ’Я ТА ПАСТИРСЬКОГО БОГОСЛОВ’Я В СУЧАСНИХ ДУХОВНИХ ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ УКРАЇНИ: ЗАСТОСУВАННЯ НАПРАЦЮВАНЬ ХІХ – ПОЧАТКУ ХХ СТОЛІТЬ І НОВОВВЕДЕННЯ." Теорія та методика навчання та виховання, no. 48 (2020): 22–31. http://dx.doi.org/10.34142/23128046.2020.48.02.

Full text
Abstract:
У дослідженні на основі аналізу навчальних планів, освітньо-професійних програм підготовки здобувачів освіти, розкладів занять, описів навчально-методичного забезпечення, характеристик кадрового складу та іншої інформації, представленої на офіційних сайтах сучасних православних духовних (богословських) семінарій, академій, університетів та інститутів України розкрито особливості викладання пастирського богослов’я та морального богослов’я в означених закладах. Визначено традиції та новації у навчанні цих предметів. У роботі розглянуто сутність морального богослов’я як православно-християнського вчення про моральність і богословської навчальної дисципліни. Схарактеризовано пастирське богослов’я як навчальний предмет і науку про моральні якості та обов’язки пастиря Церкви. Визначено, що сучасні православні семінарії надають освіту не вище бакалаврського рівня, а православні академії, інститути, університети – переважно бакалаврського і магістерського рівня. Встановлено, що в означених закладах вищої освіти викладаються моральне і пастирське богослов’я в якості обов’язкових предметів, які можуть називатись аналогічно відповідній галузі богослов’я або бути представленими з дещо модифікованими назвами. У статті доведено, що переосмислення богословської спадщини часів існування Російської імперії є підґрунтям навчальної літератури з пастирського та морального богослов’я, що побачила світ у ХХ – на початку ХХІ століття. Звернена увага на активне застосування у навчальному процесі сучасних закладів посібників, підручників, а також статей і монографій, присвячених питанням означених галузей богослов’я, що датуються ХІХ – початком ХХ століття(праці Антонія (Амфітеатрова), В. Певницького, П. Солярського та інших). Установлено, що в закладах духовної освіти початку ХХІ століття активно використовуються в якості додаткової літератури з пастирського богослов’я такі роботи, як: «Пастирське богослов’я» архієпископа Антонія (Храповицького), «Пастирське богослов’я» єпископа Веніаміна (Мілова), «Про пастирське служіння за св. Апостолом Павлом» митрополита Варфоломея, «Настільна книга священнослужителя», «Пастирське богослов’я в Росії в ХІХ столітті» ієромонаха Інокентія. Висвітлено традиції і новації в організації навчально-дослідної роботи вихованців сучасних вищих духовних шкіл. Представлено перелік форм організації навчання пастирського богослов’я та морального богослов’я в академіях ХІХ – початку ХХ століття, а також у вищих закладах духовної освіти, що функціонують сьогодні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Golub, B. L., D. V. Vetrova, and K. O. Pronishina. "The program system of formation of the educational schedule in institution of higher education." Mathematical machines and systems 4 (2019): 100–109. http://dx.doi.org/10.34121/1028-9763-2019-4-100-109.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Савіна, Світлана, and Ольга Подрігало. "Вплив комплексної фітнес-технології на психоемоційний стан жінок другого зрілого віку." Слобожанський науково-спортивний вісник K, no. 6 (December 30, 2019): 84–88. http://dx.doi.org/10.15391/snsv.2019-6.037.

Full text
Abstract:
Досліджено вплив комплексної фітнес-технології на психоемоційний стан жінок другого періоду зрілого віку (36-54 років). Мета: визначити характер впливу комплексної фітнес-технології на психоемоційний стан жінок другого періоду зрі- лого віку. Матеріали і методи: в дослідженні приймали участь 40 жінок, які займались за авторською комплексною фітнес- технологією, до якої входило три напрямки: танцювальна аеробіка, силовий фітнес і стретчинг продовж 8 місяців по 3 рази на тиждень – тривалість заняття 1 година. Розклад занять на тиждень побудовано з урахуванням фізіологічних закономірностей коливань працездатності в тижневому циклі наступним чином: понеділок - танцювальна аеробіка, середа – силовий фітнес, п’ятниця – стретчинг. На останньому тижні тренувань було проведено дослідження психое- моційного стану жінок з використанням тесту САН. За допомогою математичних методів статистичного аналізу визна- чено достовірні позитивні зміни показників психоемоційного стану жінок. Результати: до заняття танцювальною аеробікою показник самопочуття (С) складав 4,79±0,20 балів, а після 5,71±0,11 балів, за показником активність (А) до тренування – 4,54±0,18 балів, після 5,74±0,10 балів; за показником настрій (Н) відповідно до – 5,49±0,18 балів, після – 6,36±0,07 балів. Визначено вплив силового фітнесу (С- до 5,20±0,13, після 5,36±0,12; А – до 4,91±0,15, після 5,71±0,08; Н – до 5,47±0,15, після 6,52±0,07) та стретчінгу (С – до 5,13±0,17, після 6,14±0,08; А – до 4,88±0,17, після 5,86±0,08; Н – до 5,51±0,14, після 6,52±0,07). Висновки: доведено позитивний вплив комплексної фітнес-технології на психоемоційний стан жінок другого періоду зрілого віку. Визначено особливості впливу кожного напрямку тренувань комплексної фітнес-технології. Ключові слова фітнес-технології, психоемоційний стан, самопочуття, активність, настрій, танцювальна аеробіка, силовий фітнес, стретчинг.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Тищенко, М. Г., О. М. Місюра, В. Ф. Третяк, В. В. Калачова, and О. А. Трублін. "Особливості розробки дизайну інтерфейсу комплексу програм автоматизованої системи конструювання розкладу занять в Харківському національному університеті Повітряних Сил "КАСКАД"." Збірник наукових праць Харківського національного університету Повітряних Сил, no. 3(57) (July 31, 2018): 144–51. http://dx.doi.org/10.30748/zhups.2018.57.22.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Іващенко, Андрій, and Альона Іващенко. "СТРУКТУРА ПОЗААУДИТОРНОЇ РОБОТИ ТА ЇЇ РОЛЬ У ПІДГОТОВЦІ МАЙБУТНІХ ПСИХОЛОГІВ." Society. Document. Communication, no. 6/2 (July 3, 2019): 77–94. http://dx.doi.org/10.31470/2518-7600-2019-6/2-77-94.

Full text
Abstract:
У статті розглядається поняття «позааудиторна робота університету», вона вивчається як особлива форма організації студентського життя поза розкладом занять у вищій школі на принципах зацікавленості та добровільності, що створює умови для особистісного розвитку і творчої самореалізації майбутніх психологів. Позааудиторна робота є логічним продовженням аудиторних занять і проходить паралельно з ними. Вона допомагає успішно навчатись, розвиває ініціативу, сприяє розумовому, фізичному, естетичному зростанню, задовольняє культурні запити та спрямовує енергію на творчу корисну діяльність студентів, зокрема майбутніх психологів. На нашу думку, вона має найбільш ефективний вплив на ціннісну спрямованість особистісного саморозвитку майбутніх психологів. Значення позааудиторної роботи щодо особистісного саморозвитку майбутніх психологів зумовлене тим, що вона ґрунтується не на примусі, а на принципах добровільності, врахуванні їхніх інтересів, здібностей та прагнень. Проте у сучасних умовах в організації позааудиторної роботи вищої школи, вплив на особистісний саморозвиток студентів через недостатню розробку її змістової сторони й методичного забезпечення займає не пріоритетне місце. В процесі теоретичного аналізу особливостей структури позааудиторної роботи майбутніх психологів було виокремлено такі її складники: культурно-дозвіллєва діяльність за інтересами, спортивно-оздоровча діяльність, самостійна навчально-наукова діяльність, студентське самоврядування. З’ясовано, що за кількістю учасників виділяють такі форми позааудиторної діяльності: індивідуальні, групові, масові та комплексні. Характер позааудиторної роботи університету сприяє практичному застосуванню таких методів: інтерактивних, проблемних, проектних, методів стимулювання й мотивації, самоконтролю та самовиховання тощо. Позааудиторна робота сприяє формуванню моральних якостей майбутніх психологів, розвитку їх творчого потенціалу, формуванню особистісного стилю діяльності та поведінки, розвитку потреби та навичок самоосвітньої діяльності, вихованню здорового способу життя, розвитку вольових, лідерських та організаторських якостей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Іванченко, О. З., О. З. Мельнікова, and Г. Р. Мікаєлян. "ОСОБЛИВОСТІ АДАПТАЦІЇ СТУДЕНТІВ ПЕРШОГО КУРСУ В УМОВАХ ЗМІШАНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ В ПЕРІОД КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ." Медична освіта, no. 4 (February 2, 2022): 25–31. http://dx.doi.org/10.11603/m.2414-5998.2021.4.12515.

Full text
Abstract:
Представлена робота містить результати дослідження актуальної педагогічної проблеми сьогодення, яка полягає в суттєвих змінах умов, у яких здійснюється адаптація до навчання студентів-першокурсників у закладах вищої освіти (ЗВО). В умовах карантинних обмежень відбувався перехід на змішану його форму, коли заняття проводяться дистанційно за тим самим розкладом, який був створений на початку року для аудиторної роботи, з повною візуалізацією навчального процесу. Метою дослідження було виявлення особливостей перебігу адаптації студентів першого курсу медичного факультету та визначення організаційних засобів, які могли б сприяти більш успішній адаптації першокурсників. В добровільному анкетуванні взяли участь 64 студенти медичного факультету віком від 17 до 20 років. Питання анкети були сформульовані авторами статті самостійно на основі наукової літератури, присвяченої проблемам адаптації студентів. Показано, що більш ніж 80 % студентів були дуже зацікавлені майбутньою професією, і тільки 65,1 % опитаних оцінили відношення до неї як «дуже подобається» після нетривалого навчання. Рівень задоволеності результатами навчання у студентів виявився невисоким – лише 30 % з них були повністю задоволеними. Серед причин, які впливають на результати навчання і заважають адаптації, 52,4 % опитаних першокурсників назвали напругу і втому від занять, 60 % – опанування нових його форм, а 26 % студентів – пристосування до вимог викладачів. Виявилось, що соціально-біологічні аспекти адаптації в умовах дистанційного навчання мали полегшені прояви – тільки 15 % першокурсників відмітили труднощі раціонального планування свого часу, тоді як 73,3 % опитаних молодих людей проблем із цим не мали, залишаючись вдома із батьками. При визначенні стану психологічної адаптації виявилось, що майже кожен другий з опитаних першокурсників відчував підвищену тривожність, внутрішню напругу, невпевненість у своїх силах, мав порушення сну. Студенти відзначили, що організація змішаної форми навчання з повною його візуалізацією їх дисциплінує, мотивує на найкращу роботу і відповідальне ставлення, проте тільки 43,2 % учасників анкетування визнали, що вони беруть активну участь у спілкуванні он-лайн, тоді як інші – на вимогу викладачів. Враховуючи вищевикладене, можна зробити висновок, що при змішаній формі навчання дидактичні, психологічні і професійні складові загальної адаптації студентів потребують особливої уваги з боку організаторів навчального процесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Спірін, Олег Михайлович, and Катерина Ростиславівна Колос. "ТЕХНОЛОГІЯ ОРГАНІЗАЦІЇ МАСОВОГО ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ УЧНІВ В УМОВАХ КАРАНТИНУ НА БАЗІ ПЛАТФОРМИ MOODLE." Information Technologies and Learning Tools 79, no. 5 (October 28, 2020): 29–58. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v79i5.4090.

Full text
Abstract:
У дослідженні висвітлено актуальність організації масового дистанційного навчання в умовах карантину. Проаналізовано сучасний стан впровадження дистанційного навчання в закладах загальної середньої освіти та наявні недоліки організації цієї форми навчання під час карантину; виокремлено необхідні засоби для ефективної організації дистанційного навчання. Визначено критерії добору платформ дистанційного навчання для закладів загальної середньої освіти та встановлено відповідні числові значення рівнів їх прояву, на основі яких здійснено порівняльний аналіз платформ дистанційного навчання. Обґрунтовано доцільність розгортання на базі платформи Moodle «Освітнього порталу для закладів загальної середньої освіти» та визначено передумови його використання учасниками навчального процесу зазначених закладів; представлено структуру електронного освітнього ресурсу. Представлені компоненти дистанційного курсу: система навчально-методичних матеріалів і система освітніх послуг. Для навчання учнів найдоцільніше використовувати тижневий формат курсу, що передбачає час для опрацювання учнем навчальних матеріалів самостійно чи за підтримки тьютора відповідно до навчального розкладу, для виконання домашніх завдань, для відпочинку, хобі та самовдосконалення. Наведено приклад структури дистанційного курсу для окремого класу закладу загальної середньої освіти. Виділено обов’язкові змістові елементи в структурі дистанційного курсу. У дистанційному навчанні тьютор є ключовою фігурою, яка відповідає за проведення занять з учнями, створює відповідне навчальне середовище. Це обумовило виокремлення основних функцій тьютора та компетентностей, якими він повинен володіти. Також обґрунтовано потребу в організації систематичного підвищення кваліфікації педагогів за дистанційною формою навчання. Головною особою дистанційного навчання є учень. Це обумовило виокремлення умов успішного навчання учнів у дистанційному курсі та роль тьютора у їх реалізації.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

ВОРОБЙОВ, Павло. "РОЛЬ ЕЛЕКТРОННИХ КУРСІВ НА ПЛАТФОРМІ MOODLE У ФОРМУВАННІ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ СУДНОВИХ МЕХАНІКІВ." Scientific papers of Berdiansk State Pedagogical University Series Pedagogical sciences 3 (December 2020): 231–40. http://dx.doi.org/10.31494/2412-9208-2020-1-3-231-240.

Full text
Abstract:
АНОТАЦІЯ Стаття присвячена місцю електронних курсів платформи Moodle у формуванні професійної компетентності майбутніх судномеханіків. Досліджено цей феномен у науковому дискурсі. Наведено декілька основних понять: професійна компетентність та електронний курс. У дослідженні основна увага акцентована на вирішення проблеми організації дистанційного навчання в умовах пандемії COVID-19. Платформа Moodle розглядається як база для створення та використання комплексу навчально-методичних матеріалів, методів та форм освітнього процесу у морському закладі освіти. Використовується комплекс взаємопов’язаних між собою методів (термінологічного аналізу, узагальнення даних, методологічні методи та підходи). Електронний курс платформи Moodle Суднові дизельні установки (Теорія, Курсове проектування) розглядається як основний інструмент для формування професійної компетентності майбутніх судномеханіків. До інструментів електронного курсу віднесено такі: H5P, HotPot, IMS контент пакет, SCORM пакет, URL (веб-посилання), База даних, Вибір, Вікі, Глосарій, Завдання, Зовнішній засіб, Книга, Напис, Обстеження, Семінар, Сторінка, Тека, Тест, Урок, Файл, Форум, Чат. Наголошується, що такі елементи, як мессенджер, діяльність Завдання, Форум та Чат забезпечують на електронному курсі зворотній зв'язок, який дуже важко організувати в умовах карантину. Зауважено, що використання електронних курсів містить низку переваг, які сприяють підвищенню якості викладання професійних дисциплін. До переваг відносяться такі: гнучкий розклад занять; змога переглянути лекційні матеріали стільки разів, скільки потрібно кожному студенту індивідуально; більш ефективний спосіб вивчення дисциплін; доступність тощо. Проте, курси містять і недоліки, як-от потреба у високому рівні вмотивованості і самодисципліни. У подальших наших дослідженнях планується аналіз змішаної моделі викладання професійних дисциплін майбутнім судновим механікам на основі інтегрованих курсів у морському коледжі. Ключові слова: професійна компетентність, суднові механіки, електронні курси, Moodle, морські спеціалісти.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кузнецова, О. Ю., Л. А. Штефан, and В. П. Сімонок. "ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ВЧИТЕЛІВ: ЗАРУБІЖНИЙ ВИМІР." Теорія та методика навчання та виховання, no. 50 (2021): 98–113. http://dx.doi.org/10.34142/23128046.2021.50.09.

Full text
Abstract:
Статтю присвячено вивченню проблеми підвищення кваліфікації учительських кадрів у зарубіжних країнах і визначенню актуальних чинників забезпечення ефективності підвищення кваліфікації педагогічних працівників на основі аналізу даних низки дослідницьких проєктів. У ході дослідження використовувались методи аналізу й узагальнення даних психолого-педагогічних, інформаційних джерел; порівняння й систематизації ідей, висновків, рекомендацій із окресленої проблеми. Представлено термінологічний апарат, що використовується при аналізі проблеми підвищення кваліфікації у зарубіжних дослідженнях, цілі професійного розвитку вчителів, типові види підвищення кваліфікації вчителів. Схарактеризовано дослідницькі проєкти, проведені у рамках Європейського Союзу і за його межами щодо забезпечення ефективного підвищення кваліфікації вчителів. Встановлено, що дослідження проводяться з метою забезпечення якісної освіти і відпрацювання спільної політики у цій сфері. На основі вивчення даних міжнародних досліджень визначено чинники, що впливають на ефективність організації підвищення кваліфікації вчителів, а саме: ставлення вчителів до підвищення кваліфікації (в залежності від віку, статі, стажу роботи, рівня кваліфікації, типу школи, країни), визначення ними аспектів професійної підготовки, яких вони потребують; питання, які вчителі визначають як найбільш важливі для них з точки зору професійного розвитку («дефіцит» умінь і навичок, що відображають зміни в освітньому процесі, пов’язані з ІКТ, навчання учнів з особливими потребами, навчання в умовах багатомовності/ полікультурності); чинники, що характеризують значущість пропонованих видів та програм підвищення кваліфікації (поєднання теоретичної і практичної підготовки, можливості співпраці та взаємодії з колегами, відповідність потребам вчителів); мотиваційні фактори, що заохочують учителів брати участь у розмаїтті видів підвищення кваліфікації (матеріальне стимулювання, посадове просування) і ті, що перешкоджають чи ускладнюють участь учителів у таких заходах (навчальне навантаження, насичений розклад занять, відсутність підтримки з боку адміністрації).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Розкладів занять"

1

Богач, Владислав Валерійович. "Метод побудови розкладів занять за генетичним алгоритмом." Магістерська робота, Хмельницький національний університет, 2021. http://elar.khnu.km.ua/jspui/handle/123456789/10999.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра розв’язує науково-технічну задачу автоматизації побудови розкладів занять за генетичним алгоритмом, який дозволяє із урахуванням вимог викладачів та академічних груп до параметрів проведення пар автоматизовано формувати розклади занять для вишів за допомогою еволюційного генетичного алгоритму; в якості вхідних зразків розкладів слід передбачено як можливість введення вручну існуючих аналогів, так і можливість автоматизованого створення зразків розкладів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Марченко, Анна Вікторівна, Анна Викторовна Марченко, Anna Viktorivna Marchenko, and Б. О. Бабак. "Автоматизована система формування розкладу занять початкових класів." Thesis, Сумський державний університет, 2017. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/64680.

Full text
Abstract:
Метою даного проекту є розробка інформаційної системи автоматизованого формування розкладу початкової школи. Для досягнення поставленої мети виділені задачі: аналіз бізнес-процесів та потоків даних, розроблення моделі системи, реалізація моделі та тестування.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Криводуб, А. С. "Концептуальна модель системи складання автоматизованого розкладу занять." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/41034.

Full text
Abstract:
Питання автоматизації складання розкладів занять ВНЗ завжди було і залишається актуальним. На даний момент часу ринок програмних продуктів пропонує великий вибір систем складання розкладу занять. При цьому більшість з них не є уніфікованим програмним продуктом. А в поєднанні з дуже високою вартістю, ВНЗ досить проблематично придбати подібну систему [1].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Васильцова, Н. В. "Автоматизована задача формування розкладу занять з використанням методів дискретного програмування." Thesis, Академія внутрішніх військ МВС України, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/9975.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Рогатін, А. А. "Автоматизована система побудови розкладу занять для навчальних закладів." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23524.

Full text
Abstract:
Рогатін, А. А. Автоматизована система побудови розкладу занять для навчальних закладів : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / А. Рогатін ; керівник роботи А. Роговенко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 100 с.
Об’єктом розробки була автоматизована система побудови розкладу занять для навчальних закладів. Метою розробки було створення програми, яка буде забезпечувати можливість управління та збереження усіх даних, необхідних для розробленого алгоритму створення розкладу. В ході виконання кваліфікаційної роботи була розроблена програма для маніпулювання даними та їх збереження. В ході розробки був проведений аналіз існуючих систем створення шкільного розкладу занять. В результаті аналізу предметної області висунуті основні вимоги до розроблювальної програми, спроектована його архітектура. В ході розробки програмної складової дипломної роботи була розроблена настільна програма. В якості апаратної складової спроектований пристрій для розсилки набору даних про розклад на мобільні телефони вчителів за допомогою текстових повідомлень. При розробці програми застосовувався метод низхідного структурного проектування із застосуванням мови UML, платформа Java, середовище розробки Eclipse, система управління базами даних PostgreSQL. Робота системи можлива в будь-яких операційних системах, в котрих можлива робота JavaEE. Виконання роботи проводилося відповідно до поставлених вимог. Розробка проводилася на IBM PC-сумісному комп’ютері. Подальший розвиток автоматизованої системи можливий в бік розширення функціональності програми, а саме пошук варіантів замін тимчасово відсутніх вчителів, і збереження розкладу замін у файлах для подальшого його роздрукування.
Object of development was the automated system of creation of the studies schedule for educational institutions. The development objective wasto create the application, which will provide possibility of control and storage of allnecessary data for developing algorithm of creating schedule. In the course of qualifying work have been developedapplications to manipulate and store data. During development the analysis of the existing systems of creation of the school schedule was carried out. As a result of domain analysis put forward the basic requirements to develop applications designed its architecture.During development of the software component thesis was developed desktop application.As a hardware component designed device to send the data set of schedules on mobile phones for teachers using text messages. When developing applications, we used the method of descending structural design using language UML, platform Java, IDE Eclipse, database management system PostgreSQL. The system is available on all operating systems that can work JavaEE. Perform work was carried out in accordance with the set requirements. Development was carried out on the IBM PC- sharing computer. Further development of information computer system perhaps towards extension of a functionality of application, like search of options of changeovers of temporarily absent teachers, and saving of the schedule of changeovers in the file for the further printing.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Руденок, П. А. "Телеграм бот розкладу занять НУ “Чернігівська політехніка” для студентів і викладачів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23008.

Full text
Abstract:
Руденок, П. А. Телеграм бот розкладу занять НУ “Чернігівська політехніка” для студентів і викладачів : дипломна робота : 123 - Комп’ютерна інженерія / П. А. Руденок ; керівник роботи С. С. Стасюк ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра Інформаційних та комп’ютерних систем. - Чернігів, 2021. - 77 с.
Актуальність роботи. Зазвичай у студентів виникає багато питань щодо актуальності розкладу, з пошуком певного викладача в певний момент часу. Також використання поточного електронного розкладу не дуже зручне, кожного разу потрібно вибирати свою групу для пошуку розкладу, використання для цього окремого сайту. На даний момент чат-боти продовжують набирати популярність в усьому світі. Метою роботи є створення такого чат-боту, який би допомагав відстежувати розклад занять, відстежувати розклад потрібного студенту викладача в певний час, дати можливість викладачу оповістити студентів про відміну заняття або про його перенесення. А також покращенню ефективності відвідування занять. Завдання дослідження: - вивчити сучасні технології створення ботів; - провести моделювання чат-боту; - розробити архітектуру чат-боту за обраною технологією; - розробити інфраструктуру чат-боту; - обрати сервіс для використання хмарних технологій - практичну реалізацію програми; - тестувати роботу боту. Об’єктом дослідження є чат-бот, який буде оповіщати студентів та викладачів про їх особистий розклад. Предметом дослідження є процес взаємодії студентів та викладачів із електронним розкладом Національного університета «Чернігівська політехніка». У роботі було використано методи дослідження: аналітичний, програмний, порівняльний метод аналізу та синтезу інтерактивної візуалізації об'єкта.5 Практичне значення отриманих результатів. Через чат-бота зросте ефективність відвідування занять та актуальність знань про розклад студентів та викладачів в Національний університет «Чернігівська політехніка», забезпечить швидку комунікацію між студентами та викладачами, щодо розкладу та доступності викладачів.
Relevance of work. Usually students have many questions about the relevance of the schedule, with the search for a particular teacher at a certain point in time. Also, the use of the current electronic schedule is not very convenient, each time you need to select your group to search for the schedule, use a separate site for this. At the moment, chatbots continue to gain popularity around the world. The aim of the work is to create a chatbot that would help track the schedule of classes, track the schedule of the desired student teacher at a certain time, give the teacher the opportunity to notify students about the cancellation of the lesson or its transfer. As well as improving the efficiency of attending classes. Objectives of the study: - to study modern technologies of creation of bots; - to simulate a chatbot; - to develop the architecture of the chatbot on the selected technology; - to develop a chatbot infrastructure; - to choose a service for the use of cloud technologies - to develop the program; - to test the bot. The object of the study is a chatbot that will notify students and teachers of their personal schedule. The subject of the research is the process of interaction of students and teachers with the electronic schedule of the National University "Chernihiv Polytechnic". There are research methods in the work: analytical, software, comparative method of analysis and synthesis of interactive visualization of the object. The practical significance of the results. The chatbot will increase the efficiency of attending classes and the relevance of knowledge about the schedule of students and teachers at the National University "Chernihiv Polytechnic", will provide rapid 7 communication between students and teachers on the schedule and availability of teachers
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бєляєва, Поліна Андріївна, and Інеса Борисівна Шеліхова. "Проектування та дизайн інтерфейсу мобільного додатку для перегляду розкладу занять в НТУ "ХПІ"." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41235.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Сікора, Олександр Сергійович, and Oleksandr Sikora. "Розробка автоматизованої системи «Електронний розклад занять» для середовища електронного навчання на базі LMS ATutor." Master's thesis, Тернопільський національний технічний університет ім. І. Пулюя, Факультет прикладних інформаційних технологій та електроінженерії, Кафедра автоматизації технологічних процесів і виробництв, 2020. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/33306.

Full text
Abstract:
Робота виконана на кафедрі автоматизації технологічних процесів і виробництв факультету прикладних інформаційних технологій та електроінженерії Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Міністерства освіти і науки України. Захист відбудеться «23» грудня 2020р. о 14.00год. на засіданні екзаменаційної комісії №22 у Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя
Мета роботи – створити програмний продукт для підтримання та публікування розкладів занять та екзаменів у закладі освіти Для створення системи використовувалися мови програмування PHP, HTML5, CSS3, як система управління базами даних використовувалася СУБД MariaDB (MySQL). Основний використовуваний інструмент для розробки та адміністрування проекту - система управління сайтом CMS офіційного сайту університету. У проекті проведено обґрунтування вибору оптимальних технологій для створенні програмного забезпечення та подано опис продукту та особливості його використання. Сфера застосування - галузь освіти
The purpose of the work is to create a software product for maintaining and publishing schedules of classes and exams in an educational institution. To create the system used programming languages PHP, HTML5, CSS3, as a database management system used DBMS MariaDB (MySQL). The main tool used for project development and administration is the CMS site management system of the official website of the university. The project substantiates the choice of optimal technologies for software development and provides a description of the product and features of its use. Scope - the field of education
ЗМІСТ 5 ВСТУП 7 1 Обґрунтування принципів побудови автоматизованої системи «електронний розклад занять» 10 1.1 Проблеми автоматизації діяльності вищого навчального закладу 1.2 Огляд програмних продуктів-аналогів, присутніх на ринку програмного забезпечення 1.3 Огляд основних питань автоматизованого складання розкладу занять. 1.4. Висновки по розділу 1. 2 Постановка завдання і вибір засобів розробки 19 2.1 Вимоги до розроблюваної системи 2.2 Вибір засобу розробки і системи управління базами даних…. 2.3 Висновки по розділу 2 19 3 розробка та реалізація інформаційної системи «електронний розклад» навчального закладу 25 3.1 Структура проєкту і бази даних 3.2 Технологія розробки інформаційної системи і опис інтерфейсу системи управління сайтом 3.3. Висновки по розділу 3 4 Проєктування бази даних 4.1 Розробка структури бази даних 4.2 Опис таблиць бази даних 4.3. Висновки по розділу 4. 25 5 Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях... 5.1 Вимоги до повітря робочої зони у виробничих приміщеннях.. 5.2 Небезпечні та шкідливі фактори виробництва 5.3 Безпека у надзвичайних ситуаціях 40 Висновки.. 46 Перелік посилань 47 Додатки
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Страмко, С. М. "Створення програмного забезпечення для складання розкладу університету." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23533.

Full text
Abstract:
Страмко, С. М. Створення програмного забезпечення для складання розкладу університету : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Комп’ютерна інженерія" / С. М. Страмко ; керівник роботи П. Г. Бивойно ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра інформаційних та комп’ютерних систем. – Чернігів, 2020. – 71 с.
Дана дипломна робота присвячена розробці програмного продукту для формування розкладу навчальних занять з використанням суб’єктивних переваг. Метою роботи є розробка програмного модуля, що базується на генетичних алгоритмах. Запропоновано використання цільових функцій при визначенні якості розкладу. Розроблено метод генерації потенційних розкладів на основі використання генетичного алгоритму. Визначено структурні особливості та конструктивні елементи цільової функції.
This project is devoted to developing software to form the schedule of training sessions with the use of subjective preferences. The aim is to develop a software module based on genetic algorithms. The use of target functions in determining the quality of the schedule. The method of generating the potential schedules based on genetic algorithm. The structural features and structural elements of the objective function.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Шевченко, А. В. "Розробка Telegram бота з корисними функціями для студентів." Thesis, Чернігів, 2021. http://ir.stu.cn.ua/123456789/23084.

Full text
Abstract:
Шевченко, А. В. Розробка Telegram бота з корисними функціями для студентів : випускна кваліфікаційна робота : 123 "Кoмп’ютepнa iнжeнepiя" / А. В. Шевченко ; керівник роботи В. А. Бичко ; НУ "Чернігівська політехніка", кафедра iнфopмaцiйниx тa кoмп’ютepниx cиcтeм. – Чернігів, 2021. – 50 с.
Об’єктом розробки був telegram чат-бот з корисними функція для студентів. Метою дипломного проекту є створення чат-бота, для зручності та економії часу студентів. Завдяки ньому можна буде додати розклад занять та дзвінків та більше не витрачати час на те, щоб відрити браузер потім зайти на сайт університету, знайти розклад, знайти свою групу. Можна однією кнопкою переглянути розклад парного чи непарного тижня та при необхідності розклад дзвінків . Результатом роботи є реалізація таких функцій чат-бота: - Занесення розкладу занять; - Завантаження фота з розкладом дзвінків; - Перегляд розкладу парного, непарного тижня; - Перегляд розкладу дзвінків;
The purpose of the diploma project is to create a chatbot, for the convenience and time savings of students. Thanks to it, you can add a schedule of classes and calls and no longer spend time to open the browser and then go to the university website, find a schedule, find your group. You can view the even or odd week schedule and, if necessary, the call schedule with one button. The result is the implementation of the following functions of the chatbot: - Entering a class schedule; - Upload a photo with a call schedule; - View the schedule of even, odd week; - View call schedule;
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography