To see the other types of publications on this topic, follow the link: Реінжинірінг.

Journal articles on the topic 'Реінжинірінг'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 50 journal articles for your research on the topic 'Реінжинірінг.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Мельник А.О. and Соловйова Т. М. "ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ РЕІНЖИНІРИНГУ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ НА ВІТЧИЗНЯНИХ ПІДПРИЄМСТВАХ." Економічний форум 1, no. 3 (July 20, 2020): 63–70. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2020-3-10.

Full text
Abstract:
У даній статті розглядається реінжиніринг бізнес-процесів, як один із методів інноваційного розвитку підприємств. Сьогодні реінжиніринг бізнес-процесів інтенсивно впроваджують та застосовують у багатьох вітчизняних підприємствах, з метою підвищення ефективності ведення підприємницької діяльності та формування конкурентоспроможного підприємства у сучасних ринкових умовах. Проаналізовано різноманітні трактування вітчизняними та іноземними науковцями сутності категорії «реінжиніринг бізнес-процесів» та описано еволюцію даного поняття. Досліджено дотичне поняття “реструктуризація підприємства”, яке є важливим для даного дослідження, оскільки являє собою принципову зміну всіх видів діяльності на підприємстві. Окреслено передумови, які слугують для втілення реінжинірингу бізнес процесів до інноваційної діяльності підприємств. Охарактеризовано процес розробки аргументів, котрий надає додаткові переваги підприємству, з метою переконання співробітників для застосування реінжинірингу. Виокремлено перелік проблем, з якими стикаються компанії у процесі своєї діяльності, та котрі може вирішити реінжиніринг бізнес процесів. Визначено основні переваги та недоліки від впровадження реінжинірингу бізнес-процесів на підприємствах. Надано перелік відомих світових компаній, такі як: Tech Mahindra, General Motors Corporation, Dell, Ford Motor Company, British Telecom та інші компанії, які застосовували реінжиніринг як інструмент для управління своїми бізнес-процесами, та котрий позитивно вплинув на ефективність функціонування даних підприємств. Наведено наочний приклад застосування реінжинірингу бізнес-процесів в діяльності американської страхової компанії Mutual Benefit Insurance, котрий ефективно позначився на діяльності даної компанії. Реінжиніринг бізнес процесів розглядається як система корінних перетворень бізнес-процесів на підприємстві, котрі сприяють виходу підприємств з кризової ситуації, та прискоренню адаптації даного підприємства до сучасних ринкових умов, а також його фінансового оздоровлення та системного оновлення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Костенюк, Наталія. "АРХЕТИПІКА РЕІНЖИНІРИНГУ В КОНТЕКСТІ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ." Public management 18, no. 3 (May 29, 2019): 252–61. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-18-3-252-261.

Full text
Abstract:
Розглянуто поняття реінжинірингу в контексті удосконален- ня діяльності органів місцевого самоврядування на основі архетипіки. Про- аналізовано проведення структурних реформ у діяльності органів місцевого самоврядування за допомогою архетипіки, які дають змогу досягти стійкого економічного ефекту за умови гармонізації пріоритетів і етапів реформуван- ня діяльності органів місцевого самоврядування. Схарактеризовано, що орган місцевого самоврядування виступає як центр адміністративно-управлінських процесів. Реінжиніринг встановлює процеси, які орієнтовані на певні цілі. Поставлені цілі досягаються впливом кадрами і засобами виробництва на інформацію, матеріальні блага і послуги. В умовах реформування діяльності ОМС залишається вищою метою надання послуг населенню. Зацікавлені особи отримують можливість реалізації управлінських цілей. При цьому необхідно враховувати як поточні, так і майбутні наслідки управлінських дій. Основою системи місцевого самоврядування є два головні суб’єкти: дер- жава і громада. Роль держави полягає у законодавчій регламентації процесу місцевого управління. Механізмом формування демократичного і ефектив- ного місцевого самоврядування є децентралізація, що забезпечує передачу частини владних повноважень самоврядним структурам. Об’єктом децен- тралізації виступає громада — локальна соціальна система, яка спроможна реалізовувати управлінську функцію. Ефективність діяльності ОМС за- лежить від рівня взаємодії з громадянами і підприємствами, якості роботи кожної установи, взаємодії органів влади між собою. Розвиток відповідної технічної бази не вирішить усіх проблем у системі місцевого самовряду- вання, але може істотно підвищити ефективність її роботи на різних рівнях. Застосування сучасних ІКТ супроводжується оптимізацією організаційних процедур, що робить їх більш простими і логічно витриманими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Верба І.І., к.т.н., Даниленко О.В. к.т.н., and Самойленко О.В., к. т. н. "РЕІНЖИНІРИНГ – ЯК ШЛЯХ ТЕХНІЧНОГО ОНОВЛЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ." Перспективні технології та прилади, no. 15 (December 19, 2019): 6–12. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2313-5352-2019-15-1.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемам наукоємного машинобудування. Для України нагальним є відновлення машинобудування і імпортозаміщення. Але впровадження новітніх технологій у виробництво старої формації недоцільне Традиційні принципи організації виробництва, які орієнтовані на масове виробництво типової продукції, не є ефективними в умовах, коли ринок контролюється споживачами. Інноваційні підходи вимагають принципово нового типу виробництва – гнучкого, яке базою має інформаційні технології. Основними інструментами створення підприємств відповідного рівня є інжиніринг та (навіть в більшій мірі) реінжиніринг. Інжиніринг вирішує питання підготовки і організації виробництва, керування підприємством, забезпечення реалізації продукції, а Реінжиніринг, натомість, є фундаментальним перепроектуванням всіх ділових процесів (реінжиніринг бізнесу), а технологічний реінжиніринг, відповідно, стосується реструктуризації виробництва і всіх процесів, які його супроводжують, з метою досягнення стрибкоподібного поліпшення головних показників діяльності компанії: вартість, якість, сервіс, темпи. Передбачено розробку низки проектів, зокрема автоматизації виробництва, і об’єктивне планування технічного переозброєння підприємства, яке є проблемою. Названі шляхи та стадії , які супроводжують це планування, і підкреслено роль інформаційних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Стрільчук, В. О. "Реінжиніринг процесу управління кредитними ризиками." Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України 13 (2005): 141–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ложачевська, О. "Реінжиніринг бізнес-процесів в українському підприємництві." Економіка України, no. 9 (2006): 92–93.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кулик Ю.М. and Нікітін Т.О. "КОМПЛЕКСНЕ ЗАСТОСУВАННЯ СУЧАСНИХ МЕТОДІВ УПРАВЛІННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ ГАЛУЗІ МАШИНОБУДУВАННЯ." Економічні науки. Серія "Регіональна економіка" 1, no. 16 (63) (January 29, 2020): 64–70. http://dx.doi.org/10.36910/2707-6296-2019-16(63)-7.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто сучасні методи управління, такі як реінжиніринг, аутсорсинг та бенчмаркінг. Представлено авторське тлумачення понять, визначено переваги та недоліки їх застосування. Запропоновано комплексний підхід до їх застосування в практиці машинобудівних підприємств України
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Бондар-Підгурська, О. В. "Реінжиніринг як універсальний інструмент інноваційного розвитку економіки." Проблеми економіки, no. 4 (2014): 84–90.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Гончарова, О. "Реінжиніринг бізнес-процесів як метод процесного управління." Вісник Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Економіка, вип. 10 (151) (2013): 78–82.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Бондар-Підгурська, О. В. "Реінжиніринг як метод управління соціально-орієнтованим розвитком економіки." Вісник Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, Вип. 6 (89), ч. 2 (2014): 50–55.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ходова, Я. О. "Реінжиніринг як ефективний механізм реорганізації логістичних бізнес-процесів." Теоретичні і практичні аспекти економіки та інтелектуальної власності, Вип. 15 (2017): 242–47.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Солодка, О. В. "Реінжиніринг логістичних бізнес-процесів як спосіб їх вдосконалення." Вісник Національного університету "Львівська політехніка", no. 669 (2010): 317–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Гвоздь, М. Я. "Категорія "реінжиніринг" та її визначення у фаховій літературі." Вісник Національного університету "Львівська політехніка", no. 633 (2008): 106–10.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Terebuh, A. A., G. Yа Ilnytskа-Hykavchuk, and O. P. Makar. "УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ УКРАЇНИ." Scientific Bulletin of UNFU 25, no. 7 (September 24, 2015): 66–70. http://dx.doi.org/10.15421/40250710.

Full text
Abstract:
Розглянуто та проаналізовано сутність управління на основі бізнес-процесів, переваги підприємств від його впровадження. Встановлено, що сучасний стан розвитку економіки характеризується низькою інноваційною активністю, тому необхідно перепроектувати бізнес-процеси на підприємствах. Виділено такі види бізнес-процесів: основні, забезпечувальні, управління та розвитку. Проведено класифікацію методів удосконалення управління бізнес-процесами, зокрема виділено такі методи як: реінжиніринг, перепроектування, бенчмаркінг, аналіз робочих осередків, ідеалізація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Кузьміна, O., and С. Яремко. "Підвищення ефективності управління бізнес-процесами на основі імітаційного моделювання." COMPUTER-INTEGRATED TECHNOLOGIES: EDUCATION, SCIENCE, PRODUCTION, no. 39 (May 17, 2020): 44–49. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2524-0560-2020-39-08.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальним питанням впровадження імітаційного моделювання у діяльність компаній для підвищення ефективності бізнесу через ухвалення оптимальних управлінських рішень, уникнення ризиків та оцінки бізнесу. У сучасних умовах економіки та високої конкурентної боротьби управління бізнесом стає все більш аналітичним, яке не можливе без застосування сучасних інформаційних технологій. Ефективним інструментальним засобом підтримки керівника стають реінжиніринг бізнесу, імітаційне моделювання та засоби бізнес-аналітики
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Мирошниченко, Юрій. "КОРПОРАТИВНА КУЛЬТУРА ЯК ОСНОВНИЙ ЧИННИК СТАЛОГО РОЗВИТКУ ТОРГОВЕЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 26 (June 26, 2021): 66. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.26.66.

Full text
Abstract:
УДК 33.005.95/.96; JEL Classification: М14 Мета: обґрунтування сутності корпоративної культури та розробка практичних рекомендацій по її формуванню на основі процесного підходу, як основного чинника сталого розвитку торгівельного підприємства. Відповідно до поставленої мети було визначено наступні завдання: проаналізувати підходи до трактування категорії «корпоративна культура», розробити модель бізнес-процесу управління формуванням та розвитком корпоративної культури торговельного підприємства. Методика дослідження: для досягнення поставленої в роботі мети були використані такі загальнонаукові та спеціальні методи і прийоми дослідження: методи порівняння, систематизації та узагальнення, абстрактно-логічного аналізу. Системний підхід для авторського визначення терміну стосовно торговельного підприємства. Процесний підхід - до формування корпоративної культури з використанням реінжинірингу. Результати: на основі аналізу наукових джерел встановлено сутність поняття «корпоративна культура». Виявлено основні підходи до визначення корпоративної культури та запропоновано авторське визначення даного терміну на основі процесного підходу стосовно торговельного підприємства. Розроблено модель бізнес-процесу управління формуванням і розвитком корпоративної культури торговельного підприємства та запропоновано напрями її вдосконалення шляхом проведення реінжинірингу. Наукова новизна: запропоновано модель бізнес-процесу формування корпоративної культури на підприємствах торгівлі та її розвитку шляхом проведення реінжинірингу, яка на відміну від існуючих враховують специфіку підприємств торговельних підприємств та сприятиме посиленню їх позицій на ринку в умовах нестабільності економічного становища в Україні. Практична значущість: практична значущість наукових результатів статті полягає в тому, що впровадження пропозицій розроблених за результатами дослідження, на торговельних підприємствах сприятиме підвищенню ефективності господарської діяльності в умовах нестабільності економічного становища в Україні
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Скнарь, А. "Контролінгові аспекти реінжинірингу бізнес-процесів підприємства." Банківська справа, no. 3 (87) (2009): 81–87.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Давидова, І. О. "Реінжиніринг як складова наукової організації праці в управлінні бібліотекою." Вісник Харківської державної академії культури, Вип. 43 (2014): 119–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

Кльоба, В. Л. "Реінжиніринг і бенчмаркінг як інструменти вдосконалення управління банківською діяльністю." Науковий вісник Національного лісотехнічного університету України, Вип. 19.8 (2009): 247–51.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Пахомов, О. М. "Економіко-математичне моделювання реінжинірінга бізнес-процесів підприємства інформаційної сфери." Формування ринкових відносин в Україні, no. 3(22) (2003): 79–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Пахомов, О. М. "Економіко-математичне моделювання реінжинірінга бізнес-процесів підприємства інформаційної сфери." Формування ринкових відносин в Україні, no. 3(22) (2003): 79–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
21

Чевела, Г. О. "Підвищення інвестиційної привабливості страховика шляхом застосування, реінжинірінгу бізнес-процесів." Економіка та держава, no. 5 (2011): 57–59.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
22

Пахомов, О. М. "Економіко-математичне моделювання реінжинірінга бізнес-процесів підприємства інформаційної сфери." Формування ринкових відносин в Україні, no. 3(22) (2003): 79–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
23

Пахомов, О. М. "Економіко-математичне моделювання реінжинірінга бізнес-процесів підприємства інформаційної сфери." Формування ринкових відносин в Україні, no. 3(22) (2003): 79–80.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
24

Грінберг, Л. Ф. "Основні тенденції реінжинірингу документообігу в установах України." Бібліотекознавство. Документознавство. Інформологія, no. 2 (2018): 80–86.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
25

Шведун, В. О. "Механізм реінжинірингу процесу державного регулювання інноваційної реклами." Аспекти публічного управління, no. 6/7 (32/33) (2016): 14–23.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
26

Виноградова, О. В. "Обгрунтування оптимального сценарію проведення реінжинірингу підприємств торгівлі." Академічний огляд. Економіка та підприємництво, no. 2 (2006): 37–45.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
27

Лошак, Тетяна Віталіївна. "Використання компонентної методології реінжинірингу бізнес-процесів в освіті." Адаптивні системи автоматичного управління 1, no. 7 (February 10, 2004): 70–74. http://dx.doi.org/10.20535/1560-8956.7.2004.37573.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
28

Волот, О. І. "Інформаційні технології як інструмент реінжинірингу в управлінні підприємствами." Формування ринкових відносин в Україні, no. 3 (130) (2012): 126–29.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
29

Виноградова, О. "Особливості моделювання бізнес-процесів організації на принципах реінжинірингу." Вісник Тернопільської академії народного господарства. Економічні науки, no. 2 (2005): 9263–270.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
30

Лавриненко, Л. М. "Взаємодія реінжинірингу бізнес-процесів іі системи управління персоналом." Науковий вісник Ужгородського національного університету. Економіка, Вип. 35, ч. 2 (2012): 170–73.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
31

Дідух, В. В. "Ідентифікація реінжинірингу в системі інструментарію перепроектування бізнес-процесів." Вісник Дніпропетровського університету. Серія: Економіка 21, no. 4 (2013): 121–26.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
32

Honcharova, O. "BUSINESS PROCESS REENGINEERING AS THE METHOD OF PROCESS MANAGEMENT." Bulletin of Taras Shevchenko National University of Kyiv Economics, no. 151 (2013): 78–82. http://dx.doi.org/10.17721/1728-2667.2013/151-10/17.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
33

Сакун, Л. М., Л. В. Сухомлин, Л. В. Різніченко, and Б. О. Вєлькін. "Реінжиніринг бізнес-процесів як сучасний метод управління стратегічними змінами на підприємстві." Економіка і організація управління, no. 2 (2020): 81–97. http://dx.doi.org/10.31558/2307-2318.2020.2.7.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
34

Шилікова, К. В. "Реінжиніринг бізнес-процесів у страховій компанії: ососбливості та основні складові ефективності." Проблеми і перспективи розвитку банківської системи України, Вип. 25 (2009): 186–91.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
35

Lyzanets, Angela, and Solomiya Roman. "REENGINEERING BUSINESS PROCESSES AS A WAY OF IMPROVING BUSINESS." Scientific Bulletin of Mukachevo State University. Series “Economics”, no. 2(10) (2018): 54–59. http://dx.doi.org/10.31339/2313-8114-2018-2(10)-54-59.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
36

Prokhorova, V. V., O. V. Bozhanova, and Y. V. Yukhman. "Reengineering as an Innovative Basis to Reconstruct the Enterprise Management System." PROBLEMS OF ECONOMY 4, no. 46 (2020): 210–16. http://dx.doi.org/10.32983/2222-0712-2020-4-210-216.

Full text
Abstract:
The actual value of the topic lies in the fact that nowadays the development of the world economic system is accompanied by innovative processes. Innovative development of enterprises is the only possible way to steer a country’s economy out of crisis. For most domestic industrial enterprises it is necessary to completely abandon the traditional enterprise management system or, at least, to transform it. Thus, it is becoming more and more actual to use methods and tools, which can foster innovative development in various activity areas at an enterprise, and the importance of reengineering as an innovative basis for the reconstruction of the enterprise management system is growing. The article aims at designing a conceptual foundation for reengineering as an innovative basis for the reconstruction of the enterprise management system. The authors reveal the content of reengineering and demonstrate its importance as the innovative basis for reconstructing the enterprise management system. The advantages of using reengineering are highlighted, the essence of reengineering as an economic process is identified. It is stated that reengineering allows providing a systematic and comprehensive approach to the innovative refocusing and restructuring of the enterprise management system as a whole, or of its individual functional components. The authors’ own definition of "reengineering" is offered. It is substantiated that reengineering allows reconstructing the enterprise management system in an innovative way. The need for the reengineering of the enterprise management system is shown. The conceptual basis of reengineering as an innovative basis for reconstructing the enterprise management system is proposed. The basis contains the principles, on which reengineering is grounded as an innovative basis for reconstructing the enterprise management system; and the main stages of reengineering. Reengineering as an innovative basis for reconstructing the enterprise management system involves holistic and systematic modeling and fundamentally changes the enterprise information flow; as a result, the organization structure is simplified, resources are redistributed, individual resources consumption is minimized, product life is reduced, the service quality and image are improved.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
37

Чернявська, Є. І., and О. В. Маслош. "Розвиток трудового потенціалу та потенціалу підприємства як фактори конкурентоспроможності підприємства." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 2 (258) (February 13, 2020): 103–7. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2020-258-2-103-107.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена аналізу трудового потенціалу та потенціалу підприємства як факторів його конкурентоспроможності. В загальному плані конкурентоспроможність підприємства – це його здатність виготовляти продукцію, що користується попитом у споживачів, і отримувати на цій підставі прибуток. Після ІІ світової війни частина традиційних корпорацій в результаті згортання економічного простору капіталу та розгортання НТП опинилася в кризовому стані. Обґрунтовано, що принципове удосконалення виробничих відносин зумовило розвиток трудового потенціалу. Нові знання, кваліфікація, партнерський характер трудових відносин перетворили робочу силу на людський капітал. Реструктуризація корпорацій, реінжиніринг бізнес процесів надави поштовх розвитку потенціалу підприємства. Економіка в цілому, корпорації – зокрема перейшли на модель інтенсивного розвитку, що поставило в практичну площину можливості забезпечувати відповідний рівень конкурентоспроможності підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
38

Рященко, В. П. "Технологія координації реінжинірингу бізнес-процесів і системи управління персоналом." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 3 (2011): 160–65.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
39

Шолойко, А. С. "Роль реінжинірингу бізнес-процесів при формуванні фінансової безпеки страховика." Інвестиції: практика та досвід, no. 21, листопад (2016): 58–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
40

Грибан, С. В. "Оцінка ефективності реінжинірингу бізнес-процентів як інструмента антикризового управління." Агросвіт, no. 2, січень (2015): 50–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
41

Таранюк, Л. М. "Оцінка економічної ефективності проведення реінжинірингу бізнес-процесів на підприємстві." Вісник Сумського державного університету. Економіка, no. 2 (2009): 168–77.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
42

Мартинюк, О. А. "Моделювання інформаційно-аналітичного забезпечення для реінжинірингу економічної безпеки банку." Актуальні проблеми економіки, no. 10 (124) (2011): 284–90.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
43

Брінь, П. В. "Застосування принципів реінжинірингу при розробці санаційної стратегії підприємств промисловості." Наукові праці Донецького національного технічного університету. Економічна, Вип. 89-2 (2005): 148–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
44

Брінь, П. В. "Застосування принципів реінжинірингу при розробці санаційної стратегії підприємств промисловості." Наукові праці Донецького національного технічного університету. Економічна, Вип. 89-2 (2005): 148–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
45

Брінь, П. В. "Застосування принципів реінжинірингу при розробці санаційної стратегії підприємств промисловості." Наукові праці Донецького національного технічного університету. Економічна, Вип. 89-2 (2005): 148–54.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
46

Horban, A. "МЕТОДОЛОГІЧНІ ОСНОВИ СТРАТЕГІЧНОГО ОЦІНЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ РОЗВИТКОМ СІЛЬСЬКИХ ТЕРИТОРІЙ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ." Theory and Practice of Public Administration 1, no. 68 (February 28, 2020): 169–79. http://dx.doi.org/10.34213/tp.20.01.21.

Full text
Abstract:
Визначено методологічні основи стратегічного оцінювання системи управління розвитком сільських територій в умовах децентралізації в Україні. Розкрито елементи цього процесу: мета, принципи, методи, інструменти, критерії та послідовність дій. Окреслено його складники, а саме моніторинг: процесів бюджетування та фінансового менеджменту територіальної громади, процесів надання адміністративних та соціальних послуг за ключовими критеріями демократичного врядування, адвокасі, інклюзивності та інтеграції, фінансової безпеки громади з використанням переваг методології паблік-реінжинірингу, бенчмаркінгу та аутсорсингу, інструментарію стратегічного та контент-аналізу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
47

Піддубний, В. В. "Сучасний стан підприємств і фінансовий менеджмент та реінжиніринг як інструменти макроекономічного регулювання." Держава та регіони. Державне управління, no. 2 (2006): 177–82.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
48

Гоменюк, М. О. "Реінжиніринг як одна з форм інноваційного бізнес-управління на підприємствах аграрної сфери." Агросвіт, no. 22, листопад (2019): 3–8.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
49

Пчелинська, Г. В., and Т. С. Васильєва. "Digital-трансформація бізнесу в умовах пандемії." ВІСНИК СХІДНОУКРАЇНСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Володимира Даля, no. 6 (270) (November 10, 2021): 55–59. http://dx.doi.org/10.33216/1998-7927-2021-270-6-55-59.

Full text
Abstract:
У статті досліджено тенденції та перспективи цифрової трансформації бізнесу у світі, стан його цифровізації в Україні у 2021 році. Визначено що, пандемія COVID-19загострила потребу у реінжинірингу бізнесу з урахуванням можливостей інформаційних технологій. Досліджено елементи моделі ефективності та стійкості підприємства під час пандемії, визначено переваги сучасних методів управління. Досліджено вплив диджиталізації на ринок праці. Систематизовано чинники, які перешкоджають розвитку в Україні цифрових трендів та трансформації української економіки в цифрову. Визначено основні позитивні ефекти сучасної активізації диджиталізації бізнесу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
50

Zhezhukha, V. Y. "The Essence and Role of Reengineering at Enterprises." PROBLEMS OF ECONOMY 4, no. 46 (2020): 155–63. http://dx.doi.org/10.32983/2222-0712-2020-4-155-163.

Full text
Abstract:
The article aims at developing the essence of the concept of reengineering and highlighting its characteristics. Various approaches to the interpretation of this concept have been considered from a historical viewpoint. It has been found out that modern scientists consider this concept from different positions, e.g. as a conceptual and methodological approach, as philosophy of activity, as skills, as a method of business management, as a concept of change, as a method of restructuring, as a tool for business efficiency, as a process, as a type and sphere of professional activity, etc. At the same time, taking into account the instruments of morphological analysis; identifying the advantages and disadvantages of each of the approaches to understand the meaning of "reengineering"; as well as studying practical experience; and finally, drawing general conclusions from scientific research on this issue have allowed the author to substantiate the expediency of interpreting reengineering as a direction of management activities aimed at restructuring business processes at an enterprise radically to achieve the established efficiency criteria. The main business components have been identified and characterized, in relation to and in the context of which the need to use reengineering instruments can be considered. The prevailing components of reengineering in the activity of enterprises have been analyzed. To specify the essence of the "reengineering" concept, its characteristic features are highlighted, namely: the individual nature of work and services performed (provided) within it; dependence of the content and nature of reengineering on the features of business entity; significant influence of the competence of business entities responsible for reengineering on its effectiveness; coverage by reengineering of both traditional and innovative business processes; an opportunity for business entities to solve a wide range of problems through using reengineering; the difficulty of establishing clear and unambiguous criteria for evaluating the effectiveness of reengineering in the initial stages of its implementation; the temporary nature of the relationship between the parties involved in the reengineering project implementation; relative separation of reengineering from the current production and economic activities of a company; the possibility of applying reengineering to various business processes at an enterprise; the necessity to make initial investments in the performance of work (services) within an reengineering project.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography