Academic literature on the topic 'Реінжиніринг виробництва'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Реінжиніринг виробництва.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Реінжиніринг виробництва"

1

Верба І.І., к.т.н., Даниленко О.В. к.т.н., and Самойленко О.В., к. т. н. "РЕІНЖИНІРИНГ – ЯК ШЛЯХ ТЕХНІЧНОГО ОНОВЛЕННЯ ПІДПРИЄМСТВ." Перспективні технології та прилади, no. 15 (December 19, 2019): 6–12. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2313-5352-2019-15-1.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена проблемам наукоємного машинобудування. Для України нагальним є відновлення машинобудування і імпортозаміщення. Але впровадження новітніх технологій у виробництво старої формації недоцільне Традиційні принципи організації виробництва, які орієнтовані на масове виробництво типової продукції, не є ефективними в умовах, коли ринок контролюється споживачами. Інноваційні підходи вимагають принципово нового типу виробництва – гнучкого, яке базою має інформаційні технології. Основними інструментами створення підприємств відповідного рівня є інжиніринг та (навіть в більшій мірі) реінжиніринг. Інжиніринг вирішує питання підготовки і організації виробництва, керування підприємством, забезпечення реалізації продукції, а Реінжиніринг, натомість, є фундаментальним перепроектуванням всіх ділових процесів (реінжиніринг бізнесу), а технологічний реінжиніринг, відповідно, стосується реструктуризації виробництва і всіх процесів, які його супроводжують, з метою досягнення стрибкоподібного поліпшення головних показників діяльності компанії: вартість, якість, сервіс, темпи. Передбачено розробку низки проектів, зокрема автоматизації виробництва, і об’єктивне планування технічного переозброєння підприємства, яке є проблемою. Названі шляхи та стадії , які супроводжують це планування, і підкреслено роль інформаційних технологій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Sobchuk, V. "МЕТОДИКА СТВОРЕННЯ ЄДИНОГО ІНФОРМАЦІЙНОГО ПРОСТОРУ НА ВИРОБНИЧОМУ ПІДПРИЄМСТВІ З ФУНКЦІОНАЛЬНО СТІЙКИМ ТЕХНОЛОГІЧНИМ ПРОЦЕСОМ." Системи управління, навігації та зв’язку. Збірник наукових праць 6, no. 58 (December 28, 2019): 84–91. http://dx.doi.org/10.26906/sunz.2019.6.084.

Full text
Abstract:
В роботі проводиться аналіз існуючих методик щодо управління промисловим підприємством. Найбільш відомими з них є такі нормативні документи управління: MRP II (Manufacturing Resource Planning), ERP (Enterprise Resource Planning), APS (Advanced Planning & Scheduling Systems) і MES (Manufacturing Execution Systems). Наводяться основні переваги та недоліки вказаних систем управління. Проведений аналіз вказує на необхідність створення систем управління нового покоління, яка тісно пов'язане з розвитком методики створення єдиного інформаційного простору підприємства і інтегрованих моделей для автоматизованих систем управління підприємством. Запропонована методика, що ґрунтуються на системному підході, який містять формалізований описи всієї сукупності виробничих та бізнес процесів; матеріальних об'єктів та ресурсів, що задіяні в оперативному управлінні виробництвом і його конструкторській та технологічній підготовці. Зазначена методика створення єдиного інформаційного простору підтримується відповідними базовими інформаційними технологіями, що забезпечують: реінжиніринг бізнес-процесів оперативного управління та технічної підготовки виробництва з метою забезпечення переходу від функціонально-орієнтованої до процесної організації управління підприємством; опис і візуальне представлення електронної структури виробу й надання йому статусу стандарту підприємства; управління бізнес-процесами оперативного планування і технічної підготовки виробництва з використанням електронної структури виробу, спрямоване на підтримку функціональних задач APS, MES, PLM-систем. Зокрема, в роботі розглянута математична модель технологічного процесу на промисловому підприємстві. Вводиться поняття та умови функціональної стійкості технологічного процесу на промисловому підприємстві. Вказуються критерії функціональної стійкості технологічного процесу
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Костенюк, Наталія. "АРХЕТИПІКА РЕІНЖИНІРИНГУ В КОНТЕКСТІ УДОСКОНАЛЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ." Public management 18, no. 3 (May 29, 2019): 252–61. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-18-3-252-261.

Full text
Abstract:
Розглянуто поняття реінжинірингу в контексті удосконален- ня діяльності органів місцевого самоврядування на основі архетипіки. Про- аналізовано проведення структурних реформ у діяльності органів місцевого самоврядування за допомогою архетипіки, які дають змогу досягти стійкого економічного ефекту за умови гармонізації пріоритетів і етапів реформуван- ня діяльності органів місцевого самоврядування. Схарактеризовано, що орган місцевого самоврядування виступає як центр адміністративно-управлінських процесів. Реінжиніринг встановлює процеси, які орієнтовані на певні цілі. Поставлені цілі досягаються впливом кадрами і засобами виробництва на інформацію, матеріальні блага і послуги. В умовах реформування діяльності ОМС залишається вищою метою надання послуг населенню. Зацікавлені особи отримують можливість реалізації управлінських цілей. При цьому необхідно враховувати як поточні, так і майбутні наслідки управлінських дій. Основою системи місцевого самоврядування є два головні суб’єкти: дер- жава і громада. Роль держави полягає у законодавчій регламентації процесу місцевого управління. Механізмом формування демократичного і ефектив- ного місцевого самоврядування є децентралізація, що забезпечує передачу частини владних повноважень самоврядним структурам. Об’єктом децен- тралізації виступає громада — локальна соціальна система, яка спроможна реалізовувати управлінську функцію. Ефективність діяльності ОМС за- лежить від рівня взаємодії з громадянами і підприємствами, якості роботи кожної установи, взаємодії органів влади між собою. Розвиток відповідної технічної бази не вирішить усіх проблем у системі місцевого самовряду- вання, але може істотно підвищити ефективність її роботи на різних рівнях. Застосування сучасних ІКТ супроводжується оптимізацією організаційних процедур, що робить їх більш простими і логічно витриманими.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Таранюк, Л. М. "Стратегічна оцінка діяльності промислових підприємств при реінжинірингу бізнес-процесів на виробництві." Маркетинг і менеджмент інновацій, no. 3 (2014): 165–75.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дикань, Володимир, and Мирослава Корінь. "Концепція впровадження цифрового реінжинірингу в діяльність промислових підприємств." Adaptive Management Theory and Practice Economics 8, no. 16 (September 15, 2020). http://dx.doi.org/10.33296/2707-0654-8(16)-02.

Full text
Abstract:
Анотація. В статті проведено аналіз тенденцій розвитку підприємств промислового комплексу України та охарактеризовано ключові причини невідповідності стану їх функціонування світовим трендам цифровізації. Доведено, що значно мірою відсталість підприємств промисловості в технологічному аспектів зумовлена втратою їх адаптаційних здатностей швидко реагувати на потреби ринку. Ключовим інструментом трансформації підприємств промисловості України відповідно до сучасних імператив розвитку світової економіки визначено цифровий реінжиніринг. Розкрито зміст реінжинірингу з точки зору реалізації радикальних перетворень в діючій на підприємстві моделі організації за рахунок оптимізації та формалізації бізнес-процесів, що досягаються шляхом впровадження інформаційно-комунікаційних технологій та інструментів з метою створення умов для підвищення узгодженості та ефективності управлінських дій в процесі його інноваційної перебудови. Визначено, що в його основі знаходяться технологічні інновацій та інформаційно-комунікацій інструменти підтримки зв’язків, що забезпечують формування інтегрованого середовища управління процесом створення і виробництва продукції. Охарактеризовано технологічний, організаційний та економічний аспекти реінжинірингу, проаналізовано його основні види. Розкрито переваги і можливості цифрового реінжинірингу в сфері реалізації інноваційних трансформацій в діяльності промислових підприємств. Розроблено концепцію впровадження цифрового реінжинірингу в діяльність промислових підприємств, яка встановлює мету та цілі, визначає умови, інструментальні засоби та етапи його реалізації задля підвищення їх адаптивних здатностей і покращення конкурентних позицій на високотехнологічних ринках. Визначено, що реалізація цифрового реінжинірингу дозволить забезпечити цифрову модернізацію виробничого потенціалу промислових підприємств, покращення ресурсного забезпечення виробництва, оптимізацію управління комунікаціями та розвиток компетенцій персоналу, і, перш за все, формування внутрішньої системи цифрових знань. Ключові слова: промислові підприємства, цифровий реінжиніринг, концепція, інструментальні засоби, трансформація.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Драбовський, А. Г., П. В. Іванюта, and М. І. Петренко. "РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ЯК НАПРЯМ УСПІШНОГО РОЗВИТКУ ДІЯЛЬНОСТІ ПІДПРИЄМСТВ." Food Industry Economics 10, no. 2 (July 8, 2018). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v10i2.960.

Full text
Abstract:
У статті розкрита сутність реінжинірингу бізнес-процесів, що полягає у забезпеченні високоїефективності діяльності підприємства, і спрямоване на задоволення потреб споживачів. Слід зазначи-ти, що необхідність проведення реінжинірингу для кожного підприємства полягає у забезпеченні без-перебійності процесів виробництва і реалізації продукції, які характеризуються своєчасним надхо-дженням сировини і матеріалів, підготовки і запуску технологічного обладнання щодо випуску напів-фабрикатів і виробів, сприяння тісному взаємозв’язку цехів, ліній та дільниць для кращого та неухиль-ного виконання своїх функцій і завдань, пов’язаних з повним операційним циклом підприємства та ін.Поряд з цим також розкриті основні поняття та надана класифікація бізнес-процесів. Тобто, впрова-дження реінжинірингу на підприємстві спрямовано на підвищення ефективності і результативності йо-го діяльності шляхом своєчасного постачання продукції споживачам.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Д’яконова, А. К., Ф. А. Трішин, Л. А. Тітомир, and О. М. Коротич. "Інноваційні напрямки розвитку закладів готельного господарства." Food Industry Economics 13, no. 1 (April 19, 2021). http://dx.doi.org/10.15673/fie.v13i1.2005.

Full text
Abstract:
Готельний бізнес є найперспективнішим сектором економіки, який успішно розвивається вУкраїні. Розширюються культурні і ділові зв’язки з країнами світу, що вимагає розміщення гостей в го-телях нашої країни Швидкий ріст індустрії гостинності і збільшення попиту на готельні послуги свідчитьпро необхідність забезпечення якості готельних послуг. Ринок готельних послуг вимагає ефективнихзмін у відповідності з світовими інноваційними і інформаційними досягненнями. Реінжиніринг є інстру-ментом, використання якого відкриває нові можливості для побудови ефективного виробництва з на-дання послуг, побудованого на нових принципах управління і спрямованого на підвищення якості об-слуговування та задоволення гостей, які користуються послугами готельного підприємства. Для моде-лювання бізнес-процесів була використана методологія IDEF0, яка заснована на побудові функціона-льної деревовидної моделі діяльності готельного підприємства. Бізнес-процес розглядається як послі-довність дій, спрямованих на досягнення кінцевого конкретного результату, який можна виміряти і оці-нити. Ефективне управління змінами відноситься до найважливіших факторів успішної дії підприємствна міжнародному ринку. Реінжиніринг слід розглядати як комплексний метод управління змінами, якийпередбачає перебудову або перепроектування бізнес-процесів з урахуванням аналізу різних показни-ків діяльності підприємства – організаційних, інформаційних, екологічних та інженерних.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Воробйов, Юрій, Ігор Бичков, Катерина Майорова, Олег Комісаров, and Сергій Рябіков. "АНАЛІЗ ТЕНДЕНЦІЙ ВІТЧИЗНЯНОГО АВІАЦІЙНОГО ВИРОБНИЦТВА." InterConf, December 11, 2021, 329–33. http://dx.doi.org/10.51582/interconf.7-8.12.2021.038.

Full text
Abstract:
статті охарактеризовано стан та сучасні тенденції розвитку вітчизняного авіаційного виробництва. Показано, що на сьогодні набувають широкого використання легкі літаки та вертольоти, для яких характерна обмежена кількість складальних одиниць при порівняно високих обсягах випуску та великій кількості модифікацій моделей тих літаків та вертольотів, що були створені ще за радянські часи. Визначено, що модернізація та конвертація таких авіаційних об’єктів (АО) здійснюється на базі технології реінжинірингу з програмним управлінням. Показано, що технологію реінжинірингу можна використовувати у відтворенні АО пострадянського простору, що виготовлені за шаблонною технологією, в електронні формати з перспективою їх удосконалення та створення нових модифікацій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Коваленко, Наталія, and Владислав Манжула. "РЕІНЖИНІРИНГ БІЗНЕС-ПРОЦЕСІВ ЯК ІНСТРУМЕНТ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМСТВА." Економіка та суспільство, no. 33 (November 30, 2021). http://dx.doi.org/10.32782/2524-0072/2021-33-84.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена актуальним питанням вивченню цілей та завдань бізнес-процесів підприємства, що лежать в основі діяльності будь-якої організації та завдяки їм забезпечується реалізація тих видів діяльності підприємства, які пов'язані з виробництвом товарів та послуг. Проаналізовано трактування поняття бізнес-процес, систематизовано види та завдання бізнес-процесів. Розглянуто групування бізнес-процесів підприємства за ступенем впливу на створення цінності в окремому напрямку. Структурована послідовність дій, що виконується на кожному етапі життєвого циклу підприємства відповідно до видів діяльності. Досліджено етапність проведення реінжинірингу бізнес-процесів включаючи необхідний інструментарій проведення дослідження та впровадження результатів. Окреслено чинники успіху реінжинірингу бізнес-процесів.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Shaposhnyk, Оlena. "ASSESSMENT OF THE STRATEGIC RISKS OF ENTERPRISE REENGINEERING WHICH ARE RESULTING IN THE MODERNIZATION OF THE SOFTWARE OF HERITAGE SYSTEMS." International scientific journal "Internauka". Series: "Economic Sciences", no. 5(37) (2016). http://dx.doi.org/10.25313/2520-2294-2020-5-5796.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Реінжиніринг виробництва"

1

Кривоконь, Марина Олександрівна. "Реінжиніринг виробництва в антикризовому управлінні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44592.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харків, 2019. У дисертаційній роботі розглянуто теоретико-методологічні положення антикризового управління вітчизняними підприємствами машинобудування, що ґрунтуються на використанні радикальних інструментів перепроектування виробничих процесів. Сформульовано власну наукову позицію щодо характеристики реінжинірингу виробництва в антикризовому управлінні як активного стратегічного методу та удосконалено методичні підходи до систематизації виробничих процесів підприємств важкого машинобудування. У дисертації обґрунтовані методичні підходи до аналізу закономірностей побудови та формування змістовного наповнення моделі реінжинірингу виробництва на об’єднаннях підприємств важкого машинобудування, яка враховує використання інструментів концентрації та спеціалізації виробництва. Систематизовано засоби реалізації стратегічних цілей проекту реінжинірингу виробництва, з групуванням виконуваних операцій за змістом і об’єктами, що дозволяє відслідковувати і координувати виконання стратегічних цілей на всіх етапах проекту реінжинірингу виробництва.
Dissertation for the degree of Candidate of Economic Sciences, speciality 08.00.04 – Economics and Management of Enterprises (by types of economic activity). – National Technical University "Kharkiv Polytechnical Institute", Kharkiv, 2019. In dissertation work the theoretical and methodological positions of anti-crisis management of domestic machine-building enterprises based on the use of radical tools of redesigning of production processes are considered. The author formulates his own scientific position regarding the characterization of the reengineering of production in crisis management as an active strategic method, which allows to optimize production processes in heavy engineering enterprises and their associations in order to provide a quick response to the manifestations of the crisis in order to further enable the functioning of the crisis. The methodical approaches to the systematization of production processes of enterprises of heavy engineering, which are distributed according to the types of production at each stage of the production cycle, are improved, and they allow to formulate a concretized list of basic and auxiliary production processes as objects of reengineering. The dissertation substantiates the methodical approaches to the analysis of the patterns of construction and formation of the content content of the model of production reengineering at the enterprises of heavy mechanical engineering, which takes into account the use of tools of concentration and specialization of production and is based on the experience of process management of domestic enterprises, due to which it is possible to adapt the developed model for various enterprises of mechanical engineering and their associations using certain stages of the project of reengineering of production va modeling of production processes in accordance with their role in the production cycle of heavy machinery enterprises, which simplifies the process management system and reduces the cost of providing processes. There is determined that the core capabilities of reengineering in the crisis overcoming are: improving the basic performance of the enterprise by optimizing its production processes, improving production efficiency by redesigning logistics and technological processes, changing the structure of fixed assets and working capital in carrying concentration of production. The diagnosis of generalized financial and economic indicators of heavy engineering industry determine the main objects of reengineering the production:fixed assets (workshops, production space, equipment, intangible assets); production technology; internal logistics; organization of personnel; system of organization of raw material supply. The developed model of reengineering of production in crisis management enables structured crisis management tools, extending them through innovative approaches. Model reengineering of production involves the use of concentration, specialization and diversification within the association and each company separately, implementation of lean production, quality control systems and the creation of technological and engineering centers. Crisis management using reengineering is carried out by optimizing production processes, improving logistics, introducing a system of motivation, and improving the personnel supply system. The stages of implementation of the project of reengineering of production at heavy machinery enterprises were formulated and substantiated. At the preparatory stage, the company's diagnosis and construction of the project objectives tree are underway. The implementation phase includes modeling processes, determining options for conducting concentration, identifying and describing risks, forecasting results. The implementation phase involves concentrating, specializing and diversifying production, re-designing processes, creating incentive systems and quality management, optimizing staffing structure. The final stage is presented by the calculation of the project's performance indicators and the comparison of the performance with the expected. The paper assessed the efficiency of project implementation reengineering of production at enterprises of heavy engineering associations using the calculation of discounted cash flow, net present value, profitability index and internal rate of return. It is possible to find out what are the main factors of success: determination and consideration of risk exposure, ensuring a continuous process of project management and engagement group of specialists from different spheres of production, the use of innovative redesign of manufacturing processes, efficiency of use of radical crisis management tools for fixing achieved change. The methodical provision of crisis management by industrial enterprises is improved on the basis of the developed model of reengineering of production by expanding the functionality methods for optimizing production processes and interprocess relations, concentration and specialization of production. For the developed model, the means of implementing the strategic objectives of the project of reengineering of production are systematized, in accordance with the system approach in grouping executed operations in terms of content and objects, which allows to monitor and coordinate the implementation of strategic objectives at all stages of the project reengineering production.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кривоконь, Марина Олександрівна. "Реінжиніринг виробництва в антикризовому управлінні." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2020. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/44596.

Full text
Abstract:
Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності). – Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харків, 2020. У дисертаційній роботі розглянуто теоретико-методичні положення антикризового управління вітчизняними машинобудівними підприємствами на основі використання радикальних інструментів перепроектування виробничих процесів. Автор формулює власну наукову позицію щодо характеристики реінжинірингу виробництва в умовах антикризового управління як активного стратегічного методу, що дозволяє оптимізувати виробничі процеси на підприємствах важкого машинобудування та їх об'єднаннях з метою швидкого реагування на прояви кризи та подальшого забезпечення функціонування в умовах кризи. Удосконалено методичні підходи до систематизації виробничих процесів підприємств важкого машинобудування, які розподіляються за видами продукції на кожному етапі виробничого циклу, і дозволяють сформулювати конкретизований перелік основних і допоміжних виробничих процесів та об'єкти реінжинірингу. У дисертації обґрунтовуються методичні положення використання реінжинірингу виробництва на підприємствах важкого машинобудування, що враховують використання засобів концентрації та спеціалізації виробництва та на основі досвіду управління технологічними процесами вітчизняних підприємств, за рахунок чого підвищується ефективність діяльності підприємств важкого машинобудування та їх об’єднань. Сформульовано етапи проекту реінжинірингу виробництва, описано процес моделювання виробничих процесів відповідно до їх ролі у виробничому циклі підприємств важкої промисловості, що спрощує систему управління процесами і знижує витрати на забезпечення процесів. Визначено, що основними можливостями реінжинірингу в подоланні кризи є: поліпшення базових показників діяльності підприємства шляхом оптимізації виробничих процесів, підвищення ефективності виробництва шляхом перепрофілювання логістичних і технологічних процесів, зміна структури основних засобів і оборотних коштів при проведенні концентрації виробництва. Діагностику узагальнених фінансово-економічних показників важкого машинобудування визначають основні об'єкти реінжинірингу виробництва: основні засоби (цехи, виробничі площі, обладнання, нематеріальні активи); технологія виробництва; внутрішня логістика; організація персоналу; система організації постачання сировини. Розроблені полодення реінжинірингу виробництва в умовах антикризового управління дають змогу структурувати інструменти управління кризою, розширюючи їх за допомогою інноваційних підходів. Проект реінжинірингу виробництва передбачає використання концентрації, спеціалізації та диверсифікації на кожному підприємстві та їх об’єднанні, впровадження бережливого виробництва, системи контролю якості та створення технологічних та інженерних центрів. Антикризове управління з використанням реінжинірингу здійснюється шляхом оптимізації виробничих процесів, вдосконалення логістики, запровадження системи мотивації та вдосконалення системи забезпечення персоналом. Сформульовано та обґрунтовано етапи реалізації проекту реінжинірингу виробництва на підприємствах важкого машинобудування. На підготовчому етапі ведеться діагностика та побудова дерева завдань проекту. Фаза впровадження включає в себе процеси моделювання, визначення варіантів проведення концентрації, виявлення та опису ризиків, прогнозування результатів. Фаза впровадження включає зосередження, спеціалізацію та диверсифікацію виробництва, перепроектування процесів, створення систем стимулювання та управління якістю, оптимізацію структури персоналу. Заключний етап представлений розрахунком показників ефективності проекту та порівнянням результатів діяльності з очікуваними. У дисертації проведено оцінку ефективності реалізації проекту реінжинірингу виробництва на підприємствах важкого машинобудування. З’ясовано, що основними факторами успіху є наступні: визначення та розгляд ризику, забезпечення безперервного процесу управління проектами та залучення групи фахівців з різних сфер виробництва, використання інноваційного редизайну виробничих процесів, ефективність використання радикальних інструментів управління кризою для фіксації досягнутих змін. Удосконалено методичні рекомендації щодо систематизації стратегічних цілей проекту реінжинірингу виробництва, які групуються за змістом виконуваних операцій відповідно до визначених об’єктів реінжинірингу та дозволяють адаптувати проект реінжинірингу виробництва для промислових підприємств.
Thesis for the degree of Candidate of Economic Sciences (PhD) in specialty 08.00.04 – economics and management (of economic activity). - National Technical University «Kharkiv Polytechnic Institute», Kharkov, 2019. In dissertation work the theoretical and methodological positions of anti-crisis management of domestic machine-building enterprises based on the use of radical tools of redesigning of production processes are considered. The author formulates his own scientific position regarding the characterization of the reengineering of production in crisis management as an active strategic method, which allows to optimize production processes in heavy engineering enterprises and their associations in order to provide a quick response to the manifestations of the crisis in order to further enable the functioning of the crisis. The methodical approaches to the systematization of production processes of enterprises of heavy engineering, which are distributed according to the types of production at each stage of the production cycle, are improved, and they allow to formulate a concretized list of basic and auxiliary production processes as objects of reengineering. The dissertation substantiates the methodical approaches to the analysis of the patterns of construction and formation of the content content of the model of production reengineering at the enterprises of heavy mechanical engineering, which takes into account the use of tools of concentration and specialization of production and is based on the experience of process management of domestic enterprises, due to which it is possible to adapt the developed model for various enterprises of mechanical engineering and their associations using certain stages of the project of reengineering of production va modeling of production processes in accordance with their role in the production cycle of heavy machinery enterprises, which simplifies the process management system and reduces the cost of providing processes. There is determined that the core capabilities of reengineering in the crisis overcoming are: improving the basic performance of the enterprise by optimizing its production processes, improving production efficiency by redesigning logistics and technological processes, changing the structure of fixed assets and working capital in carrying concentration of production. The diagnosis of generalized financial and economic indicators of heavy engineering industry determine the main objects of reengineering the production:fixed assets (workshops, production space, equipment, intangible assets); production technology; internal logistics; organization of personnel; system of organization of raw material supply. The developed model of reengineering of production in crisis management enables structured crisis management tools, extending them through innovative approaches. Model reengineering of production involves the use of concentration, specialization and diversification within the association and each company separately, implementation of lean production, quality control systems and the creation of technological and engineering centers. Crisis management using reengineering is carried out by optimizing production processes, improving logistics, introducing a system of motivation, and improving the personnel supply system. The stages of implementation of the project of reengineering of production at heavy machinery enterprises were formulated and substantiated. At the preparatory stage, the company's diagnosis and construction of the project objectives tree are underway. The implementation phase includes modeling processes, determining options for conducting concentration, identifying and describing risks, forecasting results. The implementation phase involves concentrating, specializing and diversifying production, re-designing processes, creating incentive systems and quality management, optimizing staffing structure. The final stage is presented by the calculation of the project's performance indicators and the comparison of the performance with the expected. The paper assessed the efficiency of project implementation reengineering of production at enterprises of heavy engineering associations using the calculation of discounted cash flow, net present value, profitability index and internal rate of return. It is possible to find out what are the main factors of success: determination and consideration of risk exposure, ensuring a continuous process of project management and engagement group of specialists from different spheres of production, the use of innovative redesign of manufacturing processes, efficiency of use of radical crisis management tools for fixing achieved change. The methodical provision of crisis management by industrial enterprises is improved on the basis of the developed model of reengineering of production by expanding the functionality methods for optimizing production processes and interprocess relations, concentration and specialization of production. For the developed model, the means of implementing the strategic objectives of the project of reengineering of production are systematized, in accordance with the system approach in grouping executed operations in terms of content and objects, which allows to monitor and coordinate the implementation of strategic objectives at all stages of the project reengineering production.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кривоконь, Марина Олександрівна. "Концентрація як складова процесу реінжинірингу виробництва." Thesis, НТУ "ХПІ", 2013. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/26702.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Таранюк, Леонід Миколайович, Леонид Николаевич Таранюк, Leonid Mykolaiovych Taraniuk, Д. Ю. Казбан, and А. Ю. Бавикіна. "Показники оптимізації бізнес-процесів при проведенні реінжинірингу виробництва." Thesis, Сумський державний університет, 2014. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36910.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах функціонування промислових підприємств в умовах економічної та політичної кризи в країні досить важливим і першорядним є вирішення завдань оптимізації бізнес-процесів господарської діяльності. Тому задля підвищення ефективності господарських процесів на виробництві дане питання є вкрай актуальним. На підставі дослідженого зарубіжного та вітчизняного досвіду оптимізації бізнес-процесів при проведенні їх реінжинірингу авторами запропоновано систематизація процесу оптимізації внутрішніх бізнес-процесів на промисловому підприємстві за наступними ознаками. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/36910
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Дмитренко, Олександра Костянтинівна. "Організація реінжинірингу на експортноорієнтованому підприємстві ПАТ «Запоріжсталь»." Магістерська робота, 2020. https://dspace.znu.edu.ua/jspui/handle/12345/1352.

Full text
Abstract:
Дмитренко О. К. Організація реінжинірингу на експортноорієнтованому підприємстві ПАТ "Запоріжсталь" : кваліфікаційна робота магістра спеціальності 073 "Менеджмент" / наук. керівник Н. М. Коваленко. Запоріжжя : ЗНУ, 2020. 111 с.
UA : Кваліфікаційна робота магістра: 111 с., 16 рис., 31 табл., 2 додатки, 50 джерел. Предмет дослідження: теоретичні та методологічні засади реінжинірингу бізнес-процесів промислового підприємства. Об’єкт дослідження: металургійне підприємство ПАТ «Запоріжсталь». Мета роботи: розроблення комплексу заходів із реінжинірингу бізнес-процесів на ПАТ «Запоріжсталь», спрямованих на підвищення ефективності його діяльності та зміцнення конкурентних переваг. Методи дослідження: системний, аналітичний, економіко-математичний. Під час написання роботи було досліджено теоретичні засади реінжинірингу бізнес-процесів на промисловому підприємстві, визначено сутність та зміст реінжинірингу бізнес-процесів, розглянуто механізм організації та реалізації проектів з реінжинірингу, досліджено методології моделювання бізнес-процесів діяльності підприємства, проведено організаційно-економічну характеристику діяльності та проаналізовано фінансово-економічний стан ПАТ «Запоріжсталь», наведено характеристику основних інвестиційних проектів ПАТ «Запоріжсталь» з реінжинірингу бізнес-процесів, визначено ефективність інвестиційного проекту з реконструкції доменної печі № 3 та запропоновано заходи з реінжинірингу бізнес-процесів на підприємстві.
EN : Master's thesis: 111 pages, 31 tables, 16 drawings, 2 attachments, 50 sources. Subject of research: theoretical and methodological principles of reengineering business process of industrial enterprise. Object of research: PJSC «Zaporizhstal». Purpose of thesis: development of a complex of actions from reengineering of the business processes of PJSC «Zaporozhstal» directed to increase the efficiency of activity and strengthening of competitive advantages. Research methods: systematic, analytical, economic and mathematical. When writing work it was investigated theoretical bases of reengineering of business processes at the industrial enterprise, the essence and content of reengineering of business processes are defined, the mechanism of the organization and implementation of projects on reengineering is considered, it is investigated methodologies of modeling of business processes of activity of the enterprise, is carried out organizational economic characteristics of activity and are analysed a financial and economic condition of PJSC Zaporozhstal, is given characteristic of the main investment projects of PJSC Zaporozhstal from reengineering of business processes, are defined efficiency of the investment project on reconstruction of blast furnace No 3 and it is offered actions on reengineering of business processes at the enterprise.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography