Academic literature on the topic 'Ресторанна індустрія'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Ресторанна індустрія.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Ресторанна індустрія"

1

Завадинська, О. Ю., and Є. Дубчак. "ДІАЛЕКТИКА РОЗВИТКУ ЯКОСТІ ПОСЛУГ В ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ В УКРАЇНІ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 64 (October 7, 2021): 43–47. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-64-07.

Full text
Abstract:
У даній науковій статті ставиться завдання проаналізувати “поняття якості” в динаміці йо-го розвитку в індустрії гостинності України. В процесі розвитку індустрії гостинності питання якості посі-дають одне з важливих місць. Ключовим моментом у формуванні якості є процес взаємодії туристичних фірм і готельно-ресторанних комплексів. Встановлено, що зміна форм власності, інтеграція України у світовий простір стали початком нових підходів до формування якості сервісних послуг готелів, ресторанів і турис-тичних фірм. На основі аналізу діяльності туристичної фірми “Супутник” (туроператор з багаторічним дос-відом роботи на ринку туристичних послуг України), а також враховуючи опрацювання наукових джерел з даного питання, авторами робиться спроба систематизувати діалектику розвитку, поняття якості за останні десятиліття. Хронологічні межі дослідження: 70-80-ті роки XX століття та період ринкових відно-син у незалежній Україні. Логічним і своєчасним є судження про важливість якості послуг в умовах всесвіт-ньої пандемії коронавірусу COVID-19. Доведено, що наслідком всесвітньої пандемії коронавірусу стала поява цілого ряду новітніх технологій обслуговування клієнтів туристичними фірмами і готельно-ресторанними комплексами. Актуальним є бачення історичної динаміки розвитку поняття якості як фактора привабливості індустрії гостинності та її рушійної сили. Зроблено висновок, що готельно-ресторанні господарства і туризм як одні з високорентабельних сфер світової економіки в XXI столітті стають провідним напрямом економіч-ного і соціального розвитку України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Кругляк, Григорій Олексійович. "Дослідження ролі інноваційних технологій в управлінні підприємствами готельно-ресторанного господарства." Economic and food security of Ukraine, no. 3-4 (March 6, 2019): 58–64. http://dx.doi.org/10.15673/efs.v6i3-4.1287.

Full text
Abstract:
У сучасних ринкових умовах впровадження інновацій сприяє підвищенню конкурентоспроможності підприємств. Розвиток підприємства вимагає постійного використання інновацій. Для того, щоб підвищити ефективність діяльності підприємства, важливо вдосконалювати методи управління, створювати нові продукти і послуги. У статті досліджено основні визначення понять інновація та інноваційні технології в управлінні підприємствами та визначено їх роль у розвитку підприємств готельно-ресторанного господарства. Розглянуто такі сучасні методи управління готелем, як електронне управління готелем, системи управління взаємовідносинами з клієнтом (crm-системи). Проведено порівняльний аналіз популярних на ринку CRM-систем, таких як Libra OnDemand CRM, Парус, Opera Enterprise Solution. Досліджено їх основні модулі, функціональні можливості в оптимізації управління готельними підприємствами. Визначено роль інтерактивного електронного меню в управлінні ресторанним підприємством, переваги використання QR-кодів та інших інтерактивних технологій в закладах ресторанного господарства. Розглянуто інноваційний тип закладу - інтерактивний ресторан. Наведені в статті результати дослідження можуть бути використані в якості джерела інформації для побудови і вдосконалення системи інвестиційної привабливості підприємствами готельно-ресторанного комплексу. Згодом все більшу кількість підприємств розробляють і впроваджують інноваційні технології для оптимізації управління та підвищення конкурентоспроможності. Оскільки впровадження таких інноваційних технологій і електронних систем дозволяє надавати гостям технологічно новий, сучасний формат взаємодії з готелем і рестораном, а також дозволяє підвищити загальний рівень управління підприємством. Інтерактивні технології формують новий ринок, відкривають широкі можливості і впливають на майбутнє індустрії готельно-ресторанного господарства, тому являються перспективними як у всьому світі, так і в нашій країні.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Симонович, Наталія. "Визначальні особливості професійної підготовки майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи." New pedagogical thought 106, no. 2 (July 5, 2021): 39–42. http://dx.doi.org/10.37026/2520-6427-2021-106-2-39-42.

Full text
Abstract:
У статті обґрунтовано актуальність якісної професійної підготовки майбутніх фахівців готельно-ресторанної справи. На основі аналізу теорії та методики професійної освіти виокремлено її визначальні особливості та найбільш істотні фактори підвищення якості. Доведено, що подальший динамічний розвиток індустрії гостинності вимагає підвищення якості підготовки кадрів, забезпечення туристичної галузі, готельного та ресторанного господарства фахівцями, які відповідали б міжнародним стандартам якості у сфері послуг. З’ясовано, що вища професійна освіта в галузі готельно-ресторанного обслуговування повинна спрямовуватися на формування особистості фахівця, здатного до самореалізації в сучасному суспільстві. Визначено, що найважливішими факторами підвищення якості підготовки фахівців у сфері готельно-ресторанних послуг є: теоретична підготовка; формування ділових навичок; розвиток науково-методичного забезпечення; проходження практики в організаціях різних галузей економіки; психологічний супровід професійної підготовки та використання інноваційних методів у процесі навчання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Kovtunenko Yu., Palzhok N., Tarutina P., and Babynina M. "ВПЛИВ COVID-19 НА ЕКОНОМІЧНЕ СТАНОВИЩЕ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО БІЗНЕСУ." Economic forum 1, no. 1 (March 13, 2022): 120–26. http://dx.doi.org/10.36910/6775-2308-8559-2022-1-15.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто ключові проблеми, зміни та обмеження в діяльності підприємств готельно-ресторанної індустрії в період Covid-19. Також розглянуто статистичні дані, що надають уявлення про стан та тенденції розвитку готельно-ресторанного бізнесу в Україні в період пандемії. Проаналізовано вплив пандемії коронавірусу (COVID-19), яка спричинила величезні перебої в роботі підприємств різних галузей. Виявлено низку проблем, з якими стикається готельний та ресторанний бізнес в Україні. Надано практичні пропозиції щодо виходу з кризи, упровадження яких дасть змогу зменшити рівень негативного впливу наслідків пандемії. Коронавірус завдав серйозних збитків готельному та ресторанному бізнесам в Україні, на відновлення сектору може піти не один рік. Внаслідок цього майже вся світова економіка дала тріщину. Безліч галузей економіки у всьому світі втратили свої позиції, а мільйони людей втратили робочі місця. Все це негативно позначається на добробуті людей, їх фінансовому становищі та може призвести до великої економічної кризи. Крім цього були накладені жорсткі обмеження на соціально-культурну сферу життя. Серед них можна виділити такі як, заборона відвідування масових святкових/спортивних заходів, закриття магазинів, кафе, салонів, готелів та інше, обмеження в пересуванні в межах країни та за кордон. Вітчизняний готельно-ресторанний бізнес одним із перших відчув на собі наслідки, які приніс із собою карантин. Це одна з тих галузей, де наявна жорстока конкуренція за місце «під сонцем» і існує необхідність постійно розвиватись, щоб задовольнити усі бажання клієнтів. Через карантин люди були змушені забути про подорожі, кордони були закриті, а туристичні агенти змушені були повернути своїм клієнтам кошти за заброньовані тури. Карантинні заходи майже повністю призвели до зупинки таких галузей економіки, як готельний та ресторанний бізнес, авіаперевезення, роздрібна торгівля тощо.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Kozak, Andriy. "Модель формування професійної компетентності майбутніх майстрів ресторанного обслуговування у професійно-практичній підготовці." Освітній простір України, no. 15 (April 15, 2019): 87–96. http://dx.doi.org/10.15330/esu.15.87-96.

Full text
Abstract:
Інноваційний розвиток сфери ресторанного господарства зумовлює пошук нових форм, методів, способів професійної підготовки майбутніх фахівців у закладах профе-сійної (професійно-технічної) освіти та систематизованої репрезентації досвіду органі-зації процесу формування професійної компетентності майбутніх майстрів ресторан-ного обслуговування у вигляді педагогічних моделей. На основі результатів аналізу педагогічних моделей формування відповідних знань, умінь та навичок майбутніх фахівців з’ясовано, що основою їх розроблення є сучасні методологічні підходи (компетентнісний, системний, суб’єктний, особистісно-розвивальний, контекстний, діяльнісний), як визна-чальні орієнтирри досягнення якості професійної підготовки. У статті схарактери-зовано складники моделі формування професійної компетентності майбутніх майстрів ресторанного обслуговування, а саме: цільовий, змістовий, процесуально-методичний, діагностично-результативний блоки. Узагальнено, що упровадження моделі формування професійної компетентності майбутніх майстрів ресторанного обслуговування у профе-сійно-практичній підготовці передбачає дотримання та реалізацію зв’язків між наявни-ми нормами організації професійної підготовки майбутніх майстрів ресторанного обслуговування та сучасними вимогами ресторанної індустрії з орієнтацією на формування професійно компетентного майбутнього фахівця – здатного ефективно провадити професійну діяльність у динамічно змінних умовах розвитку ресторанного господарства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Капліна, Тетяна, Анна Капліна, and Лариса Кущ. "ІНДУСТРІЯ ГОСТИННОСТІ УКРАЇНИ: ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ." Проблеми і перспективи розвитку підприємництва, no. 27 (November 14, 2021): 116. http://dx.doi.org/10.30977/ppb.2226-8820.2021.27.116.

Full text
Abstract:
УДК 338.488.2:640.4 (477), JEL Classification: Z310, L83 Мета. Метою дослідження є тенденції розвитку індустрії гостинності, зокрема її складових: готельного та ресторанного господарства в умовах підвищених вимог, пов’язаних з карантинними заходами. Методика дослідження. У статті використано методи, що дозволяють реалізувати мету дослідження, зокрема: логічного узагальнення – під час визначення сучасного стану індустрії гостинності України; теоретичного узагальнення – під час визначення понятійного апарату сфери гостинності; аналізу та синтезу – під час дослідження сучасних тенденцій розвитку сфери гостинності та її складових: готельного та ресторанного господарства. Результати. Установлено, що в умовах карантинних обмежень найбільш вразливою стала сфера гостинності та її складові: туристична галузь, ресторанне та готельне господарство. На основі запропонованих МОП заходів для керівників підприємств авторами систематизовано рекомендації для готельного та ресторанного господарства. На підставі вивченого досвіду роботи підприємств ресторанного господарства запропоновано схему їх роботи під час пандемії, систематизовано вимоги до виробничого процесу в закладах ресторанного господарства. Наукова новизна. На основі дослідження сучасних тенденцій розвитку індустрії гостинності запропоновано напрями покращення стану галузі. Систематизовані для ресторанного господарства схема реалізації продукції під час пандемії та рекомендації для виробничого процесу. Практична значущість. Упровадження в діяльність підприємств ресторанного господарства запропонованої авторами схеми роботи під час пандемії дозволить попередити скупчення людей і підвищить рівень безпеки як гостей, так і персоналу. Дотримання рекомендацій щодо виробничого процесу в закладах ресторанного господарства надасть їм можливість функціонувати навіть в умовах підвищених карантинних вимог.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Миронов, Ю. Б. "ДОСЛІДЖЕННЯ ЕКОНОМІЧНОГО ТА СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНОГО ВПЛИВУ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА ІНДУСТРІЮ ТУРИЗМУ ТА ГОСТИННОСТІ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 63 (October 1, 2021): 78–82. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2021-63-12.

Full text
Abstract:
У статті розглядається економічний та соціально-психологічний вплив пандемії COVID-19 та пов’язаних з нею карантинних обмежень на ринки туристичних послуг і сферу гостинності, поведінку спожи-вачів на цих ринках, їх очікування. Поведінка споживачів залежить від їх соціально-демографічних особливо-стей, що відіграє істотну роль у прийнятті рішень про покупку туристичних та готельно-ресторанних по-слуг. Досліджується зв’язок між сприйняттям споживчого ризику та політикою стимулювання економіки з боку уряду. Доведено, що сприйняття споживчого ризику знизиться, коли уряд буде проводити економічну політику щодо стимулювання туризму та сфери гостинності. Прозора, достовірна статистична інформація про стан захворюваності у країні та можливості скасування карантинних обмежень, а також довіра грома-дян до такої інформації здійснює вагомий вплив на поведінку споживачів, а рекомендації чи вимоги щодо об-межень більш адаптовані для людей, якщо вони чітко розуміють відомості, надані органами державної влади. Адекватні та обґрунтовані обмеження допомагають учасникам ринку краще контролювати свої емоції та управляти ризиками, а власникам бізнесів додають упевненості в тому, що вони зможуть ефективніше спра-витися з кризою на різних рівнях. Високий рівень невизначеності, викликаний спалахом коронавірусу, змусив людей глибше замислитися про ризики та спричинив розвиток високого рівня негативних емоцій. Туристичний бізнес, а також готельний та ресторанний сектори повинні бути за таких умов інноваційними, вони також повинні донести до споживачів думку про те, що всі клієнти отримають безпечне для здоров’я обслуговування та будуть достатньо захищеними. Кожне підприємство повинне запевнити клієнтів, що пункт чи місце об-слуговування достатньо безпечні, і це допоможе побудувати довірливі відносини зі своїми постійними клієнтами та знайти нових. Вивчаються можливі сценарії відновлення туристичної галузі у постпандемійний період. Визначено перспективні напрями подальших наукових досліджень у даному напрямі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Милько І.П. "КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ." Економічний форум 1, no. 4 (November 30, 2019): 90–97. http://dx.doi.org/10.36910/6765-2308-8559-2019-4-14.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто загальні аспекти розробки стратегії розвитку готельно-ресторанного комплексу України. Розглянуто готельно-ресторанний комплекс як важливий елемент сфери послуг. Пояснено співвідношення індустрії туризму та індустрії гостинності. Запропоновано схему основних складових управління підприємствами готельно-ресторанного комплексу. Запропоновано визначення управління підприємствами готельно-ресторанного комплексу. Розглянуто сучасні тенденції розвитку всесвітнього готельно-ресторанного комплексу. Сформовано місію готельно-ресторанного комплексу країни, уточнено цілі, пріоритети і завдання діяльності. Визначено поняття «стратегія» розвитку готельно-ресторанного комплексу. У статті побудована SWOT-матрицю підприємств готельно-ресторанного комплексу країни. Визначено принципи стратегічного планування. Запропоновано структуру стратегії розвитку готельно-ресторанного комплекса країни.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Шевчук, Юлія Андріївна. "МОДЕЛЬ ФОРМУВАННЯ ОПТИМАЛЬНОЇ ІЄРАРХІЇ ЦІЛЕЙ ФУНКЦІОНУВАННЯ ПІДПРИЄМСТВ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ." Bulletin of the Kyiv National University of Technologies and Design. Series: Economic sciences 133, no. 2 (August 19, 2019): 89–99. http://dx.doi.org/10.30857/2413-0117.2019.2.8.

Full text
Abstract:
The article presents the research findings on building an optimal goal hierarchy for businesses in the sector of hotel and restaurant industry. A mathematical rationale has been provided for setting objectives in the context of ensuring effective hospitality management by hotel and restaurant businesses based on a set of key performance indicators. It is argued that every managerial action must be focused on problem solving. According to the research results, a solution is a management decision aimed at gaining the maximum to achieve certain goals. Failure to set optimal goals makes impossible to shape a management problem which, in turn, translates into absence of the need for making management decisions. Goals contribute to shaping the criteria for evaluating the feasibility of proposed management decisions as well as mapping the criteria for assessing the ultimate predicted outcomes. However, most often, objectives sought to be achieved by top management of hospitality industry companies are perceived quite differently by the staff. In this context, the system of goals is a critical instrument for management decision making and problem solving related to organizational issues in managing businesses of hotel and restaurant industry. Thus, the flexibility of organizational structures in a management paradigm within the hospitality industry is associated with the dynamic process of designing the optimal goal hierarchy to achieve good performance in the sector of hotel and restaurant industry. The author assumes that the estimation of the relevant flexibility of organizational structure management by hospitality industry businesses can be attained through the suggested classification of management goals.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Сідина, Л. П. "Перспективи розвитку готельно-ресторанної індустрії України: теорія, практика, інновації розвитку." Інвестиції: практика та досвід, no. 5, березень (2019): 58–62.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Ресторанна індустрія"

1

Строков, Євген Михайлович. "Тренди IT в ресторанному бізнесі." Thesis, НТУ "ХПІ", 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/34505.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Чумак, Мар'яна Арсенівна, and M. A. Chumak. "Визначення системи забезпечення конкурентоспроможності підприємства ресторанного господарства (на прикладі ТОВ “Україна” ресторан)." Master's thesis, ТНТУ, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36529.

Full text
Abstract:
Кваліфікаційна робота магістра (101 с., 7 рис., 27 табл., 30 літ. джерел) за спеціальністю 241 “Готельно-ресторанна справа”. – Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя. Факультет економіки та менеджменту. – Тернопіль, 2021. Дана магістерська робота присвячена розгляду питань забезпечення конкурентоспроможності підприємства ресторанного господарства з характерними особливостями кулінарної продукції та номенклатури пропонованих послуг споживачам. У контексті цього досліджено теоретичні основи конкурентоспроможності, напрями діяльності по досягненню конкурентних переваг, стратегічні фактори, що впливають на конкурентоспроможність; проаналізовано основні показники фінансово-господарської діяльності ТОВ “Україна” ресторан та ефективності використання кадрів досліджуваного підприємства, обґрунтовано основні напрями удосконалення мотиваційного механізму, запропоновано комплексну програма для підвищення рівня конкурентоспроможності ТОВ “Україна” ресторан.
Qualification work of the master (101 pages, 7 figures, 27 tables, 30 literary sources) in the specialty 241 “Hotel and restaurant business”. – Ternopil Ivan Pul'uj National Technical University. Faculty of Economics and Management. Ternopil, 2021. This master’s thesis is devoted to the issues of ensuring the competitiveness of the restaurant business with the characteristic features of culinary products and the range of services offered to consumers. In this context, the theoretical foundations of competitiveness, areas of activity to achieve competitive advantage, strategic factors influencing competitiveness; the main indicators of financial and economic activity of LLC “Ukraine” restaurant and the efficiency of personnel use of the researched enterprise are analyzed, the main directions of improving the motivational mechanism are substantiated, a comprehensive program for increasing the level of competitiveness of LLC “Ukraine” restaurant is proposed.
ВСТУП ...7 I. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНИЙ РОЗДІЛ. ТЕОРЕТИЧНІ АСПЕКТИ ВИЗНАЧЕННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ПІДПРИЄМСТВА...10 1.1. Сутність конкурентоспроможності як економічної категорії...10 1.2. Визначення факторів впливу на конкурентоспроможність підприємств готельно-ресторанного господарства...15 1.3. Стратегічні напрями підвищення конкурентоспроможності підприємств готельно-ресторанного господарства...20 Висновки до розділу І...28 ІІ. АНАЛІТИЧНО-РОЗРАХУНКОВИЙ РОЗДЛ. ДОСЛІДЖЕННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТОВ “УКРАЇНА” РЕСТОРАН...30 2.1. Аналіз управлінських процесів у діяльності ТОВ “Україна” ресторан...30 2.2. Визначення основних техніко-економічних показників діяльності ТОВ “Україна” ресторан...44 2.3. Дослідження конкурентного середовища ТОВ “Україна” ресторан…53 Висновки до розділу ІІ...61 ІІІ. ПРОЄКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ РОЗДІЛ. УДОСКОНАЛЕННЯ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОНКУРЕНТОСПРОМОЖНОСТІ ТОВ “УКРАЇНА” РЕСТОРАН…63 3.1. Розроблення й обґрунтування програми лояльності ТОВ “Україна” ресторан ...63 3.2. Напрямки удосконалення системи мотивації персоналу на підприємстві ТОВ “Україна” ресторан ...71 3.3. Програма для забезпечення рівня конкурентоспроможності ТОВ “Україна” ресторан...78 Висновки до розділу ІІІ...84 РОЗДІЛ IV. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА У НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...85 4.1. Ресторанні системи безпеки...85 4.2. Пожежа на кухні ресторану: причини виникнення та засоби запобігання...88 ВИСНОВКИ...91 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ ...95 ДОДАТКИ...100
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Зарихта, Дмитро Андрійович, and Dmytro Zarykhta. "Інноваційні напрямки удосконалення діяльності підприємства індустрії гостинності (на прикладі «Кемп Білий Слон»)." Master's thesis, ТНТУ, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36524.

Full text
Abstract:
Магістерська робота зі спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа. Тернопільський національний технічний університет мені Івана Пулюя. Тернопіль. 2021. Проаналізовано стан готельного бізнесу, його проблеми і перспективи відновлення і оновлення в умовах пандемії коронавірусу. Обґрунтовано топ-20 проблем готельного бізнесу і напрямки їх вирішення. Досліджено актуальні інноваційні різновиди готельних послуг для індустрії туризму в сучасних умовах. Досліджено діяльність підприємства «Кемп Білий Слон». Розглянуто і досліджено поняття глемпінгу, його зародження та поширення, перспективи розвитку в Україні. Проведено огляд існуючих глемпінгів та можливості їх розвитку в умовах підприємства «Кемп Білий Слон». Обґрунтовано реалізацію інноваційного проекту глемпінгу на підприємстві «Кемп Білий Слон».
Master's thesis in specialty 241 –Hotel and restaurant business. Ternopil Ivan Pul'uj National Technical University. Ternopil. 2021. The state of the hotel business, its problems and prospects for recovery and renewal in a coronavirus pandemic are analyzed. The top 20 problems of the hotel business and directions of their solution are substantiated. The actual innovative types of hotel services for the tourism industry in modern conditions are investigated. The activity of the enterprise "Camp White Elephant" is investigated. The concept of glamping, its origin and spread, prospects of development in Ukraine are considered and investigated. A review of existing glampings and the possibility of their development in the conditions of the enterprise "Camp White Elephant". The implementation of an innovative glamping project at Camp White Elephant has been substantiated.
ВСТУП ...7 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДОЛОГІЧНИЙ ...11 ІНДУСТРІЯ ТУРИЗМУ...11 ПРОБЛЕМИ ГОТЕЛЬНОГО БІЗНЕСУ ПІСЛЯ ПАНДЕМІЇ КОРОНАВІРУСУ ...11 1.1. Характеристика стану індустрії туризму і готельного бізнесу в умовах дії пандемії ...11 1.2. Проблеми та виклики готельного бізнесу під час пандемії ...16 1.3. Основні завдання відновлення і оновлення готельного бізнесу після пандемії коронавірусу ...29 1.4. Актуальність пошуку інноваційних різновидів готельних послуг для індустрії туризму. Дослідження науковців. ..30 РОЗДІЛ 2. ДОСЛІДНИЦЬКО-АНАЛІТИЧНИЙ. ...33 ГЛЕМПІНГ: НОВА КОНЦЕПЦІЯ БІЗНЕСУ ГОСТИННОСТІ ...33 2.1. Поняття глемпінгу. Його зародження та поширення...33 2.2. Перспективи розвитку глемпінгу в Україні ...38 2.3. Огляд існуючих глемпінгів та можливості їх розвитку ...40 2.4. Характеристика діяльності підприємства «Кемп Білий Слон» .... 46 2.5. SWOT-аналіз мережі кемпів «Білий Слон» ...49 РОЗДІЛ 3. ПРОЕКТНО-РЕКОМЕНДАЦІЙНИЙ...59 ПРОЄКТ «ГЛЕМПІНГ «БІЛИЙ СЛОН»» ...59 3.1. Розгляд актуальності впровадження нових засобів розміщення...59 3.2. Розробка засобів розміщення ...61 3.3. Розробка та розрахунок облаштування території глемпінгу ...68 3.4. Економічне обґрунтування проекту ...71 РОЗДІЛ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ І БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ...74 4.1. Охорона праці і техніка безпеки в готелях ...74 4.2. Електро- і пожежна безпеки в готелях ...78 ВИСНОВКИ ...83 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ ...85
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Побережна, Наталія Миколаївна, and Анастасія Сергіївна Колєсніченко. "Історичні передумови становлення готельної індустрії." Thesis, Центр фінансово-економічних наукових досліджень, 2017. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/33737.

Full text
Abstract:
Інтеграція України у світовий туристичний бізнес вимагає формування відповідної інфраструктури його підсистем, однією з домінуючих виступає гостинна діяльність. Гостинна індустрія пройшла величезний шлях від античного слабко сформованого уявлення щодо призначення готельної справи до сучасного системоутворюючого компоненту туристичного бізнесу, від ефективності управління й аналізу діяльності якого залежить розвиток цілої галузі економіки. Сьогодні важко представити країну, яка б прямо чи опосередковано не надавала або не відкривала можливості для своїх громадян залучитися до будь-якого виду технології гостинності: для одних країн туризм став перспективним джерелом наповнення бюджету, а для інших – невід’ємним складником стилю життя населення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Садова, Оксана Миколаївна, and Oksana Sadova. "Інноваційні напрями удосконалення діяльності підприємства індустрії гостинності (на прикладі ПрАТ «Тернопіль-готель)." Master's thesis, ТНТУ, 2021. http://elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/36647.

Full text
Abstract:
Магістерська робота зі спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа, – ДВНЗ ТНТУ ім. І. Пулюя, Тернопіль, 2021. У першому розділі розглянуто теоретичні засади індустрії гостинності на основі робіт українських та закордонних дослідників. Наведено дефініція «інновацій», їх види, джерела та інновації в індустрії гостинності. Досліджено інвестиційний клімат України та Тернопільської області. В другому розділі наведено загальну характеристику досліджуваного об’єкта, проведено аналіз фінансово-господарської діяльності. На основі проведеного дослідження було виконано SWOT-аналіз та поставлені завдання відповідно до стратегії. В третьому розділі на базі виконаного дослідження було запропоновано ряд пропозицій з урахуванням інноваційних тенденцій індустрії гостинності. Виконано розрахунок ефективності впровадження даних пропозицій. В четвертому розділі описано охорону праці та діяльність служби охорони праці та політику протипожежної безпеки на досліджуваному об’єкті.
Master's thesis in specialty 241 – Hotel and restaurant business, – Ternopil Ivan Pul'uj National Technical University, Ternopil, 2021. The first section considers the theoretical foundations of the hospitality industry is based on the work of Ukrainian and foreign researchers. The definition of «innovations», their types, sources, and innovations in the hospitality industry are described. The investment climate of Ukraine is studied. The second section provides a general description of the object under study, an analysis of financial and economic activities. Based on the study, a SWOT-analysis was performed and tasks were set in accordance with the strategy. In the third section, based on the study, a number of proposals were proposed taking into account the innovative trends of the hospitality industry. The calculation of the effectiveness of the implementation of these proposals is performed. The fourth section describes labor protection and the activities of the labor protection service and fire safety policy at the study site.
ВСТУП...5 РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНИЙ ТЕОРЕТИЧНІ ЗАСАДИ РОЗВИТКУ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ...8 1.1. Зміст поняття «індустрії гостинності»...8 1.2. Сутність інновацій та інноваційної діяльності підприємств індустрії гостинності...12 1.3. Оцінювання інвестиційного клімату в Україні та його вплив на розвиток підприємств готельного господарства...18 РОЗДІЛ 2. АНАЛІТИЧНО-РОЗРАХУНКОВИЙ АНАЛІЗ ДІЯЛЬНОСТІ ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬ-ГОТЕЛЬ» НА РИНКУ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ...25 2.1. Загальна характеристика ПрАТ «Тернопіль-готель»... 25 2.2. Оцінювання фінансово-господарської діяльності ПрАТ «Тернопіль-готель»...30 2.3. SWOT-аналіз підприємства...42 РОЗДІЛ 3. ПРОЄКТНО-РОЗРАХУНКОВИЙ ПРОЄКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ В КОНТЕКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ПРАТ «ТЕРНОПІЛЬ- ГОТЕЛЬ»...47 3.1. Інноваційний проєкт впровадження чат-боту для ПрАТ «Тернопіль-готель»...47 3.2. Інноваційний проєкт «Скорочення використання води у ПрАТ «Тернопіль-готель»...52 3.3. Інноваційний проєкт «Впровадження ERP-системи у діяльність ПрАТ «Тернопіль-готель»...57 РОЗДІЛ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ ТА БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ...64 4.1. Охорона праці та техніка безпеки... 64 4.2 Пожежна безпека...65 ВИСНОВКИ...68 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ...71 ДОДАТКИ...80
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коваленко, Олександр Вікторович, and Oleksandr Viktorovych Kovalenko. "Розвиток туристичної та готельно-ресторанної справи у Сумському регіоні. Реалії сьогодення." «Просвіта», 2017. http://repository.sspu.sumy.ua/handle/123456789/7122.

Full text
Abstract:
В даній роботі зазначено, що з середини 2016 року Виконавчий комітет Сумської міської ради разом із громадськістю приступили до обговорення та реалізації «Програми туристичної привабливості міста». Головними напрямками діяльності було обрано: забезпечення сталого розвитку туристичної галузі, підвищення її частки в економічних показниках міста, збільшення частки в’їзного туризму, покращення іміджу м. Суми на всеукраїнському та міжнародному ринку туристичних послуг. Основні завдання Програми спрямовані на реалізацію державної політики щодо вирішення проблеми розвитку туризму в місті Суми.
In this paper it is noted that from mid-2016 the Executive Committee of Sumy City Council together with the public began to discuss and implement the "Program of tourist attraction of the city". The main directions of activity were chosen: ensuring the sustainable development of the tourist industry, increasing its share in the city's economic indicators, increasing the share of inbound tourism, improving the image of Sumy in the nationwide and international tourist services market. The main objectives of the Program are to implement the state policy on addressing the problem of tourism development in the city of Sumy.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Недбаєва, К. Ю., and Василь Валерійович Бугас. "Готельно-ресторанні послуги в індустрії туризму." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2021. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/18822.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Нізіна, А. О. "Туристичний потенціал Японії." Thesis, Чернігів, 2020. http://ir.stu.cn.ua/123456789/20104.

Full text
Abstract:
Нізіна, А. О. Туристичний потенціал Японії : дипломна робота : 242 Туризм / А. О. Нізіна ; керівник роботи Алєшугіна Н. О. ; Національний університет «Чернігівська політехніка», кафедра туризму. – Чернігів, 2020. – 83 с.
Об’єктом дослідження випускної кваліфікаційної роботи виступає туристичний потенціал Японії. Предметом дослідження випускної кваліфікаційної роботи є складові туристичного потенціалу Японії. Мета випускної кваліфікаційної роботи полягає в аналізі туристичного потенціалу Японії, оцінці її туристичних ресурсів та можливості використання японського досвіду в Україні. Завданнями випускної кваліфікаційної роботи є: охарактеризувати туристичний потенціал території, визначити фактори, які впливають на формування туристичного потенціалу, охарактеризувати методики оцінки туристичного потенціалу території, оцінити туристичні ресурси Японії, охарактеризувати туристичну індустрію Японії, визначити туристичний імідж Японії, дослідити досвід державного регулювання туристичної та природоохоронної діяльності країни, охарактеризувати інновації у сфері гостинності, дослідити розвиток розважальної індустрії Японії. За результатами дослідження сформульовані пропозиції щодо використання японського досвіду в Україні.
The object of research of the final qualification work is the tourist potential of Japan. The subject of research of the final qualification work is the components of the tourist potential of Japan. The purpose of the final qualification work is to analyze the tourism potential of Japan, assess its tourism resources and the possibility of using the Japanese experience in Ukraine. Objectives of the qualification work are: to characterize the tourism potential of the area to determine the factors that affect the formation of tourist potential, to describe methods for the assessment of the tourist potential of territory, to assess the tourism resources of Japan, to characterize the tourism industry in Japan, to identify the tourist image of Japan, to explore the experience of state regulation of tourist and environmental activities of the country, characterized by innovations in the hospitality industry, explore the development of entertainment industry in Japan. Based on the results of the study, proposals for using the Japanese experience in Ukraine are formulated.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Єршова, Наталя Юріївна, Тетяна Андріївна Жадан, and Олена Миколаївна Смірнова. "Моніторинг і контроль в системі управління фінансово-економічною безпекою закладів готельно-ресторанного бізнесу." Thesis, Харківський національний університет міського господарства ім. О. М. Бекетова, 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/38754.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Скрипник, Маргарита Миколаївна, and Вікторія Миколаївна Царенко. "PROFESSIONAL SPEECH COMPETENCE OF PROSPECTIVE EXPERTS IN HOTEL AND RESTAURANT BUSINESS." Thesis, 2020. http://dspace.puet.edu.ua/handle/123456789/9563.

Full text
Abstract:
This article examines the features of professional speech competence of prospective expects in hotel and restaurant business. Special attention was paid to the description of speech competence in linguodidactics. Professional speech competence is one of the components of professional competence of a modern specialist. Selected skills required for future hotel and restaurant professionals.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Ресторанна індустрія"

1

Гринченко, Ольга. "РЕАЛІЗАЦІЯ МЕТОДОЛОГІЇ СИСТЕМНОГО ПІДХОДУ В ТЕХНОЛОГІЇ ПРОДУКЦІЇ РЕСТОРАННОЇ ІНДУСТРІЇ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS, chair Марина Колеснікова, Світлана Юрченко, Тетяна Черемська, and Єлизавета Компанієць. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-15.10.2021.17.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography