Journal articles on the topic 'Рекрутинг персоналу'

To see the other types of publications on this topic, follow the link: Рекрутинг персоналу.

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the top 20 journal articles for your research on the topic 'Рекрутинг персоналу.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Browse journal articles on a wide variety of disciplines and organise your bibliography correctly.

1

Пучкова, С. І. "РЕКРУТИНГ У ТОРГОВЕЛЬНІЙ СФЕРІ: ТЕНДЕНЦІЇ ТА КЛЮЧОВІ ПІДХОДИ." Herald of Lviv University of Trade and Economics Economic sciences, no. 61 (December 22, 2020): 118–26. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1205-2020-61-18.

Full text
Abstract:
У статті визначено та досліджено актуальні тенденції, які визначають підходи до рекрутингу в торговельній сфері. Визначено основні тренди розвитку сфери торгівлі та зазначено їх взаємозв’язок із си-стемою управління персоналом. Виділено три основні групи торговельних підприємств залежно від методів управління персоналом. Розкрито особливості управління персоналом на торговельних підприємствах певної групи. Підбір персоналу є одним із важливіших завдань для забезпечення виконання функцій і трудових операцій на торговельних підприємствах. Наведено порівняльну характеристику внутрішніх і зовнішніх джерел набору персоналу. Зазначено про рекрутинг як найбільш дієвий спосіб підбору персоналу із зовнішніх джерел. Наведено визначення поняття “рекрутинг” з точки зору широкого і вузького підходів. Проаналізовано тенденції, які впливають на функцію рекрутингу, а саме: ситуація на ринку праці, специфіка роботи з кандидатами різних поколінь, правила залучення талантів, бренд роботодавця, інформаційне забезпечення та діджиталізація ре-крутингу. У ході дослідження встановлено: 1. Попит на працівників у сфері торгівлі постійно зростає. Найбільша кількість вакансій належать компаніям, які торгують продуктами харчування, далі розташову-ються одяг і електроніка. 2. Торгівля увійшла в топ-3 галузей, де хотіли би працювати представники всіх по-колінь. Найбільше в сфері торгівлі хочуть працювати мілленіали. 3. Загострюється конкуренція за таланти, що вимагає змін у способах їх залучення. 4. Результативність рекрутингу залежить від бренда роботодавця. 5. Соціальний рекрутинг є сучасним способом комунікації між кандидатом і рекрутером. 6. Цифрові техно-логії дозволяють автоматизувати скрінінг і процес найму працівників. За результатами проведеного дослідження запропоновано ключові підходи до формування системи рекрутингу в торговельній сфері.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Стасик, Софія, Адель Бикова, and Алла Лобза. "ВПЛИВ ПАНДЕМІЇ COVID-19 НА IT РЕКРУТИНГ ПЕРСОНАЛУ." Молодий вчений, no. 1 (89) (January 29, 2021): 196–201. http://dx.doi.org/10.32839/2304-5809/2021-1-89-40.

Full text
Abstract:
Пандемія COVID-19 вразила всі галузі світової економіки. Протягом 2020 року ситуація на ринку праці була нестабільною. Компанії пристосовуючись до нових умов дистанційної роботи мали бути гнучкими в процесах управлінням персоналу. В ІТ-сфері внутрішній підбір персоналу також динамічно розвивався та зазнавав змін. Наукова стаття присвячена розгляду інноваційних методів відбору персоналу в IT галузі, становленню його ролі в процесі роботи підприємств, ефективності організації системи підбору на підприємствах в умовах глобального карантину. Дано визначення підбору IT персоналу, розглянуто види джерел пошуку, досліджено систему інноваційних методів підбору персоналу на IT підприємстві. У ході проведеного аналізу було розкрито методологію процесу відбору персоналу з урахуванням різних методів. У результаті дослідження було виокремлено фактори, що спричиняють вплив на ефективність процесу відбору персоналу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Кубіній, Н. Ю., and В. П. Варга. "СУЧАСНІ ПІДХОДИ ДО ВІДБОРУ ПЕРСОНАЛУ НА ПІДПРИЄМСТВІ." Науковий вісник Ужгородського університету. Серія «Економіка», no. 2(56) (March 22, 2021): 108–13. http://dx.doi.org/10.24144/2409-6857.2020.2(56).108-113.

Full text
Abstract:
У статті розкрито проблему відбору персоналу на сучасних підприємствах. Визначено актуальність питання та з’ясовано роль підбору кваліфікованого працівника. Під поняттям «підбір персоналу» розуміємо дії, що направлені на пошук відповідних кадрів, які якнайкраще зможуть досягнути поставлених цілей та завдань, встановлені підприємством. Розглянуто традиційні (співбесіда, тестування, формування резюме, оцінювання анкетних даних та ін.) й сучасні (скринінг, рекрутинг, хедхантинг та ін.) методи відбору. Проаналізовано їх переваги та недоліки.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мутерко, Г. М. "ІННОВАЦІЙНИЙ МЕТОД ПОШУКУ ПЕРСОНАЛУ." Підприємництво і торгівля, no. 30 (July 1, 2021): 48–52. http://dx.doi.org/10.36477/2522-1256-2021-30-08.

Full text
Abstract:
Підбір персоналу є найважливішим елементом діяльності кожного підприємства. Існує багато різних традиційних методів підбору персоналу, але багато з них уже застаріли і підприємствам потрібно переходити на інноваційні. Основними методами пошуку є хедхантинг, рекрутинг та скринінг. Найдієвішим є рекрутинг, тому що він допомагає підібрати висококваліфікованих працівників на будь-яку посаду. Але на разі ці методи підбору персоналу недостатньо розповсюджені на території України, і багато підприємств використовують застарілі методи підбору персоналу. Автором доведено актуальність використання нетрадиційних методів підбору персоналу, але за умов урахування можливості самостійного розкриття професійних надбань, що зменшить ризики виникнення конфліктних ситуацій у колективі, дасть змогу знизити плинність кадрів та в подальшому формувати ефективний вектор розвитку кадрової політики на підприємстві. Оскільки розвиток професійних якостей та навичок іноді можливий лише за допомогою використання традиційних методів, то необхідно також їх ураховувати під час підбору персоналу. Визначено, що комбінування традиційних та нетрадиційних методів ефективно впливатиме на процес формування системи підбору персоналу, тому що в комбінації цих методів розкриваються як професійні, так і особисті якості робітника. Також поряд з інноваційними методами підбору персоналу підприємствам потрібно використовувати інноваційні методи пошуку, а саме за допомогою чат-ботів для швидкого пошуку робітників на підприємства. Боти здатні заощадити час не лише рекрутерами, а й кандидатам: за статистикою компаній HR-скринінг та перегляд потенційного робітника менеджером займає 60% часу від процесу відбору конкретного кандидата. Боти працюють 24/7 і з більшою кількістю завдань одночасно, що означає, що скринінг резюме починає діяти після того, як подати, у реальному часі. Ще одна проблема, яку вони можуть вирішити, – «немає відповіді»: до 85% резюме не отримує жодної реакції роботодавця. «Пошук і відбір резюме за ключовими словами можна вже віддати роботизованим системам. Проводити пошук за допомогою ботів можна, але вони можуть і помилятися. Відповідно, оцінка резюме живою людиною більш точніша».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Vonberg, T. V., and A. A. Holovko. "Recruiting Staff in the Age of Digitalization." Business Inform 6, no. 509 (2020): 313–18. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2020-6-313-318.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Kosevtsov, Vyacheslav, Grigory Tikhonov, and Aleksandr Bilyk. "Перспективи впровадження електронного рекрутингу у Збройних Силах України." Journal of Scientific Papers "Social development and Security" 11, no. 5 (October 18, 2021): 3–10. http://dx.doi.org/10.33445/sds.2021.11.5.1.

Full text
Abstract:
Стаття присвячена дослідженню процесу впровадження електронного рекрутингу у провідних країнах світу та Збройних Силах України його використання у практичній роботі керівників військових організаційних структур з метою підвищення спроможностей її персоналу у виконанні завдань, що стоять перед нею. Розглянуті сучасні наукові тенденції щодо визначення системи рекрутінгу та питання з підвищення його ефективності, сформовано основні проблемні аспекти питань його впровадження та оцінки. Визначено напрямки удосконалення оцінки персоналу на основі рекрутінгу, здійснено їх загальну характеристику та шляхи подальшого його розвитку.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Шарапова, Наталья Владимировна, Валентина Михайловна Шарапова, and Дарья Михайловна Швецова. "Digital технологии подбора персонала." Creative Economy 11, no. 9 (September 30, 2017): 953. http://dx.doi.org/10.18334/ce.11.9.38344.

Full text
Abstract:
Мировая глобализация, развитие IT-технологий отражается на скорости развития бизнеса. Соответственно, становится необходимо наращивать темпы развития человеческого капитала с помощью Digital-технологий в управлении человеческими ресурсами. Цель исследования провести анализ действующей технологии подбора персонала в компании. Анализ технологии подбора персонала показал, что персонал агентства рекрутинга применяет самые популярные инструменты digital рекрутинга при закрытии вакансий. Первые шаги в погружении в сферу digital уже осуществлены. Но используемые инструменты уже сложно назвать инновационными. В связи с быстроизменяющейся средой рынка, не стоит останавливаться на развитии в данном направлении. В качестве итога были предложены мероприятие по совершенствованию системы подбора персонала в рекрутинговом агентстве и рекомендации по их внедрению. В результате мы предложили к использованию программы, которые позволят автоматизировать простые этапы подбора. Кроме того, в качестве рекомендации мы предложили больше времени уделять аналитики процесса закрытия вакансии, для того, чтобы оперативно вносить изменения в бизнес-процессы компании.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ловчева, Марина Владимировна, Екатерина Викторовна Гурова, Наталья Ивановна Лаас, and Ирина Анатольевна Романова. "ЦИФРОВЫЕ ИНСТРУМЕНТЫ РЕКРУТИНГА И ОЦЕНКИ ПРОФЕССИОНАЛЬНЫХ КОМПЕТЕНЦИЙ ИТ-СПЕЦИАЛИСТОВ." Современная экономика: проблемы и решения 2 (March 20, 2020): 52–62. http://dx.doi.org/10.17308/meps.2020.2/2306.

Full text
Abstract:
Цель: статья посвящена обзору цифровых ресурсов отбора при найме и оценки профессиональных компетенций и деловых качеств IT-специалистов, поскольку активное использование социальных сетей, внедрение цифровых технологий в отбор, оценку, адаптацию, мотивацию, развитие персонала и другие «нецифровые», казалось бы, сферы управления становится в настоящее время необходимым условием эффективной работы HR-служб и привлекательного позиционирования работодателя на рынке труда. Обсуждение: по мнению авторов, цифровизация большинства сфер управленческой деятельности привела к усилению интереса к цифровым инструментам в сфере управления персоналом. Благодаря им, современным работодателям открываются новые возможности сокращения временных и финансовых затрат на обеспечение потребностей бизнеса в человеческих ресурсах. Более того, в работе с персоналом, создающим новейшие цифровые технологии, – IT-специалистами, – диджитал-инструменты приобретают особое значение. Результаты: авторы выделили актуальные проблемы подбора и оценки IT-специалистов, сделали обзор современных цифровых ресурсов подбора IT‐специалистов, рассмотрели нестандартные подходы к оценке профессиональных компетенций IT-персонала как особой категории сотрудников, подбор которых имеет целый ряд специфических особенностей.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Parubets, Olena, and Iryna Kychko. "НАПРЯМИ ВИКОРИСТАННЯ ТЕХНОЛОГІЙ HR-МЕНЕДЖМЕНТУ У ТРАНСПОРТНОМУ СЕКТОРІ УКРАЇНИ." PROBLEMS AND PROSPECTS OF ECONOMIC AND MANAGEMENT, no. 4(24) (2020): 34–42. http://dx.doi.org/10.25140/2411-5215-2020-4(24)-34-42.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз темпів зміни кількості суб’єктів господарювання окремих видів транспорту та чисельності зайнятих на них працівників. Виявлено сучасні проблеми в управлінні персоналом у розрізі окремих видів транспорту України. Для усунення наявних проблем запропоновано доповнювати традиційні методи набору персоналу сучасними, а саме хедхантингом, рекрутингом, скринінгом, а у випадку звільнення робітників технологією аутплейсмент. Обґрунтовано доцільність використання технологій HR-менеджменту для удосконалення управління персоналом підприємств різних видів транспорту з метою їх швидкого адаптування до нових викликів, пов’язаних зі зміною зовнішнього і внутрішнього середовища.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Семенова and P. Semenova. "RECRUITING AS AN INNOVATIVE SYSTEM OF PERSONNEL SELECTION." Management of the Personnel and Intellectual Resources in Russia 6, no. 3 (July 14, 2017): 45–49. http://dx.doi.org/10.12737/article_5947e18a0a69a2.99620595.

Full text
Abstract:
The article deals in details with innovative methods of recruitment, which are popular and effective these days, reveals positive and negative aspects of it, explains the essence and the methods of recruitment implementation in organization. This article explains and stresses the importance of using innovative methods for maintaining organizational competitiveness and for more comfortable and quicker research of qualified senior and middle-level managers. The author explains some situations on the labor market, addressed from both the employee side and the employer side, also defects the causes of popularization each models on Russian labor market. The article explains development trends of recruitment in Russia, justifies risks and perspectives of implementation and the organization greater use.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
11

Беликова, Е. В., А. Н. Столярова, Е. Ю. Чернявская, and Л. В. Шамрай-Курбатова. "Специфика найма персонала и новые методы рекрутинга в условиях социальных изменений." Creative Economy 16, no. 4 (2022): 1413–26. http://dx.doi.org/10.18334/ce.16.4.114553.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
12

Vonberg, T. V., and D. M. Kudymenko. "Features of Staff Recruiting in IT Companies." Business Inform 7, no. 510 (2020): 287–92. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2020-7-287-292.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
13

Glyzina, M. P., and E. A. Ivanova. "RECRUITING STAFF IN THE DIGITAL TRANSFORMATION OF TODAY’S ORGANIZATIONS." Вестник Алтайской академии экономики и права 1, no. 6 2021 (2021): 36–41. http://dx.doi.org/10.17513/vaael.1725.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
14

Lebedeva, Ksenia, Margarita Simonova, and Nadezhda Tishkina. "Referral recruiting program as an effective recruiting method." Theoretical and practical aspects of Management 2022, no. 1 (January 2022): 188–202. http://dx.doi.org/10.46486/0234-4505-2022-01-188-202.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
15

Slavenko, Y. A., V. O. Domuschi, and A. V. Buzunar. "Features of Recruitment and Adaptation of Staff under the Modern Conditions of Organization Development." Business Inform 12, no. 527 (2021): 268–76. http://dx.doi.org/10.32983/2222-4459-2021-12-268-276.

Full text
Abstract:
The article reveals the concept of adaptation of staff in a new team. The types of adaptation at enterprises, the main risks of employees and possible problems are considered, adaptation goals are allocated. The article also covers the concepts of recruiting staff and team building. The factors that cause influence on the adaptation of the employee in the organization are allocated and analyzed. Particular attention is paid to the process of adaptation in a new team, namely: each stage of the process is considered in detail. When analyzing statistical data, the reasons for the dismissal of staff in terms of interaction with the manager and the team are determined. Among the methods of adaptation of staff, attention is paid to the following components: instruction, mentoring, training, interaction with management and team, etc. The necessity of forming a holistic system of values of the team of employees and the company under conditions of increased economic and social risk, as well as the organization of the correct interaction between a potential employer and a candidate are substantiated. To date, Ukrainian enterprises face the problem of renovation of outdated recruitment methods, ineffective under the modern market conditions. Classic recruitment fades into the background, the latest technologies displace the previous ones, so we need «flexible», that is, stress-resistant, sociable, ready for constant training and multitasking workers. The increase in the weight of the human factor has led to the emergence of the need for diverse qualitative and quantitative assessments of the qualities of the applicant. That is why it is important that the recruitment of staff is carried out purposefully and taking into account the current theoretical and practical views of scholars on the contemporary processes of quarantine restrictions, online recruiting strategies, rapid reorientation to new rules and conditions of doing business. Modern recruitment and adaptation tools will allow to invent and retain the unique competencies of employees, and their experience, education and motivation, combined with effective teamwork, will expand the boundaries and opportunities for technological, economic and social modernization of business and society.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
16

Bilyk, E., O. Khymych, Y. Blynda, and U. Lukashevska. "TOOLS TO INCREASE THE EFFICIENCY OF PERSONNEL RECRUITMENT IN THE SYSTEM OF HUMAN RESOURCES MANAGEMENT IN THE IT SPHERE." National Association of Scientists 2, no. 32(59) (October 12, 2020): 24–31. http://dx.doi.org/10.31618/nas.2413-5291.2020.2.59.295.

Full text
Abstract:
The article is devoted to the issues of increasing the efficiency of personnel recruitment in the personnel management system of IT enterprises. The key performance indicators of the recruitment department are substantiated, such as: the number of closed vacancies, the speed of closing vacancies, the quality of closing vacancies, the cost of closing vacancies and feedback from both candidates and managers (customers). The influence of social networks on the activities of recruiters is analyzed - a factor that influenced hiring more than it seems at first glance.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
17

Golovanova, Olga, and Nataliya Masyuk. "Chatвot – digital recruiter assistant." Территория новых возможностей. Вестник Владивостокского государственного университета экономики и сервиса, no. 4 (2020): 118–28. http://dx.doi.org/10.24866/vvsu/2073-3984/2020-4/118-128.

Full text
Abstract:
Цифровизация затрагивает все новые сферы жизни и вносит изменения в многочисленные профессии. Возможно, в ближайшем будущем подбором сотрудников всех категорий займутся роботы, а именно чат-боты. Рекрутмент представляет сего- дня одну из самых интересных и перспективных сфер для автоматизации. Чат-бот умеет вести онлайн-диалог при помощи текстовых или голосовых сообщений. Многие современные компании внедряют их в свои корпоративные ресурсы, такие, как социальные сети, веб-сайты, мессенджеры, и поддерживают свое конкурентное преимущество, поскольку остаются на связи со своими потенциальными клиентами и кандидатами 24 часа в сутки 7 дней в неделю. Такие чат-боты становятся реальными помощниками специалистов по персоналу, они позволяют выстраивать коммуникации с соискателями работы, выполняют множество трудоемких и затратных по ресурсам функций. В статье показаны особенности использования нейронных сетей и машинного обучения для создания чат-ботов и преимущества их применения в рекрутменте. Приведены главные мировые программные продукты для найма сотрудников (по данным 2019 года), описан спектр решаемых ими задач. Даны примеры некоторых платформенных решений для рекрутинга, наиболее часто используемых российскими компаниями. Ключевые слова и словосочетания: чат-бот, автоматизация, рекрутмент, рекрутер, искусственный интеллект, наем, HR-бренд, процессы, компетенции, диджитал, цифровизация.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
18

H., Pysarevska. "TRENDS OF DEVELOPMENT OF THE USE OF DIGITAL TECHNOLOGIES IN PERSONNEL MANAGEMENT." Scientific Bulletin of Kherson State University. Series Economic Sciences, no. 41 (March 31, 2021): 54–60. http://dx.doi.org/10.32999/ksu2307-8030/2021-41-10.

Full text
Abstract:
The article is devoted to the analysis of the development of innovative technologies in personnel management. The modern trends in HR development are substantiated: HR-automation, HR-analytics HR-marketing, Smart-recruiting, e-learning. The impacts of changes in business and human resource management on the development of HR-Digital have been researched: transformation of management model and formation of Digital-strategy; philosophy of agility, business orientation and the concept of balance between professional and personal life; development of HR-Digital. The basic principles of introduction of modern Digital HR technologies in the company are defined: centralization, automation, easy and fixed automation, concentration and simplicity. The international experience in the use of digital technol-ogies in personnel management and substantiated new tools to increase the efficiency of work with staff has been analysed. The focus shift from automation to performance; cloud services to simplify teamwork; constant control of efficiency; feedback, engagement and analytics; a new wave of corporate learning; innovations in the recruitment market; care for employees; human-centric analytics; Artificial Intelligence; innovative HR. The effectiveness of corporate training is proved, namely: distance learning, interactive platforms, micro-learning, upgraded learning management systems (LMS) based on artificial intelligence and virtual reality. The most effective applications and chat-bot services are substantiated. The possibility of introducing digitalization at domestic enterprises in the field of HR has been reasoned. Measures are proposed of digitalization introduction at enterprises, namely: stages of digitalization introduction in personnel management are offered. In addition, the proven necessity of developing mobile applications based on user experience and digital HR, combining social networks, mobile applications, analytics, and cloud technologies, provides a new platform to improve staff performance and the experience of candi-dates The digital capabilities to increase efficiency in human resource management have been defined. Keywords: management by personnel, digitalization, HR-platform, innovative information technologies, Digital- strategy, Digital technologies. Стаття присвячена аналізуванню розвитку інноваційних технологій в управлінні персоналом. Обгрунтовано новітні тенденції розвитку HR: HR-автоматизація, HR-аналітика HR-маркетинг, Smart-рекрутинг, електронне навчання. Досліджено вплив змін в бізнесі та управлінні людськими ресурсами на розвиток HR-Digital. Визначено основні принципи впровадження сучасних технологій Digital HR в компанію: централізація, автоматизація, легка і фіксована автоматизація, концентрація та простота. Проана-лізовано міжнародний досвід використання Digital технологій в управлінні персоналом та обґрунтовано нові інструментами для підвищення ефективності роботи з персоналом. Обгрунтовано можливість впровадження діджиталізації на вітчизняних підпри-ємствах у сфері HR. Запропоновано заходи щодо впровадження діджиталізації на підприємствах. Визначено можливості Digital для підвищення ефективності в управлінні людськими ресурсами. Ключові слова: управління персоналом, діджиталізація, HR-платформи, інноваційні інформаційні технології, Digital-стратегія, Digital-технології.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
19

Vonberg, Tetyana, and Anna Holovko. "TRENDS OF PERSONNEL RECRUITMENT DEVELOPMENT THROUGH THE PRISM OF DIGITAL INNOVATION." Market Infrastructure, no. 45 (2020). http://dx.doi.org/10.32843/infrastruct45-13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
20

Khytra, Olena, and Alla Chaplii. "PECULIARITIES OF RECRUITING APPLICATION IN THE PERSONNEL MANAGEMENT SYSTEM OF THE ENTERPRISE." Pryazovskyi Economic Herald, no. 4(15) (2019). http://dx.doi.org/10.32840/2522-4263/2019-4-38.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography