Academic literature on the topic 'Рекламний матеріал'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Рекламний матеріал.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Рекламний матеріал"

1

ЛІТКОВИЧ, Ю. В., Л. В. КОВАЛЬЧУК, and І. В. ЛЕСИК. "РЕКЛАМНА ФУНКЦІЯ АНГЛОМОВНИХ ГАЗЕТНИХ ЗАГОЛОВКІВ." АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ГУМАНІТАРНІ НАУКИ», no. 3 (February 16, 2022): 125–31. http://dx.doi.org/10.52726/as.humanities/2021.3.18.

Full text
Abstract:
Рекламна функція заголовка полягає в тому, щоб викликати інтерес до публікації та змусити читача прочитати текст, а потім купити товар, не розкриваючи всієї його суті. Зазвичай заголовок для цього типу відносин є фразою, яка просто називає об’єкт або предмет публікації чи натякає на нього. Рекламна функція заголовка текстів новин відіграє важливу роль у формуванні ставлення читача до публікації. Її реалізація характеризується тим, що цікаві, що привертають увагу, ємні заголовки, які нагадують рекламу товарів чи послуг, можуть викликати інтерес у глядачів. Серед основних лінгвістичних особливостей заголовків у рекламній функції можна виділити такі засоби: стилістичні (алюзія, анафора, гіпербола, метафора, метонімія, повтор, риторичне питання, каламбур та інші); спеціальна термінологія; емоційно-забарвлена лексика, тобто поєднання стандартних та експресивних мовних засобів; використання як абстрактної, так і конкретної лексики. Заголовок сучасного газетного тексту рідко виконує лише функцію номінації чи інформування. Найчастіше заголовок виконує рекламну функцію, тобто функцію продажу інформації, що міститься у тексті газетного матеріалу. Рекламна функція реалізується дієсловами, прикметниками у вищому та найвищому ступенях порівняння, використанням особистих займенників, різними стилістичними засобами. Зокрема, семантична функція є основною рекламною функцією, яка викликає інтерес адресата до предмета реклами. Основна відмінність між заголовками та слоганами полягає в меті їх використання: заголовок залучає читача до прочитання тексту, а рекламний слоган доносить до споживачів основні ідеї рекламних кампаній та зберігає їхню цілісність під час використання декількох різних рекламних каналів. Слоган – це фраза, яка передає суть рекламної кампанії.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

ВАСИЛЬЄВА, Н. О. "ДО ПИТАННЯ ВЗАЄМОДІЇ ПРАГМАТИКО-ЛІНГВІСТИЧНИХ РИС ПОЛІКОДОВИХ ТЕКСТІВ АНГЛОМОВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ РЕКЛАМИ." АКАДЕМІЧНІ СТУДІЇ. СЕРІЯ «ГУМАНІТАРНІ НАУКИ», no. 3 (February 16, 2022): 111–17. http://dx.doi.org/10.52726/as.humanities/2021.3.16.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано проблему взаємодії семіотичних знаків, вербальних одиниць і прагматичних інтенцій автора на матеріалі полікодових текстів сучасної англомовної соціальної реклами. Рекламне повідомлення інтерпретується як структурно та логічно завершений письмовий текст, створений із певною метою. Як відомо, рекламне повідомлення соціальної тематики, на відміну від комерційного, порушує важливі питання і створюється для гуманізації суспільства. З позиції лінгвістики рекламний текст вважається негомогенним, тобто таким, що поєднує вербальний (мовний або мовленнєвий) і невербальний (містить одиниці, що належать до інших знакових систем) елементи. Враховуючи складну природу поняття «полікодовий тест», ми застосували класифікацію знаків Ч. С. Пірса на семантичному, синтаксичному і прагматичному рівнях пізнання та елементи прагматично-лінгвістичного аналізу для дослідження дібраних рекламних повідомлень. У результаті вивчення ілюстративного матеріалу було визначено, що кожне рекламне повідомлення акумулює низку знаків (іконічні, індексальні, символічні), котрі прямо чи опосередковано вказують на об’єкт або проблему, якій присвячена реклама. Показово, що ключову роль у відібраних полікодових текстах відіграє візуальний компонент (обрана кольорова палітра, графічні засоби, фотомонтаж, колаж тощо), а вербальний компонент (судження або висновок) лаконічно резюмує представлену соціальну проблему. Автори рекламних повідомлень звертаються до різних лінгвістично-стилістичних засобів (на фонетичному, лексичному, синтаксичному рівнях) для досягнення поставленої мети. При цьому знаки та лексико-стилістичні засоби гармонійно доповнюють одне одного, оптимізуючи текст соціальної реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Диомидова, Алла. "Суперлатив в женском рекламном дискурсе (на материале рекламных текстов из журнала “Cosmopolitan”)." Verbum 4 (February 6, 2013): 46–52. http://dx.doi.org/10.15388/verb.2013.4.4980.

Full text
Abstract:
Целью данного исследования является описание использования суперлатива в рекламных текстах. Частое использование суперлатива в рекламном дискурсе является той чертой, которая объединяет рекламный и политический (тоталитарный) дискурсы. Понятие су- перлатива в данной работе понимается более широко, чем в традиционных грамматиках. Расширительное понимание этого понятия имеет свою традицию в исследованиях дискур- са (ср. В. Клемперер «Язык Третьего рейха»). Все суперлативы можно разделить на две груп- пы: грамматические и семантические. Грамматические суперлативы – это превосходная степень прилагательных и слова с приставками -гипер, -мега, -супер и т.п. Семантические суперлативы – слова, которые формально не являются прилагательными в превосходной степени. Однако они обладают таким значением. У дискурсивных суперлативов данное значение появляется в контексте. Например, слово голографический не обладает суперла- тивным значением. Но оно появляется в определенном рекламном тексте – голографиче- ский блеск.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Мусійчук, Світлана Миколаївна. "Прагматична спрямованість рекламного тексту (на матеріалі французької мови)." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 14 (January 15, 2016): 260–66. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v14i0.228.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто рекламу як форму соціально зорієнтованої комунікації, що характеризується виразною прагматичною метою. Прагматична установка пов’язана з певними функціями, які рекламний текст виконує задля отримання бажаного ефекту впливу на споживача. На прикладі французьких рекламних текстів показано, що реалізації прагматичних функцій, виконуваних цими текстами, сприяє врахування соціальних і культурних орієнтирів, наявних у певному соціумі.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Meteshkin, Kostiantyn O., and Olena Ye Pomortseva. "ДОСВІД ВИКОРИСТАННЯ WEB-ТЕХНОЛОГІЙ У ІНТЕРАКТИВНІЙ РЕКЛАМІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ." Information Technologies and Learning Tools 36, no. 4 (September 19, 2013): 110–20. http://dx.doi.org/10.33407/itlt.v36i4.880.

Full text
Abstract:
Актуальність матеріалу, наведеного у статті, обумовлена проблемами, що склалися під час проведення вступної кампанії до вищого навчального закладу. Більшість навчальних закладів використовують досвід реклами товарів загального споживання, не враховуючи те, що надається специфічна послуга: одному студенту, якого обслуговує великий колектив високоінтелектуальних науково-педагогічних працівників, а також допоміжний персонал вищого навчального закладу. Тому рекламна діяльність профілюючої кафедри в умовах ринкової економіки повинна бути на одному щаблі з навчальною, методичною, науковою та виховною діяльністю. Наведений у статті матеріал базується на реально діючій системі підтримки освітніх процесів у вигляді сайту кафедри. Грамотне використання одного з ресурсів цієї системи дозволило підвищити ефективність набору студентів за рахунок інтерактивного характеру реклами.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сердечна, Людмила. "РЕГУЛЮВАННЯ СФЕРИ РЕКЛАМИ В КОНТЕКСТІ СТАЛОГО РОЗВИТКУ УКРАЇНИ (АРХЕТИПНИЙ ПІДХІД)." Public management 18, no. 3 (May 29, 2019): 402–11. http://dx.doi.org/10.32689/2617-2224-2019-18-3-402-411.

Full text
Abstract:
Pозглядаються актуальні питання теорії і практики регулю- вання у процесі формування та реалізації державної політики у сфері ре- клами, зокрема, методологічні проблеми застосування архетипного підходу для аналізу регулювання реклами в контексті сталого розвитку України. Рекламна діяльність в сучасних умовах впливає на формування ціннісних орієнтацій суспільства і є однією з причин загострення соціальних супереч- ностей. Багатовекторність реклами і масовий характер зумовлюють пробле- ми її функціонування, зокрема таку, як вплив на раціональність споживання в сучасному суспільстві. Одним з основних завдань реклами є стимулю- вання споживання, а отже, вирішення завдання збалансованого споживан- ня, що визначене Стратегією сталого розвитку України до 2030 р., створює суперечність. Вирішення проблеми вимагає трансформації концептуаль- них основ регулювання рекламної сфери. Обґрунтовано необхідність вироблення парадигми регулювання реклами на основі ціннісних установок, на яких ґрунтується концепція сталого розвитку і, зокрема, збалансованого споживання. Певні ціннісні установки (архетипи), що зумовлюють розви- ток регулювання, відповідно мають вплив і на рівень корпоративної соці- альної відповідальності рекламного бізнесу і сприяють досягненню гармо- нізації відносин рекламного бізнесу, суспільства і держави. Обґрунтовано висновок, що питання ціннісних установок у регулюванні реклами з пози- цій завдань Стратегії сталого розвитку щодо збалансованого споживання не має ставитися як вибір альтернативи. Оптимальне співвідношення матері- альних інтересів бізнесу й нематеріальних цінностей суспільства в регулю- ванні рекламної сфери залежить від співвідношення ціннісно-смислових архетипів, коли суб’єкти рекламної діяльності мають дієву мотивацію щодо соціальної відповідальності, яка доповнює, а не виключає корпоративні ін- тереси.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Karpova, Kateryna. "LINGUISTIC PECULIARITIES OF PERSUASIVE STRATEGIES AND TACTICS IN ENGLISH ADVERTISING OF ECO-FRIENDLY PRODUCTS." Studia Linguistica, no. 15 (2019): 26–39. http://dx.doi.org/10.17721/studling2019.15.84-105.

Full text
Abstract:
Прикметною ознакою нашого часу є те, що сучасна сфера рекламної комунікації являється ключовим каналом, який поєднує виробника та споживача, відтак саме реклама відіграє важливу роль у створенні та підтримці іміджу певної компанії чи бренду. Сьогодні всесвітньо відомі корпорації демонструють неабияке зацікавлення проблемами довкілля, намагаються привнести у свою корпоративну культуру ознаки екологічної освіченості, а також залучають креативних бренд менеджерів, які, у свою чергу, створюють такі переконливі рекламні кампанії товарів та послуг, що націлені на споживачів, якіпереймаються питаннями захисту та збереження навколишнього середовища. Відтак, статтю присвячено розгляду комунікативних стратегій і тактик, які використовуються як механізм переконання в англомовному рекламному дискурсі. Лінгвістичний аналіз явища мовленнєвого впливу з метою досягнення персуазивного ефекту здійснюється на матеріалі рекламних повідомлень екологічних товарів. Основними методами дослідження обрано контент аналіз, лексико-семантичний та інтерпретативний аналіз. У результаті проведеного лінгвістичного експерименту виділено та проаналізовано наступні комунікативні стратегії, які володіють значним персуазивним потенціалом у рекламному дискурсі: стратегія привернення уваги до товару чи послуги, які рекламуються; стратегія створення позитивного іміджу; стратегія оцінки та стратегія інтимізації. Окрім того, вивчено певні лінгвістичні тактики та прийоми, задіяні у процесі реалізації вищезазначених комунікативних стратегій.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Ульянова, Г. О. "ЗАХИСТ ПРАВ ТВОРЦІВ РЕКЛАМИ ВІД НЕПРАВОМІРНОГО ВИКОРИСТАННЯ РЕКЛАМНИХ МАТЕРІАЛІВ." Наукові праці Національного університету “Одеська юридична академія” 12 (May 6, 2019): 360–69. http://dx.doi.org/10.32837/npnuola.v12i0.243.

Full text
Abstract:
Отаття присвячена аналізу нормативно-правових актів, які встановлюють заборону на неправомірне використання рекламних матеріалів. У відносинах, які виникають у зв'язку зі створенням та розповсюдженням реклами, права інтелектуальної власності реалізуються не в повній мірі, що обумовлює й особливості захисту прав творців рек­ламних матеріалів у випадку їх неправомірного використання. The article devoted to comprehensive analysis the legislation, which sets limits on the illegal use of advertising. The author elucidates the peculiarities of copyright protection in the legal relations arising from advertisement.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Осташевская, Е. Ю. "Перцептивная лексика английского языка с семантическим компонентом «теплота» в рекламном тексте." ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ 72, no. 5 (April 2021): 86–91. http://dx.doi.org/10.18411/lj-04-2021-196.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются особенности функционирования английской перцептивной лексики с семантическим компонентом «теплота» в рекламных текстах. Используется обширный материал, представленный рекламными объявлениями различных товаров, мероприятий, услуг. На основе анализа словарных дефиниций устанавливаются значения, актуализируемые в целях создания у потребителя приятных температурных ощущений и эмоций, способствующих выполнению рекламным текстом функции воздействия и повышению его прагматического потенциала.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Khmil-Chupryna, V. "Жанрова палітра публіцистичних матеріалів на літературну тематику." Communications and Communicative Technologies, no. 20 (February 20, 2020): 94–99. http://dx.doi.org/10.15421/292014.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено і проаналізовано форми опосередкованої реклами та промоції художньої літератури у ЗМК, до яких віднесено публіцистичні матеріали на літературну тематику. Розглянуто та охарактеризовано жанри репортажу, звіту, біографічного або портретного нарису, есе та блогу, зокрема відео- і фотоблогу. Визначено їх потенціал у популяризації читання та промоції літератури. Простежено жанрові трансформації публіцистичних матеріалів на літературну тематику, досліджено виникнення нових жанрів опосередкованої реклами, зокрема букстаграму. Метою статті є дослідження жанрової палітри публіцистичних матеріалів на літературну тематику та визначення їх ролі у промоції книжкової продукції та популяризації читання. На основі аналізу сучасної вітчизняної та зарубіжної наукової літератури з проблем читання доведено, що популяризація читання на сучасному етапі передбачає широке використання новітніх інформаційних технологій і впровадження нових форм і методів промоції книги. Також актуалізовано продуктивність засобів опосередкованого впливу на аудиторію, спрямованих на підвищення статусу читання як соціально-культурного інституту, формування позитивного іміджу людини, яка читає. Доведено потенціал ЗМК у популяризації читання і налагодженні ефективної комунікації між різноманітними соціальними інститутами, що беруть участь у цьому процесі. Наукова новизна розвідки полягає у комплексному дослідженні журналістських жанрів, що використовуються для висвітлення літературної тематики. Матеріалом дослідження стали сучасні публіцистичні матеріали літературної тематики українських інтернет-ЗМК. Результати дослідження можуть доповнити навчальні курси «Масова комунікація та інформація», «Журналістика», «Теорія соціальних комунікацій», «Теорія і практика видавничої справи», «Книжкові видання», а також бути задіяні для оптимізації роботи мережевих видань.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Рекламний матеріал"

1

Кітченко, Олена Миколаївна. "Як завоювати глядача в рекламі." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2018. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/42621.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Біх, А. Є., Дiана Василiвна Мовчан, Диана Васильевна Мовчан, and Diana Vasylivna Movchan. "Лінгвопрагматичні особливості слогана в тенденціях сучасної реклами (на матеріалі німецької мови)." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46637.

Full text
Abstract:
Кінець XX століття сформував і реконструював ментальний світ людини, яка обов'язково є членом певної соціальної групи, членом національно-лінгво-культурного співтовариства [2, 173]. Національна мовна ментальність може виявлятися не лише в особливому лексичному корпусі мови, але й репрезентуватися в активізованих сьогодні рекламних слоганах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Глазько, М. С., and К. В. Чуланов. "Стилістичні особливості рекламних текстів (на матеріалі реклами автомобілів)." Thesis, Сумський державний університет, 2018. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/67349.

Full text
Abstract:
Реклама за останні роки набула популярності не лише в бізнес індустрії, але й у повсякденному суспільному житті. Реклама має потужний вплив на свідомість читача, а тому справляється зі своєю основною функцією – стимулювання бажання купувати продукт чи послугу. Такого ефекту маркетологи досягають за допомогою влучних образних висловів, які характерні для рекламного стилю. Щоб привернути увагу глядача, зацікавити його в покупці творці реклами вдаються до використання стилістичних фігур, які швидко закарбовуються в пам’яті глядачів та створюють особливий емоційний вплив.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Чуланова, Галина Валеріївна, Галина Валериевна Чуланова, Halyna Valeriivna Chulanova, and А. О. Рожнова. "Реалізація категорії емотивності в рекламних текстах (на матеріалі англомовних слоганів до кінофільмів)." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26194.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Духно, С. В. "Особливості використання американського та британського сленгу (на матеріалі рекламного дискурсу)." Thesis, Видавництво СумДУ, 2010. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17713.

Full text
Abstract:
Об'єктом наукового аналізу є сфери й закони функціонування сленгу в сучасній англійській мові, а саме в аспекті рекламного простору. Сленг як субмова зараз дуже активно оновлюється, розширює коло свого існування, спостерігається зв'язок сленгу з іншими субмовами, з мовою літературною, що часто поповнюється новими лексичними одиницями за рахунок сленгізмів, які за певних обставин втратили свої специфічні властивості. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/17713
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Чепурна, В. В. "Архітектонічні особливості рекламного тексту глянцевих журналів на матеріалі англомовного дискурсу." Thesis, Сумський державний університет, 2013. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30517.

Full text
Abstract:
Мова реклами займає особливе місце серед тих функціонально-стильових утворень, які відносяться до масової інформації, об'єднані масовою комунікацією. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/30517
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Грамотіна, В. О. "Прагмарелевантні засоби вираження експресивності в рекламних текстах (на матеріалі англомовної реклами)." Thesis, Видавництво СумДУ, 2012. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/26147.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Козловська, Ганна Борисівна, Анна Борисовна Козловская, Hanna Borysivna Kozlovska, and Є. С. Шкарупа. "Лінгвістичний статус рекламних текстів (на матеріалі англійської та німецької побутової реклами)." Thesis, Видавництво СумДУ, 2004. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/22925.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Липівець, В. В., Галина Валеріївна Чуланова, Галина Валериевна Чуланова, and Halyna Valeriivna Chulanova. "Лексико-семантичні особливості креолізованого тексту (на матеріалі реклами автомобілей)." Thesis, Південноукраїнська організація «Центр філологічних досліджень», 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/51857.

Full text
Abstract:
Сучасний комунікативний простір тяжіє до тенденції все більшого застосування та поширення паралінгвістичних засобів інформації у сфері реклами. Безперечно, такі зміни привертають увагу на науковців та вчених, адже комплексне дослідження рекламних текстів передбачає поетапне вивчення вербальних та паралінгвістичних компонентів, які формують єдине ціле та комплексно впливають на реципієнта.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Кіптенко, С., and Г. Б. Козловська. "Лінгвістичні особливості англомовних рекламних текстів (на матеріалі реклами косметики та медичних препаратів)." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14453.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Рекламний матеріал"

1

Борисова, О. О. Рекламно-информационные технологии библиотечной деятельности. Санкт-Петербург: Профессия, 2006.

Find full text
Abstract:
В пособии освещаются актуальные вопросы рекламно-информационной деятельности библиотек, ее правовые, технологические, психолого-педагогические, этические, организационно-технологические аспекты. Даются рекомендации по использованию рекламно-информационных технологий в различных видах рекламы. Издание сопровождается большим количеством приложений, среди которых тексты нормативно-правовых актов, полный список литературы о библиотечной рекламе и др. Пособие предназначено для сотрудников маркетинговых отделов библиотек, подразделений по связям с общественностью, специалистов в области библиотечной рекламы. Материал пособия может быть использован в соответствующих курсах вузов культуры и искусств, а также в практической деятельности книгоиздательских и книготорговых организаций
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Грушевська, Ю. А. Теорія та історія реклами : навчально-методичний посібник. Одеса : Фенікс, 2019. http://dx.doi.org/10.32837/11300.14943.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику розглядаються ключові теми для оволодіння матеріалом навчального курсу «Теорія та історія реклами». Відповідно до програми дисципліни висвітлюються основні поняття рекламної діяльності, питання історії розвитку реклами, основи рекламного менеджменту. Після теоретичного матеріалу представлені завдання для практичних занять, додатки та глосарій. Додатки містять різноманітні відомості, потрібні для практичного здійснення рекламної діяльності. У глосарії наведені визначення понять, розуміння яких необхідне для успішного засвоєння матеріалу дисципліни «Теорія та історія реклами». Посібник розрахований на студентів факультету журналістики (спеціалізація «реклама і зв’язки з громадськістю»).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Еннан, Руслан. Правові засади рекламної діяльності : навчально-методичний посібник. Національний університет "Одеська юридична академія", 2020. http://dx.doi.org/10.32837/11300.14905.

Full text
Abstract:
У навчально-методичному посібнику містяться матеріали, що відповідають вимогам навчальної дисципліни «Правові засади рекламної діяльності»: зміст навчальної дисципліни за темами лекцій та практичних занять, методичні рекомендації для підготовки до семінарських занять, завдання до самостійної роботи, теми для самостійного опрацювання, перелік нормативноправових актів, роз’яснень, рекомендацій та узагальнень судової практики, перелік основної навчальної та навчально-методичної літератури рекомендованої для ознайомлення під час вивчення курсу, питання для перевірки знань з курсу, тестові завдання. Навчально-методичний посібник розрахований на студентів вищих навчальних закладів, для підготовки здобувачів вищої освіти за першим (бакалаврським) рівнем спеціальності «Журналістика», спеціалізації «Реклама і зв’язки з громадськістю (PR)».
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Гутникова, Ольга Николаевна. Основы организации торговли. Издательско-торговая корпорация «Дашков и К°», 2022. http://dx.doi.org/10.29030/978-5-394-04316-1-2022.

Full text
Abstract:
В учебнике раскрываются основополагающие аспекты организации торговли в условиях рыночной экономики. Большое внимание уделено базовым принципам функционирования товарного рынка, представлена его структура и характеризуется сущность организации хозяйственных взаимосвязей. Рассмотрены вопросы документационного обеспечения работы предприятий торговой сферы. Учебник содержит материалы по основам функционирования оптовой и розничной торговли, акцентировано внимание на организацию и особенности аукционной, бирже- вой, ярмарочной и интернет-торговли. Отдельные главы содержат материалы по рекламно-информационному и транспортному обеспечению торгово-технологического процесса, систематизирован инструментарий оценки эффективности осуществляемых торговых операций. Для студентов бакалавриата, обучающихся по направлениям подготовки «Торговое дело», «Экономика», «Менеджмент», а также слушателей курсов повышения квалификации и работников сферы торговли.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Рекламний матеріал"

1

Кравець, Катерина. "КРЕОЛІЗАЦІЯ РЕКЛАМНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ У СФЕРІ КОСМЕТОЛОГІЇ (НА МАТЕРІАЛІ ЯПОНСЬКОЇ І УКРАЇНСЬКОЇ МОВ)." In Theoretical foundations of pedagogy and education, 539–45. International Science Group, 2021. http://dx.doi.org/10.46299/isg.2021.mono.ped.iii.5.4.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Рекламний матеріал"

1

Цапок, Олена. "ЖАНРОВЕ ПРЕДСТАВЛЕННЯ ОПОСЕРЕДКОВАНОЇ РЕКЛАМИ В КОПІРАЙТЕРСЬКИХ МАТЕРІАЛАХ." In SPECIALIZED AND MULTIDISCIPLINARY SCIENTIFIC RESEARCHES. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/11.12.2020.v2.39.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Свистунова, Н. И., and Р. Р. Боргоякова. "Сравнительная характеристика языковых средств, репрезентирующих вкусовые свойства продуктов питания для человека и домашних питомцев в рекламных текстах (на материале английского языка)." In Наука России: Цели и задачи. НИЦ "LJournal", 2021. http://dx.doi.org/10.18411/sr-10-08-2021-40.

Full text
Abstract:
В статье рассматриваются языковые средства, репрезентирующие вкусовые свойства продуктов питания для человека и домашних питомцев в рекламных текстах. В результате анализа было выявлено, что в рекламе продуктов питания для человека употребляются языковые средства, указывающие на сложные ароматы и вкус, визуальные характеристики продукта, форму и цвет продукта, текстуру и консистенцию, эмоции. В рекламных текстах корма для животных акцентируется информация о составе, качестве, пользе продуктов и призыв заботиться о здоровье домашних питомцев.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Скрипник, К. В. "Категории модальности и персональности в рекламном слогане как типе текста (на материале английского языка)." In ТЕНДЕНЦИИ РАЗВИТИЯ НАУКИ И ОБРАЗОВАНИЯ. НИЦ «Л-Журнал», 2016. http://dx.doi.org/10.18411/lj2016-6-5-04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Рекламний матеріал"

1

Гарлицька, Т. С. Лексика рекламних текстів як вияв лінгвокультурної свідомості містян. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка, 2016. http://dx.doi.org/10.31812/0564/485.

Full text
Abstract:
У статті розглядаються лінгвокультурні особливості міського мовлення на матеріалі рекламних текстів української, російської та англійської мов. На основі порівняльного аналізу в роботі визначено спільні тенденції розвитку та специфічні риси рекламного мовлення українського, російського та англійського міст.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гамалі, Ольга Ігорівна, and Н. Н. Красуля. Языковые аномалии в современной рекламе (на материале русских и украинских текстов). КДПУ, 2004. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5524.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography