Academic literature on the topic 'Ракетна галузь'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Ракетна галузь.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Ракетна галузь"

1

Звершховський, Ігор Всеволодович, Вадим Володимирович Каніщев, Андрій Миколайович Кацан, Оксана Борисівна Кучинська, and Олексій Іванович Козаченко. "Протикорабельні комплекси – ефективне озброєння берегових підрозділів і кораблів флоту." Озброєння та військова техніка 30, no. 2 (February 8, 2022): 60–65. http://dx.doi.org/10.34169/2414-0651.2021.2(30).60-65.

Full text
Abstract:
За результатами аналізу тенденцій розвитку морського ракетного озброєння показано, що в найближчі десятиліття протикорабельні крилаті ракети залишаться основною бойовою силою берегових підрозділів і кораблів флоту. Разом з тим флоти провідних країн світу поступово втрачають «монополію», тому військово-політичному керівництву розвинених країн до водиться замислюватися, як утримати перевагу в цій галузі. Показано, що удосконалення протикорабельних ракет буде йти, ймовірно, шляхом зниження радіолокаційної помітності, підвищення економічності ракетних двигунів, підвищення гнучкості управління та «інтелекту», розширення номенклатури ракет.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Алпатов, Анатолій Петрович, Віктор Тимофійович Марченко, Павло Петрович Хорольський, and Надія Петрівна Сазіна. "СТАН ТА НАПРЯМКИ УДОСКОНАЛЕННЯ НОРМАТИВНО-МЕТОДИЧНОЇ БАЗИ РОЗРОБКИ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ТЕХНІКИ В УКРАЇНІ." Science and Innovation 18, no. 1 (February 14, 2022): 76–88. http://dx.doi.org/10.15407/scine18.01.076.

Full text
Abstract:
Вступ. Виходячи з перспектив промислового виробництва в космосі, космічна галузь є важливим стратегічним ресурсом для кожної країни, а отже, уряди високорозвинених держав створюють необхідні умови для динамічного розвитку власної ракетно-космічної галузі. Створення та виробництво складної високотехнологічної техніки неможливе без застосування розвиненої нормативно-методичної бази, тому задача її розвитку є актуальною. Проблематика. Необхідність розвитку та вдосконалення спеціальної нормативно-методичної бази розробки ракетно-космічної техніки (РКТ) обумовлена такими їх особливостями як унікальність, наукова та технічна складність, функціонування технічних систем в умовах космічного простору, їхня неремонтопридатність, тривалий життєвий цикл.Мета. Оцінка стану та визначення основних напрямків першочергового удосконалення нормативно-методичної бази РКТ в Україні.Матеріали й методи. У дослідженні використано матеріали щодо сучасного стану та основних напрямків розвиткунормативно-методичної бази для створення зразків РКТ в таких країнах як США, Франція, Німеччина, Італія та Росія. Оцінку сучасного стану нормативно-методичної бази космічної галузі України проводили з використаннямметоду аналогій, як одного із методів системного аналізу.Результати. Проведено оцінку стану нормативно-методичної бази ракетно-космічної техніки в Україні. Незважаючи на наявні недоліки, стан нормативної бази можна вважати задовільним. Натомість стан методичної бази РКТ в Україні вважається незадовільним. Як першочергові кроки з удосконалення методичної бази запропоновано розробку та сертифікацію низки методик, найбільш важливих для підвищення якості менеджменту проєктів зі створення зразків РКТ.Висновки. Необхідно в найближчі роки розробити ряд першочергових галузевих комп'ютеризованих методик, що дозволить керівництву космічної галузі України оперативно та обґрунтовано приймати рішення щодо розробки високоефективних проєктів зі створення нових зразків РКТ.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Баглюк, Геннадій Анатолійович. "Сучасний стан та інноваційні перспективи новітніх розробок у галузі порошкової металургії та композиційних матеріалів." Visnik Nacional noi academii nauk Ukrai ni, no. 5 (May 24, 2021): 27–32. http://dx.doi.org/10.15407/visn2021.05.027.

Full text
Abstract:
У доповіді наведено найважливіші результати фундаментальних і прикладних досліджень у галузі порошкової металургії та композиційних матеріалів, проведених в Інституті проблем матеріалознавства ім. І.М. Францевича НАН України, який протягом багатьох років був і залишається головною організацією в країні, що координує наукову і науково-технічну діяльність у галузі порошкової металургії. Розробки Інституту впроваджено на підприємствах оборонно-промислового комплексу, авіабудівної та ракетно-космічної галузей України. Запропоновано створити на базі Інституту матеріалознавчий центр з оцінювання відповідності та взаємозамінності матеріалів критичного імпорту для задоволення потреб вітчизняних підприємств.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Суходольський, І. А. "Економічні перспективи розвитку ракетно-космічної галузі України." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 3 (2008): 238–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Суходольський, І. А. "Економічні перспективи розвитку ракетно-космічної галузі України." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 3 (2008): 238–41.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Тягло, Любов Василівна. "Лексико-семантичні зв’язки в термінології ракетно-космічної галузі." Філологічні студії: Науковий вісник Криворізького державного педагогічного університету 5 (November 23, 2010): 110–14. http://dx.doi.org/10.31812/filstd.v5i0.896.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Звонкова, Г. Л. "Внесок академічної науки України в ядерну, ракетну і космічну галузі: фрагменти історії." Studies in history and philosophy of science and technology 29, no. 1 (February 4, 2021): 54–59. http://dx.doi.org/10.15421/272007.

Full text
Abstract:
Висвітлено внесок вчених Академії наук України в організацію ядерно- фізичних досліджень в різних суспільно-історичних умовах розвитку країни. Проаналізовано конкретні розробки в ядерній, ракетній та космічній галузях вчених інститутів НАН України на тлі світових досягнень. Показано форми наукової роботи в Академії наук, взаємодія роботи інститутів та лабораторій, які починали створюватися в державі. Акцентовано увагу на внеску конкретних вчених у розгортання і впровадження результатів досліджень. Зроблено спробу висвітлити деякі аспекти роботи Українського Фізико-Технічного Інституту, показано роль конкретних вчених у розгортанні широкого спектра ядерно-фізичних досліджень. Зроблено акцент на тому, що завдяки плідній діяльності вчених академічних інститутів та лабораторій були отримані вагомі наукові результати, які сприяли розвитку багатьох галузей і держави в цілому.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Суходольський, І. А. "Напрями розвитку й інвестування ракетно-космічної галузі у світі." Держава та регіони. Економіка та підприємництво, no. 4 (2008): 219–22.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Kroshka, Nataliia. "МОДЕЛЬ РОЗВИТКУ ПРОФЕСІЙНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ В МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ РАКЕТНО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ." PSYCHOLOGICAL JOURNAL 16, no. 6 (July 2, 2018): 109–20. http://dx.doi.org/10.31108/1.2018.6.16.8.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Генов, Б. А., В. В. Лук’янчук, and І. М. Ніколаєв. "Пріоритетний розвиток технологічного базису –основа розвитку зенітного ракетногоозброєння в Україні." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(43), (May 11, 2021): 80–86. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2021.43.11.

Full text
Abstract:
На основі аналізу світових тенденцій розвитку технологій обґрунтовується структура технологічного базису, необхідного для створення і виробництва в Україні сучасних систем (комплексів) зенітного ракетного озброєння. Показано, що основу цього технологічного базису складають сукупності продуктових і виробничих технологій, які визначають обрис складових частин (бойових і технічних засобів) зенітного ракетного озброєння, мають складну структуру і базуються на досягненнях науково-технічного прогресу у різних галузях знань. На прикладі зенітної ракетної системи середньої дальності показано, що до складу технологічного базису мають входити технології створення радіолокаційних і командно-управляючих засобів, пускових установок, базових шасі, зенітних керованих ракет. Наведені основні напрями розвитку технологічного базису і визначені критичні технології, розвиток яких дозволить створити науково-технологічні заділи, які можуть бути покладені в основу розробки і виробництва в України перспективних систем (комплексів) зенітного ракетного озброєння наступного покоління.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Ракетна галузь"

1

Тахтаулова, Марія Юріївна. "Освоєння космосу у топоніміці Харкова." Thesis, НТУ "ХПІ", 2016. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/21074.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Головко, Світлана Григорівна, and Вікторія Володимирівна Собкова. "Особистісний потенціал в історії ракетно-космічної галузі України." Thesis, АЕРО-2012. Повітряне і космічне право: всеукр.конференція, 22 листопада 2012 р.: тези доп. – К., 2012. –, 2012. http://er.nau.edu.ua/handle/NAU/21881.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Назаренко, Сергій Олександрович, Микола Анатолійович Ткачук, and Світлана Іванівна Марусенко. "Деякі ключові розробки харківських політехників у галузі військової техніки." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/41178.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Ракетна галузь"

1

Лукьянчук, Вадим, and Иван Николаев. "МЕТОДОЛОГИЧЕСКИЙ ПОДХОД К ОБОСНОВАНИЮ ОБЛИКА ЗЕНИТНОЙ РАКЕТНОЙ СИСТЕМЫ НА ОСНОВЕ СОВРЕМЕННОГО ТЕХНОЛОГИЧЕСКОГО БАЗИСА." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.06.

Full text
Abstract:
Зенитные ракетные системы (ЗРС) создаются для решения задач противовоздушной обороны (ПВО) важных государственных объектов и группировок войск и должны в полной мере удовлетворять высоким требованиям борьбы с существующими и перспективными средствами воздушного нападения (СВН). Стремление к обеспечению превосходства над воздушным противником обусловливает непрерывный процесс создания ЗРС с более высокими боевыми возможностями. В статье рассматривается методологический подход к обоснованию облика зенитной ракетной системы на основе современного технологического базиса.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography