Academic literature on the topic 'Підрозділ'

Create a spot-on reference in APA, MLA, Chicago, Harvard, and other styles

Select a source type:

Consult the lists of relevant articles, books, theses, conference reports, and other scholarly sources on the topic 'Підрозділ.'

Next to every source in the list of references, there is an 'Add to bibliography' button. Press on it, and we will generate automatically the bibliographic reference to the chosen work in the citation style you need: APA, MLA, Harvard, Chicago, Vancouver, etc.

You can also download the full text of the academic publication as pdf and read online its abstract whenever available in the metadata.

Journal articles on the topic "Підрозділ"

1

Лезік, О. В., Г. А. Левагін, А. Ф. Волков, М. В. Мужук, В. Ю. Лукашов, and М. В. Шевченко. "Розробка рекомендацій командиру підрозділу ППО з підвищення оперативності розрахунку вогневих можливостей підрозділу в умовах оборонного бою." Системи озброєння і військова техніка, no. 3(67) (September 24, 2021): 7–18. http://dx.doi.org/10.30748/soivt.2021.67.01.

Full text
Abstract:
В роботі проводиться стислий аналіз можливого масштабу та характеру дій засобів повітряного нападу противника по підрозділах та об’єктах загальновійськового підрозділу, розглядається характеристика загальновійськового підрозділу, як об’єкту протиповітряної оборони з метою його якісного прикриття при повній реалізації бойових можливостей підрозділу ППО, який прикриває цей загальновійськовий підрозділ, розглядаються шляхи підвищення оперативності розрахунку вогневих підрозділів ППО. Для цього вибирається показник розрахунку вогневих можливостей зенітного підрозділу, після чого є можливість проведення розрахунку цих можливостей. Отже, виникає питання в удосконаленні методичної бази досліджень і оцінювання бойових можливостей підрозділу ППО тактичної ланки. Практичне значення отриманих результатів полягає у реалізації пропозицій щодо бойового застосування підрозділу ППО в ході виконання завдань підрозділами ППО Сухопутних військ в районі проведення ООС.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Головня, Сергій, Дмитро Ефендієв, and Олег Чиж. "МОДЕЛЬ ОЦІНКИ МОЖЛИВОСТЕЙ РЕМОНТНОГО ПІДРОЗДІЛУ ОРГАНУ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ЩОДО НАДАННЯ ПОСЛУГ ЦИВІЛЬНИМ ОРГАНІЗАЦІЯМ З ВІДНОВЛЕННЯ ТЕХНІКИ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 86, no. 4 (April 16, 2022): 143–58. http://dx.doi.org/10.32453/3.v86i4.901.

Full text
Abstract:
У статті висвітлено модель оцінки здатності ремонтного підрозділу надавати послуги на договірній основі. У моделі враховано ймовірність надання послуг на договірній основі в умовах завантаженості ремонтного підрозділу. З метою незниження готовності власного парку техніки під час надання послуг у моделі заплановано оцінкутехнічної готовності техніки органу охорони державного кордону. Пропонується визначати частку надлишкових виробничих можливостей, які можуть бути спрямовані на потреби приватних осіб та організацій. Передбачена можливість перерахунку сил та засобів ремонтного підрозділу залежно від потрібного рівня наповнення спеціального фонду військової частини. Порядок проведення розрахунків пропонується розділити на 2 етапи: на першому етапі з’ясовувати, чи здатний ремонтний підрозділ обслуговувати власну техніку на заданому рівні готовності, а на другому за наявності залишкових виробничих засобів оцінювати можливість із заданою ймовірністю надавати послуги на договірній основі. В основі моделі був використаний математичний апарат теорії масового обслуговування, що враховує можливість одночасного надходження багатьох заявок (неординарний поток) та надає можливість прогнозувати виробничі можливості ремонтного підрозділу. Крім того, розроблено алгоритм проведення оцінки можливостей ремонтного підрозділу з надання послуг, який дозволяє приймати рішення щодо можливості надання послуг, а також моделювати умови, за яких ремонтний підрозділ може надавати послуги на договірній основі. Запропоновано розроблену модель використовувати для оцінки доцільності надавання послуг силами та засобами ремонтного підрозділу військової частини на договірній основі фізичним особам та організаціям. Крім того, ця модель може застосовуватись для обґрунтування штатів ремонтних підрозділів з урахуванням потреб власного парку військової техніки та необхідності наповнення спеціального фонду з метою подальшого розвитку матеріальної бази ремонтного підрозділу.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Харун, Олег, Віктор Кульчицький, Олег Чиж, and Геннадій Ковальов. "АНАЛІЗ ПРОБЛЕМНИХ АСПЕКТІВ ІНЖЕНЕРНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОПЕРАТИВНО-СЛУЖБОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПРИКОРДОННОГО ЗАГОНУ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ДО ВІДБИТТЯ ЗБРОЙНОГО ВТОРГНЕННЯ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 80, no. 2 (February 23, 2020): 211–26. http://dx.doi.org/10.32453/3.v80i2.200.

Full text
Abstract:
Досвід проведення операції об’єднаних сил та антитерористичної операції, особливо на її початковому етапі показав, що структура та організація інженерного забезпечення не дають в повній мірі виконувати обов’язки покладені Законом України «Про Державну прикордонну службу України». Тактика ведення гібридної війни, що застосовується країною-агресором показує, що органи та підрозділи ДПСУ в умовах загострення обстановки повинні бути в готовності до ведення пошуку та знищення ДРГ в умовах прикриття їх дій авіацією та артилерією; охорони та захисту державного кордону в умовах застосування мінно-вибухових загороджень; ведення оборонних оїв; діяти в умовах оточення. Враховуючи зазначене підрозділи ДПСУ повинні бути завжди готові до оборони та дій в умовах повного оточення, що є можливим при всебічному та якісному інженерному обладнанні опорних пунктів прикордонних підрозділів, які за відсутності у них важкого озброєння зможуть протистояти 3-х кратній перевазі противника. Крім того, щоб протистояти броньованій техніці необхідно створювати систему інженерних загороджень, а якісне виконання вимог щодо маскування та підготовки шляхів відходу дає можливість відвести підрозділ у визначений район без втрат. Отже, підсумовуючи розглянуте, відзначимо, що підрозділи органу охорони державного кордону повинні бути в готовності до повної автономії в умовах застосування тактики гібридної війни. Засобами інженерного озброєння підрозділи охорони кордону повинні бути забезпеченні виходячи з тактичного задуму, фізико-географічних умов та інфраструктури ділянки відповідальності кожного підрозділу. Рівень теоретичних знань та практичних навиків з інженерного забезпечення особового складу підрозділів повинен надавати можливість якісно та ефективно використовувати в охороні, захисті та обороні державного кордону засоби інженерного озброєння. В подальших дослідженнях необхідно обґрунтувати вимоги до якісно нових способів фортифікаційного обладнання районів, опорних пунктів, рубежів та позицій органів та підрозділів охорони державного кордону, інженерного обладнання пунктів постійної дислокації, інженерних загороджень на НЗОЗ, ефективного застосування ТЗОК при підготовці та відбитті збройного вторгнення.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Khamaziuk, Olha. "Структура та завдання прикордонної поліції Словацької Республіки." Педагогічний дискурс, no. 28 (June 4, 2020): 46–54. http://dx.doi.org/10.31475/ped.dys.2020.28.06.

Full text
Abstract:
У статті описано організаційну структуру Президії Поліцейського корпусу Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки. Розкрито її структуру та основні завдання, які стоять перед прикордонним відомством Словацької Республіки. Охарактеризовано особливості професійної підготовки фахівців з охорони кордону у відомчих навчальних закладах. Актуальність дослідження зумовлена ​​тим, що інтеграція України до Європейського Союзу потребує якісної реформи українського прикордонного відомства, що неможливо без запозичення досвіду європейських країн, правоохоронні органи яких повністю інтегрували свою діяльність у сфері охорони кордону на міжнародному рівні та адаптували систему професійної підготовки до єдиної європейської системи професійної освіти. Дослідження показало, що Бюро прикордонної поліції та поліції у справах іноземців Президії Поліцейського корпусу (далі – ППтПСІ) в Словаччині є еквівалентом нашого прикордонного відомства та відповідає за охорону державного кордону Словацької Республіки й здійснює контроль за перетинанням кордону. В рамках інтегрованого управління кордонами Європейського союзу та охорони зовнішніх кордонів Шенгенської зони Словаччина реформувала своє прикордонне відомство у відповідності до загальноєвропейських вимог, у тому числі Кодексу Шенгенських кордонів та інтегрувалась повністю до системи правоохоронних органів ЄС, створивши відділи FRONTEX, аналізу ризиків та статистики (для обміну інформацією в межах ЄС), національний підрозділ боротьби проти нелегальної міграції та інші підрозділи. Встановлено, що Управління прикордонної поліції у Собранце, яке організаційно входить до складу Бюро, відповідає за контроль словацько-української ділянки державного кордону. Організаційна структура включає низку підрозділів, які займаються безпосередньо контролем кордонів та прикордонного руху через державний кордон, а саме: 10 відділень прикордонного контролю, 5 пунктів пропуску та 3 аеропорти. Здійснення прикордонного контролю базується на чотирьохрівневій системі контролю Словацькою Стороною на кордоні з Україною. Важливими підрозділами Бюро є також національний підрозділ боротьби з нелегальною міграцією та підрозділи поліції у справах іноземців, діяльність яких тісно пов’язана з прикордонною поліцією.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Кушнір, Олег, Віктор Маланюк, and Наталія Вишневська. "АВТОМАТИЗОВАНИЙ СПОСІБ ВРАХУВАННЯ ОКРЕМИХ ПОКАЗНИКІВ СТІЙКОСТІ ТА КЕРОВАНОСТІ МАШИН У ПЛАНУВАННІ МАРШУ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 80, no. 2 (February 23, 2020): 262–82. http://dx.doi.org/10.32453/3.v80i2.203.

Full text
Abstract:
Однією із умов забезпечення успіху виконання завдання підрозділом є ефективне планування та здійснення його переміщення. Переважна більшість маршрутів, що використовуються прикордонними включають дороги із ґрунтовим або покращеним покриттям. За таких умов недотримання маршової дисципліни, призводить до втрати стійкості та керованості машин, що рухаються у колоні. Наявні методи раціональної побудови колони машин не передбачають врахування особливостей мікропрофілю дорожнього полотна або наявності його пошкоджень, оскільки рух машин на прямолінійних ділянках апріорно вважається стійким. Проте, статистика дорожньо-транспортних подій підтверджує необхідність обмеження максимальних швидкостей руху на таких ділянках. Відповідно для прийняття рішення на марш оцінка показників прохідності і керованості кожної із машин та визначення аварійно небезпечних ділянок маршруту є одним із найважливіших завдань. Тим більше, що під час планування переміщення підрозділу своїм ходом розглядається не менше двох альтернативних маршрутів руху. Таким чином, існує гостра потреба врахування показників стійкості та керованості машин під час визначення основних показників маршу, особливо під час його планування у підготовчий період. Складність вирішення такої задачі, навіть за умови наявності усіх вихідних даних, у проведенні великої кількості розрахунків за обмеженого бюджету часу на їх проведення. У публікації авторським колективом запропоновано інструментарій підтримки прийняття рішення на марш, який дозволяє командиру підрозділу оперативно проводити попередні розрахунки, ефективно планувати пересування машин своїм ходом під час підготовчого етапу організації маршу, надавати інформацію вищому командуванню про наявність аварійно небезпечних ділянок маршруту. Крім того розроблена програма дозволяє за результатами оцінки можливостей окремих зразків здійснювати раціональну побудову похідної колони підрозділу залежно від складності маршруту за яким планується пересування підрозділу. Автоматизація проведення розрахунків основних показників маршу за підрозділ надає можливість обирати оптимальний маршрут із декількох альтернативних, у програмному середовищі VBA програмного пакету Microsoft Office.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Коновалов, Ю. О. "Кадрове забезпечення митниць у напрямі розпорядження майном, що переходить у власність держави: історія питання та перспективи розвитку." Митна безпека, no. 4 (March 4, 2021): 45–56. http://dx.doi.org/10.33244/2617-5959.4.2020.45-56.

Full text
Abstract:
У статті розглянуто питання кадрового забезпечення митниць у напрямі розпорядження майном, що переходить у власність держави. Досліджено історію розвитку та проаналізовано сучасний стан кадрового забезпечення митниць у напрямі розпорядження майном, що переходить у власність держави. Окреслено тенденції розвитку Державної митної служби України в контексті кадрового забезпечення митниць у напрямі розпорядження майном, що переходить у власність держави, зокрема запропоновано створити підрозділ, який би безпосередньо займався розпорядженням цим майном та здійснював координацію інших підрозділів, дотичних до цього питання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Ярош, С. П., Б. М. Рябуха, and Р. А. Соломонович. "Обґрунтування організації зенітного ракетно-артилерійського прикриття угруповань військ з застосуванням міжвидових мобільних вогневих підрозділів ППО." Наука і техніка Повітряних Сил Збройних Сил України, no. 2(39), (May 7, 2020): 77–82. http://dx.doi.org/10.30748/nitps.2020.39.09.

Full text
Abstract:
У статті пропонується однин із шляхів забезпечення ефективного зенітного ракетно-артилерійського прикриття – це його ешелонування, а саме створення та застосування міжвидових мобільних вогневих підрозділів протиповітряної оборони, до складу яких будуть залучені комплекси ЗРВ і військ ППО СВ різної дальності дії. Основними складностями при організації застосування міжвидових мобільних вогневих підрозділів, які потребують дослідження, є: обґрунтування раціонального складу міжвидового мобільного вогневого підрозділу протиповітряної оборони залежно від визначеного завдання; вибір бойового порядку, який забезпечує ефективне застосування створеного підрозділу ППО; порядок організації управління, взаємодії та логістичного забезпечення в міжвидових мобільних вогневих підрозділах ППО.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Lazorenko, Borys, and Kateryna Kalnytska. "Теоретична модель соціально-психологічного супроводу реадаптації ветеранів." Scientific Studios on Social and Political Psychology, no. 44(47) (December 20, 2019): 26–36. http://dx.doi.org/10.33120/ssj.vi44(47).114.

Full text
Abstract:
Розроблено теоретичну модель соціально-психологічного супроводу реадаптації (СПСР) ветеранів в умовах гібридних війни і миру. За допомогою методик визначення посттравматичних станів та адаптивності у форматі “case study” представлено їхню динаміку у двох ветеранів після завершення ними реабілітаційного етапу відновлення. Виокремлено чинники ретравматичного впливу на їхню особистість в умовах гібридних війни і миру. До зовнішніх соціальних чинників віднесено тривання обстрілів і загибель українських військовослужбовців та мирного населення на сході країни, проросійські настрої певної частини українських громадян, до психологічних чинників – внутрішній конфлікт субособистостей “ворога” і “захисника”, зумовлені ним проєкції і неадекватні поведінкові прояви. Обстоюється необхідність соціально-психологічного супроводу реадаптації ветеранів та членів їхніх сімей, аби нейтралізувати й усунути деструктивну дію цих чинників. З’ясовано мотиви участі ветеранів у супроводі: допомога побратимам, зміцнення психіки, покращення стосунків у сім’ї, забезпечення належної якості життя сім’ї, родини і країни. Розроблено теоретичну модель супроводу реадаптації ветеранів в умовах гібридних війти і миру, показано доцільність використання принципів командотворення і технології взаємодії “рівний – рівному” в реадаптаційному процесі. Центральне місце в моделі відведено команді фахівців і ветеранів – учасників програми реадаптації, до її периферійних елементів віднесено мережу громадських та державних організацій, які працюють у сфері психологічної, медичної та соціальної підтримки ветеранів. Окреслено коло таких організацій: громадські – це організації ветеранів і волонтерів, які працюють у регіонах; державні – це обласні відділи департаментів Міністерства ветеранів України, військові госпіталі, соціальні центри для сім’ї, дітей та молоді, центри зайнятості, територіальні центри соціального обслуговування тощо. У структурі моделі виокремлено такі підрозділи: реабілітаційно-профілактичний, соціальної та професійної адаптації, науково-дослідний та інформаційний. Реабілітаційно-профілактичний підрозділ має убезпечувати ветеранів від ретравматизації, залежностей та суїцидальної поведінки в умовах гібридних війни і миру; підрозділ соціальної та професійної адаптації покликаний допомагати ветеранам у пошуку роботи та набутті необхідної професійної кваліфікації; науково-дослідний підрозділ має забезпечувати ефективність реалізації супроводу, проводити моніторинг отриманих результатів, оптимізувати зворотний зв’язок між основними структурними елементами СПСР і системою в цілому; інформаційна структура має надавати необхідну інформацію користувачам та фахівцям центру щодо обміну досвідом між учасниками супроводу, інформувати потенційних користувачів, партнерські організації, інших представників громади про труднощі і здобутки супроводу ветеранів. У ході подальших досліджень належить з’ясувати ефективність розробленої моделі, умови і засоби її поширення за необхідності в інших регіонах України.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Березюк, Віктор, Максим Токарчук, Вадим Бойко, and Віктор Колесніков. "РЕКОМЕНДАЦІЇ ШТАБАМ ОРГАНІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ЩОДО ОЦІНКИ ТА ПРОГНОЗУВАННЯ ЗАГРОЗ ЗА НАПРЯМКАМИ КОНТРАБАНДНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ В ПУНКТАХ ПРОПУСКУ НА КОРДОНАХ З КРАЇНАМИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО СОЮЗУ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 84, no. 1 (September 12, 2021): 20–38. http://dx.doi.org/10.32453/3.v84i1.801.

Full text
Abstract:
У статті проаналізовано нормативно-правові дефініції процесу контрабандної діяльності та оглядової роботи в пунктах пропуску через державний кордон, проблеми, що виникають в процесі її проведення. В умовах активізації ризиків на державному кордоні постає нагальна потреба в оцінці актуальних та потенційних загроз та їх прогнозуванні на певний період з метою своєчасної протидії їм навіть в мовах відсутності достатньої кількості сил та засобів. Прогнозування – процес складний та трудомісткий для будь-якої організації, тому початковим етапом процесу прогнозування є ідентифікація потреби в прогнозній інформації. На цьому етапі необхідно дати відповідь на питання: “Для чого потрібний цей прогноз? Яким чином він буде використаним для підготовки та прийняття рішення на відповідному рівні управління?” Саме тому було проведено ідентифікацію учасників процесу прогнозування: суб’єкта, замовника та користувача. Суб’єкт прогнозування – це організація, структурний підрозділ, що здійснює розробку прогнозу. В нашому випадку – це інформаційно-аналітичний відділ органу охорони державного кордону. Замовник прогнозу – організація, структурний підрозділ або окрема посадова особа, що ставить завдання на розробку прогнозу. В органі охорони державного кордону – це штаб і начальник штабу відповідно. Користувач прогнозу – організація, структурний підрозділ або посадова особа, що використовують результати у своїй діяльності. В окремих випадках користувачами прогнозу може бути й замовник. Користувачами прогнозу є як прикордонні підрозділи, так і штаб органу охорони державного кордону. З метою оцінки та прогнозування загроз за напрямками контрабандної діяльності було проведено статистичний аналіз результатів оперативно-службової діяльності в пунктах пропуску через державний кордон з країнами-членами Європейського Союзу та за допомогою спрощеного методу прогнозування, екстраполяції, було визначено тенденції у видах протиправної діяльності у середньостроковій перспективі на період 2021–2022 рр. Застосування екстраполяції для прогнозування базувалося на припущенні, що характер динаміки, тобто певна закономірність (тенденція) зміни досліджуваного явища, яка мала місце для певного проміжок часу в минулому збережеться на обмеженому відрізку в майбутньому. Статистичний аналіз ґрунтувався на відомостях аналітичних зведень про обставини на державному кордоні та результатів оперативно-службової діяльності Державної прикордонної служби України у період з 2012 до 2020 рр. Оцінка та прогнозування здійснювалось відносно лише одного з видів контрабандної діяльності – контрабанди зброї, решту можливо буде визначити за аналогічною методикою. Використання кількісного та якісного прогнозування показників контрабандної діяльності разом із залученням висококваліфікованого персоналу, сучасних технічних засобів огляду, службових собак цілком здатне підвищити ефективність виявлення в ППр предметів та матеріалів, заборонених до ввезення/вивезення в/з Україну(и).
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

РЕЗНІК, Олег, Олег КУСТИНСЬКИЙ, and Віталій ГАВРИЛЮК. "УДОСКОНАЛЕННЯ БОЙОВИХ МОЖЛИВОСТЕЙ ПІДРОЗДІЛІВ ОХОРОНИ ДЕРЖАВНОГО КОРДОНУ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ЩОДО БОРОТЬБИ З БРОНЬОВАНОЮ БОЙОВОЮ ТЕХНІКОЮ." Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки 82, no. 1 (February 2, 2021): 156–67. http://dx.doi.org/10.32453/3.v82i1.536.

Full text
Abstract:
Зважаючи на складну воєнно-політичну обстановку, яка склалась на північно-східних ділянках державного кордону нашої країни, можливість збройнної агресії зі сторони Російської Федерації проведено аналіз можливостей прикордонних підрозділів щодо боротьби з броньованими бойовими машинами. Однією з головних тенденцій, що впливають на воєнно-політичну обстановку в Україні є інтенсивна модернізація збройних сил сусідніми державами, а також активізація розробок озброєння та військової техніки нового покоління з принципово новими можливостями вогневого ураження і управління. Успішне виконання підрозділами Державної прикордонної служби України оперативно-службових завдань неможливе без відповідного знання тактики дій, тактико-технічних характеристик броньованої техніки противника, без вивчення досвіду форм і методів боротьби з броне об’єктами. Такі дані дають можливість синтезувати на основі порівняльно-історичного методу пропозиції щодо тактики дій прикордонних підрозділів при виконанні завдань за призначенням. Враховуючи велику кількість броньованих бойових машин Збройних сил Російської Федерації на сухопутних ділянках державного кордону, застосування танків, бойових машин піхоти, бронетранспортерів незаконних збройних формувань на сході України, автори вважають, що під час особливого періоду в підрозділах охорони державного кордону необхідно створити групи вогневого забезпечення. З урахуванням новітніх модифікацій броньованих бойових машин, наявності активного та динамічного захисту, до складу групи вогневого забезпечення в підрозділі охорони державного кордону обов’язково повинні входити новітні протитанкові ракетні комплекси. Ми розуміємо, що боротьба з бронетехнікою не є функцією підрозділів Державної прикордонної служби України, але наявність таких підрозділів, за нашою думкою, у випадку загострення ситуації або збройної провокації дозволить проводити стримання противника і надасть можливість здійснення маневру підрозділу охорони державного кордону у визначені райони та в подальшому виконувати оперативно-службові завдання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Dissertations / Theses on the topic "Підрозділ"

1

Козлов, Ю. В., and О. О. Новикова. "Моніторинг службово-бойової діяльності підрозділу сил охорони правопорядку." Thesis, Академія внутрішніх військ МВС України, 2017. http://openarchive.nure.ua/handle/document/10022.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Пирха, А. М. "Кіберполіція як структурний підрозділ Національної поліції." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/46098.

Full text
Abstract:
Ми живемо в епоху інформаційного суспільства, коли комп'ютери і телекомунікаційні системи охоплюють всі сфери життєдіяльності людини і держави. Але людство, поставивши собі на службу телекомунікації та глобальні комп'ютерні мережі, не передбачало, які можливості для зловживання створюють ці технології. Сьогодні жертвами злочинців, які орудують у віртуальному просторі, можуть стати не тільки люди, а й цілі держави. При цьому безпека тисяч користувачів може опинитися в залежності від кількох злочинців. Кількість злочинів, що вчиняються у кібер-просторі, зростає пропорційно числу користувачів комп'ютерних мереж, і темпи зростання злочинності, наприклад, в глобальній мережі Інтернет, є найшвидшими на планеті.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Тищенко, С. В. "Підрозділи в організації як засіб згуртування зусиль персоналу." Thesis, Київський національний університет технологій та дизайну, 2019. https://er.knutd.edu.ua/handle/123456789/14084.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Бабінчук, М. В. "Загін по підтримці порядку в гуртожитках та на території університету (ЗППГУ) як структурний підрозділ самоврядування студентів." Thesis, Видавництво СумДУ, 2007. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/14196.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Жиленко, Ірина Рудольфівна, Ирина Рудольфовна Жиленко, and Iryna Rudolfivna Zhylenko. "Медійні явища у грецьких колоніях на території України (підрозділ з навчального посібника «Стародавній світ: зародження медійних явищ», що готується до друку)." Thesis, Сумський державний університет, 2016. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/49164.

Full text
Abstract:
Важко переоцінити роль греків, які принесли власну культуру на Кримський півострів. Потреба в їжі, у забезпеченні землею громадян, пошуки ринків збуту, дешевої робочої сили викликали заснування колоній (грец. айпойкіїв) у Північному Причорномор’ї (грец. Понт) [3, с. 61].
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Сауляк, В. М. "Методика та напрямки вдосконалення складання фінансової звітності підприємств (на прикладі Регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця" (Виробничій підрозділ служби колії Білгород-Дністровська дистанція колії))." Thesis, Одеський національний економічний університет, 2021. http://local.lib/diploma/Saulak.pdf.

Full text
Abstract:
Доступ до роботи тільки на території бібліотеки ОНЕУ, для переходу натисніть на посилання нижче
У роботі розглядаються теоретичні аспекти: склад фінансової звітності, її економічна сутність, призначення та характеристика основних форм, регулювання засад фінансової звітності; проблематики складання фінансової звітності. Проаналізовано: загальна економічна характеристика Регіональної філії "Одеська залізниця" АТ "Укрзалізниця" (Виробничій підрозділ служби колії Білгород-Дністровська дистанція колії); національні стандарти бухгалтерського обліку, що регламентують облік, складання фінансової звітності на підприємстві. Запропоновано: проведення аудиту фінансової звітності; розроблено рекомендації щодо вдосконалення методики складання фінансової звітності на підприємстві, що досліджується;запропоновано основні принципи підходів до інформаційного забезпечення при складанні фінансової звітності та проведені аудиту на вітчизняному акціонерному товаристві
The paper considers theoretical aspects: the composition of financial statements, its economic essence, purpose and characteristics of the main forms, regulation of the principles of financial reporting; issues of financial reporting. Analyzed: general economic characteristics of the Regional Branch "Odessa Railway" JSC "Ukrzaliznytsia" (Production unit of the track service Belgorod-Dniestertrack distance); national accounting standards governing accounting, preparation of financial statements at the enterprise. Proposed: audit of financial statements; developed recommendations for improving the methodology of financial reporting at the enterprise under study; the basic principles of approaches to information support in the preparation of financial statements are proposed and audits are conducted at the domestic joint-stock company
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Пермяков, Є. О., Сергій Семенович Добротворський, Євгенія Володимирівна Басова, Андрій Русланович Рузметов, and Фатима Магометбіївна Євсюкова. "Створення інтерфейсу системи обліку і управління складськими підрозділами машинобудівного підприемства." Thesis, Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", 2019. http://repository.kpi.kharkov.ua/handle/KhPI-Press/49049.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Полозова, Т. В., and Л. А. Борисовська. "Особливості організації інформаційно-аналітичного забезпечення системи економічної безпеки підприємства." Thesis, Громадська організація "Центр економічних досліджень та розвитку", 2015. http://openarchive.nure.ua/handle/document/7238.

Full text
Abstract:
Інформаційно-аналітичне забезпечення системи економічної безпеки на підприємстві дозволяє істотно мінімізувати неминучі витрати та втрати при побудові відносин з конкурентами, контрагентами, державними та муніципальними органами, і також може бути ефективним при плануванні бізнес-моделі розвитку підприємства.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Худоба, І. С., and I. S. Khudoba. "Адміністративно-правовий статус Корпусу оперативно-раптової дії як спеціального підрозділу Національної поліції : дисертація." Thesis, Харків, 2020. https://youtu.be/1eXxSnPkYAs.

Full text
Abstract:
Худоба, І. С. Адміністративно-правовий статус Корпусу оперативно-раптової дії як спеціального підрозділу Національної поліції : дис. ... д-ра філос.: 081, 08 / Іван Станіславович Худоба; МВС України, Харків. нац. ун-т внутр. справ. - Харків, 2020. - 236 с.
У дисертації наведено теоретичне узагальнення та нове вирішення наукового завдання, яке полягає у визначенні сутності, змісту та особливостей адміністративно-правового статусу Корпусу оперативно-раптової дії як спеціального підрозділу Національної поліції та шляхів його вдосконалення з урахуванням вітчизняної практики та зарубіжного досвіду. Корпус оперативно-раптової дії визначено як спеціальний підрозділ Національної поліції, що входить до складу поліції особливого призначення й покликаний здійснювати спеціальні операції щодо затримання небезпечних злочинців та злочинних угрупувань, звільнення заручників, силової підтримки, базуючись на нормах, принципах, вимогах і критеріях, передбачених чинним законодавством.
The dissertation provides a theoretical generalization and a new solution to the scientific problem, which consists in determining the nature, content and features of the administrative and legal status of the Corps of Operational sudden action as a special unit of the National Police and ways to improve it, taking into account domestic practice and foreign experience. The Rapid Reaction Corps is defined as a special unit of the National Police, which is part of the special police and is designed to carry out special operations to detain dangerous criminals and criminal groups, release hostages, force support, based on the rules, principles, requirements and criteria legislation.
В диссертации приведены теоретическое обобщение и новое решение научной задачи, которая заключается в определении сущности, содержания и особенностей административно-правового статуса Корпуса оперативно-внезапного действия как специального подразделения Национальной полиции и путей его совершенствования с учетом отечественной практики и зарубежного опыта. Корпус оперативно-внезапной действия определен как специальное подразделение Национальной полиции, входящей в состав полиции особого назначения и призван осуществлять специальные операции по задержанию опасных преступников и преступных группировок, освобождение заложников, силовой поддержки, основываясь на нормах, принципах, требованиях и условиях, предусмотренных действующим законодательством.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Ходун, Т. В., and І. С. Манько. "Основні передумови формування підрозділу конкурентної розвідки на підприємстві." Thesis, Видавництво СумДУ, 2008. http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19181.

Full text
Abstract:
В сучасних умовах конкурентної боротьби, функціонування безліч суб'єктів господарювання, конкурентна розвідка є інструментом запобігання можливих фінансових і інших ризиків у ході фінансово-господарської діяльності комерційних підприємств, а також приватного бізнесу. При цитуванні документа, використовуйте посилання http://essuir.sumdu.edu.ua/handle/123456789/19181
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Books on the topic "Підрозділ"

1

Варій, М. Й. Соціально-психологічний аспект взаємовідносин у військовому підрозділі. Львів: ВВП ДУ "ЛП", 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Трофименко, П. Є. Бойова робота вогневих підрозділів артилерії. Суми: Сумський державний університет, 2011.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Клюєв, О. М. Взаємодія підрозділів органів внутрішніх справ на регіональному рівні. Харків: Основа, 2005.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Варій, М. Й. Морально-психологічний стан особового складу військового підрозділу і частини та методика його оцінки. Львів: ВВП ДУ "ЛП", 1996.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Рубрикатор Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського. Підрозділ "М1 Технологія деревини". Київ: НБУВ, 2006.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Рубрикатор Національної бібліотеки України імені В.І.Вернадського. Підрозділ "М2/7 Виробництва легкої промисловості". Київ: НБУВ, 2007.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Варій, М. Й. Формальні групи військового підрозділу: соціально-психологічний аспект. Львів, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Варій, М. Й. Рангові групи військового підрозділу: соціально-психологічний аспект. Львів, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Варій, М. Й. Оцінка соціально-психологічних явищ у військовому підрозділі. Львів, 1995.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Варій, М. Й. Неформальні групи військового підрозділу: соціально-психологічний аспект. Львів, 1997.

Find full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Book chapters on the topic "Підрозділ"

1

Горбачова, О. М., Л. Л. Турова, and В. В. Смілянець. "МЕХАНІЗМ ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ БІЗНЕС-ПРОЦЕСАМИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ АЕРОПОРТОВИХ КОМПЛЕКСІВ." In Economics, management and administration in the coordinates of sustainable development. Publishing House “Baltija Publishing”, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-157-2-16.

Full text
Abstract:
У статті здійснено аналіз структури витрат аеропорту, оскільки саме вони становлять основу формування собівартості наданих послуг. Обґрунтовано, що для розрахунку повної виробничої собівартості виробництва конкретної аеропортової послуги доцільно вибрати один підрозділ, який акумулює всі витрати і, відповідно, прибуток від виробництва даної послуги аеропортового комплексу. Визначено основні принципи формування собівартості виробництва аеропортової послуги. Пропонований у роботі методичний підхід до розрахунку собівартості виробництва окремих центрів витрат дає змогу розрахувати витрати на виробництво кінцевих послуг аеропорту, провести аналіз прибутку і виявити основні напрями зниження витрат та підвищення прибутку за окремими напрямами діяльності аеропорту. Формування кінцевої вартості виробництва аеропортової послуги відбувається у центрі акумуляції прибутку за допомогою накопичення інформації про внутрішньогосподарські зв’язки центрів акумуляції прибутку з допоміжними підрозділами аеропорту. Методичні принципи формування витрат аеропорту за допомогою показників центрів витрат та внутрішньогосподарських зв’язків між підрозділами допомагають також вирішити завдання економічного планування і бюджетування діяльності кожного допоміжного та виробничого підрозділу. Запропонована структура собівартості послуг аеропорту дає змогу вирішити низку управлінських завдань – від аналізу рентабельності послуг за допомогою операційного аналізу до обґрунтування рішень в інвестиційній і фінансовій сферах.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Гурін, Олександр, and Володимир Старцев. "АНАЛІЗ ЛОГІСТИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЗАГОНУ СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ РАДЯНСЬКИХ ВІЙСЬК ТА МИРОТВОРЧОГО КОНТИНГЕНТУ БАГАТОНАЦІОНАЛЬНИХ СИЛ ЗА ДОСВІДОМ БОЙОВИХ ДІЙ У АФГАНІСТАНІ." In Сучасний стан проведення наукових досліджень у IT-технологіях, галузях електроніки, інженерії, нанотехнологіях та транспортній сфері (2nd ed.). 2nd ed. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/csriteenat.ed-2.05.

Full text
Abstract:
В статі, на прикладі одного із окремих підрозділів бригади спеціального призначення, яка вела бойові дії у Афганістані, розкривається штатна структура, головні завдання, район розташування, особливості виконання службових обов’язків окремого загину спеціального призначення. Описуються умові, фактори та особливості проведення логістичного забезпечення бойових дій підрозділів загону. Приводяться норми утримання боєприпасів, продовольства та води на кожного військовослужбовця. Наведені в статті приклади практичного супроводження військових колон з матеріальними засобами від ураження диверсійними групами, підрозділами спеціального призначення в районах з горно-пустельною місцевістю, розкривають особливості та надають досвід логістичного забезпечення військ в умовах активної фази бойових дій [1-7]. Інформується про результативність бойових дій загонів 15 бригади спеціального призначення за три роки війни. Висвітлені проблеми з організації логістичного забезпечення під час проведення операцій міжнародних сил сприяння безпеці (ISEF) в Афганістані на початку військової компанії та проаналізовані шляхи подолання.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Суконько, С. М., and М. О. Чепель. "Прогнозування можливостей підрозділу охорони об’єкта критичної інфраструктури з протидії диверсіям." In PUBLIC ADMINISTRATION AND MANAGEMENT: MODERN SCIENTIFIC DISCUSSIONS, 262–76. Izdevnieciba “Baltija Publishing”, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-022-3-15.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Conference papers on the topic "Підрозділ"

1

Розгон, Ольга. "ЦЕНТР ПІДТРИМКИ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ІННОВАЦІЙ (TISC) ЯК СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ ДОСЛІДНИЦЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ." In Problèmes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/29.11.2019.v7.02.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Денисов, А., and Д. Денисова. "СПЕЦІАЛЬНА ФІЗИЧНА ПІДГОТОВКА ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ РОЗВІДУВАЛЬНИХ ПІДРОЗДІЛІВ." In Актуальні проблеми розвитку традиційних і східних єдиноборств. European Scientific Platform, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/01.11.2019.04.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Трачук, Сергій, and Роман Бубенщиков. "ПОГЛЯД НА ЗАСТОСУВАННЯ РАКЕТНОГО ПІДРОЗДІЛУ В УМОВАХ ВЕДЕННЯ СУЧАСНИХ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v4.47.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
4

Сеник, Тарас. "ЗАЙНЯТІСТЬ КОНВОЙНОГО ПІДРОЗДІЛУ ЯК ПІДСТАВА ВІДКЛАДЕННЯ СУДОВОГО РОЗГЛЯДУ У КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ." In Problèmes et perspectives d'introduction de la recherche scientifique innovante. Plateforme scientifique européenne, 2019. http://dx.doi.org/10.36074/29.11.2019.v6.05.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
5

Ріман, Олексій. "ФОРМАЛІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ УРАЖЕННЯ АРТИЛЕРІЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛІВ ПРОТИВНИКА В СУЧАСНИХ УМОВАХ." In SCIENTIFIC PRACTICE: MODERN AND CLASSICAL RESEARCH METHODS. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-15.10.2021.12.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
6

Кривцов, Артем. "ВІДОБРАЖЕННЯ ПІДРОЗДІЛІВ ПОЛІЦІЇ КРАЇН СВІТУ В КОНТЕКСТІ РОЗВИТКУ НУМІЗМАТИКИ." In RICERCHE SCIENTIFICHE E METODI DELLA LORO REALIZZAZIONE: ESPERIENZA MONDIALE E REALTÀ DOMESTICHE, chair Олена Царенко. European Scientific Platform, 2021. http://dx.doi.org/10.36074/logos-12.11.2021.v1.21.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
7

Тимошов, Є. Т. "Організаційна структура комунікаційного підрозділу державного органу сектору безпеки на прикладі Міністерства внутрішніх справ України." In THE EUROPEAN DEVELOPMENT TRENDS IN JOURNALISM, PR, MEDIA AND COMMUNICATION. Baltija Publishing, 2020. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-000-1-13.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
8

Федоренко, Дмитро, Віталій Словінський, Лариса Буйновська, and Лілія Мазур. "АСПЕКТИ БОЙОВОГО ЗАСТОСУВАННЯ ЗЕНІТНО-АРТИЛЕРІЙСЬКИХ ПІДРОЗДІЛІВ В ЛОКАЛЬНИХ ВІЙНАХ І ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТАХ." In TENDENZE ATTUALI DELLA MODERNA RICERCA SCIENTIFICA. European Scientific Platform, 2020. http://dx.doi.org/10.36074/05.06.2020.v4.37.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
9

Кравченко, М. С. "Вплив політичних партій на процес формування українських добровольчих підрозділів у 2014-2015 рр." In SCHOLARLY DISPUTES IN PHILOSOPHY, SOCIOLOGY, POLITICAL SCIENCE, AND HISTORY AMIDST GLOBALIZATION AND DIGITALIZATION. Baltija Publishing, 2021. http://dx.doi.org/10.30525/978-9934-26-181-7-1.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
10

Городнов, Вячеслав Петрович, Сергій Миколайович Суконько, and Вячеслав Володимирович Овчаренко. "ЗАСТОСУВАННЯ МАТЕМАТИЧНОГО АПАРАТУ НЕПОВНО ДОСТУПНИХ СИСТЕМ МАСОВОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДЛЯ МОДЕЛЮВАННЯ БОЙОВИХ ДІЙ ПІДРОЗДІЛУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ З ОЗБРОЄНИМИ ЗЛОЧИНЦЯМИ." In V міжнародна науково-практична конференція «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ОСВІТИ І НАУКИ». ХОГОКЗ, 2017. http://dx.doi.org/10.26697/9786177089000.2017.201.

Full text
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles

Reports on the topic "Підрозділ"

1

Соловйов, В. М., Є. Я. Глушко, О. І. Олейніков, Я. В. Шрамко, В. І. Хорольський, О. А. Учитель, І. О. Теплицький, and С. О. Семеріков. Комп’ютерне моделювання та інформаційні технології в науці, економіці та освіті (Т. 2). Видавничий відділ КДПУ, 2001. http://dx.doi.org/10.31812/0564/604.

Full text
Abstract:
Другий том збірника містить статті з різних аспектів інформаційного, математичного та комп’ютерного забезпечення досліджень в економіці. Значну увагу приділено питанням дистанційної освіти та концепції віртуального навчального підрозділу. Для студентів вищих навчальних закладів, аспірантів, наукових та педагогічних працівників.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
2

Іванова, Світлана, Алла Кільченко, Ірина Мінтій, and Тетяна Вакалюк. Оцінювання результативності наукової діяльності засобами інформаційно-цифрових систем окремої установи. Уманський державний педагогічний університет, 2021. http://dx.doi.org/10.31812/123456789/5052.

Full text
Abstract:
Метою статті є описати можливості оцінювання результативності наукової діяльності підрозділів наукових установ і університетів засобами інформаційно-цифрових систем на прикладі Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України. У дослідженні були використані методи: аналізу, узагальнення та систематизації. У статті детально розглянуто сервіси інформаційно-цифрових систем, що можна використовувати для оцінювання результативності наукової роботи підрозділів наукових установ і університетів. Встановлено, що популяризація наукових досягнень є одним із найважливіших завдань наукової установи.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
3

Семеріков, С. О., and А. М. Стрюк. Розробка плагінів для експорту з OJS до RSCI. ЧДТУ, May 2018. http://dx.doi.org/10.31812/0564/2244.

Full text
Abstract:
Формалізований облік продуктивності науковця за опублікованими результатами – важлива складова оцінки його діяльності, діяльності наукових підрозділів та установ – виконується за допомогою наукометричних баз даних. Головним джерелом відомостей про публікації є їх анотації та інші метадані, розміщувані на сайті наукового журналу під управлінням відповідної системи підтримки електронного документообігу, провідною з яких є Open Journal Systems (OJS). Ураховуючи, що стандартний метод експорту з OJS до наукометричної бази даних Russian Science Citation Index (RSCI) відсутній, була виконана розробка нового плагіну експорту із OJS 3 до системи підготовки випусків Articulus.
APA, Harvard, Vancouver, ISO, and other styles
We offer discounts on all premium plans for authors whose works are included in thematic literature selections. Contact us to get a unique promo code!

To the bibliography